Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (32 μέλη και 235 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το πρωι
Διδυμου 7 στα α και β δυο κοπελες που θ αναστατωσουν τις αγιες μερες του πασχα,τον venom και τον billy 13,η αλινα και η τζωρτζιανα αντιστοιχα
Η τζωρτζιανα  με  πραγματικα στεγνο σωμα,νομιζω οτι θα μπορουσε να προσθεσει δυο τρια κιλα ακομη και να εξακολουθει να ειναι σουπερ
Φωκαιας
27 ισογειο η ξανθια τζινα,πολύ σεξι και ζεστη κοπελα
Ο μυστης sniper που την αναζητουσε θα εχει την ευκαιρια να την βρει σημερα μεχρι τις 5
27 οροφος η μελαγχροινη σεξι ρουμανα καμελια,παλι ειχε δωματιο
17 οροφος δυο κοπελες,η καστανη αλεξανδρα με φουλ προγραμμα και η αννα αν ακουσα καλα,μια ξανθια αρκετα γεματουλα για τα γουστα μου
17 ισογειο δυο κοπελες επισης με περιπου ιδιο σωματοτυπο,η ξανθια μαρια και η μελαγχροινη σαμπρινα
Πιο θηλυκο και ζουμερο κορμι η μαρια με μεγαλο ατου το στηθος,πιο σφριγηλο η δευτερη αλλα και με πολύ μετριο προσωπο
Φυλης
66α η πατρινια,ξανθο αγγελικο πλασμα με λεπτο κορμι και πολύ γλυκο προσωπο
Αν προκειται για την κοκκινομαλλα πατριτσια της αλυσιδας,εξαιρετικη η βελτιωση της εμφανισιακα
67 η λαουρα,η πολύ λεπτη καστανη κοπελα με το μεγαλο στηθος
84 ισογειο αννα,ξανθια με καλο κανονικο κορμι,φουλ προγραμμα και βασικο χαρακτηριστικο της στο σαλοναρισμα όταν περπαταει δεν ξερει πώς να κινησει τα χερια
84 οροφος ελενη,ξανθια χλωμη κοπελα με λεπτο κορμι αλλα μετριο προσωπο και παραμελημενα δοντια,φουλ προγραμμα
86 ισογειο η μαγια,το λεπτο πρωην πιπινι,πολύ σεξι κορμι,μου αρεσε
Συνηθως κατά την χειραψια δυο ανθρωποι τεινουν ο ενας το χερι στον άλλο σφιγγοντας το
Η μαγια ετεινε το χερι της στο πουλι μου και το εσφιξε  για να χαιρετησει
Πολύ σωστη και ταιριαστη χειραψια για τον συγκεκριμενο χωρο κατά την γνωμη μου
Ρεμουνδου
21 ισογειο δυο κοπελες,η ξανθια κατσαρομαλλα λιζα που μου φαινεται ολο και πιο ενδιαφερουσα και η λαουρα μελαγχροινη mlf με κανονικο σωμα,σχετικα ψηλη,ηταν δωματιο
21 οροφος η αντζελικα με την αλικα,την καστανη μπαμπατσικη κοπελα
Υ.Γ Ευχαριστω πολυ παιδια,επισης
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Τωρα το πρωι
Διδυμου 7 στα α και β δυο κοπελες που θ αναστατωσουν τις αγιες μερες του πασχα,τον venom και τον billy 13,η αλινα και η τζωρτζιανα αντιστοιχα
Η τζωρτζιανα είναι πραγματικα στεγνη,θα την προτιμουσα μ ένα  πιο θηλυκο κορμι
Καλό Πάσχα,αισθησιακέ μύστη... :hi:

tumblr_mlacr6lH751qd6d3fo3_500.gif
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Έχουμε παράπονο από τον master του ακάποτου!Αφήνεις το κοινό σου χωρίς αναλυτική περιγραφή και λεπτομέρειες,έχουμε μείνει στο trailer και περιμένουμε να δούμε την ταινία...
Το καλό πράγμα αργή να γίνει...Μηνετε συντονισμενοι τύποι μου  :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
ΕΠΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΡΕ!!!!!!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Νταξει τυπε απλα σε προσκυνω!!!!!!!!!!!!  :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
tumblr_mhtuaqjXEr1rrov60o1_500.gif

:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
Με τα χίλια ζόρια ψιθικε για ακα τσιμπούκι...και μολης άνοιξε το κεφαλακι...κανει ου ου ου...Όλα ρε λέω τι επαθες?? Λέει κατουρισες...Η αλήθεια είναι ξέχασα να ρίξω νερό μετά...στο νιπτιρα όντος είχα κατουριση.... Εκεί σκευτικαπου είναι η φυλακοβια που το ρουφάει όπως και ναχει...και μετα ριχνη χλεπες στο καλαθάκι....και βάζο τρίποντα??
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.531
Πόντοι
10.686
Μετά απ'αυτό το post,το δικό μου για Αντριάννα Κολωνού 30 όροφο φαντάζει πολύ ταπεινό...  :'( Πάντως πέρασα απλά και όμορφα!  :)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ξεχσα ν αναφέρω οτι Αχαρνών 85 εμφανίστηκε η γκιλφομπεμπεκα αλισα με λευκό φόρεμα
Βλέποντας τη ξανά απ ευθείας στο προσωπο θαύμασα πάλι την γενναιότητα του zero o οποιος είχε περάσει στο δωματιο μαζί της με άριστες εντυπωσεις μάλιστα
Επιβεβαιώνεται οτι για να είσαι κομάντο πρέπει να μην σε φοβίζει τιποτα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.730
Κριτικές
126
Like
7.762
Πόντοι
7.885
Με τα χίλια ζόρια ψιθικε για ακα τσιμπούκι...και μολης άνοιξε το κεφαλακι...κανει ου ου ου...Όλα ρε λέω τι επαθες?? Λέει κατουρισες...Η αλήθεια είναι ξέχασα να ρίξω νερό μετά...στο νιπτιρα όντος είχα κατουριση.... Εκεί σκευτικαπου είναι η φυλακοβια που το ρουφάει όπως και ναχει...και μετα ριχνη χλεπες στο καλαθάκι....και βάζο τρίποντα??

Μύστη ωραίο πράγμα το κατούρημα πριν το γαμήσι  :grin: :grin:,σε ξελαφρώνει  :rockon: :rockon:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Πρωινη....
Φωκαιας 27 ημιυπογειο....Η τζινα.νεαρα ξανθια με ξανθα μακρυα μαλλια ομορφη με ωραια χειλη και πολυ ομορφο κωλο...σαλοναρισε με πολυ καλη διαθεση,και αγριο πεσιμο...μυριζε υπεροχα....σε ελευθερο στοματικο,οχι τελειωτικο....με καυλωσε ασχημα...
Φωκαιας κατω στη υπογα...η βιολετα...ρωσσις μου ειπε η υπηρεσια μετριο προσωπο και αυτη σαλοναρισε με αερα...ειχε ωραιο δερμα με τουρλωτο ποπο...ειχε κατσει μπροστα στην εισοδο τουρλομενη και χαιδευε το καυλι μου να μη φυγω....φουλ προγραμμα..μαλιστα,ειπε,η υπηρεσια...extra full  :idiot:
Ανεβασμα σε φυλης.....
Στο 86 ισογειο ηταν μια κοπελα..με καπως περιεργη κορμοστασια...σα λορδοση...πρεπει να ηταν η μαγια....σε απλο ανακοινωθηκε.....
Φυλης 84α...η αννα ξανθια μπαμπατσικη....σε απλο ανακοινωθηκε...μια μινι αντιγραφη της ομορφης jennifer lawrence......η τσατσα με καυλωσε περισσοτερο....ειχε piercing στη μυτη γυρω στα 45 ντροπαλη...ημουν ετοιμοσ να τησ κανω προταση,.....την επομενη φορα σιγουρα...
Δυδιμου 16 υπογα....ηταν η παλαια ναταλι που ειχε μεσουρανησει πριν καμια πενταετια σε δυδιμου 18,ελλης.αλκιβιαδου δυδιμου 18 και προσφατα κωνσταντινουπωλεως 166.ξανθια μιλφ με αδυνατο σωμα επηρεασμενο απο τη παροδο του χρονου,,πρεπει να ειναι καμια 45αρα πια...σε ελευθερο στοματικο..που να ομολογησω το κανει πολυ καλα...με κοιταγματα και πολυ σαλιο...παλαιοτερα εδινε και κωλο...αλλα μαλλον οχι πλεον...και η γνωστη ειρηνη που ηταν στο δωματιο...κοντο ξανθο μαλλι απο πολωνια...με λιγο μυστηρια μυτη και σωμα καλο για την ηλικια της...
Περγαμου 27...ηταν η θεια ευα...κλασσικα εκει με τετραγωνο πλεον κορμι πολυ ευγενικη οπως παντα ποτε δε με κραζει οποτε τη βλεπω και ασ μη περναω ποτε...παλαιοτερα την επαιρνα.......σε ελευθερο στοματικο τελειωτικο...και αλλη μια κοπελα νομιζω λιλη ειπε η υπηρεσια...αλλα εμοιαζε με την ειρηνη απο δροσοπουλου 98 υπογειο....μαλλον αυτη ειναι,...σε ελευθερο στοματικο και αυτη...δεν ειπε τελειωτικο...
Αλκαμενους 117,η γλυκια κριστυ...ουκρανεζα μιλφαρα ξανθια...με ωραια κωλαρα μπουταρες οχι χοντρη σφιχτο κορμι...σε ελευθερο στοματικο τελειωτικο και αυταρχικο για τους λατρεις του prostate massage......παλαια δουλευε σε λελας καραγιαννη...δυδιμου 16 και ιωαννινων.....ηταν πιο παλια χορευτρια....κανει πολυ καυλωτικο στοματικο για τους λατρεις των ηχητικων εφφε.....
Αλκαμενους 113...η μαρια με τις βυζαρες που ασφυκτιουσαν μεσα σε ενα λαχανι δυχτιωτο...κοντο μαλλι με καλο κορμι για την ηλικια της...ΒΥΖΑΡΕΣ...αλλα δε μου αρεσει το προσωπο της...ελευθερο στοματικο τελειωτικο...και η αλινα η ομορφη μιλφαρα  που ηταν στο δωματιο....ομορφη ξανθια με υπεροχο στηθος παντα χαμογελαστη,φοβερη παρουσια αλλα μετρια μεσα...σε ελευθερο στοματικο...εαν εισαι καθαρος...και αυταρχικο...
Πιαωνεων...η γλυκια και ντροπαλη αλεξανδρα......μεσα σε ενα μαυρο κοντο φορεματακι...με υπεροχη κωλαρα ξανθο μακρυ μαλλι...σε απλο...ακομα δεν την εχω τιμησει......
Βεργας 3 δεξια η χοντρη πλεον στελλα με τις βυζαρες σε απλο....
Βεργας 3 αριστερα η λαγνα ελλη σε κοιταει με πολλες υποσχεσεις στο βλεμμα της...σε φουλ προγραμμα...καστανη μακρυ μαλλι καλο σωμα μετριο προσωπο.
Βεργας 2...η μιλφαρα προτζιλφ σοφια που μεσουρανησε και αυτη στο περγαμου 27 οροφο και αργοτερα βεργας 6....απλο ανακοινωθηκε ομορφη παρουσια για την ηλικια της μιας και διανυει σιγουρα τη 5 δεκαετια της ζωης της......με σουπερ κωλαρα πιασηματα μπουταρες καμπυλες γενικοτερα ...οχι αντιαισθησιακες...παλαιοτερα ημουν πελατης της στο περγαμου...ηταν πολυ καυλα στο δωματιο με υπεροχο τσιμπουκι και αγριο σεξ...σε προδιαθετει αλλωστε το προσωπο της..μου εκανε εντυπωση ακομα η κωλαρα της που στα 4 ειναι αποθεωση για προτζιλφ.
Ξεχασα επισης....
Φυλης 74 υπογα δεξια ηταν μια μαρια....ηταν σα χαμενξ ασχημη κοντη καμπουριασμενη......δεννννννν...εφυγα...
Διπλα ηταν κλασσικα η αννα που εχει παχυνει αρκετα σε ελευθερο στοματικο και πρωκτικο....
Φυλης 66..ο τσατσος....βιολαρης.......μου παρουσιασε την αννα...ομορφη κοπελιτσα με εκφραστικα ματια αδυνατουλα σε ελευθερο στοματικο.....ηταν απογοητευμενος απο την ελευση των μεταναστων στην αθηνα.....μας επισαε τη κουβεντα....λιγο τον ενοιαζε η παρουσιαση της κοπελας.......τα ειχε βαλει με τον ξηρο και το mega channel.....
Φυλης 71 οροφος η τζουλια η τζουλιαννα απο αλκιβιαδου 16 γ και φυλης 69....δηλωνε τσεχα ξανθια ζουμερη..οχι πολυ καλο κορμι..καπως χυτο...σε ελευθερο στοματικο τελειωτικο,πρωκτικο και αυταρχικο....ειναι αρκετα καλη μεσα στο δωματιο δεν κλαις το 20αρικο σου....
Καλες γιορτες.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Φυλης 66..ο τσατσος....βιολαρης.......μου παρουσιασε την αννα...ομορφη κοπελιτσα με εκφραστικα ματια αδυνατουλα σε ελευθερο στοματικο.....ηταν απογοητευμενος απο την ελευση των μεταναστων στην αθηνα.....μας επισαε τη κουβεντα....λιγο τον ενοιαζε η παρουσιαση της κοπελας.......τα ειχε βαλει με τον ξηρο και το mega channel.....
Καλες γιορτες.
Αφού δεν έκανε καμιά άλλη πρόταση  ;) ,πάλι καλά... :grin:
Καλό Πάσχα και σε εσένα... :hi:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Πρωινη....

Δυδιμου 16 υπογα....ηταν η παλαια ναταλι που ειχε μεσουρανησει πριν καμια πενταετια σε δυδιμου 18,ελλης.αλκιβιαδου δυδιμου 18 και προσφατα κωνσταντινουπωλεως 166.ξανθια μιλφ με αδυνατο σωμα επηρεασμενο απο τη παροδο του χρονου,,πρεπει να ειναι καμια 45αρα πια...σε ελευθερο στοματικο..που να ομολογησω το κανει πολυ καλα...με κοιταγματα και πολυ σαλιο...παλαιοτερα εδινε και κωλο...αλλα μαλλον οχι πλεον...

Καλησπέρα κλεοβουλε πολύ ωραία η ενημέρωση σου μπραβο μια διευκρίνιση προκειτε για την Νάταλι που μέχρι και προχτες απογευμα δούλευε Αχαρνων85 δεν είναι η Νάταλι επίσης Ρωσσιδα θαυμασια μιλφογκιλφ που κουνάει τον κώλο της χαρακτηριστικά όταν παρουσιάζεται σαλόνι?
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Βιργινίας Μπενάκη μήπως δουλεύει τώρα η Μαρίνα για να μην καίω τζάμπα βενζίνες? Δεν έχω όρεξη για κάτι άλλο  :helpplea:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Καλησπέρα κλεοβουλε πολύ ωραία η ενημέρωση σου μπραβο μια διευκρίνιση προκειτε για την Νάταλι που μέχρι και προχτες απογευμα δούλευε Αχαρνων85 δεν είναι η Νάταλι επίσης Ρωσσιδα θαυμασια μιλφογκιλφ που κουνάει τον κώλο της χαρακτηριστικά όταν παρουσιάζεται σαλόνι?

Καλησπερα φιλε μου...οχι δεν ειναι η ναταλι που κουναει προκλητικα τον κωλο της...εχω καιρο να τη δω αυτη...τωρα εαν δουλευε αχαρνων 85 δε περασα απο κει για να σου πω.....σαφως καλυτερο κωλο η ναταλι που μου ανεφερες.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
παιδια για καλο milf ξερει κανεις?ισως κατι σε ξανθο?ειδα αυτο το βιντεο κ αρρωστησα γιατι εμεις δεν εχουμε τετοια milf;?

 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλησπερα φιλε μου...οχι δεν ειναι η ναταλι που κουναει προκλητικα τον κωλο της...εχω καιρο να τη δω αυτη...τωρα εαν δουλευε αχαρνων 85 δε περασα απο κει για να σου πω.....σαφως καλυτερο κωλο η ναταλι που μου ανεφερες.
Οκ κατάλαβα η Νάταλι που ειδες Διδύμου 16 είναι σαφώς ανώτερη σε εμφάνιση πολυ γοητευτική παρουσια με απίστευτες ματαρες αλλά η αλλη Νάταλι που κουνάει τον κώλο της υπερέχει σε υπηρεσίες και περιποίηση εγγυημένη πριν10 μέρες ηταν Κωσταντινουπολεως166 ισογειο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom