Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
καλησπερα συνοδοιποροι…μια ερωτηση…η καιτη που αναφερετε αραια και που στη κεραμικου 53 ξανθια νταρντανα με κοντα μαλλια και σφιχτη κωλαρα…ειναι η καιτη που εκδιδεται συνηθως πρωινα περγαμου 27 ισογειο μαζι με ολγα…το γνωστο σεξυ θωρηκτο?????…διαβασα μια προσφατη κριτικη του συνοδοιπορου ν.σμυρνη…οτι την ειχε παρει σα βερονικα στο διδυμου 20…….αν θυμαμαι καλα η μονη βερονικα που περασε απο κει ειναι η γνωστη νικα που εκδιδεται και τωρα αγκυρας αλκαμενους αλλα και διδυμου…….η καιτη που δουλευει πρωι περγαμου μαζι με ολγα..εργαζοταν παλαιοτερα σε διδυμου αγκυρας ως αντζελα…και αλλαξε γρηγορα το ονομα της ως καιτη…βερονικα με κοντο μαλλι σε διδυμου πριν 9 μηνες δε θυμαμαι…η νικα-βερονικα ειναι καστανη αδυνατη…ενω η καιτη πρωην αντζελα νταρντανα και ψηλη..με ισως τη γαμιστεροτερη κωλαρα που παιζει αυτη τη στιγμη στα αθηναικα μπουρδελα…τεσπα επισκεφτηκα σημερα το κολωνου 53 να τσεκαρω…και αντι για τη καιτη βγηκαν η ολγα η γνωστη απο περγαμου 27 και διδυμου και μια μαρια……οποτε υποθετω οτι αφου δουλευει η φιλη της η ολγα εκε…..ι θα ειναι η γνωστη καιτη πρωην αντζελα…..δε ξερω ας το διευκρινησει καποιος……σορρυ για το νυχτερινο καψιμο εγκεφαλου…….

sqrt(([(3*4*5*6)-310]/2))+((5!)/12)-(15) = 0
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
την Κυριακή στην 2η βάρδια σε λίγα που μπήκα.
Φυλής 71 το πάνω η Άννυ με κωλαράκι στο μενού. Ωραίο καυλί αλλά με ξινή φάτσα που σε απωθεί.
Φυλής 69 το κάτω η Νέλλυ. όμορφο καυλί με κωλαράκι στο μενού αλλά χωρίς να ανακοινωθεί γυμνό τσιμπούκι που έκανε παλιά.
στο Φυλής 86 το κάτω η Ειρίνα με την γαμψή μύτη, η ψηλή καυλιάρα με το πρωκτικό και τώρα έβαλα εκτός από το ελεύθερο στοματικό και το τελειωτικό. έχει πάρει όμως κιλά και δεν έχει το καυλέ κορμί που είχε πέρυσι. δεν εννοώ την προηγούμενη φορά που έσκασε μύτη γιατί από τότε φαινόταν ότι έπαιρνε κιλά.
στο 84 το πάνω η Μάγια με καυλέ κορμί αλλά δεν μου ... κολλάει.
στο 84 το κάτω ένα καινούργιο με γυαλάκια, αδιάφορο με απλό.
στο Φωκαίας το 25 το κάτω το πιπίνι η Αντριάννα. πολύ καυλευρή η χθεσινή της εμφάνιση με την κορμάρα της αλλά ... οι κριτικές και η ξινίλα της με έχουν κάνει να μην την έχω πάρει.
στο Φωκαίας 27 το κάτω η Βικτώρια με το φουλ. την πήρα 2 φορές και ... δεν θα ξαναπάρω!!!
στο 27 το ισόγειο μία καινούργια με αρκετά καλό κορμί, ωραίο στητό βυζί 2άρι και πρόγραμμα πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό. όνομα δεν θυμάμαι  :headbang: :headbang: :headbang: αν και πέρασα. θα ακολουθήσει κριτική.
απέναντι στο 24 το νανοπούτανο η Φλώρα μα κωλαράκι.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
καλησπερα συνοδοιποροι…μια ερωτηση…η καιτη που αναφερετε αραια και που στη κεραμικου 53 ξανθια νταρντανα με κοντα μαλλια και σφιχτη κωλαρα…ειναι η καιτη που εκδιδεται συνηθως πρωινα περγαμου 27 ισογειο μαζι με ολγα…το γνωστο σεξυ θωρηκτο?????…διαβασα μια προσφατη κριτικη του συνοδοιπορου ν.σμυρνη…οτι την ειχε παρει σα βερονικα στο διδυμου 20…….αν θυμαμαι καλα η μονη βερονικα που περασε απο κει ειναι η γνωστη νικα που εκδιδεται και τωρα αγκυρας αλκαμενους αλλα και διδυμου…….η καιτη που δουλευει πρωι περγαμου μαζι με ολγα..εργαζοταν παλαιοτερα σε διδυμου αγκυρας ως αντζελα…και αλλαξε γρηγορα το ονομα της ως καιτη…βερονικα με κοντο μαλλι σε διδυμου πριν 9 μηνες δε θυμαμαι…η νικα-βερονικα ειναι καστανη αδυνατη…ενω η καιτη πρωην αντζελα νταρντανα και ψηλη..με ισως τη γαμιστεροτερη κωλαρα που παιζει αυτη τη στιγμη στα αθηναικα μπουρδελα…τεσπα επισκεφτηκα σημερα το κολωνου 53 να τσεκαρω…και αντι για τη καιτη βγηκαν η ολγα η γνωστη απο περγαμου 27 και διδυμου και μια μαρια……οποτε υποθετω οτι αφου δουλευει η φιλη της η ολγα εκε…..ι θα ειναι η γνωστη καιτη πρωην αντζελα…..δε ξερω ας το διευκρινησει καποιος……σορρυ για το νυχτερινο καψιμο εγκεφαλου…….
η ιδια ειναι ναι...νυν καιτη,πρωην αντζελα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
έχοντας τελειώσει από συμβούλιο στη δουλειά που ξεκίνησε στις 2130 και κράτησε μέχρι της 00.30 , παίρνω τηλέφωνο τον μπέμπα να δώ που είναι ,
κλασσικά στην πιάτσα , αλλά στην παρέα του υπήρχε άτομο που με την συμπεριφορά του δεν θέλω να έχω πολλά πολλά μαζί του μίας και ζεί στον ονειρόκοσμο του ,
αποφάσισα να κάνω μιά βόλτα στην πιάτσα , ξεκίνησε για μεγάλη αλλά κατέληξε μικρή μίας και γρήγορα κατέθεσα και δεν είχα όρεξη για πολλά πολλά ,
ανεβαίνοντας την Αχιλλέως προς πλατεία Καραΐσκάκη  , είδα τον οίκο Αχιλλέως 40 ανοιχτό στις 00.50 , έκανα τον γύρω της πλατείας για να ξεκινήσω την τσάρκα μου απο εκεί ,
όταν έφτασα ο οίκος πιά είχε κλειστά τα φώτα αν και η πόρτα κάτω ανοιχτή , έκανα να ανέβω τα σκαλιά και εκείνη την ώρα δύο νεαροί με μια κοπελίτσα κατέβαιναν , έκανα μεταβολή
και κατευθύνθηκα προς Κωνσταντινουπόλεως , να τσεκάρω μιά καινούργια κορασίδα που είδε ο πίτσι στο 166β...δεν δούλευε .

Κωνσταντινουπόλεως 166β , δούλευε κλασσικά η Ευα , η ξανθιά λεπτή μίλφ με το ωραίο κορμί και τα 1.5άρια στητά βυζία , στα μαλλιά της μάλιστα έχει και δύο τούφες πιο σκούρες , το πρόγραμμα της
ελεύθερο στοματικό τελειωτικό .

Κωνσταντινουπόλεως 166α , εδώ πια έχει καθιερωθεί να δουλεύουν δυό κοπέλες να βάρδια , δούλευε η Φωτεινή που την παρουσιάζουν ως Ρουμάνα , κοκκινομάλλα μιλφογκιλφ με καρέ μαλλί , χοντρή
με 2άρια βυζιά , το πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και η Ντιάνα ξανθιά μιλφογκιλφ λεπτή με 2άρι βυζί , η συγκεεριμένη όσες φορές έχω έρθει σε αυτόν τον οίκο βρίσκεται στο δωμάτιο
και μέσα απο αυτό ακούγονται φωνές και γδούποι , το πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικό τελειωτικό , οι δύο κοπέλες κάνουν και παρτούζα με 30 ευρώ.

Αχιλλέως 48β μπήκα μέσα καί πέτυχα την τσατσα με τα κοντά μαλλιά να μιλάει με την εργαζόμενη , η κοπέλα πετάχτηκε σαν ελατήριο να πάει στο κουζηνάκι , τι έπαθε ρωτάω την υπηρεσία , τίποτα πάει να
φτιαχτεί να την δείς ωραία ,να φορέσει τα τακούνια της(φορούσε σαγιονάρες και κάπνιζε όταν την είδα)ήρθε με πολύ μπρίο και αέρα , Ρεμπέκα με λένε μου είπε , όχι Ρεβέκκα , Ρεμπέκα μου ξανατόνισε ,
ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πλεξούδα , χοντρούλα με 1.5άρια τριγωνικά βυζιά και αφράτη κωλάρα , με απλό πρόγραμμα.

Μαραθώνος 59 σε αυτόν τον οίκο πέτυχα την Τάνια , μελαχρινή κοπέλα με μαλλία μέχρι κάτω απο τους ώμους , κανονικών κιλών σώμα 2.5άρια βυζιά , ωραία μπούτια , χαρακτηρηστικό της  το τατού με τα λουλούδια
που έχει , ξεκινάει απο τον αριστερό της ώμο και φτάνει μέχρι το στήθος της , σήμερα στο πρόγραμμα της ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό , την τίμησα και θα ακολουθήσει κριτική.

Μετά την κατάθεση δεν είχα πιά όρεξη για περαιτέρω τσάρκα και έφυγα , έτσι κι αλλιώς σήμερα Τρίτη στο ρεπό μου όλο και κάπου θα τσαρκάρω.        
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
αν την πετύχεις με ρόζ κορμάκι δεν υπάρχει περίπτωση να μην περάσεις. Υπερκαύλα είναι.  :rockon: Δεν είναι τυχαίο ότι παρόλο που δεν κάνει κανένα έξτρα, έχει πολλούς πελάτες.
όπως έγραψε και άλλο μέλος , μην είσαι τόσο σίγουρος , με το σωστό αντίτιμο όλα γίνονται και ακόμα καλύτερα αν σε ξέρει , και άκα κάνει και κώλο δίνει  ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
έχοντας τελειώσει από συμβούλιο στη δουλειά που ξεκίνησε στις 2130 και κράτησε μέχρι της 00.30 , παίρνω τηλέφωνο τον μπέμπα να δώ που είναι ,
κλασσικά στην πιάτσα , αλλά στην παρέα του υπήρχε άτομο που με την συμπεριφορά του δεν θέλω να έχω πολλά πολλά μαζί του μίας και ζεί στον ονειρόκοσμο του ,
αποφάσισα να κάνω μιά βόλτα στην πιάτσα , ξεκίνησε για μεγάλη αλλά κατέληξε μικρή μίας και γρήγορα κατέθεσα και δεν είχα όρεξη για πολλά πολλά ,
ανεβαίνοντας την Αχιλλέως προς πλατεία Καραΐσκάκη  , είδα τον οίκο Αχιλλέως 40 ανοιχτό στις 00.50 , έκανα τον γύρω της πλατείας για να ξεκινήσω την τσάρκα μου απο εκεί ,
όταν έφτασα ο οίκος πιά είχε κλειστά τα φώτα αν και η πόρτα κάτω ανοιχτή , έκανα να ανέβω τα σκαλιά και εκείνη την ώρα δύο νεαροί με μια κοπελίτσα κατέβαιναν , έκανα μεταβολή
και κατευθύνθηκα προς Κωνσταντινουπόλεως , να τσεκάρω μιά καινούργια κορασίδα που είδε ο πίτσι στο 166β...δεν δούλευε .

Κωνσταντινουπόλεως 166β , δούλευε κλασσικά η Ευα , η ξανθιά λεπτή μίλφ με το ωραίο κορμί και τα 1.5άρια στητά βυζία , στα μαλλιά της μάλιστα έχει και δύο τούφες πιο σκούρες , το πρόγραμμα της
ελεύθερο στοματικό τελειωτικό .

Κωνσταντινουπόλεως 166α , εδώ πια έχει καθιερωθεί να δουλεύουν δυό κοπέλες να βάρδια , δούλευε η Φωτεινή που την παρουσιάζουν ως Ρουμάνα , κοκκινομάλλα μιλφογκιλφ με καρέ μαλλί , χοντρή
με 2άρια βυζιά , το πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και η Ντιάνα ξανθιά μιλφογκιλφ λεπτή με 2άρι βυζί , η συγκεεριμένη όσες φορές έχω έρθει σε αυτόν τον οίκο βρίσκεται στο δωμάτιο
και μέσα απο αυτό ακούγονται φωνές και γδούποι , το πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικό τελειωτικό , οι δύο κοπέλες κάνουν και παρτούζα με 30 ευρώ.

Αχιλλέως 48β μπήκα μέσα καί πέτυχα την τσατσα με τα κοντά μαλλιά να μιλάει με την εργαζόμενη , η κοπέλα πετάχτηκε σαν ελατήριο να πάει στο κουζηνάκι , τι έπαθε ρωτάω την υπηρεσία , τίποτα πάει να
φτιαχτεί να την δείς ωραία ,να φορέσει τα τακούνια της(φορούσε σαγιονάρες και κάπνιζε όταν την είδα)ήρθε με πολύ μπρίο και αέρα , Ρεμπέκα με λένε μου είπε , όχι Ρεβέκκα , Ρεμπέκα μου ξανατόνισε ,
ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πλεξούδα , χοντρούλα με 1.5άρια τριγωνικά βυζιά και αφράτη κωλάρα , με απλό πρόγραμμα.

Μαραθώνος 59 σε αυτόν τον οίκο πέτυχα την Τάνια , μελαχρινή κοπέλα με μαλλία μέχρι κάτω απο τους ώμους , κανονικών κιλών σώμα 2.5άρια βυζιά , ωραία μπούτια , χαρακτηρηστικό της  το τατού με τα λουλούδια
που έχει , ξεκινάει απο τον αριστερό της ώμο και φτάνει μέχρι το στήθος της , σήμερα στο πρόγραμμα της ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό , την τίμησα και θα ακολουθήσει κριτική.

Μετά την κατάθεση δεν είχα πιά όρεξη για περαιτέρω τσάρκα και έφυγα , έτσι κι αλλιώς σήμερα Τρίτη στο ρεπό μου όλο και κάπου θα τσαρκάρω.        
Ωραία ενημέρωση.....καλά 3 ώρες κράτησε το συμβούλιο τελικά? :S
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
Κεραμεικού

13Α (όροφος): η Χριστίνα πού παλιά πετύχαινα με μία άλλη ντουέτο στο δίπλα 13Β ισόγειο, ψηλή και άχαρη που κάτα πάσα πιθανότατα είναι και φόλα από το βαριεστημένο σαλονάρισμα αλλά και από παλιά αναφόρα σε αυτή που είχα διαβάσει από συναγωνιστή, καλό αλλά και πονηρό πρόσωπο, καστανόξανθη με ίσια μακριά μαλλιά, 1,5αρι βυζί και λίγο άκωλη,
13Β (ισόγειο): η Ανέτα η οποία μοίαζει αρκετά στο σωματότυπο αλλά ακόμα και στο πρόσωπο κάπως με την προαναφερθήσα Χριστίνα, πιο γλυκιά όμως και ίσως λίγο πιο όμορφη αλλά και με πιο ωραίο κώλο,
13Γ (υπόγειο): η μιλφ Μαρία όπως μου απάντησε στην ερώτηση μου αλλά έδειξε να το σκέφτεται λίγο για αυτό κρατάω επιφυλάξεις, αδιάφορο πρόσωπο, 3αρι βυζί κώλος ατσούμπαλος όπως και τα μπούτια, όχι χοντρή αλλά σίγουρα παντελώς αδιάφορη για τα γούστα μου,
οι δυό κολήτες , πιο πάλιά δούλευαν μαζί , το χαρακτηριστικό τους ότι λένε φιλάκια εδω εδώ εδώ , δείχνοντας αντίστοιχα στόμα , στήθος μουνί.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
13Γ (υπόγειο): η μιλφ Μαρία όπως μου απάντησε στην ερώτηση μου αλλά έδειξε να το σκέφτεται λίγο για αυτό κρατάω επιφυλάξεις, αδιάφορο πρόσωπο, 3αρι βυζί κώλος ατσούμπαλος όπως και τα μπούτια, όχι χοντρή αλλά σίγουρα παντελώς αδιάφορη για τα γούστα μου,
μάλλον την Μαργαρίτα είδες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
καλησπερα συνοδοιποροι…μια ερωτηση…η καιτη που αναφερετε αραια και που στη κεραμικου 53 ξανθια νταρντανα με κοντα μαλλια και σφιχτη κωλαρα…ειναι η καιτη που εκδιδεται συνηθως πρωινα περγαμου 27 ισογειο μαζι με ολγα…το γνωστο σεξυ θωρηκτο?????…διαβασα μια προσφατη κριτικη του συνοδοιπορου ν.σμυρνη…οτι την ειχε παρει σα βερονικα στο διδυμου 20…….αν θυμαμαι καλα η μονη βερονικα που περασε απο κει ειναι η γνωστη νικα που εκδιδεται και τωρα αγκυρας αλκαμενους αλλα και διδυμου…….η καιτη που δουλευει πρωι περγαμου μαζι με ολγα..εργαζοταν παλαιοτερα σε διδυμου αγκυρας ως αντζελα…και αλλαξε γρηγορα το ονομα της ως καιτη…βερονικα με κοντο μαλλι σε διδυμου πριν 9 μηνες δε θυμαμαι…η νικα-βερονικα ειναι καστανη αδυνατη…ενω η καιτη πρωην αντζελα νταρντανα και ψηλη..με ισως τη γαμιστεροτερη κωλαρα που παιζει αυτη τη στιγμη στα αθηναικα μπουρδελα…τεσπα επισκεφτηκα σημερα το κολωνου 53 να τσεκαρω…και αντι για τη καιτη βγηκαν η ολγα η γνωστη απο περγαμου 27 και διδυμου και μια μαρια……οποτε υποθετω οτι αφου δουλευει η φιλη της η ολγα εκε…..ι θα ειναι η γνωστη καιτη πρωην αντζελα…..δε ξερω ας το διευκρινησει καποιος……σορρυ για το νυχτερινο καψιμο εγκεφαλου…….
άλλη η Βερόνικα άλλη η Νίκα
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.062
Κριτικές
7
Like
9.800
Πόντοι
1.686
Ρε παιδιά ,η ΑΝΚΑ ,η πανέμορφη Πολωνέζα στη  Φωκαίας 25
τι έγινε ;
Παντρεύτηκε σαν την Αλεξανδράτου;  :huh:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
λιγο μετα που πηρες την καναμε  :-

παντως ξεροχυνω με την αδυναμια που εχεις και πηγαινεις συχνα σαυτα τα ακριτικα τσαρδια..
εγω εκει παω απλα για ρομαντισμο και ενημερωση, δεν εχω πετυχει τιποτα καλο τοσο καιρο (εκτος απ την Ειρηνη απο Φωκαιας27, Ιασωνος1Γ, Βεργας3)
πάω όσο συχνά όσο και στα άλλα , απλά δεν ενημερώνω πάντα...σήμερα για Φυλής ερχόμουν αλλά είδα ανοιχτό το Αχιλλέως 40 και σταμάτησα.....
 

Melancholy Angel

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2012
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
1
3η βαρδια αποψε 08/10 το ιασωνος 44 ητανε κλειστο παλι...που ελενξα στις 3,00 το πρωι...αναμενω :(
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
όπως έγραψε και άλλο μέλος , μην είσαι τόσο σίγουρος , με το σωστό αντίτιμο όλα γίνονται και ακόμα καλύτερα αν σε ξέρει , και άκα κάνει και κώλο δίνει  ;)

ρε την Χριστίνα την ξέρω πολλά χρόνια και ποτέ δεν έχει αναφέρει ακάποτο ή κώλο. Μου κάνει μεγάλη εντύπωση, είμαι παλιός πελάτης και θεωρώ ότι θα είχε κάνει μια αναφορά τουλάχιστον για κώλο. Βέβαια να πώ την αλήθεια δεν ρώτησα και ποτέ. Με συγχωρείτε αλλά θα κρατήσω κάποιες επιφυλάξεις.
 

Frelancerg

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2012
Μηνύματα
44
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ρε την Χριστίνα την ξέρω πολλά χρόνια και ποτέ δεν έχει αναφέρει ακάποτο ή κώλο. Μου κάνει μεγάλη εντύπωση, είμαι παλιός πελάτης και θεωρώ ότι θα είχε κάνει μια αναφορά τουλάχιστον για κώλο. Βέβαια να πώ την αλήθεια δεν ρώτησα και ποτέ. Με συγχωρείτε αλλά θα κρατήσω κάποιες επιφυλάξεις.
Η Χριστίνα έκανε έξτρα και αυτός είναι ο λόγος που εξαφανίστηκε εν μια νυκτί εντελώς ξαφνικά πέρυσι. Κάποιοι εκ των συναγωνιστών είχαν "μαγκέψει" πολύ πλέον και η μόνη λύση ήταν να εξαφανιστεί για λίγο δουλέυοντας αλλού βέβαια... (Κρήτη και αλλού). Κατόπιν, μας ξανάρθε...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Φ67 όταν δεν δουλεύει η Αντίνα
Να πω ότι στο Φ.65 2η βάρδια εχθές εργάστηκε η καύλα Μάγια (Λάουρα -Μπάρμπαρα - λόρδωση),σύμφωνα με Πρόεδρο sotirof......
Εγώ την πάω με 1.000 και θα την τιμήσω πάλι,αν και όλοι έχουν φάει ξεπέτα......... :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom