Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 123 άτομα (6 μέλη και 117 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
 

Συνημμένα

  • 7599830624_cc10aac0fe_b.jpg
    7599830624_cc10aac0fe_b.jpg
    134,5 KB · Εμφανίσεις: 54

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Amadeus,xilnik και σε οποιοδήποτε άλλο ενδιαφερόμενο το γράφω και εδώ μιας και στον σχολιασμό της κριτικής του Devito πιστεύω ότι θα χαθεί.Στο Αγκύρας 12 ο Devito είμαι σχεδόν βέβαιος απο τις περιγραφές του ότι πήρε την Βίκη-Βικτώρια απο Διδύμου 16,Αγκύρας 12 και Λιοσίων 76 αυλή όταν ήταν ανοιχτό.Την έχω πάρει αρκετες φορές στο παρελθόν πριν εξαφανιστεί και ήταν αρκετά καλή μόνο που σε εμένα δεν έδινε γλωσσόφιλα.Γνωρίζω ότι την Βικτώρια την αναζητούν και άλλοι συναγωνιστές.Πάντως η συγκεκριμένη κοπέλα σε μπουρδέλα δουλεύει πολύ περιστασιακά για λίγο και μετά εξαφανίζεται.

Cobra1986 το νέο σου nick είναι καλύτερο απο το προηγούμενο.Και μην ανησυχείς οι τσούρκες είναι πράγματι χαζές και δεν πρόκειται να καταλάβουν τίποτα ;)

Στους πιο καινούριους που ρωτάνε για Μελίνα-Αντελίνα-Αννα έχω αναφέρει στην προηγούμενη ενημέρωση μου ότι την είχα πετύχει στο Βέργας 6 ημιόροφο απόγευμα.Εχθές ήταν η Πατρίτσια κλασσικά.Ας κάνουν τον κόπο να τσεκάρουν την πρωινή βάρδια και να ρωτήσουν στο μαγαζί.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Ενημερωση απο αυτα πο ειδα περνωντας με το αμαξι πριν ακριβως 10λεπτα
Χωματιανου κ τα 2 κλειστα,ισως να ετυχε λογω αλλαγης βαρδιας
Εξω απο το Κωστ/πολεως 166 μιλαγε στο πεζοδρομιο στο κινητο της η αλβανιδα μουναρα Ναταλια.φοραγε ενα τζιν κ μια φουξια μπλουζα,κ με ρουχα ειναι θεα η ατιμη...μακαρι να μην ηταν επιπλο στο δωματιο
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Cobra1986 το νέο σου nick είναι καλύτερο απο το προηγούμενο.Και μην ανησυχείς οι τσούρκες είναι πράγματι χαζές και δεν πρόκειται να καταλάβουν τίποτα ;)

Ναι καλά...μέχρι να τον ρουφιανέψουν... :hi:
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
538
Κριτικές
8
Like
1.812
Πόντοι
366
περασα απο φυλης 109 στις 4 το πρωι και ηταν κλειστα , στη συνεχεια του δρομου αρκετοι μπουρδελιαρηδες για τα υπολοιπα μαγαζακια . το 109 μου αρεσει γιατι δεν εχει κοσμο να μπαινοβγαινει σαν τα υπολοιπα και επειδη ειναι στουντιοφαση . Γιατι ηταν κλειστα? το απεναντι ηταν ανοιχτο, δεν παταω εκει γιατι εκανα κατι... :s&m_1:
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Σήμερα νωρίτερα από την Απογευματινή βάρδια,

Φυλής 66Α που πήγα για Ρενάτα την πάτησα γιατί
         δούλευε μόνο το μοντελοπιπίνι η Ξένια ψηλή μοντελέ,
         ενώ η Ρενατούλα ήταν ντυμένη πίσω από το παραβάν
         και ετοιμαζόταν μάλλον να φύγει για την πατρίδα της
         για τις Εορτές (ίσως μαζί και με την κολλητή της).

Να ευχηθούμε καλές Εορτές στα Κορίτσια, καλή ξεκούραση και
με το καλό να επιστρέψουν ξεκούραστες και καβλωμένες...χεχεχε
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Μυστη μου ειλικρινα δεν εχω λογια  :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
Η σχεση σου με τη Μαρια τη Φυλακοβια ειναι σε διαστημικο λεβελ ρομαντισμου  :rockon: :rockon:

ΥΓ Μη τα γραφεις αυτα εδω ρε, διαβαζουν και κανονικοι ανθρωποι..  :tooth:
Καλυτερα να μας τα λες σε καποιο αλλο θρεντ, πιο καταλληλο για τετοιες συζητησεις  :grin: ;) :wanker:
  :grin: Έπρεπε να το έγραφα στο θρεντ της Μαρίας εχεις δίκιο τυπε
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την δεύτερη βάρδια στην Κολωνού-με αρκετό κόσμο (κυρίως ξένους) να κυκλοφορεί αλλά λίγους από αυτούς να περνούν με τις κοπέλες...

▪Κολωνού 11 όροφος:
Η Άννα, το μελαχροινό, πολύ αδύνατο, πιπινάκι...  :cum:
Αρκετά ξεψαρωμένο με καυλωτικό κωλαράκι...  :kissass:

▪Κολωνού 11 ισόγειο:
Η Άννα το ξανθό όμορφο μαιμουδάκι!
Με ωραίο προσωπάκι και με καλό σώμα-έχει πάρει ελάχιστα γραμμάρια και είναι καύλα το πιπίνι...  :sunglasses:

▪Κολωνού 11 υπόγειο:
Η αδύνατη Ζωίτσα και μαζί της η ξανθιά γυρολόγος Άννα, με το γλυκό πρόσωπο, το ζουμερό σώμα και τις ωραίες βυζάρες!  :tits:

▪Κολωνού 15 δεξιά:
Μια και είπαμε για βυζάρες η μεγάλη βυζοεπιστροφή:
Η Μισέλ!Αδυνατισμένη όσο δεν πάει, άκωλη σαν την Εστέλ αλλά βυζού-πλάκα πλάκα με αυτά τα κιλά είναι μουνάρα!  :wanker:
Μαζί της η πλατινέ Σάρα, με θηλυκό πρόσωπο και με ωραίο γεμάτο σώμα με απίστευτη κωλάρα!  :kissass2:

▪Κολωνού 15 αριστερά:
Η ψηλή μουναροΠάολα, με ψυχρό αλλά όμορφο πρόσωπο και με κορμάρα.  :tits2:
Μαζί της η καστανή Άννα, κοπέλα με θηλυκό πρόσωπο και με ωραίο ζουμερο σωματάκι-είναι η Άννα που δούλευε τα πρωινά στο Λεωνίδου 28 όροφος.

▪Κολωνού 23 ισόγειο:
Η γνωστή Λουμινίτσα, αδυνατισμένη και γυμνασμένη και με τετράγωνα γυαλάκια!  :rolleyes:

▪Κολωνού 23 υπόγειο: κλειστό.

▪Κολωνού 27α( ισόγειο):
Η Λάουρα, η μελαχροινή μουναρο φολοπιπίνα από Φυλής 65 όροφος.
Με πολύ όμορφο πρόσωπο και με ωραίο λεπτό σώμα με μοναδικό κωλαράκι.  :kissass:

▪Κολωνού 27 υπόγειο:
Μια γυφτοΜαρία που είναι σαν δίδυμη αδελφή της γνωστής Γιασμίν...  :S

▪Κολωνού 27 όροφος:
Η Ναταλί η μελαχροινή καθυστερημένη με το μαλλί πλαιημομπίλ από τα Ιάσωνος 1 και 2.

▪Κολωνού 30 ισόγειο:
Η Τζούλια.Είναι η κοπέλα που δούλευε στη Φυλής στην αρχή με το όνομα Μαρία(Φυλής 84 α καιβ) και μετά σαν Ιωάννα στα Φυλής 69α καιβ,80 και 71 ισόγειο.
Μελαχροινή, με πρόστυχο προσωπάκι, κοντούλα, με χαρακτηριστικά τουρλωτό κώλο.
Έλα λοιπόν στο 10ρικάκι φόλα που στα σαλόνια της Φυλής έβγαινες με ξινή μούρη...  :2on1:

Μαζί της η Ελένη.Έχω την εντύπωση πως πρόκειται για την κοπέλα που δούλευε στη Φωκαίας 9 στο μεσαίο και έμοιαζε αρκετά με την Άνυ την πορνοσταρ.
Αν έχω λάθος πάντως πρόκειται για μια πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση εμφανισιακά...  :erection:

▪Κολωνού 30 όροφος:
Κλασσικά η μελαχροινή μιλφάρα Άννα και η καστανή ψηλή Κάτια, με όμορφο πρόσωπο και με ψιλογεμάτο αλλά όχι ατσούμπαλο σώμα.

▪Κολωνού 32 β:
Τελικά έχει εξελιχθεί σε πιπινοαλυσίδα η συγκεκριμένη...  :o
Η κοντούλα Μόνικα, με πονηρό μουτράκι και με ωραίο αδύνατο σώμα με μικρό στήθος και με καλό κωλαράκι.

Μαζί της η ξανθιά Μάγκη, με νόστιμο πιπινοπρόσωπο, με ωραίο κορμάκι-αγαλματένιο στηθάκι σαν ψεύτικο!  :boobies:

▪Κολωνού 32 υπόγειο: κλειστό.

▪Κολωνού 32 ισόγειο:
Η μελαχροινή Μελίσα, η οποία είναι η γνωστή Άννα που έχει ψιλομουνέψει τώρα τελευταία...

▪Κολωνού 48:
Η ξανθιά Αντριάννα, πιτσιρίκα με όμορφο πρόσωπο και με αδύνατο, καλό σωματάκι.
Η μουναρο Βαλέρια επιστρέφει σε κάνα μήνα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.725
Κριτικές
126
Like
7.752
Πόντοι
7.885
   :grin: Έπρεπε να το έγραφα στο θρεντ της Μαρίας εχεις δίκιο τυπε

Άλλο ένα υπέρτατο ''ΡΙΣΠΕΚΤ'' μύστη  :kneel: :kneel: :kneel:.Έχεις πραγματικά εκτοξεύσει το επίπεδο ρομαντισμού στο σάιτ  :rockon: :rockon:.Εγώ χθες πέρασα μια απαξιωτική βόλτα στη Φυλής γύρω στις 02:00 όπου κάθε ξημέρωμα Κυριακής έχει πολύ χαβαλέ στα μπουρδελάκια λόγω του πλήθους των πιτσιρικάδων που μπαινοβγαίνουν για το μάτι  :2funny: :2funny:.Στα μεγάλα νούμερα ήταν όλα κλειστά εκτός από ένα,νομίζω το 134α  :S :S :headbang: :headbang: και στο Φ71 άκουσα την εξής ατάκα από την τσατσάρα ''η κοπέλα κάνει φουλ πρόγραμμα τα πάντα με καπότα''  :birdman: :birdman: :headbang: :headbang:.Με το που γύρισε την πλάτη και πήγε προς την κουζίνα και μιας και ήμουνα μόνος μου έριξα ένα ρομαντικό φτύσιμο και έφυγα από το μαλακισμένο μπουρδέλο.Με κάτι τέτοιες μαλακισμένες τσατσάδες χάνονται τσάμπα τα 20ευρα  :tickedoff: :tickedoff:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
▪Κολωνού 15 δεξιά:
Μια και είπαμε για βυζάρες η μεγάλη βυζοεπιστροφή:
Η Μισέλ!Αδυνατισμένη όσο δεν πάει, άκωλη σαν την Εστέλ αλλά βυζού-πλάκα πλάκα με αυτά τα κιλά είναι μουνάρα!  :wanker:

Ωραίος!  :hi:
15€ ζητάει...;
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
Dude ωραια ενημερωση κακ καλες πληρωφοριες αυτη την αννα απο κολωνου 15 το αριστερο την εχω παρει με καλες εντυπωσεις και γυρισε η λουμινιτσα καλο νεο
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Ενημέρωση από την δεύτερη βάρδια στην Κολωνού

▪Κολωνού 15 δεξιά:
Μια και είπαμε για βυζάρες η μεγάλη βυζοεπιστροφή:
Η Μισέλ!Αδυνατισμένη όσο δεν πάει, άκωλη σαν την Εστέλ αλλά βυζού-πλάκα πλάκα με αυτά τα κιλά είναι μουνάρα!  :wanker:

▪Κολωνού 30 ισόγειο:
Η Τζούλια.Είναι η κοπέλα που δούλευε στη Φυλής στην αρχή με το όνομα Μαρία(Φυλής 84 α καιβ) και μετά σαν Ιωάννα στα Φυλής 69α καιβ,80 και 71 ισόγειο.
Μελαχροινή, με πρόστυχο προσωπάκι, κοντούλα, με χαρακτηριστικά τουρλωτό κώλο.
Έλα λοιπόν στο 10ρικάκι φόλα που στα σαλόνια της Φυλής έβγαινες με ξινή μούρη...  :2on1:
Για την Μισελ ειχε γραφτει οτι ηταν στην Ισπανια! :grin: Εμφανισιακα μου αρεσει πιο πολυ απο την αδελφη της την Εστελ!
Η Ιωαννα οντως δεν ειχε καλη συμπεριφορα στη Φυλης και ελεγε μαλακιες αν εφευγες και δεν περνουσες μαζι της! Ας προσεχε! :s&m_3: Τωρα θα τις κανουν παρεα τα ρομαντικα και καθαρα Πακια! :tooth:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Για την Μισελ ειχε γραφτει οτι ηταν στην Ισπανια! :grin: Εμφανισιακα μου αρεσει πιο πολυ απο την αδελφη της την Εστελ!
Η Ιωαννα οντως δεν ειχε καλη συμπεριφορα στη Φυλης και ελεγε μαλακιες αν εφευγες και δεν περνουσες μαζι της! Ας προσεχε! :s&m_3: Τωρα θα τις κανουν παρεα τα ρομαντικα και καθαρα Πακια! :tooth:

Πρώτη μέρα στη δουλειά-μετά την επιστροφή της-ήταν η αποψινή για τη Μισέλ!

Και εμένα η Μισέλ μού αρέσει περισσότερο απ'ότι η αδελφή της,ίσως γιατί την έχω "γνωρίσει" και πολύ καλύτερα!  :erection:

Την Ιωάννα,την είχα πάρει ως Μαρία μία νύχτα στο Φυλής 84 όροφος με τραγικές εντυπώσεις!  :S

Είχα φάει απίστευτη φόλα!  >:(
Αλλά η άτιμη έχει απίστευτο κώλο-ακόμη θυμάμαι το στήσιμό της!  :wanker:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Πρώτη μέρα στη δουλειά-μετά την επιστροφή της-ήταν η αποψινή για τη Μισέλ!

Και εμένα η Μισέλ μού αρέσει περισσότερο απ'ότι η αδελφή της,ίσως γιατί την έχω "γνωρίσει" και πολύ καλύτερα!  :erection:
Καλη ειναι εμφανισιακα! :wanker: Απλως οι κριτικες με εχουν αποτρεψει!
Οπως επισης στο Κολωνου 32β θεωρω την Μαρια το στυλιαρι :cum: πιο ομορφη απο τις Μεγκυ και Μονικα
Αλλα και για αυτην δεν γραφονται τα καλυτερα!
:hi:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Δυστυχώς, ναι!   :-
Καύλα έχει γίνει!  :cum:
Μπίλυ, πως θα σου φαινόνταν μια παρτούζα με Εστέλ-Μισέλ;  :tits: :tits2: :wanker: :zfuck:
Μπα ,έχω ξενερώσει με Εστέλ...
Αν έχει χάσει και άλλα κιλά η Μισέλ,όπως λες....θα προσπαθήσω να την "συναντήσω".... :tits2: :erection:
Ήδη πριν φύγει,ήταν καύλα...την είχαμε δει ένα απόγευμα που την έφερε ταξί στην δουλειά και είχαμε ξεροχύσει... :2on1:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
περασμα απο φυλης σημερα κατα τις 0530 το πρωϊ, 4-5 οικοι ανοιχτοι, 3 ατομα προσπαθουσαν να παραβιασουν ενα suzuki 4χ4 κοντα στο φ61
δεν ενοχληθηκαν καθολου με την παρουσια μου.εκανα ανωνυμο τηλεφωνημα στην αστυνομια αλλα δεν εκατσα να δω την συνεχεια..
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
περασμα απο φυλης σημερα κατα τις 0530 το πρωϊ, 4-5 οικοι ανοιχτοι, 3 ατομα προσπαθουσαν να παραβιασουν ενα suzuki 4χ4 κοντα στο φ61
δεν ενοχληθηκαν καθολου με την παρουσια μου.εκανα ανωνυμο τηλεφωνημα στην αστυνομια αλλα δεν εκατσα να δω την συνεχεια..
Κανένας δεν έχει όρεξη να... τρέχει για κατάθεση και αναγνώριση στο Α.Τ.,με το ανάλογο ρίσκο που συνεπάγεται από αυτήν,αλλά αν δεν  βοηθηθούν οι Αρχές, αύριο θα έρθει κι η σειρά μας... :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom