Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 145 άτομα (12 μέλη και 133 επισκέπτες)

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
sas η Νικόλ που είδες αξιζε σαν γκόμενα ? Ήταν ανοικτόχρωμή ?
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
Απάντησες στο ανοικτόχρωμη τώρα το είδα !!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
sas η Νικόλ που είδες αξιζε σαν γκόμενα ? Ήταν ανοικτόχρωμή ?

Ήταν ανοικτoχρωμή, αλλά τίποτα το ιδιαίτερο από εμφάνιση... αυτός βασικά ήταν και ο λόγος που με έκανε να πιστέψω ότι δεν είναι αυτή...
μπορεί η κοπέλα στο δωμάτιο να είναι super...

Anyway, γούστα είναι αυτά... πόσο μάλλον όταν στη μέση υπάρχει και «κουλουράκι» με 20Ε...!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Την πρωινη "βαρδια" στο Φυλης 59 την εχει παρει κανεις ? Αναφερομαι σε ψηλη, με μακρια μαυρα η καστανα μαλλια, ξενη, με καλους βυζους
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Λοιπόν, θα γράψω κι εγώ τα δικά μου εν συντομία, γιατί χθές το βράδυ τα έγραψα αναλυτικότατα και μόλις πάτησα το αποστολή, έπεσε το site και πήρα τα αρχίδια μου...

Ξεκινάω με τον απολογισμό της παρακμής  :P (όλες οι επισκέψεις έγιναν 20:00 με 21:30)

1) Αλκαμένους 117: Το γνωστό και μη εξαιρετέο μαγαζί... Δούλευε μια κοπέλα γύρω στα 20, καστανή, αδύνατη με ύφος βαριεστημένης αγελάδας. Μόλις την είδαμε τρέξαμε όλοι προς την έξοδο και κοντέψαμε να σκοτωθούμε από το στριμωξίδι !
Φυσικά η ταρίφα σταθερά στα 25Ε ... δεν πάτε στο διάολο λεω εγώ... :uglystupid:

2) Πιπίνου 118: Εδώ βγήκε μια κοπέλα ξανθιά, κοντά στα 25, σαν την Μαρία την άσχημη. Με την διαφορά ότι η Μαρία η άσχημη είναι λίγο πιο όμορφη από αυτή που αντικρίσαμε. Ούτε η Ντάρια ήταν, ούτε η Λίντα.  :huh: Το μαγαζί περιποιημένο, καθαρό και ευχάριστο όπως πάντα.

3) Παιωνίου 47: Η κλασική θεόρατη χοντρέλα η οποία χθες βγήκε έξω φορώντας μαύρο μαγιό. :2funny:  Μου έκανε εντύπωση ότι είχε ήδη 2 στα δωμάτια και άλλοι δύο με τους οποίους μπήκα μέσα έκατσαν για να την πηδήξουν...  :huh: Η ταρίφα εδώ είναι στα 15Ε

4) Αδάνων 2: Ήταν μια κοπέλα καστανή, συμπαθητική θα έλεγα, Αλβανίδα μάλλον γύρω στο 1.70 με σχετικά πιασιματάκια. Η ταρίφα 20Ε. Την ώρα που έφευγα μου λέει ο τσάτσος «μην είσαι κορόιδο, με 20 ευρώ θα πάρεις και κωλαράκι, θα περάσεις καλά», δεν έκατσα όμως γιατί το μαγαζί μύριζε άθλια...

5) Κλείνω με Προύσης 22: Η γνωστή νταρντάνα ʼννα, ξανθιά με βυζιά τιτανικούς.  :boobies: και ηλικία 45+. Είπα λοιπόν κι εγώ να μην πάει χαμένη η βόλτα, έτσι κι αλλιώς είχα φρίξει με όσα είδα και κατέθεσα στην ʼννα όπου δοκίμασα μόνο την ισπανική της. Της είπα να μην βγάλει το φόρεμα που φορούσε, της έβγαλα τα βυζιά έξω τελείωσα με ισπανική? :boobies:  Για μια φορά καλά ήταν, δεν νομίζω να ξαναπήγαινα. Α μην ξεχάσω, 20Ε
 

Επισκέπτης
2) Πιπίνου 118: Εδώ βγήκε μια κοπέλα ξανθιά, κοντά στα 25, σαν την Μαρία την άσχημη. Με την διαφορά ότι η Μαρία η άσχημη είναι λίγο πιο όμορφη από αυτή που αντικρίσαμε. Ούτε η Ντάρια ήταν, ούτε η Λίντα.  :huh: Το μαγαζί περιποιημένο, καθαρό και ευχάριστο όπως πάντα.
φιλε εγω εχτες περασα απο πιπινου και δουλευε η νταρια μαλιστα περασα κατα τις 22.00..... μου εκανε εντυπωση αυτο που ειπες την ξερεις την νταρια γιατι εγω αυτην την νταρια που ηταν εχτες την εχω παρει παλαιοτερα... σιγουρα ηταν η νταρια δηλαδη αλλα δεν ξερω τι να πω....... μηπως δεν πηγες ή δεν ξερεις το πιπινι....
 

Επισκέπτης
α!!!!! ασε που η νταρια ειναι κοκκινομαλα και την ΕΙΔΑ εχτες ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!!!!! ενω εσυ μιλας για ξανθια!!!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Την Ντάρια την ξέρω κι εγώ.
Αυτή που είδα δεν ήταν η Ντάρια και όπως σου είπα πήγα κατά τις οκτώ.
Το να μην πήγα και να λέω οτι πήγα, ποίος ο λόγος ? Θα μου βάλει ο δάσκαλος καλύτερο βαθμό στο τρίμηνο ??  :uglystupid: :uglystupid:

Τέλος πάντων, ελπίζω όταν πήγες η τσατσά να φορούσε την ίδια ρόζ φόρμα να μην είχε αλλάξει κι αυτή...
 

Επισκέπτης
καλα ρε φιλε δεν σου ειπα και τιποτα απλα μου εκανε εντυπωση να αλλαξε το στουντιο πουτανα στις 9 ας πουμε δεν ειναι δυνατον( παροτι μαλλον αυτο εγινε).. σου ειπα "μηπως δεν πηγες" γιατι δεν ηξερα αν εχεις ξαναπαει και ειπα μηπως καταλαθος πηγες σε αλλο μπουρδελο.. δεν ειπα οτι λες ψεματα ξεκολλα.....
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
Φυλής 40 9:00-17:00 Νικόλ σούπερ γαμησάκι και κωλαράκι μαζί !!! Value for Money !!!
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Φυλής 40 9:00-17:00 Νικόλ σούπερ γαμησάκι και κωλαράκι μαζί !!! Value for Money !!!
Συμφωνω με τον φιλο μας.την πηρα κι εγω Τεταρτη μεσημερι μουνακι -κωλαρακι 20 ευρω.δεν ειναι η σουπερ γκομενα αλλα ο κωλος  ειναι το μουνι του μελλοντος!Αξιζει για μια φορα.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Συμφωνω με τον φιλο μας.την πηρα κι εγω Τεταρτη μεσημερι μουνακι -κωλαρακι 20 ευρω.δεν ειναι η σουπερ γκομενα αλλα ο κωλος  ειναι το μουνι του μελλοντος!Αξιζει για μια φορα.
Μαλιστα,αρα η Νικόλ δουλεύει τα πρωινά! Απ'οτι καταλαβα το μαγαζι πρέπει να το έχει στάνταρ το κουλούρι γιατί είχα πάρει και παλιότερα την άλλη ρουμάνα που είχε προτείνει ο Πάνος.Χτές πήρα μια άλλη,τελικά Τζούλια λεγόταν,ψιλονταρντάνα,καστανόξανθη,αλλά καλή στο δωμάτιο ΚΑΙ κουλούρι με 20Εuro.Αύριο πρωί πάω για Νικολ :grin:,για να δούμε θα την πετύχω τελικά?
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
καταλαβα, θα την ξεπατωσετε τη νικολ στη φυλης 40, ευτυχως που ειναι νταρντανα και αντεχει, λετε να δοκιμασω  κι εγω? τωρα που στρωθηκε το μοτερ....
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
εντοπιστηκε η ντενιζ?  ειναι η ιδια στο ¨"ημερησια ενημερωση για στουντιο"?  καρεα 30
αντε global panοsmpos τσεκαρισε, αν ειναι η ιδια δεν αξιζει για 60 ευρο.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
καταλαβα, θα την ξεπατωσετε τη νικολ στη φυλης 40, ευτυχως που ειναι νταρντανα και αντεχει, λετε να δοκιμασω  κι εγω? τωρα που στρωθηκε το μοτερ....
  Θα ρθει μια μέρα που θα δεις στου κώλου σου τις τρίχες να    κρέμονται τα χύσια μου σα χιώτικες μαστίχες! :2funny: :2funny: :2funny:[pre][/pre]
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
παιδια σε ενα καθετο δρομο της φυλης νομιζω φωκαιας και αχαρνων παιζει ενα εκφυλο αραπακι.......με 20 Σ ισπανικη ,μου γλυφε τις ρογες ηθελε και γλωσσοφυλλα αλλα εκει εβαλα φρενο .πολυ καυλιαρα τρελο γαμησι δεν βιαζεται χαστουκια στον κωλο σαν να γαμας την τζεννιφερ.....τρελη βεντουα δουλευει μεχρι τις 5 το απογευμα
 

nikpony

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς με αυτήν που είναι τώρα στην Αγκύρας στη βάρδια της Μίνας να μας πει εντυπώσεις;
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Λοιπον,από χτεσινή πρωινή βόλτα από Φυλής,έχουμε και λέμε:
Φυλής 40: Δεν πέτυχα και πάλι την περίφημη Nicol, :headbang: αντί αυτής ήταν αν δεν κάνω λάθος(γιατί είχε τίγκα σκοτάδι) η γεματούλα τζούλια που έχω περιγράψει πααπάνω.Δεν πέρασα.
Φωκαίας 25β: Το γνωστό σε πολλούς Μαράκι,ψηλή ξανθιά ρωσσίδα,σταθερή αξία.
Φωκαίας 25α: Η επίσης γνωστή Petit Μιρέλα(που'σαι kostasf16!) κι αυτή σταθερή αξία.
Στο απέναντι απ'της Μαρίας-Αντέλλας(αυτό που μετα τον κήπο ανεβαίνεις σκάλες) είχε μια ελληνίδα ξανθία ψιλομικροκαμωμένη καλούτσικο κομμάτι 20 Ευρώ κι αυτή.
Φυλής 59:H Αλίνα από ουκρανία,δυνατό κομμάτι,την έχω τιμήσει αρκετές φορές αλλά την έχει δει τελευταία.
Φυλής 75α:Μια πιτσιρίκα,ξένη,καλό κορμί,ωραίο πρόσωπο και μικροκαμωμένη.
Φυλής 75β:Η Ελίνα μια δίμετρη Ρωσσίδα,κορμάρα εντυπωσιακή,αλλά λίγο αδύνατη.Την είχα πάρει παλιότερα,δεν τρελλάθηκα βέβαια,αλλά πολύ καλή σαν συμπεριφορά στο δωμάτιο.
Φυλλής 77:Mία αδιάφορη ελληνίδα,που δέν έδειχνε και πολύ πρόθυμη.Ουστ...
Φυλής 79 στο επάνω:Βγήκε η τσατσά του 134 περιέργως,κι όχι η γνωστή χοντρή με την πράσινη περούκα.Μετά από λίγο βγήκε ένας τόφαλος 130 κιλών με μια ζώνη παλαιστή στη μέση!Την έκανα τρέχοντας,για Φυλής 59 
οπού και τίμησα την Αλίνα.
Τελικά όμως μου φαίνεται πώς πρέπει να το βάλω σε black-list το μαγαζί.Δεν ξέρω αλλά πλέον την έχει δεί πολύ ξεπέτα.Μιλάμε οτι όχι μόνο το σουτιέν δεν έβγαλε κι ας το ζήτησα,αλλά ούτε και το απο κάτω!Ναι καλά ακούτε!..Εχει πάρει μια μαλακία εσώρουχο που έχει τρύπα στο επίμαχο σημείο κι έτσι γίνεται η δουλειά.Δηλ.μινιμουμ επαφή,σε λίγο θα το κάνουμε και με τα ρούχα!Παρότι παλιότερα είχα δώσει καλές κριτικές,πλέον πρέπει να αλλαξω γνώμη απ'οτι βλέπω. >:(Μακριά συνάδελφοι!Αν έχει κάποιος τελευταία παρόμοια εμπειρία απο το εν λόγω μπουρδέλο,νομίζω οτι πρέπει να μπεί στη μαύρη λίστα(κι ελιναι και πιο ακριβό)!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
καμιά καλή  40αρα που θα βρούμε ?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Αν δεν κάνω λάθος υπάρχει Thread 'Ωριμες σε μπουρδέλα'.Για ψαξ'το..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom