Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 344 άτομα (38 μέλη και 306 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.528
Πόντοι
10.686
Μάγκες, αμάρτησα για το πουλί μου. Ιάσωνος 10 στον όροφο, κατά τις 3 το μεσημέρι ήταν η Άννα,
Παρασύρθηκα ομοίως στην ακολασία διαβάζοντάς το!Χάρηκε που με ξαναείδε,και το απέδειξε έμπρακτα καθόλη τη διάρκεια της συνεύρεσης,από την είσοδο ως την έξοδο από το δωμάτιο,(έχω μεγάλη πέραση στις πουτάνες τελικά, :2funny:),αν και εμφανώς κουρασμένη στην έκφραση του προσώπου!(Πρέπει να την έχουν ξεμουνιάσει τα Πάκια,γνωστοί... κυνηγοί της λευκής σαρκός!  :()
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Παρασύρθηκα ομοίως στην ακολασία διαβάζοντάς το!Χάρηκε που με ξαναείδε,και το απέδειξε έμπρακτα καθόλη τη διάρκεια της συνεύρεσης,από την είσοδο ως την έξοδο από το δωμάτιο,(έχω μεγάλη πέραση στις πουτάνες τελικά, :2funny:),αν και εμφανώς κουρασμένη στην έκφραση του προσώπου!(Πρέπει να την έχουν ξεμουνιάσει τα Πάκια,γνωστοί... κυνηγοί της λευκής σαρκός!  :()

Με βλέπω να ξαναπηγαίνω αύριο, πρέπει να γλύψω ένα ποδάρι μέρες που είναι  :boobies:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.528
Πόντοι
10.686
Με βλέπω να ξαναπηγαίνω αύριο, πρέπει να γλύψω ένα ποδάρι μέρες που είναι  :boobies:
Περιμένουμε ενημέρωση!Προηγούμενη φορά που επιχείρησα λίγο σπατουλάρισμα,με απέτρεψε ευγενικά και δεν επέμεινα!(Αυτές τις υπηρεσίες τις... παρέχω αν αντιληφθώ κίνηση αποδοχής,δεν με συγκινούν αν δεν υπάρχει ανταπόκριση...  ;))
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Περιμένουμε ενημέρωση!Προηγούμενη φορά που επιχείρησα λίγο σπατουλάρισμα,με απέτρεψε ευγενικά και δεν επέμεινα!(Αυτές τις υπηρεσίες τις... παρέχω αν αντιληφθώ κίνηση αποδοχής,δεν με συγκινούν αν δεν υπάρχει ανταπόκριση...  ;))

Με έσωσες, καλά που το είπες να μην πάω! Μήπως έχεις να προτείνεις κάτι άλλο σε πατούσα συνάδελφε;  :lheel:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Live..

Ιάσονος 30Α η Μόνικα από το Φ. 40 (απλό ανακοινώθηκε) παρέα με την petit Άντζελα από απέναντι.

Ιάσονος 30Β η skinny petit μπαζο-Χριστίνα

Ιάσονος 31 (χόστελ) η Ελβίρα μαζί με την Χριστίνα. Η πιο μουνάρα που παίζει τώρα-τώρα αν και βρωμιάρα και με θρασσοτουπέ...
που την έχω πετύχει στο παρελθόν, δεν μου ρχεται!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Live..

Ιάσονος 30Α η Μόνικα από το Φ. 40 (απλό ανακοινώθηκε) παρέα με την petit Άντζελα από απέναντι.

Ιάσονος 30Β η skinny petit μπαζο-Χριστίνα

Ιάσονος 31 (χόστελ) η Ελβίρα μαζί με την Χριστίνα. Η πιο μουνάρα που παίζει τώρα-τώρα αν και βρωμιάρα και με θρασσοτουπέ...
που την έχω πετύχει στο παρελθόν, δεν μου ρχεται!
Ωραίος έχουμε ανάγκη τις ενημερώσεις σου :hi:
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
138
Κριτικές
7
Like
218
Πόντοι
1
Οδοιποροι αμαρτια ουκ εχουν
Για αυτο εκανα μια μικρη τσαρκα
Φυλης 61 αλεξανδρα γνωστο κοριτσι
Φωκαιας 25 ισ. Λαουρα ελευθερο στοματικο, 69 ξανθια μπαμπατσικη κοπελια με αφρατο κωλο και στηθος
Διδυμου 7α αννα ιλονα παντα τουμπανο.
Διδυμου 7β κοπελα που δεν μου ειπε ονομα παρα μονο το αντιτιμο στεγνη απο τη μεση και πανω με τατουαζ αν ειναι η τζωρτζιαννα θεωρω οτι εχει δικιο ο μπιλυ καθως το κοριτσι ειναι κοριτσι που μπορει να προσφερει προστυχο σεξ
Τα ζυγα 50αρια εκλεισαν την ωρα που περασα το ιδιο και το 66Α
Στο 84 κατω φουλ αννα ρωσιδι μπαμπατσικο χαλαρο σωμα
Φωκαιας 7 αριστερα η Αλεξια ρουμανα ωραιο προσωπο μελαχροινη πολυ μπλα μπλα και απο προγραμμα ισπανικο
Στο δεξια Σονια ομορφη, εντονη γραμμωση στα τετρακεφαλα ισπανικο ελευθερο στοματικο
Στο 86 κατω μαγια το τεως στουντιοκοριτσο η κοκκινοσκουπιτσα οπως μου ελεγε μια φορα στο δωματιο
71 κατω αλινα μετρια μελαχροινη με 69
69 κατω σοφια απλο ανακοινωθηκε

Κα(β)λο πασχα!
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
καταδρομικη πριν λιγο φυλης νομιζοντας οτι ηταν η μαγια εκει οπως προειπε ο φιλος στην ενημερωση του αλλα τελικα δεν ηταν,παρολα αυτα ακομα καλυτερα γιατι κατα τυχη πετυχα ενα αλλο στανταρακι εγγυηση,την Καθριν Φυλης71 οροφος,επεστρεψε και την τιμησα δεοντος...οσοι πιστοι προσελθετε λοιπον...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.195
Πόντοι
46.232
Καλή Ανάσταση να έχουμε συναγωνιστες
να περάσετε όλοι καλά ο καθένας με τον τρόπο πού έχει επιλέξει
εύχομαι υγεία σε όλους πρώτα απ όλα, αγάπη,, λιγότερη εμπαθεια
λιγότερες αντιπαραθεσεις και περισσότερα χαμόγελα..
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
..Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με ό,τι επιθυμεί ο καθένας σας,μάγκες..και λίγο τούς δίπλα μας..Τα σέβη μου κύριοι..  :hi:
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
679
Κριτικές
19
Like
2.436
Πόντοι
4.577
Καλη ανασταση κ καλο Πασχα !!!!
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
679
Κριτικές
19
Like
2.436
Πόντοι
4.577
Πιο παλια στο διδυμου 16 δουλευε μια μιλφ αντριανα..γνωριζει κανεις εαν δουλςυςι πλεον κ που ??
 

antonisg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2010
Μηνύματα
304
Κριτικές
17
Like
372
Πόντοι
881
Καλή Ανάσταση και Χρόνια Πολλά...... Εύχομαι περισσότερες και ποιοτικότερες επιλογές για όλους μας....
Να περνάμε πάντα καλά.........
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom