Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 290 άτομα (26 μέλη και 264 επισκέπτες)

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Ποιά πόρνε μου την Πατρίτσια ?

οχι τυπε

πηρα ακομα μικροτερο πουτσομεζε ... πραγματικο πουτσομεζε
την ελλη

με τη βαλερια που αναφερεις πιο πανω εχω αναμικτες εμπειριες , την 1η φορα ξεσκιστηκαμε ... το ιδρωσαμε το σεντονι με ρομαντικα γλωσσοφιλα ...
τη 2η φορα εκτος του οτι φυσικα δεν με θυμοταν ... ηταν πιο κρυα και απο παγωμενη μπιρα. τουλαχιστον και οι 2 πινονται
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Υστερα από τα ποσταρισματα του cobra και του σκορπιου venom τωρα το βραδι,ο ρομαντισμος εφτασε στα υψη και η αποφαση να κατευθυνθω προς τη φυλης για αναζητηση φουλ ρομαντικης συνευρεσης μονοδρομος
Στο μυαλο μου υπηρχαν δυο επιλογες,η μαρινα από αχαρνων 85 και η κριστυ από αλκαμενους 117,με το μειονεκτημα ωστοσο ότι και οι δυο ηταν αδοκιμαστες
Αχαρνων 85 ηταν πραγματι η μαρινα,η μελαγχροινη mlf,παλι βαρια ντυμενη στα μαυρα
Μαυρες καλτσοδετες,μαυρο πουκαμισακι αν προσεξα καλα,λιγο μεγαλη για τα γουστα μου και  δεν μπηκα
Αλκαμενους
117 ηταν η βερονικα από αγκυρας 12 και διδυμου 20,ελειπε η κριστυ
113 ηταν η ξανθια mlf νικη και η μελαγχροινη ψηλη μαρια
Εδώ υπηρχε μια σκεψη να μπω,αλλα αμφιβαλω πολύ αν κανω καταθεση σ αυτόν τον οικο με άλλη κοπελα από την βαλερια
Κατι τετοια βραδια ηταν η αποκλειστικη μου επιλογη και η μονη που μπορουσε να σβησει την φλογα
Ρεμουνδου
21 οροφος ηταν η καιτη,ζουμερο πληθωρικο κορμακι και γλυκο προσωπο,μου αρεσε
21 ισογειο μονικα,εδώ ηταν η στιγμη που κοντοσταθηκα περισσοτερο
Ξανθια σεξι mlf αλλα στα πρωτα βηματα,θηλυκοτητα όπως της βαλεριας,στα πολύ υποψιν
Ωραιο κορμι,ωραια ποδια,ωραιο βλεμμα,ωραια όλα
Μαζι της ηταν η μελαγχροινη mlf λαουρα,ντυμενη στα μαυρα και αυτή
Καλο κορμι,κανονικο,αξιοπρεπης παρουσια γυρω στο 1,70,την εχω δει μια κυριακη και αχαρνων 85
Αγ πετρου 7 ιζαμπελα,ξανθια κοπελα με κανονικο κορμι,λευκη επιδερμιδα,ζουμερο φρουτωδες πλασμα,την εχω ξαναδει εκει
Χωματιανου 11 ισογειο ναταλι με παρομοια χαρακτηριστικα αλλα μαλλον πιο ποιοτικη
Μαζι με την ιζαμπελα,η δευτερη και τριτη επιλογη που μ ενεπνευσαν για αισθησιακες καταστασεις
Αν και εχει χαρακτηριστει παχουλη,εμενα μου αρεσε το σωμα της,είναι πολύ θηλυκο και απολυτως καταλληλο για φαγωμα
Λιοσιων 73 η μελαγχροινη ντελια από τον οροφο του 109
Εξηκιου
18β η μελαγχροινη mlf ελλη με τον στραβισμο στη δεξια γωνια του στοματος
18γ η μελαγχροινη νταρντανα μονικα με φουλ προγραμμα από βεργας 2
Αν και υπηρχαν δυο  με τρεις καλες επιλογες προτιμησα να μην σβησω την φλογα του ρομαντισμου που μ εκαιγε,υπο το αγχος της πιεσης μιας συνευρεσης με μια κοπελα με την οποια θα βρισκομουν για πρωτη φορα και προτιμησα να την αφησω να παραμεινει αναλοιωτη να σιγοκαιει για ολο το υπολοιπο βραδι

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Τα σεβη  μου σε ολα τα αξιοτιμα μελη που εχουν κανει το παρων θρεντ τοσο ωραιο!!!  :hi:

billy13, Dude007, heelover, Macallan, Eπιρρεπης, HotVenom, ο φιλτατος xilnik, ο εξτραδάκιας COBRA1986  :wanker:
Φανουρης, professorx, filos78, amedeous gr, nsmirni76, bakalhs, Tommy De Vito, John Fistikis και ολους τους υπολοιπους που ξεχνω φυσικα!

URL]]
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Ετσι ειναι τυπε.  :grin:
Παντως οποιος ενδιαφερεται για σπεσιαλ προγραμματακια, το μονο που εχει να κανει ειναι να ακολουθησει τους παππουδες. Αυτοι ξερουν   ;) :grin:
Σαν τα ζομπι πανε οι πορνογεροι  :rockon: :rockon: :rockon:
http://[URL unfurl="true"]www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/10/zombies.gif[/img[/URL]]
[/quote]

πηγαινε ενα πρωι εξω απο το Καλυμνου στην ΠΩλινα να δεις ουρες...ουτε στο ΙΚΑ τετοιο πραγμα!  :gay:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
η βαλερια απο αλκαμενους 113,σταματησε οριστικα?......λειπει πολυ καιρο....οντως συφωνω με τον συνδοιπορο xilnik....δυσκολα περνας σε αυτον τον οικο με αλλη ....εξαιρω τη τζιλφαρα..ροζαλια που εμφανιζεται που και που....
τρομερα γαμησια με βαλερια...αξεχαστα...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ωραιος ο μυστης  :wanker: :wanker:
Γιατι δεν εβγαλες καμια φωτο ρε μαλεα;  :grin: Αφου ξερεις οτι το εχω μεγαλη αναγκη...  :wanker:

Μου είχε σπάσει τα νεύρα ο άλλος,μύστη και μου χάλασε την έμπνευση... :S
Δεν είναι πόρνος σαν εμάς αυτός...
Θέλει να πηγαίνουμε στοχευμένα και μετά δρόμο...
Άσε που δεν υπήρχε ψυχή εκεί γύρω,ούτε ζάκια... :helpplea:
 

lazic23

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2015
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
Συνέχεια στη Φυλής...



▪56:
Η μουνάρα Άννα Ιλόνα με τα δικτυωτά της...
η συγκεκριμένη και τις δυο φορες που την είχα πάρει  έκανε υπεραπλο προγραμμα μεσα στο δωματιο....ουτε τα βυζια της βυζια της δεν με αφησε να της γλείψω....απο μενα μαυρο στην μουναρα αννα...το μονο θετικο ηταν οτι ειχε καλο σοσιαλ..
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
κριση στην ελλαδα επηρρεαζει τα μπουρδελακια οπως και τους υπολοιπους τομεις !!!!!


εμπειροι πορνορεπορτερ/τιμημενοι ξεχυνονται στην πιατσα να ενημερωσουν .... αλλα το κοινο πλεον μονο διαβαζει και δεν προχωραει σε καποια επιπλεον κινηση να παει απο εκει .....


... ο λογος ?

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ !!!!

....

 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
και οσοι εχουν καποια λιγα λεφτα κρατιουνται και κανουν μονο καμια στοχευμενη μια στο τοσο ...

... διοτι και μονο βολτα να κανεις μπαινεις στον πειρασμο για τα ενδωτερα
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
τα δωσω και εγω με την σειρα μου τα σεβη μου στους ακουραστους μαχητες της πιατσας !!!!

billy(12+1) , dude007 (rantaplan) και σε ολους τους υπολοιπους που δεν γραφω για να μην μακρυγορω το ποστ μου ...

...  :orchestra:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Έχω γίνει πολύ... παρτάκιας τελευταία, μπαίνω (Ιάσωνος 10 όροφο για Χριστίνα),γαμάω και φεύγω... Πρέπει να αραιώσω,θα αρχίσω να πιστεύω ότι... τα έχουμε!
(Παρόλην την ερημιά,έχει δουλίτσα)!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Κατι γινεται εκει περα...  :sunglasses: :grin:
Ο ΠΟΡΝΟΜΑΣΤΟΡΑΣ παντως που την πηρε, εχει να λεει για το τσιμπουκι της.
Καταβροχθιζε το καυλι του και οσο τον ειχε σφινομενο βαθια στο λαρυγγι, με τη γλωσσαρα της του γλυφε τις μπαλες!
Πλεον της εχει δωσει την κωδικη ονομασια, "Η Φακιρισα"  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

Ειναι λυρα 100 η Πωλιναρα , αμασητα και καργα ρομαντικη!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
φρεσκιες ενημερωσεις !!!!
ΚΑΤΟΠΙΝ ΟΜΑΔΙΚΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ !!!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
φρεσκιες ενημερωσεις !!!!
ΚΑΤΟΠΙΝ ΟΜΑΔΙΚΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ !!!!


κομπρα θα το ηθελα να κανω ....

αλλα δυστυχως ο βραδυκαυστος προεδρος ενημερωνει με ρυθμους χελωνας 7 οικους το πολυ .... και τους γραφει και λαθος συνηθως .....

ο ιδιοκτητης διπλα εχει βρυκολακιασει !!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom