Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

VZK

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Τωρα η το βραδυ δεν παιζει να ειναι καπου??Αν ξερετε μου λετε μην πηγαινω αδικα!!
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
ειναι αληθεια οτι ειχε τεραστιους μαυρους κυκλους οπως ανέφερε συναγωνιστής στην προηγούμενη σελίδα....


ήταν ελαφρώς μακιγιαρισμένη και τους είχαι κάλυψη αρκετά σε σημείο που δεν τους έβλεπα αν και πιο πολύ μου είχε γυρισμένο τον κώλο της στο σαλοναρισμα της
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δροσοπουλου 98 το πρωι σημερα, ηταν μια Τζουλια απο Λετονια οπως μου δηλωσε.Για 20 ευρω που εδωσα, περασα γαματα!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.478
Κριτικές
61
Like
42.723
Πόντοι
22.785
ειναι αληθεια οτι ειχε τεραστιους μαυρους κυκλους οπως ανέφερε συναγωνιστής στην προηγούμενη σελίδα....
ΤΙ θά γίνή; Η ενημέρώσίς πλέόν έχη γίνή χώρός αντιδικίας και SPAM άπό τόν TZEHMΣ... :uglystupid:
ΔΕΝ μάς νοίαζή ή επάνάληψή σχόλίων ΈΛΕΟΣ,,, :badair:
 

enorasi

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Δεύτερη βάρδια στη Φυλής πριν από λίγο:
71Α:Στεφάνια το νταρντανοειδες με την κωλάρα
69επάνω:Χριστίνα ξανθό πετίτ με στητό βυζάκι και πεταχτό κωλαράκι
69κάτω:Μπιανκα η γνωστή
67:Αντίνα η ξανθιά σιλικονάτη
86επάνω:Τζούλια με τα πιρσινγκ
86κάτω:Ρόζα-ξεχώριζε και απόψε
84κάτω:Αντριάνα το ξυνομούρικο μελαχρινό πιπίνι
80:Άννα Μαρία-συνέχιζε από το πρωί
61:Αλεξάνδρα το ξανθό λεπτεπίλεπτο κουκλί
74δεξιά Άννα πολύ όμορφο και γλυκό μελαχροινό όχι εντελώς στεγνό
αριστερά η Ρομπέρτα
66Δ:Άντζελα μελαχρινή με πεταχτο κωλαράκι αλλά πεσμένο βυζάκι
66Α:Ντενίσα με απίστευτο κίτρινο φωσφοριζέ μαγιό
56:Άννα το ξανθό μαγκάκι-με λευκές μπότες ως το γόνατο
54:Ορόρα και Τζούλια ωραίο προσωπο και με τατού στο στήθος
Φώκαιας 19:Ιζαμπέλα η μουνάρα
25 επάνω:Αντριάνα το μελαχροινο πιπίνι με τα ωραία πιασίματα
25κάτω:Ανκα
27υπόγειο:Βικτώρια
27υπερυψωμένο:Μπλόντι-παρουσιάστηκε ως Βραζιλιάνα και είχε τέτοια χαρακτηριστικά αλλά και άγριο πρόσωπο
27επάνω:Έλενα το τουμπανάκι
24:Ειρήνη
 

enorasi

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Ακόμη στο Διδύμου 7α ήταν η Νικολέτα(με λιγότερους απ'ότι το πρωί μαύρους κύκλους) και στο Διδύμου 7β η Αλίνα...Ξανθιά πια-πρόκειται για την παλιά μελαχρινή Ναντίλια από Μεταξουργείο (Λεωνιδου 28 ισόγειο και Κολωνού 30 επάνω).Μετά την Αντριάνα λοιπόν άλλη μία κοπέλα μετακινείται από εκείνα τα σπίτια σε αυτά της Διδύμου.
Α,ξέχασα στο Φυλής 65 στη θέση της Εμμανουέλας ήταν ξανθό πανέμορφο μουνάκι με το όνομα Αντζελίνα.
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
ΜΟΥΝΑΡΑ!
Δεν ειναι καινουρια. Εργαζοταν εκει και στο φωκαιας 19(αν θυμαμαι καλα) πριν λιγους μηνες.
Ο επομενος στοχος μου  :cum:

Ρισπεκτ για τις ενημερωσεις  :rockon:

Προσοχή BMW στην Αντζελίνα από Φ65Β γιατί έχει μουνί πηγάδι και βάζει και κρέμα...χεχεχε
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Αρα η Νικολεττα θα ειναι μεχρι 12 σημερα;;Τυποι μου ειδε κανεις ΕΒΕΛΙΝΑ σημερα στο αγκυρας 12 η διδυμου 20 το πρωι;; :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Respect για την ανάμνηση σου με την Λίνα.Ακριβώς πριν δώδεκα χρόνια είχε ξεκινήσει να εργάζεται στο σπιτάκι που είπες. Να προσθέσω οτι στο δωμάτιο μου είχε πει οτι είναι απο Βόρειο Ήπειρο αλλά πρόκειται σίγουρα για Αλβανίδα.Πολύ όμορφο πράγματι δασύτριχο μουνί και πολύ καλή περίποιηση μέσα με ελεύθερα πιασίματα,γλυψίματα.Από τα γεγονότα του Μάκη και μετά η κοπέλα αυτή χάθηκε απο την πιάτσα και το σπιτάκι έκλεισε. Περνούσα από έξω μήπως και την πετύχω αλλά το σπιτάκι ήταν κλειστό.Βέβαια τότε το site δεν υπήρχε και έτσι δεν ήξερα οτι ήταν στους Αμπελοκήπους.Όμως μετά απο χρόνια το σπιτάκι αυτό άνοιξε για πολύ λίγο χρονικό διάστημα αν θυμάστε.Συνάντησα την Λίνα σαφώς πιο ωριμότερη απο τότε που την είχα γνωρίσει και ήθελα να ξαναθυμηθώ τα παλιά.Ήταν μία βροχερή μέρα του Μαρτίου του 2008 ή 2009 αν θυμάμαι καλά.Καμία σχέση με την Λίνα που θυμόμουν απο τότε. Η κοπέλα είχε μεταμορφωθεί σε ένα άπληστο,αδηφάγο αρπακτικό,είχε πονηρέψει αρκετά και εφάρμοζε διαφορισμό τιμών στο μπουρδελάκι σαφώς επηρεασμένη απο το Σχινά όπου εκεί όπως γράψατε έπερνε τριάντα.Ετσι εγώ την είχα πάρει με 25 ευρώ ενώ σε άλλους ανακοίνωνε 30 αλλά ποτέ δεν έπεφτε πιο κάτω.Οι υπηρεσίες της πολύ πιο γλυκανάλατες απο τότε και έτσι την απομυθοποίησα πλήρως και δεν την αναζητώ πλέον.Πάντως παρέμενε το ίδιο δασύτριχή όπως την θυμόμουν.


Λινα φοβερες αναμνήσεις,,,,!!!

Πριν κατι χρονια εκανε ακομα βαρδιες στο Κ.Σχοινα, εκτοτε εξεφανιστηκε,
ορθως τα ειπατε και εσυ προφεσορα και ο σκουμπυ, ξεχασατε ομως να αναφερετε οτι εκτος απο φουλ μουνοτριχα ειχε και φουλ κωλοτρυχα που ποτε δεν ξυριζε! :dancing:

προφςαορα ευχαριστω για την πληροφορια για την γκιλφ στο Φωκαιας 25, αν τα καταφερω θα παω και θα ενημερωσω

τελος να πω ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια που κανανε καταπληκτικες και μεγαλες ενημερωσεις αυτες τις ημερες
Φανουρη Τζουρα
Προφεσσορχ
αμαντεους
νεα σμυρνη
σκουμπυ
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
και φυσικα τον αρχηγο της ενημερωσης καζανοβα xilnik! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


συγγνωμη αν ξεχασα καποιους




 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μια που ο ευγενέστατος Zero ΔΕΝ μας ξέχασε, ας κάνουμε άλλη μια ενημερωσούλα .. . .  .

Μετά από αναφορές για πετιτ καταστάσεις στο καλτ Μετάξυ, πετάχτηκα μια βόλτα για στοχευμένους οίκους . . . .

Έχουμε και λέμε:

Κολ. 27β 1ος: Η Εσμεράλντα από την (Πακιστο-Αφρικό-)Ισπανία. Όμορφη πετίτ μαυριδερή κοπελίτσα, με μακρυά σπαστά μαλλιά, αδύνατη. Την είχα πάρει παλιότερα και την ξαναπήρα. Όμως, μια το ότι τα δωμάτια ήταν γεμάτα (3) και πήγαινε από το ένα στο άλλο, μια όταν μπήκε την είδα κατσουφιασμένη/ταλαιπωρημένη, μια είχε κοιλο/κεφαλο/μουνό-πονο, οπότε δεν ευχαριστήθηκα γαμήσι. Επειδή όμως είναι καλή κοπελίτσα και την συμπάθησα, απλά την χαμούρεψα κανά 10-λεπτο, μιλήσαμε σε άπταιστα αγγλικά, και συνεχίσαμε την αναζήτηση μας . . . .
Κολ. 27α ισ.: ένα κοντό πλασματάκι με κοντό καρεδάκι, όπου εμφανίστηκε στο σαλόνι με παντόφλες (αντι-σεξουάλ) :S. Πρόσφερε φουλ πρόγραμμα.

Ιας. 20β: μια ξανθιά κοπέλα με φουλ πρόγραμμα. Καλό σωματάκι, ελαφρώς χαμηλο-κώλα. Δεν μας χαμογέλασε στο σαλόνι . . .  >:(
Ιας. 20γ: εμφανίστηκε επίσης ξανθιά ατσούμπαλη κοπέλα.
Αναζητείται συνάδελφος που ομοιάζει σε εμέ και εμφανίζεται τακτικά στα μπουρδέλα του Μεταξιού, χωρίς να περνάει εις τα ενδότερα , με αποτέλεσμα να την ακούω εγώ την κατσάδα.  :helpplea:
Ιας. 1α: μια ξανθούλα καλούλα κοπέλα με πιρσινκ στο χείλος. Αλλά μόνο του ότι στον οίκο ταύτο δουλεύει ακόμα η Ίρινα (η ξανθια μιλφ στέκα Ρωσσίδα με τα κονδυλώματα) δεν πρόκειται να μοιραστώ τα ίδια σεντόνια με άλλη κοπέλα. . . .
Ιας. 1β αρ.: μια ανθυπομέτρια κοπελίτσα με μακρυά μαλλιά και λίγα κιλάκια παραπάνω. Φεύγοντας μου τσίμπησε ελαφρά την ρωγίτσα μου. . . .
Ιας. 1β δεξ.: μια κοντούλα κοπέλα με ξανθά (βαμένα μαλλιά) η οποία είναι η κοπελίτσα που δούλευε λίαν προσφάτως τα απογεύματα στο Φυλ. 109α 1ος. Τότε είχε μαύρα μαλλιά και ήταν πιο τρακαρισμένη. Την ξαναπήρα με καλές εντυπώσεις. Βέβαια, στο άκουσμα καλέσματος από την τσα2 έχασε το χρώμα της, αλλά το σώσαμε το παιχνίδι. Αν θέλετε ένα μινιόν στην συλλογή σας , θα την χαρακτήριζα VFM. Ιδίως, αν πετύχετε την κυρία τσα2 με το μαύρο καρέ μαλλάκι, θα έχετε ένα καθαρό 10-λεπτο , συν κάτι παραπάνω μετά την κρούση της πόρτας. Ίσως η κοπέλα να φοβάται περισσότερο τον άρεν  υπηρέτη.

Αυτά τα ολίγα για σήμερα.  
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
ολ. 27α ισ.: ένα κοντό πλασματάκι με κοντό καρεδάκι, όπου εμφανίστηκε στο σαλόνι με παντόφλες (αντι-σεξουάλ) . Πρόσφερε φουλ πρόγραμμα.====Μηπος λες την Αλισια που δουλευε στο ιασονος 33β :think:Ενα πετιτ αλβανικης καταγωγης αρκετα αδυνατο αλλα ωραιο κορμακι :think:
 

Επισκέπτης
ολ. 27α ισ.: ένα κοντό πλασματάκι με κοντό καρεδάκι, όπου εμφανίστηκε στο σαλόνι με παντόφλες (αντι-σεξουάλ) . Πρόσφερε φουλ πρόγραμμα.====Μηπος λες την Αλισια που δουλευε στο ιασονος 33β :think:Ενα πετιτ αλβανικης καταγωγης αρκετα αδυνατο αλλα ωραιο κορμακι :think:

Δεν ήταν από Αλβανία, ήταν από Μολδαβία. Και δεν έκανε φουλ. Και δούλευε στο Ιασ.31 δεξιά.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Δεν ήταν από Αλβανία, ήταν από Μολδαβία. Και δεν έκανε φουλ. Και δούλευε στο Ιασ.31 δεξιά.
  Εχεις δικιο το τσεκαρα τωρα παλυ...ευχαρηστο που μου ελυσες την απορια τυπε μου, :rockon:Αν και απο αλβανια νομιζα πως ηταν.. :think:
 

Επισκέπτης
  Εχεις δικιο το τσεκαρα τωρα παλυ...ευχαρηστο που μου ελυσες την απορια τυπε μου, :rockon:Αν και απο αλβανια νομιζα πως ηταν.. :think:

Από Μολδαβία τύπε. Την είχα ρωτήσει πολύ ξαφνικά: "Ποια είναι η πρωτεύουσα της Μολδαβίας?" και μου είχε απαντήσει αστραπιαία: "Το Κισινάου!"  :2funny:

Πολύ γλυκό πλάσμα! Δυστυχώς έμαθα ότι έμπλεξε με κάτι Πακιστανούς και έπινε μαζί τους όλη μέρα. Είχα και το τηλέφωνό της αλλά από κάποια στιγμή και μετά την καλούσα και ήταν νεκρό και έτσι το έσβησα. Μακάρι να είναι καλά το κοριτσάκι.  :smitten:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Από Μολδαβία τύπε. Την είχα ρωτήσει πολύ ξαφνικά: "Ποια είναι η πρωτεύουσα της Μολδαβίας?" και μου είχε απαντήσει αστραπιαία: "Το Κισινάου!"   :2funny:

Πολύ γλυκό πλάσμα! Δυστυχώς έμαθα ότι έμπλεξε με κάτι Πακιστανούς και έπινε μαζί τους όλη μέρα. Είχα και το τηλέφωνό της αλλά από κάποια στιγμή και μετά την καλούσα και ήταν νεκρό και έτσι το έσβησα. Μακάρι να είναι καλά το κοριτσάκι.  :smitten:
Κριμα και αυτη με ουσιες τυπε μου  :S Οντος πολυ γλυκο πλασμα,τελευταια που την ειχα παρει τα ειχε κανει καρε τα μαλλια της ηταν ακομα πιο ομορφη,μετα δεν την ξαναειδα  :S
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Καταδρομική για να τσεκάρω νέες αφίξεις. Στην Εξηκίου, στο διπλό μπουρδέλο με την κοινή είσοδο, στο αριστερό μαγαζί, δούλευε πιτσιρίκα μικρωκαμωμένη με ωραίο βυζάκι, βουκολικό πρόσωπο και σάπια δόντια. Χρήζει δοκιμής αλλά όχι και για γλωσσόφιλα που έγραψε κάποιος. Απογευματινή βάρδια.

Φυλής 54, νεαρή κοντούλα, συνάμενη κουνάμενη, με γλυκό προσωπάκι. Πρέπει να 'ναι η Ορόρα (λέω πρέπει γιατί σπάνια ανακοινώνονται ονόματα). Μάλλον τσιγγανίδα. Και αυτή πρέπει να δοκιμαστεί.

Επίσης πολλές Τζούλιες στη Φυλής και έχω μπερδευτεί ποιά δουλεύει που.

Στη Βέργας, γωνία με Λιοσίων, ωραίο λεπτό πιπίνι, που ανοίγει την όρεξη αν και ο χώρος αποθαρρύνει τη δοκιμή. Απογευματινή βάρδια.

Τέλος, Αλκαμένους 117 μια κοντή ξανθιά με δύσμορφο σώμα, πλάτες φαρδύτερες από τους γοφούς της και μικρό πεσμένο βυζί. Το σώμα της θύμιζε φωτογραφίες που έχω δει από αποβολές σιαμαίων διδύμων. Φάτσα δεν παρατήρησα λόγω σκότους. Οι υπηρεσίες στο συγκεκριμένο πορνείο ως γνωστόν είναι εμπλουτισμένες, κάτι που θα σας ενδιαφέρει αν είστε τερατόφιλοι. Όνομα Σάντρα, απογευματινή βάρδια.

Ααα παραλίγο να ξεχάσω. Στο Φωκαίας 25Β περίμεναν να γαμήσουν την Άνκα τρεις όζοντες Πακιστανοί. Η τσατσά με υποδέχτηκε με έκφραση ενοχής και ανησυχίας. Βομβαρδισμός στο βωθρομπούρδελο!

Γενικά ο Αύγουστος είναι σκατομήνας για τα μπουρδέλα. Πακιστανοί, Νιγηριανοί, μέχρι και Μογγόλοι σε ομάδες τσαρκάρουν στη Φυλής και φυσικά γαμάνε όπου τους αφήσουν. Shades of things to come.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom