Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 437 άτομα (26 μέλη και 411 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.563
Κριτικές
43
Like
8.837
Πόντοι
1.936
Αγ.Πέτρου 7.Κλειστόν. Όχι 3 που έγραψα.

Ωραίο μουνί η Κορίνα σήμερα πρωινή βάρδια στο Φώκαιας 24.Καστανόξανθη,βυζαρού,τσιμπουκοχειλού.Ήταν και ο γαλλοτραφής τσάτσος Άρης με τον φερετζέ.Ελεύθερο σταματικό,69 κ.τ.λ.
Αλλά διάβασα κριτική του Προφέσορα οπότε δεν θα την γαμήσω.Πάντως η Άϊντα του Περγάμου 1,δεν μου φάνηκε να ήταν αυτή.Η Άϊντα ήταν χονδρή με αγνό πρόσωπο.Αυτή εδώ η σημερινή ήταν πουτάνα.

Φώκαιας 19.Αντζυ που ήταν και την προηγούμενη φορά.Μαυρομάλα,λιγνή,λευκή και ολίγον ωχρή.Νομίζω ανακοινώθηκε κώλος.
Κων/λεως 166 υπόγειο.Νικόλ.Λεπτή,μελαχροινή,λευκόσαρκη με κώλο αν δεν απατώμαι διότι δεν κρατώ σημείωσεις και δεν γράφω στο κινητό.Από μνήμης αυτήν ταύτην την στιγμήν,γράφω.
Κων/λεως 166 ισόγειο.Μάλλον είπε «Κατερίνα καινούργια κοπέλα».Καστανή αδιάφορη,μέσου πάχους μετά ελαφράς πλαδαρότητος.

Φυλής 109 ισόγειο.Ένα ωραίο χαριτωμένο μουνάκι εκ Ρωσίας.Καρίνα την είπε, Μαρίνα την είπε... :think:  Μάλλον Καρίνα.Ελεύθερο στοματικό.

Πιπίνου 118.Λάνα και Σούζι.Τις ξέρετε...Άντε πάω να φάω  :hi:

Αν περασεις ξανα Πιπινου 118 να παρεις Τζενη αν κανει βαρδια.Σε γενικες γραμμες  το συγκεκριμενο καταστημα εχει καλα κομματια.Δοκιμασε τες μια μια.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.842
Πόντοι
1.686
Απόγευμα 22.06.2018 στο Φυλής 66Α είναι
δυό μουνάρες !
Η Ρενάτα και η Νταϊάνα, από τις δυό
διαλέχτε και τις δυό.
Η Ρωσία παράγει ομορφιά !

Στο Φυλής 72 η όμορφη Αρίνα ( πρώην Ροδίκα) στα
κέφια της και στις ομορφιές της.
Ήρθε μπανιαρισμένη και είχε κάνει και
γαργάρα με Listerine και ήταν να την πιείς
στο ποτήρι. Έδωσα αμέσως τα 20 ευρώ και
συμφωνώ με το Dmtrsxxx ότι είναι GFE κατάσταση !

Στο Φυλής 84 η Σόνια η όμορφη πιπίνα σε κέφια.

Στο Φυλής 86 Β η Ρόξυ, η Τάνια θα έρθει την Κυριακή
όπως είπε η τσα2. Μάγκες , η Τάνια έχει το
πιο σφιχτό μουνί, αν βρείτε πιο σφιχτό
παρακαλώ ειδοποιείστε ! Είναι και πολύ γλυκειά και
καλή μέσα.


Στο Φωκαίας 17 πάνω η Ξένια η ρουμάνα ( ζώδιο Υδροχόος)
και στο 17 κάτω η Ξένια η ελληνίδα ( ζώδιο Ζυγός)
μαζί με τη Τζένη.


 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.780
Πόντοι
5.975
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
H Kρίστυ Αλκ 117 και πρωην Διδ 8α κλπ- ειναι η παλιά Χριστίνα του Λέλας. Χαμος γινοταν τότε με  αυτην  και την σιλικονε Σόνια..Τώρα  η  Κριστυ εχει μπαταλέψει.πολλή κυτταρίτιδα , ταλαιπωρημενο σωμα- Πριν 2-3 χρονια  στο Διδ 8α οπου ήταν με την Νατάσσα , απογοητευτηκα. Ειναι ομως καλή και ευγενικη  αν την  περιποιηθείς-  Οι φαν  της ειναι  οπως σωστα γραφτηκε κυρίως καποιοι απο τα παλιά κλπ.. :)
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
158
Like
192
Πόντοι
1
Απόγευμα 22.06.2018 στο Φυλής 66Α είναι
δυό μουνάρες !
Η Ρενάτα και η Νταϊάνα, από τις δυό
διαλέχτε και τις δυό.
Η Ρωσία παράγει ομορφιά !

Στο Φυλής 72 η όμορφη Αρίνα ( πρώην Ροδίκα) στα
κέφια της και στις ομορφιές της.
Ήρθε μπανιαρισμένη και είχε κάνει και
γαργάρα με Listerine και ήταν να την πιείς
στο ποτήρι. Έδωσα αμέσως τα 20 ευρώ και
συμφωνώ με το Dmtrsxxx ότι είναι GFE κατάσταση !

Στο Φυλής 84 η Σόνια η όμορφη πιπίνα σε κέφια.

Στο Φυλής 86 Β η Ρόξυ, η Τάνια θα έρθει την Κυριακή
όπως είπε η τσα2. Μάγκες , η Τάνια έχει το
πιο σφιχτό μουνί, αν βρείτε πιο σφιχτό
παρακαλώ ειδοποιείστε ! Είναι και πολύ γλυκειά και
καλή μέσα.


Στο Φωκαίας 17 πάνω η Ξένια η ρουμάνα ( ζώδιο Υδροχόος)
και στο 17 κάτω η Ξένια η ελληνίδα ( ζώδιο Ζυγός)
μαζί με τη Τζένη.
Για άλλη μια φορά υποκλίνομαι  στην αντιγραφή  που εκανες σου απο τους δίπλα Κάντε όλοι ένα like ρε παιδιά  στον  μαλακα  τον Λαδακη για την ενημέρωση του
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Πριν ξεκινησστε να διαβάζετε τα λογια ετουτα βαλτε στο τζουκ μποξ να παιζει "...της γυναικας η καρδια ειναι μια αβησσος ποτε κολλαση και ποτε ο παραδεισος". Τωρα λοθπον ξεκινω και συγκεντρωθειτε. Τον Οκτωβρη μπαονοντας σε ενα σπιτακι (απ'τα σπιτια τα δικα μας εννοω) βλεπω μια κοπελα ομορφη ατίθαση με βλεμμα ελευθερο. Τα λαστιχα της καρδιας σπινιαρουν ανεξελεγκτα. Δινο το κοκκινο εισιτήριο και περνω στο δωμα προσμενοντας την κοπελα μην πιστευοντας σε αυτο που ειδα. Μετα απο λλιγη ωρα ερχεται βλοσηρη τσατισμενη αλλα πολυ ομορφη λολυ μικρη πολυ αψεγαδιαστη. Την κοιταζω σαν μαλακας σαν να ειμαι εγω στα εικοσι κ εκεινη φτασμενη. Ανοιγει την καποτα κ μου την περνα σε πουτσο μισοπεσμενο ο οποιος αβιαστα και οχι λογο των ικανοτητων της εγινε τουμπανο.  Ειναι πανεμορφη με μια ανεξελεγκτη αγερωχη περιφανεια που κανει την καρδια μου να χτυπα και να τραγουδα το ονειρο ζω μη με ξυπνατε. Ξαπλώνει ανασκελα κ προς στιγμη περινενει.. δεν χνω κλασμα δευτερολεπτου και ακουμπω με την ακρη της γλωσας μου την κλειτοριδα της ενω φιλώντας τα μπουτακια της διπλα και γυρω απο το νεανικο και αδουλευτο μουνακι της μονολογησα πως υοαρχει Θεος η επιδερμηδα της ηταν αλαβαστρινη χυτη δεμενη απλα ενα εργο τεχνης. Την εγλυψα αρκετα ενοιωσα να χυνει ανεπαισθητα αλλα πραγματικα η καυλα μου ηταν απεριγραπτη εξταση σε καθε κύτταρο μου. Μπαινω μεσα της γερνω στο λαιμο της της φιλω η ευωδια της....ακομα προσκυνω σ'αυτην την ευωδιά της. Την γυριζω η γυριζει εκεινη μπρουμητα δεν θυμαμαι.. Αυτο που θυμαμαι ειναι οτι δεν στυνεται στα γονατα αλλα βαζει μαξιλαρι κατω απτην κοιλιατης ξαπλωτη... Τρελαίνομαι η καρδια μου κτυπα δυνατα μπαινω μεσα της εκεινη αμίλητη... Διχως σκεψη εκει στα σκοτεινα βγαζω την καποτα που μας χωτχώριζε και μπαινω μεσα της απαλα τρυφερα ηταν υγρη απτο γλυψιμο μου τελειωσα μεσα της.... ηταν μοναδικα. Σηκωθηκε  δεν καταλαβε κατι εγω κ καλα εβγαλα το προφυλακτικο καθως τραβηχτηκα... Με αποχερετησε με ενα νευμα...εφυγε. Εφυγα κ εγω πλημυρισμενος συναισθηματα... Ειναι πραγματικα ολα και εχει συνεχεια.
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Παιδιά ξέρουμε που δουλεύει η Αντριάννα από Φωκαίας 27Β? με τα βυζιά που ήταν 2η απογευματινή, θέλω να την ξαναχώσω αλλά έχω χάσει τα ίχνη της
 

camel72

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
70
Like
20
Πόντοι
0
Τώρα που βγαίνουμε από τα μνημόνια θα αναβιώσουμε τις ένδοξες ημέρες του παρελθόντος... :cheesy:


Πολλα κλειστα σημερα το απογευμα
Και διδύμου 20 και το 18
Τι. Εγινε σημερα και ειναι τοσα κλειστα τοσο νωρις?
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.842
Πόντοι
1.686
Για άλλη μια φορά υποκλίνομαι  στην αντιγραφή  που εκανες σου απο τους δίπλα Κάντε όλοι ένα like ρε παιδιά  στον  μαλακα  τον Λαδακη για την ενημέρωση του

Καμία αντιγραφή δεν έγινε, τύπε.
Πήγα στα λιγα μαγαζιά αυτά, που είναι κοντά το ένα
με το άλλο.
Μπορεί να τα επισκέφθεί κανείς  όλα αυτά
σε λιγότερο από 30 λεπτά και να ρωτήσει τη τσα2 ποιά
έχει, αν είναι στο δωμάτιο η κοπέλα.
Στις ενημερώσεις μου , αναφέρω πάντα λίγα μαγαζιά που είναι
σε μικρή αποσταση όλα, και τα έχω επισκεφτεί σε λιγότερο
από μισή ώρα.
Μήπως έκανα αντιγραφή από κάποιον και τα ζώδια των
κοριτσιών που έγραψα, ενώ τις ρώτησα τις ίδιες και μου τα είπαν και
τα αναφέρω για χαβαλέ ; Για δείξε μου οπουδήποτε στο ιντερνέτ
που τα γραφει αυτά !

Επίσης έγραψα ότι η τσα2 στο Φυλής 86 Β μου είπε ότι
η όμορφη Τάνια η ρωσόφωνη θα επιστρέψει την Κυριακή
( κατά πάσα πιθανότητα)
ενώ σήμερα και το Σάββατο δεν θα δούλευε.
Για δείξε μου οπουδήποτε στο ιντερνέτ
που το αναφέρει  αυτό !



Κάνε εσύ καλύτερη ενημέρωση, και μην ενοχλείς με την
παρουσία σου.
Γνωριζόμαστε προσωπικά με πολλά μέλη του σάϊτ,
και απευθύνομαι σε αυτούς και τους φίλους τους και
σε όλους τους  συναγωνιστες που είναι συνεργάσιμοι και
δεν δημιουργούν προβλήματα.

Όσοι δημιουργούν προβλήματα, πρέπει να τρώνε μπαν
αμέσως.


 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.818
Πόντοι
24.596
Πριν ξεκινησστε να διαβάζετε τα λογια ετουτα βαλτε στο τζουκ μποξ να παιζει "...της γυναικας η καρδια ειναι μια αβησσος ποτε κολλαση και ποτε ο παραδεισος". Τωρα λοθπον ξεκινω και συγκεντρωθειτε. Τον Οκτωβρη μπαονοντας σε ενα σπιτακι (απ'τα σπιτια τα δικα μας εννοω) βλεπω μια κοπελα ομορφη ατίθαση με βλεμμα ελευθερο. Τα λαστιχα της καρδιας σπινιαρουν ανεξελεγκτα. Δινο το κοκκινο εισιτήριο και περνω στο δωμα προσμενοντας την κοπελα μην πιστευοντας σε αυτο που ειδα. Μετα απο λλιγη ωρα ερχεται βλοσηρη τσατισμενη αλλα πολυ ομορφη λολυ μικρη πολυ αψεγαδιαστη. Την κοιταζω σαν μαλακας σαν να ειμαι εγω στα εικοσι κ εκεινη φτασμενη. Ανοιγει την καποτα κ μου την περνα σε πουτσο μισοπεσμενο ο οποιος αβιαστα και οχι λογο των ικανοτητων της εγινε τουμπανο.  Ειναι πανεμορφη με μια ανεξελεγκτη αγερωχη περιφανεια που κανει την καρδια μου να χτυπα και να τραγουδα το ονειρο ζω μη με ξυπνατε. Ξαπλώνει ανασκελα κ προς στιγμη περινενει.. δεν χνω κλασμα δευτερολεπτου και ακουμπω με την ακρη της γλωσας μου την κλειτοριδα της ενω φιλώντας τα μπουτακια της διπλα και γυρω απο το νεανικο και αδουλευτο μουνακι της μονολογησα πως υοαρχει Θεος η επιδερμηδα της ηταν αλαβαστρινη χυτη δεμενη απλα ενα εργο τεχνης. Την εγλυψα αρκετα ενοιωσα να χυνει ανεπαισθητα αλλα πραγματικα η καυλα μου ηταν απεριγραπτη εξταση σε καθε κύτταρο μου. Μπαινω μεσα της γερνω στο λαιμο της της φιλω η ευωδια της....ακομα προσκυνω σ'αυτην την ευωδιά της. Την γυριζω η γυριζει εκεινη μπρουμητα δεν θυμαμαι.. Αυτο που θυμαμαι ειναι οτι δεν στυνεται στα γονατα αλλα βαζει μαξιλαρι κατω απτην κοιλιατης ξαπλωτη... Τρελαίνομαι η καρδια μου κτυπα δυνατα μπαινω μεσα της εκεινη αμίλητη... Διχως σκεψη εκει στα σκοτεινα βγαζω την καποτα που μας χωτχώριζε και μπαινω μεσα της απαλα τρυφερα ηταν υγρη απτο γλυψιμο μου τελειωσα μεσα της.... ηταν μοναδικα. Σηκωθηκε  δεν καταλαβε κατι εγω κ καλα εβγαλα το προφυλακτικο καθως τραβηχτηκα... Με αποχερετησε με ενα νευμα...εφυγε. Εφυγα κ εγω πλημυρισμενος συναισθηματα... Ειναι πραγματικα ολα και εχει συνεχεια.
τυπε γραψε την οσο προλαβαινεις :S :S :S
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (2).jpg
    αρχείο λήψης (2).jpg
    12,1 KB · Εμφανίσεις: 28

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Αν περασεις ξανα Πιπινου 118 να παρεις Τζενη αν κανει βαρδια.Σε γενικες γραμμες  το συγκεκριμενο καταστημα εχει καλα κομματια.Δοκιμασε τες μια μια.
Μιλάς εκ πείρας;
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
H Kρίστυ Αλκ 117 και πρωην Διδ 8α κλπ- ειναι η παλιά Χριστίνα του Λέλας. Χαμος γινοταν τότε με  αυτην  και την σιλικονε Σόνια..
Αλήθεια τι κάνει αυτή η ψυχή; Σταμάτησε η είναι ακόμη στην Μεταμόρφωση;
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Επίσης είδα καινούρια επιγραφή στο Φυλής 99, άνωθεν της θύρας:
                              Στούντιο 99
:2funny:
Όρσε 10!!!
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
H Kρίστυ Αλκ 117 και πρωην Διδ 8α κλπ- ειναι η παλιά Χριστίνα του Λέλας. Χαμος γινοταν τότε με  αυτην  και την σιλικονε Σόνια..Τώρα  η  Κριστυ εχει μπαταλέψει.πολλή κυτταρίτιδα , ταλαιπωρημενο σωμα- Πριν 2-3 χρονια  στο Διδ 8α οπου ήταν με την Νατάσσα , απογοητευτηκα. Ειναι ομως καλή και ευγενικη  αν την  περιποιηθείς-  Οι φαν  της ειναι  οπως σωστα γραφτηκε κυρίως καποιοι απο τα παλιά κλπ.. :)
Παπουλετα δηλαδή  :S :S :S
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
εχει δει κκανενας την μπελλα στο φωκαιας 27 τελευταια?
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
656
Πόντοι
4.995
Ρε παιχτες μέχρι τι ωρα είναι ανοιχτα τα bou γενικά?  Thanks
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom