Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 305 άτομα (23 μέλη και 282 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καμια καλη προταση για 3βαρδια στη περιοχη της λιοσιων εκτος απο αννα απο χωματιανου παιζει?
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
369
Κριτικές
13
Like
1.753
Πόντοι
431
Η καλή μας Πωλίνα πλέον θα είναι Καλύμνου 48 ισόγειο .....Πρωινές βάρδιες....
 

Επισκέπτης
Τί απέγινε η τερέζα με τα βυζόμπαλα από φυλής 74; Χτες και σήμερα το πρώι κλειστό,στο υπόγειο δεξιά.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
Οι καυλες ειχαν βαρεσει κοκκινο απο χθες.
Δεν μπορουσα να δω γυναικα στα ματια παρα μονο στο κωλο ...
Στο γραφειο το πρωι ηθελα να πιρφορισω οτι θηλυκο υπαρχει σε ακτινα 1 χιλιομετρου.
Και το απογευμα εφτασε επιτελους σχολασα...

Η επισκεψη εγινε αναμεσα πρωινη-απογευματινη βαρδια στην αλλαγη.

Φωκαιας 27 με τα 3 σκαλακια παλι δεν βρηκα την καρολινα αλλα την αντελινα καπως ετσι . μουφα εμφανισιακα ουτε δωρεαν .

Φωκαιας 27 οροφος ο αρης ειχε βαλει στη γωνια του καναπε μια μελαχροινη που ειχε καβαλησει ενα συναγωνιστη και μονο που δεν τον πηδηξε στο σαλονι... δεν την ειδα καλα γιατι ο αρης ηθελε να με βαλει και μενα να κατσω στο σαλονι και ηξερα οτι αν ανεβαινε θηλυκο πανω μου θα το πιρφοριζα οπως και να ηταν εμφανισιακα. εφυγα.

Φυλης 54 Βαλερια, δεν μ'αρεσε ουτε αυτη .

Απογοητευμενος βγηκα εξω το 56 κλειστο (μαλλον ηταν στην αλλαγη βαρδιας, αλλα που υπομονη εγω μεχρι να αναψει η λαμπα)...

Καρολινα στο κουβα
Πατριτσια στο κουβα

Δεν εβρισκα καμια που θα ηθελα...
Ξαφνικα θυμηθηκα συναγωνιστη εδω που ανεφερε νεο σπιτι φωκαιας και φυλης .. πηγα να δω τι γινεται. μετα την κυριος εισοδο, μεσα το εχουν χωρισει σε 2 μπουρδελακια. στο 1 ηταν μια ξανθια τα παντα ολα στο προγραμμα αλλα ουτε δωρεαν και εδω.

Στο αλλο δεν μπορω να θυμηθω το ονομα της ρε γαμοτο...
Προκειτε για νεα σε ηλικια με μικρο αλλα ομορφο στηθος, κωλαρα μεγαλη ωραια (σε 2-3 χρονια δεν θα βλεπεται αλλα τωρα ειναι οτι πρεπει, ειδικα πανω στα πορνοπαπουτσα που ανασηκωνει...φανταζει ιδανικο στα 4) και αλογοουρα πιασμενη.
Η τσα2 ελεγε για απλο προγραμμα + ελευθερο στοματικο.

Μπηκα. Με το που μπαινει και αυτη δεν ειχα προλαβει καν να γδυθω, τα πεταω και παω να τη πιασω. μου λεει ξαπλωσε με το προφ/κο στο χερι ... (ωχ λεω)
παει να το φορεσει για πιπα , της λεω αν ξεκινησεις ετσι δεν καυλωνεις ουτε ναυαγο που εχει να δει γυναικα χρονια.
παω να τη πιασω και καθεται σαν επιπλο ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ! πω ρε πουστη μου ...
Μου φοραει προφ/κο (εγω δεν ειχα θεμα γιατι ετσι το ηθελα , αλλα οι συναγωνιστες που ειναι CondomLess) να το ξερουν.
αδιαφορη πιπα, ισα ισα που καταφερε να μου τον σηκωσει (φαντασου να μην ειχα καυλες, ουτε με βιαγκρα)
μου λεει ελα πως θες , της λεω γυρνα πισω. ολοι στα 4 θελετε μου απανταει με ξυνισμενη μουρη.
της τον βαζω και αρχιζει οχι ετσι , οχι τοσο δυνατα , οχι το ενα οχι το αλλο.... την εγραψα στα αρχιδια μου και αδειασα γρηγορα-γρηγορα .

God Save The Queen aNd SaneXxX save Bourdeliarides.

Μιλαμε για την υπερτατη φολα ....

stop%2Bstis%2Bfoles!.jpg
stop%2Bstis%2Bfoles!.jpg
μαλλον τη Ναντια πηρες
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ο Λάζαρος πεθαίνει και ανασταίνεται ενίοτε ...  :2funny:

Ίσως κάποτε να υπήρχαν "άνθρωποι" ...

Καλά γαμήσια σύντροφοι

Αν επισημάνετε κάποια αξιόλογη πουτάνα, παρακαλώ για την ενημέρωση σας ...

ευχαριστώ

 

ikskarda

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2013
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Χτες το απογευματακι εκανα μια βολτα απο Φυλης ελπιζοντας να πετυχω την Νικολετα, γιατι δε θυμομουν που ειναι και στο ασχετο ειδα οτι το Φ65Β εκλεισε γιατι μαλλον το φτιαχνουν αλλα παρολα αυτα πετυχα την γνωστη Εμμανουελα του μαγαζιου στο Φ67 μαζι με μια αλλη ξανθια.
Μπορει καποιος να μου θυμησει πως λενε αυτην την ψηλη ξανθια ωστε να διαβασω κριτικες γιατι μου εχει κανει ενα σχετικο κλικ λογω εμφανισης αλλα παντα στο σαλονι ειναι πολυ βιαστικη οποτε την παρουσιαζει η υπηρεσια
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Ο Λάζαρος πεθαίνει και ανασταίνεται ενίοτε ...  :2funny:

Ίσως κάποτε να υπήρχαν "άνθρωποι" ...

Καλά γαμήσια σύντροφοι

Αν επισημάνετε κάποια αξιόλογη πουτάνα, παρακαλώ για την ενημέρωση σας ...

ευχαριστώ
Κύριε farkeli, παρατηρούμε ότι αφυπνίζεσθε από το λήθαργο κάθε 21 ημέρες περίπου, μαζί με τις φάσεις της Σελήνης...
 

ikskarda

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2013
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
θα σε γελασω ποια ειναι αλλα για αλβανιδα δε μου εκανε. ειναι αδυνατη, πολυ βιαστικη καθε φορα στο σαλονι με στητο βυζι, ξανθια με μακρυ μαλλι ψιλοσγουρο στο τελειωμα. βγαζει μια αγριαδα το προσωπο της
 

ikskarda

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2013
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Λειπει η Καθριν απο Φ71α και ψαχνω αντιστοιχες σε εμφανιση η ξανθιες (πχ Νικολετα) για αυτο μου τραβηκε το ενδιαφερον αυτη.

 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Η ΑΧΡΗΣΤΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Σημερα εκανα ενα απ τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου με μια απ τις αγαπημενες μου κοπελες που ειχε εξαφανιστει εδω και λιγους μηνες και ξαναεπεστρεψε.
Δε σας λεω ομως ουτε ποια ειναι ουτε περιοχη ουτε τιποτα μεχρι να τη χαρω λιγο, πριν πλακωσουν οι πιρφοροι και μου τη χαλασουνε  :thefinge:
Παιδιά το βλέπετε... ο άνθρωπος είναι πιρφόρος...δεν τα βγάζω απ΄το μυαλό μου αυτά που λέω.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ο Λάζαρος πεθαίνει και ανασταίνεται ενίοτε ...  :2funny:

Ίσως κάποτε να υπήρχαν "άνθρωποι" ...

Καλά γαμήσια σύντροφοι

Αν επισημάνετε κάποια αξιόλογη πουτάνα, παρακαλώ για την ενημέρωση σας ...

ευχαριστώ

Μείνε συντονισμένος,Στρατηγέ μου!


Η ΑΧΡΗΣΤΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Σημερα εκανα ενα απ τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου με μια απ τις αγαπημενες μου κοπελες που ειχε εξαφανιστει εδω και λιγους μηνες και ξαναεπεστρεψε.
Δε σας λεω ομως ουτε ποια ειναι ουτε περιοχη ουτε τιποτα μεχρι να τη χαρω λιγο, πριν πλακωσουν οι πιρφοροι και μου τη χαλασουνε  :thefinge:

Βάζω στοίχημα,δεν είναι του γούστου μου....... ;)
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
1
Καλήμερα κόσμε.
έχει κάποιος νεότερα για την Πειραιώτισσα Αθηνά - Ελένη ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom