Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 242 άτομα (25 μέλη και 217 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Για να μη δημιουργηθούν παρεξηγήσεις...

1.Το Βιργινίας Μπενάκη 31 έκλεισε το φως στις 19:18.

2.Όπως δήλωσαν και οι υπεύθυνοι του μαγαζιού και η ίδια η Αλίσια,ΔΕΝ θα ξαναδουλέψει.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πριν από λίγο
Μαραθωνος 59 με τα σκαλάκια η μαρσελα
Στο 59 το ισόγειο η ξανθιά ντιανα με την σχετικά ψηλή μοντέλα τανια
Με σούπερ προκλητικά μαύρα εσώρουχά και οι δυο,παρα πολύ προσεγμένες και περιποιημένες
Βιργινίας μπενακη η ξανθιά mlf λιζα
Βέργας
2 η ίνα μελαγχροινη κοντοπουτανη με γλυκό πρόσωπο,λεπτό κορμο και γεροδεμενα ποδια
3 δεξιά η ναταλι,πρώην ελενη από αλκιβκαδου,αριστερά η παολα, μελαγχροινη σέξι πληθωρική κοπέλα και στον όροφο η ιουλιανα
Μου άρεσε αυτή η κοπέλα ψηλή λεπτή με παιχνιδιάρικο πρόσωπο
Υ.Γ Πολύ σωστά dude
Kαι σε μένα περίπου την ίδια ώρα η υπηρεσία μου είπε ότι κλείνει το μαγαζί και δεν θα πάρει άλλο πελάτη η κοπελα
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Για να μη δημιουργηθούν παρεξηγήσεις...

1.Το Βιργινίας Μπενάκη 31 έκλεισε το φως στις 19:18.

2.Όπως δήλωσαν και οι υπεύθυνοι του μαγαζιού και η ίδια η Αλίσια,ΔΕΝ θα ξαναδουλέψει.
Α κατάλαβα από Μαρίνα το άλλαξε σε Αλίσια τώρα. Ούτε με τηλεμεταφορά δεν προλάβαινα δηλαδή  :'( :hi:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Οκ κατάλαβα η Νάταλι που ειδες Διδύμου 16 είναι σαφώς ανώτερη σε εμφάνιση πολυ γοητευτική παρουσια με απίστευτες ματαρες αλλά η αλλη Νάταλι που κουνάει τον κώλο της υπερέχει σε υπηρεσίες και περιποίηση εγγυημένη πριν10 μέρες ηταν Κωσταντινουπολεως166 ισογειο

Ολο λεω θα τη δοκιμασω οποτε τη βλεπω αλλα κατι μου λεει να μη περασω...που υπερεχει??...αν κανει καλο στοματικο αργο και στριφογυριστο οπως το θελω θα τη τιμησω...
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 αριστερά (όροφος)

DSC078651.jpg



Φυλής 72

DSC078681.jpg



Ιάσονος 31 αριστερά (ημιυπόγειο)

DSC078631.jpg
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Βολτα Μεταξουργείο. Μαυροφορέθηκα και πήγα εκεί να βολτάρω. Είχε πολύ πλάκα. Απο αυτές που θυμάμαι (διοτι ξεχνάω και εύκολα) ηταν οι εξής:

1) Βαλέρια Κολωνού 19. Ηταν η πρώτη που επισκεφθηκα. Μια στρατιά μπήκε να την δεί, έφυγαν όλοι. Μαζί κι εγώ στο φεύγα (διοτι ήθελα να κάνω βόλτα να χαρτογραφίσω) με αρπάζει η δεσποινίδα απο το πουλί μου και με λιβάνιζε 5 λεπτά για να μπω μέσα. Με καυλώσε αλλα δεν μπήκα. Το ίδιο σκηνικό μου συνέβη 5-6 φορές πάλι σε άλλα σπιτάκια, ονόματα δεν θυμάμαι.

2) Μια δεσποινίδα ξανθιά με τούμπανο-πιασίματα στο Κολωνού 15Α. Ηταν αυτό που έψαχνα αλλα είδα 2 αραπάδες που περιμέναν να μπούν μαζί της και απο "κόμπλεξ μήκους" (σε σύκγριση με αυτούς) δεν μπήκα. Παιχνίδια που παίζει το μυαλό καμία φορά...

3)Ιωάννα Λεωνίδου 6, ξάνθό κοριτσάκι με πιασίματα για άνετη βλαχο-κατάσταση. Σαν να γυρνάς απο την στρούγκα και σε περιμένει...

4) Κάτι χονδρούλες στο Κολωνού 47 και 53 η μία μάλιστα φορούσε και fishnets. Γελούσα στο φεύγα.

5) Μεγ. Αλεξάνδρου 25, δύο μελαχροινά "όπλα".

6) Ροξάνη στο Μεγ. Αλεξ. 28. Πιασίματα και μαύρα μαλλιά. Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως την πάτησα. Ηθελα να "πιασω" καμπύλες σήμερα και πήγα την είδα και έφυγα, και γύρισα μετά απο μιαμιση ώρα και μπήκα μέσα χωρίς να την δω όμως. Εδωσα το 10ρικον, έκατσα μέσα και ήρθε. Τελικά ήταν χονδορούλα μωρέ. Δεν μέτρησα καλά με το μάτι τις διαστάσεις... Εφαγα ξενέρα. Με χίλια ζόρια τελείωσα. Με πιάσαν τα γέλοια στο φεύγα.
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
καλημερα φιλε.ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ανοιγουνε τα σπιτια???να ριξουμε εναν αμρτωλονηστησιμο???
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλημέρα μπουρδελιάρηδες και καλό πάσχα να έχετε.
Επίσης προσπαθήστε να κρατήσετε το πουλί σας μεσ' το παντελόνι σας μέρασ που είναι!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
καλο πασχα να εχετε (και απο εμενα ;) )... και καλη ανασταση...σε ολα τα επιπεδα!!  :grin:
 

ks106

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Περασμα απο Φωκαιας  24 με Μαρια...μεγαλη φολα βαρεμαρα απιστευτη συμπεριφορα απαραδεκτη...μακρια παιδια κριμα τα λεφτα μας..
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Μάγκες, αμάρτησα για το πουλί μου. Ιάσωνος 10 στον όροφο, κατά τις 3 το μεσημέρι ήταν η Άννα, η οποία μου είπε ότι ήταν πρώτη μέρα στη δουλειά, αν και μοιάζει πολύ με την περιγραφή του Φανούρη στην κριτική του κι ενός άλλου συναδέλφου. Ομορφούλα, ξανθιά με καρεδάκι, μικρό στήθος και ωραίος κώλος. Το κακό είναι ότι ενώ από την αρχή είχα σκοπό να της πω να της γλείψω τα πόδια μετά κώλωσα και δεν είπα τίποτα  :huh: Φιλική ήταν η κοπέλα, έκανε και κάτι ψευτοπροκαταρκτικά με φιλάκια και τέτοια και θα είναι και αύριο εκεί. Στο κάτω ήταν μια μελαχρινή τροφαντούλα, δεν ήταν κι άσχημη, Ρωσίδα είπε η τσατσά. Φεύγοντας, ήταν ένας τύπος με τα μούτρα γεμάτα καντήλες και είχε κολλήσει στον καθρέφτη σε ένα μηχανάκι και της έσπαγε  :S
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.531
Πόντοι
10.686
Μάγκες, αμάρτησα για το πουλί μου. Ιάσωνος 10 στον όροφο, κατά τις 3 το μεσημέρι ήταν η Άννα, η οποία μου είπε ότι ήταν πρώτη μέρα στη δουλειά, αν και μοιάζει πολύ με την περιγραφή του Φανούρη στην κριτική του κι ενός άλλου συναδέλφου. Ομορφούλα, ξανθιά με καρεδάκι, μικρό στήθος και ωραίος κώλος. Το κακό είναι ότι ενώ από την αρχή είχα σκοπό να της πω να της γλείψω τα πόδια μετά κώλωσα και δεν είπα τίποτα  :huh: Φιλική ήταν η κοπέλα, έκανε και κάτι ψευτοπροκαταρκτικά με φιλάκια και τέτοια και θα είναι και αύριο εκεί.
Καινούργια σχετικά είναι,τρεις-τέσσερις μήνες έχει,όχι όμως πρώτη μέρα στη δουλειά... Έτυχε να την πάρω τις πρώτες μέρες που δούλεψε,και μ'έφτιαχνε το εντελώς αματούρικο στυλ,κι ότι σου δινόταν ολοκληρωτικά όταν τον έτρωγε!Έφυγε για λίγο και ξαναγύρισε,άλλη μια φορά έχω περάσει από τότε,ένα μήνα περίπου.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.730
Κριτικές
126
Like
7.762
Πόντοι
7.885
Χθες κατά τις 21:30 πέρασα από το καλτ Βιργίνιας Μπενάκη 31 για να πετύχω την Μαρίνα την γκέισα,αλλά δυστυχώς κλειστό  :tickedoff: :headbang:.Μάλλον θα είχε πάει καμιά εκκλησία  :2funny: :2funny:.Είχα παρκάρει μετάξι και μέχρι να φτάσω ένιωσα σαν εσκιμώος με τον γαμημένο τον αέρα  :headbang: :headbang:.Προσοχή στα 2 παρκάκια εκεί στην πλατεία γιατί είναι εντελώς σκοτάδι και δεν βλέπεις τίποτα ούτε στα 3 μέτρα  :S :S :tickedoff:
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
ρε σεις....ψηνετε κανενας για τσαρκα σημερα??
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
ακριβως για αυτο θα παω...μεωμενη κινηση 1000%!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom