Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 249 άτομα (23 μέλη και 226 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Σήμερα το μεσημέρι, ακολουθήσαμε τον κ. orinosleon στα μπουρδέλα της οδού Φυλής και παρόδων.

Ξεχωρίσαμε μερικά ερεθίσματα:

1) Στο υπόγειο Φω27, εκδίδετο η Πολωνή Άννα.
Η ομοιότητά της με τη βοηθό ήταν εκπληκτική.
Τις ρωτήσαμε και μας εξήγησαν ότι είναι μάνα και κόρη...

2) Η βοηθός στο Φ59 είναι η κορυφαία αντιπαθητική και ενοχλητική...

3) Η έλξη που ασκεί ο κ. orinosleon στις πουτάνες, δεν περιγράφεται με λόγια:
Ενδεικτικά, σε οποιοδήποτε μπουρδέλο μπαίναμε, όλες οι πουτάνες έπεφταν πάνω του, σαν οι μύγες στα σορόπια.
Η δική μου η παρουσία ήταν ασήμαντη έως ενοχλητική...
Η μόνη πουτάνα που μόλις τον είδε έτρεξε να κρυφτεί, ήταν η Μαρία στο Φ80. Του κάνει πεισματάκια, γιατί την έχει γαμήσει μόνο μια φορά, ενώ αυτή θέλει κι άλλο...
Μεγάλη στιγμή ήταν στο Φω27 ανώγειο: Η (μάλλον) ημεδαπή μεσόκοπη Αριστέα, ξεκίνησε διαλογική συζήτηση με τον κ. orinosleon, που διήρκεσε κανα δεκάλεπτο. Παραθέτω αποσπάσματα:
Αριστέα: Έχεις καθαρή την πούτσα;
orinosleon: Πεντακάθαρη! Τη γυαλίζω καθημερινά με betadine scrub...
...
orinosleon: Μμμμ... Βλέπω έχεις ωραίο, παχύ κώλο... Για γύρνα λίγο να τον δω καλύτερα... (ταυτόχρονα της τον χουφτώνει)...
Αριστέα: Μην τον καλοβλέπεις, γιατί δεν τον δίνω πια...
orinosleon: Α, μην ανησυχείς, μου αρέσει να θαυμάζω τους μείζονες γλουτιαίους μύες.. Δεν θέλω σώνει και καλά να γαμάω οτιδήποτε θαυμάζω...
...

Τελικά, στο Φ69 συναντήσαμε την ημεδαπή σεξοβόμβα Έλενα - Αθηνά, την οποία καταγάμησε ο κ. orinosleon και ηρέμησε η Φυλής...

Ο κ. orinosleon οφείλει να αλλάξει το νικνέϊμ του.
Θα του πήγαινε καλύτερα "Πουτανομαγνήτης", ή "Πορνοέλκτης", ή "Πουτανοσυλλέκτης"...

 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Καταδρομικη μοναχικη τσαρκα σε Φυλης και μεταξι, μεσημερακι προς απόγευμα... (απογευματινή βάρδια). Πολύωρη ταλαιπωρία, αλλά το καταευχαριστήθηκα...  :grin:

4 καταθεσεις, 3 σε φυλης και 1 σε μεταξι.

Κατά σειρα:

-Αλεξάνδρα Φωκαίας 27Β (πάνω)
-Μαρία Ιάσωνος 33
-Ιονέλα Φωκαίας 19
-Πατρίτσια Φυλής 54

Θα ανεβάσω κριτικές απλά να πω για όποιον είναι καθοδόν, η Αλέξανδρα πολύ σούπερ μέσα, με πρόγραμμα φουλ. Πρόκειται για την κοπέλα που είχε δουλέψει κάνα 2 βδομάδες στο Φωκαίας 24 το Σεπτέμβρη... Αντίθετα η Ιονέλα (καινούρια κόπελα) όμορφη μεν, αλλά τελείως φόλα... Οι άλλες 2 ουδέτερες...

Όσοι είστε κάτω αυτή την ώρα, δώστε βάση! Ενημέρωση δε γράφω γιατί βαριέμαι, πάω να γράψω τις κριτικές.  :grin:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Καταδρομικη μοναχικη τσαρκα σε Φυλης και μεταξι, μεσημερακι προς απόγευμα... (απογευματινή βάρδια).

-Πατρίτσια Φυλής 54 56

Πριν από λίγο, πέρασα και εγώ με την Πατρίτσια στο Φ. 56.
Ένα γλυκύτατο κοριτσάκι. Χαμογελαστό, ομιλητικό.
Το μόνο άσχημο είναι ότι γαργαλιέται εύκολα παντού, οπότε δεν μπορείς να χαρείς αυτό το μικροσκοπικό αλαβάστρινο κορμάκι της. . . . .  
 

Επισκέπτης
Καταδρομικη μοναχικη τσαρκα σε Φυλης και μεταξι, μεσημερακι προς απόγευμα... (απογευματινή βάρδια). Πολύωρη ταλαιπωρία, αλλά το καταευχαριστήθηκα...  :grin:

4 καταθεσεις, 3 σε φυλης και 1 σε μεταξι.

Κατά σειρα:

-Αλεξάνδρα Φωκαίας 27Β (πάνω)
-Μαρία Ιάσωνος 33
-Ιονέλα Φωκαίας 19
-Πατρίτσια Φυλής 54

Θα ανεβάσω κριτικές απλά να πω για όποιον είναι καθοδόν, η Αλέξανδρα πολύ σούπερ μέσα, με πρόγραμμα φουλ. Πρόκειται για την κοπέλα που είχε δουλέψει κάνα 2 βδομάδες στο Φωκαίας 24 το Σεπτέμβρη... Αντίθετα η Ιονέλα (καινούρια κόπελα) όμορφη μεν, αλλά τελείως φόλα... Οι άλλες 2 ουδέτερες...

Όσοι είστε κάτω αυτή την ώρα, δώστε βάση! Ενημέρωση δε γράφω γιατί βαριέμαι, πάω να γράψω τις κριτικές.  :grin:

Τι κριτικές να κάνεις ρε φίλε μετά από 4 συνεχόμενες καταθέσεις?

Είναι επόμενο η πρώτη να σου φάνηκε σούπερ επειδή είχες καύλες και οι υπόλοιπες να σου φάνηκαν φόλες επειδή ήσουν ήδη λιώμα!   :uglystupid:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
kαλησπερα σε ολους συναγωνιστες υπαρχει καμια νεα αφιξη φυλης και περιξ τις τελευταιες μερες εχει αλλαξει τιποτα?εχω μερες να κατεβω στο πεδιο βολης.....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
kαλησπερα σε ολους συναγωνιστες υπαρχει καμια νεα αφιξη φυλης και περιξ τις τελευταιες μερες εχει αλλαξει τιποτα?εχω μερες να κατεβω στο πεδιο βολης.....
Διάβασε τις ενημερώσεις............... :rolleyes:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Καταδρομικη μοναχικη τσαρκα σε Φυλης και μεταξι, μεσημερακι προς απόγευμα... (απογευματινή βάρδια). Πολύωρη ταλαιπωρία, αλλά το καταευχαριστήθηκα...  :grin:

4 καταθεσεις, 3 σε φυλης και 1 σε μεταξι.

Κατά σειρα:

-Αλεξάνδρα Φωκαίας 27Β (πάνω)
-Μαρία Ιάσωνος 33
-Ιονέλα Φωκαίας 19
-Πατρίτσια Φυλής 54

Θα ανεβάσω κριτικές απλά να πω για όποιον είναι καθοδόν, η Αλέξανδρα πολύ σούπερ μέσα, με πρόγραμμα φουλ. Πρόκειται για την κοπέλα που είχε δουλέψει κάνα 2 βδομάδες στο Φωκαίας 24 το Σεπτέμβρη... Αντίθετα η Ιονέλα (καινούρια κόπελα) όμορφη μεν, αλλά τελείως φόλα... Οι άλλες 2 ουδέτερες...

Ώστε η κοπέλα στο 27 ήταν καλή ενώ η κοπέλα στο διπλανό 19 κακή...
Ρε Ορέστη μήπως δεν είσαι τελείως αντικειμενικός;
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
kαλησπερα σε ολους συναγωνιστες υπαρχει καμια νεα αφιξη φυλης και περιξ τις τελευταιες μερες εχει αλλαξει τιποτα?εχω μερες να κατεβω στο πεδιο βολης.....

ποιες ενημερώσεις ρε billy13??

λοιπον, από οσο ξερω εγω, αξιολογες περιπτώσεις από φυλης τωρα τελευταια καινούριες είναι μια βαλερια στο φυλης 56 (πρωι-απογευμα), μια βανεσσα στο φωκαιας 25 πανω (πρωι απόγευμα νομιζω) και χθες όπως εγραψα ειδα 2 καινούριες, μια καλη και μια φολα στη Φωκαιας... αυτά.
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Πριν από λίγο, πέρασα και εγώ με την Πατρίτσια στο Φ. 56.
Ένα γλυκύτατο κοριτσάκι. Χαμογελαστό, ομιλητικό.
Το μόνο άσχημο είναι ότι γαργαλιέται εύκολα παντού, οπότε δεν μπορείς να χαρείς αυτό το μικροσκοπικό αλαβάστρινο κορμάκι της. . . . .  

Ναι είναι γλυκύτατο πλάσμα, τη συμπάθησα και εγώ, ομορφούλα, αλλά δε μου άρεσε μέσα. Ίσως να έχει δίκιο βέβαια σε αυτό που λέει ο Picker.

Ένα καφέ θα την έβγαζα που λέει ο λόγος, για πήδημα πάντως δε θα ξαναπήγαινα... Δε μου βγάζει καύλα, παιδάκι είναι ακόμα...

Τι κριτικές να κάνεις ρε φίλε μετά από 4 συνεχόμενες καταθέσεις?

Είναι επόμενο η πρώτη να σου φάνηκε σούπερ επειδή είχες καύλες και οι υπόλοιπες να σου φάνηκαν φόλες επειδή ήσουν ήδη λιώμα!   :uglystupid:

Φίλε οι καταθέσεις έγιναν μέσα σε 4 ώρες, δεν τίθεται θέμα, ούτε είχα να γαμήσω καιρό, από τη Δευτέρα είχα να γαμήσω.

Σε γενικές γραμμές δε λέω ότι δεν είναι λογικό το επιχείρημά σου, αλλά αν διαβάσεις τις κριτικές, μια ματιά να ρίξεις, θα δεις ότι υπήρχε μεγάλη διαφορά μεταξύ των υπηρεσιών... Ίσως να αδίκησα λίγο την τελευταία, όντως...

Ώστε η κοπέλα στο 27 ήταν καλή ενώ η κοπέλα στο διπλανό 19 κακή...
Ρε Ορέστη μήπως δεν είσαι τελείως αντικειμενικός;

φίλε μου αν διαβάσεις τις κριτικές θα δεις ότι περιγράφω απλά τα γεγονότα και ήταν τεράστια η διαφορά μεταξύ των κοριτσιών, νομίζω ότι και μόνο από το ύφος της γραφής μπορείς να καταλάβεις ότι είμαι ήπιων τόνων, δηλαδή θα μπορούσα να πω θέα η μία και φολάρα η άλλη, αλλά δεν το έκανα, απλά περιέγραψα και το αφήνω στην κρίση σας από κει και πέρα...

τώρα αν υπονοείς κάτι που πήγα στο 27, θα σου είμαι ειλικρινής, ήθελα πολύ να περάσω εκεί με κάποια άλλη κοπέλα και να περάσω καλά, για να πικάρω τη μικρή που μου την έκανε, και για κανέναν άλλο λόγο... βρήκα την ευκαιρία με μια κοπέλα που ήξερα ότι είναι καλή και με δικαίωσε με το παραπάνω... δεν το περίμενα να είναι τόσο καλή, και με έφερε σε δύσκολη θέση να μην μπω στη διαδικασία να την αποθεώσω και φανώ υπερβολικός...

τώρα αν ήταν μιλημένη από την τσατσά γιατί με χάσανε από τακτικό πελάτη και θέλουν να με ξανακερδίσουν, όπως είπα δεν μπορώ να το ξέρω... αλλά αυτή η κοπέλα είναι τόσο UFO (στην κοσμάρα της), δηλαδή ρωτούσε πώς με βρήκες, πού με βρήκες, πώς και πέρασες τόσο εύκολα στο δωμάτιο, που τέλος πάντων και να της έλεγαν κάτι για μένα δε θα το έπιανε, πίστεψε με!  :grin:
 

kosmas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
11
Like
28
Πόντοι
10
ρε μαγκες χτες πιγα λεωνιδιου 6 και ητα μια αλλινα... μου λει το προγραμα ι τσατσα
δινω το δεκαρικο και μπαινο μεσα.... ερχετε ι τυπισα και μου αρχιζει ενα τσιβουκι αλλο πραμα χορις καποτα αλλα δεν με αφινε λιγο να δακτιλιασο.... δεν κτρατιθηκα αλλο και εχυσα και τα καταπιε!!!!

στο σαλονι δεν ανακινονετε τιποτα!!!!
ξερεις κανεις κατι?
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Σήμερα το μεσημέρι, ακολουθήσαμε τον κ. orinosleon στα μπουρδέλα της οδού Φυλής και παρόδων.

Ξεχωρίσαμε μερικά ερεθίσματα:

1) Στο υπόγειο Φω27, εκδίδετο η Πολωνή Άννα.
Η ομοιότητά της με τη βοηθό ήταν εκπληκτική.
Τις ρωτήσαμε και μας εξήγησαν ότι είναι μάνα και κόρη...

2) Η βοηθός στο Φ59 είναι η κορυφαία αντιπαθητική και ενοχλητική...

3) Η έλξη που ασκεί ο κ. orinosleon στις πουτάνες, δεν περιγράφεται με λόγια:
Ενδεικτικά, σε οποιοδήποτε μπουρδέλο μπαίναμε, όλες οι πουτάνες έπεφταν πάνω του, σαν οι μύγες στα σορόπια.
Η δική μου η παρουσία ήταν ασήμαντη έως ενοχλητική...
Η μόνη πουτάνα που μόλις τον είδε έτρεξε να κρυφτεί, ήταν η Μαρία στο Φ80. Του κάνει πεισματάκια, γιατί την έχει γαμήσει μόνο μια φορά, ενώ αυτή θέλει κι άλλο...
Μεγάλη στιγμή ήταν στο Φω27 ανώγειο: Η (μάλλον) ημεδαπή μεσόκοπη Αριστέα, ξεκίνησε διαλογική συζήτηση με τον κ. orinosleon, που διήρκεσε κανα δεκάλεπτο. Παραθέτω αποσπάσματα:
Αριστέα: Έχεις καθαρή την πούτσα;
orinosleon: Πεντακάθαρη! Τη γυαλίζω καθημερινά με betadine scrub...
...
orinosleon: Μμμμ... Βλέπω έχεις ωραίο, παχύ κώλο... Για γύρνα λίγο να τον δω καλύτερα... (ταυτόχρονα της τον χουφτώνει)...
Αριστέα: Μην τον καλοβλέπεις, γιατί δεν τον δίνω πια...
orinosleon: Α, μην ανησυχείς, μου αρέσει να θαυμάζω τους μείζονες γλουτιαίους μύες.. Δεν θέλω σώνει και καλά να γαμάω οτιδήποτε θαυμάζω...
...

Τελικά, στο Φ69 συναντήσαμε την ημεδαπή σεξοβόμβα Έλενα - Αθηνά, την οποία καταγάμησε ο κ. orinosleon και ηρέμησε η Φυλής...

Ο κ. orinosleon οφείλει να αλλάξει το νικνέϊμ του.
Θα του πήγαινε καλύτερα "Πουτανομαγνήτης", ή "Πορνοέλκτης", ή "Πουτανοσυλλέκτης"...








 Ίσως είναι γονιδιακή η έλξη προς τις πουτάνες, πιθανόν να είναι και αυτό γραμμένο στο DNA, οι ερευνητές στο μέλλον μπορεί να το επιβεβαιώσουν. Ξεχάσατε και το άλλο συμβάν στο Φωκαίας 17 άνω, όπου η αδυνατισμένη πόρνη Ειρήνη, με ικέτευε να την "γκαμήσω" πάλι, διότι αισθάνεται "αγκάπη" για μένα και εγώ την απογοήτευσα λέγοντας οτι θα έλθω αργότερα να "γκαμήσω" την Ξένια στην επόμενη βάρδια, πράγμα το οποίο και έκανα , απουσία σας, με άριστες εντυπώσεις.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Αριστες εντυπώσεις η ξένια?περίεργο.ο μπέμπας είπε ότι μόνο με αυτόν ήταν άριστη επειδή είχαν χημεία και γενικά μάλλον είναι φόλα.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Μπεμπαςςςςςςςςς !!!!!!
περιμενω ενημερωση για το ανωμαλο διδυμο στη λιοσιων !!!
θα κατεβω αυριο τα ξημερωματα και θελω λεπτομερειες !!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

maiden_maniac

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λέω να κατέβω Φυλής όπου να'ναι. Κάποια που να αξίζει το εικοσάρικο και με το παραπάνω; Δεν ξέρω τι παίζει στην απογευματινή.
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
226
Πόντοι
31
Αριστες εντυπώσεις η ξένια?περίεργο.ο μπέμπας είπε ότι μόνο με αυτόν ήταν άριστη επειδή είχαν χημεία και γενικά μάλλον είναι φόλα.



Εγώ τρείς φορές που την έχω πάρει ήταν καλή, ευδιάθετη και δεν βιαζόταν. Μπορεί να υπήρξε χημεία και με μένα ή να την πέτυχα στις καλές της.











 

dreamtraveller

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
μια κοπελα μελαχρινη στο
Ιάσωνος 19Α στο κατω με 2.5αρι στηθος τατου τρα΄ι΄μπαλ πανω απο το κωλαρακι κοντα 1.70 υψος πολυ ομορφη 2η απογευματινη βαρδια ποια ειναι παιδια?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
γυμνος και καβλωμενος σε μαυρη καμπαρντινα σημερα κατηφορισα στην μπουρδελο αθηνα!!

φωκαιας 20:55 στο 17 πανω η Ξενια μαυριδερη στρουμπουλη με ξανθιες ανταυγειες την εκοψα για ελληνιδα, ετσι κι αλλιως δεν ηταν του γουστου μου και κατεβηκα στο 25 υπόγειο οπου μαζι με βικτωρια ηταν και μια ξανθια αγνωστου προελέυσεως Αλεξανδρα αν δεν απατώμαι.. κλασικα ανκα στο ισογειο και 27 ισογειο η ισαμπελα, πανω εψαξα την Αλεξανδρα απο το 24 όπως ειχατε πει αλλα ηταν μια ρουμανα μικρη και σχετικα όμορφη αλλα δεν πειστηκα.... ετσι παω σφαιρατος δυδιμου 8 κατω όου βρισκω την αννιτα και μια αλλη μελαχρινη.. η αννιτα σταθερη αξια στα τσιμπουκια αν κι το προκοιλι της ειναι το μονο μειων της...ηθελα να τιμησω την ελενα απο το Φ 40 αλλα εβρεχε πολυ εξω και εμεινα στη ζεσταια της αννιτας.... :pipa1:

αυτα,,... 
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
ξεχασα να αναφερω οτι στο φωκαιας 24 ειναι αυτες τις μερες ενα μικρο και αδυνατο ρουμανακι(??) ....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Επέστρεψα πριν λίγο από ρομαντική τσάρκα Μεταξουργείο/Φυλής......έφαγα την βροχή της αρκούδας.....


Φωτό από Ιάσωνος 27Α,που τίμησα τη καύλα μαυρούλα/γαζέλα Εύα που κάνει και κώλο στα 15€ (πήρα απλό με 69 στα 10€,δεν είχα ανάγκη τον κωλαράκο της)....



c3Jzp5K.jpg



Μετά από λίγο μεταφέρθηκα Φυλής & Διδύμου....πάμε λοιπόν να δούμε κάποια λίγα που μπήκα!



Φυλής

71 κάτω Στεφανία,πληθωρική κορασίδα (η υπηρεσία είχε φρικάρει λόγω αναδουλειάς)
71 πάνω Μαρίνα,μπάζο με μαύρο μαλλί....ατσούμπαλο σώμα (το ζόμπι η τσα2,όταν έφευγα έριξε μια ελαφριά καραμούζα του στυλ -"Έτσι κάνει αυτός,δεν περνάει"...ρε Άστα Διάλα  :birdman: )
69 Β Λάουρα,καθόλου του γούστου μου...μιλάει πολύ καλά τα Ελληνικά πάντως...
69 Α Χριστίνα - Καζακστάν
59 πάνω,Νίκη ex-Ρομπέρτα (πολύ ωραίο σώμα η καύλα,έσκασε ξεβράκωτη στο σαλόνι...την παρουσίασε ο υπηρέτης με την γνωστή παντόφλα/άσπρη αθλητική κοντομάνικη μπλούζα)
59 κάτω,Αντίνα....με τις τορπίλες (ο κυρ.Βασίλης κλασικά τα δικά του)
66Δ,Μπιάνκα με πρωκτικό - καύλα η τσιγγανο-Ρουμάνα/Βραζιλιάνα
56,Πατρίτσια μοντελέ καυλάκι με απίστευτο σώμα/στυλιάρι (πρέπει να τιμηθεί πάραυτα  :cum: )
54,Βαλέρια λίγο περίεργο σώμα...δε μου έκανε κλικ.
40,κλασικά Έλενα...δεν χρειάζεται συστάσεις...


Διδύμου συνάντησα τον Πατριάρχη Παντελεήμων,ο οποίος είχε βγάλει βόλτα το σκύλο του! Μου είπε να μεταφέρω ότι η Έλενα/Αθηνά από Φωκαίας θα βρίσκεται Φυλής 69Β τα πρωινά.....όσοι την ψάχνατε την βρήκατε..... :cheesy:


Διδύμου

Σουζάνα/Σούζη....έχει μακρύνει το μαλλί αλλά έχει γίνει μπάζο κατά την γνώμη μου...πλαδαρή και έτσι......κρίμα η "Τσέχα"...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom