Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
εχει κανα event σημερα το μαγαζι??
είναι dream team βάρδια...5 κορίτσια...Αλίκη, Άντζελα, Βέρα, Βανέσσα, Δέσποινα και υποδοχή Κέλλυ...πολλά ποτά, άνεση χρόνου και επιμήκυνση συνεδρίας, χαβαλές κλπ...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Δεν γίνεται αυτό....έχω δει σε φωτό αυτό το νέο πιπίνι και έχει πάρει φωτιά το καυλί μου...... :zfuck:
σήμερα μάλλον θα "τιμωρηθεί" για το κακκό που έχει κανει στο καυλί σου... :2funny: :2funny: θα ναι κ η Βέρα, η Αλίκη, η Δέσποινα....δύσκολη επιλογή... :headbang: :headbang:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι στη διδυμου
16α δυο κοπελες,η ξανθια γειτονισα μεταmlf νικη και η προφανως ευσωμη ολγα
18 υπογειο συλβια,πληθωρικη mlf με ξανθο καρε μαλλι
18 ισογειο κλασσικα η αντριαννα
20 κατερινα,φοβερη μελαγχροινη mlf με ωραιο κορμι.Σημερα εμφανιστηκε μονο με το κατω εσωρουχο με αποτελεσμα το στηθος και το κορμι της γενικοτερα να είναι σε πληρη θεα,δινοντας την εικονα ενός ομορφου  και αρμονικου συνολου,δινοντας ελαχιστη σημασια στη μικρη κοιλιτσα της
Δυστυχως η κριτικη του προφεσορα δεν μου επετρεψε δευτερες σκεψεις για καταθεση
Φωκαιας
25α οροφος η ξανθια πληθωρικη ευα από Φυλής 67
25β ισογειο ξανα η ιταλιδα κλαουντια
27β ισογειο φλωρη
Η αθηνα σταματησε οριστικα από αυτό το σπιτι και τις επομενες μερες ισως να εχουμε νεοτερα εφ οσον αποφασισει να επιστρεψει καπου αλλου
Ρεμουνδου 20 ντενισα κλασσικα,πολυ αξιοπιστη ξανθια mlf
Αλκαμενους
113 δυο κοπελες,η ξανθια νταρντανα χριστινα και η αλινα του ζερο
117 νικη,ξανθια με πολλα πιασιματακια
Περγαμου
27 ισογειο δυο παρουσιες,η ισαβελλα από ελλης 3 και διδυμου 16α προσφατως και η ευα  ξανθια gilf θα μπορουσα να πω
27 οροφος μαριαννα
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Και παλι χαιρετε...εχω στοχευμενη καταδρομικη σημερα σε παολα (αδερφη βερονικας)η ναταλιας  και οι δυο απο  μεγαλου αλεξανδρου στο ερωτικο μεταξι...τη ναταλι δε την εχω δει ποτε..παω με δικες σας  συστασεις...οσο για τη παολα με καυλωσε τη προηγουμενη φορα η χοντροκολλαρα της και καποια σχολια για τη σαλιαρα πιπα της...ενα δεκαρικο στη τσεπη εχω και κατι ψιλα για βενζινη..και ενα καυλι αιματωμενο απο τη καυλα για μια καλη πιπα.......θα ενημερωσω...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
.....ωπα τωρα εφαγα φλασια...η ναταλι στο μ.αλεξανδρου 15 3η βαρδια ειναι η ναταλι που δουλευε στου περγαμου υο τσαρδι οροφος..αλλα και αγκυρας?????????????
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
:grin:

εδω πήγε φίλος σε γνωστό μιλφ της ευρύτερης περιοχής Λιοσιων , που γνωρίζει δόξες αυτον τον καιρό , και πήγε  ο ανθρωπος να της βαλει κωλοδάχτυλο και βρήκε μέσα στην κωλοβαλβίδα τα χύσια του προηγούμενου..... :grin:
τι να λεμε τωρα...... :helpplea:

Ενας φιλος στο μεταξουργειο εβαλε δαχτυλο στο μουνι μια σαπιας και βρηκε μεσα ΤΗΝ ΚΑΠΟΤΑ του προηγουμενου και πιθανοτατα και χυσια  :S
Προκειται για το βρωμερο ζομπι Σουζανα που εργαζεται στο Μεγ.Αλεξανδρου 22Β  :zombie:

Κλαίω.
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Ενας φιλος στο μεταξουργειο εβαλε δαχτυλο στο μουνι μια σαπιας και βρηκε μεσα ΤΗΝ ΚΑΠΟΤΑ του προηγουμενου και πιθανοτατα και χυσια  :S
Προκειται για το βρωμερο ζομπι Σουζανα που εργαζεται στο Μεγ.Αλεξανδρου 22Β  :zombie:

Φιλε το εχω παθει πριν χρονια με κανονικη και εχω συχαθει τι θεο μου! Πληροφοριες εντος!! χαχα



Χθες στην απογευματινη βαρδια στο Μεταξι, παρατηρηθηκαν 2 αλλαγες (δεν ξερω απο ποτε, αλλα εγω χθες τις παρατηρησα)

Στο Κολωνου 11 ισογειο δουλευαν 2 νεαρες, οπου η μια καστανοξανθη ηταν πολυ ομορφη. Δεν μπηκα ομως γιατι σε εκεινον τον οικο σου χτυπανε την πορτα στο 7λεπτο, κατι το οποιο εγινε και χθες σε συναγονιστη οσο περιμεναμε σαλονι, και η τσα2 μπουκαρε στο δωματιο!

Στο Λεωνιδου 28 ισογειο, δουλευε η Αννα η νεαρη που ειναι σαν μαϊμουδακι, που δουλευε 1η-2η στο Κολωνου 11 ισογειο. Να σημειωθει οτι υπηρεσια ηταν ο καλος ο τσατσος.

Γενικα χορτασε το ματι μας πολυ σαβουρα!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Φιλε το εχω παθει πριν χρονια με κανονικη και εχω συχαθει τι θεο μου! Πληροφοριες εντος!! χαχα

αυτό σημαίνει είτε ότι σου έφυγε η γκόμενα και δεν το πήρες πρέφα, είτε ότι στα φόραγε...

Απαντώ: φίλε με το συμπάθειο αλλά δεν είναι έτσι,10 επισκέψεις/μέρα είναι ζήτημα για την Πωλίνα.

10 επισκέψεις θα έχει λογικά το δίωρο. Όποτε περνάω είναι δωμάτιο και έχει κόσμο στο σαλόνι. Χώρια που έχει κόσμο που αρέσκεται σε αυταρχικά κ.α. οπότε αυξάνεται η πελατεία της.

Να' τανε και η μόνη ...

έλεος ο καθένας εδώ πετάει μια ατάκα και μπριζώνει κόσμο, αν ξέρεις ποιές κάνουν ακάποτα γαμήσια με πελάτες πες το.


 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
έλεος ο καθένας εδώ πετάει μια ατάκα και μπριζώνει κόσμο, αν ξέρεις ποιές κάνουν ακάποτα γαμήσια με πελάτες πες το.
Στείλε πμ στους μύστες extraman / jose armando de la vega ,μεγάλο respect...........ξέρουν τα πάντα......ακάποτα γαμήσια κτλ...... :rockon:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
1
Like
4.796
Πόντοι
456
Ποια κοπελα δεχεται χυσιμο στο προσωπο ?? Εστω σε εξτρα ?
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
'έλεος ο καθένας εδώ πετάει μια ατάκα και μπριζώνει κόσμο, αν ξέρεις ποιές κάνουν ακάποτα γαμήσια με πελάτες πες το.'

Εγώ ξέρω κοπέλα (-ες) που κάνουν σεξ χωρίς προφύλαξη...Για ποιο λόγο να το γράψω εδω μέσα?
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
1
Like
4.796
Πόντοι
456
Ευχαριστω n.smirni
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
'έλεος ο καθένας εδώ πετάει μια ατάκα και μπριζώνει κόσμο, αν ξέρεις ποιές κάνουν ακάποτα γαμήσια με πελάτες πες το.'

Εγώ ξέρω κοπέλα (-ες) που κάνουν σεξ χωρίς προφύλαξη...Για ποιο λόγο να το γράψω εδω μέσα?
κα γω ξέρω , αν γράψεις να ξέρεις θα ανέβει η πελατεία τους...ξέρεις πόσοι καμμένοι υπάρχουν.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
κα γω ξέρω , αν γράψεις να ξέρεις θα ανέβει η πελατεία τους...ξέρεις πόσοι καμμένοι υπάρχουν.
Σιγά μη κάτσω να γράψω ποιες κάνουν τι  :2funny: Στο τέλος θα με πουν και νταβατζή  :2funny:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom