Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 135 άτομα (17 μέλη και 118 επισκέπτες)

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Ιάσωνος 37 (αυτό που ανεβαίνεις την σιδερένια σκάλα).Λεπτή  κοπελίτσα, ξανθούλα, με γλυκό πρόσωπο. Μέσα πίπα με κοίταγμα στα μάτια και πιπίλισμα, την γυρνάω σε πισωκολλητό και τις έριχνα απαλές σφαλιαρίτσες και γενικότερα συμμετοχή καλή. Μου είπε ότι είναι Ρωσίδα και η ταρίφα πάει 20 Ε.
Τι βαρδια ομως δεν ειπες,πρωι ή βραδυ?
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
εχει βαλει καποιος και "πριζα" οτι παιζει κωλαρακι απο νεαρα στο 30 νομιζω,λογικα σχεδον απεναντι.Λεω να πεταχτω σε καμια ωρα προς τα εκει κααθοτι μεσημερια η Ιασωνος κρυβει εκπληξεις.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266
Φωκαιας και Αχαρνων-Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ.Εισοδος απο Φωκαιας, δαιδαλος η διαδρομη προς τον Α'οροφο, αποζημιωση ομως απο ωριμη, 50+, κοντη κυρια με τεραστια-φυσικα-μπαλονια. Για τους λατρεις των XXL καταστασεων.

Ρε commander δώσε λίγο πιο λεπτομερή αναφορά. Πρωινή ή απογευματινή βάρδια;
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
η ντανα γυρισε, την πηρα το πρωι, παρακαλουνται οι  fun να περασουν..
η κοντη πρωινη ρωσιδα στο 134α φυλης, κατια τη λενε, σας αρεσει? εγω τη βρισκω καλη, νομιζω το κωλαρακι ειναι απο τα καλυτερα της φυλης. θα το τιμησω αυριο το μουνακι της, να ακουσω κριτικες, αντε panosmpos πως σου ξεφυγε το ρωσιδακι?
Oι fun βεβαιως βεβαιως περασαν για να καλωσορισουν το κοριτσακι μας που γυρισε απο τα ξενα στη φιλοξενη(για ολα τα ωραια μουνια)ελληνικη γη. ;) ;)Αχ Ντανα εισαι μικρη,εισαι  γλυκια,εισαι ομορφη και ουτε μιλας ουτε γελας.Εισαι σαν μουγγη.Τι αλλο μπορει να ζητησει ενας αντρας στο κοσμο? :dancing: :dancing: Αν και με τη τσατσα η γλωσσα σου παει ροδανι και μαλιστα στα ελληνικα(κακο σημαδι αυτο) συν το οτι ετρωγες σουβλακι(αυτο και αν ειναι κακο σημαδι) :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Ιάσωνος 37 (αυτό που ανεβαίνεις την σιδερένια σκάλα).Λεπτή  κοπελίτσα, ξανθούλα, με γλυκό πρόσωπο. Μέσα πίπα με κοίταγμα στα μάτια και πιπίλισμα, την γυρνάω σε πισωκολλητό και τις έριχνα απαλές σφαλιαρίτσες και γενικότερα συμμετοχή καλή. Μου είπε ότι είναι Ρωσίδα και η ταρίφα πάει 20 Ε.
εχει βαλει καποιος και "πριζα" οτι παιζει κωλαρακι απο νεαρα στο 30 νομιζω,λογικα σχεδον απεναντι.Λεω να πεταχτω σε καμια ωρα προς τα εκει κααθοτι μεσημερια η Ιασωνος κρυβει εκπληξεις.
εννοεις την πολυ κοντη και αδυνατη στο πανω? τη βρισκω ασχημη, με συν 10 δινει κωλο, ετσι λενε.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αντε λυκε panosmpos πηγαινε στην κοκκινομουνιτσα, και να στειλεις εντυπωσεις απο το υπεροχο κωλαρακι που δεν δινει ομως
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλήσπέρα .Αυτή την εβδομάδα η ντάνα είναι πρωί ή απόγευμα?
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
καλαααα αυτο το σαββατοκυριακο κανεις δεν πηγε ,δεν περασε απο τα κοκκινα σπιτακια?δεν βλεπω καμια τελευταια ενημερωση. :idiot:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
πες αντεεεε οτι δεν πηγαν στα μπουρδελα-σε κανενα στριπτιζαδικο δεν μπουκαρε κανενας?...........αρχιζω να βλεπω το σαιτ να χανει τον τιτλο του...και ανησυχω.τουλαχιστον στο σινεμα ειδατε καμια καλη ταινια ??? :rolleyes:
 

arnie

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα συναγωνιστές.πήγα σήμερα το βράδι στην φυλής και Φωκαίας στο πρώτο σπίτι και ηπήρχε κάποια ονόματι ντάνα,γύρω στο 1,70 μ ωραίο σώμα ,καλό στήθος και καστανόξανθη.μιλάμε για την ίδια?το σεξ μαζί της πολύ καλό-όλες οι στάσεις πλην κουλούρι και ισπανικό.καλή τιμή(25) :sunglasses:
 

arnie

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
η ντάνα(οπως εγραφε καποιο κοσμημα που φορουσε δεν τη ρωτησα πως τη λενε) σιγουρα καλυτερη επιλογη απο το φυλης 86 που ναιμεν ηταν μια μαυρομαλλα ρουμανα με ωραιο σωμα και προσωπο αλλα μαλλον το επαγγελμα το βλεπει σαν δημοσιος υπαλληλος(μια σταση με το ζορι) η σαν τις στριπερς οταν δεν εχει κοσμο σε μαγαζι και αραζουν λες και περιμενουν το φραπε στην καφετερια---να καλεσω την προστασια του καταναλωτη-μπουρδελιαρη να επιληφθη? :idiot:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
προχθες σαββατο πρωι, πηρα πρωτος την κατια στο 134α ισογειο μπλε πορτα, κωλαρακι απαιχτο καλη σε ολα
στο γυρισμο περασα να δω λιγο καρινα,απο ιασωνος 19α πανω, τι το ηθελα κατεθεσα και εκει, πως να αντισταθω στο απαιχτο μωρο? αυτα, τηνεπομενη βδομαδα μαλλον αντελα, την πεθυμησα την πουτανα...
 

GLA21

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
6
Like
45
Πόντοι
0
επισκεψη σημερα φυλης!αρχικα πηγα 65 σαυτο διπλα στο βενζιναδικο!το μαγαζι ειχε μεσα τεχνικους σαν να εκαναν ανακαινιση!τεσπα εμφανιζεται μια κοπελα ελληνιδα μου λεει η τσατσα(μουφες οπως αποδειχτηκε, καλα γιατι μας την πασαρουν ολες για ελληνιδες λες και μας νοιαζει).μπηκα μεσα αλλα οσο εμφανισιμη ηταν η κοπελα αλλο τοσο ψυχρη ηταν!μουκανε κατι σχολια για το σωμα μου και καλα αλλα μαλακιες!γενικα μπαινουν σου λενε ξαπλωσε και περιμενουν ως δια μαγειας να σου γινει καγκελο δεν το καταλαβαινω!:
βγαινοντας παω στο διπλα ακριβως ωντας μη ευχαριστημενος για να δω τι παιζει!π α ι δ ι α ξανθος αγγελος επαθα ζημια και το ονομααυτης ΕΛΙΖΑ !!!!πολυ ομορφη,ξανθια και πολυ φιλικη μεσα τελειως gfe με αφησε να τη φιλησω δεν βιαζοταν καθολου και στο τελος με χαιρετησε με το ονομα μου!θα ξαναπαω σιγουρα !βρηκα την αντιστοιχη αγαπη για μενα των μπουρδελων!
 

6509

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
..πέσανε γλωσσόφιλα?  ;)
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
επισκεψη σημερα φυλης!αρχικα πηγα 65 σαυτο διπλα στο βενζιναδικο!το μαγαζι ειχε μεσα τεχνικους σαν να εκαναν ανακαινιση!τεσπα εμφανιζεται μια κοπελα ελληνιδα μου λεει η τσατσα(μουφες οπως αποδειχτηκε, καλα γιατι μας την πασαρουν ολες για ελληνιδες λες και μας νοιαζει).μπηκα μεσα αλλα οσο εμφανισιμη ηταν η κοπελα αλλο τοσο ψυχρη ηταν!μουκανε κατι σχολια για το σωμα μου και καλα αλλα μαλακιες!γενικα μπαινουν σου λενε ξαπλωσε και περιμενουν ως δια μαγειας να σου γινει καγκελο δεν το καταλαβαινω!:
βγαινοντας παω στο διπλα ακριβως ωντας μη ευχαριστημενος για να δω τι παιζει!π α ι δ ι α ξανθος αγγελος επαθα ζημια και το ονομααυτης ΕΛΙΖΑ !!!!πολυ ομορφη,ξανθια και πολυ φιλικη μεσα τελειως gfe με αφησε να τη φιλησω δεν βιαζοταν καθολου και στο τελος με χαιρετησε με το ονομα μου!θα ξαναπαω σιγουρα !βρηκα την αντιστοιχη αγαπη για μενα των μπουρδελων!
μην ξεχνατε να γραφεται και ωρες που πηγαινετε, και καλη περιγραφη του μουνιου, τα καλα μουνια να μην χανονται...
 

Επισκέπτης
Αν δεν ξέρεις την Katze δεν ξέρεις τίποτα.Ποια Ντάνα κλπ...Η απόλυτη καύλα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom