Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Πες ρε χύστη τι εννοείς,να πάμε να πάρουμε εξτραδάκια και εμείς από Χριστινάκι......... :grin:
Αν σε συμπαθήσει μια χαρά έξτρα θα σου κάνει  ;) Χωρίς να πληρώσεις παραπάνω εννοείται!
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Παλιά που πήγαινα συχνά έπεφταν ρομαντικά γλωσσοφιλα και λίγο ακα πίπα καναδυο φορές.. Για παραπάνω δεν ξέρω..
...και γλυφοκώλια και γλωσσόφιλα... :2funny:  Σεξ χωρίς προφύλαξη δεν το επιδίωξα  :2funny:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Βασικά τώρα που το σκέφτομαι ακα πίπα τον κορμό μου εγλυφε οχι το κεφαλάκι.

Για περισσότερα ελπίζω να μας ενημερώσει ο μύστης extraman φαίνεται γνώστης  :rockon:
Άσε γιατί με τα έξτρα θα φάμε το κεφάλι μας (και τα δύο τώρα που το σκέφτομαι) καμιά ώρα  :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Βασικά τώρα που το σκέφτομαι ακα πίπα τον κορμό μου εγλυφε οχι το κεφαλάκι.

Για περισσότερα ελπίζω να μας ενημερώσει ο μύστης extraman φαίνεται γνώστης  :rockon:

τον κορμό τον γλύφει και σε μένα ρε!!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Αν σε συμπαθήσει μια χαρά έξτρα θα σου κάνει  ;) Χωρίς να πληρώσεις παραπάνω εννοείται!
Με συμπαθεί τύπε.......την ξέρω από εποχή Φ.66....μου έχει ρουφήξει το καυλί ακάποτα...γλυφοκωλάδα....τα αρχίδια + γλωσσόφιλα μερικές φορές....επαναλαμβάνω όπως είπε και ο μικρός μπέμπας.......δεν είναι έξτρα αυτά......... :grin:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Με συμπαθεί τύπε.......την ξέρω από εποχή Φ.66....μου έχει ρουφήξει το καυλί ακάποτα...γλυφοκωλάδα....τα αρχίδια + γλωσσόφιλα μερικές φορές....επαναλαμβάνω όπως είπε και ο μικρός μπέμπας.......δεν είναι έξτρα αυτά......... :grin:
Αν έξτρα εννοείς να τη γαμήσεις χωρίς προφυλακτικό τότε όχι δεν μου το έχει προτείνει  :)

Άλλες ναι,αυτή όχι  ;)
 

Aprosdokitos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δεύτερη βάρδια στο Μεταξουργείο:
Ιάσωνος 43:Εμμανουέλα, ξανθό, έκφυλο μιλφ με σκούρο δέρμα-και φουλ πρόγραμμα.
46β:Μαρία, απίστευτο μισοτελειωμένο πρεζάκι με σάπια δόντια και πολλά τατουάζ-φουλ κι αυτή
44:Αδιάφορο μελαχροινό στυλιάρι που μιλούσε μια ώρα στο τηλέφωνο και που την ξέχασα ήδη
44νέο:Αλίνα, η γνωστή μελαχροινή μιλφ (και βάλε!)με σέξυ εσώρουχο-κορμάκι
37α:Λαρίσα, μελαχροινό τσουπωτό κοντοπούτανο με ωραίο πρόσωπο και βυζάρες
37κλειστό
33επάνω:Μαρία η μελαχρινή με την αφανα και η Αλεξάνδρα η γνωστή που το ύψος που της λείπει το έχει πάρει σε βυζιά
33υπόγειο:Χριστίνα το νανάκι και Τζωρτζιάνα γυφτοειδές χαζοχαρούμενο στυλιάρι
31:Χριστίνα το ωραίο τσιγγανάκι από Κολοκυνθούς 63
30υπόγειο:Λόλα η ξανθιά φόλα
30επάνω:Μαρία το ξανθό παλιό ρώσικο μιλφ από Μεγ.Αλεξάνδρου 28
27α:Άντζελα απο Ιάσωνος 37 επάνω-για μερακλήδες
19κάτω:"Εδώ οι κοπέλες δεν έχουν όνομα-μόνο ψευδώνυμο"είπε η τσατσα.Επιτόπου λοιπόν η καινούρια κοπέλα(αρκετά εμφανίσιμη παρακαλώ-στο στυλ της Μάρως από το Ιάσωνος 44) βαφτίστηκε Μαρία.
19 επάνω κλειστό
20α:Έλενα η ξανθιά με τις βυζαρες
1α:Αντελίνα η απίστευτη φόλα
1β:Χριστίνα το γυφτικο στυλιάρι με το σαν της Ναόμι στητό βυζί αριστερά και δεξιά η Μαρία το μικρούλι με την απίστευτη ρώγα
1γ:Τζοάννα, ξανθιά γεματούλα με όμορφο πρόσωπο

Τα Περδίκα 1 και 3 είχαν φως αλλά ήταν κλειστά
Λεωνίδου 28 κάτω:Μαρία-προλαβαίνετε δεν προλαβαίνετε γιατί φεύγει οριστικά
28επάνω:Λειλά

Κολωνου11 ισόγειο:Λίζα, μελαχροινό στυλιάρι-κλώνος της Εσμεράλδας και δεν μιλούσε γρι Ελληνικά
11υπόγειο, 15αριστερά και δεξιά κλειστά
30:Το γεγονός της βραδυάς...Η εμφάνιση της μελαχροινης μιλφ Κατερίνας(ιδιοκτήτριας του μαγαζιού και απίστευτης γυναικάρας) μαζί με την γνωστή Άννα
30επάνω:Όλγα και Σιμόνα
32γ(υπόγειο):Μιρελλα με κόκκινα εσώρουχα απόψε
32α:Άννα η ξανθιά γεματούλα με τις βυζάρες-φόλα
27ισόγειο:Χριστίνα η αλλοίθωρη
27υπόγειο:Τζώρτζια η ξανθιά χοντρή με το μουστάκι
27επάνω:Γωγώ, μελαχροινό λεπτό εντελώς αδιάφορο
48κλειστό
53:Μαρία, το ρώσικο μελαχροινό μιλφ με το(κλασικά!)μαύρο κορμάκι της και Όλγα.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
φυλής 66Α ποιά κοπέλα είχε βάρδια τώρα ;;; δεν πρόλαβα να ρωτήσω όνομα ...

φυλής 84Β που δουλεύει η Μάγια , ήταν μια νεα άπειρη κοπελίτσα , όνομα , Λίστα , Κοντούλα με γυαλάκια , κοτσίδα μαλλιά , μέτριο βυζι , απλό κωλαράκι !!!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
φυλής 66Α ποιά κοπέλα είχε βάρδια τώρα ;;; δεν πρόλαβα να ρωτήσω όνομα ...

φυλής 84Β που δουλεύει η Μάγια , ήταν μια νεα άπειρη κοπελίτσα , όνομα , Λίστα , Κοντούλα με γυαλάκια , κοτσίδα μαλλιά , μέτριο βυζι , απλό κωλαράκι !!!

Ποιά είναι τα τεχνικά χαρακτηριστικά ενός "απλού κωλαρακίου" ? ? ?  :think:

:helpplea:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Σούπερ μίνι τσάρκα με αφορμή να καταθέσω στη Βαλέρια στο Κολωνού 48 που τόσο καιρό ήθελα, αλλά δυστυχώς ατύχησα γιατί το σπιτάκι την ώρα της τσάρκας που πραγματοποίησα στην (2η) απογευματινή βάρδια γύρω (18:20 - 18:35 περίπου) ήταν κλειστό. Πήγα λοιπόν με αφορμή κάτι θετικά σχόλια του μπέμπα αλλά και επειδή είχα καιρό να επισκεφτώ την Κεραμεικού με εξαίρεση και ένα σπιτάκι στην Ιάσωνος που και αυτό αναφέρθηκε αλλά έχω και ιδία πείρα για καλές συχνά, παρουσίες. Ας πάμε λοιπόν με τη σειρά της εξερεύνησης...

Ιάσωνος

33: η υπηρεσία μας παρουσιάσε δύο νέες αφίξεις, την εντυπωσιακή νεαρή μελαχρινή Αλεξάνδρα, στυλιάρι με πολύ ωραίο κωλαράκι, κανονικό ύψος, ωραίο κορμί, 2αρι βυζί, και ωραίο τραχύ κάπως πρόσωπο και η μιλφ ξανθιά Άντζελα, αδιάφορο πρόσωπο, ψηλή, πληθωρική αλλά όχι χόντρη, 3αρι βυζί και κωλάρα, απλό αμφότερες.

Κολωνού

47: ένα από τα δύο ήταν κλειστό, δυστυχώς δε θυμάμαι αν ήταν το ισόγειο ή ο όροφος,
48: δυστυχώς κλειστό, αφού μετά και την καλή κριτική του n.smirni76 για τη Ντιάνα ίσως και να πέρναγα με αυτήν αν δε πετύχαινα τη Βαλέρια καθώς σε εμφάνιση είναι όντως καλή αλλά τη φοβόμουν για τα ενδότερα.

Κεραμεικού

13Α (όροφος): η Χριστίνα πού παλιά πετύχαινα με μία άλλη ντουέτο στο δίπλα 13Β ισόγειο, ψηλή και άχαρη που κάτα πάσα πιθανότατα είναι και φόλα από το βαριεστημένο σαλονάρισμα αλλά και από παλιά αναφόρα σε αυτή που είχα διαβάσει από συναγωνιστή, καλό αλλά και πονηρό πρόσωπο, καστανόξανθη με ίσια μακριά μαλλιά, 1,5αρι βυζί και λίγο άκωλη,
13Β (ισόγειο): η Ανέτα η οποία μοίαζει αρκετά στο σωματότυπο αλλά ακόμα και στο πρόσωπο κάπως με την προαναφερθήσα Χριστίνα, πιο γλυκιά όμως και ίσως λίγο πιο όμορφη αλλά και με πιο ωραίο κώλο,
13Γ (υπόγειο): η μιλφ Μαρία όπως μου απάντησε στην ερώτηση μου αλλά έδειξε να το σκέφτεται λίγο για αυτό κρατάω επιφυλάξεις, αδιάφορο πρόσωπο, 3αρι βυζί κώλος ατσούμπαλος όπως και τα μπούτια, όχι χοντρή αλλά σίγουρα παντελώς αδιάφορη για τα γούστα μου,
15Α (όροφος): περιμέναμε να βγει από το δωμάτιο ή νεαρή και καινούρια κατά δήλωση της ευγενικής και πρόσχαρης ξανθιάς υπηρεσίας (πολύ σπάνιο για Μεταξουργίο και με εντυπωσίασε, γι αυτό και τα φιλιά μου σε αυτήν) η Μόνικα, πρόκειται για αδύνατο κοντοπούτανο μελαχρινό με πολύ ναζιάρικο και όμορφο πρόσωπο, 1,5αρι - 2αρί βυζί και απίθανο κωλαράκι, θαρρείς δε πως είναι δίδυμη αδερφή της γνωστής Μαρίας από Λεωνίδου 28 δεξιό σε σχέση με το πρόσωπο και το ανάστημά της,
15Β (ισόγειο): ξεκινώντας την περιήγηση πρώτα από το 13Α το φωτάκι ήταν ανοιχτό, μέχρι που έφυγα από το 15Α είχε κλείσει, κρίμα γιατί τα απογεύματα όσες φορές περνούσα από κει κλειστό το πετύχαινα... κρίμα γιατί αναφέρθηκε σε μια καλή παρουσία εκεί ο μπέμπας!

Τελειώνοντας να πω επίσης πως όταν έφτασα στη Κεραμεικού το μόνο που κάπως με χαρά αντίκρυσα (για λίγο ήταν δυστυχώς), ήταν οι πεταμένες "ορφανές" σύριγγες, μέχρι να αποχωρήσω στα 10 λεπτά που βρέθηκα δυστυχώς οι σύριγγες ξανά βρέθηκαν να τρυπάνε "ορφανούς" ανθρώπους...

Καληνύχτα!  
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Τελειώνοντας να πω επίσης πως όταν έφτασα στη Κεραμεικού το μόνο που κάπως με χαρά αντίκρυσα (για λίγο ήταν δυστυχώς), ήταν οι πεταμένες "ορφανές" σύριγγες, μέχρι να αποχωρήσω στα 10 λεπτά που βρέθηκα δυστυχώς οι σύριγγες ξανά βρέθηκαν να τρυπάνε "ορφανούς" ανθρώπους...

Δεν σου κόβουν καθόλου την όρεξη για γαμήσι οι σύριγγες και τα πρεζόνια;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
καλησπερα συνοδοιποροι…μια ερωτηση…η καιτη που αναφερετε αραια και που στη κεραμικου 53 ξανθια νταρντανα με κοντα μαλλια και σφιχτη κωλαρα…ειναι η καιτη που εκδιδεται συνηθως πρωινα περγαμου 27 ισογειο μαζι με ολγα…το γνωστο σεξυ θωρηκτο?????…διαβασα μια προσφατη κριτικη του συνοδοιπορου ν.σμυρνη…οτι την ειχε παρει σα βερονικα στο διδυμου 20…….αν θυμαμαι καλα η μονη βερονικα που περασε απο κει ειναι η γνωστη νικα που εκδιδεται και τωρα αγκυρας αλκαμενους αλλα και διδυμου…….η καιτη που δουλευει πρωι περγαμου μαζι με ολγα..εργαζοταν παλαιοτερα σε διδυμου αγκυρας ως αντζελα…και αλλαξε γρηγορα το ονομα της ως καιτη…βερονικα με κοντο μαλλι σε διδυμου πριν 9 μηνες δε θυμαμαι…η νικα-βερονικα ειναι καστανη αδυνατη…ενω η καιτη πρωην αντζελα νταρντανα και ψηλη..με ισως τη γαμιστεροτερη κωλαρα που παιζει αυτη τη στιγμη στα αθηναικα μπουρδελα…τεσπα επισκεφτηκα σημερα το κολωνου 53 να τσεκαρω…και αντι για τη καιτη βγηκαν η ολγα η γνωστη απο περγαμου 27 και διδυμου και μια μαρια……οποτε υποθετω οτι αφου δουλευει η φιλη της η ολγα εκε…..ι θα ειναι η γνωστη καιτη πρωην αντζελα…..δε ξερω ας το διευκρινησει καποιος……σορρυ για το νυχτερινο καψιμο εγκεφαλου…….
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom