Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
Συναδελφοι συνοδοιποροι πορνορεπορτερς του ρομαντικου μεταξιου…θελω τα φωτα σας……..σπανια παω στη περιοχη…αλλα σφιξανε οι τσεπες αυτο το καιρο…..λοιπον στο δεκαρικο……αναζητηση πιπας ΑΡΓΗΣ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΓΡΗΣ με κοιταγματα στα ματια…..ποια η ποιες προτεινετε?????
μόνο ο mono sto stoma μπορεί να σε βοηθήσει , αλλά νομίζω ότι γράφει σε άλλο σαιτ  :grin: :grin: :grin:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
διαβασα κριτικες για τη παολα την αδερφη της βερονικας απο μ.αλεξανδρου….αλλα δε ξερω δεν ειμαι σιγουρος….διαβασα για καλη πιπα με πολλα σαλια….αλλα οποτε την εχω δει κατι δε μου κανει κλικ…..
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
…παντως εκεινη που το εκανε καλα αυτο ηταν η καρλα η την οποια εχω χασει……..την επαιρνα μονο για πιπα….ειναι στο τοπ 3 μου……μουδιαστικη πιπα….αλλα μονο αυτο..ολα τα αλλα ασε καλυτερα...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
τωρα διαβαζω τα σχολια του mono sto stoma στους γειτονες…….εχω λιωσει……θεος.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Η Χριστίνα έκανε έξτρα και αυτός είναι ο λόγος που εξαφανίστηκε εν μια νυκτί εντελώς ξαφνικά πέρυσι. Κάποιοι εκ των συναγωνιστών είχαν "μαγκέψει" πολύ πλέον και η μόνη λύση ήταν να εξαφανιστεί για λίγο δουλέυοντας αλλού βέβαια... (Κρήτη και αλλού). Κατόπιν, μας ξανάρθε...

μιλάς με γρίφους μάγε. Γιατί δεν λες τι έπαιξε, να ξέρουμε και εμείς που είμαστε πελάτες; Τι σημαίνει ότι συναγωνιστές "μάγκεψαν" πολύ;

τα πακια ξεροχυνουν  :2funny:

πορνό-απάκια

http://[URL unfurl="true"]www.paterakisfamily.gr/images/cretan3.jpg[/img[/URL]]

[QUOTE="κλεοβουλος βορεαλλης, post: 4885780"]
Συναδελφοι συνοδοιποροι πορνορεπορτερς του ρομαντικου μεταξιου…θελω τα φωτα σας……..σπανια παω στη περιοχη…αλλα σφιξανε οι τσεπες αυτο το καιρο…..λοιπον στο δεκαρικο……αναζητηση πιπας ΑΡΓΗΣ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΓΡΗΣ με κοιταγματα στα ματια…..ποια η ποιες προτεινετε?????
[/quote]

δοκίμασε την Μίλα στο Διδύμου 20 ή εναλλακτικά Αγκύρας 12, πιστεύω ότι θα σου αρέσει.

[QUOTE="n.smirni76, post: 4884761"]
να τσεκάρω μιά καινούργια κορασίδα που είδε ο πίτσι στο 166β...δεν δούλευε .


[/quote]

που είναι χαμένος αυτός;;;  :headbang3: :headbang3:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
μιλάς με γρίφους μάγε. Γιατί δεν λες τι έπαιξε, να ξέρουμε και εμείς που είμαστε πελάτες; Τι σημαίνει ότι συναγωνιστές "μάγκεψαν" πολύ;

πορνό-απάκια

http://[URL unfurl="true"]www.paterakisfamily.gr/images/cretan3.jpg[/img[/URL]]

δοκίμασε την Μίλα στο Διδύμου 20 ή εναλλακτικά Αγκύρας 12, πιστεύω ότι θα σου αρέσει.

που είναι χαμένος αυτός;;;  :headbang3: :headbang3:
[/quote]
τη μιλα την εχω δει πολλες φορες..δεν την εχω τιμησει ακομα…εχει μια πονηρη παιχνιδιαρικη ματια…..
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
μια γκαμπριελλα ξανθια στο φ84α ξερουμε τιποτα?πιπινακι ειναι ξανθο
3η βαρδυα
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Συναδελφοι συνοδοιποροι πορνορεπορτερς του ρομαντικου μεταξιου…θελω τα φωτα σας……..σπανια παω στη περιοχη…αλλα σφιξανε οι τσεπες αυτο το καιρο…..λοιπον στο δεκαρικο……αναζητηση πιπας ΑΡΓΗΣ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΓΡΗΣ με κοιταγματα στα ματια…..ποια η ποιες προτεινετε?????

Η Καιτούλα (για την οποία έγινε πολύς λόγος στις τελευταίες σελίδες ) ρουφάει καλά το σπέρμα στο δεκάρικο ...

 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Για μία ακόμα συνεχόμενη μέρα κατέβηκα το απόγευμα στην 2η απογευματινή βάρδια γύρω στις 18:00 στο Κολωνού 53 για να πάρω τη Βαλέρια ή έστω τη Ντιάνα αν δεν ήταν η Βαλέρια αλλά στάθηκα πάλι άτυχος αφού καμία απlo τις δύο δεν ήταν εκεί... όμως ήταν ανοιχτό σήμερα και δούλευε η Χριστίνα, που πρώτη φορά βλέπω στην μικρή πορνιακή μου πορεία, πρόκειται για προμιλφ, μελαχρινή, κοντή, με πολύ ωραίο βαμμένο και συνάμα όμορφο πρόσωπο αλλά όχι αδύνατη, φορούσε μαύρο μεσοφόρι, με 3,5αρι βυζί, πληθωρική από το στήθος και κάτω... ήταν πολύ ευγενική, πρόσχαρη και προς τιμή της παρόλο που κατάλαβε πως δεν πρόκειται να περάσω αφού με ενδιέφερε η Βαλέρια και ή ίδια όπως και η ευγενική υπηρεσία με πληροφορούσαν για το πότε θα επιστρέψει η Βαλέρια και η Ντιάνα, να σημειώσω πως αν οι πληθωρηκές/γεμάτες ήταν του γούστου μου σίγουρα θα περνούσα με την Χριστίνα μετά το ενδιαφέρον που έδειξε στις ερωτήσεις μου για τις απουσιάζουσες κοπέλες, κάτι που μου επιβεβαιώνει και για τις κάλες υπηρεσίες που θα προσφέρει στους λάτρεις του είδους όπως καλή ώρα οι αναζητήσεις του συναγωνιστή κλέοβουλου!
στο θέμα μου τώρα και για όσους ενδιαφέρονται για τη Βαλέρια, σύμφωνα πάντα με τις εργαζόμενς του οίκου, θα επιστρέψει από την Πέμπτη ή Παρασκευή στην απογευματινή βάρδια (αμήν!) και η Ντιάνα είναι σπίτι της, μάλλον για τεχνικούς λόγους και κάποια στιγμή την περιμένουν να επιστρέψει!  
Επίσης,
τα δύο σπίτια της Ακομινάτου νομίζω απεβίωσαν...
Δεληγιώργη 30 (τραβελάδικο) ήταν ανοιχτό σε σχέση με το Δεληγιώργη 39 που ήταν για άλλη μία φορά κλειστό...
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20: το δεξιό φωτάκι άνεβε σε σχέση με το αριστερό και κλειστό ήταν και αυτό...
Κολωνού 53: δούλευε κλασσικά η γνωστή Βίκη, μιλφ με κόκκινο μαλλί στο ύψος των ώμων, 4αρια βυζιά, μελάλο κώλος με πολλά πιασίματα και η Άντζελα που πρώτη φορά είδα, ίδιου αναστήματος με πιο ωραίο πρόσωπο και λίγο πιο αδύνατη από την Βίκη, ξανθιά με διχτυωτή μαύρη μπλούζα μέχρι και το ύψος του κώλου και από μέσα όλογυμνη, κάνουν και παρτούζα, η ευγενική υπηρεσία φεύγοντας μου είπε πως με περίμενει αφού "σεβάστηκε" την τσάρκα που νόμισε πως θα έκανα...!

Υ.Γ. κλεόβουλε μιας και είδα πως ψάχνεις κάλες περιπτώσεις βάση των γούστων σου θα σου πρότεινα να τσεκάρεις τα μεγάλα νούμερα της Ιάσωνος (40νταφευγάρια), τα μεγάλα νούμερα της Κολωνού κατά βάση και όλη την Μεγάλου Αλεξάνδρου επίσης!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Συναδελφοι συνοδοιποροι πορνορεπορτερς του ρομαντικου μεταξιου…θελω τα φωτα σας……..σπανια παω στη περιοχη…αλλα σφιξανε οι τσεπες αυτο το καιρο…..λοιπον στο δεκαρικο……αναζητηση πιπας ΑΡΓΗΣ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΓΡΗΣ με κοιταγματα στα ματια…..ποια η ποιες προτεινετε?????

Απο τις προσφατες εμπειριες μου θα σου προτεινα τη Νικα στο Μεγαλου Αλεξανδρου 28 βραδυ.

Αρκετα καλη πιπα με deepthroat κανει και η Ευα που την εχω πετυχει Παρασκευες και Σαββατα βραδυ στον ιδιο οικο (εχω να τη δω ομως απο το καλοκαιρι, δεν ξερω αν δουλευει ακομα εκει). Ομοιως και η Ναταλια στο Μεγαλου Αλεξανδρου 15, επισης βραδυ.

Και οι τρεις κανουν ακα και ειναι μιλφορωσιδες.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Για μία ακόμα συνεχόμενη μέρα κατέβηκα το απόγευμα στην 2η απογευματινή βάρδια γύρω στις 18:00 στο Κολωνού 53 για να πάρω τη Βαλέρια ή έστω τη Ντιάνα αν δεν ήταν η Βαλέρια αλλά στάθηκα πάλι άτυχος αφού καμία απlo τις δύο δεν ήταν εκεί... όμως ήταν ανοιχτό σήμερα και δούλευε η Χριστίνα, που πρώτη φορά βλέπω στην μικρή πορνιακή μου πορεία, πρόκειται για προμιλφ, μελαχρινή, κοντή, με πολύ ωραίο βαμμένο και συνάμα όμορφο πρόσωπο αλλά όχι αδύνατη, φορούσε μαύρο μεσοφόρι, με 3,5αρι βυζί, πληθωρική από το στήθος και κάτω... ήταν πολύ ευγενική, πρόσχαρη και προς τιμή της παρόλο που κατάλαβε πως δεν πρόκειται να περάσω αφού με ενδιέφερε η Βαλέρια και ή ίδια όπως και η ευγενική υπηρεσία με πληροφορούσαν για το πότε θα επιστρέψει η Βαλέρια και η Ντιάνα, να σημειώσω πως αν οι πληθωρηκές/γεμάτες ήταν του γούστου μου σίγουρα θα περνούσα με την Χριστίνα μετά το ενδιαφέρον που έδειξε στις ερωτήσεις μου για τις απουσιάζουσες κοπέλες, κάτι που μου επιβεβαιώνει και για τις κάλες υπηρεσίες που θα προσφέρει στους λάτρεις του είδους όπως καλή ώρα οι αναζητήσεις του συναγωνιστή κλέοβουλου!
στο θέμα μου τώρα και για όσους ενδιαφέρονται για τη Βαλέρια, σύμφωνα πάντα με τις εργαζόμενς του οίκου, θα επιστρέψει από την Πέμπτη ή Παρασκευή στην απογευματινή βάρδια (αμήν!) και η Ντιάνα είναι σπίτι της, μάλλον για τεχνικούς λόγους και κάποια στιγμή την περιμένουν να επιστρέψει!  
Επίσης,
τα δύο σπίτια της Ακομινάτου νομίζω απεβίωσαν...
Δεληγιώργη 30 (τραβελάδικο) ήταν ανοιχτό σε σχέση με το Δεληγιώργη 39 που ήταν για άλλη μία φορά κλειστό...
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20: το δεξιό φωτάκι άνεβε σε σχέση με το αριστερό και κλειστό ήταν και αυτό...
Κολωνού 53: δούλευε κλασσικά η γνωστή Βίκη, μιλφ με κόκκινο μαλλί στο ύψος των ώμων, 4αρια βυζιά, μελάλο κώλος με πολλά πιασίματα και η Άντζελα που πρώτη φορά είδα, ίδιου αναστήματος με πιο ωραίο πρόσωπο και λίγο πιο αδύνατη από την Βίκη, ξανθιά με διχτυωτή μαύρη μπλούζα μέχρι και το ύψος του κώλου και από μέσα όλογυμνη, κάνουν και παρτούζα, η ευγενική υπηρεσία φεύγοντας μου είπε πως με περίμενει αφού "σεβάστηκε" την τσάρκα που νόμισε πως θα έκανα...!

Υ.Γ. κλεόβουλε μιας και είδα πως ψάχνεις κάλες περιπτώσεις βάση των γούστων σου θα σου πρότεινα να τσεκάρεις τα μεγάλα νούμερα της Ιάσωνος (40νταφευγάρια), τα μεγάλα νούμερα της Κολωνού κατά βάση και όλη την Μεγάλου Αλεξάνδρου επίσης!
κοιτα…δεν ειμαι λατρης του μεταξιου…οπως ειπα και πριν πολυ σπανια παω…θα καταθεσω μονο σε περιπτωση αψογης πιπας βαση βεβαιως των δικων σας εμπειριων…εχω κακες εμπειριες απο αυτους τους σκοτεινους δρομους..τσαρκαρα πριν καμια δεκαρια χρονια αβερτα εκει…και μου την ειχαν πεσει δυο τρεις φορες αλβανοι ασχημα…τεσπα………μιας και οι τσεπες αδειαζουν ακομα και το δεκαρικο θα το τιμησω σε κατι καλο…τη καιτουλα την εχω στανταρακι σε περγαμου που ειναι συνηθως τα πρωινα κυριως για την θεσπεσια υπερκωλαρα της…σφιχτος και καμπυλατος με βελουδινη αφη…χωρις να τον λες χοντρο….ενας σπουδαιος σφριγγιλος υπερκαμπυλατος ζουμερος γευστικος bubblebutt….ASSPARADE για οσους γνωριζουν……..μονο αν τον δει στα 4 θα καταλαβει κανεις……..για τη πιπα της ειναι μετρια προς καλη ..βεβαια για το δεκαρικο ..πολυ καλη……..αλλα επειδη τη εχω παρει πολλες φορες θα αναζητησω καινουρια χειλη πιο πονηρα…εδω ειμαστε..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom