Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 299 άτομα (43 μέλη και 256 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα σύντομο πέρασμα αυτη την ώρα από τα εξής μαγαζιά

Φωκαιας24 Κορίνα η ξανθιά νταρντανα με τις βυζάρες πρώην Άιντα από Περγάμου1
Αγκυρας12Α Τζένη καί Ιβαννα
Φυλής 109 ισόγειο Μαρίνα νεαρή κοπέλα με μακριά κάστανα μαλλιά κανονικό σώμα σχετικά καλό μέτρια φάτσα τίποτα ιδιαίτερο
Πιπίνου 118 Μάρτα νεαρή  κοπέλα σώμα με πιασίματα αδιαφορη παρουσία δεν εμπνέει κάτι και Σουζι ήταν δωμάτιο

Αυτά τα ολίγα καθώς με τα δεδομένα της πιάτσας όπως διαμορφώνονται δεν υπάρχει ενδιαφέρον για περισσότερη αναζήτηση
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.553
Κριτικές
1.275
Like
229.932
Πόντοι
46.232
τώρα live

Αχιλλέως 48 Ειρήνη ξανθιά παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 Βίκυ καστανοξανθη το μαλλί πιασμένο πάνω κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59α Καρίνα ξανθιά χοντρουλα με 2.5αρι βυζι και Λίζα μελαχρινή ψηλή χοντρή με γυαλάκια 2.5αρι βυζι με τατουάζ πάνω από τα βυζια της, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα.

Βιργινιας Μπενάκη 31  Μαριάννα ξανθιά μιλφ χοντρή με 3αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Παιανιεων 24 Ζαννα με το βασιλικό τσιμπουκι, ξανθιά κοντή χοντρή με 2.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Αλεξία η ξανθιά ψηλή μιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Το δίπλα κλειστό.

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή με λεπτό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα. Το δίπλα κλειστό.

Λιοσιων 76 όροφος Χριστίνα μελαχρινή μιλφ με πιασίματα 2.5αρι βυζι, τα πάντα εκτός πρωκτικου. Το δίπλα κλειστό.

Λιοσιων 73β Οριανα μελαχρινή μελαμψη σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι, Κλεοπάτρα νταρντανα με 2.5αρι βυζι και  Οξανα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, όλες κάνουν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Μαρία ξανθοκαστανη ψηλή νταρντανοχοντρη με 3-3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ Σοφια ξανθιά μιλφ παχουλη 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε, τα άλλα δύο διπλά κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Κρίστι/Χριστίνα ξανθιά λεπτή ρωσοφωνη με 1.5 αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. Την είχα πάρει πριν περίπου δέκα μέρες και ήταν σχεδόν απογοητευτικη... σήμερα αποφάσισα να την δοκιμασω πάλι αφού σαν κορμί μου αρέσει, η μέρα με την νύχτα καμία σχέση με την πρώτη φορά, φοβερή συμμετοχή το μόνο αρνητικό για μένα ότι στα φιλιά δεν χρησιμοποιεί γλώσσα.

Βεργας 3 αριστερά Μιλά καστανή μιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 6α Μπάρμπαρα μελαχρινή μιλφ κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Βεργας 6β Μαριάννα ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 3.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 7 Άννα μελαχρινή παχουλη με 2αρι βυζι και τατουάζ, απλό πρόγραμμα.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.780
Πόντοι
5.975
τώρα live

Αχιλλέως 48 Ειρήνη ξανθιά παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Μήπως ξέρεις αν είναι η ίδια κοπέλα που δούλευε και πιο παλιά στον ίδιο οίκο ή πρόκειται για καινούργια κοπέλα;
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
206
Πόντοι
1
Μόλις έκανα καταγγελία με βάση τα όσα τραγικά μας εξιστόρησε ο συνάδελφος στο 1109, ώστε να ελεγχθεί αν πρόκειται για θύμα trafficking
πολύ καλά έκανες και  μπράβο σου φίλε μου..επειδή όμως οι υπεύθυνοι των οίκων το πιθανότερο να διαβάζουν το site και να λαμβάνουν τα μέτρα τους είναι προτιμότερο με το που θα αντιληφθούμε τέτοιου είδους περιπτώσεις να κάνουμε καταγγελία χωρίς δημοσίευση..μπορεί  η δημοσίευση να προξενήσει και μεγαλύτερα προβλήματα στην κοπέλα..μπορεί και να μαι λάθος..δεν ξέρω..όπως και να χει μπραβο!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
Στον αντίποδα των παραπάνω θλιβερών καταστάσεων μόλις πήρα για πολλοστή φορά τη μητρομανή Μαρία στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 με την κουρτίνα,δουλεύει (ή δούλευε) εκ περιτροπής και στο Φυλής 109,αστείρευτη καύλα και φρέσκα μουνόζουμα!  :grin:
Στο Ιάσονος 46 όροφος η μέτριας εμφάνισης Κατερίνα,η άλλη καυλιάρα Ρωσίδα του Μεταξουργείου Γκαλίνα μετά τις 6μ.μ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.553
Κριτικές
1.275
Like
229.932
Πόντοι
46.232
Μήπως ξέρεις αν είναι η ίδια κοπέλα που δούλευε και πιο παλιά στον ίδιο οίκο ή πρόκειται για καινούργια κοπέλα;
όχι καμία σχέση με την συνονόματη παλιά Ειρήνη, αυτή είναι άλλη από την Πολωνία.
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Μετά την ολοκλήρωση της βόλτας επέστρεψα εδώ σε αυτόν τον οίκο για να δοκιμάσω την Νελια αν και είχα κάποιους ενδοιασμούς.Ειναι η δεύτερη φορά που την βλέπω, όταν βγαίνει από το δωμάτιο έχει ένα φοβισμένο βλέμμα ενώ και η στάση του σώματος της είναι σαν να βρίσκεται σε θέση αμυνας... Η υπηρεσία ανακοίνωσε ότι κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα δίνει και δέχεται φιλιά κάνει 69 και ισπανικό. Πέρασα στο δωμάτιο, ήρθε μετα από λίγο αμίλητη και όντως φοβισμένη... κανένα προκαταρκτικο και φυσικά για φιλιά κσι 69 ούτε λόγος,βέβαια αύρα λίγο με απασχόλησαν. Πιπα καλή χωρίς προφυλακτικό αν και μικρής διάρκειας, πέρασμα προφυλακτικό και την ανέβασα πάνω μου, η κοπελίτσα ήταν στο κόσμο της είχε κολλήσει και κοίταγε το ταβάνι ενώ μηχανικά έβγαιναν από το στόμα της κάτι ξεψυχισμενα αχ αχ αχ... άλλαξα στάση μήπως την πονουσα, συνεχίσαμε σε ιεραποστολικη στάση όπου συνέχισε να έχει το βλέμμα της καρφωμένο στο ταβάνι αλλά τώρα τα μηχανικά ξεψυχισμενα αχ αχ είχαν κοπεί και σε κάποια στιγμή δάκρυσε... Σταμάτησα και της έδειξα ότι μπορεί να φύγει. Αμίλητη φόρεσε τα εσώρουχα της και έφυγε. Κάτι τρέχει με αυτή την κοπέλα, να πω επίσης ότι στα πλευρά της αριστερά έχει σημάδια από χτυπήματα. Μου θύμισε έντονα μια παρόμοια ιστορία πιο παλιά με μια κοπέλα στο Βεργας 3, οι παλιοί θα θυμάστε. Καλό ξημέρωμα.
ρε παιδια δε ξερω εγω δυο φορες που εχω παει ηταν πολυ θερμη μαζι μου , το γουσταρε και τα σημαδια δεν υπηρχαν , βεβαια στο σαλονι οντως ειναι φοβισμενη αλλα μεσα δεν ειναι το ιδιο , αλλα αν μου λες οτι δακρυσε φιλε αυτο ειναι σοβαρο ...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
Μπράβο που έκανες καταγγελία,
η δουλειά τώρα ειναι να τοποθετηθούν σωστά οι άνθρωποι απο τον οργανισμό.
Αλλά γνωμη μου καλα ειναι να κάνουμε όλοι το ίδιο για ειναι κ πιο δυνατό..
 

camel72

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
70
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές
Πριν μια βδομαδα στο διδύμου 20 στην 2η βάρδια ηταν μια τσατσά ξανθιά κοντουλα ολα πλούσια πανω της γυρω  στα 40 και μίλαγε πολυ καλα ελληνικα εγω δλδ για ελληνιδα την περασα
Το εν λογο μαγαζί έκλεισε καποιες μερες κσι τωρα δνε υπαρχει ουτε στη πρώτη ουτε στην δεύτερη βάρδια
Μήπως κάποιος συναγωνιστής την έχει δει καπου αλλου?
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Mήπως υπάρχει ενημέρωση από κάποιον για την Εύα του Κωνσταντινουπόλεως 166Β είτε επέστρεψε στον ίδιο χώρο είτε δουλεύει αλλού;
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Έχουμε κάποια με  κώλο στο πρόγραμμα της μεταξυ μεριά;
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
53
Like
1.878
Πόντοι
2.541
Περγαμου 1
Νταρντανα ξανθια τιμια Γιασμιν ακαπελα

Αλκαμενους 117
Νταρντανα μιλφ Κριστυ ακαπελα

Μ.Αλεξανδρου 28 ισογειο
Μαρια μιλφ μελαχρινο τιμια ακαπελα

Ιωαννινων 3
Ζανα ξανθο κακο γκιλφ ακαπελα
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Μπράβο που έκανες καταγγελία,
η δουλειά τώρα ειναι να τοποθετηθούν σωστά οι άνθρωποι απο τον οργανισμό.
Αλλά γνωμη μου καλα ειναι να κάνουμε όλοι το ίδιο για ειναι κ πιο δυνατό..
  Μπράβο κι από μένα και θα είναι μιά ευκαιρία να δούμε αν πραγματικά κάνουν κάτι αυτοί ή υπάρχουν για άλλους λόγους.Εγώ ,για να πώ την αμαρτία μου, δεν πιστεύω κανέναν τους ,αν δεν δώ τι αποτέλεσμα υπήρξε. Οσο για το "γελαστη στο σαλόνι" και τα παρεμφερή ...μη μασάτε, φυσικά οι κοπέλλες δεν τολμάνε να μην είναι γελαστές,αφού θα το μάθουν απο την τσατσα η απο ρουφιάνους τους οι σωματέμποροι και θα την "περιποιηθούν" αναλόγως...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596
Ευχαριστώ πολύ Νάσο. Αυτές που έγραψες είναι απογευματινή βάρδια;
ναι τυπε,η Ριτα Ιασωνος 37 πανω η 27 υπογειο και η Σαμπρινα Ιασωνος 10 πανω.
το νου σου  αν τις επιλεξεις,μην πανε να σε κλεψουν αποφευγοντας να δωσουν κωλοτρυπιδι.
εχει και αλλα γκοροβερακια,Ντονα,γυρολογος,Αντριαννα,Ιασωνος 46 μεσαιο,πχ.
η τελευταια σουφρα ειναι η πιο τιμια για μενα προσωπικα :S :S :S
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Απαράδεκτο να πληρώνεις για πίσω και να μην δίνουν!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom