Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
κα γω ξέρω , αν γράψεις να ξέρεις θα ανέβει η πελατεία τους...ξέρεις πόσοι καμμένοι υπάρχουν.

...χεχεχε, κι εγώ ξέρω, μια παλιά που τώρα δεν υπάρχει Φυλής, το Σοφάκι από Φ54Β πριν χρόνια,
          και μια καινούργια που δουλεύει Φυλής αλλά δεν είναι σωστό να πώ,
          τώρα που το ξανασκέφτομαι κι άλλη μια από Φυλής, αλλά δεν κάνει να πώ...χεχεχε

Υ.Γ. Αυτά συμβαίνουν συνήθως όταν γουστάρει τρελλά ένα μωρό και ξεχνάει το λάστιχο από το μυαλό της.
    ΔΕΝ τα επικροτώ αυτά, ξηγημένα...χεχεχε
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
αυτό σημαίνει είτε ότι σου έφυγε η γκόμενα και δεν το πήρες πρέφα, είτε ότι στα φόραγε...

πουτανακι της μιας νυχτας ηταν σε περιοδο διακοπων... απλα τη λεω κανονικη γιατι δεν ηταν εκδιδομενη επι πληρωμη! Τρελη της ατακα που θυμαμαι: "δεν ειμαι καμια πουτανα"! οποτε το πηγαινε καλα το γραμμα!!!! Τοπος συναντησης... ΑΙΓΙΟ!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
Υ.Γ. Αυτά συμβαίνουν συνήθως όταν γουστάρει τρελλά ένα μωρό και ξεχνάει το λάστιχο από το μυαλό της.
     ΔΕΝ τα επικροτώ αυτά, ξηγημένα...χεχεχε
εννοείται ότι δεν το επικροτούμε , αν και πιστεύω ότι πιο πολύ για λεφτά το κάνουν και όχι γιατί γουστάρουν
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
εννοείται ότι δεν το επικροτούμε , αν και πιστεύω ότι πιο πολύ για λεφτά το κάνουν και όχι γιατί γουστάρουν

Από τις 3 περιπτώσεις που ανέφερα, οι 2 ήταν επειδή γούσταραν και η μια λόγω χρημάτων.

Όλες τις περιπτώσεις αυτές τις απορρίπτουμε (άμα δουλέψει το πάνω το κεφάλι) και οπωσδήποτε απορρίπτουμε
την περίπτωση αυτής που το κάνει για λεφτά γιατί τότε το HIV είναι 1000% σίγουρο...χαχαχαχα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
...χεχεχε, κι εγώ ξέρω, μια παλιά που τώρα δεν υπάρχει Φυλής, το Σοφάκι από Φ54Β πριν χρόνια,
          και μια καινούργια που δουλεύει Φυλής αλλά δεν είναι σωστό να πώ,
          τώρα που το ξανασκέφτομαι κι άλλη μια από Φυλής, αλλά δεν κάνει να πώ...χεχεχε

Υ.Γ. Αυτά συμβαίνουν συνήθως όταν γουστάρει τρελλά ένα μωρό και ξεχνάει το λάστιχο από το μυαλό της.
    ΔΕΝ τα επικροτώ αυτά, ξηγημένα...χεχεχε
Είσαι γνώστης......... ;)
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Γρήγορο πέρασμα από τις 17:30, πάνω στην αναμπουμπούλα δηλαδή της αλλάγης της βάρδιας με τη σειρά που τα επισκέφτηκα...

Άγκυρας

12Α: H Κατερίνα μάλλον που είδε προηγουμένως και περιέγραψε ο xilnik το μεσημέρι στη πρωινή βάρδια από το Διδύμου 20, ψηλή μιλφ, μελαχρινή με μακριά μαύρα μαλλιά, την είδα στα γρήγορα καθώς παρουσιαζόταν σε άλλους συναγωνιστές μπροστά μου την ώρα που έμπαινα ανοίγοντας και στεκόμενος στη πόρτα, εντύπωση μου έκανε που ήταν πρόσχαρη και ομιλητική σε σχέση με την πρώτη φορά που την είχα δει στο Διδύμου 20 και μάλιστα την είχα χαρακτηρίσει ως Χολυγουντιανή παρουσία... τότε ήταν ψυχρή και απόμακρη! Εκτός αν είναι αλλή και την έχω μπερδέψει.
12Β: η μιλφ Έλενα/Ελένη όπως μου τη σύστησε η ξανθιά υπηρεσία, κανονικό ύψος και μέτριο προς αδιάφορο πρόσωπο από ότι θυμάμαι, πρώτη φορά την είδα!

Φυλής

109Α & 109Β: στις 17:30 περίπου που πέρασα αλλά και μετά από μισάωρο που ξαναπέρασα ήταν κλειστά
71Γ: απορρώ πως δεν έχει καεί ακόμα η λάμπα...
71Β (ισόγειο): η "γκεστάπο" με τα πολύ κοντά σχεδόν καρφάκια μαλλιά ξανθιά υπηρεσία από Φωκαίας 17 μου παρουσίασε τη γνωστή Έμυ, έχει αδυνατήσει αρκετά σε σχέση με πριν αλλά το ίδιο αδιάφορη μου είναι...
71Α (όροφος): η Άννα/Άννι, εμφανίσθηκε γυμνόστηθη, 1,5αρι το πολύ στητό βυζί με μεγάλη μυτερή ρόγα, μέτριο αλλά καυλιάρικο πρόσωπο, ωραίος κώλος,  φουλ πρόγραμμα αλλά δεν σε πείθει πως θα περάσεις καλά ακόμη και χωρίς την προκατάληψη που μπορεί να λειτουργεί επιπλέον αρνητικά από εδώ.
69Β: με το μπήκα παρόλο που είδα τη Νέλη να εργάζεται η γριά τσατσά μας έδιωξε λέγοντας μας ότι ήταν κλειστό παρόλο που η λάμπα έξω άναβε,αδύνατη νεαρή, με σκυλέ φάτσα, 1,5αρι - 2αρι βυζί, κανονικό ύψος, ωραίο κωλαράκι και νομίζω με φουλ και αυτή!
69Α: το έξω φως ήταν ανοιχτό όμως μόλις είδα το επόμενο στις σκάλες κλειστό έκανα αναστροφή... ακόμη και να ταν κοπέλα που δούλευε ποια άλλη να 'ταν από την Χριστίνα, φαμτάζομαι...
67: Η Αλίσια που πρώτη φορά την έιδα με εσώρουχα, γνωστή και αυτή, τι να περιγράφω τώρα..
65Β: o κλασσικός ωραίος τσάτσος έπινε απ' έξω το φραπέ του και έκανε το τσιγαράκι του περιμένοντας την Εμμανουέλα!
61: κλειστό (πολύ συχνά πλέον, αφ' ότου γύρισε η Αλεξάνδρα η "Σέρβα" και είχε αναφερθεί και κάτι από τον αμαντέους δυστυχώς γι αυτήν, πράγμα που με ξενέρωσε αφού ήθελα να την πάρω!)
86Β: κλειστό
84Α: κλειστό
59: ο Κυρ-Βασίλης ο Θεός (τι έλεγε πάλι σήμερα) μας παρουσίασε την Αντίνα με τις σιλικονάτες βυζάρες, δεν χρειάζεται και εδώ περιγραφή!

Αφού σε αυτά τα λίγα που μπήκα είδα τις ίδιες και τις ίδιες και βαρέθηκα τη ζωή μου έκανα βόλτα χωρίς να μπω πουθενά αλλού σε Φωκαίας και Διδύμου και είδα, πως η Νταϊανα ήταν στη θέση της από το παρκαρισμένο της τουτού, το Φωκαίας 19, 25Α (όροφος) και Διδύμου 8Α (όροφος) ήταν κλειστά... μετά θυμήθηκα κάτι αναφορές πολύ καλές για μία Μάρω από το Ιάσωνος 44 και έφυγα για Μεταξουργίο, έφτασα και δυστυχώς δούλευε μία νεαρή γλυκιά μελαχρινή χοντρόύλα η οποία μου είπε όνομα αλλά δεν το άκουσα καλά. Ρώτησα τη γνωστή ξινή τσατσά εκεί για τη Μάρω και με απαξίωση μου είπε πως σήμερα δεν είναι εδώ και με τρόπο παράτα μας τώρα, όμως επέμεινα και μου είπε ίσως αύριο να είναι εκεί! Ίδωμεν...


 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ωραίος φυστίκι όπως πάντα αναλυτικός  :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
71Α (όροφος): η Άννα/Άννι, εμφανίσθηκε γυμνόστηθη, 1,5αρι το πολύ στητό βυζί με μεγάλη μυτερή ρόγα, μέτριο αλλά καυλιάρικο πρόσωπο, ωραίος κώλος,  φουλ πρόγραμμα αλλά δεν σε πείθει πως θα περάσεις καλά ακόμη και χωρίς την προκατάληψη που μπορεί να λειτουργεί επιπλέον αρνητικά από εδώ.

Γάμησα το κωλαράκι της Άννι,σε καταδρομική...(ξεκίνησα για GYM και βρέθηκα Φυλής )...με καλή αίσθηση σούφρας πιο νωρίς. Θα ανεβάσω κριτική...... :fuck2:
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.696
Like
1.463
Πόντοι
216
Κάποιος από τους γνώστες αν θέλει βοηθάει να ικανοποιήσουμε γούστα .


1. Αξύριστο μουνί δάσος
2. Μεγάλη κλειτορίδα, παχιά μουνόχειλα, πέτσες .
3. Αθλητικό σώμα-μπόντυ μπύλντινγκ .
4. Σκινάκι .

Όπως ζήτησε και άλλος συναγωνιστής πίπα ακάποτη τελειωτική με 10 ευρώ κατά προτίμηση . 
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Κάποιος από τους γνώστες αν θέλει βοηθάει να ικανοποιήσουμε γούστα .


1. Αξύριστο μουνί δάσος
2. Μεγάλη κλειτορίδα, παχιά μουνόχειλα, πέτσες .
3. Αθλητικό σώμα-μπόντυ μπύλντινγκ .
4. Σκινάκι .

Όπως ζήτησε και άλλος συναγωνιστής πίπα ακάποτη τελειωτική με 10 ευρώ κατά προτίμηση .   
Όλα αυτά μαζί,με 10€ ρε πυρφόρε; :jerking:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Ενας φιλος στο μεταξουργειο εβαλε δαχτυλο στο μουνι μια σαπιας και βρηκε μεσα ΤΗΝ ΚΑΠΟΤΑ του προηγουμενου και πιθανοτατα και χυσια  :S
Προκειται για το βρωμερο ζομπι Σουζανα που εργαζεται στο Μεγ.Αλεξανδρου 22Β  :zombie:
ποιος αρχιλεπρος γαμησε αυτο το πραμα? :S :S :S :S
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Στείλε πμ στους μύστες extraman / jose armando de la vega ,μεγάλο respect...........ξέρουν τα πάντα......ακάποτα γαμήσια κτλ...... :rockon:

ρε δεν είναι αυτό, αλλά πετάνε μια σπόντα και μετά "δεν ξέρω/δεν απαντώ"....
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
ποια ναταλι δουλευε περγαμου οροφο και αγκυρας? :think: :think: :think:
η ναταλι που δουλευε και στο βεργας 2…..αλλα και αγκυρας…..πολυ γνωστη υπαρχουν κριτικες.κοιτα στο περγαμου στον οροφο δουλευε και η ζανα πριν δυο τρια χρονια και μετα κατεληξε μ.αλεξανδρου 15…οποτε υποθετω αφου μου λετε για μια ναταλι στν αλεξανδρου αμεσως σκεφτηκα τον συνδυασμο ζανας-περγαμου-μ.αλεξανδρου-ναταλι-περγαμου μ.αλεξανδρου..πρεπει να ειναι αλυσιδα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
η ναταλι που δουλευε και στο βεργας 2…..αλλα και αγκυρας…..πολυ γνωστη υπαρχουν κριτικες.κοιτα στο περγαμου στον οροφο δουλευε και η ζανα πριν δυο τρια χρονια και μετα κατεληξε μ.αλεξανδρου 15…οποτε υποθετω αφου μου λετε για μια ναταλι στν αλεξανδρου αμεσως σκεφτηκα τον συνδυασμο ζανας-περγαμου-μ.αλεξανδρου-ναταλι-περγαμου μ.αλεξανδρου..πρεπει να ειναι αλυσιδα.
α ναι!τωρα καταλαβα...τη ναταλι-τσιαντακης λες :grin:

οχι,δεν ειναι αυτη η ναταλι στο μεγ. αλεξ. 15...

τη ναταλι του μεγ.αλεξ. 15 δεν την ειχα δει σε κανενα μπουρδελο πριν απ αυτο που ειναι τωρα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom