Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 319 άτομα (34 μέλη και 285 επισκέπτες)

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
206
Πόντοι
1
Ξέρει κανένας για να μην ανεβαίνω τσάμπα Αθήνα,
η Ηρα από Αγκύρας 12 δουλεύει τώρα;
νομίζω την είδα το μεσημέρι φίλε.
μια ξανθία ρωσίδα μίλφ
μου είπε "μωρό μου θα κάνουμε έρωτα,όχι σεξ"
με έβαλε να πιάσω τις βυζάρες της..(τελικά δε κάναμε τίποτα)
μάλλον Ήρα τη λένε μου έκανε εντύπωση το όνομα.
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
206
Πόντοι
1
απογευματινή βάρδια:Αναστασία(με το θλιμένο γλυκό πρόσωπο)στο Διδύμου 16,μαζί με Βαλέρια ξανθιά
                    ψηλή με ωραία πόδια.
                    Αλιόνα στο Διδύμου 18(κλασσικά)
                    στο  Διδύμου 22 μια ψηλή νταρντάνα,μελαχρινή με τεράστιες(πραγματικές φάνηκαν)
                    βυζάρες.Η τσα2 μου είπε Βουλγάρα,όνομα δε συγκράτησα.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
τιποτα καλο απο τριτη βαρδυα ξερουμε ?
απο φυλλης κατα προτιμηση καθε μερα οι ιδιες και οι ιδιες
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.500
Πόντοι
10.686
Μικρό οδοιπορικό από τη βόλτα στη δεύτερη βάρδια,σε μερικά ''σπίτια'' που ήθελα να δω.Όσο κι αν ακούγεται παράξενο,στα Ρεμούνδου δεν είχα μπει ποτέ!
Στο Αλκαμένους 113 δύο milf,ψηλές και οι δύο,μια ξανθιά με γαλανά μάτια,πλατύ χαμόγελο και μεγάλο στόμα,και μια μελαχροινή με μακρύ μαλλί,πιο συγκρατημένη έκφραση.Στο Αλκαμένους 117 δεν θυμάμαι... :headbang: (Αλτσχάιμερ προ των πυλών)!
Στο Ρεμούνδου 21 ισόγειο μια μουνάρα πλατινέ με πιασίματα και βυζάρες,Μόνικα άκουσα.Στον όροφο δύο κοπέλες,μια ξανθιά και μια μελαχροινή,Καίτη και Αλίκη αν θυμάμαι καλά.(Και για τις δύο απόρησα,περιμένοντας από τις κριτικές και τις ενημερώσεις των συναγωνιστών να δω κάτι εξωτικό,αλλά δεν… Μάλλον θα κάνουν… παπάδες μέσα,γιατί από εμφάνιση κατ’εμέ είναι κάτω του μετρίου)!
Στο Ρεμούνδου 20,στο… κρατητήριο όπως μου φάνηκε,μια ξανθιά βυζαρού.Σε τηλεφωνική επικοινωνία με @Dude007,με πληροφόρησε ότι πρόκειται για την Ντενίζα,παλιά καραβάνα!(Να του ευχηθούμε περαστικά,καθώς τον έριξε στο κρεβάτι μια ίωση).
Παραπάνω μπήκα στο Περγάμου 1,και είδα μια ενδιαφέρουσα κι ευγενική ξανθιά milf,Φωτεινή άκουσα,με μασάζ και άνεση χρόνου,στα υπ’όψιν.
(Μπήκα και στο Αγ.Πέτρου 7,αλλά πάλι δεν θυμάμαι,γαμώ το κέρατό  μου… Συγκράτησα μόνο ότι ο χώρος είναι εντελώς σπιτικός)!
Ανέβηκα Φυλής και μπήκα στο 109 ισόγειο,… έπεσα στη Χριστίνα τη μελαχροινή τη γυρολόγο,και σε μία milf ξανθιά με φαρδύ χαμόγελο,θα έπαιρνα όρκο ότι ήταν η Λίλη από Λεωνίδου 28,για τέτοια ομοιότητα λέμε!Σχεδόν… ψήθηκα να περάσω με Χριστίνα,δεν έχω παράπονο,αλλά ο προγραμματισμός ήταν για αλλού.
Στο Φυλής 109 όροφο μια Τζέσικα με κανονικό κορμί,τίποτα το ιδιαίτερο.
Στο Φυλής 134 η ''κλασική'' Τζέσικα.
Στο Φυλής 136 η... βολεϋμπολίστρια Ιωάννα.
Καφεδάκι στο Everest και ποδαράτο για Μετάξι.
Στο Κολωνού 48 η Αντριάνα,πιασιματάκια,καλό χαμόγελο.
Στο Κολωνού 53 η Σιμόνα,ψηλή υπέρβαρη με βλέμμα απογοήτευσης.
.Στο Κολωνού 32 γωνία μια ζουμερή μαυριδερή.
Στο Κολωνού 32 υπόγειο η Άννα το στυλιάρι με τη γαμψή μύτη,καυλάντιζε με υποψήφιους.
Στο Κολωνού 32 onlygreekάδικο δεν ανέβηκα.
Στο Κολωνού 30 ισόγειο δύο κοπέλες,και οι δύο μελαχροινές,η μία ψηλή και η άλλη  κοντή,η κοντή είχε το μαλλί με κότσο,δεν συγκινήθηκα.
Στο Κολωνού 15 αριστερά η Σάρα,ξανθιά ψηλή,ατσούμπαλη μου φάνηκε.
Στο Κολωνού 15 δεξιά Αλεξάνδρα άκουσα,κοντή σχετικά,κανονικό κορμί με πλούσιο στήθος.
Στο Κολωνού 11 υπόγειο μία με καστανόξανθο μαλλί μακρύ με μπούκλες,ωραίο κορμί,ζουμερό κωλαράκι,την επόμενη φορά.
Στο Κολωνού 11 ισόγειο η Άννα ''το μαϊμουδάκι'' του @Billy13.
Στο Κολωνού 11 όροφο με το σκαλί για να σε στείλει στο ΚΑΤ,η ανορεκτική Ζωίτσα,σχεδόν με έβαλε να ορκιστώ ότι θα επέστρεφα να την πάρω!
Η κατάθεση της ημέρας ήταν προγραμματισμένη για την Κάτια στο Κολωνού 30 όροφο.Δούλευε επίσης και η Άννα η milf.Η Κάτια είναι μια μάλλον ψηλή με μαύρο μαλλί,''χωριάτικο'' πρόσωπο,με πιασιματάκια και εμφανή κυτταρίτιδα,αλλά είχα καλές συστάσεις από p.m. με μέλος του site,και πέρασα.Αν και είχα αμφιβολίες για την επιτυχή ολοκλήρωση της συνεύρεσης λόγω συνεχόμενων καταθέσεων χωρίς day off,εντούτοις με... έφτιαξε και πήγαν όλα καλά!Θα ακολουθήσει κριτική.
(Πρέπει να βρώ τους ιδιοκτήτες στα Κολωνού 30 και Ιάσωνος 10,να μου βγάλουν διαρκείας με τόσες μηνιαίες καταθέσεις)!
Καλή αυριανή να έχουμε!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Στο Ρεμούνδου 20,στο… κρατητήριο όπως μου φάνηκε,μια ξανθιά βυζαρού.Σε τηλεφωνική επικοινωνία με @Dude007,με πληροφόρησε ότι πρόκειται για την Ντενίζα,παλιά καραβάνα!(Να του ευχηθούμε περαστικά,καθώς τον έριξε στο κρεβάτι μια ίωση).

Στο Κολωνού 11 ισόγειο η Άννα ''το μαϊμουδάκι'' του @Billy13.
έχει καλό σώμα το στυλιάρι

Περαστικά στον @Beverlys... :hi:
Φίλε,όλες τις σάπιες είδες...χαράς το κουράγιο σου!  :S
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
138
Κριτικές
7
Like
218
Πόντοι
1
μικρη βόλτα
Φ65 Ισογα η Εμμανουέλα
όροφος στο ίδιο οικημα ενα γλυκό μελανούρι
Φ 71 κάτω η πόντια απο το 80
πάνω η Μόνικα με φουλ πολύ ωραίο κορμί
Φ54 κάτω ορόρα
πάνω η ξένια πραγματικά ωραιότατη παρουσία
Φ72 η νάντια μεσα στο μπουρνούζι της και φοβερά κακοδιάθετη
Φωκαίας 25 όροφος Νικη κουβέρτα, έχει βάλει κιλάκια και εχει κάνει ωραίο στηθάκι
Φωκαιας 17 Ισογειο 2 κοπέλες Σαμπρίνα και άλλη μια που δεν θυμάμαι όνομα, με τελειωμα στο στηθος, ωραία η σαμπρινα ηταν γελαστη με αέρα μικρης καβλωμένης βλαχοπουλας
τα περισσοτερα κλειστα ιδιως τα ζυγα νούμερα
καλημέρες σε όσους διαβάσουν το πρωί
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Αυτή η Πωλίνα τύποι μου απο Καλύμνου 48Β είναι τόσο καλη όσο λένε με ολους? Απο εμφάνησή αξηζη η δεν θα μπορω να γλυψο? Αν μπορεί ας κανει κάποιος πληρη περιγραφή διότι ψιθικα άγρια απο κάτι κριτικές αλλά πληρη περιγραφή δεν είδα σε καμια κριτική....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
Επιρρεπης, paragsenos tsargadoros & Jon smith  :hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Αυτή η Πωλίνα τύποι μου απο Καλύμνου 48Β είναι τόσο καλη όσο λένε με ολους? Απο εμφάνησή αξηζη η δεν θα μπορω να γλυψο? Αν μπορεί ας κανει κάποιος πληρη περιγραφή διότι ψιθικα άγρια απο κάτι κριτικές αλλά πληρη περιγραφή δεν είδα σε καμια κριτική....

τα παντα ολα η πωλιναρα φιλε
εγω παντα την γλυφω
ειναι πεντακαθαρη
κ υπεροχη με ολους ακομα κ οταν ειναι φουλ δουλεια
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Cz6DI6Y.gif
ωραια φωτο που την βρηκες;
 

aouale

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
99
Κριτικές
13
Like
490
Πόντοι
291
καλημερα η χριστινα που δουλευε φωκαιας 27 στον ημιοροφο πρωτη βαρδια που εχει χαθει?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
μου θυμιζει το σωμα της σαμπρινας απο βεργας 3....τι κωλος ηταν αυτος... :kneel: :kneel:...που χαθηκε αυτο το μωρο.
Και εγώ νόμιζα ,ήταν η γκόμενα του @Ερρίκου... :orchestra:

μικρη βόλτα
Φωκαίας 25 όροφος Νικη κουβέρτα, έχει βάλει κιλάκια και εχει κάνει ωραίο στηθάκι
Αν βάλει πάλι,κώλο...στο 20€...θα την τιμήσω... :wanker:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.500
Πόντοι
10.686
Αυτή η Πωλίνα τύποι μου απο Καλύμνου 48Β είναι τόσο καλη όσο λένε με ολους? Απο εμφάνησή αξηζη η δεν θα μπορω να γλυψο? Αν μπορεί ας κανει κάποιος πληρη περιγραφή διότι ψιθικα άγρια απο κάτι κριτικές αλλά πληρη περιγραφή δεν είδα σε καμια κριτική....
Όντως οι υπηρεσίες της είναι επαγγελματικές,αλλά και τυπικές ταυτόχρονα. Τα κάνει όλα,αλλά εμένα δεν μου έβγαλε κάποια καύλα,ταιριάζει σε άλλους χαρακτήρες περισσότερο.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.500
Πόντοι
10.686
Χαζεύω παρέλαση και σε μισή περίπου ώρα θα πίνω καφεδάκι στο everest πλ.Βικτωρίας.Όποιος ενδιαφέρεται να τσαρκάρουμε μαζί,φοράω μαύρο δερμάτινο μπουφάν,τζιν παντελόνι και  ταμπά αθλητικά παπούτσια.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
Χαζεύω παρέλαση και σε μισή περίπου ώρα θα πίνω καφεδάκι στο everest πλ.Βικτωρίας.Όποιος ενδιαφέρεται να τσαρκάρουμε μαζί,φοράω μαύρο δερμάτινο μπουφάν,τζιν παντελόνι και  ταμπά αθλητικά παπούτσια.

:orchestra:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πριν από λιγο περασμα από βεργας 3 για την καθιερωμενη επισκεψη-καταθεση στην καιτη,μιας και θ απουσιασει για μια εβδομαδα και δεν ηθελα να παθω συνδρομο στερησης
Ολες οι συνευρεσεις είναι πετυχημενες αλλα σημερα ειχε το κατι παραπανω που επιζητω στις καταθεσεις,αν γινεται για δεκα με δεκαπεντε λεπτα να ειμαι περιπου χαμενος στο διαστημα
Δεξια ηταν η τζενη
Στον οροφο ηταν η ελενη,πιθανον η πρωην βικτωρια από φωκαιας,δεν την ειδα γιατι ηταν στο δωματιο
Επισης στη βεργας
2 η ξανθια μαγκιορισα σοφια από βεργας 6 ,καλοχτενισμενη με κοκκινο baby doll
6 υπογειο η μιλφραρα ευα,παντα ντυμενη στα λευκα
6 ισογειο η ναταλι-τσιαντακης από βεργας 2 παλιοτερα
Η ναταλι εβγαλε προς ευχαριστηση μου τα μαυρα μποτινια και φορουσε γοβες
Εξηκιου,όπως στριβουμε από λιοσιων
18α,τζουλια,ξανθια mlf με πιασιματακια και φουλ προγραμμα
Μεσαιο η ξανθια πληθωρικη αλεξανδρα με τα ομορφα ματια και το γλυκο προσωπο μ ένα μαυρο fishnet
18γ τζουλια η ρωσοφιλανδεζα,ηταν δωματιο

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom