Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Κωνσταντίνου Σχοινά 2: Σήμερα, στις 14:15, μπήκα σ' αυτό το ακριτικό μπουρδελάκι για πρώτη φορά.
Δούλευε η «ελληνογερμανίδα» milf Αλεξάνδρα˙ με καστανό ίσιο μαλλί πιασμένο σε κοντή αλογοουρά, καλούτσικο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, κανονικό προς αψηλό ανάστημα, γεροδεμένο κορμί με ωραίο κώλο και καλοσχηματισμένους μηρούς.
Ενώ υπήρχε ένας μυστακομουσάτος τσάτσος (τον είδα φεύγοντας) μόνη της παρουσιάστηκε και μου ανέφερε ότι προσφέρει απλό πρόγραμμα στα 25 ευρώ. Σ' ερώτησή μου απάντησε ότι η ίδια κάνει τη βάρδια από τις 10:30 το πρωί μέχρι τις 10 το βράδυ.
Πληρώθηκε...

9680164750_a46054ac01_c.jpg


9680171822_3044fcd1a8_c.jpg


9676934927_b77f2e5934_c.jpg


9680166972_91850a1812_c.jpg



[...]
Υ.Γ. Μπράβο για άλλη μια φόρα στην πολύ ωραία ενημέρωσή σου!
Σ' ευχαριστώ φίλε fystiki!
Και οι δικές σου ενημερώσεις είναι πολύ καλές, όπως επίσης τα σχόλια που κάνεις στις πορνοπληροφορήσεις μας ;)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Κωνσταντίνου Σχοινά 2: Σήμερα, στις 14:15, μπήκα σ' αυτό το ακριτικό μπουρδελάκι για πρώτη φορά.
Δούλευε η «ελληνογερμανίδα» milf Αλεξάνδρα˙ με καστανό ίσιο μαλλί πιασμένο σε κοντή αλογοουρά, καλούτσικο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, κανονικό προς αψηλό ανάστημα, γεροδεμένο κορμί με ωραίο κώλο και καλοσχηματισμένους μηρούς.
Ενώ υπήρχε ένας μυστακομουσάτος τσάτσος (τον είδα φεύγοντας) μόνη της παρουσιάστηκε και μου ανέφερε ότι προσφέρει απλό πρόγραμμα στα 25 ευρώ. Σ' ερώτησή μου απάντησε ότι η ίδια κάνει τη βάρδια από τις 10:30 το πρωί μέχρι τις 10 το βράδυ.
Πληρώθηκε...

ούτε κάν ήξερα ότι υπήρχε τέτοιο μέρος!!!! Ελπίζω να πέρασες καλά!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
ούτε κάν ήξερα ότι υπήρχε τέτοιο μέρος!!!! Ελπίζω να πέρασες καλά!

ιστορικο μπουρδελακι φιλέ Dawn!!!!
εδω και 2-3 χρόνια υπολειτουργεί με μονοβάρδια.
μέχρι πρό λίγων μηνων ειχε συνεχεια μια ξανθια αλβανιδα προμιλφ με πιασιματα (αδιαφορη στο κρεβατι) Τωρα ο Φανούρης δίνει νέα διάσταση αναφέροντας καινούργια και ενδιαφέρουσα κοπέλα!
Φανούρη ρεσπεκτ!!!

σε αυτο το μπουρδελάκι την δεκαετια του 1990 ειχα δοκιμάσει μερικά φοβερα ελληνικά μιλφ.
δυστυχως η κοπέλα που έκανε τοτε τις περισσοτερες βαρδιες σε αυτο το μαγαζι, μια ελληνιδα ξανθια μιλφαρα είχε δολοφονηθει (εκτος μαγαζιου) με μαχαιρι...
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
ιστορικο μπουρδελακι φιλέ Dawn!!!!
εδω και 2-3 χρόνια υπολειτουργεί με μονοβάρδια.
μέχρι πρό λίγων μηνων ειχε συνεχεια μια ξανθια αλβανιδα προμιλφ με πιασιματα (αδιαφορη στο κρεβατι) Τωρα ο Φανούρης δίνει νέα διάσταση αναφέροντας καινούργια και ενδιαφέρουσα κοπέλα!
Φανούρη ρεσπεκτ!!!

σε αυτο το μπουρδελάκι την δεκαετια του 1990 ειχα δοκιμάσει μερικά φοβερα ελληνικά μιλφ.
δυστυχως η κοπέλα που έκανε τοτε τις περισσοτερες βαρδιες σε αυτο το μαγαζι, μια ελληνιδα ξανθια μιλφαρα είχε δολοφονηθει (εκτος μαγαζιου) με μαχαιρι...

Μηπως δεν εκανε καλη πιπα κ εφυγε απογοητευμενος ο πελατης ?  :2funny: (Υπαρχουν κ τρελοι σοβαρα μιλαω)
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Πολιτική της αλυσίδας;

Δεν θα το έλεγα.

Παίζει 50/50

Δλδ.: οι Ντενίσα, Νικολέτα, Αλίνα, Ηλέκτρα, Νταιάνα, Άννα δεν έχουν τέτοια θέματα.
Οι υπόλοιπες έχουν . .. . .
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ενημερωση τωρα το βραδακι από μερικα σπιτια
Αχιλλεως και μαραθωνος γωνια,ρεββεκα,ρουμανα ξανθια πληθωρικη κοπελα με χυμους αλλα και σφριγηλο κορμι λογω του γεγονοτος ότι είναι μικρη, αλλα και παιχνιδιαρα επιπλεον στο σαλονι
Βεργας
2 ιζαμπελα,ξανθια mlf με ισχνο προσωπο,λευκη επιδερμιδα,καλο σωμα
3 δεξια μονικα
3 αριστερα νταιανα,λεπτο μελαγχροινο κοντοπουτανο
Αχαρνων 85 δυο μεγαλοκοπελες,η μαργαριτα κλασσικη παρουσια και η ευα,καστανοξανθη πολύ μετρια εμφανισης
Αγκυρας 12α η λεπτη ξανθια κοντοπουτανη ελις από διδυμου 20
Φωκαίας 27Β υπογειο αντελα,μελαγχροινη ζουμερη κοντοπουτανη
Φυλης
136 τζινα,σχετικα ψηλη μελαγχροινη ,κοπελα με καλο σωμα
Aγ πετρου 7 η ξενια, απο φωκαιας 17 με μακρια καστανοξανθα,προφανως περουκα,μαλλια
Πιπινου 65 ελενη,χλωμη και θλιμμενη κοντοπουτανη κοπελιτσα

 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Πέρασμα από Φωκαίας 19 για την Μαρίνα!Απλή,τυπική συνεύρεση χωρίς κάτι το ιδιαίτερο το οποίο να σαι κάνει να την επισκεφτείς ξανά...Λεπτομέρειες στη κριτική που θα ακολουθήσει!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Όπως πάντα άψογος!

Εξηκίου 18 δεξιά (ισόγειο): ξανθιά με φουντωτό μαλλί μέχρι την πλάτη, μέτριο πρόσωπο, πιο γεμάτο κορμί. Ο farkeli μου είπε ότι η τελευταία δούλευε και στον όροφο στο 109 της Φυλής. ...
...
Αλλήθωρη

Λιοσίων 76 αριστερά (ισόγειο): Η ψηλόλιγνη Μαργαρίτα απ' τον όροφο της Φυλής 109. Σε απλό αλλά και με μασάζ.
Επίσης αλλήθωρη

Λιοσίων 76 δεξιά (όροφος): Η Μελίνα˙ μία προmilf με μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους, καλό προσωπάκι, μικρό προς μεσαίο στήθος, σώμα με πιασιματάκια. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και ΚΩΛΟΣ.
Ευτυχώς δεν δούλευε και η δεύτερη πορνο-δέσποινα Ναταλία γιατί τότε θα συναντούσαμε  τρείς αλλήθωρες τόσο κοντά και τόσο γρήγορα που μάλλον θα μας μάτιαζαν
 

Επισκέπτης
ιστορικο μπουρδελακι φιλέ Dawn!!!!
εδω και 2-3 χρόνια υπολειτουργεί με μονοβάρδια.
μέχρι πρό λίγων μηνων ειχε συνεχεια μια ξανθια αλβανιδα προμιλφ με πιασιματα (αδιαφορη στο κρεβατι) Τωρα ο Φανούρης δίνει νέα διάσταση αναφέροντας καινούργια και ενδιαφέρουσα κοπέλα!

Same bird since 2009. Worked in Liosion 278 before. A nothing.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Όπως πάντα άψογος!
Αλλήθωρη
Επίσης αλλήθωρη
Ευτυχώς δεν δούλευε και η δεύτερη πορνο-δέσποινα Ναταλία γιατί τότε θα συναντούσαμε  τρείς αλλήθωρες τόσο κοντά και τόσο γρήγορα που μάλλον θα μας μάτιαζαν

όντως η μαργαριτα και η ναταλια ειναι αλληθωρες αλλα με βυζαρες η μαργαριτα  :tits:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Και σήμερα πέρασμα από μερικά σπιτάκια στην (2η) απογευματινή βάρδια (18:15 - 19:30 περίπου)... καθότι περνάω από Αλεξάνδρας κάνοντας μία ελάχιστη παράκαμψη είπα να επισκεφθώ για πρώτη φορά Κωνσταντίνου Σχοινά 2 με αφορμή την προηγουμένως επίσκεψη/κατάθεση που έκανε ο Φανούρης, και φυσικά σημερινή παρθενική εισβολή στο

Κωνσταντίνου Σχοινά 2: η Αλεξάνδρα, έτσι ακριβώς όπως την περιέγραψε ο Φανούρης, καστανό μιλφ με το μαλλί πιασμένο κότσο, κανονικό κορμί ελαφρώς χαλαρωμένο, 2-2,5 περίπου βυζί με ωραίο κώλο και μέτριο πρόσωπο. Να πω ότι ο οίκος αυτός είναι αρκετά σκοτεινός και έχει 2 πόρτες πρωτού εισέλθει κανείς... εύχομαι να πέρασε(ς) ωραία (ο) Φανούρη(ς), η τσατσά ok ήταν κάπως ψυχρή και απότομη αλλά δυστυχώς την ίδια εικόνα μου έβγαλε και η Αλεξάνδρα... μέσα ίσως αλλάζει το πράγμα, ας κάνουμε υπομονή να μας ενημερώσει και ο εμπλεκόμενος, χεχε!
Κωνσταντινουπόλεως 166Β: η Άννα την οποία κάπου πρέπει να την έχω ξαναδεί αλλά έλα που δε μπορώ να θυμηθώ με τίποτα, τελοςπάντων, γύρω στα 30+ ψιλά την υπολογίζω με μαύρα ίσια μαλλιά πιασμένα, πολύ ωραίο κορμί, με 2,5-3 βυζί και ωραίο κώλο και αδιάφορο για μένα πρόσωπο,
Κωνσταντινουπόλεως 166Α: η Γιούλια που είχε επισκεφθεί προσφάτως ο Προφέσορας, πρόκειται για μιλφ που δεν θυμάμαι καν η Ντιάνα ή Νταϊάνα ξανθό με μπούκλες λίγο πιο κάτω από το ύψος των ώμων ψηλό γκιλφ με βυζάρες μάλλον σιλικονάτες και γενικά καλό κορμί για την ηλικία της, φορούσε μαύρο κομπινεζόνι,
Κολοκυνθούς 38Β: η Άντζελα, μελαχρινό κοντοπούτανο με ίσιο μαλλί πιασμένο κότσο, ελαφρώς άκωλη, 1-1,5 βυζί, με καλούτσικο χαμογελαστό προσωπάκι,
Ιάσωνος 20Α:κλασσικά η Λαρίσα, ξανθό πιπίνι με μικρό βυζί και ωραίο κώλο, από τις καλές επιλογές της περιοχής και σταθερή στην απόδοσή της, σήμερα φορούσε ωραία μπεζ εσώρουχα!
Ιάσωνος 20Β:βαριόμουν να ανέβω τα σκαλιά αλλά φαντάζομαι πως θα δούλευε η Αλβανίδα Άντζελα που δίνει απλόχερα των κώλο της τον οποίον έχω πάρει και τον κατευχαριστήθηκα!
Ιάσωνος 20Γ: η Τάνια που πρώτη φορά είδα, νεαρή καστανόξανθη στο ύψος των ώμων μαλλί, κοντοπούτανη ομορφούλα μάλλον αθίγγανη αλλά όχι τόσο μελαμψή, με τούμπανο βυζάρες και ωραίο κώλο,
Ιάσωνος 19: νεαρή κοντοπούτανη και αυτή που δεν θυμάμαι όνομα αλλά την έχω ξαναπετύχει, αδιάφορο πρόσωπο και λίγο φακιδομούρα, αδύνατη, με καλό βυζάκι και κωλαράκι,
Ιάσωνος 33:η καυλιάρα η Μαρία με το πλούσιο στήθος και την υπέροχη κωλάρα, γλυκό πρόσωπο, μελαχρινή με ίσιο μαλλί,
Ιάσωνος 36:κλασσικά η όμορφη στο πρόσωπο μιλφ μελαχρινή Αλεξάνδρα με τα λίγα παραπανίσια κιλά από την μέση και πάνω, βυζί 3αρι περίπου και καλός κώλος. Πάντα φοράει κάτι σαν μεσοφόρι για να κρύψει την τοπική κακοτοπιά της κοιλιάς της. Να σημειώσω πως πάντα σε αυτόν τον οίκο όποτε μπαίνω οι εκδιδόμενες και η συγκεκριμένη είναι δωμάτιο και περιμένω! όσο αφορά αυτήν κάθετα αρκετά μέσα κάτι που το διαφημίζει κάθε φορά και νομίζω πως απευθύνεται σε άβγαλτα πιτσιρίκια! για μένα πάντως αυτός ο οίκος είναι από τους πιο τρομακτικούς!
Κολωνού 47 ισόγειο: το ξανθό γκιλφ Ζάνα, μπουκλέ μαλλί με μαύρο μεσοφόρι, βυζί μεγάλο, κώλος και μπούτια επίσης αλλά όχι τόφαλος, πρόσωπο όμορφο να πω; για γκιλφ μιλάμε,
Κολωνού 47 όροφος:H Εύα, προμιλφ, τραχύ αδιάφορο πρόσωπο με κανονικό κάπως σώμα, ξανθιά με μαλλί στο ύψος των ώμων και η Τζένη, τρομακτική σοκολάτα κοντόχοντρη ανάξια αναφοράς,
Κολωνού 48: Η Βαλέρια, ξανθιά με πλούσιο μπούστο και κορμάκι λευκό ολόσωμο αλλά δεν θυμάμαι και τόσο καθώς χάζεψα με την Ντιάνα, κοκκινομαλλούσα, ωραίο κορμί με κωλάρα και πρόστυχο όμορφο πρόσωπο!
Κολωνού 53:η Ελένη, ψηλή κάπως με μέτριο πρόσωπο, βυζάρες και κωλάρα και η Φωτεινή πιο νταρτανοειδές και πληθωρική συνολικά κατώτερης εμφάνισης της πρώτης...αμφότερες αδιάφορες!

καλό (ξ)ημέρωμα...
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
ομιλεί και την Ρωμανικήν
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Χτες το απόγευμα στη Φυλής ενώ έσπρωχνα μια πουτάνα , διεξήχθη ο παρακάτω διάλογος μεταξύ μας :

- Θα τα καταπιείς ?
- Τιιιι ?  Οχι βέβαια . Τι με πέρασες , καμιά δεν το κάνει αυτό  !!!
- Ελα λέγε πόσα .
- 100 .

Για να επαληθευτεί ακόμα μια φορά πως καταπιόλες υπάρχουν , λεφτά δεν υπάρχουν .
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Χτες το απόγευμα στη Φυλής ενώ έσπρωχνα μια πουτάνα , διεξήχθη ο παρακάτω διάλογος μεταξύ μας :

- Θα τα καταπιείς ?
- Τιιιι ?   Οχι βέβαια . Τι με πέρασες , καμιά δεν το κάνει αυτό  !!!
- Ελα λέγε πόσα .
- 100 .

Για να επαληθευτεί ακόμα μια φορά πως καταπιόλες υπάρχουν , λεφτά δεν υπάρχουν .

ΧΑχαχα δακρυσα ΑΛΗΘΕΙΑ??? ετσι σου ειπε ? ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΣ ??? αχαχαχ :2funny: :2funny: :2funny:
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Συναγωνιστες σημερα εγινε καταθεση στη Νικολ 2η βαρδια στο Φωκαιας 24. Ειναι η Νικολ που εχω γραψει στις τελευταιες ενημερωσεις μου οτι πετυχα στο Διδυμου 27 και Διδυμου 8Β.

ΦΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Πραγματικα προσπαθω να θυμηθω αν ποτε εχω φαει χειροτερη φολα και δεν μου ερχεται κατι.

ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΥΛΑΝΤΙΣΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ
ΜΗΝ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΘΑ ΚΛΑΕΙ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ
Θα γραψω αυριο κριτικη για την μαλακισμενη

Θα ανεβασω και για Λαρισα Ιασωνος20, Νανσυ Φυλης74 και για Αντζελα Φυλης66Δ που εχω αμελησει

Τι εγινε δλδ στο δωματιο???  :huh:
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Θα γραψω αυριο κριτικη μυστη μου..
Ολο μη και μη, ουτε φιλια αφηνε ουτε τιποτα και στο 7λεπτο σηκωθηκε και εφυγε  :S


Ενταξει πιστευω αυτο εχει συμβει και σε αρκετους αλλους..λεω μηπως δεν εκατσε ουτε καν να την γαμησεις  :2funny:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Φυσικά δική της, η αλυσίδα είναι στο σωστό δρόμο μα μπορεί και καλύτερα φεύγοντας από το απλό και μόνο, ως πρόγραμμα λέω!

Σε σωστο δρόμο θα είναι αν συμμορφώσει τις πιεστικές στον χρόνο κορασίδες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom