Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 335 άτομα (34 μέλη και 301 επισκέπτες)

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Εγώ την πέτυχα στην πρώτη μέρα που δούλευε,και δεν το έβγαζε...Μάλιστα βγαίνοντας,το επεσήμανα στην τσατσά!!!

καλα εκανες!!! Ετσι πρεπει να κανουμε ολοι μας...



dstp την Μαρια που ειναι πρωι στη Φυλης διπλα στο βενζιναδικο την εχεις  :knockinb: ???..  και πως σου φανηκε???
Εγω την τιμησα την δευτερα και μου αφησε καλες εντυπωσεις  ;)  :crazy:
Επισης μου φανηκε και λιγο στενη!!!


η ντανα απο φυλης  2οο γυρισε ? γνωριζει κανεις? τι ωρες ?

Εχω καιρο να περασω απ το 200 και δεν εχω ακουσει κιολας τιποτα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
thanks dstp, πως σου φαινεται η ντανα? πολλοι δεν την προτιμουν, εγω την βρισκω απιθανη bebe φατσουλα, κουνελακι playboy
 

Επισκέπτης
Την είχα πάρει τον Μάιο αν θυμάμαι καλά μου είχε συστηθεί ως Ντάσα..Πολύ όμορφη,αλλά όχι κάτι το εξαιρετικό στο κρεβάτι.Την έχω δοκιμάσει 3 φορές.
 

Επισκέπτης
καλα εκανες!!! Ετσι πρεπει να κανουμε ολοι μας...



dstp την Μαρια που ειναι πρωι στη Φυλης διπλα στο βενζιναδικο την εχεις  :knockinb: ???..  και πως σου φανηκε???
Εγω την τιμησα την δευτερα και μου αφησε καλες εντυπωσεις  ;)  :crazy:
Επισης μου φανηκε και λιγο στενη!!!

Δίπλα στο βενζινάδικο,στο ισόγειο;Αν ναι,είδα μια μελαχροινή Ελληνίδα σήμερα με κάτι άσπρες μπότες,αλλά δε δοκίμασα.Προσωπικά προτιμώ τις αλλοδαπές πόρνες,επειδή οι Ελληνίδες έχουν υφάκι που με νευριάζει...
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Δίπλα στο βενζινάδικο,στο ισόγειο;Αν ναι,είδα μια μελαχροινή Ελληνίδα σήμερα με κάτι άσπρες μπότες,αλλά δε δοκίμασα.Προσωπικά προτιμώ τις αλλοδαπές πόρνες,επειδή οι Ελληνίδες έχουν υφάκι που με νευριάζει...

Λεω γι'αυτο το σπιτι που ειναι ακριβως διπλα στο βενζιναδικο.
Αυτο με τις σκαλες οχι το Ισογειο.
Η κοπελα ειναι ξανθια και ειναι αρκετα συμπαθητικη.
 

gigolo24

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες.Χτες ειχα ενα μικρο τουρ.Μεταξουργειο μερια ασυζητη δεν αξιζε κατι.
Μετα Φυλης πολλα καλα...
Ας αρχισουμε απο ΦΥΛΗΣ 40(ποτε να μην κανεις παιδια μια ρωσιδοβουλγαρα μελαχρινη δεν βγαζει τιποτα κλαι δεν κανει τιποτα.ολο σου λεει τελειωνε και βιαζεται.δεν αφηνει να πιανεις και γενικα αισχος.ξενερωσα τοσο που δεν τελειωσα και εφυγα...
Σας προιεδοποιω μαγκες το εξης μπουρδελακι ειναι αισχος....
ΜΗν παει ποτε κανεις...
Αν προτεινα κατι θα ηταν η Τσεχα ποιο κατω στην Φυλης
Σαββινα Πολυ τοπ...ακουστε με....
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Αν προτεινα κατι θα ηταν η Τσεχα ποιο κατω στην Φυλης
Σαββινα Πολυ τοπ...ακουστε με....

Την Σαββινα την ειχα πετυχει στη Φυλης 84.
Πραγματι ηταν εντυπωσιακοτατη με εμφανιση πορνοσταρ  :jerking:
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
thanks dstp, πως σου φαινεται η ντανα? πολλοι δεν την προτιμουν, εγω την βρισκω απιθανη bebe φατσουλα, κουνελακι playboy

Πολυ καλη περιπτωση η Ντανα παντως !!!Δυστυχως δεν βλεπω να ξαναγυρναει.Στο συγκεκριμενο σπιτι παντα εμφανιζονται αστερακια για λιγο και μετα εξαφανιζονται.Ειμαι σιγουρος ομως οτι θα ξαναφερει κατι καλο.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
κλμ παιδες.
ειμαι νεος στο σαιτ (οχι στο κουρμπετι)και θαθελα ενημερωση για τπτ σχιστοματικα μωρα και επισης αν υπαρχει εμπειρια απο τις περιπλανομενες στη γ σεπτεμβριου και βερανζερου κλπ
ευχαριστο τα μαλλα.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Οι περιπλανώμενες που λες είναι πρεζόνια και καλό είναι να τις αποφεύγεις...
 

Επισκέπτης
Γεια σας παιδες.Χτες ειχα ενα μικρο τουρ.Μεταξουργειο μερια ασυζητη δεν αξιζε κατι.
Μετα Φυλης πολλα καλα...
Ας αρχισουμε απο ΦΥΛΗΣ 40(ποτε να μην κανεις παιδια μια ρωσιδοβουλγαρα μελαχρινη δεν βγαζει τιποτα κλαι δεν κανει τιποτα.ολο σου λεει τελειωνε και βιαζεται.δεν αφηνει να πιανεις και γενικα αισχος.ξενερωσα τοσο που δεν τελειωσα και εφυγα...
Σας προιεδοποιω μαγκες το εξης μπουρδελακι ειναι αισχος....
ΜΗν παει ποτε κανεις...
Αν προτεινα κατι θα ηταν η Τσεχα ποιο κατω στην Φυλης
Σαββινα Πολυ τοπ...ακουστε με....
Η Σαββινα (δεν ειναι φυσικα αυτο το ονομα της)  ΔΕΝ ειναι Τσεχα αλλα Βουλγαρα.Την γνωριζω προσωπικα :sunglasses:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Πολυ καλη περιπτωση η Ντανα παντως !!!Δυστυχως δεν βλεπω να ξαναγυρναει.Στο συγκεκριμενο σπιτι παντα εμφανιζονται αστερακια για λιγο και μετα εξαφανιζονται.Ειμαι σιγουρος ομως οτι θα ξαναφερει κατι καλο.
θα παω το πρωι αυριο για ντανα, ελπιζω να γυρισε, ξερει κανεις περισοτερα?
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
θα παω το πρωι αυριο για ντανα, ελπιζω να γυρισε, ξερει κανεις περισοτερα?
Αδερφε εγω περασα χτες το βραδυ, ρωτησα τη τσατσα και μου ειπε αοριστα  οτι θα ξαναρθει.Τωρα το ποτε ειναι το θεμα.Ελπιζω να μην αργησει πολυ γιατι το εχω πιθυμησει τρελλα το πιπινι με το περουκινι.Για δες μπας και γινει κανα θαυμα το πρωι
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αν δε βρω ντανα η κατι καλο το πρωι, με βλεπω το βραδυ για αντελα, πριν μια βδομαδα που την πηρα μου αρεσε, ειναι μουναρα ετσι κιαλλιως, το οτι δεν κανει πολυ καλο πηδημα το παραβλεπουμε, εδω οι γκομενες δεν κανουν καποιες φορες, φαντασου οι πουτανες...
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Mικρη βολτα στην Φυλης, 30/11, γυρω στις 21.00', Ησυχια και λιγος κοσμος, μαλλον λογω του ΠΑΟ και της γιορτης του Αγιου Ανδρεα-μεγαλη η χαρη του !!!
Φυλης 104-Στο αδιεξοδο, στο τελευταιο μαγαζι,Αντζελα,ξανθο εγχειρισμενο τρανς, με πολυ καλο σωμα και βυζους, με Ε 40 και κουλουρι.
Φυλης 59-ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ μελαχροινη Ελληνιδα αλλα με μικρο στηθος.Τατουαζ στην μεση.
Στην Φωκαιας-μετρια πραγματα και στα τρια.
Φωκαιας και Αχαρνων-Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ.Εισοδος απο Φωκαιας, δαιδαλος η διαδρομη προς τον Α'οροφο, αποζημιωση ομως απο ωριμη, 50+, κοντη κυρια με τεραστια-φυσικα-μπαλονια. Για τους λατρεις των XXL καταστασεων.
Αγκυρας 1 και Αχαρνων.Τζεννη, εγχειρισμενο ξανθο τρανς, με καλο σωμα ομως, με Ε 50 κουλουρι.
 

gigolo24

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες...Βολτα 1/12 μεσημεριανη καπου στης 3 απο ΦΥλης...
Αρχιζουμε κλασσικα στο ΦΥλης 40 το ξενερωτο με την τσατσα την ψευτρα..
Μετα παρακατω βριοσκουμε την Σαρα που ειναι αστερακι...
Στο Φυλης 71 συνανταμε κατι πολυ καλο...
Και σταματαμε στην Ρωσιδα την Αννουλα που ειναι η καλυτερη προταση της ημερας...
Φουλ περιποιηση...Απαιχτη παιδια....
Ακουστε με...
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ρε παιδια πριν λιγες μερες διαβασα κατι για τζουλια αλεξανδρατου
με κατι βιντεο μεσα στο σαιτ που ειναι στο φορουμ δεν μπορω να το βρω
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η ντανα γυρισε, την πηρα το πρωι, παρακαλουνται οι  fun να περασουν..
η κοντη πρωινη ρωσιδα στο 134α φυλης, κατια τη λενε, σας αρεσει? εγω τη βρισκω καλη, νομιζω το κωλαρακι ειναι απο τα καλυτερα της φυλης. θα το τιμησω αυριο το μουνακι της, να ακουσω κριτικες, αντε panosmpos πως σου ξεφυγε το ρωσιδακι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom