Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 345 άτομα (42 μέλη και 303 επισκέπτες)

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
να συμπληρωσω την σημερινη ενημερωση κι γω :

πρωινη βαρδια κατα τις 11 30
δυδιμου 8 πανω η Σοφια που ειναι μελαχρινη γλυκια αλλα δεν τολμησα καθως πηγαινα για Ελενη στο κατω που πηρε το κασερι και το τιμησε αρκετα θα ελεγα με ανεση χρονου και αδιαμαρτυριτα σε οποια ανωμαλια εβαλε το πορνομυαλο μου ....

αλκιβια δου 16α ιζαμπελα νταρντανα με περιεργο υφος σιχαμαρας ..
β μια πιπινα σοφια μελαχρινη με χαμογελο ...
γ η νικολ με μια αδυνατη μιλφ (ωχ ξεχασα ονομα...)γεματη υποσχεσεις.

αχαρνων 85 ανοιχτο ηταν .... και περασα απο καλυμνου ισογειο που η πωλινα ηταν στη θεση της!!

ζητω η εθνικη επετειος!! :fuck2:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
52
Like
17.508
Πόντοι
10.686
Είναι πολύ αυστηρά τα κριτήρια και οι μοντελοπροδιαγραφές by billy 13! :orchestra:

Εδώ κοντεύει να μας πει ότι η Τζωρτζιάννα είναι γεματούλα!  :helpplea:
Λες να ευθύνεται για τις ανασφάλειες που βγάζει για την εμφάνισή της;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Είναι πολύ αυστηρά τα κριτήρια και οι μοντελοπροδιαγραφές by billy 13! :orchestra:
Εδώ κοντεύει να μας πει ότι η Τζωρτζιάννα είναι γεματούλα!  :helpplea:

Τι λες μαν....στο πρώτο σκέλος συμφωνώ... :hi:
Μαζί είμαστε στο Τζωρτζιαννάκι και της έλεγα τα καλύτερα... :s&m_1: :wanker:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Είναι πολύ αυστηρά τα κριτήρια και οι μοντελοπροδιαγραφές by billy 13! :orchestra:

Εδώ κοντεύει να μας πει ότι η Τζωρτζιάννα είναι γεματούλα!  :helpplea:
..λογω ανοιχτης λεκανης,σε αντιθεση με στηθακι ,αγαπητε εμπειρογνωμονα..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.468
Κριτικές
1.272
Like
226.799
Πόντοι
46.232
τωρα live στην τρεχουσα 2η βαρδια

Φωκαιας 9 αριστερα Βανεσα μελαχρινο κοντο λεπτο πιπινι κανονικο σωμα ωραιο κωλαρακι 1.5αρι βυζι ,απλο προγραμμα.

Φωκαιας 9 ευθεια Σονια ξανθια κατσαρομαλλα κανονικο σωμα 2αρι βυζι ,με ακα.

Φωκαιας 17α Ιονελα η πεταλουδα , ξανθια μαλλι μεχρι τους ωμους κανονικο σωμα μικρό βυζι , με ακα και κωλο , η Κα.Ευα κερνουσε οποιον
εβλεπε ουισκι η βοτκα λογω της σημερινης της γιορτης.

Φωκαιας 17β Αλεξανδρα καστανη με σκουρο μαλλι κανονικο σωμα 1.5αρι βυζι , με ακα και κωλο και Μαρια ξανθια παχουλη με 3αρι πεσμενο βυζι ,
με ακα και κωλο.

Φωκαιας 25α Νικη καστανη λεπτή με μακρυ μαλλι ωραιο κορμακι 1.5αρι στητο βυζι ,απλό προγραμμα.

Φωκαιας 24 Βιολετα ξανθια μαλλι μεχρ ι τους ωμους με πιασιματακια 2αρι βυζι , με ακα.

Φωκαιας 27α Μαρινα μελαχρινη με καρε μαλλι κανονικο σωμα 2αρι βυζι , με ακα και κωλο και ΚΛαουντια μελαχρινη ωραιο προσωπακι με πιασιματακια
1.5αρι βυζι , με ακα.

Φωκαίας 27Β κατω Εστελ μελαχρινη κατσαρομαλλα λεπτή με 3.5αρι βυζι , απλό προγραμμα.

Φωκαίας 27Β πανω Μαξιμ ξανθια κανονικο σώμα 2.5αρια σιλικονατα βυζια , με ακα τελειωτικο.

Αχαρνων 85 Μαρινα μιλφ με καστανο σκούρο σπαστο μαλλί , σωμα με πιασιματακια 2.5αρι+ βυζι , με ακα τελειωτικο , φορουσε κλασσικα το ιδιο μαυρο
φορεματακι ποτ φοραει παντα , τιμηθηκε με καλες εντυπωσεις θα ακολουθησει κριτική.

καλο βραδυ
 

bart attack

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
20
Like
93
Πόντοι
11
φυλης 40 μονικα κορινα....σε μεγαλο κεφι και τα δυο κοριτσια εγω περασα με μονικα μιας και την κορινα την εκοψα να εχει παρει κιλακια και με χαλασε!!!
 

Επισκέπτης
απ' την αγκαλιά του μαχαραγιά,
κάστρα θα γκρεμίσω, μα δε θα σε αφήσω,
αχ Σακίρα μου γλυκιά!  :rockon:
Το έψαχνα το κορίτσι επί 3 εβδομάδες στο Ιάσωνος 36. Βέβαια δεν περνούσα και κάθε απόγευμα, αλλά τούτη φορά ήμουν τυχερός!
Δεν ανεβάζω κριτική, βαριέμαι, αλλά παρόλο που είχα αδειάσει χθες στην Άννυ του Φωκαίας 27Β όροφος, μόλις τον έβαλα λίγο στο μπλακ πούσι της Σακίρας, άδειασα :zfuck: σε λιγότερο σε λιγότερο από μισό λεπτό (γύρω στο 3λεπτο με πίπωσε).
Θα το :humpleg: το αραπάκι περισσότερες φορές!  :rockon: η γεύση της μαύρης σοκολάτας με ανέβασε!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
απ' την αγκαλιά του μαχαραγιά,
κάστρα θα γκρεμίσω, μα δε θα σε αφήσω,
αχ Σακίρα μου γλυκιά!  :rockon:
Το έψαχνα το κορίτσι επί 3 εβδομάδες στο Ιάσωνος 36. Βέβαια δεν περνούσα και κάθε απόγευμα, αλλά τούτη φορά ήμουν τυχερός!
Δεν ανεβάζω κριτική, βαριέμαι, αλλά παρόλο που είχα αδειάσει χθες στην Άννυ του Φωκαίας 27Β όροφος, μόλις τον έβαλα λίγο στο μπλακ πούσι της Σακίρας, άδειασα :zfuck: σε λιγότερο σε λιγότερο από μισό λεπτό (γύρω στο 3λεπτο με πίπωσε).
Θα το :humpleg: το αραπάκι περισσότερες φορές!  :rockon: η γεύση της μαύρης σοκολάτας με ανέβασε!

ωραιος τυπε  :rockon: σκισε τις αραπινες  :rockon:
 

Επισκέπτης
Φίλε, είχα πάρα πολλά χρόνια να πάω με αραπίνα, έχω λυσσάξει εδώ Κυψέλη που βλέπω κάτι καλά κομμάτια, όχι χαρμάνη να με πεις, λυσσασμένο μπακούρη θα είναι λίγο!
Άσε που πιάσαμε λίγο την πάρλα με το κοριτσάκι, ευκαιρία να μιλήσω και Αγγλικά γιατί είμαι εντελώς κόπανος στις ξένες γλώσσες!
Μόλις θα το χορτάσω, θα ανεβάσω μια πλήρη κριτική!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Φίλε, είχα πάρα πολλά χρόνια να πάω με αραπίνα, έχω λυσσάξει εδώ Κυψέλη που βλέπω κάτι καλά κομμάτια, όχι χαρμάνη να με πεις, λυσσασμένο μπακούρη θα είναι λίγο!
Άσε που πιάσαμε λίγο την πάρλα με το κοριτσάκι, ευκαιρία να μιλήσω και Αγγλικά γιατί είμαι εντελώς κόπανος στις ξένες γλώσσες!
Μόλις θα το χορτάσω, θα ανεβάσω μια πλήρη κριτική!

ωραιες ειναι οι αραπινες!σταζουν καβλα  :rockon:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Φίλε, είχα πάρα πολλά χρόνια να πάω με αραπίνα, έχω λυσσάξει εδώ Κυψέλη που βλέπω κάτι καλά κομμάτια, όχι χαρμάνη να με πεις, λυσσασμένο μπακούρη θα είναι λίγο!
Άσε που πιάσαμε λίγο την πάρλα με το κοριτσάκι, ευκαιρία να μιλήσω και Αγγλικά γιατί είμαι εντελώς κόπανος στις ξένες γλώσσες!
Μόλις θα το χορτάσω, θα ανεβάσω μια πλήρη κριτική!

και στα Πατησια ξερω εχει πολλες αραπινες  :wanker: :wanker: :wanker:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλησπέρα παιδιά αυτή την ωρα live απο

Διδυμου22 Αντριάννα ξανθιά προμιλφ απο Ρουμανια σχετικα ψηλή μέτριο σωμα και φάτσα είναι η κοπελα που έχει δουλέψει Χωματιανου11 όροφο και Ιάσωνος1Βαριστερα
Διδυμου7Β Τζώρτζια να αδύνατη κοπελα με καστανό μαλλί πολύ μικρο στήθος
Διδυμου7Α Αλινα η νεαρή κοπελα με το καστανοξανθο μαλλί ωραίο σώματα κι και χαμόγελο αξιόλογο τα τη
Φυλης54Α Βαλερία ωραίο σωμα καστανό μαλλί η τσατσά μας έκανε παρατήρηση σε ήπιους τόνους οτι κάνουμε βόλτα συνεχεια
Ρεμουνδου21 Υβόν η γνωστή στουντιακη μιλφαρα οτι καλλίτερο στην κατηγορία αυτή άριστη γυναικα και επαγγελματίας και η καινούργια φιλη της επίσης Βουλγάρα Μόνικα ξανθιά μακρια μαλλια ωραίο σωμα σε αναλογίες ψηλή  φαίνεται αξιόλογη οι συστάσεις πάντως απο την Υβόν πολύ καλες
Ρεμουνδου21Α Καίτη ξανθιά κοπελα απο Ουκρανία μακρί μαλλί σωμα με πιασιματα ελεύθερο στοματικό η τσατσά μας ανέφερε οτι οποίος περνάει ξανάπερναει

Αυτά τα ολίγα για την ωρα καλό βράδυ σε ολους
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
52
Like
17.508
Πόντοι
10.686
ωραιες ειναι οι αραπινες!σταζουν καβλα  :rockon:
Στην πολύ μικρή μπουρδελοκαριέρα μου,μόνο την Τζούλια στο Ιάσωνος 30 υπόγειο έχω υπ'όψιν μου,με μέτριες εντυπώσεις.
Ερώτηση προς παλιούς μύστες:Έχει ποτέ στο παρελθόν εμφανιστεί σε γνωστό μαγαζί (Φυλής,Μετάξι ή Λιοσίων) κάποια καραμπλακ,κι αν ναι,ήταν καλή;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Στην πολύ μικρή μπουρδελοκαριέρα μου,μόνο την Τζούλια στο Ιάσωνος 30 υπόγειο έχω υπ'όψιν μου,με μέτριες εντυπώσεις.
Ερώτηση προς παλιούς μύστες:Έχει ποτέ στο παρελθόν εμφανιστεί σε γνωστό μαγαζί (Φυλής,Μετάξι ή Λιοσίων) κάποια καραμπλακ,κι αν ναι,ήταν καλή;

Ναι,η Κλάρα...πριν χρόνια (2008) στο Φωκαίας 27Α... ;)
Την είχα ξεσκίσει... :s&m_2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom