Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 270 άτομα (32 μέλη και 238 επισκέπτες)

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Ενημερωση για βυζομπουρδελα...
Χτες το βραδυ εκανα βυζοτσαρκα.Η Μινα εχει φυγει οριστικα απο Αγκυρας 12 (ρωτησα την τσατσα).Το πρωι εχει μια νταρντανα με 3-4αρακι πεσμενο βυζο και το απογευμα μια 60χρονη μικροβυζη για λυπηση.Οποτε το συγκεκριμενο τρωει ακυρο μεχρι να φερει αξια αντικαταστατρια της Μινας.Οπως ειδα καποιοι συναγωνιστες εγραψαν οτι η Μινα μετεφερθη στην Αλκαμενους 117 οποτε βουρ...
Στη Κολωνου 27Α χτες δυστυχως δεν ηταν ουτε η Ειρηνη.Αντ'αυτης ηταν ενα κοντοπουτανο τελειως αβυζο (Χριστινα) που εσκασε μυτη ολογυμνη.Πηρα τετοια ζοχαδα που σηκωθηκα κι εφυγα χωρις καν να ρωτησω για την Ειρηνη.
Γι'αυτο κι εγω φευγω τωρα για την σταθερη αξια Λαουρα (Τροφωνιου 9) η οποια θα πληρωσει την καυλα μιας εβδομαδας...
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
μινα αλκαμενους πρωινη βαρδια με το προγραμμα της ζαννας και λοιπων κοριτσιων του σπιτιου.
 

Επισκέπτης
Αστείο περιστατικό το απόγευμα στην Φυλής.Πάω στο "71" επάνω η Τουρκάλα,κάτω μια Ρωσίδα ονόματι Χριστίνα συμπαθητική με κρεμασμένο βυζί,μάλλον θα τα τράβαγε από μικρή,.Στο 134 ισόγειο η Σάρα η Σλοβένα.Μακρυά και αλάργα.Στο επάνω η Σάρα από τη Ρωσία.Φοβερή κοπέλα,με φοβερό στήσιμο.

Το αστείο τώρα!Στο ισόγειο 134 περιμένοντας να δούμε το μπουμπούκι,μπαίνει ένας κινέζος στρογγυλοκάθεται,μετά μπαίνουν 2 πακιστανοί,μπαγκλαντεσιανοί κλπ,ο ένας μετά βίας ήταν μεγαλύτερος από 16.Βγαίνει η τσατσά από το χώρο της,τους κοιτάζει,ο ένας καταλαβαίνει και φεύγει.Βλέπει τον μικρό και λέει "No Greek".Την ακούω και για πλάκα κάνω να φύγω,"κακώς φεύγετε,η κοπέλα είναι πολύ καλή και δε βιάζεται γι'αυτό αργεί"."Μα είπες No Greek εγώ δεν είμαι πακιστανός".Έπεσε το γέλιο της αρκούδας από τους υπόλοιπους.Βγαίνει και η Σάρα και ήταν σαν να ήμουν Σέρβος και είχα σκοτώσει τον Πατέρα της στον πόλεμο...
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σάρα από Ρωσία, στο 134. Φοβερη κοπέλα με πολύ καλό τσιμπούκι, βαθύ λαρύγγι θεέ μου
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Σάρα από Ρωσία, στο 134. Φοβερη κοπέλα με πολύ καλό τσιμπούκι, βαθύ λαρύγγι θεέ μου
μιλας για το ισογειο ή το υπογειο.Περασα και εγω απο 134 και ψηνομουν για το υπογειο με φοβερη ξανθια ρωσιδα,αλλα κατεθεσα απεναντι στην Ντενιζ για να απολαυσω τα βογγητα της !!!
 

Επισκέπτης
Η Σάρα είναι στο 134 στον όροφο.Είναι πολύ καλή.Την έχω πάρει 2 φορές σε 1 μηνα
 

Επισκέπτης
Στο ισόγειο είναι μια Σάρα αλλά είναι από τη Σλοβενία.Καλό μωρό αλλά πολύ κρύα...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η Σάρα είναι στο 134 στον όροφο.Είναι πολύ καλή.Την έχω πάρει 2 φορές σε 1 μηνα

υπαρχει ρδελο στο 89 της φυλης?γιατι καποιος μου ειπε οτι η σαρα απο ρωσια η κουκλαρα δουλευει εκει..και ειναι ισογειο..
 

Επισκέπτης
Δεν ξέρω.Εκτός αν εννοεί το μπουρδέλο που ήταν παλιά η Αφροδίτη που ήταν Βαγγέλης!!!
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Οχι η Σάρα στο 134 στον όροφο, φοβερο μωρό, άπό Ρωσία η άλλη η Σάρα η Σλοβένα είναι μουφα και είναι στο ισόγειο
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Οχι η Σάρα στο 134 στον όροφο, φοβερο μωρό, άπό Ρωσία η άλλη η Σάρα η Σλοβένα είναι μουφα και είναι στο ισόγειο
την ειδα την Σαρα του οροφου και οντως ειναι φοβερο μουνακι.Απο περιποιηση ομως λεει τιποτα???
 

Επισκέπτης
Ναι είναι πολύ καλή.Αν και τα βυζιά της δεν είναι πολύ καλά,κάνει ωραία πίπα,αφήνει να της πιάνεις το μουνί-δαχτυλο δε δοκίμασα και δεν ξέρω αν αφήνει-στήνεται φοβερά στα "4".Γενικά καλή κοπέλα.
 

Επισκέπτης
Ναι έχεις δίκιο 99 είναι το νούμερο.Πάντως εγώ βλέπω φωτάκι έξω.Βέβαια δεν ξέρω τι φέρνει διότι δεν έχω πάει εδώ και 12 χρόνια.Ευτυχώς δεν είχα πηδήξει "καμιά"!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Χθες, 08/02, περιπολια στη Φυλης απο 19.30'-20.00'
Τα αποτελεσματα
1. Αχαρνων 104 :Κλειστο
2. Φωκαιας 24: Κλειστο
3. Φυλης 59: Καλη, Ανατολικη, αρκετα ψηλη αλλα αβυζη
4. Φυλης 71-πανω Εντυπωσιακη, σιλικονη, εμφανιση ολογυμνη και ξυρισμα στο τριγωνο, με Ε 40 και 69
4α Φυλης 71 -κατω Κοσμοπλημμυρα-Ρωσιδα μικροσκοπικη,με αρκετη διαφημιση απο την γνωστη τσατσα-μοντελλο
5 Φυλης 99 :Το γνωστο τραβελο-υπογειο, ξανθια με αρκετα μεγαλους βυζους αλλα εμοιαζε πολυυυυυυ να βαριεται
6. Καταθεση-τελικα- στο Φυλης 104, στο αδιεξοδο. Σταθερη αξια η Αντζελλα, με Ε 30 και κουλουρι.
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Φώκαιας 24 το πρωί ποιο μωρό είναι?
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Αν και εχω καιρο να γραψω στο forum, και τελευταια οικονομικες και αλλες δυσκολιες με αναγκασαν να σταματησω τις τσαρκες.. Πριν δυο μερες, εκανα μια τσαρκα Μεταξουργειο μερια βραδινες ωρες, και κατεθεσα στην Κολωνου.

Ειναι το τελευταιο απο την σειρα των τεσσαρων μπουρδελων, στην γωνια. Αριθμο δεν υπαρχει περιπτωση να θυμηθω οσα χρονια και να πηγαινω εκει. Η Κλαουντια....

20 ευρω... ισως απο τα πιο απολαυστικα που εχω δωσει. Αφου ηθελα για πρωτη φορα να γαμησω γυναικα ψηλοτερη απο εμενα...

Μαυρομαλλα, με ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ποδια... Για νυχια-δαχτυλα δεν το συζηταω, η γκομενα απλα με εκανε πυραυλο βλεποντας τα...

Μπαινει, ρωταω τα κλασσικα.. ειναι ελληνοπολωνεζα η κυρια.

Συμμετοχη στο γαμησι αρκετη για να ξεφυγει απο τα στανταρ, σε μια φαση την επαιρνα κανονικα, βγαινω, και αρχιζω και γλυφω σιγα σιγα βυζια και της αρεσε, ειχε κλεισει τα ματια και αναστεναζε λιγο λιγο. Μπορει και να μη της αρεσε, αλλα στα παπαρια μου, αφου ετσι και αλλιως ποτε δε θα μαθω  :2funny:

Η πιπα της ηταν αρκετα καλη, και γενικοτερα η γυναικα ηταν προθυμη και μου αρεσε αυτο. Πιο πολυ μου αρεσε που μετα απο τοσο καιρο δεν κατεληξα σε καμια μπαζολα, μπορει να εχω καιρο να γαμησω σε μπουρδελο, αλλα η "οσφρηση"/ της καλης πουτανας δυσκολα φευγει  ;)

Στα καπως αρνητικα ηταν οτι ειχε αρκετη κρεμα στο μουνι της, αλλα ενταξει εμενα δεν με πολυχαλαει. Με αφηνε και να της ακουμπαω το κωλοβαλβιδι ( Στο τσακ ημουν ρε πουστη, οσοι με ξερουν καταλαβαινουν και το κολλημα μου  :2funny: ) και μου λεει μη μου βαλεις δαχτυλο, της απανταω οχι να σε ακουμπαω μονο και η γκομενα χαμογελασε θετικα..

Γενικοτερα δηλαδη μια πολυ καλη αισθηση, και αρκετη ικανοποιηση αφου βγηκα απο το μπουρδελο.

Σιγουρα τα αξιζει τα 20 ευρω, και ειναι και αρκετα εμφανισιμη.

Ωραριο βραδινο, εγω πηγα βασικα 3 το βραδι, και ημουν ο προτελευταιος πελατης, μετα απο εμας εκλεισε, οποτε δεν ξερω ακριβως το ωραριο.

Συγγνωμη για το μακροσκελες ποστ, αλλα ηθελα να δωσω οσο το δυνατον περισσοτερες πληροφοριες, εστω και αν ηταν για ενα μπουρδελο.

Καληνυχτα ( η μαλλον καλημερα τετοια ωρα που πηγε ) συναγωνιστες  :)
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Γεια σου κορυφαίε Anal,να είσαι πάντα καλά φίλε μου!Πάντα τέτοιες επιτυχίες! :thumbsup: 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φιλαράκι αυτό το στόρυ η Ντενίζ δεν το κάνει επειδή είμαι 'τυχερός' (κολόφαρδος) η είμαι όμορφος η άσχημος. Το κάνει στον οποιοδήποτε χωρίς παραπάνω λεφτά και σπασίματα του τύπου 'μη με ακουμπάς' η 'μη μου πιάνεις το στήθος'. Όποιο παλληκάρι και να πάει εκεί θα περάσει καλά. Σπανίζουν πάντως τόσο καλές επαγγελματίες ιερόδουλες!

τί να το κανεις αμα δεν ειναι και λιγο μουναρα.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom