Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 266 άτομα (38 μέλη και 228 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Πορνοκαταιγίδα ενημερώσεων σήμερα ! Μπίλυ είναι η καταπακτή του ορόφου του Κολωνου 11 αυτό το μισογκρεμισμένο πορνόσκαλο :erection:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
χτες απόγευμα γυρησα πολλά ντελα τίποτε σημαντικό....διδιμου 8α Άννα θλονα έφυγα....ακριβός απεναντη μια μιλφ ρωσίδα μπαμπατσικη έφυγα....φυλής 66α Ρενάτα οπου τώρα που την ξαναειδα δεν μαρεσε....καθόλου....φυλής 56 π;νο μια τρελιαρα σκόνη με τελείες ρίγες μεγάλες πολύ αλλά δεν πέρασα διότι φαινόταν ξεψαρομνη πολύ...φυλής 71 πανό τζουλιανα....φυλής 67αντινα.... Φυλής 65 εμανουελα ποντικομουρα με ενα κοντό μαυρομαλλικο....η τσα είπε πως αν μπητε εγώ απλα δεν ύπαρχο....δεν μπήκα πουθενά μοπης σχολασα απο δουλεια...[size=20pt]πρωι πρωι εγαμησα Μαρία φυλακοβια στο μεταξουργιο...ωρα 8 το πρωι[/size]
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πορνοκαταιγίδα ενημερώσεων σήμερα ! Μπίλυ είναι η καταπακτή του ορόφου του Κολωνου 11 αυτό το μισογκρεμισμένο πορνόσκαλο :erection:

Τύπε,θέλει προσοχή...όταν είναι βρεγμένο...ειδικά... :hi:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Billy ποια Αννούλα πήρες, την Άννα/Κατερίνα την αλβανίδα κοντή με το ωραίο στήθος ή την Άννα την μελαχρινή χωρίς στήθος (που δουλεύει απογεύματα Ιάσωνος 37Α);
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Billy ποια Αννούλα πήρες,  την Άννα την μελαχρινή χωρίς στήθος (που δουλεύει απογεύματα Ιάσωνος 37Α);

Ναι αυτήν,το έχω γράψει ότι εργάζεται και στον οίκο που αναφέρεις... ;)
Την έχω τιμήσει στο Ιάσωνος 20Γ...

 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Α οκ, γιατί ψάχνω την άλλη και έχει χαθεί...
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ιάσσωνος 46 στον όροφο πρωινή βάρδια έχει <<φρέσκο κρέας από μολδαβία>>,την λένε νικολέτα έχει λευκό δερματάκι, είναι ντροπαλό κοριτσάκι,δεν ξέρει ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά.είναι κοντούλα με μακρύ μαλλάκι, ωραίο σωματάκι και γλυκό πρωσοπάκι και κάνει ελεύθερο στοματικό και (τελειωτικό στο στόμα μόνο σε έλληνες).πληρώθηκε... ;)

Ευχαριστούμε για την πληροφορία Μύστη μου, γιατί 'ξέμεινα' από
ελεύθερο τελειωτικό στο στόμα από 'μοντελέ' μωρό, μια και
η Γιάννα από Ουκρανία από Μαραθώνος 59Α έχει πάει στην πατρίδα της
και θα επιστρέψει μετά το Πάσχα όπως με πληροφόρισε το πρωί η τσα2.

Υ.Γ. Τώρα που το συνειδητοποίησα οτι μιλάμε για μετάξι...χεχεχε
    ΔΕΝ την έχω καθόλου ανάγκη αν κάνει ελεύθερο σε ΠΑΚΙΑ !!!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ιάσσωνος 46 στον όροφο πρωινή βάρδια έχει <<φρέσκο κρέας από μολδαβία>>,την λένε νικολέτα έχει λευκό δερματάκι, είναι ντροπαλό κοριτσάκι,δεν ξέρει ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά.είναι κοντούλα με μακρύ μαλλάκι, ωραίο σωματάκι και γλυκό πρωσοπάκι και κάνει ελεύθερο στοματικό και (τελειωτικό στο στόμα μόνο σε έλληνες).πληρώθηκε... ;)
Αφού δεν ξέρεις ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά το τελειωτικό στο στόμα μόνο σε Έλληνες πως σου το είπε τύπε  :think:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Εύγε σε όλους τους συναγωνιστές για τις ενημερώσεις τους, και σε Φανούρη και billy13 και για τις καλλιτεχνικές φωτός τους.  :rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.750
Πόντοι
7.885
Εχθές το βράδι η απόλυτη ερημιά στη Φυλής  :rolleyes: :S :headbang: :headbang:,πέρασα κατά τις 03:00 και δεν κυκλοφορούσε ψυχή,ενώ οι τσούρκες παραμένουν στα ίδια πόστα εδώ και καιρό  :jerking: :jerking:.Γωνία Φώκαιας και Φυλής ρομαντικός ταρίφας κατουρούσε στο εγκαταλελειμένο ενώ έλεγε μια ιστορία για μια κούρσα που είχε πάρει λίγο νωρίτερα σε έταιρο συνάδελφο που στεκόταν 5 μέτρα μακρύτερα  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Στη Λιοσίων μια απ΄τα ίδια,πέρασα από το Αδάνων για να καβλώσω με την Μπάρμπορα και ο πουστρότσατσος μου λέει κάτσε έχουμε μια μικρούλα,είναι πολύ καλή  :S :S.Από περιέργεια και μόνο περίμενα κανα τέταρτο ώσπου σκάει μύτη η Μπάρμπορα την οποία μου παρουσίασε ως ''Πάρις''  :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:.Έλιωσα στα γέλια κι έφυγα ενώ η Μπάρμπορα άρχιζε την καραμούζα  :orchestra:.Στο Τροφωνίου 13 το δεξί η τσατσάρα με τραμπούκισε και μου είπε πως αν δεν έφευγα δεν θα άφηνε την κοπέλα να βγει για να την δούνε και οι υπόλοιποι συναγωνιστές  :birdman: :birdman: :birdman:.Ήταν η δεύτερη φορά που περνούσα αυτή την βδομάδα από αυτό το μπουρδελάκι,αλλά τώρα θα περάσω πολλές ακόμα(απ'έξω) για να πετύχω αυτή την καριόλα τσατσάρα  :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:.Αποχώρησα καθώς περίμενε αρκετή ώρα στην κουζίνα και φαντάστηκα ότι ίσως έχω ''περίεργη'' παρέα σε λίγο.Η αλβανίδα η Γιάννα εργαζόταν,κρίμα για την κοπέλα γιατί κάνει τίμιο γαμήσι αλλά με τέτοιες τσατσάδες  :jerking: :jerking:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
11:07-12:42 (πρωινή βάρδια)


Αχαρνών 85: Η μιλφ Αλίσα, με κοντό ξανθωπό μαλλί, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο πεσμένο στήθος (φορούσε babydoll), κοιλίτσα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ, ΕΡΩΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ.

τιμηθηκε σημερα αυτο το ρομαντικο γκράνυ το οποιο είναι φοβερο στο δωματιο!!!  :pipa2:
θα την πρότεινα στον ρομαντικο φίλο COBRA1986 αλλα΄ξέρω οτι δεν του αρέσουν τα γκράνια! :effemine:

ΦΑΝΟΥΡΗ, Billy 13 φοβερές οι ενημερωσεις σας και το φωτορεπορταζ σας!!!!  :kneel: :kneel: :kneel:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
[size=11pt]Διδύμου, Φυλής (μέχρι και τα κεντρικά), Αγκύρας, Αχαρνών[/size]
Διδύμου 7 δεξιά: Κλασικά η Τζωρτζιάννα, από Κολωνού 30 όροφο και Ρεμούνδου 21 ισόγειο. Απλό.
:hi:
Κρίμα πάντως αυτό το μωρό,να κάνει εντελώς απλό πρόγραμμα... :'(

Εύγε σε όλους τους συναγωνιστές για τις ενημερώσεις τους, και σε Φανούρη και billy13 και για τις καλλιτεχνικές φωτός τους.  :rockon:
:grouphug:
Ευχαριστούμε...όπως και τους @Farkeli / @Sotirof,που με επηρέασαν σε καλλιτεχνικό/ρομαντικό επίπεδο.... :hi: :kneel:  

τιμηθηκε σημερα αυτο το ρομαντικο γκράνυ το οποιο είναι φοβερο στο δωματιο!!!  :pipa2:
θα την πρότεινα στον ρομαντικο φίλο COBRA1986 αλλα΄ξέρω οτι δεν του αρέσουν τα γκράνια! :effemine:

ΦΑΝΟΥΡΗ, Billy 13 φοβερές οι ενημερωσεις σας και το φωτορεπορταζ σας!!!!  :kneel: :kneel: :kneel:
Να'σαι καλά,αγαπητέ μου φίλε @ZeroTolerance... :hi:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.750
Πόντοι
7.885
νομιζω επιβαλλεται να το τεστάρει!

Ναι το έχω τεράστια ανάγκη μύστες αλλά μόνο πρωί παίζει γαμώ το κέρατό μου  :S :S :tickedoff: :headbang: :headbang:.Εμένα πλέον δεν μου σηκώνεται καν πρωινές ώρες όσο καλτ και ρομαντική να είναι η άλλη  :rockon: :rockon:.Μ'έχει ξενερώσει κι αυτή η Ελένη το γκράνι που πέτυχα Τροφωνίου 11 στο αριστερό χθες το βράδι (και παλαιότερα Διδυμου 27),που δεν λέει με τίποτα να γίνει πιο ρομαντική μαζί μου  :headbang: :headbang:.Τι να πω μάλλον προτιμάει πορνοπαππούδες  :2funny: :2funny:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Ιάσσωνος 46 στον όροφο πρωινή βάρδια έχει <<φρέσκο κρέας από μολδαβία>>,την λένε νικολέτα έχει λευκό δερματάκι, είναι ντροπαλό κοριτσάκι,δεν ξέρει ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά.είναι κοντούλα με μακρύ μαλλάκι, ωραίο σωματάκι και γλυκό πρωσοπάκι και κάνει ελεύθερο στοματικό και (τελειωτικό στο στόμα μόνο σε έλληνες).πληρώθηκε... ;)
Μηπως ειναι η κοπελα που ειχε εργαστει για λιγες ημερες Αλκιβιαδου 16β? Ειχε μεσαιο πεσμενο στηθος?
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Πάμε να δούμε ποιες κοπέλες εργαζόταν στην απογευματινή βάρδια του Σαββάτου.
Στο Βέργας 6 στο υπόγειο ήταν η ώριμη Ρωσόφωνη Αλίνα.Ξανθά μαλλιά κάτω απο τυς ώμους,με πιασιματάκια.
Στο Βέργας 6 στον ημιόροφο ήταν η Πατρίτσια,γεματούλα με καστανόμαυρα μαλλιά.Έχει εργαστεί Αλκιβιάδου 16Β,Αγκύρας 12 και σαν γυρολόγος σε άλλα μαγαζιά.
Στο Βέργας 3 στο αριστερό ισόγειο μία καινούρια κοπέλα με όνομα Γιούλια,ψηλή,κανονικών κιλών με καστανά μαλλιά καρέ.Σε γυμνό τσιμπούκι.
Στο Βέργας 3 στο δεξιό ισόγειο η Ναταλύ,λεπτή,Ρωσόφωνη,με καρέ μαύρα πλέον μαλλιά.Πρόκειται για την Ελένη απο Αλκιβιάδου 16Β.Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Το πρώτο της ημέρας σε αυτό το στανταράκι με πάρα πολύ καλές εντυπώσεις όπως πάντα.
Στο Αλκιβιάδου 16Α η ώριμη Πατρίτσια,με κοντά ξανθά μαλλιά,ελαφρώς γεματούλα.Φουλ πρόγραμμα.
Στο Αλκιβιάδου 16Β σε ντουέτο μία καινούρια η Αλίνα,γεματούλα με καστανόμαυρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους μαζί με την Τζούλια απο Βουλγαρία με ξανθά καρέ μαλλιά,κανονικών κιλών που σήμερα φορούσε ένα κορμάκι με το λαγουδάκι του playboy.Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό ανακοινώθηκε.
Στο Διδυμου 27 ήταν η ώριμη Μελίνα απο Διδύμου 16 αλλά και Περγάμου 27.Σώμα κανονικών κιλών με πιασιματάκια,ξανθά μαλλιά κάτω απο τους ώμους και βυζάρες.Ελεύθερο στοματικό.
Στο Διδύμου 22 ήταν η Μαρία η "Τσέχα",με ξανθά μαλλιά ως τους ώμους,σώμα κανονικών κιλών με πιασιματάκια και κωλάρα.Γυμνό τσιμπούκι με χύσιμο στο σώμα.Η Μαρία επέστρεψε προσφάτως και εργάζεται και στο Φυλής 69 ισόγειο.Παλιότερα έχει εργαστεί Διδύμου 8 ισόγειο και ακόμα πιο παλιότερα ως Στέλλα στο Φώκαιας 24 αλλά και στην αετοφωλιά της Προδρόμου.
Στο Διδύμου 20 ήταν η Μαρία,κοντή,ελαφρώς γεματούλα με καστανά μαλλιά προς το καρέ σε γυμνό τσιμπούκι με χύσιμο στα βυζιά.Η Μαρία έχει εργαστεί και Διδύμου 8 ισόγειο καθώς και Αγκύρας 12.
Στο Διδύμου 16 ήταν η Λίλιαν σε ντουέτο με την Αναστασία.Η πρώτη με πιασιματάκια και μακριά ξανθά μαλλιά και η δεύτερη με ξανθά μαλλιά καρέ,κανονικών κιλών με πιασιματάκια και βυζάρες τύπου Μέρλιν.Στοματικό.
Στο Διδύμου 8 στο ισόγειο ήταν σε ντουέτο η Ναταλία κοντή,λεπτή,με μακριά ξανθά μαλλιά με πρωκτικό στο πρόγραμμα.Την προηγούμενη εβδομάδα εργαζόταν στο Ιάσωνος 2 στο ισόγειο, ενώ σταθερά εργαζόταν και στο Ιάσωνος 44 αριστερό ισόγειο με την Μαρία την Ρουμάνα η οποία έχει αποχωρήσει στην πατρίδα της.Η Ναταλία έχει εργαστεί επίσης σε αυτό το μαγαζί, στο Φυλής 40,Φυλής 66Δ και είχε ξεκινήσει απο Φυλής 71 όροφος.Μαζί με την Ναταλία καινούρια κοπέλα με όνομα Μόνικα,κανονικών κιλών με μελαμψό δέρμα και μαύρα μακριά μαλλιά,με λίγα πιασιματάκια.Μάλλον αθίγγανη.Γυμνό τσιμπούκι για την Μόνικα.
Στο Διδύμου 8 στον όροφο ήταν η Σοφία,μιλφ Ρωσίδα,κανονικών κιλών με μακριά μαύρα μαλλιά.Έχει εργαστεί Αλκιβιάδου 16Α,στα Διδύμου 18,Έλλης3 ενώ είχε ξεκινήσει απο Φώκαιας 25 όροφος,Γυμνό τσιμπούκι.Μέτρια μέσα.
Στο Φυλής 66Δ ήταν η Άννα,κοντούλα,με κοντά καστανά μαλλιά,κανονικών κιλών με πρωκτικό.
Στο Αγκύρας 12 στο αριστερό ήταν η Ήρα,ώριμη ημεδαπή γεμάτη,με ξανθά μαλλιά που παρουσιάζεται ως Ρωσοελληνίδα.
Στο Αγκύρας 12 στο δεξιό ήταν η Μιχαέλλα απο Φώκαιας 27 όροφος παλιότερα και απο το δίπλα μαγαζί προσφάτως.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος.Γεματούλα με μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους.
Στο Φυλής 71 στο ισόγειο ήταν η Άννα απο Φυλής 80,κανονικών κιλών με καστανά μαλλιά ως τους ώμους.Απλό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 69 στο ισόγειο ήταν η Αλίνα,κανονικών κιλών με καστανοκόκκινα μαλλιά κάτω απο τους ώμους,πρώην Κλαούντια απο Χωματιανού 11 όροφος.Γυμνό τσιμπούκι.Μου κάνει κλικ αλλά δεν ξέρω αν μέσα είναι καλή.
Στο Φυλής 69  στον όροφο η Άννα-Ιζόλα.
Στο Φυλής 65 στον όροφο ένα πιπινάκι λεπτό με μαύρα μακριά μαλλιά.Απλό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 86 στο ισόγειο ήταν η Λαβίνια,μουνάρα,λεπτή,με μαύρα μακριά μαλλιά.Απλό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 86 στον όροφο η μιλφ Μανταλίνα,γεματούλα με αρμονικά κατανεμημένα κιλά,μελαμψό δέρμα,μαύρα μακριά μαλλιά.Πίσω στον γοφό φέρει τατού την μαριχουάνα.Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 84 στον όροφο η Μόνικα,κανονικών κιλών με πιασιματάκια,βυζάρες,μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους και βυζάρες.Πρωκτικό.
Στο Φώκαιας 17 στο ισόγειο σε ντουέτο η Ιονέλα,με καρέ καστανό μαλλί πλέον,κανονικών κιλών,μελαμψό δέρμα,τατού πεταλούδες και κάποια άλλα.Μαζί της η Αλεξάνδρα,κανονικών κιλών με καστανό καρέ μαλλί,λευκό δέρμα,ίδιου σωματότυπου με την Ιονέλα αν και λίγο πιο κοντή και χωρίς τατού.Χάνει λίγο στο πρόσωπο.Γυμνό τσιμπούκι και κώλος και για τις 2 κοπέλες.Χύσιμο στο σώμα.
Στο Φώκαιας 17 όροφος η Ξένια,κανονικών κιλών με μαύρα μαλλιά πιασμένα πίσω.Απλό πρόγραμμα.
Στο Φώκαιας 19 η Σοφία,η καινούρια κοπέλα που έχει αναφερθεί.Λεπτό πιπινάκι,με μαύρα μακριά μαλλιά,νοστιμούλα μου έκανε κλικ.Γυμνό τσιμπούκι με χύσιμο στο σώμα.Αναμένουμε κριτική με επιδόσεις.Θα τσεκαριστεί πάντως προσεχώς μιας και για σήμερα είχα άλλο στόχο.
Στο Φώκαιας 27 στο υπόγειο ήταν δύο κοπέλες.Η πρώτη ήταν η Γαβριέλλα με τον στραβισμό.Είναι η πρώην Χριστίνα απο Κολωνού 27 ισόγειο.Με καστανόξανθα καρέ μαλλιά πλέον.Η δεύτερη ήταν μάλλον η Κλαούντια,κανονικών κιλών με ελάχιστα πιασιματάκια,μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους,κωλάρα.Ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα και για τις δύο κοπέλες.
Στο Φώκαιας 27 στο ισόγειο ήταν η Άννα η πορνοστάρ,ψηλή,με καστανόξανθά μαλλιά μακριά,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια.Γυμνό τσιμπούκι.Παρεξηγήθηκε που δεν πέρασα μαζί της και μου είπε ότι δεν θα βρω καλύτερη απο αυτήν στην πιάτσα.Πολύ μετριόφρων η κοπέλα!
Στο Φώκαιας 24 στον όροφο ήταν η Χριστίνα,μελαμψή,με καστανόμαυρο μαλλί ως τους ώμους,κανονικών κιλών.Γυμνό τσιμπούκι..Χύσιμο στο σώμα.Έχει εργαστεί στο ξεκίνημα της απο Φώκαιας 19.Κατόπιν Διδύμου 8 και σε διάφορα άλλα μαγαζιά.
Στο Αχαρνών 85 είχαν σβήσει τα φώτα και η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι περίμεναν πολλοί πελάτες.Θα έπρεπε να ξαναπεράσω σε μία ώρα.Μεγάλη δύναμη έχει τελικά το Ίντερνετ.Συνέχισα την βόλτα μου και χάζευα για να περάσει η ώρα.
Στο Φυλής 134 στον όροφο η παλιά καραβάνα Τζέσσικα,λεπτούλα,με ξανθά μαλλιά ως τους ώμους.Όλοι την ξέρερτε πιστεύω.Τα βασικά.
Στο Φυλής 134 στο μεσαίο ισόγειο ήταν η Κατερίνα,λεπτή,με καστανόμαυρα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά.Απλό πρόγραμμα.
Το υπόγειο κλειστό.
Στο Φυλής 136 στον όροφο ήταν ένα ψηλό μανούλι,λεπτό,με μαύρα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά.Ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα και το όνομα Ιωάννα.Πρέπει να είναι η Κωνσταντίνα η Θεσσαλονικιά αλλά είμαι 50-50.Αν δεν είναι η η Κωνσταντίνα είναι πάντως στουντιακή παρουσία.Ας τσεκάρουν οι γνώστες και ας ενημερώσουν.
Στο Φυλής 109 στον όροφο η Λάουρα.Κανονικών κιλών με μαύρα μακριά μαλλιά.Σε απλό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 109 στο ισόγειο η γυρολόγος Χριστίνα η γουρλομάτα.Λεπτή με καστανά μαλλιά ως τους ώμους.Πόσα μαγαζιά έχει γυρίσει αυτό το κορίτσι!Παίζει να έχει και το ρεκόρ της γυρολόγου απο όλα τα κορίτσια.Κυρίως γνωστή απο τα Φώκαιας 24&27.
Στο Μαγνησίας 1 η γκράνυ Ντιάνα με τα πάντα όλα.Κοντή με ατσούμπαλο σώμα και κοντά ξανθά μαλλιά πλέον.
Μετά απο 1 ώρα επιστροφή Αχαρνών 85 και δεύτερη κατάθεση στην Ρωσόφωνη μιλφ Μαρίνα.Ψηλή,σώμα με πιαισματάκια αρμονικά κατανεμημένα,νταρντάνα,με καστανά μαλλιά σγουρά ως τους ώμους,τριάρια βυζιά.Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό,γλυψίματα και φιλιά.Έμεινα ευχαριστημένος.Εγγύηση η κοπέλα! Την είχα πετύχει προσφάτως και στο Ιουλιανού το υπόγειο.Ευχαρισώ πολύ τους συναγωνιστές Κillburn,aoratos 19 και Zerotolerance,magaret καθώς και όποιον άλλον έγραψε για αυτήν και μου διαφεύγει!
Τέλος στο Ιουλιανού το υπογειακί εργάζεται η Ίνκα η ώριμη Ρωσόφωνη απο τα Αλκιβιάδου 16Α,Β καθώς και Δροσοπούλου 98 παλιότερα ως Ελένη.Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι,γλυψίματα και φιλιά και αυτή.Κανονικών κιλών με πιασιματάκια,ξανθά μαλλιά προς το καρέ και σώμα με φακίδες.
Καλά να περνάτε και όσο γίνεται με πιο λίγες φόλες!
Καλό βράδυ!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Εψές κατά τις 01:00 δοκιμάστηκε και η Τάνια από το Αχιλλέως 48.
Πράγματι, πολύ αντι-καυλε μουτσούνα χωριατοπούλας. Αλλά ελέω αλκοολόκαυλων, έπρεπε κάπου να αδειάσω. 
Στα ενδότερα διέκρινα κάποια υπερβολή λες και ήμουν ο Roco και εκείνη παρθένα.

Δεν το κλαις το 20αρικο, αλλά δεν τρελάθηκα. Δεν θα επαναληφθεί.
:hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom