Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 277 άτομα (36 μέλη και 241 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.533
Πόντοι
10.686
παιδια ειμαι σαλονικιος και κατεβαινω αθηνα...εχει κανεις να μου προτεινει κατι καλο;...απο τιμες τι παιζει εκει κατω;..πρωτη φορα αθηνα ερχομαι!!!
Και για να μην μας λέτε αφιλόξενους,αναλαμβάνω να σε ξεναγήσω!Εάν ενδιαφέρεσαι,στείλε pm.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.533
Πόντοι
10.686
19 ισόγειο:
Η μελαχροινή Βαλέρια.
Με θηλυκό-πονηρό πρόσωπο και με ωραίο σώμα με λίγα πιασίματα.Δεν είναι κακή!
Η γνωστή Βαλέρια από Καλλέργη.

19 όροφος:
Η ξανθιά Νατάσα.
Πιτσιρίκα με χαρακτηριστικά πεταχτά δοντάκια και με αδύνατο σώμα με μικρό στήθος και με εξίσου μικρό (και προκλητικό!) κωλαράκι.
Οι μοναδικές που είδα χθες,και τελικά πέρασα με τη Νατάσα.Μπήκε δωμάτιο πολύ γρήγορα,σχεδόν τα κορδόνια έλυνα!(Ήθελε φαίνεται να απολαύσει ανδρικό striptease! :2funny:). Πρόσχαρη,χαμογελαστή κι ευγενική,της ζήτησα ακά που ανακοινώθηκε,όχι τίποτα σπουδαίο σε τεχνική.Στο σεξ μέτρια πράγματα,το άφησα και πήγα Ιάσονος 10 όροφο για τα καθιερωμένα διόδια!(Η ατάκα κλεμμένη,δεν είναι δική μου).Δεν είναι κακή,αλλά δεν είναι κάτι ξεχωριστό να κάνει τη διαφορά...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Από την χθεσινή νυχτερινή βάρδια  επίσης και στη μοντελοαλυσίδα, στο Φυλής 66δ ήταν κλασσικά η Άννα-Ιλόνα, στο Φυλής 54 ήταν η μικρή Ορόρα και στο Φυλής 54α ήταν η όμορφη Ξένια ενώ το Φυλής 56 ήταν κλειστό.

Στο Φωκαίας 9, το Βανεσάκι βγήκε μες το ψοφόκρυο και έκοβε κίνηση ενώ στο διπλάνο "αδελφό" υπόγειο του Φυλής 72, δεξιά ήταν η ψηλή καστανόξανθη πιτσιρίκα Άννα με το σχετικά ωραίο κορμί (που ξεκίνησε από το Φωκαίας 9 μεσαίο) και αριστερά η Κάρμεν η Μεταξουργειώτισα.

Γενικώς ελάχιστη κίνηση από κόσμο εκτός από τα γωνιακά μαγαζιά της Φωκαίας με Αχαρνών.

(Να διορθώσω και το λάθος μου για την Σοφία την μασατζού (στο Φωκαίας 27 όροφος) ως προς την διεύθυνση του μαγαζιού όπου δούλευε-Δημοκρίτου 9 βεβαίως και όχι 19!)
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
:grin: :grin: :grin:
Μαλλον απαρχη των επισκεπτηριων φιλων και γνωστων στο ΚΑΤ για τον FORMET θα ειναι...  :grin:
Δοκιμασία τύποι μου για ακαποτα...και μου τον πιθανή και λέει θες να στον κοψο με νεύρα...της λέω Άστον! Απ τα πολλά ταφησε ξενεροσα πρωτη φορά τόσο άγρια γκομενα
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
43
Like
8.682
Πόντοι
1.936
Η Αννυ η πορνοσταρ απο Φωκαιας 27 ισογειο,σε πια ταινια του Σειρινακη επαιξε??
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Δοκιμασία τύποι μου για ακαποτα...και μου τον πιθανή και λέει θες να στον κοψο με νεύρα...της λέω Άστον! Απ τα πολλά ταφησε ξενεροσα πρωτη φορά τόσο άγρια γκομενα
Αφού δεν έφαγες το τακούνι στο κρανίο....τυχερός είσαι...έχει και...Ταρτού στο Μπουτι με ααραιά τα μ0ροστινα δοντακια..... :crazy:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Που πήγε η Μαρίνα η γκέισα  :uglystupid: :think: :o :o :S :S.Κι ήμουν έτοιμος να περάσω να θυμηθώ τα παλιά  :cum: :cum:

μετά από ερώτηση στην τσατσά....η Μαρίνα μας είπε πως θα δουλεύει ΤΕΤΑΡΤΗ και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ πρωινή βάρδια και ΠΕΜΠΤΕΣ απογευματινή....

 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.533
Πόντοι
10.686
Δοκιμασία τύποι μου για ακαποτα...και μου τον πιθανή και λέει θες να στον κοψο με νεύρα...της λέω Άστον! Απ τα πολλά ταφησε ξενεροσα πρωτη φορά τόσο άγρια γκομενα
Θέλουμε μετάφραση,θέλουμε μετάφραση!
Οι κάμερες κατέγραψαν τη σκηνή,ή ο οπερατέρ κοιμότανε; :2funny:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Δοκιμασία τύποι μου για ακαποτα... και μου τον πιθανή και λέει θες να στον κοψο με νεύρα...της λέω Άστον! Απ τα πολλά ταφησε ξενεροσα πρωτη φορά τόσο άγρια γκομενα
Μεταφραση ..
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Και για να μην μας λέτε αφιλόξενους,αναλαμβάνω να σε ξεναγήσω!Εάν ενδιαφέρεσαι,στείλε pm.
χαχαχα!!ενταξει τωρα με σκλαβωσες...ειναι δικιας μας ατακα αυτη αλλα τωρα που το ειπες θα ερθω να τα περπατησουμε μαζι!!!θα γινεις γκαρντασης!!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Τι να την κάνουμε την μετάφραση... :sunglasses:

Απλά φανταστείτε την Τζωρτζιάννα να είναι έτοιμη να φάει σαν καρχαρίας τον πούτσο του FORMET-στο κάδρο προσθέστε και την φάτσα του που βλέπει να έρχεται το τέλος... :priest:
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
652
Like
48
Πόντοι
6
Μεσημέρι Μεγ.Τρίτης λίγες ώρες πριν από το τροπάριο της Κασσιανής-η οποία μπροστά στον αυτοκράτορα Θεόφιλο (απαντώντας του στο "Ως άρα δια γυναικός ερρύη τα φαύλα"...) εκστόμισε το περίφημο " αλλά και δια γυναικός πηγάζει τα κρείττω"...

:grin: :grin: :grin:
φιλε Μπεβερλυς δεν ριχνεις και κανεναν υποτιτλο για να μπουμε λιγο στο πνευμα των ημερρων?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
:grin: :grin: :grin:
φιλε Μπεβερλυς δεν ριχνεις και κανεναν υποτιτλο για να μπουμε λιγο στο πνευμα των ημερρων?

Που λες η τύπισα η Κασσιανή ήταν και γαμώ τα μουνάκια!  :wanker:

Ο Θεόφιλος (που ήταν τότε αυτοκράτορας) έψαχνε για νύφη και μόλις την είδε έκανε όπως ο FORMET,για τη Μαρία τη φυλακόβια!  :erection:

Ήθελε όμως να την τσεκάρει να δει μήπως είναι βλήτο και της λέει "από τη γυναίκα ξεκινούν τα κακά πράγματα!"  :rockon:

Οπότε αυτή στο καπάκι τού απαντάει "και απ'τη γυναίκα πηγάζουν τα καλύτερα!"-κλασσική Ελλεεινίδα! :tickedoff:

Τα πήρε ο Θεόφιλος,την απέρριψε (άλλος παπάρας αυτός-πήρε τη Θεοδώρα που του το έπαιζε παρθένα αλλά ήταν ανεξάρτητο call girl στο my list της εποχής...) και η Κασιανή (αφού έχασε το χρήμα του γαμπρού...) έγινε μοναχή και ίδρυσε κοινόβιο στο οποίο έγινε και η πρώτη ηγουμένη.  :knockinb:

(Ούτε στη Λάμψη με τον Γιαγκο Δράκο και την Τζάιαντ δεν γίνονταν αυτά...)  :sunglasses:
 

metalfun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
16


86 ισόγειο:
Η ψηλή αλόγα Αλίνα και η Μίνι Μάους Μάγια-περιττό να σας πω ότι αυτές τις ημέρες που δουλεύουν μαζί έχουν ξεσκιστεί στις παρτούζες!  :orchestra:


[/quote]Δηλαδή κάτι σαν αυτό ??? :

 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Η καινουργια ξανθια Ρωσιδα Ελενη απο Κολωνου 30β φαινεται συμπαθητικη περιπτωση.To σαλοναρισμα της προδιαθετει για gfe καταστασεις.Την εχει παρει καποιος?
Επισης στη μεταμεσονυχτια αλλαγη ειδα μια καινουργια κοπελα στο Κολωνου 27 στον οροφο.Καλουτσικη περιπτωση για Μεταξι.Ειναι μια νεαρη κοπελα , μαλλον Ρωσιδα , με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο , μικρα στητα βυζακια , ψηλη και σωμα με πιασηματακια.Κατερινα την αποκαλεσε η τσατσα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στην Ιάσωνος...
20 αριστερά:
Η καστανόξανθη μουναροπιπίνα Ρωξάννη.
Με αγγελικό προσωπάκι και με αδύνατο,μοντελέ σώμα.
Με σύντομη θητεία στη Φυλής-την είχαμε δει πρώτη μέρα στη δουλειά μαζί με τον Μπίλυ στο Φυλής 84 ισόγειο.
Τώρα το είδα μαν...ωραίος.... :hi: Χάνονται οι ενημερώσεις με τις μαλακίες του καθένα.... :kneel:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.533
Πόντοι
10.686
Η καινουργια ξανθια Ρωσιδα Ελενη απο Κολωνου 30β φαινεται συμπαθητικη περιπτωση.To σαλοναρισμα της προδιαθετει για gfe καταστασεις.Την εχει παρει καποιος?
Η Αντριάννα ήτανε;Γιατί στον εβδομαδιαίο προγραμματισμό είναι για αύριο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom