Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 328 άτομα (45 μέλη και 283 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στην Ιάσωνος...

Ιάσωνος 33:
Η μελαχροινή,πολύ αδύνατη,Χριστίνα.
Με συμπαθητικό προσωπάκι και με ωραίο κορμάκι.
Βγήκε-ως συνήθως-γυμνόστηθη-ωραίο,αγαλματένιο βυζάκι και κοριτσίστικο κωλαράκι!

30 υπόγειο:
Η Άντζελα η κοντούλα αδυνατούλα με την νέα κόμμωση-σήμερα μού φάνηκε πολύ μπάνικο το μικροκοντυλάκι!

30 όροφος:
Η ξανθιά Λόλα.
Κοντούλα,με όμορφο πρόσωπο και με ωραίο,αδύνατο κορμί με μικρό στήθος και με απίθανο κωλαράκι!

20 αριστερά:
Η καστανόξανθη μουναροπιπίνα Ρωξάννη.
Με αγγελικό προσωπάκι και με αδύνατο,μοντελέ σώμα.
Με σύντομη θητεία στη Φυλής-την είχαμε δει πρώτη μέρα στη δουλειά μαζί με τον Μπίλυ στο Φυλής 84 ισόγειο.

20 μεσαίο:
Η καστανή Ελένη-η πρώην Χριστίνα από Φυλής 84 και κυρίως Φωκαίας 25 όροφος.
Με περίεργο πρόσωπο σαν στραβοχυμένος λουκουμάς και με σχετικά καλό-αδύνατο αλλά όχι στεγνό-κορμί.

20 δεξιά:
Η μελαχροινή Άννα,πρώην Έσρα,γνωστή γυρολόγος με το μαλλί πλαιημομπίλ.

19 ισόγειο:
Η μελαχροινή Βαλέρια.
Με θηλυκό-πονηρό πρόσωπο και με ωραίο σώμα με λίγα πιασίματα.Δεν είναι κακή!
Η γνωστή Βαλέρια από Καλλέργη.

19 όροφος:
Η ξανθιά Νατάσα.
Πιτσιρίκα με χαρακτηριστικά πεταχτά δοντάκια και με αδύνατο σώμα με μικρό στήθος και με εξίσου μικρό (και προκλητικό!) κωλαράκι.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
φιλε θεωρω οτι και η ψυχωλογια του πελατη και η διαθεση  ειναι σημαντικη διοτι παμε στις κοπελες ωστε να διασκεδασουμε και να ξεδωσουμε απο την  καθημερινοτητα μας
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Παίδες η Αλίνα από το Φ71 ισόγειο που είναι πανέμορφη, λέει τίποτα στο δωμάτιο;

Φαίνεται αρκετά ψυχρή όταν σαλονάρει γυμνή και αυτές τις αποφεύγω, αλλά αυτή είναι πολύ όμορφη για να την αγνοήσει κάποιος.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
πηγαινε φιλε srarkiing water δεν θα χασεις ειναι καλη η αλινα και ομορφη θα περασεις ωραια
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
μπραβο πηγαινε αυριο διοτι τωρα ειναι κουρασμενη και εγω αυριο θα παω φυλης
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Και μια ματιά στην Κολωνού...

Κολωνού 11 όροφος:
Η μελαχροινή Άννα, η γνωστή στυλιαροπιτσιρίκα.

11 ισόγειο:
Η ξανθιά Άννα, το όμορφο μαιμουδάκι με ωραία μαύρα εσώρουχα.

11 υπόγειο:
Η ξανθιά ζουμερή Άννα με το γλυκό πρόσωπο και με τις ωραίες βυζάρες.

15 αριστερά:
Η μελαχροινή γυφτοΒαλέρια, με σγουρό μαλλί, σκουρόδερμη, με μέτριο πρόσωπο αλλά με ωραίο αδύνατο σώμα-με κοιλιακούς παρακαλώ!

15 δεξιά:
Πολύ ωραίο μουνοδιδυμάκι...
Η Μισέλ, με ωραίο σώμα και με τις απίστευτες βυζάρες της με ωραίο μαλλί απόψε που την έκανε ακομη πιο μουνάρα και η μικρή Μαρία η οποία έχει κάνει πολύ ωραίο σώμα με απίστευτο κωλαράκι!Στα 15 ευρώ η καθεμία.

23 ισόγειο:
Η γνωστή Λουμινίτσα ή Φωτεινή.

23 υπόγειο:
Η μελαχροινή Ελένη, η γνωστή μικρόσωμη κοπέλα με το νόστιμο προσωπάκι και με το γεμάτο στήθος-με καλό κωλαράκι και αυτή αν και φοράει όλο κάτι περίεργους κορσέδες.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
15 δεξιά:
Πολύ ωραίο μουνοδιδυμάκι...
Η Μισέλ, με ωραίο σώμα και με τις απίστευτες βυζάρες της με ωραίο μαλλί απόψε που την έκανε ακομη πιο μουνάρα και η μικρή Μαρία η οποία έχει κάνει πολύ ωραίο σώμα με απίστευτο κωλαράκι!Στα 15 ευρώ η καθεμία.
Ναι,έχει φτιάξει η κοντύλω...με την απαξιωμένη φατσούλα.... :cum: :cum: :cum:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.413
Πόντοι
41.447
σημερινή στοχευμενη επισκεψη στην Ναταλια-Ελενη Βεργας 3 ισογειο, δεξια  :dancing:
αν και ηταν 2πλοβαρδια σημερα οι υπηρεσιες της ηταν παρα πολυ καλες με ανεση χρονου και καλη διαθεση. :kissass:
Ειδα και την νεαρη Αλισια αν θυμαμαι καλα το ονομα στον οροφο.
Μικρη σχετικα με ομορφο προσωπακι, σχετικα ψιλη, αβυζη, αλλα με πολυ πλαδαρο σωμα χωρις καμπυλες
Δεν βγαζει σεξουαλικοτητα...τουλαχιστον στο σαλονι  :effemine:
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
συντροφοι γνορηζη κανεις ποτε δουλεβη και τη ωρες η θεια-ελενη στο μπουρδελακη στην ιουλιανου?
Υ.Γ. sorri για τα ορθογραφικα λαθη
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
πριν λιγο γαμευσα την βανεσσα η οποια μου εκανε παραπονακια επειδη ειχα ερ8ει για την αλεξια η οποια εκανε τσιγαρακι και δεν δουλευε γιατι ειχε περιοδο και ελεγα να φυγω. τελικα με επισε με τα επιχειρηματα της και την τιμωρησα στην πουτσα! πραγματικα ειναι πολυ καλο μουνακι ! ισως περασω αυριο στην αλεξια! εντωμεταξυ ολο μου ελεεγε 8ελω να μου γλυψεις το μουνι και μετα ελεγε πλακα σου κανω!  :huh:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.732
Κριτικές
126
Like
7.762
Πόντοι
7.885
Την ξερεις χρονια μυστη;  :wanker: :gay:

Γνωριζόμαστε από τα πρώτα χρόνια της μπουρδελοκαριέρας μου μύστη αλλά τότε δεν ήμουν τόσο ρομαντικός πόρνος  :grin: :grin:.Για κάποιο ανεξήγητο λόγο την έχω τεράστια ανάγκη  :rockon: :rockon: :rockon:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
παιδια ειμαι σαλονικιος και κατεβαινω αθηνα...εχει κανεις να μου προτεινει κατι καλο;...απο τιμες τι παιζει εκει κατω;..πρωτη φορα αθηνα ερχομαι!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.732
Κριτικές
126
Like
7.762
Πόντοι
7.885
παιδια ειμαι σαλονικιος και κατεβαινω αθηνα...εχει κανεις να μου προτεινει κατι καλο;...απο τιμες τι παιζει εκει κατω;..πρωτη φορα αθηνα ερχομαι!!!

Mύστη αφού αγαπάς  μιρέλα,διάβασε την κριτική μου για την γύφτισσα την μιρέλα στο μετάξι και πήγαινε εκεί  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Μ'ένα 10ευρακι ότι πρέπει σου είναι  :2funny: :2funny:
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Φυλής 109 η Ελληνίδα Νικόλ ζεστή και καυλάντα στο σαλόνι νέα με ωραία χαρακτηριστικά

Αχαρνών 85 η Ναταλί μιλφογκίλφ ξανθιά ο κόσμος σε αναζήτηση της μαρινάρας να κάνει μετάβοληηηηηηηη

Κωνσταντινουπόλεως 166 Α η Ναταλί με όρεξη για τρελά κόλπα

Περγάμου 27 κλασσικά τα δυο μιλφάκια άννα και Εύα

Φωκαιας 17 β κλασσικά η Σαμπρίνα μελαχρινό πιπινάκι

Διδύμου 27Α ήταν το ξανθολεπτο που είναι και το πρωί η Μελινάρα θα ναι από αύριο μου είπε η τσατσά

 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Λιγο πριν το τελος της 1ης βαρδιας επισκεψη στην γλυκυτατη Καιτη στο Ρεμουνδου 21 οροφος. Για αλλη μια φορα μια πολυ ομορφη εμπειρια, καθως η κοπελα ειναι δυναμη στο δωματιο. Πολυ καλα προκατακτικα, στοματικο με καλη τεχνικη κ υπεροχο γλυψιμο στις μπαλες. Αριστη συμετοχη σε ολες τις στασεις κ πολυ καλη γνωση του σεξ. Ξερει να περιποιειτε τον ανδρα κ δινει απλοχερα ευχαριστηση καθως το απολαμβανει κ η ιδια. Την ιδρωνει την φανελα το κοριτσι κ θεωρω πως ειναι απο τις πιο "δυνατες" επιλογες, οσον αφορα τις υπηρεσιες.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στη Φωκαίας...

Φωκαίας 27 όροφος:

Καινούρια κοπέλα,πρώην μασατζού!

Η καστανή Σοφία.Κοντοπούτανο προμιλφ,με θηλυκό-πρόστυχο πρόσωπο,με κανονικό σώμα με μικρό στήθος και με ωραίο,ελαφρώς ζουμερό,κώλο.

Πρόκειται για την Σοφία που δούλευε πριν από μερικές ημέρες στο Θησέως 22 και παλαιότερα στο Σινώπης 29 και Δημοκρίτου 19.

Φωκαίας 27 ισόγειο:
Η μελαχροινή Κλαούντια,με θηλυκό πρόσωπο και με σχετικά ζουμερό κορμί.
Με μικρό στήθος και με ωραίο γεμάτο κώλο και με χαρακτηριστικά τσιμπουκόχειλα!

Φωκαίας 27 υπόγειο:
Η μελαχροινή Αλεξία.
Μελανούρι με όμορφο πρόσωπο και με πολύ ωραίο κορμί-μοναδικό στήθος,απίθανο κωλαράκι.

Φωκαίας 24:
Η μελαχροινή Μαρίνα.
Η κοπέλα με το περίεργο ψιλοτραβελέ πρόσωπο αλλά και με σχετικά ωραίο σώμα με καλύτερο σημείο του την κωλάρα της την οποία και δίνει.

Φωκαίας 25 όροφος:
Η μικρή αδυνατούλα Νίκη Γκμοχ.

Φωκαίας 19 όροφος:
Η καστανή Ελένη η Αιγύπτια με τα γυαλάκια της και γυμνόστηθη και η ξανθιά Ζωή με το σιλικονάτο στήθος.

Φωκαίας 19 ισόγειο:
Η Τζοάννα.Ποια είναι η Τζοάννα;;;
Η γνωστή ξανθιά πιτσιρίκα Μέγκη με το γλυκό κοριτσίστικο πρόσωπο και με το ωραίο ζουμερό σώμα-καλή κωλάρα και δαύτη!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στη Φωκαίας...
Φωκαίας 27 υπόγειο:
Η μελαχροινή Αλεξία.
Μελανούρι με όμορφο πρόσωπο και με πολύ ωραίο κορμί-μοναδικό στήθος,απίθανο κωλαράκι.
Καύλα... :wanker:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom