Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Επισκεψη πριν από λιγο στη φυλης με κυριο σκοπο να καταθεσω στον οροφο του 69 στη χριστινα,που χτες με ξετρελανε
Στη θεση της όμως βρηκα την τζουλιανα με φουλ,από αλκιβιαδου 16γ επισης,τη κοπελα για την οποια τοσο ρομαντικα εγραψε ο Πυραυλος στη κριτικη του
Τελικα το χριστινακι θα ειναι το απογευμα,οπως συνηθως μου ανεφερε η υπηρεσια
Στα υπολοιπα σπιτια περιξ της φυλης
Φωκαιας
25β κλαουντια,νεα κοπελιτσα,μαλλον κοντη,με πολύ πλαδαρο κορμι και κυριως αντιαισθητικα εξογκωματα πλαγια των μηρων
27 β ισογειο μαρια η κοντοπουτανη και παλι,με το βασικο ερωτημα και το δικο μου και των συναγωνιστων που εμπαιναν να παραμενει αναπαντητο,Που είναι η αθηνα’?
Μαγνησιας 1 κατερινα,εμοιαζε αρκετα στην κατερινα την κριτικια,φουλ προγραμμα
Μελαγχροινη μεταmlf με πολύ φαρδια περιφερεια
Φυλης
67 νικολ,ξανθο πολύ σεξι μωρο,γλυκο προσωπο,πιθανον να την εχω ξαναδει
59 ιζαμπελα,το ψηλο αλογο τα οποιο φαινεται να εχει αδυνατισει παρα πολύ στο κορμο και στο προσωπο,πιθανον λογω διπλοβαρδιας
Καταθεση στη συγκεκριμενη κοπελα αφου ειχαν μεσολαβησει πεντε μερες αποχης,και χρειαζομουν κατι καλο για να ξεκινησω


 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.478
Κριτικές
61
Like
42.727
Πόντοι
22.785
Επισκεψη πριν από λιγο στη φυλης με κυριο σκοπο να καταθεσω στον οροφο του 69 στη χριστινα,που χτες με ξετρελανε
Στη θεση της όμως βρηκα την τζουλιανα με φουλ,από αλκιβιαδου 16γ επισης,τη κοπελα για την οποια τοσο ρομαντικα εγραψε ο Πυραυλος στη κριτικη του
Τελικα το χριστινακι θα ειναι το απογευμα,οπως συνηθως μου ανεφερε η υπηρεσια
Στα υπολοιπα σπιτια περιξ της φυλης
Φωκαιας
25β κλαουντια,νεα κοπελιτσα,μαλλον κοντη,με πολύ πλαδαρο κορμι και κυριως αντιαισθητικα εξογκωματα πλαγια των μηρων
27 β ισογειο μαρια η κοντοπουτανη και παλι,με το βασικο ερωτημα και το δικο μου και των συναγωνιστων που εμπαιναν να παραμενει αναπαντητο,Που είναι η αθηνα’?
Μαγνησιας 1 κατερινα,εμοιαζε αρκετα στην κατερινα την κριτικια,φουλ προγραμμα
Μελαγχροινη μεταmlf με πολύ φαρδια περιφερεια
Φυλης
67 νικολ,ξανθο πολύ σεξι μωρο,γλυκο προσωπο,πιθανον να την εχω ξαναδει
59 ιζαμπελα,το ψηλο αλογο τα οποιο φαινεται να εχει αδυνατισει παρα πολύ στο κορμο και στο προσωπο,πιθανον λογω διπλοβαρδιας
Καταθεση στη συγκεκριμενη κοπελα αφου ειχαν μεσολαβησει πεντε μερες αποχης,και χρειαζομουν κατι καλο για να ξεκινησω

ΠΉΓΕΣ κρυφά στό άτίθασο άλογο έ ?? :s&m_1: :s&m_1:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Επισκεψη πριν από λιγο στη φυλης

25β κλαουντια,νεα κοπελιτσα,μαλλον κοντη,με πολύ πλαδαρο κορμι και κυριως αντιαισθητικα εξογκωματα πλαγια των μηρων
Αν δεν κάνω λάθος η Κλαούντια δεν είναι νέα κοπέλα αλλά δούλευε παλαίοτερα στο Φυλής 134 ισόγειο και μέτα ένα πόλυ σύντομο πέρασμα με το που άνοιξε το ανακαινισμένο Διδυμου 27...
Υ.Γ. respect για τις συχνές ενημερώσεις σου!


Ρε παιδιά ,η ΑΝΚΑ ,η πανέμορφη Πολωνέζα στη  Φωκαίας 25
τι έγινε ;
Παντρεύτηκε σαν την Αλεξανδράτου;  :huh:
μόνο έσυ ψάχνεις γι αυτήν την φολάρα... νομίζω πήρε πόδι λόγο των καλών της υπηρεσιών!


οι δυό κολήτες , πιο πάλιά δούλευαν μαζί , το χαρακτηριστικό τους ότι λένε φιλάκια εδω εδώ εδώ , δείχνοντας αντίστοιχα στόμα , στήθος μουνί.
στη Χριστίνα και στην Ανέτα θα αναφέρεσαι, έχεις δίκιο μόνο που χθες αυτά τα έκανε η τσατσά!
Υ.Γ. respect στην ενημέρωσή σου!  


την Κυριακή στην 2η βάρδια σε λίγα που μπήκα.
ωραία ενημέρωση τύπε!!!


sqrt(([(3*4*5*6)-310]/2))+((5!)/12)-(15) = 0
χαχαχα... έλιωσα!


καλησπερα συνοδοιποροι…μια ερωτηση…η καιτη που αναφερετε αραια και που στη κεραμικου Κολωνού 53 ξανθια νταρντανα με κοντα μαλλια και σφιχτη κωλαρα…ειναι η καιτη που εκδιδεται συνηθως πρωινα περγαμου 27 ισογειο μαζι με ολγα…το γνωστο σεξυ θωρηκτο?????…διαβασα μια προσφατη κριτικη του συνοδοιπορου ν.σμυρνη…οτι την ειχε παρει σα βερονικα στο διδυμου 20…….αν θυμαμαι καλα η μονη βερονικα που περασε απο κει ειναι η γνωστη νικα που εκδιδεται και τωρα αγκυρας αλκαμενους αλλα και διδυμου…….η καιτη που δουλευει πρωι περγαμου μαζι με ολγα..εργαζοταν παλαιοτερα σε διδυμου αγκυρας ως αντζελα…και αλλαξε γρηγορα το ονομα της ως καιτη…βερονικα με κοντο μαλλι σε διδυμου πριν 9 μηνες δε θυμαμαι…η νικα-βερονικα ειναι καστανη αδυνατη…ενω η καιτη πρωην αντζελα νταρντανα και ψηλη..με ισως τη γαμιστεροτερη κωλαρα που παιζει αυτη τη στιγμη στα αθηναικα μπουρδελα…τεσπα επισκεφτηκα σημερα το κολωνου 53 να τσεκαρω…και αντι για τη καιτη βγηκαν η ολγα η γνωστη απο περγαμου 27 και διδυμου και μια μαρια……οποτε υποθετω οτι αφου δουλευει η φιλη της η ολγα εκε…..ι θα ειναι η γνωστη καιτη πρωην αντζελα…..δε ξερω ας το διευκρινησει καποιος……σορρυ για το νυχτερινο καψιμο εγκεφαλου…….
Ζαλίστηκα...


Δεν σου κόβουν καθόλου την όρεξη για γαμήσι οι σύριγγες και τα πρεζόνια;
ναι την αποφέυγω την Κεραμεικού όπως και την γειτονιά με τους άσσους στην Ιάσωνος αλλά είχα καιρό να πέρασω από 'κει και με αφορμή κάτι καλές αναφορές του μπέμπα, βρήκα την ευκαιρία...


Δεύτερη βάρδια στο Μεταξουργείο:

28επάνω:Λειλά
γύρισε η Λέιλα στην απογευματινή βάρδια; ωραία είδηση όπως και η ενημέρωσή σου!


Επίσης:

Φυλ. 134 ισ.: μια μετριοκαλή παρουσία προμίλφ με μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω από τους ώμους.
Την Άννα είδες, ωραία παρουσία και πολύ καλή στα ενδότερα!
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
όπως έγραψε και άλλο μέλος , μην είσαι τόσο σίγουρος , με το σωστό αντίτιμο όλα γίνονται και ακόμα καλύτερα αν σε ξέρει , και άκα κάνει και κώλο δίνει  ;)

δηλαδη?  :rolleyes:
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
οι δυό κολήτες , πιο πάλιά δούλευαν μαζί , το χαρακτηριστικό τους ότι λένε φιλάκια εδω εδώ εδώ , δείχνοντας αντίστοιχα στόμα , στήθος μουνί.

Θυμάμαι πριν καιρό που ήμουν με τον Πορνίδη από 'κει μας είπαν τις ίδιες μαλακίες , φιλάκια εδώ εδώ κι εδώ - κι εμείς ταυτόχρονα και με τα δυο μας  χέρια δείξαμε τα αρχίδια μας .. "κι εδώ" ?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Επισκεψη πριν από λιγο στη φυλης με κυριο σκοπο να καταθεσω στον οροφο του 69 στη χριστινα,που χτες με ξετρελανε
Στη θεση της όμως βρηκα την τζουλιανα με φουλ,από αλκιβιαδου 16γ επισης,τη κοπελα για την οποια τοσο ρομαντικα εγραψε ο Πυραυλος στη κριτικη του
στα υπολοιπα σπιτια περιξ της φυλης
φωκαιας
25β κλαουντια,νεα κοπελιτσα,μαλλον κοντη,με πολύ πλαδαρο κορμι και κυριως αντιαισθητικα εξογκωματα πλαγια των μηρων
27 β ισογειο μαρια η κοντοπουτανη και παλι,με το βασικο ερωτημα και το δικο μου και των συναγωνιστων που εμπαιναν να παραμενει αναπαντητο,Που είναι η αθηνα’?
Μαγνησιας 1 κατερινα,εμοιαζε αρκετα στην κατερινα την κριτικια,φουλ προγραμμα
Μελαγχροινη μεταmlf με πολύ φαρδια περιφερεια
Φυλης
67 νικολ,ξανθο πολύ σεξι μωρο,γλυκο προσωπο,πιθανον να την εχω ξαναδει
59 ιζαμπελα,το ψηλο αλογο τα οποιο [size=12pt]φαινεται να εχει αδυνατισει παρα πολύ στο κορμο και στο προσωπο[/size],πιθανον λογω διπλοβαρδιας
Καταθεση στη συγκεκριμενη κοπελα αφου ειχαν μεσολαβησει πεντε μερες αποχης,και χρειαζομουν κατι καλο για να ξεκινησω
.....στυλιάρι έγινε........... :zfuck: :cum: :cum: :cum:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
μεσημεράκι στις 14.00 ξεκίνησα για τσάρκα , δεν είχα σκοπό να καταθέσω , έτσι για να μην ενδώσω πήγα σε σπίτια που θα δώ "τρομακτικές"κοπέλες...

Μαγνησίας 11 , δούλευαν δυο κοπέλες , Αννα μελαχρινή ψηλή λεπτή άβυζι , πρόγραμμα με κώλο ,δούλευε Φυλής 66δ , μαζί της και ένα γκίλφ ξανθό η Λίντα παχουλή με 1.5άρι βυζί ,βγήκαν απο το δωμάτιο όπου ήρωας
συναγωνιστής τις είχε πάρει παρτούζα....η Λίντα βγήκε στο σαλόνι με τζήν και σουτιέν.

Μαγνησίας 1 αφού παρέβλεψα την πινακίδα στην είσοδο που γράφει χτυπήστε το κουδούνι , έφτασα στην πόρτα που έχει επιγραφή χτυπάτε  το καμπανάκι.....δούλευε η Κατερίνα μελαχρινή μιφογκίλφ με
μαλλί μέχρι τους ώμους , κοντή χοντρή με 2.5άρια βυζιά , πρόγραμμα ακα τελειωτικό και κώλο.

Καλύμνου 48β , πέρασα στο σαλονί και η υπηρεσία μου είπε ότι δουλέυει η Νάσια , έχει ωραία μάτια μου κάνει , δεν είναι μικρούλα...απο το δωμάτιο βγήκε η Αναστασία απο Περγάμου 27 και πιο παλία Βέργας 2,
καστανό κοντό γκράνι παχουλή με 2άρι βυζί , όντως έχει πολύ ωραία μάτια όπως έχω ξαναγράψει , χαρακτηρηστικό της το τατού πεταλούδα που έχει στο δεξί της μπράτσο , απλό πρόγραμμα.

Καλύμνου 48α ανέβηκα τις σκάλες , πάνω πάνω με περίμενε η υπηρεσία , καλησπέρα δουλέυει η Ολγα μου κάνει με απλό πρόγραμμα , η Ολγα είναι ένα κοντόχοντρο γκράνι με 2άρι βυζί και καστανά κοντά μαλλιά.

Καλύμνου 36 ο οίκος δεν έχει φωταάκι απ έξω , χτύπησα το κουδούνι και μου άνοιξαν , στο σαλόνι καθόταν ένας κύριος με γυαλιά , η υπηρεσία μου λέει ότι δουλέυει η Ναταλί , μιά καστανόξανθη ψηλή χοντρή μίλφ
με 2άρι βυζί , τι πρόγραμμα έχει ρωτώ ,ωραίο απαντάει η υπηρεσία.....γελάω και μου λέει ρωτήστε τον κύριο είναι πελάτης της , ο κύριος κόμπλαρε αλλά μου είπε τσιμπούκι και πισωκολλητο.

Λεωφόρως Ιωνίας 12 κατέβηκα τα σκαλιά και ο χώρος μύριζε σαν απο θερμαντική αλοιφή....μου άνοιξαν , απο την κουρτίνα της κουζίνας ξεπρόβαλε η Αννα , ξανθό ψηλό αρχοντικό μιλφογκίλφ , με μαλλί μέχρι τους
ώμους , κανονικό σώμα και 2άρι βυζί ,το πρόγραμμα απλό.

Περγάμου 27α , δούλευε η Μαριάννα , μιά ξανθιά κοντή γκίλφ με μπείμπι ντολ και ζαρτίερες , παχουλή με 4άρια βυζιά , το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε απλό.

Περγάμου 27 δούλευε η Ιζαμπέλα απο Ελλης και Διδύμου , μελαχρινή χοντρή με τεράστιο κώλο και 2άρι βυζί , το πρόγραμμα της με κώλο , είπα ευχαριστώ και έκανα να φύγω ,εμείς
ευχαριστούμε μου απάντησε ,την ρωτάω γιατί αφού δεν θα περάσω , μου απάντησε γιατί είσαι ευγενικός , μας είπες καλησπέρα και ευχαριστώ...σχεδόν κανένας δεν το κάνει.
Καλό μεσημέρι.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
27 β ισογειο μαρια η κοντοπουτανη και παλι,με το βασικο ερωτημα και το δικο μου και των συναγωνιστων που εμπαιναν να παραμενει αναπαντητο,Που είναι η αθηνα’?
Η αθηνα εχει καποιο οικογενειακο προβλημα και θα λειπει κατα καιρους..γιαυτο και οι τοσες απουσιες.
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
καλησπερα συνοδοιποροι…μια ερωτηση…η καιτη που αναφερετε αραια και που στη κεραμικου 53 ξανθια νταρντανα με κοντα μαλλια και σφιχτη κωλαρα…ειναι η καιτη που εκδιδεται συνηθως πρωινα περγαμου 27 ισογειο μαζι με ολγα…το γνωστο σεξυ θωρηκτο?????…διαβασα μια προσφατη κριτικη του συνοδοιπορου ν.σμυρνη…οτι την ειχε παρει σα βερονικα στο διδυμου 20…….αν θυμαμαι καλα η μονη βερονικα που περασε απο κει ειναι η γνωστη νικα που εκδιδεται και τωρα αγκυρας αλκαμενους αλλα και διδυμου…….η καιτη που δουλευει πρωι περγαμου μαζι με ολγα..εργαζοταν παλαιοτερα σε διδυμου αγκυρας ως αντζελα…και αλλαξε γρηγορα το ονομα της ως καιτη…βερονικα με κοντο μαλλι σε διδυμου πριν 9 μηνες δε θυμαμαι…η νικα-βερονικα ειναι καστανη αδυνατη…ενω η καιτη πρωην αντζελα νταρντανα και ψηλη..με ισως τη γαμιστεροτερη κωλαρα που παιζει αυτη τη στιγμη στα αθηναικα μπουρδελα…τεσπα επισκεφτηκα σημερα το κολωνου 53 να τσεκαρω…και αντι για τη καιτη βγηκαν η ολγα η γνωστη απο περγαμου 27 και διδυμου και μια μαρια……οποτε υποθετω οτι αφου δουλευει η φιλη της η ολγα εκε…..ι θα ειναι η γνωστη καιτη πρωην αντζελα…..δε ξερω ας το διευκρινησει καποιος……σορρυ για το νυχτερινο καψιμο εγκεφαλου…….
Nαι καυλεουρα αυτη ειναι..
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Περγάμου 27 δούλευε η Ιζαμπέλα απο Ελλης και Διδύμου , μελαχρινή χοντρή με τεράστιο κώλο και 2άρι βυζί , το πρόγραμμα της με κώλο , είπα ευχαριστώ και έκανα να φύγω ,εμείς
ευχαριστούμε μου απάντησε ,την ρωτάω γιατί αφού δεν θα περάσω , μου απάντησε γιατί είσαι ευγενικός , μας είπες καλησπέρα και ευχαριστώ...σχεδόν κανένας δεν το κάνει.
Καλό μεσημέρι.

ορίστε κάποια που εκτιμά την ευγένεια.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.062
Κριτικές
7
Like
9.800
Πόντοι
1.686

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
ρε την Χριστίνα την ξέρω πολλά χρόνια και ποτέ δεν έχει αναφέρει ακάποτο ή κώλο. Μου κάνει μεγάλη εντύπωση, είμαι παλιός πελάτης και θεωρώ ότι θα είχε κάνει μια αναφορά τουλάχιστον για κώλο. Βέβαια να πώ την αλήθεια δεν ρώτησα και ποτέ. Με συγχωρείτε αλλά θα κρατήσω κάποιες επιφυλάξεις.
δεν αναφέρονται αυτά στο σαλόνι  ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
Η Χριστίνα έκανε έξτρα και αυτός είναι ο λόγος που εξαφανίστηκε εν μια νυκτί εντελώς ξαφνικά πέρυσι. Κάποιοι εκ των συναγωνιστών είχαν "μαγκέψει" πολύ πλέον και η μόνη λύση ήταν να εξαφανιστεί για λίγο δουλέυοντας αλλού βέβαια... (Κρήτη και αλλού). Κατόπιν, μας ξανάρθε...
την μίση αλήθεια ξέρεις  ;)
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Συναδελφοι συνοδοιποροι πορνορεπορτερς του ρομαντικου μεταξιου…θελω τα φωτα σας……..σπανια παω στη περιοχη…αλλα σφιξανε οι τσεπες αυτο το καιρο…..λοιπον στο δεκαρικο……αναζητηση πιπας ΑΡΓΗΣ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΓΡΗΣ με κοιταγματα στα ματια…..ποια η ποιες προτεινετε?????
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
ρε τύπε η Νίκα είναι κοντή καστανή , η Καίτη που πήρα την είχα πάρει στο Διδύμου 20 όταν δούλευε σαν Βερόνικα είναι ψηλή χοντρή ξανθιά με κοντά μαλλιά , έχω και κριτική , τσέκαρε αν θές  ;)
ναι ρε συ οκ…αλλα η τυπισσα που περιγραφεις ειναι η καιτη και πρωην αντζελα που εργαζεται πλεον σε περγαμου αλλα και κολωνου 53 οπως επιβεβαιωσε συναγωνιστης.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
ναι ρε συ οκ…αλλα η τυπισσα που περιγραφεις ειναι η καιτη και πρωην αντζελα που εργαζεται πλεον σε περγαμου αλλα και κολωνου 53 οπως επιβεβαιωσε συναγωνιστης.
ok , στην Ελλάδα είμαστε , όλοι δίκιο έχουμε , δεν θα τσακωθούμε για πουτάνες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom