Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 252 άτομα (39 μέλη και 213 επισκέπτες)

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Αυτη που λεω ειναι ψηλη,με σιλικονατο βυζι,και τατουαζ κατα μηκος της σπονδυλικης στηλης κινεζικα γραμματα που μου'χει πει οτι ειναι το ονομα του γκομενου/πρωην της,ή κατι τετοιο..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Αυτη που λεω ειναι ψηλη,με σιλικονατο βυζι,και τατουαζ κατα μηκος της σπονδυλικης στηλης κινεζικα γραμματα που μου'χει πει οτι ειναι το ονομα του γκομενου/πρωην της,ή κατι τετοιο..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Εγώ αυτή που λέω ως Cindy,είναι περίπου 1,70 με βυζιά-πέτσα,τατουαζ κινεζικα γράμματα στην σπονδυλική στήλη που μου είχε πει ότι σημαίνουν "New begining"!!!
 

Blacknight

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
Μετα το ειδες το piercing η οταν πριν που εκανε την παρουσιαση?τι φοραει οταν βγαινει εξω?  tnx..
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
ΔΙΑΜΑΝΤΙ ΣΤΗ ΚΟΛΩΝΟΥ 27.ΟΝΟΜΑ:ΒΕΡΟΝΙΚΑ
Το ερωτημα ειναι πως δεν εχει εντοπισει κανενας απο τους συναγωνιστες (και φανατικους της περιοχης)αυτο το τοπ μ.... το οποιο οπως μου ειπε δουλευει εδω και 9 μηνες στο μεταξουργειο.Εκτος και αν με δουλευε η εμφανιζοταν με αλλο ονομα.
Η κοπελα ειναι η προσωποποιηση της βορειας ομορφιας.Ξανθοκοκκινο μαλλι,πολυ λευκη επιδερμιδα,1.70 και αδυνατη μιλαμε για φοβερο παιδι.
Για οσους ενδιαφερονται για συμπεριφορα μεσα να πω οτι επαιζε τρελλη πιπα με γλωσσιδι,κανα 2 στασεις με ανεση και γενικα προθυμια.Απο ομορφια(που για μενα ειναι το κυριο)η κοπελα ειναι ισως πιο ομορφη απο Αντελλα και Ντανα και αν τη συγκρινεις με τα φρικια που επαιζαν και σημερα στο μεταξουργειο για τα 20 ευρω που ζηταει ειναι πραγματικο θαυμα.Η κοπελα δουλευει μετα τις 12.Οποιος συναγωνιστης περασει ας ριξει κριτικη
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
στα τελευταια σπιτια της φυλης στο καθετο διδυμου η ξανθια ψιλομεγαλη αλεξανδρα νομιζω κατι ασκουφωτο αν της το ζητησεις διαβασα ισχυει.χ ;)υνεις πανω της?ξερει κανεις?νεος στην παρεα γεια να πω!!!!
 

Επισκέπτης
Την ξέρουμε κύριε συμπολεμιστή popop μάλιστα η κυρία πριν έπαιζε Ιππώνακτος και Αριστομένους (με 50 ε μάλιστα τιμή εκκίνησης ;) Τώρα στο 27 την είχα πετύχει και με 15 Ε αλλά και τα 20 Ε που παίζει τώρα χαλάλι της :)
σιγα μην δεν την ηξερε ;) ;) ;) ο αλεπουδιαρης
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ΔΙΑΜΑΝΤΙ ΣΤΗ ΚΟΛΩΝΟΥ 27.ΟΝΟΜΑ:ΒΕΡΟΝΙΚΑ
Το ερωτημα ειναι πως δεν εχει εντοπισει κανενας απο τους συναγωνιστες (και φανατικους της περιοχης)αυτο το τοπ μ.... το οποιο οπως μου ειπε δουλευει εδω και 9 μηνες στο μεταξουργειο.Εκτος και αν με δουλευε η εμφανιζοταν με αλλο ονομα.
Η κοπελα ειναι η προσωποποιηση της βορειας ομορφιας.Ξανθοκοκκινο μαλλι,πολυ λευκη επιδερμιδα,1.70 και αδυνατη μιλαμε για φοβερο παιδι.
Για οσους ενδιαφερονται για συμπεριφορα μεσα να πω οτι επαιζε τρελλη πιπα με γλωσσιδι,κανα 2 στασεις με ανεση και γενικα προθυμια.Απο ομορφια(που για μενα ειναι το κυριο)η κοπελα ειναι ισως πιο ομορφη απο Αντελλα και Ντανα και αν τη συγκρινεις με τα φρικια που επαιζαν και σημερα στο μεταξουργειο για τα 20 ευρω που ζηταει ειναι πραγματικο θαυμα.Η κοπελα δουλευει μετα τις 12.Οποιος συναγωνιστης περασει ας ριξει κριτικη
ΔΙΑΜΑΝΤΙ ΣΤΗ ΚΟΛΩΝΟΥ 27.ΟΝΟΜΑ:ΒΕΡΟΝΙΚΑ
Το ερωτημα ειναι πως δεν εχει εντοπισει κανενας απο τους συναγωνιστες (και φανατικους της περιοχης)αυτο το τοπ μ.... το οποιο οπως μου ειπε δουλευει εδω και 9 μηνες στο μεταξουργειο.Εκτος και αν με δουλευε η εμφανιζοταν με αλλο ονομα.
Η κοπελα ειναι η προσωποποιηση της βορειας ομορφιας.Ξανθοκοκκινο μαλλι,πολυ λευκη επιδερμιδα,1.70 και αδυνατη μιλαμε για φοβερο παιδι.
Για οσους ενδιαφερονται για συμπεριφορα μεσα να πω οτι επαιζε τρελλη πιπα με γλωσσιδι,κανα 2 στασεις με ανεση και γενικα προθυμια.Απο ομορφια(που για μενα ειναι το κυριο)η κοπελα ειναι ισως πιο ομορφη απο Αντελλα και Ντανα και αν τη συγκρινεις με τα φρικια που επαιζαν και σημερα στο μεταξουργειο για τα 20 ευρω που ζηταει ειναι πραγματικο θαυμα.Η κοπελα δουλευει μετα τις 12.Οποιος συναγωνιστης περασει ας ριξει κριτικη
το top του μεταξουργειου η βερονικα ειναι παλια πλεον, την τιμησα 2 φορες, καλη αλλα εμενα δεν μου κανει,  ψηφιζω  ντανα  , θα γυρισει στις 27 νοε.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Την ξέρουμε κύριε συμπολεμιστή popop μάλιστα η κυρία πριν έπαιζε Ιππώνακτος και Αριστομένους (με 50 ε μάλιστα τιμή εκκίνησης ;) Τώρα στο 27 την είχα πετύχει και με 15 Ε αλλά και τα 20 Ε που παίζει τώρα χαλάλι της :)
Συναγωνιστη panosmpoς ελπιζω να καταλαβες οτι η μπηχτη αφορουσε
κυριως εσενα που εισαι διαβασμενος αρκετα για το μεταξουργειο(και οχι μονο) ;) ;) Εκανα μια προχειρη  αναζητηση στο σαιτ και δε βρηκα αναφορα στη τυπισσα.Η πλακα ειναι οτι τη πετυχα στη τελευταια μπουκα αφου ειχα ξεποδαριαστει ως συνηθως στο μεταξουργειο και ειχα δει ολα τα απροσδιοριστα ειδη του ζωικου βασιλειου που αυτοαποκαλουνται γυναικες να απαιτουν 20 ευρω και βεβαια ολη τη γαμημενη αραπια που εχουν κουβαλησει ειδικα στην ιασωνος.Στο τελος αφου ειχα περασει απο ολα τα σπιτια λεω δε παω και σε αυτο?Μολις ειδα τον παιδαρο Βερονικα αρχιζα πλεον να αμφιβαλω για την αξιοπιστια του
σαιτ και για τις πληροφοριες που δινουν ορισμενοι αξιωματουχοι του :dancing: :dancing: :dancing: Panosmpos απολογησου δημοσια στο λαο και θα σε κρινουμε με επιεικεια :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
σεβασμος στον πανο!!!!ειναι μεγαλο αλανι και μεγαλη μορφη!!!αξιοπιστος και τσακαλος!!!
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
σεβασμος στον πανο!!!!ειναι μεγαλο αλανι και μεγαλη μορφη!!!αξιοπιστος και τσακαλος!!!
Εννοειται οτι παιζει τρελλο respect για τον panosmpos!!!
Συναγωνιστη panosmpos αν ξαναπαιξει η Βερονικα σε στουντιο σφυρα.Αξιζει χααααλλλλλααααρρρα το 50ευρω η κοπελα(απο θεμα ομορφιας τουλαχιστον)
 

Επισκέπτης
ειμαστε λιγοι μπροστα στον ανεπαναληπτο πανο!!!!!
 

swonder

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια δεν εχει κανεις φωτογραφιες των κοριτσιων να χαζεψουμε και εμεις για να ξερουμε που να παμε;
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια δεν εχει κανεις φωτογραφιες των κοριτσιων να χαζεψουμε και εμεις για να ξερουμε που να παμε;

Πολλά ζητάς.Αν καταφέρεις να βγάλεις καλές φωτογραφίες από μπουρδέλα,θα σε παραδεχτώ.Εγώ πάντως που ζήτησα σε μια κοπέλα να τη φωτογραφήσω,και ας ήμουν συχνός πελάτης,αρνήθηκε κατηγορηματικά.
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Τέτοια τσάρκα είχα να κάνω χρόνια!
Φυλής και γύρω δρόμοι σήμερα,γύρω στις 5 το απόγευμα,την ώρα της... αλλαγής  ;)
Κάααπου μεταξύ 70-75 (σόρυ δε κοίταξα όταν βγήκα) πρέπει να επέλεξα,λέω δε μαμιέται ας μπω, βγάλανε φουσκάλες τα πόδια μου!
Το όνομα αυτής Σοφία,όταν την ρώτησα από που είναι άρχισε τα πονηρά γελάκια ε δε ξαναρώτησα.
Σίγουρα όχι η πιο εμφανίσιμη που είδα, με βυζί που απλά χωρά στη παλάμη σου. Υπηρεσίες τώρα: γλύψιμο στο αυτί,λαιμό, στήθος μέχρι να αρχίσει το τσιμπούκι,από τα καλύτερα που μου έχουν πάρει αν και κράτησε λίγο. Έντονη συμμετοχή (παράξενο) όταν ανέβηκε πάνω μου. Στο πισωκολλητό μου έσπασε τα νεύρα γιατί δε στηνόταν καλά.Της τον σφύριξα όμως  :dancing:
Καλή συμμετοχή με φωνητικά αληθοφανή, μίλαγε κ μερικές φορές στη γλώσσα της-οπότε μάλλον προς Ρωσία πέφτει ο κλήρος(τώρα αν μου έλεγε γλυκόλογα ή μου έλεγε διάφορα για την μάνα μου δε με απασχόλησε). ʼσε πού ήταν ταύλα όταν με κοίταζε κατάματα από τον καθρέφτη.
Το κακό ήταν ότι ψιλοβιαζόταν (γιατί της φωνάζει η τσατσά είπε) όταν δε μπορούσα να χύσω οπότε αναγκαστικά περάσαμε στην ασφαλή μέθοδο της μαλακίας. Στα σύν ότι με περίμενε μόλις τελείωσα να φορέσω κανά ρούχο,δεν έφυγε αμέσως.Και ευγενική πολύ.
Α!Να και μια που πήρα που δεν είχε τατουάζ (εκτός και αν δεν είδα καλά)

Μ.Ο: 7 (ξερό)
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τι να απολογηθώ popop τα είπα ότι είχα να πω για την Βερόνικα. Όσο για τις περιγραφές που δίνουν μερικοί και τις πληροφορίες άστο μην το ψάχνεις το θέμα. Και η περιγραφή που έκανες για την Ιάσωνος και το τι παίζει γενικά στο μεταξουργείο μόλις την διάβαζα έπεσα κάτω απο την καρέκλα απο τα γέλια :2funny: :2funny: :2funny: Το τραγικό είναι ότι αυτό είναι πραγματικότητα στο Μεταξουργείο πλήν ελαχίστων εξαιρέσεων (Βερόνικα, Σίσυ Ρωσιδούλα, Βαλεντίνα η Ρωσίδα όχι η γνωστή Ελληνίδα και μερικές ανερχόμενες κατα καιρούς σε λίγα σπίτια).
φιλε panosmpos ξεχασες την καρινα.  η σισυ ποια ειναι? που παιζει?
 

edit

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
κανενα καινουργιο πιο καλο ξερετε ρε παιδια?
υπηρχε ενα καποτε στην βουλα απεναντι απο την πλαζ
επι της παραλιακης που ηταν πολυ καλο και με πολλες γυναικες μηπως γνωριζει κανεις τι εχει γινει και αν υπαρχει κατι αναλογο
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αυτές που είναι στη θέση της Κατερίνας πως είναι από εμφάνιση και συμπεριφορά;
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Μετα απο ενα ζεσταμα της μηχανης στο baby gold ολοι οι δρομοι οδηγουσαν στα μπουρδέλα.
Την βερονικα που λέτε την ειδα στο 27, την ειχα δει και πιο παλια σε αλλο μπουρδέλο αλλα δε μου γεμιζει το ματι (γουστα ειναι αυτα) ασε που ειχε λαοθαλασσα να περιμένει δωμάτιο να αδειασει.
Στο μπουρδέλο της Κατερινας η Κατερινα για αλλη μια φορά απών, στη θέση της η Ουρσουλα.
Στο στενάκι που ειναι στην πλατεια καραισκάκη λιγο πρίν τη eurobank για πρώτη φορα ειδα τσατσά 100% κινεζα και οχι απο κανα καζακσταν πχ
Στη κολοκυνθούς (μεγεια τη σκάλα) ειχε μια πολύ μικρουλα τσιγκάνα απο τριπολη.
Καταθεσα τελικα σε μια μελαχροινή Βουλγάρα στο Ιασωνος 43, χαμηλα στον πεζοδρομο προς αχιλλέως στο δεξί χερι.
Τιμη 15ε αλλα η Βουλγάρα αρκετα φιλότιμη και καβλιάρα, ελευθερα πιασίματα, μετρια και συντομη ομως πίπα, τα δωματια χαλια.

Φιλε Savalas μηπως την λεγανε Ροζα την Βουλγαρα?Μαυρο μαλλι,καλο βυζακι και λιγο φαρδια μεση?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
το πρωι 2ος στη σειρα ξανατιμησα την καρινα, τελεια οπως  παντα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom