Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 312 άτομα (32 μέλη και 280 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
αστειο σκηνικο σημερα στο λεων 28 ισογειο, και ενώ ημουν αναμεσα στα ποδια της γκαμπριελας και την  :knockinb: αυτή ειχε κολλησει η βελονα και ελεγε συνεχεια "είμαι πουτανιτσα, είμαι πουτανιτσα, είμαι πουτανιτσα" με επιασαν τα γελια και δε μπορουσα να σταματήσω, δεν τελειωσα ποτε...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.279
Κριτικές
31
Like
12.883
Πόντοι
5.097
Ένα πιπινάκι που πέρασε από Φυλής πριν 1,5 μήνα σχεδόν,υποβιβάστηκε στο Μεταξουργείο......και πρόλαβα να την πάρω 1 φορά μόνο..... www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:44289/#jr_review_41024]http://www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:44289/#jr_review_41024[/url]
εγω για κατι τετοια ζω ρε
να γαμαω φυλιανες στο μεταξι  :birdman:
πως μου ξεφυγε  :P
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
εγω για κατι τετοια ζω ρε
να γαμαω φυλιανες στο μεταξι  :birdman:
πως μου ξεφυγε  :P

Αν διάβαζες καλύτερα τις ενημερώσεις δεν θα έχανες τις ευκαιρίες..... :birdman: Αν και σε βόλτα πριν λίγες μέρες είδα γνωστή κορασίδα της Φυλής στο Κ.23 πάλι,η οποία με παρακάλεσε να μην γράψω ότι την είδα.... ;)
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Αν διάβαζες καλύτερα τις ενημερώσεις δεν θα έχανες τις ευκαιρίες..... :birdman: Αν και σε βόλτα πριν λίγες μέρες είδα γνωστή κορασίδα της Φυλής στο Κ.23 πάλι,η οποία με παρακάλεσε να μην γράψω ότι την είδα.... ;)
Υποψιαζομαι ποια ειδες :)
Δουλευει στα μονα (1,3,5,7,9) της Φυλης?
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Πρωινές ώρες, σήμερα:

Κολωνού 48
Δύο αλλοδαπές, η Βαλέρια και η Αννίτα.
Αμφότερες ξανθοκάστανες και ευγενέστατες...
Η Βαλέρια μεσαίων βαρών, η Αννίτα βαρέων βαρών.

Λιοσίων 91
Δύο χονδρές.
Τη μία, την κάπως πιο υποφερτή, την είχε στριμώξει στο δωμάτιο συνουσιών ένας συναγωνιστής και την καταγαμούσε. Τα βογγητά της ακούγονταν μέχρι τη στάση του λεωφορείου. Βγήκε παραπατώντας στο χώρο αναμονής και επιδείξεων, μαζεύοντας τα βυζιά της...

Παιωνίου 47
Αλεξάνδρα, ημεδαπή, φυσική ξανθιά, με πλούσιους μηρούς - γοφούς - γλουτούς, αλλά περιορισμένους μαστούς.
Γλυκυτάτη, ευγενεστάτη.

Τροφωνίου 11 ισόγειο
Η ημεδαπή Τζούλια, με τους υπερφυσικούς μαστούς.
Επεδείχθη άνευ παρουσίας της υπηρεσίας.

Τροφωνίου 11 ανώγειο
Η ημεδαπή Ρίτσα.
Σκηνικό μπουρδέλου αλλοτινών εποχών...
Ανύπαρκτος φωτισμός (ώστε να μη βλέπεις ότι πας να γαμήσεις λείψανο), νταραβέρι κατ' ευθείαν με την εργαζόμενη και όχι με την υπηρεσία (ώστε να σε καλοπιάσει με γλυκόλογα), ευγένεια (συνήθως προσποιητή, γιατί όποιος αποχωρεί άνευ συνουσίας, τον συνοδεύουν κατάρες διάφορες)...

Τροφωνίου 13 ισόγειο
Αλλοδαπή ευτραφής προγκιλφ.
Μου είπε συνωμοτικά στο αυτί, ότι δέχεται και με 15 ευρώ. Της υποσχέθηκα ότι δεν θα το πω σε κανέναν...

Βέργας 3
Εδώ είχαμε τρία αλλοδαπά θήλεα, που μπαινόβγαιναν και στα δύο συστεγαζόμενα μπουρδέλα.
Αυτό συνέβαινε επειδή απουσίαζε η υπηρεσία στο δεξί μπουρδέλο, οπότε η γραμματεία και το λογιστήριο είχαν μεταφερθεί στο αριστερό..
Όση ώρα η ηλικιωμένη υπηρέτρια ήταν απασχολημένη να απορρυπαίνει τα δωμάτια συνουσιών από τα ψωλοχύματα, η εργαζομένη ΈΛλη εκτελούσε χρέη παρουσιάστριας, γραμματέως και εισπράκτορος...
Μόλις επανερχόταν η ηλικιωμένη, πήγαινε να συνουσιασθεί η Έλλη...
Τα άλλα δύο θήλεα ήταν ένα νεοαφιχθέν ξανθό, υπέρβαρο, με junbo φυσικά βυζιά, καθώς και η συμπαθητική ξανθιά μιλφ διοπτροφόρος που συναντάμε συχνά στα μπουρδέλα της Λιοσίων.

Βέργας 2
Τζίνα, Σερβίς, νεαρά, με επαρχιώτικο στήσιμο, απεριποίητη κόμμωση, ελαφρά πλαδαρό σώμα, καλούτσικα Ελληνικά.
Μας κέρδισε το αγαθό βλέμμα της και το εγκάρδιο χαμόγελό της.
Τέτοιες φάτσες θηλέων βλέπουμε συχνά στα πανηγύρια το δεκαπενταύγουστο.
Εγαμεύθη ευχάριστα...
Μετά τη γάμευση, εξήγησε: "Τζίνα, Τζωρτζίνα, Γεωργία"
ξερουμε τιποτα για τα jumbo???
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Χθες το βραδυ βολτα με therion στην απογευματινη βαρδια σε μεταξι κυριως και λιγο στην αδεια φυλης...

Περασα με Βαλερια στο Φ54, την καινουρια μελαχρινη Ρωσιδα πιτσιρικα. Αρκετα καλες εντυπώσεις, όχι προκαταρκτικα, αλλα καλη συμμετοχη στο σεξ και χρονο παραμονης στο δωματιο γυρω στα 15 λεπτα.

Ισως γραψω και μια συντομη κριτικη μες στη βδομαδα. Πιστευω γενικα αξιζει να δοκιμαστεί, αλλα μην περιμενετε τρελα πραματα...

Δεν εχει νοημα να γραψω κατι άλλο από Φυλης, οκ, ηταν και η Πατριτσια στο Φ56 που την ψηνω για σημερα, πηγαμε και προς διδυμου και ειδαμε στο διδυμου 8 τη λαβινια και τη λαρισα που μου την πεσανε για παρτουζα! Η ειρωνεια είναι ότι ειχα περασει και με τις 2 σε παρτουζα αλλα με διαφορετικες παρτενέρ, μα και στις 2 περιπτώσεις αυτά τα κορίτσια ητανε κομπάρσοι...

Στα κεντρικα της Φυλης οι ιδιες και οι ιδιες, Φωκαιας δεν πηγαμε καθολου... Αυτά τα ολιγα, αν ξανακατεβουμε σημερα ισως γραψω κατι παραπανω.

υγ: μεταξι οι ιδιες και οι ιδιες παντου, το κολωνου 15 δεξια που είναι τελευταια η Αλεξια και η Ελενη που τις εχω βαλει στοχο, κλειστο! Κατι πηρε το αυτι μου ότι αυτή η Ελενη ηταν Φωκαιας; anyway, καλο μεσημερι σε ολους και σορυ για τη φτωχη ενημερωση, ο,τι μπορει ο καθενας!  ;)
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Χθες εκανα Ε Π Ι Κ Η ΠΑΡΤΟΥΖΑ Λιοσιων 76 3η βαρδια Μελινα και Ναταλια στην προνομιακη τιμη των 30 ευρω  :rockon:
2πλο ΑΚΑ λαρυγγωτο, γλυψαρχιδιασματα, φτυσιματα, σφαλιαριδια, γλωσσοφιλα, ρεκτιφιε και πολυ αγριο γαμησι με πολλη ανταλλαγη υγρων και ανεση χρονου

ξεροχυνω και μονο στη σκεψη !! ανυπομονω να διαβασω και να ερθει η παρασκευη να ακολουθησω το προγραμμα σου  :rockon: :rockon: :rockon:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
η γεματουλα κοπελλα με τις βυζαρες που δουλευει πρωινα στο δροσοπουλου 98 ειναι η φωτεινη που εργαζοταν παλαιοτερα στο διδυμου 18 υπογειο και αλκιβιαδου 16α
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Ειμαι ο πρωτος επιλαχων για Πορνορεπορτερ
Απο γλυψιμο που εχω εμαθα οτι στα κεντρικα συζητιεται η προαγωγη μου
Σπαζεσαι πιρφορε?
Ξυδακι  :birdman:
Αυτό θα είναι απώλεια για το site, καθότι όσοι έχουν προαχθεί σε πορνορεπόρτερς, αμέσως ερωτεύονται και διακόπτουν την επικοινωνία...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Χθες εκανα Ε Π Ι Κ Η ΠΑΡΤΟΥΖΑ Λιοσιων 76 3η βαρδια Μελινα και Ναταλια στην προνομιακη τιμη των 30 ευρω  :rockon:
2πλο ΑΚΑ λαρυγγωτο, γλυψαρχιδιασματα, φτυσιματα, σφαλιαριδια, γλωσσοφιλα, ρεκτιφιε και πολυ αγριο γαμησι με πολλη ανταλλαγη υγρων και ανεση χρονου

Θα ακολουθησουν κριτικες καποια στιγμη  :cum:

έλα ρε μπράβο ρε!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Εχετε δικιο  :S
Τοτε θα σας παρακαλουσα, μιας και εχετε υψηλες γνωριμιες, να μεσολαβησετε να με προαγουν σε Παγκοσμιο Συντονιστη  :woldman:
Θα εισηγηθώ αρμοδίως...
Κάτι θα γίνει και για εσάς...
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Οι καυλες ειχαν βαρεσει κοκκινο απο χθες.
Δεν μπορουσα να δω γυναικα στα ματια παρα μονο στο κωλο ...
Στο γραφειο το πρωι ηθελα να πιρφορισω οτι θηλυκο υπαρχει σε ακτινα 1 χιλιομετρου.
Και το απογευμα εφτασε επιτελους σχολασα...

Η επισκεψη εγινε αναμεσα πρωινη-απογευματινη βαρδια στην αλλαγη.

Φωκαιας 27 με τα 3 σκαλακια παλι δεν βρηκα την καρολινα αλλα την αντελινα καπως ετσι . μουφα εμφανισιακα ουτε δωρεαν .

Φωκαιας 27 οροφος ο αρης ειχε βαλει στη γωνια του καναπε μια μελαχροινη που ειχε καβαλησει ενα συναγωνιστη και μονο που δεν τον πηδηξε στο σαλονι... δεν την ειδα καλα γιατι ο αρης ηθελε να με βαλει και μενα να κατσω στο σαλονι και ηξερα οτι αν ανεβαινε θηλυκο πανω μου θα το πιρφοριζα οπως και να ηταν εμφανισιακα. εφυγα.

Φυλης 54 Βαλερια, δεν μ'αρεσε ουτε αυτη .

Απογοητευμενος βγηκα εξω το 56 κλειστο (μαλλον ηταν στην αλλαγη βαρδιας, αλλα που υπομονη εγω μεχρι να αναψει η λαμπα)...

Καρολινα στο κουβα
Πατριτσια στο κουβα

Δεν εβρισκα καμια που θα ηθελα...
Ξαφνικα θυμηθηκα συναγωνιστη εδω που ανεφερε νεο σπιτι φωκαιας και φυλης .. πηγα να δω τι γινεται. μετα την κυριος εισοδο, μεσα το εχουν χωρισει σε 2 μπουρδελακια. στο 1 ηταν μια ξανθια τα παντα ολα στο προγραμμα αλλα ουτε δωρεαν και εδω.

Στο αλλο δεν μπορω να θυμηθω το ονομα της ρε γαμοτο...
Προκειτε για νεα σε ηλικια με μικρο αλλα ομορφο στηθος, κωλαρα μεγαλη ωραια (σε 2-3 χρονια δεν θα βλεπεται αλλα τωρα ειναι οτι πρεπει, ειδικα πανω στα πορνοπαπουτσα που ανασηκωνει...φανταζει ιδανικο στα 4) και αλογοουρα πιασμενη.
Η τσα2 ελεγε για απλο προγραμμα + ελευθερο στοματικο.

Μπηκα. Με το που μπαινει και αυτη δεν ειχα προλαβει καν να γδυθω, τα πεταω και παω να τη πιασω. μου λεει ξαπλωσε με το προφ/κο στο χερι ... (ωχ λεω)
παει να το φορεσει για πιπα , της λεω αν ξεκινησεις ετσι δεν καυλωνεις ουτε ναυαγο που εχει να δει γυναικα χρονια.
παω να τη πιασω και καθεται σαν επιπλο ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝ ! πω ρε πουστη μου ...
Μου φοραει προφ/κο (εγω δεν ειχα θεμα γιατι ετσι το ηθελα , αλλα οι συναγωνιστες που ειναι CondomLess) να το ξερουν.
αδιαφορη πιπα, ισα ισα που καταφερε να μου τον σηκωσει (φαντασου να μην ειχα καυλες, ουτε με βιαγκρα)
μου λεει ελα πως θες , της λεω γυρνα πισω. ολοι στα 4 θελετε μου απανταει με ξυνισμενη μουρη.
της τον βαζω και αρχιζει οχι ετσι , οχι τοσο δυνατα , οχι το ενα οχι το αλλο.... την εγραψα στα αρχιδια μου και αδειασα γρηγορα-γρηγορα .

God Save The Queen aNd SaneXxX save Bourdeliarides.

Μιλαμε για την υπερτατη φολα ....

stop%2Bstis%2Bfoles!.jpg
stop%2Bstis%2Bfoles!.jpg
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Ειμαι ο πρωτος επιλαχων για Πορνορεπορτερ
Απο γλυψιμο που εχω εμαθα οτι στα κεντρικα συζητιεται η προαγωγη μου
Σπαζεσαι πιρφορε?
Ξυδακι  :birdman:
χαχα ναι και μετα ξυπνησες...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom