Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 119 άτομα (5 μέλη και 114 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Ναι το έχω τεράστια ανάγκη μύστες αλλά μόνο πρωί παίζει γαμώ το κέρατό μου  :S :S :tickedoff: :headbang: :headbang:.Εμένα πλέον δεν μου σηκώνεται καν πρωινές ώρες όσο καλτ και ρομαντική να είναι η άλλη  :rockon: :rockon:.Μ'έχει ξενερώσει κι αυτή η Ελένη το γκράνι που πέτυχα Τροφωνίου 11 στο αριστερό χθες το βράδι (και παλαιότερα Διδυμου 27),που δεν λέει με τίποτα να γίνει πιο ρομαντική μαζί μου  :headbang: :headbang:.Τι να πω μάλλον προτιμάει πορνοπαππούδες  :2funny: :2funny:

πηγαινε στο σχολασμα ρε συ κατα τις 16,30  σε λιγο θα βαλω και κριτικη  :effemine:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
[size=11pt]Διδύμου, Φυλής (μέχρι και τα κεντρικά), Αγκύρας, Αχαρνών[/size]
11:07-12:42 (πρωινή βάρδια)

Φυλής 66 δεξιά: Μία νεαρή με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, καλούτσικο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, παχουλούλα. Απλό.

Αγκύρας 12 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η 'Ελενα, από Αλκιβιάδου 16Β (?), με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, μέτριο γλυκό πρόσωπο, μεγάλο στήθος, τσουπωτή με ωραία κωλάρα. Σε «βασιλικό τσιμπούκι».
Φυλης 66α ειδες την Ναταλια που τα απογευματα ειναι Χωματιανου 11α ισογειο.
Η Ελενα απο Αγκυρας δεν νομιζω να εχει δουλεψει Αλκιβιαδου 16β.Τουλαχιστον εγω δεν την εχω δει εκει και γενικα σε αλλο οικο.
:hi:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Πάμε να δούμε ποιες κοπέλες εργαζόταν στην απογευματινή βάρδια του Σαββάτου.

Στο Αχαρνών 85 είχαν σβήσει τα φώτα και η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι [size=18pt]περίμεναν πολλοί πελάτες.Θα έπρεπε να ξαναπεράσω σε μία ώρα.Μεγάλη δύναμη έχει τελικά το BOURDELA.COM[/size].Συνέχισα την βόλτα μου και χάζευα για να περάσει η ώρα.

:sunglasses:

Μετά απο 1 ώρα επιστροφή Αχαρνών 85 και δεύτερη κατάθεση στην Ρωσόφωνη μιλφ Μαρίνα.Ψηλή,σώμα με πιαισματάκια αρμονικά κατανεμημένα,νταρντάνα,με καστανά μαλλιά σγουρά ως τους ώμους,τριάρια βυζιά.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό,γλυψίματα και φιλιά.Έμεινα ευχαριστημένος.Εγγύηση η κοπέλα! Την είχα πετύχει προσφάτως και στο Ιουλιανού το υπόγειο.Ευχαρισώ πολύ τους συναγωνιστές Κillburn,aoratos 19 και Zerotolerance,magaret καθώς και όποιον άλλον έγραψε για αυτήν και μου διαφεύγει!

:hi: :kneel: :kneel:
 

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
Το ξαναβάζω, γιατί γειώθηκε μεγαλοπρεπώς.

Η Μελίνα (κοντή, καστανή με ωραίο πωπό) από Διδύμου 20 & 22 έχει φανεί πουθενά;
Θα ήθελα να κάνω λίγη φιλολογική παρέα μαζι της κάποια στιγμή. :rolleyes:

Είχε ξεκινήσει τη καριέρα της στο τραγούδι ως Αντελίνα σε Αγ. Πέτρου, Φωκαίας κοκ.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Το ξαναβάζω, γιατί γειώθηκε μεγαλοπρεπώς.

Είχε ξεκινήσει τη καριέρα της στο τραγούδι ως Αντελίνα σε Αγ. Πέτρου, Φωκαίας κοκ.
Μια Αντελινα οπως περιγραφεις ειχα πετυχει στο Διδυμου 27 προ Αγ. Πετρου και τη ψαχνω και γω.Κοντουλα με ωραιο προσωπο και κωλο.Δεν ηξερα οτι ειχε μετανομαστει σε Μελινα.Που μπορουμε να τη βρουμε;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
[size=11pt]

Επίσης μέσα στη βδομάδα πληρώθηκαν...

Η διοπτροφόρος Ανδριάνα, από Κολωνού 30 (όροφος), αλλά και το Ιάσονος 10 (όροφος), μία νεαρή Ρουμάνα, με ίσιο σκουροκάστανο μαλλί πιασμένο πίσω, μετριοκαλό πρόσωπο, μικρομεσαίο καλογραμμένο στήθος, ομορφόκορμη. Σε απλό.

DSC07637.jpg


DSC07631.jpg


DSC07649.jpg


DSC07651.jpg


Επειδή το περιβάλλον είναι σημαντικό για την καλή ψυχική διάθεση,ειδικά για τους πιο ''εγκεφαλικούς'' τύπους όπως εγώ,το συγκεκριμένο δωμάτιο στον οίκο αυτό είναι το αγαπημένο μου!Μου φέρνει σε ''σπιτικό''...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
.    :rockon: :rockon: Κοπή με είδε μου γέλασε....Μολης είδα αυτό το γυμνασμενο και ηλιοκαμενο κορμί με τους μικρους χαλαρούς μαστούς με της υπερκαβλωμενες ρίγες τρελαθικα.....μπήκα στο δωματιο με την πουτσα κάγκελο να την περημενο....μολης μπήκε λεω έλα έλα  μου λέει κρύα χέρια...και μουβαλε το χερι στο μουνακι της....ξεκην πίπα ακα...και να φτυνη σύγχρονος...την γυρησα ποσό...την γαμουσα με μανία αναστεναζε καυλιαρικα...οπου δεν το κανει συχνα αυτό....Θαθελα μαζί της και αλλά πραγματα .....πέρα απο ανά τσιμπουκι ακα γαμηση....θαθελα...και γλωσοφιλα...γλυφομουνια...γλυφοκολια...θα δείξη....Να πω. Τέλος 2 πραγματα...οτι γύρο απο τον πρωκτό της έχει 3-4 φακίδες....δεν είναι κάτι άλλο...Επίσης ο αλβανος τσάτσος...παραξενευτηκε λέει σε ξερή? Λέει η Μαρία ναι ναι...είχε ενα υφακι...αλλά κοιταο το δάσος και όχι το δέντρο...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
.    :rockon: :rockon: Κοπή με είδε μου γέλασε....Μολης είδα αυτό το γυμνασμενο και ηλιοκαμενο κορμί με τους μικρους χαλαρούς μαστούς με της υπερκαβλωμενες ρίγες τρελαθικα.....μπήκα στο δωματιο με την πουτσα κάγκελο να την περημενο....μολης μπήκε λεω έλα έλα   μου λέει κρύα χέρια...και μουβαλε το χερι στο μουνακι της....ξεκην πίπα ακα...και να φτυνη σύγχρονος...την γυρησα ποσό...την γαμουσα με μανία αναστεναζε καυλιαρικα...οπου δεν το κανει συχνα αυτό....Θαθελα μαζί της και αλλά πραγματα .....πέρα απο ανά τσιμπουκι ακα γαμηση....θαθελα...και γλωσοφιλα...γλυφομουνια...γλυφοκολια...θα δείξη....Να πω. Τέλος 2 πραγματα...οτι γύρο απο τον πρωκτό της έχει 3-4 φακίδες....δεν είναι κάτι άλλο...Επίσης ο αλβανος τσάτσος...παραξενευτηκε λέει σε ξερή? Λέει η Μαρία ναι ναι...είχε ενα υφακι...αλλά κοιταο το δάσος και όχι το δέντρο...
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
.    :rockon: :rockon: Κοπή με είδε μου γέλασε....Μολης είδα αυτό το γυμνασμενο και ηλιοκαμενο κορμί με τους μικρους χαλαρούς μαστούς με της υπερκαβλωμενες ρίγες τρελαθικα.....μπήκα στο δωματιο με την πουτσα κάγκελο να την περημενο....μολης μπήκε λεω έλα έλα   μου λέει κρύα χέρια...και μουβαλε το χερι στο μουνακι της....ξεκην πίπα ακα...και να φτυνη σύγχρονος...την γυρησα ποσό...την γαμουσα με μανία αναστεναζε καυλιαρικα...οπου δεν το κανει συχνα αυτό....Θαθελα μαζί της και αλλά πραγματα .....πέρα απο ανά τσιμπουκι ακα γαμηση....θαθελα...και γλωσοφιλα...γλυφομουνια...γλυφοκολια...θα δείξη....Να πω. Τέλος 2 πραγματα...οτι γύρο απο τον πρωκτό της έχει 3-4 φακίδες....δεν είναι κάτι άλλο...Επίσης ο αλβανος τσάτσος...παραξενευτηκε λέει σε ξερή? Λέει η Μαρία ναι ναι...είχε ενα υφακι...αλλά κοιταο το δάσος και όχι το δέντρο...

Εντάξει....respect....παίρνω 100 κάμψεις!

k77E1ENGhgpxe.gif
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλημέρα παληκάρια μια πληροφορία απο τον δρόμο για οποίον μερακλή ενδιαφέρεται θυμάστε μια χοντρή ξανθιά με σπαστό μαλλί που δούλευε Κολωνου15 αριστερά και είχε στο προγραμμα20λεπτα μασάζ και σεξ20€!!.Είναι τώρα στην πιατσα τρίτης Σεπτεμβρίου και Καποδιστριου
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Καλημέρα παληκάρια μια πληροφορία απο τον δρόμο για οποίον μερακλή ενδιαφέρεται θυμάστε μια χοντρή ξανθιά με σπαστό μαλλί που δούλευε Κολωνου15 αριστερά και είχε στο προγραμμα20λεπτα μασάζ και σεξ20€!!.Είναι τώρα στην πιατσα τρίτης Σεπτεμβρίου και Καποδιστριου

αν θυμαμαι καλα Σουζανα στο δεξι οπως μπαινεις απο το δρομο
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Επειδή το περιβάλλον είναι σημαντικό για την καλή ψυχική διάθεση,ειδικά για τους πιο ''εγκεφαλικούς'' τύπους όπως εγώ,το συγκεκριμένο δωμάτιο στον οίκο αυτό είναι το αγαπημένο μου!Μου φέρνει σε ''σπιτικό''...
Μόλις βγήκα από Αντριάνα,της... πουτάνας από κόσμο και δικαίως,με μουσική υπόκρουση που μ'αρέσει,(SCORPIONS και LED ZEPELLIN,έχουμε κοινά γούστα με την κ.Βέρα)!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πριν από λιγο
Αγκυρας
12α ελενη,η ξανθια γεματουλα κατσαρομαλλα mlf του οικου με μαυρο δικτυωτο fishnet
12β ηρα ,η ρωσικη εκδοχη της μπεσυ αργυρακη
Ξανθια σουπερ πληθωρικη mlf με διαστροφικο βλεμμα
Περασα μηπως μπορεσω να δω την βικυ ουαου του tommy αλλα όπως καταλαβαινετε δεν ηταν εκει
Αχαρνων 85 αλισα,η ξανθια granny με το κοντο καρε μαλλι
Αρχικα όταν πλησιασε πολύ κοντα το προσωπο της στο δικο μου τρομαξα λιγο και στο μυαλο μου ηρθε αμεσα ο zero tolerance κανοντας την σκεψη-διαπιστωση ότι ο ανθρωπος είναι μεγαλο κομαντο
Στη συνεχεια όμως όταν κανοντας καποια σκερτσα,πιαστηκε από μια κολωνα του οικου και μου γυρισε τον κωλο της,επαθα πλακα με το λευκο στιγκακι που διαγραφοταν μεσα από το λευκο φορεμα της,ξεπροβαλοντας ένας κωλος που πραγματικα ηταν ποιημα,αν όχι εργο γλυπτη
Αν δεν ειχα καταθεσει προηγουμενως ομολογω ότι θα εμπαινα στο δωματιο
Βεργας
2 η σοφια από βεργας 6,η  γεματη ξανθια mlf με την μαγκιορικη εμφανιση την οποια γλυκαναν καπως τα καλοχτενισμενα της μαλλια
6 υπογειο η ρωσιδα σοφια λορεν,ευα,παντα με το λευκο στρινγκ και το λευκο διαφανες πουκαμισο τ οποιο αφηνει σε γυμνη θεα το υπεροχο στηθος και την καταλευκη επιδερμιδα της
3 αριστερα δυο κοπελες ,η καιτη με την ελλη
Καταθεση στην καιτη,πολύ ωραια με δυο στασεις επιπλεον του ιεραποστολικου,πλαγιαστα και πισωκολλητα οπου ηρθε πολύ ομορφα το τελος
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Αχαρνων 85 αλισα,η ξανθια granny με το κοντο καρε μαλλι
Αρχικα όταν πλησιασε πολύ κοντα το προσωπο της στο δικο μου τρομαξα λιγο και στο μυαλο μου ηρθε αμεσα ο zero tolerance κανοντας την σκεψη-διαπιστωση ότι ο ανθρωπος είναι μεγαλο κομαντο
Στη συνεχεια όμως όταν κανοντας καποια σκερτσα,πιαστηκε από μια κολωνα του οικου και μου γυρισε τον κωλο της,επαθα πλακα με το λευκο στιγκακι που διαγραφοταν μεσα από το λευκο φορεμα της,ξεπροβαλοντας ένας κωλος που πραγματικα ηταν ποιημα,αν όχι εργο γλυπτη
Αν δεν ειχα καταθεσει προηγουμενως ομολογω ότι θα εμπαινα στο δωματιο

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
βόλτα πριν από λίγο υπό συννεφιά σε μερικά σπιτάκια στην 1η τρέχουσα βάρδια στο Μεταξουργείο

Καλλέργη 33
CAM00242_1.jpg

Ιωάννα ξανθιά κοπέλα , σώμα με πιασιματάκια 2.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Λεωνίδου 6
CAM00243.jpg

ξανθιά παχουλή κοπέλα , μαλλί μέχρι τους ώμους 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κεραμικού 13 , Κεραμικού 13α και Κεραμικού 13γ
CAM00249_1.jpg

Ανέτα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο πίσω , κανονικό σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Χριστίνα ξανθιά κανονικο σώμα 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Καστανή μίλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους , κανονικο σώμα μικρό βυζί , με ακα στα 10 ευρώ.

Κεραμικού 15α και Κεραμικού 15β
CAM00248_1.jpg

Καστανόξανθη χοντρή με 3άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Σιμόνα , κοκκινομάλλα κατσαρομάλλα , σώμα με ελέχιστα πιασιματάκια 2.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 23 και Κολωνού 23α
CAM00245_1.jpg

Αντζελίνα ξανθιά με κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Ναταλί ξανθιά γκίλφ με μακρύ μαλλί , σώμα με πιασιματάκια 2άρι βυζί , με ακα τελειωτικό στα 10 ευρώ.

Κολωνού 27β
CAM00246_1.jpg

Αλεξάνδρα μελαχρινή κοντή χοντρή με καρέ μαλλί 2άρι βυζί , απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 27α
CAM00247_1.jpg

Λάουρα μελαχρινή λεπτή με μακρύ μαλλί  2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και Μαριάννα ξανθιά με κανονικο σώμα
2άρι τριγωνικό βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 47
CAM00250_1.jpg

Γκάλα /Γκαλίνα ξανθοκάστανη κοντούλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα τελειωτικό στο σώμα
στα 10 ευρώ.

Κολωνού 48
CAM00251.jpg

Άντζελα καστανόξανθη μίλφ με κοντό μαλλάκι φράντζα , κανονικό σώμα  μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.

Κολωνού 53
CAM00252_1.jpg

Χριστίνα μελαχρινή ψηλή με μακρύ μαλλί , κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και Βερόνικα απο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28
χοντρή με καστανό σκούρο μαλλί 3.5άρια βυζιά , με ακα στα 10 ευρώ.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 15
image.jpg

Πάολα(απο Μ.Α 28)καστανή χοντρούλα με 2.5άρια βυζιά , με ακα στα 10 ευρώ , τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 17
CAM00253_1.jpg

Μαρία μελαχρινή γκίλφ ασχημόφατσα με μαλλί μέχρι τους ώμους , παχουλή με 2άρι βυζί , με ακα και κώλο στα 10 ευρώ

καλό μεσημέρι


 
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Ωραίος κι ο n.smirni76!  :rockon:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Πριν από λιγο
Αγκυρας

12β ηρα ,η ρωσικη εκδοχη της μπεσυ αργυρακη
Ξανθια σουπερ πληθωρικη mlf με διαστροφικο βλεμμα
Περασα μηπως μπορεσω να δω την βικυ ουαου του tommy αλλα όπως καταλαβαινετε δεν ηταν εκει

Μια από τα ίδια, ρομαντικέ μύστη.

Οπότε συνέχισα την αναζήτηση στηλιαριού . .

Φωκ. 17 ισ.: Μια Μαρία, ξανθούλα, με pircing στο άνω χείλος, ξανθο-βαμμένη, καλλίγραμμο σωματάκι, αλλά με πεσμένο βυζάκι. Εμφανίστηκε τσίτσιδο το τσιγγανο-ρουμανάκι.
Φωκ. 17 1ος: αντί για το αδύνατο μωρό που έψαχνα, βρήκα την Αλεξάνδρα με το φουλ, από το κάτω. Δεν είναι και άσχημη, ίσως την καρφώσω κάποια μέρα.

Φυλ. 56: Πήγα για την Μαρία, αλλά πέτυχα την πολυ-συζητημένη Έλλη. Τρελό καυλάκι εμφανισιακά, αλλά και στο σαλόνι έδειχνε ότι είχε κα(υ)λή διάθεση. Μόλις, δε, η σουσουράδα μου κούνησε τον κώλο της στο σαλόνι, έχασα την επαφή με την πραγματικότητα και υπνωτισμένος οδηγήθηκα στα ενδότερα. Μια χαρά ξηγήθηκε το πιπινάκι, το οποίο μοιάζει με την:

emilia-clarke-game-of-thrones-photos-5.jpg


Ενώ, εγώ με λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιίγη φαντασία (και μια τζούρα LSD) μοιάζω:

2622994-khal_drogo.jpg


Καλό μεσημέρι . . .
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Ωραία η προσπάθεια με τις φωτό από τους οίκους! Αν ακολουθούσαν και φωτό από τις κοπέλες...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom