Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Για μία ακόμα συνεχόμενη μέρα κατέβηκα το απόγευμα στην 2η απογευματινή βάρδια γύρω στις 18:00 στο Κολωνού 53 για να πάρω τη Βαλέρια ή έστω τη Ντιάνα αν δεν ήταν η Βαλέρια αλλά στάθηκα πάλι άτυχος αφού καμία απlo τις δύο δεν ήταν εκεί... όμως ήταν ανοιχτό σήμερα και δούλευε η Χριστίνα, που πρώτη φορά βλέπω στην [size=12pt]μικρή πορνιακή μου πορεία[/size], πρόκειται για προμιλφ, μελαχρινή, κοντή, με πολύ ωραίο βαμμένο και συνάμα όμορφο πρόσωπο αλλά όχι αδύνατη, φορούσε μαύρο μεσοφόρι, με 3,5αρι βυζί, πληθωρική από το στήθος και κάτω... ήταν πολύ ευγενική, πρόσχαρη και προς τιμή της παρόλο που κατάλαβε πως δεν πρόκειται να περάσω αφού με ενδιέφερε η Βαλέρια και ή ίδια όπως και η ευγενική υπηρεσία με πληροφορούσαν για το πότε θα επιστρέψει η Βαλέρια και η Ντιάνα, να σημειώσω πως αν οι πληθωρηκές/γεμάτες ήταν του γούστου μου σίγουρα θα περνούσα με την Χριστίνα μετά το ενδιαφέρον που έδειξε στις ερωτήσεις μου για τις απουσιάζουσες κοπέλες, κάτι που μου επιβεβαιώνει και για τις κάλες υπηρεσίες που θα προσφέρει στους λάτρεις του είδους.
στο θέμα μου τώρα και για όσους ενδιαφέρονται για τη Βαλέρια, σύμφωνα πάντα με τις εργαζόμενς του οίκου, θα επιστρέψει από την Πέμπτη ή Παρασκευή στην απογευματινή βάρδια (αμήν!) και η Ντιάνα είναι σπίτι της, μάλλον για τεχνικούς λόγους και κάποια στιγμή την περιμένουν να επιστρέψει!  
Επίσης,
τα δύο σπίτια της Ακομινάτου νομίζω απεβίωσαν...
Δεληγιώργη 30 (τραβελάδικο) ήταν ανοιχτό σε σχέση με το Δεληγιώργη 39 που ήταν για άλλη μία φορά κλειστό...
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20: το δεξιό φωτάκι άνεβε σε σχέση με το αριστερό και κλειστό ήταν και αυτό...
Κολωνού 53: δούλευε κλασσικά η γνωστή Βίκη, μιλφ με κόκκινο μαλλί στο ύψος των ώμων, 4αρια βυζιά, μελάλο κώλος με πολλά πιασίματα και η Άντζελα που πρώτη φορά είδα, ίδιου αναστήματος με πιο ωραίο πρόσωπο και λίγο πιο αδύνατη από την Βίκη, ξανθιά με διχτυωτή μαύρη μπλούζα μέχρι και το ύψος του κώλου και από μέσα όλογυμνη, κάνουν και παρτούζα, η ευγενική υπηρεσία φεύγοντας μου είπε πως με περίμενει αφού "σεβάστηκε" την τσάρκα που νόμισε πως θα έκανα...!
Πια μικρή εμπειρία μύστη μου....είσαι άψογος....έχουμε τεράστια ανάγκη να τσαρκάρουμε μαζί σου όταν μπορέσεις........ :thumbsup:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Που να ήξερες πόσες γαμιούνται με πάκια......(και Φυλής  :huh: )........... ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Επειδη εχει πελατεια...
Αν βαραγε μυγες θα σαλοναρε σε πακια και θα ελεγε και αυτη φιλακια εδω εδω εδω (δειχνοντας στομα, βυζια και μουνι)  :2funny: οπως αυτες οι τυπισες στο Κεραμεικου 13
Λες χύστη μου?  :2funny:  :S :S :S
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
πορνό-απάκια, να λέμε σωστά τον όρο.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Που να ήξερες πόσες γαμιούνται με πάκια......(και Φυλής  :huh: )........... ;)

Τουλάχιστον οι μισές από Φυλής. Μεταξουργείο πηγαίνω μόνο για χαβαλέ και για να χύσω καμία στα πατουσάκια. Όχι γιατί είμαι φετιχιστής αλλά για να σπάσω πλάκα. Δεν πήρα ποτέ τα μπουρδέλα του δεκάρικου στα σοβαρά.
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
καποιες λεπτομερειες και σχολια  παραπανω για τις κοπελες που θα παραθεσω θελω ρε παιδια

φυλης74 μια αδυνατη  βυζαρου ιταλιδα  ειχε πει η τσατσα
φυλης 66 μπιανκα μελαχρινη με φουλ αν θυμαμαι καλα
φυλης 56 τζουλια ομορφη μελαχρινη με ωραιο σωμα
διδιμου 7β δε θυμαμαι ονομα μια ψηλη καστανοξανθη κανει και 69 και
φωκαιας 17 ξανθια εμμανουελα

αν ειχατε μια επιλογη  ποια θα  :pipa1: :fuck1: :knockinb: :knockinb:
 

extraman

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2013
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα ξεκούραση.......
Επειδή βαριέμαι να μάθω το <πως> στις παραθέσεις θα συμμετάσχω με manual σε κάποια ποστ.

Billy 13 είπε: Σιγά τα έξτρα ρε τύπος.....άλλες έκαναν ακάποτα γαμήσια να πούμε....αυτά που αναφέρεις......τα παίρνουμε και δωρεάν..........

Απαντώ: Ανέφερα σοφτ εξτραδάκια αν πρόσεξες.Ασχέτως τι γράφεται εδώ μέσα,έξτρα θεωρείται ότι μερακλίδικο βγει αυθόρμητα στο δωμάτιο δωρεάν ή με λεφτά.Όταν το αληθινό έξτρα όμως γραφτεί στο φόρουμ παύει να είναι έξτρα,τώρα τι λέτε εσείς δεν ξέρω.Το Φωκιανό Ουκρανάκι Γιάννα έκανε ακάποτα γαμήσια(το λέω μιας κι απελάθηκε όπως γράφτηκε)και το γνωρίζω πολύ καλά αυτό από πρώτο χέρι(καυλί).Αυτό ήταν πραγματικό έξτρα γιατί βγήκε στο δωμάτιο στην τύχη κι όχι με συννενόηση.Ας βγει κανείς μπεσαλής να το επιβεβαιώσει γιατί εγώ ζυγίζομαι ακόμα.Κι άλλες πολλές κάνουν φίλε γιατί αυτό είναι το φυσιολογικό στους ανθρώπους.Εσύ ας πούμε,αν είχες γκόμενα πουτάνα(όπως αρκετοί γύρω μας)πριν την βγάλεις γκόμενα
λογικά θα φορούσες καπότα αλλά μετά όχι!Έτσι δεν είναι;που είναι η διαφορά λοιπόν;στην σκέψη.Δεν μιλάω για πρεζούδες βέβαια.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xilnik είπε: Βεργας 3 Δεξια η πωλινα,αρχοντικη μελαγχροινη mlf,δεν χρειαζονται συστασεις.Ισως η εργαζομενη με τη μεγαλυτερη επιτυχια αυτη τη στιγμη σε ολους τους οικους ανοχης
των αθηνων

Απαντώ: φίλε με το συμπάθειο αλλά δεν είναι έτσι,10 επισκέψεις/μέρα είναι ζήτημα για την Πωλίνα.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xilnik είπε: Ιωαννινων 3 δυο δυνατες mlf, η αλεξια και η ειρηνη.Eδω φαινεται κατι ν αλλαζει σ αυτο το ημιστουντιο,αφου για τους λατρεις των mlf και οι δυο ηταν αρκετα δυνατα κομμματια.Η αλεξια ειναι ψηλη ξανθια γυναικαρα,η ειρηνη καστανη πιο γηινη με βυζαρες Και οι δυο με καβλωσαν..ομως και οι δυο συναγωνιστες που τις πηρανε,δεν βγηκαν ευχαριστημενοι απο τα δωματια

Απαντώ: κι εγώ ο τρίτος απογοητευμένος,σαν να πηδάς όμορφα ρομπότ είναι κι από έξτρα τίποτα κι οι δυο τους.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BMWPOWER είπε: Διδύμου 18 (Α&Β) Χριστινα την τιμησα 2 φορες πριν λιγες μερες μια στο Α και μια στο Β ενω παλιοτερα την ειχα ξαναπαρει στο Βεργας 3. ακα .ΑΡΙΣΤΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!

Απαντώ: Έύπλαστη,επίλεκτη,άρτια,δυναμική,γνώστρια...........
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
professorx είπε: Στο Αλκιβιάδου 16Γ επέστρεψε στην βάση της η Ντάνα απο Μολδαβία.Πρόκειται για την Λώρη ή Καμέλια για όσους την γνωρίζουν απο παλιά με θητεία στα Φυλής 66Δ
Φυλής 40,Διδύμου 7 και Διδύμου 8 ισόγειο.Στο σαλόνι γινόταν λαικό προσκύνημα στην κυριολεξία και τα δωμάτια ήταν όλα γεμάτα.

Απαντώ: Όταν η πουτάνα είναι δυναμίτης στο δωμάτιο,λογικό είναι να γίνεται της πουτάνας από κόσμο στο μπουρδέλο.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
professorx είπε: Το ιστορικό μπουρδέλο της Φώκαιας 22 όπου συνέβηκαν τα γεγονότα ενοικιάζεται και έχουν αναρτηθεί 2 μεγάλες πινακίδες απο εταιρεία real estate που έχει αναλάβει
το εγχείρημα.Άραγε θα ανοίξει ξανά ως μπουρδέλο; Οψόμεθα.

Aπαντώ: πολύ παλιά εκεί βρισκόταν γραφείο κηδειών.......με ότι αυτό συνεπάγεται.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Φανούρης Τζούρας είπε: Καλύμνου 36: Η Ναταλία˙ με ίσιο καστανό μαλλί πιασμένο πίσω, μέτριο πρόσωπο, μάλλον μεσαίο στήθος, καλοζωισμένο αψηλό κορμί. Σε απλό.

Απαντώ: Αν δεν στεγαζόταν εκεί η κλαταρισμένη πλέον Νανά,η Ναταλία θα βαρούσε μύγες.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Φανούρης Τζούρας είπε: Φυλής 71 αριστερά (όροφος): Κλασικά η έκφυλη νεαρή Νέλλυ, με ΚΩΛΟ.

Απαντώ: άριστη και άκαμπτη σιδηροκατασκευή που αντέχει στις κακουχίες,αναμένονται ακόμα καλύτερα πράγματα.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ellas είπε: 37α:Λαρίσα, μελαχροινό τσουπωτό κοντοπούτανο με ωραίο πρόσωπο και βυζάρες.

Απαντώ: πολύ καλή αλλά δεν κάνει έξτρα.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ellas είπε: 1α:Αντελίνα η απίστευτη φόλα.

Ίσως η χειρότερη όλων στην περιοχή μαζί με την Κατερίνα το σουβλί από τα Ιάσωνος 30.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
john fystikis είπε: Κεραμικού 15Α (όροφος): περιμέναμε να βγει από το δωμάτιο ή νεαρή και καινούρια κατά δήλωση της ευγενικής και πρόσχαρης ξανθιάς υπηρεσίας
(πολύ σπάνιο για Μεταξουργίο και με εντυπωσίασε, γι αυτό και τα φιλιά μου σε αυτήν) η Μόνικα, πρόκειται για αδύνατο κοντοπούτανο μελαχρινό με πολύ ναζιάρικο και όμορφο πρόσωπο, 1,5αρι - 2αρί βυζί και απίθανο κωλαράκι, θαρρείς δε πως είναι δίδυμη αδερφή της γνωστής Μαρίας από Λεωνίδου 28 δεξιό σε σχέση με το πρόσωπο και το ανάστημά της.

Απαντώ: μουνάρα αλλά πολύ τυπική μέσα.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
xarisma είπε: στο 84 το πάνω η Μάγια με καυλέ κορμί αλλά δεν μου ... κολλάει.

Απαντώ: παίζει να είναι η μόνη πουτάνα σε όλη την Φυλής που ο λαός είτε γουστάρει είτε ξενερώνει,εγώ 2 φορές που την έχω γαμήσει ήταν την μία μέρα και την άλλη νύχτα οπότε
μέτρο δεν υπάρχει,να προσθέσω ότι διαβάζει το σάιτ καθημερινά όπως και πολλές άλλες.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
n.smirni76 είπε: Κωνσταντινουπόλεως 166β , δούλευε κλασσικά η Ευα , η ξανθιά λεπτή μίλφ με το ωραίο κορμί και τα 1.5άρια στητά βυζία στα μαλλιά της μάλιστα έχει και δύο τούφες
πιο σκούρες , το πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικό τελειωτικό .

Απαντώ: πολύ δυνατή μέσα και πεντακάθαρη,έξοχες οι τούφες σε ένα κράμα Κούβελας-Παναγιωταρέα,το μόνο πλην είναι ότι το πρόσωπό της άρχισε να σπάει.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
john fystikis είπε: τα δύο σπίτια της Ακομινάτου νομίζω απεβίωσαν...

Απαντώ: το δεξί έληξε για πάντα γιατί με εικοσάρικο και γερόντισσες εκεί μέσα δεν πας πουθενά,το αριστερό ρίχνει καμιά τουφεκιά με καμιά κωλού Ντανιέλα.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
duskolieggrafi είπε: Αρκετα καλη πιπα με deepthroat κανει και η Ευα που την εχω πετυχει Παρασκευες και Σαββατα βραδυ στον ιδιο οικο (εχω να τη δω ομως απο το καλοκαιρι,
δεν ξερω αν δουλευει ακομα εκει). Ομοιως και η Ναταλια στο Μεγαλου Αλεξανδρου 15, επισης βραδυ.

Απαντώ: η Εύα είναι η γνωστή Γιέβα που έχει δουλέψει και στο Κωνσταντινουπόλεως 166 αριστερά,μόλις φάει τα λεφτά θα γυρίσει.
Η Ναταλία είναι καλή αλλά κάνει ακάποτο τσιμπούκι και στους γύφτους.

Ώρα για καφέ τώρα........
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Απαντώ:Το Φωκιανό Ουκρανάκι Γιάννα έκανε ακάποτα γαμήσια(το λέω μιας κι απελάθηκε όπως γράφτηκε)και το γνωρίζω πολύ καλά αυτό από πρώτο χέρι(καυλί).Αυτό ήταν πραγματικό έξτρα γιατί βγήκε στο δωμάτιο στην τύχη κι όχι με συννενόηση.Ας βγει κανείς μπεσαλής να το επιβεβαιώσει γιατί εγώ ζυγίζομαι ακόμα.Κι άλλες πολλές κάνουν φίλε γιατί αυτό είναι το φυσιολογικό στους ανθρώπους.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Να' τανε και η μόνη ...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Να' τανε και η μόνη ...

:grin:

εδω πήγε φίλος σε γνωστό μιλφ της ευρύτερης περιοχής Λιοσιων , που γνωρίζει δόξες αυτον τον καιρό , και πήγε  ο ανθρωπος να της βαλει κωλοδάχτυλο και βρήκε μέσα στην κωλοβαλβίδα τα χύσια του προηγούμενου..... :grin:
τι να λεμε τωρα...... :helpplea:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Ενας φιλος στο μεταξουργειο εβαλε δαχτυλο στο μουνι μια σαπιας και βρηκε μεσα ΤΗΝ ΚΑΠΟΤΑ του προηγουμενου και πιθανοτατα και χυσια  :S
Προκειται για το βρωμερο ζομπι Σουζανα που εργαζεται στο Μεγ.Αλεξανδρου 22Β  :zombie:

πολύ ρομαντικό σκηνικό!!!!! :smitten:
french-kiss-008.gif
love-083.gif
love-075.gif
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Σήμερα ξεκούραση.......
Επειδή βαριέμαι να μάθω το <πως> στις παραθέσεις θα συμμετάσχω με manual σε κάποια ποστ.

Billy 13 είπε: Σιγά τα έξτρα ρε τύπος.....άλλες έκαναν ακάποτα γαμήσια να πούμε....αυτά που αναφέρεις......τα παίρνουμε και δωρεάν..........

Απαντώ: Ανέφερα σοφτ εξτραδάκια αν πρόσεξες.Ασχέτως τι γράφεται εδώ μέσα,έξτρα θεωρείται ότι μερακλίδικο βγει αυθόρμητα στο δωμάτιο δωρεάν ή με λεφτά.Όταν το αληθινό έξτρα όμως γραφτεί στο φόρουμ παύει να είναι έξτρα,τώρα τι λέτε εσείς δεν ξέρω.Το Φωκιανό Ουκρανάκι Γιάννα έκανε ακάποτα γαμήσια(το λέω μιας κι απελάθηκε όπως γράφτηκε)και το γνωρίζω πολύ καλά αυτό από πρώτο χέρι(καυλί).Αυτό ήταν πραγματικό έξτρα γιατί βγήκε στο δωμάτιο στην τύχη κι όχι με συννενόηση.Ας βγει κανείς μπεσαλής να το επιβεβαιώσει γιατί εγώ ζυγίζομαι ακόμα.Κι άλλες πολλές κάνουν φίλε γιατί αυτό είναι το φυσιολογικό στους ανθρώπους.Εσύ ας πούμε,αν είχες γκόμενα πουτάνα(όπως αρκετοί γύρω μας)πριν την βγάλεις γκόμενα
λογικά θα φορούσες καπότα αλλά μετά όχι!Έτσι δεν είναι;που είναι η διαφορά λοιπόν;στην σκέψη.Δεν μιλάω για πρεζούδες βέβαια.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ώρα για καφέ τώρα........
Έχω πάθει εξάρτηση με έξτραμαν........... :rockon:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Έχω πάθει εξάρτηση με έξτραμαν........... :rockon:
καλημέρα "κορμί"...σήμερα θα δώσεις το παρόν στο 104?? σε περιμένουν οι άτακτες κορασσίδες να γευτούν λίγη μυική δύναμη από billy 13... :cool2: :cool2:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
καλημέρα "κορμί"...σήμερα θα δώσεις το παρόν στο 104?? σε περιμένουν οι άτακτες κορασσίδες να γευτούν λίγη μυική δύναμη από billy 13... :cool2: :cool2:
Πήγα και γάμησα πριν λίγο καταδρομικά και δεν έχω άλλα πορνο-€.............και μόλις τελείωσα από GYM............. :S

bk6vwMm.png
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom