Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 329 άτομα (34 μέλη και 295 επισκέπτες)

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
χτεσινοσ μεταμεσονιχτιοσ περιπολοσ...παιωνιου και λιοσιων μια θεορατη χοντρη...στον απο πισω παραλληλο μια σιτεμενη θειτσα.. φωκαιασ στο β' που πρεπει να ναι το αντελοσπιτο μια μαπα (δεν πιστευο να ναι αυτη η αντελα γιατι αλιωσ ελεοσ), στο διπλα το α' με τισ σκαλεσ ενα καλο μελαχρινουλι αλλα πολυσ κοσμοσ... στο απεναντι τον λαβυρινθο, μολισ ειχε κλεισει...τελοσ αγκυρασ μια τρανσ μαλλον ξανθια...αυτα..
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ρε παιδια στο πρωτο σπιτι στην αγκυρας και αχαρνων ειδα ενα ωραιο παιδι μελαχροινο!!!!με 25ευρω,την ξερει κανεις;λεει τιποτα;δεν εχω ακουσει να μιλατε για  αυτο!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο σπίτι της Αλκαμένους 3/02 γύρω στις 20.00. Κοπέλα η Λόλα (και όχι η Μίνα την οποία πήγαινα να γνωρίσω)...μούναρος, στο σαλόνι βγαίνει μόνο με ένα στρίνγκ. Έλεγε καλησπέρα και έδειχνε ντροπαλή...μπήκα με τη μία (έπρεπε πρώτα να περιμένω να αδειάσουν τα δωμάτια--τι διάολο ρε συναγωνιστές, μόλις φύγει η κοπέλα κάθεστε μήπως ξανάρθει? σκεφτείτε και αυτούς που περιμένουν απέξω!!χεχε!!--

Η τσατσά πρέπει να είχε πιει κάτι, έλεγε στην κοπέλα ατάκες του στυλ: "Πιο σιγά τις πόρτες μωρή, θα σου'ρθει καμία στο κεφάλι!"

Πρώτη φορά με τη Λόλα και έμεινα ευχαριστημένος. Απίστευτο τσιμπούκι με κοίταγμα στα μάτια -βέβαια δε κάνει το γλύψιμο της Ζάνας- θα ξαναπάω!
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Χθες πρωί γύρω στις 11,30-12,00 περνούσα από Φυλής. Στο 40 λοιπόν καθώς οι πληροφορίες λένε οτι δίνει κώλο.Μπαίνω και μόλις είχαν μπεί 3 Πακιστανοί  (παρεπιπτόντως με καλά ρούχα) η τσατσά να κρατάει ένα άρωμα-σπρέη (!) και να τους ψεκάζει και να τους βρίζει ασύστολα μαζί με την πουτάνα.(ΕDIT:κουβέντα δε βγάλανε οι τύποι).Μάλιστα η πουτάνα σχεδόν μέχρι το δρόμο βγήκε για να τους βρίσει και να τους ειρωνευτεί για την φυλή της. Ένας συνάδελφος μεγάλης ηλικίας αηδιασμένος σηκώθηκε και έφυγε ζητώντας τα λεφτά του πίσω φωνάζοντας για χείριστη συμπεριφορά στο ανθρώπινο είδος.Εγώ όμως είπαμε!Να γαμήσω κώλο!Βράχος!  :grin:
Μετά το όλο σκηνικό και αφού μου είπε ότι τον δίνει μπήκα μέσα στο πιο άθλιο δωμάτιο που συνάντησα ποτέ μου (μόλις μπαίνεις απο κεντρική,αριστερά) θυμίζοντας έντονα καταφύγιο.Στα συν πάντως η τηλεορασίτσα που έδειχνα τσόντα.
Αναμονή παιδιά πάνω απο 20' και δε κάνω καθόλου πλάκα.Η πόρτα του δωματίου να ανοίγει μόνη της απο τον αέρα (?) κάθε λίγο και λιγάκι. Μετά από όλα αυτά σκάει το ψιλομπαζέ πουλάκι μας (μου διαφεύγει το όνομα τώρα) γεμάτο ειρωνεία και "Ε;" ,"Ε;" μα καλά κουφή είναι ρε πούστη μου;Η καπότα τις έσπασε από το άνοιγμα στην αρχή απο το άνοιγμα (ΕΛΕΟΣ!!!) Πίπα 0 , πρώτη φορά που δε μου σηκωνόταν λέμε με τπτ. Αδιαφορία για τα πάντα,γκριμάτσες ειρωνείας, ρε σα να τις σκότωσες το σόι. Το κορυφαίο ήταν όταν τις είπα "πάμε απο πίσω" και πήγα να την τον καρφώσω στον κώλο μου λέει "πιο χαμηλά δε κάνει σήμερα εκεί".
Παιδιά εννοείται δεν έχυσα γιατί είχα ξενερώσει απίστευτα.
Βγαίνω έξω για εξηγήσεις, η τσατσά πουθενά κόσμος μηδέν ε αει γαμηθείτε σηκώθηκα και έφυγα.
Μακράν ότι χειρότερο μου έτυχε!  :tickedoff:

Ανάβουμε τσιγάρο και περιπλανόμαστε στους δρόμους της περιοχής.Δεν είδα κάτι κορυφαίο εκτός απο κάτι στο Φυλής 100φεύγαδεθυμάμαιτώρα  μια ψιλή καλή νταρντάνα με έναν τσάτσο, τίγκα στην ευγένεια και οι 2 τους.
Τελικά κατέθεσα αν δε κάνω λάθος στο 71 ισόγειο,το δεξιά. Όχι Το αστέρι αλλά κάτι με έκανε να την διαλέξω.Ρωσιδάκι (english please) δε θυμάμαι όνομα κλασσικά,με καλό σωματάκι και μέτριο βυζί (δεν έβγαζε το σουτιέν,φτού!δε το πρόσεξα!) πίπα καλή,γαμήσι καλό αν και φωνές δεν έβγαζε καθόλου και εκπληκτικό στήσιμο στα 4 όπου τελείωσα.Με το χαμόγελο όλη την ώρα και το καλαμπουράκι της κατάφερε να σβήσει το έκτρωμα από την μνήμη μου.
7/10 στην κοπελίτσα.
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Χθες πρωί γύρω στις 11,30-12,00 περνούσα από Φυλής. Στο 40 λοιπόν καθώς οι πληροφορίες λένε οτι δίνει κώλο.Μπαίνω και μόλις είχαν μπεί 3 Πακιστανοί  (παρεπιπτόντως με καλά ρούχα) η τσατσά να κρατάει ένα άρωμα-σπρέη (!) και να τους ψεκάζει και να τους βρίζει ασύστολα μαζί με την πουτάνα.(ΕDIT:κουβέντα δε βγάλανε οι τύποι).Μάλιστα η πουτάνα σχεδόν μέχρι το δρόμο βγήκε για να τους βρίσει και να τους ειρωνευτεί για την φυλή της. Ένας συνάδελφος μεγάλης ηλικίας αηδιασμένος σηκώθηκε και έφυγε ζητώντας τα λεφτά του πίσω φωνάζοντας για χείριστη συμπεριφορά στο ανθρώπινο είδος.Εγώ όμως είπαμε!Να γαμήσω κώλο!Βράχος!  :grin:
Μετά το όλο σκηνικό και αφού μου είπε ότι τον δίνει μπήκα μέσα στο πιο άθλιο δωμάτιο που συνάντησα ποτέ μου (μόλις μπαίνεις απο κεντρική,αριστερά) θυμίζοντας έντονα καταφύγιο.Στα συν πάντως η τηλεορασίτσα που έδειχνα τσόντα.
Αναμονή παιδιά πάνω απο 20' και δε κάνω καθόλου πλάκα.Η πόρτα του δωματίου να ανοίγει μόνη της απο τον αέρα (?) κάθε λίγο και λιγάκι. Μετά από όλα αυτά σκάει το ψιλομπαζέ πουλάκι μας (μου διαφεύγει το όνομα τώρα) γεμάτο ειρωνεία και "Ε;" ,"Ε;" μα καλά κουφή είναι ρε πούστη μου;Η καπότα τις έσπασε από το άνοιγμα στην αρχή απο το άνοιγμα (ΕΛΕΟΣ!!!) Πίπα 0 , πρώτη φορά που δε μου σηκωνόταν λέμε με τπτ. Αδιαφορία για τα πάντα,γκριμάτσες ειρωνείας, ρε σα να τις σκότωσες το σόι. Το κορυφαίο ήταν όταν τις είπα "πάμε απο πίσω" και πήγα να την τον καρφώσω στον κώλο μου λέει "πιο χαμηλά δε κάνει σήμερα εκεί".
Παιδιά εννοείται δεν έχυσα γιατί είχα ξενερώσει απίστευτα.
Βγαίνω έξω για εξηγήσεις, η τσατσά πουθενά κόσμος μηδέν ε αει γαμηθείτε σηκώθηκα και έφυγα.
Μακράν ότι χειρότερο μου έτυχε!  :tickedoff:

Ανάβουμε τσιγάρο και περιπλανόμαστε στους δρόμους της περιοχής.Δεν είδα κάτι κορυφαίο εκτός απο κάτι στο Φυλής 100φεύγαδεθυμάμαιτώρα  μια ψιλή καλή νταρντάνα με έναν τσάτσο, τίγκα στην ευγένεια και οι 2 τους.
Τελικά κατέθεσα αν δε κάνω λάθος στο 71 ισόγειο,το δεξιά. Όχι Το αστέρι αλλά κάτι με έκανε να την διαλέξω.Ρωσιδάκι (english please) δε θυμάμαι όνομα κλασσικά,με καλό σωματάκι και μέτριο βυζί (δεν έβγαζε το σουτιέν,φτού!δε το πρόσεξα!) πίπα καλή,γαμήσι καλό αν και φωνές δεν έβγαζε καθόλου και εκπληκτικό στήσιμο στα 4 όπου τελείωσα.Με το χαμόγελο όλη την ώρα και το καλαμπουράκι της κατάφερε να σβήσει το έκτρωμα από την μνήμη μου.
7/10 στην κοπελίτσα.

Σε συγχαίρω φίλε μου.
Ήσουν όντως ΒΡΑΧΟΣ με τέτοιες αθλιότητες. ( Αλλά για κουλούρι.....).
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Μωρε έπρεπε να σηκωθώ να φύγω από την αρχή αλλα τεσπα. Δε μπορώ να βρίσκομαι συνέχεια στην περιοχή και είπα απο μέσα μου "σκασε yeah" για να γαμησεις ήρθες.
 

Επισκέπτης
παιδες λεω να παω σε κανα μπουρδελακι παλι σημερα αλλα θα ηθελα να παω σε κανα μπουρδελακι με εξτρα... αν ειναι ευκολο ας ποσταρουμε τα σπιτια με εξτρα που κοστιζουν 30 ευρω και κατω.... αρχιζω εγω 1.αλκαμενους και περγαμου (ακαποτο τσιμπουκι και χυσιμο στο στομα) 25ευρω
2.φυλης 40 (κωλαρακι) 20 ευρω...
καθε πληροφορια ειναι πολυτιμη.......
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
κινουμαι συχνα στην αχιλλεως
και περναω απο καμποσα μπουρδελα,
δεν ετυχε να δω ποτε εδω στο site καμια κουβεντα
για αυτον τον δρομο,
τι γινεται; ειναι παρακμιακά ή δεν ετυχε να περασει
καποιος απο εκει;
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Χτές το βράδυ,κατα τις 11:30 μιάς και ήμουν στην περιοχή,πέρασα από Φυλής 109,το σπίτι της Ντενίζ.Ηταν εκεί! :dancing:
Οντως πολύ καλή η τύπισσα,οι 'υπηρεσίες' τις είναι πολύ καλές για 20 Ευρώ.Και με πολλή συμετοχή,Θα την ξανατιμήσω πιστεύω. :grin:
(πάντως όλα τα λεφτά είναι οι δύο πουστροτσάσοι! Σε μία φάση είχανε κάτσει δίπλα-δίπλα στο παγκάκι και τα λέγανε χαμηλώφονα σαν καλές 'φιλενάδες',χαχα.Μετά από λίγο,μπαίνουν τρείς μελαμψοί,που τελικά ήταν Αφγανοί.Ο ένας τους χαιρέτησε,τι κάνεις,καλά,κλπ.Μετά από λίγο ρωτάει τον πούστη-με τα κοντά μαλλιά:Πόση ώρα έχω στο δωμάτιο?Και του απαντάει:'E,πόσην ώρα,όλο το βράδι'.Τα'παιξε ο Αφγανός και ξαναρωτάει 'Ολο το βράδυ?'.Ναι του απαντάει,ο τσάτσος:'Ολο το βράδυ...ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!' :2funny: :2funny: :2funny:  Πολύ σούργελο ο τύπος! Μετά ο Αφγανός έκανε το σταυρό του!  :2funny: :2funny: :2funny:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
μαγκες γεια σας ειμαι καινουργιος στο σιτε και αποφασισα να γραψω
και εγω για πρωτη φορα.το σαββατο 3/2/07 κατα τις 12 πμ πηγα στην φυλης 40.δεν ειχε κοσμο και αποφασισα να περασω.ηταν η γνωστη
νικολ.απαραδεκτη συμπεριφορα ελεηνη, τοσα χρονια πρωτη φορα
μου τυχενει αυτο σε μπουρδελο.η πουτανα μου εκανε τσιμπουκι ενα δευτερολεπτο ανοιξε τα ποδια της και περιμενε να την γαμησω.ο πουτσος μου ηταν μισος.προσπαθω να τον βαλω και διαπιστωνω οτι ειχε ενα κιλο λυπαντικο.για κολο δεν το σκεφτηκα καθολου,αρχισε να λεει κατι σαν ειρωνιες,κρατησε η ολη φαση 1 λεπτο,και τις ειπα ναφυγει. βγαινω και τα ριχνω στην τσατσα.και μου λεει οτι η κοπελα ειναι που καλη.αισχος και παλι να μην πατησει κανεις σε αυτο το μπουρδελο ,ο κωλος ειναι το δολωμα, η ολη φαση ειναι  μαπα,ο δε χωρος ειναι αχουρι .μακρυα.?????????????
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
μαγκες γεια σας ειμαι καινουργιος στο σιτε και αποφασισα να γραψω
και εγω για πρωτη φορα.το σαββατο 3/2/07 κατα τις 12 πμ πηγα στην φυλης 40.δεν ειχε κοσμο και αποφασισα να περασω.ηταν η γνωστη
νικολ.απαραδεκτη συμπεριφορα ελεηνη, τοσα χρονια πρωτη φορα
μου τυχενει αυτο σε μπουρδελο.η πουτανα μου εκανε τσιμπουκι ενα δευτερολεπτο ανοιξε τα ποδια της και περιμενε να την γαμησω.ο πουτσος μου ηταν μισος.προσπαθω να τον βαλω και διαπιστωνω οτι ειχε ενα κιλο λυπαντικο.για κολο δεν το σκεφτηκα καθολου,αρχισε να λεει κατι σαν ειρωνιες,κρατησε η ολη φαση 1 λεπτο,και τις ειπα ναφυγει. βγαινω και τα ριχνω στην τσατσα.και μου λεει οτι η κοπελα ειναι που καλη.αισχος και παλι να μην πατησει κανεις σε αυτο το μπουρδελο ,ο κωλος ειναι το δολωμα, η ολη φαση ειναι  μαπα,ο δε χωρος ειναι αχουρι .μακρυα.?????????????
Το συγκεκριμενο σπιτι ειναι παραδοσιακα(εδω και 10 χρονια τουλαχιστον) το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ σε υπηρεσιες και σε χωρο στην περιοχη,εκτος απο σπανιες και αραιοτατες αναλαμπες.
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
Το συγκεκριμενο σπιτι ειναι παραδοσιακα(εδω και 10 χρονια τουλαχιστον) το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ σε υπηρεσιες και σε χωρο στην περιοχη,εκτος απο σπανιες και αραιοτατες αναλαμπες.
φυλης 40 που ειναι?κοντα με ηπειρου?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε ανθρωπε του θεου τί εκανες παλι?τα γαμησες ολα στην κυριολεξια.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αληθεια ομως δεν μας ειπες τί τρωτε απο πριν με τον zero tolerance.....καποιο ελιξηριο βοτανο ισως?ή καμια μπριζολετα? :dancing: :dancing:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..βλεπω πανος πηραμε και την ψηφιακη μαζι αυτη τη φορα ?????
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
Σήμερα μετά απο στούντιο πήγαμε να ρεφάρουμε και σε ρδέλο με τον ΖέροTolerance (respect) Λοιπόν Φυλής 109 Η Ντενίζ δεν ήτανε (υπόψην η καταδρομική έγινε μεσημέρι) και ο πουστρότσατσος μας είπε 'λεβέντες μου τσολιάδες στις 6 η Ντενίζ!' Αλλάξαμε πορεία και πήγαμε προς τα κάτω Ρεμούνδου.
Στο 20 β  Η Όλγα η Ρωσίδα η κλασσική μίλφ που έχει γίνει θρύλος για τους λάτρεις των μίλφ
στο 20 α  Κατάθεση εγώ και ο Ζέρο στην 'Βανέσα' Ρωσίδα ξανθιά με piercing στον αφαλό. Πολύ καλή μέσα και τρομερό μπουκιτσί. Πισωκολλητό με φαπίτσες και ανεκτική συμετοχή. Τιμή 20 ?
Μετά πάμε μια απέναντι και είχε μια 'Μαρία' όμορφη κοπέλα Πολωνέζα είπε η τσατσά με 25 ?.
Στην Αλκαμένους στο 117 έπαιζε μια 'Μίνα' Ουκρανέζα μίλφ (για τους λάτρεις των μίλφ).
Ακολουθεί φωτό απο Ρεμούνδου 20α.

Nα συμπληρώσω τον συνάδελφο panosmpos (θηρίο) για την χθεσινή τσάρκα.
Λοιπόν η Μίνα στην Αλκαμένους 117 είχε μεγάλα βυζια φυσικά (όχι σιλικόνη) και γενικά ειχε καμπύλες....Εχω την εντύπωση οτι είναι η ίδια Μινα που παιζει τα πρωινά και στην Αγκύρας...
Η Όλγα στο διπλανό (Ρευμούνδου 21Α) πάντα όμορφη και sexy milf.
Κατάθεση τελικά έγινε ύστερα απο πολύ σκέψη στο διπλανό (Βανέσσα) έτσι για αλλαγή, καθότι την Ολγα την έχω πάρει πολλές φορές.
Καθαρο και τακτοποιημένο μπουρδελάκι, και η Βανέσσα μια χαρά για 20 ευρώ.Χαμογελαστή και με φοβερό πρόσωπο!
Μετά απο όλα αυτά πήγα σπίτι το απόγευμα τσάκισα οτι υπήρχε στο ψυγείο και ξεράθηκα στον ύπνο!
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Savvalas...αν θυμάμαι καλά το΄΄΄"σκληροπυρινηκά'" είναι κ η αγπαημένη σου ατάκα???

λοιπόν, καταθέτω το ταπεινό μου, ακόμα 2 ψηφιος στα ποστ...με respect  στα μεγαθύρια του site ΠΑΝΤΑ!
λοιπόν, γυρνόντας απο επαγγελματικό ταξίδι ήθελα κάιτ πολύ...χαιδάρικο... αφού το γνωστό Μαράκι δεν ήταν στη Διδύμου, κετέθεσα Ιουλιανού κ Λιοσίων, στη Λένα...προκειται φίλοι για μια 35 αρα με απίστευτα...τσιμπουκόχειλα... μικροκαμωμένη με αξέχαστη θέα στα 4.....για τους λάτρεις του είδους.... γουστάρω σε αυτήν 2 πράγματα..ενα, πρίν το μπουκιτσί τρίβει καυλιάρικα όλο το κορμί της πάνω σου... και στα 4 εκτός τηθέα έχει και μια καταπληκτική ελιά στο δεξί πλευρό...  :P

αυ΄τα...καλά να περνάμε!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Επίσκεψη στο σπίτι της Αλκαμένους 3/02 γύρω στις 20.00. Κοπέλα η Λόλα (και όχι η Μίνα την οποία πήγαινα να γνωρίσω)...μούναρος, στο σαλόνι βγαίνει μόνο με ένα στρίνγκ. Έλεγε καλησπέρα και έδειχνε ντροπαλή...μπήκα με τη μία (έπρεπε πρώτα να περιμένω να αδειάσουν τα δωμάτια--τι διάολο ρε συναγωνιστές, μόλις φύγει η κοπέλα κάθεστε μήπως ξανάρθει? σκεφτείτε και αυτούς που περιμένουν απέξω!!χεχε!!--

Η τσατσά πρέπει να είχε πιει κάτι, έλεγε στην κοπέλα ατάκες του στυλ: "Πιο σιγά τις πόρτες μωρή, θα σου'ρθει καμία στο κεφάλι!"

Πρώτη φορά με τη Λόλα και έμεινα ευχαριστημένος. Απίστευτο τσιμπούκι με κοίταγμα στα μάτια -βέβαια δε κάνει το γλύψιμο της Ζάνας- θα ξαναπάω!

Στη Φυλής είναι ή στο Μεταξουργείο;
Συγγνώμη παιδιά που ρωτάω, αλλά δεν πολυγνωρίζω τους εκεί γύρω δρόμους!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom