Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 297 άτομα (24 μέλη και 273 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αφού βρήκα κλειστές πόρτες στα studios της Δροσοπούλου λέω:"Δεν πάω μια απο Ρεϋμούνδου στην Όλγα που σίγουρα θα είναι εκέι?"
Και έντος δεν επεσα έξω. Το μαγαζί ήταν άδειο και η Ολγά είχε πολλά κέφια....
Πάντα ζεστή,με την ωραία της επιδερμίδα και τους βύζους της με έκανε και πέρασα τέλεια...Για τους οπαδούς των ώριμων και "φορτομένων" milf δεν νομίζω πως υπάρχει καλύτερη επιλογή στην αγορά...

καλυτερη και απο στεφανια ρε θηριο?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αναφερω απο σημερα το βραδυ κατα τις 10.στην  φυλης γινοταν της τρελης απο κοσμο αλλα τιποτα ιδιαιτερο απο μουνια.
Στο 59 η σαρα απο τσεχια,δεν ξερω κατι με χαλαει.
Στο 71 η γνωστη τουρκαλα,την εχω βαρεθει.
Στην μονης προδρομου ενα νοστιμο ξανθο αλλα το εχω πετυχει παντα απεριποιητο και δεν μου παει να το γαμησω.
Απεναντι απο το 59 ενα γομαρι που πρεπει να κανει ανετα 10 επαναληψεις στο μονοζυγο και στο καπακι 50 πους απς...απορω ποιος μπορει να το γαμαει.
134 πανω ενα ξανθο νεροβραστο...
Στο υπογειο τοσο χαλια που δεν μπορω καν να το θυμηθω.
Στο 65 ενα αξιολογο καστανο μικροκαμομενο,1.65, αρκετα νοστιμο αλλα φαινοταν εξουθενομενο και ειπα να το δοκιμασω αλλη μερα.
Στο 134 στο ισογειο παραλιγο να κανω την μαλακια αφου βγαινει ενα πιπινακι κοντο καστανο αδυνατο με ομορφο προσωπο και σεβαστο μασταρι για τα κυβικα της.Βγαινοντας παω μεχρι το 109 για να δω αν ηταν η ντενιζ,που ηταν εκει,και να το σκεφτω.Αποφασιζω να παω να το δοκιμασω αλλα μολις παω βλεπω οτι ειχαν κλεισει.Αρχικα βλαστημαω την τυχη μου που δεν θα δοκιμασω το πιπινακι αλλα εκεινη την στιγμη βγαινει ενα παλικαρι και το ρωταω πως του φανηκε.Ασε φιλε μου λεει, πολυ μαπα...καθολου συμμετοχη και πολυ βρωμιαρα.Μαλλον η ιδια που αναφερουν παραπανω με το φουστανακι.
Τελευταια προσπαθεια στο λιοσιων 278 μηπως και βρω την σαμπρινα.Εκει λοιπον βγαινει ενα θεομουνο 1.80 καστανοξανθο με γαμω τια κωλααρακι και βυζαρες που παλευαν να πεταχτουν απο το κορμακι και θα εκαναν και τον κινκυ30 να θολωσει.Πως να δωσεις ομως 40 ευρω ρε μαγκες οταν η γκομενα δεν κανει τον κοπο να ερθει μεχρι το σαλονι και να κανει μια στροφη αλλα σε χαιρεταει απο τον διαδρομο.
Τελικα δεν το δωσα σε καμμια,γυρισα σπιτι και πλακωθηκα στο  dimple.
Στην υγεια μας αλανια...Και καλα γαμησια

ετσι κοκολογκε...ακαποτα να τους πηγαινεις ολους!ακου ουτε στροφη στο σαλονι...ουστ γαμιολες!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ετσι κοκολογκε...ακαποτα να τους πηγαινεις ολους!ακου ουτε στροφη στο σαλονι...ουστ γαμιολες!

αμα δεν εχει η γκομενα ορεξη ουτε για να παρουσιαστει στον πελατη σιγα να μην εχει ορεξη να γαμηθει.
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια ξερει κανεις τι παιζει τελευταια Ισμηνης και αν εχουν φερει καμμια καινουργια καλη?
Εχω κανενα μηνα να περασω απο εκει.
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
ρε φιλε δεν ξερω για ισμηνης, ξερεις εσυ να μου πεις εδω μεσα αν υπηρξε θεμα για την πεπη (την γνωστη)? να κατσω να το διαβασω????
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Καταθεση πριν απο λιγο στην Κηφισου 30.
Το ονομα αυτης Στελλα,25 ετων.
Εκπληκτικο σωμα,ωραιο προσωπο και πεντακαθαρη.Μετα απο καθε πελατη κανει τζακουζι.!
Στηθος μικρο,αλλα εγω δεν εχω προβλημα.
Η εξυπηρετηση ηταν αρκετα καλη.Ωραια πιπα,γλυψιμο τα μπαλακια κλπ κλπ.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καταθεση πριν απο λιγο στην Κηφισου 30.
Το ονομα αυτης Στελλα,25 ετων.
Εκπληκτικο σωμα,ωραιο προσωπο και πεντακαθαρη.Μετα απο καθε πελατη κανει τζακουζι.!
Στηθος μικρο,αλλα εγω δεν εχω προβλημα.
Η εξυπηρετηση ηταν αρκετα καλη.Ωραια πιπα,γλυψιμο τα μπαλακια κλπ κλπ.

καλα δεν εχει και ωραιο προσωπο....ψιλοσκυλε ειναι αλλα απο κορμακι και πατουσακι ειναι καυλα....και ειναι στουντιο οχι ρδελο...
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα παλικάρια
Την Παρασκευή κατά τις 3 το απόγευμα με έφερε ο δρόμος από πλατεία Αττικής και είπα να παω μια βόλτα από Αλκαμένους 117 (ψιλόβρεχε κιόλας και βαρέθηκα να πάω μέχρι Ρεμούνδου  για Ολγα .. ίσως την επόμενη φορά αφού έχει αποσπάσει τόσο κολακευτικά σχόλια  και δεν την έχω δοκιμάσει).
Εκεί ήταν η Λόλα (Ρωσσίδα όπως που είπε ..ήξερε και Ρωσικά ...  και σχετικά καλά Ελληνικά επίσης). Όμορφο σωματάκι, μέτριο στητό βυζάκι με ωράιες ρώγες, περιποιημένο μουνάκι, συμπαθητικό προσωπάκι ... μέσα αρκετά πρόθυμη αν και λίγο βιαστική ... καλό γλύψιμο και στις μπάλλες, αλλά σχετικά λίγα πράγματα από συμμετοχή. Στα συν την έχυνες όπου ήθελες .. στα πλην όχι στο πρόσωπο, δεν έδινε κουλούρι.
Πάντως πίπα σαν τη Ζάνα δεν έκανε.
Αυτάαααα ...
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
γνωστη για το σερβις η ζανα που ειναι?
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε papias και τη Ζάνα στην Αλκαμένους 117 την είχα πετύχει τουλάχιστον μέχρι και πριν 2 εβδομάδες όταν είχα ξαναπεράσει από εκεί, συνήθως πρωινή βάρδια.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Η Μπράντι από Τζαμάικα δουλεύει ακόμα τα απογεύματα στη Ρεμούνδου 21 πάνω? (το σπίτι της MILF Όλγας)
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
Σημερα το βραδυ κατα τις 9 βολτα στην Φυλης..
οι περισσοτερες ηταν στο ποστο τους!!! ;) ;)
φυλης 54 ισογειο-> Ηταν η γνωστη Σοφια με καλες κριτικες απο μελη του site..
ξενερωσα γιατι ειδα να βγαινει απο το δωματιο μπιχλιαρης Αλβανος :tickedoff:
φυλης 59 -> Ηταν η Αλίνα.. ωραιο μωρο, δεν την ειχα ξανασυναντησει, μα πιο πολυ με εφτιαξαν τα ωραια εσωρουχα και τα heels που φορουσε..!! 25ευρώ..
Η Αλινα δεν μας ειπε απο που ειναι ,το κραταει μυστικο, :jerking: .Οταν την ρωτησα μου απαντησε ''απο πάνω!!''.μου ειπε μονη της στο ξεκαρφωτο οτι τα heels τα αγορασε 150 ευρω μονο για την δουλεια. Δεν ηθελε να βγαλει το σουτιεν γιατι δεν της αρεσε το στηθος της.Σιγα να μην την αφηνα (να μην το βγαλει)!!χεχε :2funny: :2funny: . Απο μπουκιτσι τιποτα το ιδιαιτερο χωρις  γλυψιμο στις μπαλες και απο συμμετοχη ελαχιστη..φοβερο στησιμο στα τεσσερα με θέα την πιο απιστευτη ομορφη, ροζ κωλοτρυπιδα της περιοχης..!! :dancing:
φυλης 109 ισογειο -> η γνωστη Τσέχα Ντενιζα ,την εχω βαρεθει...
φυλης 134 πάνω-> η Μιλένα απο Ουκρανία...οταν πηγα μου εκανε παραπωνα οτι παει πολυς κοσμος και ολοι φευγουν..!! :2funny: :2funny:
20 ευρω.γλυψιμο παντου και μεσα στο αυτι...!! τι ειναι αυτη ρε... :)
ωραιο μωρο ..ρε  εχει μικρο και σφιχτο μουνακι ή εμενα μου φανηκε??
δεν ξερω αυτη την εντυπωση μου αφησε..
αξιζει το εικοσαρικο.. αα .. και το κρεβατι ηταν χαλια.. ετοιμο να πεσει και ο χωρος χαλια απο την εισοδο μεχρι και τα δωματια..μυριζει πολυ εντονα :headbang: :tickedoff:

αυτα απο εμενα... :)
 

Επισκέπτης
και εγω εχω να παρατηρησω πως παρα τον αρχικο ενθουσιασμο τωρα που να με πληρωνανε δεν περιμενα 1μιση ωρα να γαμησω την ντενιζ (παντως ολοι πρεπει να πανε εστω μια φορα) τωρα την βρισκω μονο με αντελλα και με μια αλλη που δεν λεω την κατασταση για να μην την καψω...... και κατι αλλο δοκιμαστε μια βολτα και απο λιοσιων κυκλοφορουν μερικα (ελαχιστα) πολυ καλα μωρα κυριως στα δυο στην χωματιανου...... και τελος πολυ καλη ειναι και η αντζελινα απο ρεμουνδου η οποια κανει καλο τσιμπουκι με γλυψιμο αρχιδιων και βογγαει σαν τρελει.. στο τελος οταν χυνεις σου λεει οτι σε λιγο θα εχυνε και αυτη (χαχαχαχαχαχαχαχα)!!!!!!!
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
φυλης 59 -> Ηταν η Αλίνα.. ωραιο μωρο, δεν την ειχα ξανασυναντησει, μα πιο πολυ με εφτιαξαν τα ωραια εσωρουχα και τα heels που φορουσε..!! 25ευρώ..
Η Αλινα δεν μας ειπε απο που ειναι ,το κραταει μυστικο, :jerking: .Οταν την ρωτησα μου απαντησε ''απο πάνω!!''

Μου χε πει οτι ειναι απ την Ουκρανια...
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχθές, ήμουν κοντά στην Έλλης, και είπα να περάσω, να δω τί παίζει. Ήταν μία Χριστίνα. Μαύρο χάλι, και ήθελε και 25 ευρώ!!! Μετά πέρασα από το Φυλής 40. Ήταν μία από Ρουμανία. Μικρή σε ηλικία. Αν και δεν είναι του γούστου μου, την πήρα. Δεν είχε ωραίο σώμα (ήταν αρκετά παχουλή, χωρίς ιδιαιτέρως μεγάλο στήθος). Παιδιά ήταν αποκάλυψη. Είναι στην Ελλάδα 40 ημέρες, μου είπε. Φαίνεται ότι γουστάρει αυτό που κάνει, ή τουλάχιστον, έχει πολύ όρεξη. Μπήκε μέσα κι ενώ ήμουν ξαπλωμένος, ήρθε όρθια από πάνω μου, με ανοιχτά πόδια και άρχισε να μου χορεύει. Φορούσε ένα κοντό φουστανάκι (εννοείται ότι δε φορούσε κιλώτα), και άρχισε να τρίβεται μόνη της. Μου έκανε ένα μίνι στριπτίζ και μετά πήρε τα χέρια μου και άρχισε να τα τρίβει στο κορμί της και τέλος τα έβαλε στο μουνί της. Μετά μου πήρε μία πολύ καλή πίπα. Ξέχασα να πω ότι έδινε και κουλούρι. Δυστυχώς, όμως, δεν το πήρα γιατί δεν πρόλαβα. Την παίρνω πρώτα κανονικά και μετά τη γυρίζω πισωκολιτά. Θες με την καύλα που μου είχε προκαλέσει, θες με το μουνάκι της, που δεν είναι ακόμα πολύ δουλεμένο, με το που γυρίζει κι έχω θέα την κωλάρα της, και με τη σκέψη ότι σε λίγο θα τη γαμίσω, τέλειωσα στο μουνί (ο μαλάκας!!!). Τη συνιστώ (αν και δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο από εμφάνιση). Πηγαίντε τώρα που είναι καινούρια στο κουρμπέτι, πριν την ξεσκίσουν και βαρεθεί/κουραστεί η κοπέλα. Ξέχασα να πω ότι την έλεγαν Τζούλια.
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
  Εκανα μια βολτα εχθες Φυλης με σκοπο να πετυχω την Μιλενα.Περασα απο Ντενιζα,θα την επαιρνα αν δεν ηταν χαλια ο χωρος.Καλη εμφανιση,οχι μουναρα,αλλα καλη.Αλλα πολυ χαλια ο χωρος.Εκανα μια βολτα στα γυρω σπιτι,αλλα Μιλενα δεν πετυχα.Τελικα πηρα την Λιλα στο 71 ισογειο.Καλο κορμι,μικρη,προθυμη στο δωματιο,δεν το μετανοιωσα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom