Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 345 άτομα (24 μέλη και 321 επισκέπτες)

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Καλά και στα μπουrdέλα φακελάκι; Ελλάς το μεγαλείο σου!  :think:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πουρμπουάρ ,πριν το πήδημα ,10 ευρώ .

Μπορεί να φωνάζουν μερικοί ,για το πουρμπουάρ ,αλλά η Ανκα αξίζει πολλά
και το αξίζει το πρόσθετο 10ευρο.
Με το πρόσθετο ,ήταν καλή .
Αντίθετα η Σούζυ και με πρόσθετα χρήματα ,σχεδόν φόλα .

Παραπάνω χρήματα,δίνουμε μόνο για εξτραδάκια...(όχι παράνομα)..... :cool2:
 

dj bill

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2010
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Δωστε φακελλακι και σε λιγο. θα τις πληρωνουμε να μας γαμουν κιολας..Ελεος!!!!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Μουνάρα η Σούζι,όντως....αλλά φόλα..... Τότε την είχαμε δει και εμείς.....αλλά έλεγε μούφες σε συναγωνιστές τις προάλλες..... :cool2:
μαλλον δεν θα μπορεσω να κρατηθω και θα περασω μαζι της
ενα ακομα 20σαρικο θα παει χαμενο γιατι απο οτι διαβασα στις κριτικες ειναι μεγαλη φολα και κανει τυπικο γαμησι!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
μαλλον δεν θα μπορεσω να κρατηθω και θα περασω μαζι της
ενα ακομα 20σαρικο θα παει χαμενο γιατι απο οτι διαβασα στις κριτικες ειναι μεγαλη φολα και κανει τυπικο γαμησι!

Δες και την δική μου κριτική,τα ίδια είχα γράψει....  :S www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:44289/page:2/limit:50/#jr_review_32749]http://www.bourdela.com/sex/my-reviews/user:44289/page:2/limit:50/#jr_review_32749[/url]
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Πρωτοστατούσε η εκπομπή "κίτρινος τύπος".

Μετά ο κ. Μάκης νυμφεύθει ανατολικογερμανίδα, 20-30 χρόνια μικρότερή του, και ηρέμησε.
Πιο σίχαμα από αυτόν τον άνθρωπο δεν υπάρχει.Θυμάμαι που εξαιτίας του είχαν κλείσει πόσα στούντιο για να ανοίξουν μετά από λίγα χρόνια τα διπλάσια. :grin:

Έχει και άδεια οπλοφορίας αυτός ο μαλάκας να φανταστείτε...
 

Επισκέπτης
Πριν από μία ώρα στο Μετάξι:

Κολωνού 11 ισόγειο: Μιρέλα
Ιάσωνος 2 ισόγειο: Μαρίνα και Σοφία
Ιάσωνος 2 όροφος: Ειρήνη
Ιάσωνος 19 όροφος: Νικόλ
Ιάσωνος 27: Μαρία

Δεληγιώργη 39: Μπέλλα  :smitten:

Αγάπη μου? Κούκλα μου? Ψυχή μου? Κορίτσι μου? Μάτια μου όμορφα? Ποδαράκια μου τέλεια? Δάχτυλα ατελείωτα? Τι πανέμορφο πλάσμα είσαι εσύ? Δεν σε χορταίνω γλυκιά μου καύλα!  

:sunglasses:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
χιστες νιωθω το πουλι μου να κοντευει να ξεπερασει το τζιν ... ειναι ετοιμο να πιρφορισει !

Θελω ενα στιλιαρι με κωλο .... μ'αρεσε πολυ η κατια απο Εξηκίου 18Β συνηθως μεταμεσονυχτια βαρδια επαιζε μαζι με μια ξανθια μπαμπατσικη ψιλοαληθωρη απο οσο ειχα καταλαβει.
τελευταια την κατια την εχω χασει ... μηπως ξερει καποιος κατι ?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Πρωινές ώρες, σήμερα:

Κολωνού 48
Δύο αλλοδαπές, η Βαλέρια και η Αννίτα.
Αμφότερες ξανθοκάστανες και ευγενέστατες...
Η Βαλέρια μεσαίων βαρών, η Αννίτα βαρέων βαρών.

Λιοσίων 91
Δύο χονδρές.
Τη μία, την κάπως πιο υποφερτή, την είχε στριμώξει στο δωμάτιο συνουσιών ένας συναγωνιστής και την καταγαμούσε. Τα βογγητά της ακούγονταν μέχρι τη στάση του λεωφορείου. Βγήκε παραπατώντας στο χώρο αναμονής και επιδείξεων, μαζεύοντας τα βυζιά της...

Παιωνίου 47
Αλεξάνδρα, ημεδαπή, φυσική ξανθιά, με πλούσιους μηρούς - γοφούς - γλουτούς, αλλά περιορισμένους μαστούς.
Γλυκυτάτη, ευγενεστάτη.

Τροφωνίου 11 ισόγειο
Η ημεδαπή Τζούλια, με τους υπερφυσικούς μαστούς.
Επεδείχθη άνευ παρουσίας της υπηρεσίας.

Τροφωνίου 11 ανώγειο
Η ημεδαπή Ρίτσα.
Σκηνικό μπουρδέλου αλλοτινών εποχών...
Ανύπαρκτος φωτισμός (ώστε να μη βλέπεις ότι πας να γαμήσεις λείψανο), νταραβέρι κατ' ευθείαν με την εργαζόμενη και όχι με την υπηρεσία (ώστε να σε καλοπιάσει με γλυκόλογα), ευγένεια (συνήθως προσποιητή, γιατί όποιος αποχωρεί άνευ συνουσίας, τον συνοδεύουν κατάρες διάφορες)...

Τροφωνίου 13 ισόγειο
Αλλοδαπή ευτραφής προγκιλφ.
Μου είπε συνωμοτικά στο αυτί, ότι δέχεται και με 15 ευρώ. Της υποσχέθηκα ότι δεν θα το πω σε κανέναν...

Βέργας 3
Εδώ είχαμε τρία αλλοδαπά θήλεα, που μπαινόβγαιναν και στα δύο συστεγαζόμενα μπουρδέλα.
Αυτό συνέβαινε επειδή απουσίαζε η υπηρεσία στο δεξί μπουρδέλο, οπότε η γραμματεία και το λογιστήριο είχαν μεταφερθεί στο αριστερό..
Όση ώρα η ηλικιωμένη υπηρέτρια ήταν απασχολημένη να απορρυπαίνει τα δωμάτια συνουσιών από τα ψωλοχύματα, η εργαζομένη ΈΛλη εκτελούσε χρέη παρουσιάστριας, γραμματέως και εισπράκτορος...
Μόλις επανερχόταν η ηλικιωμένη, πήγαινε να συνουσιασθεί η Έλλη...
Τα άλλα δύο θήλεα ήταν ένα νεοαφιχθέν ξανθό, υπέρβαρο, με junbo φυσικά βυζιά, καθώς και η συμπαθητική ξανθιά μιλφ διοπτροφόρος που συναντάμε συχνά στα μπουρδέλα της Λιοσίων.

Βέργας 2
Τζίνα, Σερβίς, νεαρά, με επαρχιώτικο στήσιμο, απεριποίητη κόμμωση, ελαφρά πλαδαρό σώμα, καλούτσικα Ελληνικά.
Μας κέρδισε το αγαθό βλέμμα της και το εγκάρδιο χαμόγελό της.
Τέτοιες φάτσες θηλέων βλέπουμε συχνά στα πανηγύρια το δεκαπενταύγουστο.
Εγαμεύθη ευχάριστα...
Μετά τη γάμευση, εξήγησε: "Τζίνα, Τζωρτζίνα, Γεωργία"
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
μπορεις να κανεις μια περιγραφη ;
Θα προσπαθήσω, αλλά με επιφύλαξη, γιατί ήταν τόσο πηχτό το σκοτάδι, που δεν έβρισκα που ήταν η πόρτα για να βγω έξω...

Τροφωνίου 11, κα Ρίτσα:
Ενδυμασία, μπικίνι.
Ηλικία ~50 (με κίνδυνο απόκλισης έως 80%)
Ύψος ~1.60
Μαλλί μαύρο, ίσιο, μέχρι τους ώμους.
Μαστοί μέτριοι.
Ομιλία καθαρή, με ελαφρό χρωματισμό που φανερώνει επαρχιώτικη καταγωγή.

Την ξέρετε;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Θα προσπαθήσω, αλλά με επιφύλαξη, γιατί ήταν τόσο πηχτό το σκοτάδι, που δεν έβρισκα που ήταν η πόρτα για να βγω έξω...

Τροφωνίου 11, κα Ρίτσα:
Ενδυμασία, μπικίνι.
Ηλικία ~50 (με κίνδυνο απόκλισης έως 80%)

εκει σταματησα να διαβαζω χαχαχα
οχι μαλλον αλλη φανταστηκα...
-----------------------------------
Ρε χιστες βοηθηστεμε να βρω την Κατια !!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Θα προσπαθήσω, αλλά με επιφύλαξη, γιατί ήταν τόσο πηχτό το σκοτάδι, που δεν έβρισκα που ήταν η πόρτα για να βγω έξω...

Τροφωνίου 11, κα Ρίτσα:
Ενδυμασία, μπικίνι.
Ηλικία ~50 (με κίνδυνο απόκλισης έως 80%)
Ύψος ~1.60
Μαλλί μαύρο, ίσιο, μέχρι τους ώμους.
Μαστοί μέτριοι.
Ομιλία καθαρή, με ελαφρό χρωματισμό που φανερώνει επαρχιώτικη καταγωγή.

Την ξέρετε;

μιλάς για μια με κοντό μαλλί και σκούρο δέρμα; Μία τρομακτικά άσχημη;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.037
Κριτικές
490
Like
36.866
Πόντοι
41.447
Πρωινές ώρες, σήμερα:


Τροφωνίου 13 ισόγειο
Αλλοδαπή ευτραφής προγκιλφ.
Μου είπε συνωμοτικά στο αυτί, ότι δέχεται και με 15 ευρώ. Της υποσχέθηκα ότι δεν θα το πω σε κανέναν...
:2funny: :2funny: :2funny:
Βέργας 3
Εδώ είχαμε τρία αλλοδαπά θήλεα, που μπαινόβγαιναν και στα δύο συστεγαζόμενα μπουρδέλα.
Αυτό συνέβαινε επειδή απουσίαζε η υπηρεσία στο δεξί μπουρδέλο, οπότε η γραμματεία και το λογιστήριο είχαν μεταφερθεί στο αριστερό..
Όση ώρα η ηλικιωμένη υπηρέτρια ήταν απασχολημένη να απορρυπαίνει τα δωμάτια συνουσιών από τα ψωλοχύματα, η εργαζομένη ΈΛλη εκτελούσε χρέη παρουσιάστριας, γραμματέως και εισπράκτορος...
Μόλις επανερχόταν η ηλικιωμένη, πήγαινε να συνουσιασθεί η Έλλη...
Τα άλλα δύο θήλεα ήταν ένα νεοαφιχθέν ξανθό, υπέρβαρο, με junbo φυσικά βυζιά, καθώς και η συμπαθητική ξανθιά μιλφ διοπτροφόρος που συναντάμε συχνά στα μπουρδέλα της Λιοσίων.

Μάλλον την μιλφ Μαρίνα θα είδες.
Στην Αυτοκράτειρα Μπέτυ Τροφωνίου 13 όροφος δεν πέρασες για να υποβάλεις τα σέβη σου?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Θα ακολοθησουν κριτικες αυριο για Ξενια και Αννα/Ιλονα που "χρωσταω" απο προχθες  :cum:
Χθες παντως δουλευε 2η βαρδια Φωκαίας 27Β ισογειο (αυτο με τα 3-4 σκαλακια που λες)
Για σημερα δεν ξερω, αλλα λογικα εκει θα ειναι..
Τελικά η καρολίνα δε δουλευε απόγευμα,πάλι λάθος πληροφορίες έδωσε ο μπέμπας...
Μήπως είναι ώρα να ξηλώσουμε κανένα αστέρι από τον μπέμπα? :coffee:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.260
Κριτικές
502
Like
64.467
Πόντοι
40.362
αστειο σκηνικο σημερα στο λεων 28 ισογειο, και ενώ ημουν αναμεσα στα ποδια της γκαμπριελας και την  :knockinb: αυτή ειχε κολλησει η βελονα και ελεγε συνεχεια "είμαι πουτανιτσα, είμαι πουτανιτσα, είμαι πουτανιτσα" με επιασαν τα γελια και δε μπορουσα να σταματήσω, δεν τελειωσα ποτε...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
αστειο σκηνικο σημερα στο λεων 28 ισογειο, και ενώ ημουν αναμεσα στα ποδια της γκαμπριελας και την  :knockinb: αυτή ειχε κολλησει η βελονα και ελεγε συνεχεια "είμαι πουτανιτσα, είμαι πουτανιτσα, είμαι πουτανιτσα" με επιασαν τα γελια και δε μπορουσα να σταματήσω, δεν τελειωσα ποτε...

Έπρεπε να της πεις να "σκάσει" και να την έβαζες να πυρφορίσει το καυλί σου,ώστε να χύσεις........ :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom