Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 350 άτομα (43 μέλη και 307 επισκέπτες)

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
η ατζελινα ειναι τωρα στο φωκαιας 17 ,ξερουμε ?
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Συνάντηση με @Επιρρεπής και μικρή βόλτα στη Φωκαίας...

▪Φωκαίας 27 όροφος:
Η Καμέλια,η γνωστή μελαχροινή κοπέλα με το συμπαθητικό πρόσωπο και με ωραίο,ψιλοζουμερό κορμί,με γεμάτο στήθος και με καλό κώλο.Τίμια και φουλ!

▪Φωκαίας 27 ισόγειο:
Η Μαρία η ξανθιά Αλβανίδα,κοντούλα,με πρόστυχο πρόσωπο και με καλό σώμα,με πιασιματάκια-με ωραίες βυζάρες.

▪Φωκαίας 27 υπόγειο:
Η ξανθιά Βιολέτα επέστρεψε!
Η παλαιά Μολδαβέζα της αλυσίδας με γλυκό πρόσωπο,γεματούλα,με σχεδόν μεσαίο στήθος και με ωραία κωλάρα.

▪Φωκαίας 24:
Ο κ.Άρης μάς υποδέχθηκε καλοδιάθετος και μάς αποχαιρέτησε το ίδιο ευγενικά (περίεργα πράγματα δηλαδή...)
Η καστανή σκουρόδερμη Χριστίνα παρούσα,με το συμπαθητικό πρόσωπο και με ωραίο αδύνατο κορμί.Με πρωκτικό στο πρόγραμμα.

▪Φωκαίας 17 όροφος:
Η Αλεξάνδρα.Μία μού φαίνεται αδιάφορη-άχρωμη αυτή η κοπέλα,μία ενδιαφέρουσα!
Σήμερα μού άρεσε!Είναι σχετικά κοντή αλλά έχει ωραίο σώμα τελικά-όχι εντελώς στεγνό-και πολύ καλό,ολοστρόγγυλο κώλο.
(Τον δίνει κιόλας παρακαλώ...)

▪Φωκαίας 17 ισόγειο:
Η ξανθιά Μαρία.Η ζουμερούλα με το ψιλοχαζό πρόσωπο,με ωραίες βυζάρες και με γεμάτο κώλο.

Τα Φωκαίας 19 και 25 όροφος ήταν κλειστά ενώ στο Φωκαίας 25 ισόγειο δεν μπήκαμε.

(Περιμένω παρατηρήσεις και εντυπώσεις από @Επιρρεπή για τις κοπέλες της Φωκαίας!!!)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Συνάντηση με @Επιρρεπής και μικρή βόλτα στη Φωκαίας...
▪Φωκαίας 27 όροφος:
Η Καμέλια,η γνωστή μελαχροινή κοπέλα με το συμπαθητικό πρόσωπο και με ωραίο,ψιλοζουμερό κορμί,με γεμάτο στήθος και με καλό κώλο.Τίμια και φουλ!

Αν και δεν είναι του γούστου μου,την έχω πάρει με φουλ/πρωΧτικό στο Φ.66Δ...πριν 2 χρόνια...με το σάπιο βυζί!  ;) :grin: :o :sunglasses: :rolleyes:
Το δουλεύει το 20€,της είχα κάνει την ροδέλα σαν το παλιό κέρμα....και δεν μάσαγε... :kneel:

1984-50Drachmes.jpg

 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Φυλής ειχε καθολου κινηση μαγκες η πεσανε ολοι στο μπακαλιαρο σκορδαλια? :erection:
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
μια ενημερωση πηγαμε να κανουμε ρε dude και μας την πηρες απο το στομα ,ημανε και γω εκει, εσεις ησασταν στημενοι στη γωνια ?
για την ατζελινα ρωτησα και μου ειπε η τσατσα ,μαλλον απο κυριακη θα ειναι πισω .
τωρα για την αλεξανδρα ρε παιχτη δεν τη λες και κοντη αν και ηταν σε 12ποντα ,παντως εφυγα με γεματα τα αρχιδια μου αλλα η μονη που με εψηνε ηταν η αλεξανδρα .
μαλλον με βλεπω να ξανακατεβαινω για να δοκιμασω την σοφια την καινουργια απο το 19 , θα ειναι λες ?

θελω να αδειασω ρεεεεεεεεεεε  :wanker:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
μια ενημερωση πηγαμε να κανουμε ρε dude και μας την πηρες απο το στομα ,ημανε και γω εκει, εσεις ησασταν στημενοι στη γωνια ?
για την ατζελινα ρωτησα και μου ειπε η τσατσα ,μαλλον απο κυριακη θα ειναι πισω .
τωρα για την αλεξανδρα ρε παιχτη δεν τη λες και κοντη αν και ηταν σε 12ποντα ,παντως εφυγα με γεματα τα αρχιδια μου αλλα η μονη που με εψηνε ηταν η αλεξανδρα .
μαλλον με βλεπω να ξανακατεβαινω για να δοκιμασω την σοφια την καινουργια απο το 19 , θα ειναι λες ?

θελω να αδειασω ρεεεεεεεεεεε  :wanker:

Ήταν καλή η Αλεξάνδρα σήμερα και με το κωλαράκι στο μενού, σκέτη πρόκληση!  :cum:

Έλα ντε...Θα είναι η Σοφία;  :dunno:

(ΒΟSCO,  άδειασε αλλά μη μας πάρουν τα σκάγια!  :grin: )
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Αν και δεν είναι του γούστου μου,την έχω πάρει με φουλ/πρωΧτικό στο Φ.66Δ...πριν 2 χρόνια...με το σάπιο βυζί!  ;) :grin: :o :sunglasses: :rolleyes:
Το δουλεύει το 20€,της είχα κάνει την ροδέλα σαν το παλιό κέρμα....και δεν μάσαγε... :kneel:
Μπίλυ εσύ ο μοντελοπνίχτης με την Καμέλια;;;  :orchestra:
Ήμαρτον!  :helpplea:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μπίλυ εσύ ο μοντελοπνίχτης με την Καμέλια;;;  :orchestra:
Ήμαρτον!  :helpplea:

Δε ξέρω τι με είχε πιάσει μαν...  :grin: είχα κουμπώσει κάτι νιτρικά...μπήκα μέσα και ήμουν ψυχρός εκτελεστής... :sunglasses: :rolleyes:
Καμιά φορά σεληνιάζομαι.... Και το Αγκάπη έχω πάρει πολλές φορές  ;) ,του @ν.σμυρνη76 & @kostakis27....
Τελευταία φορά σε τσάρκα με @Farkeli/@Proedrof...πριν πάρα πολύ καιρό...τέλη '13...αρχές '14...
Ίσως η μοναδική gilf που με έχει καυλώσει ποτέ... :wanker:
 

Φ45

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
281
Κριτικές
24
Like
1.327
Πόντοι
5.960
Στο Κολωνού 15 δεξιά Αλεξάνδρα άκουσα,κοντή σχετικά,κανονικό κορμί με πλούσιο στήθος.

Να συμπληρώσω προς το κόκκινο ότι είναι το μαλλί της και ότι δεν είναι η πρωην τρελοΝτενίζα, αλλά διαφορετική Αλεξάνδρα, αν και σωματικά μοιάζει. Το σαλονάρισμα ήταν βέβαια σαν αστραπή και είχα μια επιφύλαξη αλλά μου το επιβεβαίωσε και η υπηρεσία αυτό.

Νωρίς το απόγευμα κατά τις 5:30 μαζί της ήταν και δεύτερη κοπέλα. Λεπτή, κοντή με μικρό βυζί και μέτρια φάτσα (προς το άσχημη) και σκούρο μαλλί. Το αναφέρω επειδή η τσατσά μου είπε ότι κάνει και ελεύθερο στοματικό η συγκεκριμένη.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.756
Πόντοι
7.885
Χθες γύρω στις 02:30 γινόταν λαικό προσκύνημα στο Κολωνού 32α,όπου εργαζόταν μια νεαρή τσιγγάνα,στυλιάρι φάση,πολύ όμορφο γυφτάκι  :cum: :cum:,στα μείον το απλό πρόγραμμα που ανακοίνωσε η τσατσάρα και τα 15 γιούρο που ζητούσε  :tickedoff: :tickedoff:.Μπίλυ νομίζω πως άμα την τσεκάρεις δεν θα αντισταθείς,ακόμα κι εγώ για 3 δευτερόλεπτα σκέφτηκα να περάσω  :rockon: :rockon:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
..κατα τις 11 το πρωι εκανα μια τσαρκουλα,στο φτερο..
Αλκαμενους 113 τα 2 σουπερ μιλφοτουμπανα Αλινα και Μαρια,αμφότερες με μαυρα σεξυ συνολακια..
Ρεμουνδου 21 ισογειο,η Καρολινα που όλο και φαρδαινει
Ρεμουνδου 21 upstairs η Αγγελικα φορουσε μια μαυρη φαρδια κορδελα κατα μηκους του στηθους της και σαλοναρισε επιτηδευμενα κουνωντας την κωλαρα της..
                     μαζι της η Αλικη μικρομουπονυ φορωντας ωραιο λευκο συνολακι με ζαρτιερες..
Αγκυρας 12α η Ρωξανη-Αγαπη..
..Αν διαβαζα εγκαιρως την προσκληση του κυριου επιρρεπή,μετα χαρας θ'ακολουθουσα..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Χθες γύρω στις 02:30 γινόταν λαικό προσκύνημα στο Κολωνού 11 το αριστερό,όπου εργαζόταν μια νεαρή τσιγγάνα,στυλιάρι φάση,πολύ όμορφο γυφτάκι  :cum: :cum:,στα μείον το απλό πρόγραμμα που ανακοίνωσε η τσατσάρα και τα 15 γιούρο που ζητούσε  :tickedoff: :tickedoff:.Μπίλυ νομίζω πως άμα την τσεκάρεις δεν θα αντισταθείς,ακόμα κι εγώ για 3 δευτερόλεπτα σκέφτηκα να περάσω  :rockon: :rockon:

Κολωνού 11 αριστερό?
Που εννοείς κάτω ή πάνω?  :boobies:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Παρντών μύστη Κολωνού 32Α εννοούσα,το πρώτο μπουρδελάκι στην Κολωνού  :grin: :grin:

Ανναμπέλα, αυτή τη στιγμή το πιο όμορφο τσουρκο γυφτοστυλιαροπιπινάκι στο Μεταξουργείο:cum:

Μπίλυ τα έχουμε πει, τα έχουμε γράψει αλλά είσαι ερωτευμένος  :erection:  και δεν διαβάζεις προσεκτικά τις ενημερώσεις!  :s&m_1:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
52
Like
17.500
Πόντοι
10.686
Συνάντηση με @Επιρρεπής και μικρή βόλτα στη Φωκαίας...

(Περιμένω παρατηρήσεις και εντυπώσεις από @Επιρρεπή για τις κοπέλες της Φωκαίας!!!)
Σίγουρα μου άρεσαν η Αλεξάνδρα,η Καμέλια και η Χριστίνα.Εμφανισιακά η Βιολέτα μέτρια,αλλά η μαρτυρία σου για πολύ καλές υπηρεσίες με καλύπτει!
Νωρίτερα σ’αυτά που είδα μόνος μου,(ο μπακαλιάρος σκορδαλιά υπερίσχυσε ,και καλώς!)
Διδύμου 8 πάνω η milf Σοφία,μελαχροινή με ζεστό χαμόγελο.Για το κάτω πάλι δεν θυμάμαι!
Διδύμου 7β η Αλίνα με την αραιή οδοντοστοιχία,καλή μου φάνηκε.
Διδύμου 7α η Τζωρτζιάννα,το’χει πάρει σερί και δουλεύει διπλοβάρδια.Κάποιοι την έχουν αγχώσει με την εμφάνισή της,ονόματα δεν λέμε,και με ρώτησε αν έχει κάτι πάνω της στραβό...
Διδύμου 16 δύο κοπέλες,μια milf που την έχω δει και β’ βάρδια,ψηλή,ζουμερή,με πλατύ χαμόγελο,και μια πιο κοντή με ντροπαλό σαλονάρισμα.
Διδύμου 16 υπόγειο η Μαρία,μελαχροινή με κιλάκια,φουλ άκουσα.
Διδύμου 18 μια ψηλή ξανθιά milf,καλό σαλονάρισμα και ορεξάτη ομιλία.
Διδύμου 20 μια άλλη Μαρία,κι αυτή με φουλ.
Διδυμου 27 μια σχεδόν gilf,ψηλή,ξανθό ίσιο μαλλί,φοβερό για την ηλικία της κορμί και καλό στήθος,όλα εκτός από κώλο.
Φυλής 40 Κορίνα και Μόνικα,η Κορίνα πιο γεμάτη,η Μόνικα πιο λεπτή με λίγο σχιστά μάτια,και οι δύο πρωκτικό.
Φυλής 54 πάνω η Γιάννα,μελαχροινή με πιασιματάκια.
Φυλής 54 Βαλέρια και Νάντια,η οποία πήρε δωμάτιο.
Φυλής 56 η Έλλη,ξανθιά,μακρύ μαλλί,ωραίο κορμί.
Φωκαίας και Φυλής,στην καινούργια είσοδο η Σαμπρίνα,μαυριδερή,με πρωκτικό.Στην άλλη είσοδο η Βίκυ,ξανθιά με μακρύ μαλλί,πρωκτικό στο πρόγραμμα,η έκφρασή της με βάζει σε υποψίες,μπινελίκιασε κάτι πιτσιρικάδες...  Επίσης και μια άλλη μελαχροινή,κι αυτή με φουλ.
Φυλής 66 α η Ναταλία,ξανθιά με πιασίματα.
Φυλής 65 πάνω η Λουίζα,κοντούλα μελαχροινή,μοντελέ κορμί,καλό χαμόγελο.
Φυλής 65 κάτω,ο κυρ Βασίλης μου παρουσίασε την Αντζελίνα,ψηλή αλόγα.
Φυλής 84 κάτω μια ξανθιά γεματούλα,συμπαθητικό πρόσωπο,πρωκτικό ανακοινώθηκε.
Φυλής 67 η μοντελέ βυζαρού Λάουρα.
Φυλής 69 πάνω η Άννα ''Πίτσος'',μοντελέ κορμί και ωραίο χαμόγελο,πρωκτικό ανακοινώθηκε,με καυλάντισε άγρια,θα περάσω σύντομα για δύο λόγους:ο πρώτος είναι για να της δώσω μια ευκαιρία και να ακυρώσω την πρώτη αρνητική εμπειρία που είχα μαζί της,και ο δεύτερος είναι για να ξορκίσω το Χριστινάκι...
Φυλής 69 κάτω η Τζούλια,όχι αυτή του 71 όροφος,ξανθιά,ασχημούτσικο πρόσωπο,πιασιματάκια,με τραβολόγησε να περάσω,της είπα ότι θα πήγαινα για φαγητό να στανιάρω,και θα επέστρεφα!
Καθυστερημένη ενημέρωση,αλλά έμπλεξα… Αν εντοπιστεί κάποιο σοβαρό λάθος από έμπειρο μέλος,ας διορθωθεί.
Καλό βράδυ!
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Περασμα τωρα στην απογευματινη βαρδια απο το Αλκαμενους 117 για να δω την Κριστυ για την οποια ειπωθηκαν καλα λογια.Ελειπε και θα ειναι παλι απο Κυριακη οπως με ενημερωσε η υπηρεσια.Μου παρουσιασε μια Βερονικα,ξανθια με μετριο προσωπο,ωραιο σωμα και κωλο,με μικρα βυζια .Ρεπατζου οπως ειπε η τσατσα.Δευτερο περασμα απο Διδυμου 22 για να δω τη Σαρα με τα μεγαλα βυζια οπως γραφτηκε.Η υπηρεσια με ενημερωσε οτι δουλευει πρωινη βαρδια.Εργαζοταν μια αδιαφορη ψηλη με δυαρια βυζια που στο εσωρουχο που φορουσε η κοπελα ασφυκτιουσαν μπερδευοντας ισως τους μη ειδικους βυζολαγνους.Στον οικο αυτο Διδυμου 22 εμπαινα για πρωτη φορα μετα το ανοιγμα του.Αισθανθηκα περιεργα γιατι οταν τιμουσα κοπελες απο τη Διδυμου αρκετα συχνα,φευγοντας διεκρινα παντα φιγουρες ηλικιωμενων στα παραθυρα και στην εξωθυρα μιας και μεχρι προτινος ηταν κατοικια.Δυστυχως η ευτυχως η ζωη προχωραει,οι μνημες ομως μενουν για παντα.Τελος να ενημερωσω τυχον ενδιαφερομενους οτι στη  Φωκαιας ηταν σχεδον ολα ανοιχτα,ακομα και τα Φωκαιας 17 α και β.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Διδύμου 7α η Τζωρτζιάννα,το’χει πάρει σερί και δουλεύει διπλοβάρδια.Κάποιοι την έχουν αγχώσει με την εμφάνισή της,ονόματα δεν λέμε,και με ρώτησε αν έχει κάτι πάνω της στραβό...
:coffee:
Εγώ πάντως μαν,τα καλύτερα της είπα τις προάλλες... :-* :-* :-*

Ανναμπέλα, αυτή τη στιγμή το πιο όμορφο τσουρκο γυφτοστυλιαροπιπινάκι στο Μεταξουργείο!  :cum:
Μπίλυ τα έχουμε πει, τα έχουμε γράψει αλλά είσαι ερωτευμένος   :erection:  και δεν διαβάζεις προσεκτικά τις ενημερώσεις!  :s&m_1:

Θα το πετσώσω,σύντομα... :pipa1:

Επεισοδιακή μεταμεσονύκτια τσάρκα στο Μεταξουργείο την οποία θα έγραφε ο ΑΗ ΓΙΩΡΓΗΣ Ο ΜΠΕΒΕΡΛΗΣ αλλά μού έδωσε χαρτάκι τελικά να την αντιγράψω εγώ.
Αναφέρω πολύ επιγραμματικά τί είδαμε εν μέσω καυγάδων του Μπέβερλυ, με υπηρεσίες, πελάτες, θαμώνες, κοπέλες, πρεζάκια κάποια στιγμή μού φάνηκε ότι κλωτσούσε και μια στάση λεωφορείου στην Κολωνού.  :rockon:
-32 ισόγειο: Καινούρια όπως μού είπε ο Μπέβερλης.
Ανναμπέλα, ωραία αδύνατη πιπίνα, με όμορφο πρόσωπο, σχετικά κοντή.Ωραίο στυλιαροπιπινάκι!!!

Δεν με βολεύει η 3η βάρδια όμως... :S
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Διδυμου 27 μια σχεδόν gilf,ψηλή,ξανθό ίσιο μαλλί,όλα εκτός από κώλο.

Φυλής 69 πάνω η Άννα ''Πίτσος'',μοντελέ κορμί και ωραίο χαμόγελο,πρωκτικό ανακοινώθηκε,με καυλάντισε άγρια,θα περάσω σύντομα για δύο λόγους:ο πρώτος είναι για να της δώσω μια ευκαιρία και να ακυρώσω την πρώτη αρνητική εμπειρία που είχα μαζί της,και ο δεύτερος είναι για να ξορκίσω το Χριστινάκι...

Καθυστερημένη ενημέρωση,αλλά έμπλεξα…
Καλό βράδυ!

Μια και το ανέφερες ,για τους μιλφογκιλφάκηδες, στο Διδυμου 27, ήταν η γκιλφ Ντιάνα, με το ψιλοσπασμένο πρόσωπο αλλά και με καλό-για την ηλικία της-αδύνατο σώμα, γνωστή από Ιωαννίνων αλλά και Ιουλιανού!

Νομίζω πως με την Άννα Πίτσος θα γίνει πολύ καλός εξορκισμός!  :zfuck:

ΥΓ: Άψογος ο @Επιρρεπής!

ΥΓ2: Ωραίος και ο @Νέαρχος Κούκης με τις υπέροχες μνήμες του από το παρελθόν και τις εντυπώσεις του από το παρόν!

ΥΓ3: Ο ιστορικός @Μagaret είναι μια ξεχωριστή κατηγορία!  :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom