Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 336 άτομα (45 μέλη και 291 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.840
Πόντοι
1.686
Τετάρτη 20.06.2018 απόγευμα  στο Λιοσίων 73 πάνω ήταν η
όμορφη ρωσόφωνη Ιννα ( και θα είναι μέχρι το πρωϊ)
και ήταν καλή μέσα !  :rockon:
Έχει και ντους μέσα, και το 20ρικο πιάνει τόπο !
 
Εγγρ.
2 Ιουν 2018
Μηνύματα
17
Like
52
Πόντοι
0
Η μαγκιά είναι πάντως να σε γουστάρει η κοπέλα και να γαμησεις παραπάνω από 10 λεπτά δίχως βιασύνη και  με την τιμή του δεκάλεπτου  :dancing:
Ισχύει πχ εγώ με συγκεκριμένη κοπέλα έκατσα και τις 2 φορές 15 λεπτά και βάλε
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
  Σε μιά βραδυνή μου βολτίτσα απο το σχεδόν έρημο Μεταξουργείο,ξεκίνησα απο Κων/πόλεως 166 ισόγειο ,οπου ειδα δύο κοπέλλες, η μια η ψηλη ξανθιά πιό εμφανίσιμη και χαμογελαστή,ονομα δε θυμαμαι καλα,ίσως Αλινα,η άλλη πιο κοντη και αποδοκιμαστική οταν εκαμα να φύγω. Η πόρτα εχει ενα μηχανισμο που κοπανιέται αποτομα και κανει φοβερο θορυβο,αφου ειναι και μεταλλική.Στο υπόγειο μια σαρανταρα ,καλοβαλμενη θα έλεγα, μαλλον ρωσιδα,νομιζω Αννα την ειπε η τσατσά. Περασα ακολουθως απο Παιανιέων,αλλα οι σκάλες με απέτρεψαν απο του να ανεβω, το Βιργινίας Μπενακη κλειστό, ερείπιο δε και εγκαταλελειμμένο το μπουρδέλο - θρύλος της δεκαετίας του '70, το Μυλλέρου 70, όπου δούλευαν οι δύο ανυπέρβλητες μουνάρες της εποχής ,η μελαχροινη και η ξανθιά,ξεχναω τα ονοματά τους,οπου και σταθηκα επ' ολιγον να αποτίσω φόρο τιμής. Πέρασα μετα ταύτα στην Μεγαλου Αλεξάνδρου ,οπου στό πρωτο κατω-κατω,το ισόγειο (28α?) , ο ευγενής και ηλικιωμένος τσάτσος μου έδειξε τη Λίλια, μιά  21άρα -ετσι την εκοψα - νταρντάνα και ωραία ελληνίδα ,με κωλάρα, την οποία εσημείωσα στά πολύ υπ΄όψιν.Το δίπλα είχε μιά επίσης πολύ εμφανισιμη νταρντανα ρωσίδα,ψηλη,ξενθιά ,ονόματι Βικτλωρια - αν θυμαμαι καλα. Ανεβηκα τις σκαλες του αμεσως επόμενου οίκου,οπου δεν υπηρχε κατι το ιδιαίτερο ,οπως και στους επομενους απέναντι. Στο πριν τη γωνια,δουλευε μια νταρντάνα με πιασιματάρες, με πολύ καλή αύρα και πρόσχαρη κοπέλλα, στην οποία διέκρινα μιά ιδιότητα μέντιουμ που ίσως έχει,χωρίς αναγκαστικά και να το ξέρει. Νομιζω η τσατσά εκει φορούσε ενα προκλητικο σορτσάκι,κατι που πρώτη φορά ειδα στην ...ντάχρονη καρριέρα μου.  Στα Κολωνου 45 στο διπλό με το διάδρομο ,στο βαθος η μόνιμη εκει Ναταλί και στο μπροστινο μια κοπέλλα που έκανε χορευτικές κινήσεις με αρκετή χάρι,και εμφανίσιμη. Στα τριανταρια μπήκα στο πρώτο και στο τελευταιο, όπου στο ενα εφυγα αμεσως λογω τσιγαρίλας και στο τελευταίο ειχε μια εμφανισιμη κοπέλλα που την παρουσιαζε σε ρόλο τσατσας η ιδιοκτητρια,φορωντας ενα κοντο νυχτικο  (εκτος κι αν λαθευω,αυτη ηταν,αρκετα σπασμενη και ξεθωριασμενη στο πρόσωπο). Μια γενικη παρατηρηση,ολα τα σπιτια (και αυτα της Ιάσονος ( κι όχι Ιάσωνος που το γραφουν πολλοί,με πρωτο τη μουσιτσα τον Καμίνη στις τΑΜΠΕΛΙΤΣΕς ΤΗς ΟΔΟΥ) , ΗΤΑΝ ΠΆΡΑ ΠΟΛΎ ΚΑΘΑΡΑ,ΚΑΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΠΟΛΎ ΚΑΘΑΡΏΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΆΛΛΕς ΦΟΡΈς. σΤΟ κΟΛΩΝΟΥ 30  προς το ξενοδοχείο ,δεν υπήρχαν πλεον τα κάτουρα που ειχα παλιότερα επισημανεει,οπως και στη γωνια Μ.Αλεξανδρου κ Κολωνου. Στην Ιάσονος ειδα τη γνωστη μαυρη κοπέλλα στο 30, μαζι με μια αλλη μετριας εμφανίσεως ξανθωπή, και στο απο πανω με τα λιγα σκαλάκια , την ωραιότερη της βραδυάς, με ανατολιτικα χαρακτηριστικα, δεν καταλαβα προέλευση,μια πραγματικά πολύ όμορφη κοπέλλα σε πρόσωπο και σώμα,μελαχροινη περιπου 23 ετων,μαζι με μια αλλη ,με μετρια εμφανιση.Αλλη ευχάριστη έκπληξη της βραδυάς ,τα μοσχομυριστα σουβλάκια στο ανακαινισμενο  - μάλλον - καφενειο της γωνίας Αλεξ. κ Ιάσονος, που εμοιαζε πολύ καθαρό . Μπράβο στον ιδιοκτητη κ καλες δουλειες. Θα ανεβασει ποιοτικώς την περιοχή.Θα πάω με ενα φίλο μου αυτες τις μερες να τιμησουμε το μαγαζί.Καλό καλοκαίρι .
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
  Πέρασα μετα ταύτα στην Μεγαλου Αλεξάνδρου ,οπου στό πρωτο κατω-κατω,το ισόγειο (28α?) , ο ευγενής και ηλικιωμένος τσάτσος μου έδειξε τη Λίλια, μιά  21άρα -ετσι την εκοψα - νταρντάνα και ωραία ελληνίδα ,με κωλάρα, την οποία εσημείωσα στά πολύ υπ΄όψιν.

Πληροφοριακά είναι απίστευτη γυναίκα. 21 χρονών δεν είναι με τίποτα. 30+. Αλλά εξαιρετική, φιλότιμη, ευγενικότατη και καυτή!!! Αξίζει το κορίτσι.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Πέρασα μετα ταύτα στην Μεγαλου Αλεξάνδρου ,οπου στό πρωτο κατω-κατω,το ισόγειο (28α?) , ο ευγενής και ηλικιωμένος τσάτσος μου έδειξε τη Λίλια, μιά  21άρα -ετσι την εκοψα - νταρντάνα και ωραία ελληνίδα ,με κωλάρα, την οποία εσημείωσα στά πολύ υπ΄όψιν.
Πληροφοριακά είναι απίστευτη γυναίκα. 21 χρονών δεν είναι με τίποτα. 30+. Αλλά εξαιρετική, φιλότιμη, ευγενικότατη και καυτή!!! Αξίζει το κορίτσι.

Λίλια ή Λίλη; Έχω την εντύπωση ότι αν πρόκειται γι αυτήν που  νομίζω (εγώ την ξέρω σαν Λίλη- σχετικά ψηλή,μελαχροινή μαυρο σπαστό μαλί,καλό γιοματάρι,οχι χοντρή ) προ ολίγου καιρού εκτελούσε χρέη τσατσάς και αυτό διότι μάλλον ήταν έγκυος. Είχα προσέξει φουσκωμένη κοιλιά. Πάντως και εγώ την έχω στα υπ'όψιν.   
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
Που το είχες αφήσει το αυτοκίνητο κ το άνοιξαν
κ εγώ την εχω πάθει;
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Πέρασα μετα ταύτα στην Μεγαλου Αλεξάνδρου ,οπου στό πρωτο κατω-κατω,το ισόγειο (28α?) , ο ευγενής και ηλικιωμένος τσάτσος μου έδειξε τη Λίλια, μιά  21άρα -ετσι την εκοψα - νταρντάνα και ωραία ελληνίδα ,με κωλάρα, την οποία εσημείωσα στά πολύ υπ΄όψιν.
Λίλια ή Λίλη; Έχω την εντύπωση ότι αν πρόκειται γι αυτήν που  νομίζω (εγώ την ξέρω σαν Λίλη- σχετικά ψηλή,μελαχροινή μαυρο σπαστό μαλί,καλό γιοματάρι,οχι χοντρή ) προ ολίγου καιρού εκτελούσε χρέη τσατσάς και αυτό διότι μάλλον ήταν έγκυος. Είχα προσέξει φουσκωμένη κοιλιά. Πάντως και εγώ την έχω στα υπ'όψιν.   
    Ναί, έχεις δίκιο,Λιλη την ειπε.. Για ηλικία δεν είμαι σιγουρος,μπορεί και να ειναι εκει καπου που γραφεις,δεν προλαβα να εστιασω γιατι περασε για τρια-τεσσερα δευτερολεπτα ανφάς.Ευχαριστώ.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Παίδες ξέρουμε τι παίζει με την καινούρια μιλφ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ από Ιωαννίνων 3 ισόγειο?

δεν μουχει κάτσει ακόμα ωράριο να την πετύχω.... φαίνεται πετιτ που μου αρέσει... έχει κανείς εμπειρία?

Ενημερωτικά επειδή είχα ρωτήσει κανά 2 φορές, επισκέφτηκα την "Αλεξάνδρα" στο Ιωαννίνων 3 ισόγειο και δεν είναι άλλη από την Ντιάνα του Διδύμου 16Α υπόγειο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.551
Κριτικές
1.275
Like
229.810
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 71α Νικόλ μελαχρινή λεπτή με μακρύ μαλλί, 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 69β Τζούλια ξανθιά με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο κσι αυταρχικό.

Φυλής 69α Εύα ξανθιά νταρντανα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 67 κλειστό.

Φυλής 86β Ρωξανη/Ροξι ξανθιά το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στο μπούτι και στην κλειδα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα στόμα και Τανια καστανή λεπτή 1.5αρι βυζι, το ίδιο πρόγραμμα.

Φυλής 86α Λωρι καστανή μιλφ με κατσαρο μαλλί νταρντανοχοντρη, με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α  Μπούτι μαυρουλα με μαλλί ξσνθο/μπλε κόμπους νταρντανοχοντρη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 65β  Χριστίνα κοντοπουτανο με κάστανο σκούρο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Σονια καστανή στανή με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι στητο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φιλιππιδου 11β Άννα πλατινε μαλλί μέχρι τους ώμους ψιλοκανονικο σώμα αν κσι έχει βάλει κιλακια 1.5-2αρι βυζι τατουάζ στο μπούτι, με ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα καστανοξανθη κατσαρομαλλα με πιασιματακια 2.5αρι με φουλ πρόγραμμα και Μαρία ξανθοκαστανη κοντή κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Λένα ξανθιά με λίγα πιασιματακια στην περιφέρεια 2αρι βυζι με πρωκτικο.


Φωκαιας 9 αριστερά Χριστίνα ξανθιά χοντρουλα με 3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό και Άννα μελαχρινή κοντή παχουλη με 2αρι βυζι , με πρωκτικο.


Φωκαιας 9 δεξιά Κατερίνα καστανή ψηλή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 17α Ξένια με κάστανο πολύ μακρύ μαλλί κανονικό πολύ ωραίο κορμί ειδικά κωλο μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β κλειστό.

Φωκαιας 19 Αντζι μελαχρινή ψηλή κανονικό σώμα 1.5αρι αρι βυζι, τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 κλειστό.

Φυλής 66δ Άντζελα μελαχρινή μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 66α Νικόλ καστανοξανθη κοντουλα κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 56 Νανσυ ξανθιά κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 54 ισόγειο Νταϊάνα στο δωμάτιο, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54 όροφος Αλινα καστανή λεπτή πιτσιρικά με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Ενημερωτικά επειδή είχα ρωτήσει κανά 2 φορές, επισκέφτηκα την "Αλεξάνδρα" στο Ιωαννίνων 3 ισόγειο και δεν είναι άλλη από την Ντιάνα του Διδύμου 16Α υπόγειο
Λέει τίποτα;
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Πληροφοριακά είναι απίστευτη γυναίκα. 21 χρονών δεν είναι με τίποτα. 30+. Αλλά εξαιρετική, φιλότιμη, ευγενικότατη και καυτή!!! Αξίζει το κορίτσι.
Τι πρόγραμμα κάνει η Λίλια στο Μεγ.Αλεξάνδρου 28 ισόγειο;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
Πληροφοριακά είναι απίστευτη γυναίκα. 21 χρονών δεν είναι με τίποτα. 30+. Αλλά εξαιρετική, φιλότιμη, ευγενικότατη και καυτή!!! Αξίζει το κορίτσι.
Στην τρίτη βάρδια;
 

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
214
Like
414
Πόντοι
21
Τι πρόγραμμα κάνει η Λίλια στο Μεγ.Αλεξάνδρου 28 ισόγειο;

Μέ καί ἄνευ πεολειχία, ἑξήκοντα ἐννέα, Σπανιόλικο κτλ , ἁπλά σέ κερδίζει μέ τή συμπεριφορά της καί δέν εἶναι κομοδίνο ( εἶχα φάει τρεῖς φόλες στή σειρά τό τελευταῖο καιρό ). Ἡ κοπέλα εἶναι στή τρίτη φυλακή ( βάρδια ).
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
    Ναί, έχεις δίκιο,Λιλη την ειπε.. Για ηλικία δεν είμαι σιγουρος,μπορεί και να ειναι εκει καπου που γραφεις,δεν προλαβα να εστιασω γιατι περασε για τρια-τεσσερα δευτερολεπτα ανφάς.Ευχαριστώ.
εχει πολυ μεγαλο στηθος?μηπως ειναι η λιλλη απο κολοκυνθους 36?εαν ειναι αυτη ειναι ρουμανα
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Μέ καί ἄνευ πεολειχία, ἑξήκοντα ἐννέα, Σπανιόλικο κτλ , ἁπλά σέ κερδίζει μέ τή συμπεριφορά της καί δέν εἶναι κομοδίνο ( εἶχα φάει τρεῖς φόλες στή σειρά τό τελευταῖο καιρό ). Ἡ κοπέλα εἶναι στή τρίτη φυλακή ( βάρδια ).
Εύγε Rockavlone διά την γραφήν σου!
Πες μου σε παρακαλώ ποιο πρόγραμμα πολυτονικής γραφής χρησιμοποιείς για να γράφω και εγώ.
 

loudeast1

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
22
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
Μήπως έχει πάρει το μάτι σας την Αλινα (με τον μεγάλο κωλο) που δούλευε απόγευμα στο Διδύμου 16α;

Ή έχετε να προτείνετε κάτι σε BBW(όχι μετάξι);;

Ευχαριστώ..
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom