Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 269 άτομα (22 μέλη και 247 επισκέπτες)

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Συναγωνιστές ξέρετε τι μέρες και ώρες δουλεύει η Ντενίζ στο στούντιο στήν καρέα 30? Και απο τιμές,τα γνωστα?.. :rolleyes:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Σημερινή Μπουρδελότσαρκα,έχουμε και λέμε:
-Αλκαμένους & περγάμου,δυστυχώς έχει σταματήσει η Αντζελλα  :'(  είχε κάποια λόλα,τη οποία πρέπει να 'χω πάρει παλιότερα,αλλα δεν πρέπει να είναι τίποτα σπουδαίο αλλιώς θα το θυμόμουνα..
-Ρεμούνδου,πολύ μέτρια πράγματα σε όλα,το ένα μάλιστα είχε και μια μάυρη(μακριααα).
-Φυλής,στο υπόγειο δίπλα από τα 134 είχε τη Σοφία,ψηλή ξανθιά,καλό σώμα,μικρούτσικο βυζί,φαινόταν φιλική.
-Στο 134Α και στο Β είχε κάτι ψιλομπάζα ούτε κάν τις θυμάμαι..
-Στο 109 η διάσημη πλέον Ντενίζ(ή αλλιώς ελένη),εδώ κατέθεσα,κι είχε και κέφια.. :dancing:
Στο 71 κάτω μια Ξανθιά δέν θυμάμαι το ονομά της ψιλονταρντάνα ήταν,αλλα δεν μου γέμιζε το μάτι..
Στο 71 επάνω τη γνωστή ξανθιά τουρκαλο-ελληνο-ιταλίδα που βγαίνει γυμνή στο σαλόνι..
Σε όλα τα δίπλα και απέναντι είχε μέτρια εώς χάλια επίπεδα.
Σε αυτό δε,απέναντι από το 59(δε θυμάμαι νούμερο) είχε ένα μπάζο,νταρντάνα,σαν παλαιστής ήταν!Ελεος ρε πούστη μου,να πηδήξουμε θέλουμε,όχι να μπούμε σε κανα ρίνγκ οσάν τον μακαρίτη τον Σουγκλάκο!
Στο 59 η Σάρα,φωτεινή εξαίρεση στο χώρο,πολύ καλό κορμί και υπηρεσίες ως γνωστόν.Εδω κατέθεσα(αφήνει και δαχτυλάκι),25Εuro  :dancing: :dancing:
Αυτά,keep Fucking!..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Να'σαι καλα Savalas.Αλλά για την Ντενίζ καμιά απάντηση ρε παιδιαααα!...
:grin:
:huh: :huh: :huh:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ναι ρε συ,Απίστευτο!!
Τώρα που το σκέφτομαι μήπως είναι μητρομανής?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
σαβαλα οι περιγραφες σου και οι αφηγησεις σου εχουν γραψει ιστορια στο χωρο του ρεπορταζ.ΕΥΓΕ
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
χωρις ορεξη για καταθεση, εκανα μινι τσαρκα το μεσημερι, λοιπον ντενιζ και το πρωι, απεναντι στο υπογειο η κατια χορευε, ναι χορευε στο σαλονακι, κρατηθηκα και δεν περασα, μου φανηκε και ψηλη, καλομαθα στα 1.50,    συνεχιζω, στο αντελοσπιτο ηταν η μαρια, με το μεγαλο σχετικως κωλο, πηγα και παιωνιου για την ασιατισα, δεν ηταν εκει ,ηταν μια νταρντανα η βερονικα, η ασιατισα μου ειπε η τσατσα ειναι απο ουζμπεκισταν,μαιμου ασιατισα, φευγοντας πηγα και μεταξουργειο, διπλα στα παλια στην κεραμεικου ανοιξε καινουριο, περιεργο, σαν μαγαζι ειναι, γυναικα χαλια, δεν ξερω εχει καταγραφει στο site?  τελος περασα και απο καρινακι, ολο και γλυκαινει αυτο το μωρακι, η χαρα του μπουρδελιαρη...
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
παιδια τιποτα καλο για σημερα απογευματακι?
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
θα προτεινα την λολα στην αλκαμενους.περασα πριν απο λιγο και το κοριτσι ειναι ολα τα λεφτα
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
κανε μια γρηγορη περιγραφη να ξερω τι να περιμενω?
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
ρωσιδα,γυρω στο 1,60-1,65,με πρασινα ματακια,και ξανθα μαλλια.συμπεριφορα πολυ γλυκια.θερμη γυναικα.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
μου ειπε 25,την κανω μαλλον για 35αρα αλλα μικροδειχνει
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
τιποτα καλυτερο παιζει?δεν με ενθουσιαζει η ιδεα των 35 αρων.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
απεναντι απο την ντενιζ ειναι ενα μπουρδελο οχι αυτο με την ξυλινη σκαλα το διπλα.......παιδια αισχος ..ειχα παει παλιοτερα και ειχα πετυχει μια τσεχα ωραιο μωρο καλη περιποιηση..πηγα σημερα και ειχε παλι ενα ωραιο μωρο αλλα ηθελε ξυλο....δεν εβγαζε σουτιεν,δεν εβγαζε φουστακι συμμετοχη υπο το μηδεν ειρωνια τσιμπουκι με δοντακια και διαρκειας 5 δευτερολεπτων.....τα εχωσα στην τσατσα κανονικα ειχε και κοσμο στο σαλονι δεν την χαλασε....αστογεροδιαολο ετρεχα απογεματιατικα απο το μαρουσι στο κεντρο ...αυτο το εικοσαρικο το εκλαψα τρελα φιλοι μου....
 

Επισκέπτης
Μήπως σου είπε όνομα;Αν και από την περιγραφή σου,νομίζω πως ήταν η Λίνα από την Ουκρανία.Στο 134 το ισόγειο η Λίνα με τη Σάρα τη Σλοβένα-όχι την ρωσίδα που είναι επάνω-και την τριχωτή Μία-την έχω χάσει- είναι απαράδεκτες σε υπηρεσίες.Από αυτές που έχω δοκιμάσει.Παίζουν και στα 2 μαγαζιά στο "71".Οι καλύτερες κατά την άποψη μου,είναι η Σίντυ/Σάντι,η Ζέντα από τη  Λιθουανία.Επίσης στο επάνω η Ρωσίδα Σάρα είναι πολύ καλή.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ωχ ,  ο πανος ξαναχτυπησε,
θελω το χρονο μου μετα την ταυλανδη, για να μη σου πω οτι ως τον απριλη, παπαλα....
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Αναφερω απο σημερα το βραδυ κατα τις 10.στην  φυλης γινοταν της τρελης απο κοσμο αλλα τιποτα ιδιαιτερο απο μουνια.
Στο 59 η σαρα απο τσεχια,δεν ξερω κατι με χαλαει.
Στο 71 η γνωστη τουρκαλα,την εχω βαρεθει.
Στην μονης προδρομου ενα νοστιμο ξανθο αλλα το εχω πετυχει παντα απεριποιητο και δεν μου παει να το γαμησω.
Απεναντι απο το 59 ενα γομαρι που πρεπει να κανει ανετα 10 επαναληψεις στο μονοζυγο και στο καπακι 50 πους απς...απορω ποιος μπορει να το γαμαει.
134 πανω ενα ξανθο νεροβραστο...
Στο υπογειο τοσο χαλια που δεν μπορω καν να το θυμηθω.
Στο 65 ενα αξιολογο καστανο μικροκαμομενο,1.65, αρκετα νοστιμο αλλα φαινοταν εξουθενομενο και ειπα να το δοκιμασω αλλη μερα.
Στο 134 στο ισογειο παραλιγο να κανω την μαλακια αφου βγαινει ενα πιπινακι κοντο καστανο αδυνατο με ομορφο προσωπο και σεβαστο μασταρι για τα κυβικα της.Βγαινοντας παω μεχρι το 109 για να δω αν ηταν η ντενιζ,που ηταν εκει,και να το σκεφτω.Αποφασιζω να παω να το δοκιμασω αλλα μολις παω βλεπω οτι ειχαν κλεισει.Αρχικα βλαστημαω την τυχη μου που δεν θα δοκιμασω το πιπινακι αλλα εκεινη την στιγμη βγαινει ενα παλικαρι και το ρωταω πως του φανηκε.Ασε φιλε μου λεει, πολυ μαπα...καθολου συμμετοχη και πολυ βρωμιαρα.Μαλλον η ιδια που αναφερουν παραπανω με το φουστανακι.
Τελευταια προσπαθεια στο λιοσιων 278 μηπως και βρω την σαμπρινα.Εκει λοιπον βγαινει ενα θεομουνο 1.80 καστανοξανθο με γαμω τια κωλααρακι και βυζαρες που παλευαν να πεταχτουν απο το κορμακι και θα εκαναν και τον κινκυ30 να θολωσει.Πως να δωσεις ομως 40 ευρω ρε μαγκες οταν η γκομενα δεν κανει τον κοπο να ερθει μεχρι το σαλονι και να κανει μια στροφη αλλα σε χαιρεταει απο τον διαδρομο.
Τελικα δεν το δωσα σε καμμια,γυρισα σπιτι και πλακωθηκα στο  dimple.
Στην υγεια μας αλανια...Και καλα γαμησια
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Αφού βρήκα κλειστές πόρτες στα studios της Δροσοπούλου λέω:"Δεν πάω μια απο Ρεϋμούνδου στην Όλγα που σίγουρα θα είναι εκέι?"
Και έντος δεν επεσα έξω. Το μαγαζί ήταν άδειο και η Ολγά είχε πολλά κέφια....
Πάντα ζεστή,με την ωραία της επιδερμίδα και τους βύζους της με έκανε και πέρασα τέλεια...Για τους οπαδούς των ώριμων και "φορτομένων" milf δεν νομίζω πως υπάρχει καλύτερη επιλογή στην αγορά...
 

Επισκέπτης
εχτες την πηρα και εγω (ολγα), παροτι δεν ειμαι λατρης των milf ομολογω οτι ειναι παρα πολυ καλη... ενδιαφερεται να περασεις καλα.... τωρα παω τσαρκουλα λιοσιων να ρωτησω και την τσατσα στην χωματιανου που πηγε το μουνακι που με τρελεναι πριν κανα μηνα αλλα τωρα την νοσταλγησα και η λαουρα (τσατσα) προσφερθηκε να μου την ξαναβρει......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom