Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 242 άτομα (32 μέλη και 210 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Η Ορορα απο το Φ54, μας αφησε χρονους;;; αλλη βλεπω στη θεση της στις ενημερωσεις...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
ρε μαγκες χτες πιγα λεωνιδιου 6 και ητα μια αλλινα... μου λει το προγραμα ι τσατσα
δινω το δεκαρικο και μπαινο μεσα.... ερχετε ι τυπισα και μου αρχιζει ενα τσιβουκι αλλο πραμα χορις καποτα αλλα δεν με αφινε λιγο να δακτιλιασο.... δεν κτρατιθηκα αλλο και εχυσα και τα καταπιε!!!!

στο σαλονι δεν ανακινονετε τιποτα!!!!
ξερεις κανεις κατι?
αμα εισαι καθαρος  δεχεται τελειωτικο στο στομα
στο σαλονι δεν ανακοινωνεται λογω των πακηδων
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
μια κοπελα μελαχρινη στο
Ιάσωνος 19Α στο κατω με 2.5αρι στηθος τατου τρα΄ι΄μπαλ πανω απο το κωλαρακι κοντα 1.70 υψος πολυ ομορφη 2η απογευματινη βαρδια ποια ειναι παιδια?
πρεπει να λες για την Βερονικα που δουλευει και μεταμεσονυχτια βαρδια αλλα δεν ειμαι σιγουρος
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
Παντως απογευματακι που κατεβηκα μεταξι..στη 2η βαρδια...ειχε αρκετη μπατσαρια στους δρομους!

Μαλιστα μου ζητησαν και ταυτοτητα οι μπατσουληδες..και με ρωτησαν γιατι γυρνουσα στους δρομους...φυσικα τους απαντησα οτι περιμενω να πραγματοποιησω ενα επαγγελματικο ραντεβου...με κοιταξαν στραβα..μου εδωσαν τη ταυτοτητα μου..και την εκαναν!
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Επέστρεψα πριν λίγο από ρομαντική τσάρκα Μεταξουργείο/Φυλής......έφαγα την βροχή της αρκούδας.....


Φωτό από Ιάσωνος 27Α,που τίμησα τη καύλα μαυρούλα/γαζέλα Εύα που κάνει και κώλο στα 15€ (πήρα απλό με 69 στα 10€,δεν είχα ανάγκη τον κωλαράκο της)....



c3Jzp5K.jpg



Μετά από λίγο μεταφέρθηκα Φυλής & Διδύμου....πάμε λοιπόν να δούμε κάποια λίγα που μπήκα!



Φυλής

71 κάτω Στεφανία,πληθωρική κορασίδα (η υπηρεσία είχε φρικάρει λόγω αναδουλειάς)
71 πάνω Μαρίνα,μπάζο με μαύρο μαλλί....ατσούμπαλο σώμα (το ζόμπι η τσα2,όταν έφευγα έριξε μια ελαφριά καραμούζα του στυλ -"Έτσι κάνει αυτός,δεν περνάει"...ρε Άστα Διάλα  :birdman: )
69 Β Λάουρα,καθόλου του γούστου μου...μιλάει πολύ καλά τα Ελληνικά πάντως...
69 Α Χριστίνα - Καζακστάν
59 πάνω,Νίκη ex-Ρομπέρτα (πολύ ωραίο σώμα η καύλα,έσκασε ξεβράκωτη στο σαλόνι...την παρουσίασε ο υπηρέτης με την γνωστή παντόφλα/άσπρη αθλητική κοντομάνικη μπλούζα)
59 κάτω,Αντίνα....με τις τορπίλες (ο κυρ.Βασίλης κλασικά τα δικά του)
66Δ,Μπιάνκα με πρωκτικό - καύλα η τσιγγανο-Ρουμάνα/Βραζιλιάνα
56,Πατρίτσια μοντελέ καυλάκι με απίστευτο σώμα/στυλιάρι (πρέπει να τιμηθεί πάραυτα  :cum: )
54,Βαλέρια λίγο περίεργο σώμα...δε μου έκανε κλικ.
40,κλασικά Έλενα...δεν χρειάζεται συστάσεις...


Διδύμου συνάντησα τον Πατριάρχη Παντελεήμων,ο οποίος είχε βγάλει βόλτα το σκύλο του! Μου είπε να μεταφέρω ότι η Έλενα/Αθηνά από Φωκαίας θα βρίσκεται Φυλής 69Β τα πρωινά.....όσοι την ψάχνατε την βρήκατε..... :cheesy:


Διδύμου

Σουζάνα/Σούζη....έχει μακρύνει το μαλλί αλλά έχει γίνει μπάζο κατά την γνώμη μου...πλαδαρή και έτσι......κρίμα η "Τσέχα"...

ωραίο τεμάχιο ομολογουμένως η γαζέλα billy
 

lustyman

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Επέστρεψα πριν λίγο από ρομαντική τσάρκα Μεταξουργείο/Φυλής......έφαγα την βροχή της αρκούδας.....


Φωτό από Ιάσωνος 27Α,που τίμησα τη καύλα μαυρούλα/γαζέλα Εύα που κάνει και κώλο στα 15€ (πήρα απλό με 69 στα 10€,δεν είχα ανάγκη τον κωλαράκο της)....
Μετά από λίγο μεταφέρθηκα Φυλής & Διδύμου....πάμε λοιπόν να δούμε κάποια λίγα που μπήκα!
Φυλής

71 κάτω Στεφανία,πληθωρική κορασίδα (η υπηρεσία είχε φρικάρει λόγω αναδουλειάς)
71 πάνω Μαρίνα,μπάζο με μαύρο μαλλί....ατσούμπαλο σώμα (το ζόμπι η τσα2,όταν έφευγα έριξε μια ελαφριά καραμούζα του στυλ -"Έτσι κάνει αυτός,δεν περνάει"...ρε Άστα Διάλα  :birdman: )
69 Β Λάουρα,καθόλου του γούστου μου...μιλάει πολύ καλά τα Ελληνικά πάντως...
69 Α Χριστίνα - Καζακστάν
59 πάνω,Νίκη ex-Ρομπέρτα (πολύ ωραίο σώμα η καύλα,έσκασε ξεβράκωτη στο σαλόνι...την παρουσίασε ο υπηρέτης με την γνωστή παντόφλα/άσπρη αθλητική κοντομάνικη μπλούζα)
59 κάτω,Αντίνα....με τις τορπίλες (ο κυρ.Βασίλης κλασικά τα δικά του)
66Δ,Μπιάνκα με πρωκτικό - καύλα η τσιγγανο-Ρουμάνα/Βραζιλιάνα
56,Πατρίτσια μοντελέ καυλάκι με απίστευτο σώμα/στυλιάρι (πρέπει να τιμηθεί πάραυτα  :cum: )
54,Βαλέρια λίγο περίεργο σώμα...δε μου έκανε κλικ.
40,κλασικά Έλενα...δεν χρειάζεται συστάσεις...


Διδύμου συνάντησα τον Πατριάρχη Παντελεήμων,ο οποίος είχε βγάλει βόλτα το σκύλο του! Μου είπε να μεταφέρω ότι η Έλενα/Αθηνά από Φωκαίας θα βρίσκεται Φυλής 69Β τα πρωινά.....όσοι την ψάχνατε την βρήκατε..... :cheesy:


Διδύμου

Σουζάνα/Σούζη....έχει μακρύνει το μαλλί αλλά έχει γίνει μπάζο κατά την γνώμη μου...πλαδαρή και έτσι......κρίμα η "Τσέχα"...
  συναγωνιστή εύγε για την ενημέρωσή σου ....αυτή την Νίκη την είδα και εγώ προχτές σε μια γρήγορη καταδρομική μου και έχει το σωματότυπο που μου αρέσει και σχετικά γλυκό προσωπάκι.....μήπως γνωρίζεις αν είναι καλή στο δωμάτιο ??? ....γιατι σκέφτομαι αν την ξαναπετύχω να την τιμήσω...
 

lustyman

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
ξεχασα να αναφερω οτι στο φωκαιας 24 ειναι αυτες τις μερες ενα μικρο και αδυνατο ρουμανακι(??) ....
  αυτή πρέπει να είναι η Χριστίνα που έχει δουλέψει και στο Διδύμου 8 ισόγειο.....την δοκίμασα προχτές και αν και δεν τελείωσα γιατί είχα πάρει και τελειώσει προηγουμένως με την  Πατρίτσια το ξανθό καυλάκι που προανέφερε και ο billys , η αλήθεια είναι ότι προσπάθησε απεγνωσμένα να το καταφέρει και αν δεν ήταν η τσατσά να χτυπήσει 3 φορές πόρτα πιθανόν να το κατάφερνε....κάνει ελεύθερο στοματικό χωρίς τελειωτικό και δίνει και κωλούρι στο πακέτο χωρίς στρεψοδικίες και αναβολές  :kissass2:  και δεκτική σε κωλοσκάμπιλα dolby surround !
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
  συναγωνιστή εύγε για την ενημέρωσή σου ....αυτή την Νίκη την είδα και εγώ προχτές σε μια γρήγορη καταδρομική μου και έχει το σωματότυπο που μου αρέσει και σχετικά γλυκό προσωπάκι.....μήπως γνωρίζεις αν είναι καλή στο δωμάτιο ??? ....γιατι σκέφτομαι αν την ξαναπετύχω να την τιμήσω...

Μέτρια λένε όσοι έχουν περάσει μαζί της,αλλά θα το ρίσκαρα λόγω καύλας... :zfuck:



το χασαμε δηλαδη το πιπινι ρε Billy??? >:( >:( >:(

Θα δείξει,πάντως δεν την έχουμε δει τριγύρω..... :boobies:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
kαλησπερα σε ολους παιδια μεσημεριανη γυρα λιγο πριν της 14.00 σε λιγους ναους Διδυμου16 Λιλιαν και Ειρηνη,Διδυμου18Β Συλβια,Διδυμου8Β Ανιτα και Αλεξανδρα στα 30ευρω και δυο μαζι,Αγκυρας12Α Νικα,Αλκαμενους113δυο μπαγιατικα μιλφ πλεον Αλινα και Νικη,Βεργας3 αριστερα μαρινα με γυαλια και δεξια Βικτωρια η κορμαρα,Βεργας6Β η κομπλεξικη ποντια Σοφια που εκνευριζεται οταν την αποριπτουν κανοντας σχολια.Βεργας6Α Σονια,Φυλης136 Ιωαννα πρωτη φορα την βλεπω Χοντρη και ατσουμπαλη Μιλφ κοντο ξανθο μαλλι αδιαφορη αυτα προς το παρον καλο σαββατοκυριακο σε ολους με δυνατες καταθεσεις και γυρες σε ολους ο καιρος θα ειναι μαλλον συμαχος
 

jvas1968

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε, μήπως ξέρεις τι βάρδια δουλεύει η Έλενα - Αθηνά στη φυλής;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.



Σήμερα το μεσημέρι, ακολουθήσαμε τον κ. orinosleon στα μπουρδέλα της οδού Φυλής και παρόδων.

Ξεχωρίσαμε μερικά ερεθίσματα:

1) Στο υπόγειο Φω27, εκδίδετο η Πολωνή Άννα.
Η ομοιότητά της με τη βοηθό ήταν εκπληκτική.
Τις ρωτήσαμε και μας εξήγησαν ότι είναι μάνα και κόρη...

2) Η βοηθός στο Φ59 είναι η κορυφαία αντιπαθητική και ενοχλητική...

3) Η έλξη που ασκεί ο κ. orinosleon στις πουτάνες, δεν περιγράφεται με λόγια:
Ενδεικτικά, σε οποιοδήποτε μπουρδέλο μπαίναμε, όλες οι πουτάνες έπεφταν πάνω του, σαν οι μύγες στα σορόπια.
Η δική μου η παρουσία ήταν ασήμαντη έως ενοχλητική...
Η μόνη πουτάνα που μόλις τον είδε έτρεξε να κρυφτεί, ήταν η Μαρία στο Φ80. Του κάνει πεισματάκια, γιατί την έχει γαμήσει μόνο μια φορά, ενώ αυτή θέλει κι άλλο...
Μεγάλη στιγμή ήταν στο Φω27 ανώγειο: Η (μάλλον) ημεδαπή μεσόκοπη Αριστέα, ξεκίνησε διαλογική συζήτηση με τον κ. orinosleon, που διήρκεσε κανα δεκάλεπτο. Παραθέτω αποσπάσματα:
Αριστέα: Έχεις καθαρή την πούτσα;
orinosleon: Πεντακάθαρη! Τη γυαλίζω καθημερινά με betadine scrub...
...
orinosleon: Μμμμ... Βλέπω έχεις ωραίο, παχύ κώλο... Για γύρνα λίγο να τον δω καλύτερα... (ταυτόχρονα της τον χουφτώνει)...
Αριστέα: Μην τον καλοβλέπεις, γιατί δεν τον δίνω πια...
orinosleon: Α, μην ανησυχείς, μου αρέσει να θαυμάζω τους μείζονες γλουτιαίους μύες.. Δεν θέλω σώνει και καλά να γαμάω οτιδήποτε θαυμάζω...
...

Τελικά, στο Φ69 συναντήσαμε την ημεδαπή σεξοβόμβα Έλενα - Αθηνά, την οποία καταγάμησε ο κ. orinosleon και ηρέμησε η Φυλής...

Ο κ. orinosleon οφείλει να αλλάξει το νικνέϊμ του.
Θα του πήγαινε καλύτερα "Πουτανομαγνήτης", ή "Πορνοέλκτης", ή "Πουτανοσυλλέκτης"...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Καλησπέρα φίλε, μήπως ξέρεις τι βάρδια δουλεύει η Έλενα - Αθηνά στη φυλής;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Άνοιξε τα ματάκια σου............... :bottom:


Διδύμου συνάντησα τον Πατριάρχη Παντελεήμων,ο οποίος είχε βγάλει βόλτα το σκύλο του! Μου είπε να μεταφέρω ότι η Έλενα/Αθηνά από Φωκαίας θα βρίσκεται Φυλής 69Β τα πρωινά.....όσοι την ψάχνατε την βρήκατε..... :cheesy:

Ξέχασα,εχθές στο Διδύμου 20....βρισκόταν η milf - Μίλα.....πολύ καλή παρουσία...... :zfuck:
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Πηρες τη μαυρη ρε καμικαζι?? Και εκανες και 69?  :rockon:

Ξεκινα να ψαχνεις ματζουνια γιατι σε βλεπω καραφλα σε λιγο καιρο  :S :grin:

ειναι αληθεια οτι δινη πισω ντριπα κανονικα απο πισω?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
το πρωινό μπορεί να σημαίνει 09:00-16:00 ή 10:00-18:00 ή 10:00-20:00 κλπ !!!!
δεν γνωρίζω τα ωράρια εκεί...πιστεύω να σε κάλυψα !!!

Δε με κάλυψες....μέχρι 5 το απόγευμα πάντως,εκεί είναι.... :boobies:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Ωραίος  :thumbsup:
Επέστρεψα πριν λίγο από ρομαντική τσάρκα Μεταξουργείο/Φυλής......έφαγα την βροχή της αρκούδας.....


Φωτό από Ιάσωνος 27Α,που τίμησα τη καύλα μαυρούλα/γαζέλα Εύα που κάνει και κώλο στα 15€ (πήρα απλό με 69 στα 10€,δεν είχα ανάγκη τον κωλαράκο της)....



c3Jzp5K.jpg



Μετά από λίγο μεταφέρθηκα Φυλής & Διδύμου....πάμε λοιπόν να δούμε κάποια λίγα που μπήκα!



Φυλής

71 κάτω Στεφανία,πληθωρική κορασίδα (η υπηρεσία είχε φρικάρει λόγω αναδουλειάς)
71 πάνω Μαρίνα,μπάζο με μαύρο μαλλί....ατσούμπαλο σώμα (το ζόμπι η τσα2,όταν έφευγα έριξε μια ελαφριά καραμούζα του στυλ -"Έτσι κάνει αυτός,δεν περνάει"...ρε Άστα Διάλα  :birdman: )
69 Β Λάουρα,καθόλου του γούστου μου...μιλάει πολύ καλά τα Ελληνικά πάντως...
69 Α Χριστίνα - Καζακστάν
59 πάνω,Νίκη ex-Ρομπέρτα (πολύ ωραίο σώμα η καύλα,έσκασε ξεβράκωτη στο σαλόνι...την παρουσίασε ο υπηρέτης με την γνωστή παντόφλα/άσπρη αθλητική κοντομάνικη μπλούζα)
59 κάτω,Αντίνα....με τις τορπίλες (ο κυρ.Βασίλης κλασικά τα δικά του)
66Δ,Μπιάνκα με πρωκτικό - καύλα η τσιγγανο-Ρουμάνα/Βραζιλιάνα
56,Πατρίτσια μοντελέ καυλάκι με απίστευτο σώμα/στυλιάρι (πρέπει να τιμηθεί πάραυτα  :cum: )
54,Βαλέρια λίγο περίεργο σώμα...δε μου έκανε κλικ.
40,κλασικά Έλενα...δεν χρειάζεται συστάσεις...


Διδύμου συνάντησα τον Πατριάρχη Παντελεήμων,ο οποίος είχε βγάλει βόλτα το σκύλο του! Μου είπε να μεταφέρω ότι η Έλενα/Αθηνά από Φωκαίας θα βρίσκεται Φυλής 69Β τα πρωινά.....όσοι την ψάχνατε την βρήκατε..... :cheesy:


Διδύμου

Σουζάνα/Σούζη....έχει μακρύνει το μαλλί αλλά έχει γίνει μπάζο κατά την γνώμη μου...πλαδαρή και έτσι......κρίμα η "Τσέχα"...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom