Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
Φυλ. 71 1ος: Ένα ξανθό καυλάκι η Άννα ή Άννι. Ωραίο σωματάκι, λεπτά χαρακτηριστικά προσώπου, με πρωκτικό. Μεγάλη φόλα ! ! ! Ενώ στο σαλόνι έχει ένα σαγηνευτικό χαμόγελο, είναι επίσης και μαγικό. Αφού , όταν μπαίνει στο δωμάτιο φεύγει από το πρόσωπό της δια μαγείας. . . . Δεν προσφέρει 69 (αν και ανακοινώνεται στο σαλόνι) και έχει ένα ύφος στο κρεβάτι, λες και της σκότωσες τον πατέρα . . . Τήν έδιωξα από το δωμάτιο και τα είπα και στην τσα2. Ούτε από έξω, κύριοι . . . .

Αυτήν την πήρα και γω πρόσφατα. Όντως στο σαλόνι είναι χαμογελαστή αλλά στο δωμάτιο τελείως ανέκφραστη. Προκαταρκτικά δεν κάνει, βάζει προφυλακτικό σε πεσμένο όργανο αλλά η πίπα της είναι καλούτσικη. Έβαλε κρέμα και ξεκινήσαμε ιεραποστολικό.

Μετά όμως από κάποιες παλινδρομήσεις με σταμάτησε για να βάλει κι άλλο. Μάλιστα έβαλε την μισή παλάμη της μέσα προκειμένου να πάει παντού η κρέμα. Την άρχισα σε ένα μέτριο σφυροκόπημα. Αυτή άρχισε να φωνάζει, να πιάνεται από τα κάγκελα του κρεβατιού και να ανασηκώνει το σώμα της. Το πρόσωπό της είχε μία έκφραση πόνου και ηδονής ταυτόχρονα.

Της ζήτησα κώλο με τον φόβο ότι θα αρνηθεί λέγοντάς μου ότι πονάει. Αυτή όμως δέχτηκε πρόθυμα. Έβαλε πάλι μπόλικη κρέμα και ξεκινήσαμε. Και πάλι η συμμετοχή της ήταν καλή, κουνιόταν και φώναζε. Τελείωσα με την ησυχία μου.

Είναι περίεργη περίπτωση. Ενώ στην αρχή σου δίνει σχεδόν την εντύπωση ότι είναι θύμα τραφικιν στην συνέχεια οι φωνές και η εκφράσεις της σε ξεσηκώνουν να την σκίσεις. Θα την ξαναπάρω μήπως και την καταλάβω.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
να δώσω και επίσημα τα εύσημα στον φίλο  skooby  που πία με τα 8 αστέρια του και τον τίτλο του πορνορεπόρτερ
μας ξεπέρασε όλους...και εις ανώτερα τρελόσκυλε.
Oποιοδηποτε ατομο,επαναλβανω οποιοδηποτε,εχει παραπανω αστερια απο τα δικα μου,στο θρεντ των μπουρδελων,το θεωρω προσβολη
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Ναι να καταλάβω αν είναι εκεί παρά την θέληση της ή αν έτσι φέρεται γενικά.
Φιλε, αν εισαι του επαγγελματος(φυχολογος, πνευματικος κ.τ.λ.) θα μπορουσες, τωρα αν μπορεις και βγαλεις συμπερασμα λογω εμπειριας με γυναικες, μαγκια σου, αλλα το θεωρω πολυ δυσκολο, ειδικα σε τετοιες γυναικες...
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
Φιλε, αν εισαι του επαγγελματος(φυχολογος, πνευματικος κ.τ.λ.) θα μπορουσες, τωρα αν μπορεις και βγαλεις συμπερασμα λογω εμπειριας με γυναικες, μαγκια σου, αλλα το θεωρω πολυ δυσκολο, ειδικα σε τετοιες γυναικες...

Πιστεύω λόγω εμπειρίας κάτι θα καταλάβω. Εξ'άλλου όταν τελειώσαμε και τη ρώτησα για τις βάρδιες της μου απάντησε πρόθυμα. Και συνήθως όταν πηγαίνω 2-3 φορές με μια κοπέλα αυτή γίνεται πιο φιλική και περιποιητική. 
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Στο Φώκαιας 25 όροφος είχαμε καινουρια κοπέλα.Πρόκειται για γκιλφ 55-58 ετών περίπου,Ρωσόφωνη,με κοντά ξανθά μαλλιά,ανοιχτούς οφθαλμούς,κανονικών κιλών με σώμα που κρατιέται καλά για την ηλικία της,λευκό δέρμα .Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό. Η κοπέλα είναι νέα στον χώρο και αυτό φάνηκε απο την σχετική απειρία της στο κρεββάτι.Πάρα ταύτα είναι δυναμίτης μέσα και θα την πρότεινα για μία δοκιμή στον zero και γενικά σε όσους γουστάρουν και ώριμες.Το όνομα που εργάζοταν στον οίκο ήταν Ελένη και ήταν η πρώτη της μέρα στην δουλειά.Επειδή είναι αμφίβολο πόσο θα μείνει ακόμα όσοι ενδιαφέρεστε σπεύσατε να την δοκιμάσετε.Όπως καταλάβάτε σε αυτήν την κυρία έγινε η δεύτερη επιτυχής κατάθεση.
Καταρχήν μπράβο για την χιλιομετρική ενημέρωση που έκανες.
όσον αφορά την Ελένη όντως είναι δυναμίτης,την έχω πάρει στο Μεταξουργείο στο Ιασώνος 46
το αριστερό.Πίπα δεν ξέρει να κανει πολύ καλή αλλά από ρουφόμπαλο και πάθος το έχει η τύπισσα.
Επίσης κάνει cif και στο Μεταξουργείο είχε αναγγείλει και τον κώλο στο 15άρι.
Μακράν το πιο επιθετικό σαλονάρισμα που έχω δει στο Μεταξουργείο.
Τώρα εδώ στην Φωκαίας δεν ξερώ πως θα κινηθεί αλλά ένα είναι σίγουρο.
Ότι αυτή η mature σε ηλικία βάζει πλάτη πολλά κοριτσάκια της σειράς
που απλά χαιδεύουν το μαλλί τους παίζοντας με τα i-phone στην κουζίνα.
Για ρομαντικό στυλ δεν το συζητώ,απέχει έτη φωτός,απλά σκληρό γαμήσι λοιπόν.
Έτσι βγαίνει το "μαρούλι" σήμερα-στα δύσκολα χρόνια.
Το soft το έχουν όλες οι κοπέλες αν θέλουν,το hardcore είναι το δυσεύρετο.
;)
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Ρε φιλε N.Smirni πως τα θυμασαι ολα αυτα ρε φιλε ???? σοβαρα ρωταω τωρα !!!  :rockon:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Φιλος  πορνορεπορτερ  μου  ανεφερε  για  να  το  γραψω  στις  ενημερωσεις  οτι  στο  διδυμου 20  εμφανιστηκε  η  εβελινα
την οποια  καταγαμησε  με  μετριες  ομως  εντυπωσεις  σε  συγκριση  με  τοτε  που  την  ειχε  παρει  στα  αγκυρας..........
 

enorasi

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Ενόραση:η όραση σε βάθος//διαίσθηση, άμεση γνώση με το υποσυνείδητο...

Πρώτη βάρδια(μέσα σε απίστευτη ζέστη) στην,όχι και τόσο έρημη, Φυλής:
71Α:Η Άννα Μαρία η Ελληνίδα όπως ανηγγελνε υπερήφανα η υπηρεσία-επρόκειτο για την Μαίρη την Γλυφαδιωτισα από το Φυλής 80
71πάνω:τσιγγανοειδες πιπινι επιπέδου Μεταξουργείου με αδιάφορο πρόσωπο με απίστευτο στητο(μάλλον σιλικονατο) βυζι και ανύπαρκτο κωλαράκι
69ισόγειο:Έλενα, αδιάφορο μελαχροινο στυλιάρι
69επάνω:Τζουλιάνα, ξανθιά με γλυκό πρόσωπο, σώμα με ανεκτά πιασίματα και βυζάρες
67:Εύα, ξανθιά με σοκολατί δέρμα με βυζαρες και αυτή
86κάτω:Αντριάνα το γνωστό μελαχροινό πιπίνι
84κάτω:Τζούλια με τα πιρσινγκ
80:Άννα Μαρία η ξανθιά φόλα που της άλλαξαν και το όνομα τρομάρα τους
61:Τζούλια η μελαχροινή με το κατσαρό μαλλί και Αλεξάνδρα η ξανθιά Σερβα
74δεξιά η ξεψαρωμένη Ρομπέρτα,αριστερά δεν θυμάμαι
66δ:Μπιάνγκα-εν μέσω εργασιών στο αιρκοντισιον του ιδρύματος
66α:Νικολέτα-με απίστευτους μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια της
Φώκαιας
19:Εμμανουέλα με φοβερή κωλαρα
25επάνω:Άννα η χοντρή με τις ματαρες και τις βυζάρες-από Διδύμου 18 πλέον
25ισόγειο:Άννα η ξανθιά πολωνεζα με το κοντό μαλλί και το πεσμένο στήθος
27υπόγειο:Ειρήνη-βγήκε ολογυμνη μετά από ώρα όχι από δωμάτιο αλλά από την τουαλέτα!
27υπερυψωμένο:Χριστίνα μελαχροινό αδυνατουλι με αδιάφορο προσωπάκι
27επάνω:Αλεξάνδρα η Πολωνεζα
24:Γκαμπριέλα το τούμπανο.
Παρεμπιπτόντως σε αρκετά μαγαζιά ανακοινώνονταν φουλ πρόγραμμα.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
η Βίκυ εργάζεται εδώ και δύο χρόνια στο 134 ώς Βίκυ

Το γνωρίζω απλά δεν έτυχε μέχρι τώρα όταν περνούσα απο αυτό το σπιτάκι να την πετύχω.Έτσι έχοντας κανά δυάρι χρόνια να την δω ξαφνιάστηκα απο την απότομη αλλαγή της εμφάνισης της.Τελικά πολλές κοπέλες του χώρου αυτού όπως έχω διαπιστώσει ενώ έρχονται σαν τα κρύα τα νερά έπειτα αφήνονται τελείως και χαλάνε εμφανισιακά.

την ελένη δεν την γνώρισες απο τις βόλτες σου στο Μεταξουργείο?
Ομολογώ πως όχι αν και ειχα μία αδιόρατη εντύπωση ότι κάπου την είχα ξαναδεί.Όντως την θυμάμαι πιο πολύ σαν υπηρεσία,σαν ιερόδουλο δεν την είχα πετύχει.
καλές διακοπές
Να είσαι καλά.Δυστυχώς αυτήν την εβδομάδα θα είναι μία μικρή απόδραση.Η άλλη εβδομάδα που έρχεται θα είναι η πιο γαμάτη!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
                                        Βολτίτσα αναμνήσεων

Φυλής 131-εδώ πριν περίπου δώδεκα χρόνια έδρασε η Λίνα η όμορφη καστανή στενομούνα...
Respect για την ανάμνηση σου με την Λίνα.Ακριβώς πριν δώδεκα χρόνια είχε ξεκινήσει να εργάζεται στο σπιτάκι που είπες. Να προσθέσω οτι στο δωμάτιο μου είχε πει οτι είναι απο Βόρειο Ήπειρο αλλά πρόκειται σίγουρα για Αλβανίδα.Πολύ όμορφο πράγματι δασύτριχο μουνί και πολύ καλή περίποιηση μέσα με ελεύθερα πιασίματα,γλυψίματα.Από τα γεγονότα του Μάκη και μετά η κοπέλα αυτή χάθηκε απο την πιάτσα και το σπιτάκι έκλεισε. Περνούσα από έξω μήπως και την πετύχω αλλά το σπιτάκι ήταν κλειστό.Βέβαια τότε το site δεν υπήρχε και έτσι δεν ήξερα οτι ήταν στους Αμπελοκήπους.Όμως μετά απο χρόνια το σπιτάκι αυτό άνοιξε για πολύ λίγο χρονικό διάστημα αν θυμάστε.Συνάντησα την Λίνα σαφώς πιο ωριμότερη απο τότε που την είχα γνωρίσει και ήθελα να ξαναθυμηθώ τα παλιά.Ήταν μία βροχερή μέρα του Μαρτίου του 2008 ή 2009 αν θυμάμαι καλά.Καμία σχέση με την Λίνα που θυμόμουν απο τότε. Η κοπέλα είχε μεταμορφωθεί σε ένα άπληστο,αδηφάγο αρπακτικό,είχε πονηρέψει αρκετά και εφάρμοζε διαφορισμό τιμών στο μπουρδελάκι σαφώς επηρεασμένη απο το Σχινά όπου εκεί όπως γράψατε έπερνε τριάντα.Ετσι εγώ την είχα πάρει με 25 ευρώ ενώ σε άλλους ανακοίνωνε 30 αλλά ποτέ δεν έπεφτε πιο κάτω.Οι υπηρεσίες της πολύ πιο γλυκανάλατες απο τότε και έτσι την απομυθοποίησα πλήρως και δεν την αναζητώ πλέον.Πάντως παρέμενε το ίδιο δασύτριχή όπως την θυμόμουν.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Καταρχήν μπράβο για την χιλιομετρική ενημέρωση που έκανες.
όσον αφορά την Ελένη όντως είναι δυναμίτης,την έχω πάρει στο Μεταξουργείο στο Ιασώνος 46
το αριστερό.Πίπα δεν ξέρει να κανει πολύ καλή αλλά από ρουφόμπαλο και πάθος το έχει η τύπισσα.
Επίσης κάνει cif και στο Μεταξουργείο είχε αναγγείλει και τον κώλο στο 15άρι.
Μακράν το πιο επιθετικό σαλονάρισμα που έχω δει στο Μεταξουργείο.
Τώρα εδώ στην Φωκαίας δεν ξερώ πως θα κινηθεί αλλά ένα είναι σίγουρο.
Ότι αυτή η mature σε ηλικία βάζει πλάτη πολλά κοριτσάκια της σειράς
που απλά χαιδεύουν το μαλλί τους παίζοντας με τα i-phone στην κουζίνα.
Για ρομαντικό στυλ δεν το συζητώ,απέχει έτη φωτός,απλά σκληρό γαμήσι λοιπόν.
Έτσι βγαίνει το "μαρούλι" σήμερα-στα δύσκολα χρόνια.
Το soft το έχουν όλες οι κοπέλες αν θέλουν,το hardcore είναι το δυσεύρετο.
;)
Έτσι ακριβώς είναι όπως τα λες! Δυστυχώς τα πιπινάκια υστερούν κατά πολύ σε υπηρεσίες.Επίσης είναι  αποβλακωμένα με τα i-phone τους όπως είπες πολύ σωστά και γενικά τα νιάτα και η ομορφιά δεν επαρκεί σαν προσόν αν η 'αλλη δεν ξέρει πως να ικανοποιήσει έναν άνδρα.
Ώστε η Ελένη δέχεται και cif; Xρησιμη πληροφορία!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Φιλος  πορνορεπορτερ  μου  ανεφερε  για  να  το  γραψω  στις  ενημερωσεις  οτι  στο  διδυμου 20  εμφανιστηκε  η  εβελινα
την οποια  καταγαμησε  με  μετριες  ομως  εντυπωσεις  σε  συγκριση  με  τοτε  που  την  ειχε  παρει  στα  αγκυρας..........
Τυπε μου εμφανηστηκε πρωτη βαρδια η δευτερη;;Ειναι συγουρο ;;Αμα ειναι μην τρεχο αδικα τωρα να παω αυριο το πρωι με την ησυ :rockon: :rockon: :rockon:χια μου..
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Έτσι ακριβώς είναι όπως τα λες! Δυστυχώς τα πιπινάκια υστερούν κατά πολύ σε υπηρεσίες.Επίσης είναι  αποβλακωμένα με τα i-phone τους όπως είπες πολύ σωστά και γενικά τα νιάτα και η ομορφιά δεν επαρκεί σαν προσόν αν η 'αλλη δεν ξέρει πως να ικανοποιήσει έναν άνδρα.
Ώστε η Ελένη δέχεται και cif; Xρησιμη πληροφορία!
:thumbsup:

Είμαι περήφανος που βαδίζω στα χνάρια σου (ή ταιριάζουν οι απόψεις μας)
και με αυτό σου το ποστ νιώθω λίγο παραπάνω από μια τρίχα
από τα αρχίδια σου (το εννοώ)!
Πολύ απλά γιατί είσαι γίγαντας!

Καλές διακοπές γίγαντα! :grin:
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Τι αλλο θα ακουσουμε.. :huh: :huh:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Τι αλλο θα ακουσουμε.. :huh: :huh:
Τι άλλο θα ακουσουμε διαβάσουμε!  ;)

Σαν σκακιστής μετράω τις κινήσεις μου.
Σαν προπαγανδιστής τις τοποθετώ εκεί που θέλω.
Σαν σκύλος σκάβω για να τις βρω όταν πεινάω.
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
305
Like
4.607
Πόντοι
16.491
Στο Βεργας 2α ξερουμε μια Βαννεσα μελαχρινη μετριου αναστηματος και κιλων και με φωνη πολυ βαρια τι ρολο βαραει?Την εχει παρει κανεις?Εμενα μου φανηκε να τραβελιζει λιγο...ιδεα μου ηταν?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Δεν μας λες erriko και ποιους εννοεις, για να ξερουμε ποιους να γραψουμε και εμεις στ αρχιδια μας?
Γιατι για το θεμα  του σκουμπι μονο εγω μιλησα το πρωι
 

VZK

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0

Καλησπερα ξερει κανεις που βρισκεται η Νικολεττα και σε ποια βαρδια??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom