Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (5 μέλη και 81 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Άλλο ένα υπέρτατο ''ΡΙΣΠΕΚΤ'' μύστη  :kneel: :kneel: :kneel:.Έχεις πραγματικά εκτοξεύσει το επίπεδο ρομαντισμού στο σάιτ  :rockon: :rockon:.Εγώ χθες πέρασα μια απαξιωτική βόλτα στη Φυλής γύρω στις 02:00 όπου κάθε ξημέρωμα Κυριακής έχει πολύ χαβαλέ στα μπουρδελάκια λόγω του πλήθους των πιτσιρικάδων που μπαινοβγαίνουν για το μάτι  :2funny: :2funny:.Στα μεγάλα νούμερα ήταν όλα κλειστά εκτός από ένα,νομίζω το 134α  :S :S :headbang: :headbang: και στο Φ71 άκουσα την εξής ατάκα από την τσατσάρα ''η κοπέλα κάνει φουλ πρόγραμμα τα πάντα με καπότα''  :birdman: :birdman: :headbang: :headbang:.Με το που γύρισε την πλάτη και πήγε προς την κουζίνα και μιας και ήμουνα μόνος μου έριξα ένα ρομαντικό φτύσιμο και έφυγα από το μαλακισμένο μπουρδέλο.Με κάτι τέτοιες μαλακισμένες τσατσάδες χάνονται τσάμπα τα 20ευρα  :tickedoff: :tickedoff:
  Νασαι καλά τυπε μου,Οτι μπορω κάνω....
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
περασμα απο φυλης σημερα κατα τις 0530 το πρωϊ, 4-5 οικοι ανοιχτοι, 3 ατομα προσπαθουσαν να παραβιασουν ενα suzuki 4χ4 κοντα στο φ61
δεν ενοχληθηκαν καθολου με την παρουσια μου.εκανα ανωνυμο τηλεφωνημα στην αστυνομια αλλα δεν εκατσα να δω την συνεχεια..
 
Τιποτα Γεωργιανοι θα ηταν που προσπαθουσαν να ανοιξουν το αυτοκινητο κανενος Αλβανου
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Όλοι οι κάτοικοι αυτής της χώρας δεν δικαιούνται ασφάλεια και προστασία;  :think:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.540
Πόντοι
22.785
.....

........ Έπαiοντες & Αύτόχθονες φυλαχτείτε άπό τούς έντός ίθαγενείς !!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
Τώρα πρωί
-Αγκύρας 12α η Μιχαέλλα, γεματούλα με μαύρα μαλλιά μακρυά, αδιάφορη με φουλ
-Πιπίνου 65 όροφος η Γκαμπριέλα, ξανθό αδύνατο πιπίνι.
-Φωκαίας 19 Σοφία, Λεπτό πιπινάκι με μαύρα μακριά μαλλιά ομορφούλα, ανακοινώθηκε τελειωτικό στο στόμα που πιστεύω ότι δεν το κάνει.
 

Kostas_E

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Αναγνωριστικο scouting στο Αχαρνων 85 για να δω απο κοντα την Αλισα.

4 ατομα στο σαλονακι αναμονης καθως εργαζοταν η κορασιδα.

Μεσα στα σκοταδια και το blacklight ειδα λοιπον την Αλισα. Φορουσε ενα λευκο μπειμπι ντολ και τιποτα αλλο. Ο κωλος την ειναι πραγματι ωραιος, δεν συμβαδιζει με το υπολοιπο σωμα, το οποιο δεν ειναι μεν κακο, αλλα σιγουρα προδιδει τα χρονια που εχει στην πλατη της. Ναζια, ποζες και φιλακια στο σαλονι, δεν συγκινησε τους 3 απο τους 4 που ειμασταν εκει. Ισως φταει που το κοντο, αγοριστικο μαλλι ειναι τεραστιο turn-off για μενα.

Ισως το απογευμα περασω να δω και την Μαρινα.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πρέπει να ήταν και αυτός κομάντο μυστη μου   :)
Είναι ειδικές αποστολές αυτές
Είναι σαν τη μέδουσα η αλισα,αν σε κοιτάξει πετρωνεις
Πρέπει να πας από πίσω για να την κατακτήσεις :rockon:
 

Alkis1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
1
Πέρασμα από την Αντριάνα Κολωνού 30 όροφος σημερα το μεσημέρι...
Μοσχομυρωδατο ευγενικό λεπτό  μωρό με βυζαρες και παχιά καβλωτικα μουνοχειλα...
Μπήκε στο δωμάτιο μετά απο κανένα εικοσαλεπτο εμφανώς κουρασμένη ..μονότονη πίπα και αφού δεν καβλωσα  εύκολα της ζήτησα να γλύφει λίγο μπάλες αλλά αρνήθηκε ευγενικά...μόλις σκλήρυνα λίγο  την πηρα στα τέσσερα που και τελειωςα..δεν έχω κάτι αρνητικό να πω αλλά  ήταν μια. άχρωμη και διεκεπεραιωτικη γενικώς συνάντηση...μάλλον απο την πολύ διαφήμιση περίμενα περισσότερα...
Καλά γαμησια και καλή τύχη
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Πέρασμα από την Αντριάνα Κολωνού 30 όροφος σημερα το μεσημέρι...
Μοσχομυρωδατο ευγενικό λεπτό  μωρό με βυζαρες και παχιά καβλωτικα μουνοχειλα...
Μπήκε στο δωμάτιο μετά απο κανένα εικοσαλεπτο εμφανώς κουρασμένη ..μονότονη πίπα και αφού δεν καβλωσα  εύκολα της ζήτησα να γλύφει λίγο μπάλες αλλά αρνήθηκε ευγενικά...μόλις σκλήρυνα λίγο  την πηρα στα τέσσερα που και τελειωςα..δεν έχω κάτι αρνητικό να πω αλλά  ήταν μια. άχρωμη και διεκεπεραιωτικη γενικώς συνάντηση...μάλλον απο την πολύ διαφήμιση περίμενα περισσότερα...
Καλά γαμησια και καλή τύχη
Όπως το'πες στην αρχή.Την έχουμε ξεμουνιάσει τον τελευταίο καιρό!Χθες πάντως στην αρχή της βάρδιας με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο,στα όρια του normal sex πάντα!Όποιοι ψάχνονται για γαμήσια τύπου @FORMET,απλά πάνε αλλού...  ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
▪Κολωνού 15 δεξιά:
Μια και είπαμε για βυζάρες η μεγάλη βυζοεπιστροφή:
Η Μισέλ!Αδυνατισμένη όσο δεν πάει, άκωλη σαν την Εστέλ αλλά βυζού-πλάκα πλάκα με αυτά τα κιλά είναι μουνάρα!  :wanker:
Έχω καυλώσει πολύ άσχημα... :erection:
Θέλω να της κάνω σκέτο σεξ...χωρίς πίπες...χωρίς προκαταρΧτικά...χωρις τίποτα!
1 στάση μόνο,δυνατό πισωκολλητό...τρίβοντας συγχρόνως τη μουνάρα της και με το άλλο χέρι τις βυζάρες... :tits2:

:hi:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Έχω καυλώσει πολύ άσχημα... :erection:
Θέλω να της κάνω σκέτο σεξ...χωρίς πίπες...χωρίς προκαταρΧτικά...χωρις τίποτα!
1 στάση μόνο,δυνατό πισωκολλητό...τρίβοντας συγχρόνως τη μουνάρα της και με το άλλο χέρι τις βυζάρες... :tits2:

:hi:
Ποιος είσαι;
Ο Άγγελος Αντωνόπουλος;  :orchestra:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ποιος είσαι;
Ο Άγγελος Αντωνόπουλος;  :orchestra:

Έχω σεληνιαστεί,μύστη μου...
Το είχαμε πει, ότι είχε γίνει σχεδόν στυλιάρι πριν φύγει....και τώρα λες έχασε και άλλα κιλά.... :kneel: :kneel: :kneel: :wanker: :wanker:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Έχω σεληνιαστεί,μύστη μου...
Το είχαμε πει, ότι είχε γίνει σχεδόν στυλιάρι πριν φύγει....και τώρα λες έχασε και άλλα κιλά.... :kneel: :kneel: :kneel: :wanker: :wanker:
...Και μετά απορούμε γιατί έχουνε νεύρα οι κορασίδες,στα όρια της νευρικής ανορεξίας!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Φωκαίας 9:

Εντατικές,πυρετώδεις εργασίες για την πραγματοποιήση ένος δύσκολου,ακατόρθωτου,μεγαλεπήβολου,σχεδόν ουτοπικού έργου...

Άνοιγμα νέας (δεύτερης) πόρτας επί της Φυλής...

Επιτέλους...Ήρθε η ανάπτυξη...  :orchestra:

 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Καμία σχέση φίλε μου... :hi:
Δεν λέω ότι τα νεύρα οφείλονται αποκλειστικά σ'αυτό,υπάρχουν χίλιοι άλλοι λόγοι,αλλά η συνεχής ψυχολoγική πίεση που τους ασκείται άμεσα κι έμμεσα από τους πελάτες και τα site για μοντελέ κορμί,τις επιβαρύνει σίγουρα!
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Απογευματινη μινι ενημερωση απο την ησυχη φυλης και φωκαιας.

Φωκςιας 27 πανω, μαξιμ.
Φωκαιας 27 κατω, εστελ.
Φωκαιας 24 χριστινα μαυριδερη.
Φωκαιας 17 κατω ιονελλα κορμαρα, τι λεει αυτη; Φοβερος κωλος.
Φωκαιας 17 πανω αλεξανδρα.
Φωκαιας 19 ενα μετριο καινουργιο πιτσιρικι.
Φυλης 5κατι αλεξανδρα αδυνατη.
Φυλης 69 κατω, μπιανκα.
Φυλης 69 πανω αννα απο 109, ελευθερο στοματικο τελειωτικο και πρωκτικο. Στο πρωκτικο γκρινιαξε οτι ποναει αν και την πηγα πολυ χαλαρα, τελικα τα πηρε στο στομα και εφυγα.

Βγηκα, κουμπωσα και δυο μπανανες και κατευθειαν για προπονηση. Καλη συνεχεια.  
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Απογευματινη μινι ενημερωση απο την ησυχη φυλης και φωκαιας.

Φυλης 69 πανω αννα απο 109, ελευθερο στοματικο τελειωτικο και πρωκτικο. Στο πρωκτικο γκρινιαξε οτι ποναει αν και την πηγα πολυ χαλαρα, τελικα τα πηρε στο στομα και εφυγα.
 
Δώσε πόνο! :thumbsup:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μικρή διόρθωση όσον αφορά την ενημέρωση το μεσημέρι
Μαραθωνος 59 το παλιό ελβιρα αντί για αντινα που έγραψα
Η κοπελίτσα που είναι duo με την αγάπη συνήθως στο γωνιακό Αχιλλέως και μαραθωνος
Υ.Γ Η αντριαννα cobra δούλευε πρώτα στη φυλης 134 στον οροφο,αρκετά συχνά και στις δυο βαρδιες
Αν και της είχα γράψει κριτική εκεί,την μοναδική,η δημοτικότητα της εκτινάχτηκε στην ουσία στην οδό διδυμου 7 μετά κυρίως από τα διθυραμβικά σχόλια του Πυραυλου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom