Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Πολυ σωστος,σημερα ειδα μια κληση 80 ευρω σ ενα αυτοκινητο και δεν το πιστευα,στην αχαρνων,στο δεξι χερι οπως παμε προς αθηνα,περιπου τριαντα μετρα πριν πλησιασουμε τη διδυμου
Πολυ ευστοχη παρατηρηση

Ορισμενα  αμαξια  ειχαν  δυο  κλησεις  μια  απο  χτες  και  μια  σημερινη........... :jerking:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
1136 κλησεις εκοψε χθες η τροχαια σε παρανομα σταθμευμενα εγραφε το tro-ma-kti-ko
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Τυποι μου 8ελο τα φωτα σας αν ανεβη κανενας μεχρι 8 να δει αν ειναι το εβελινακι η στο διδυμου 20 η αγκυρας 12...μην τρεχο τσαμπα..ΕΥΧΑΡΗΣΤΟ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Τυποι μου 8ελο τα φωτα σας αν ανεβη κανενας μεχρι 8 να δει αν ειναι το εβελινακι η στο διδυμου 20 η αγκυρας 12...μην τρεχο τσαμπα..ΕΥΧΑΡΗΣΤΟ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Ρε  τυπε  απο  χτες  ρωτας  για  την  εβελινα  ........δε  βαρεθηκες ;

Εκει  ειναι  και  σε  περιμενει ............
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Ρε  τυπε  απο  χτες  ρωτας  για  την  εβελινα  ........δε  βαρεθηκες ;

Εκει  ειναι  και  σε  περιμενει ............
Αν και εσυ εβαζες τοσο βαθια την γλωσσα σου σε πισο τρυπα κορασιδας και ειχε γευση φραουλα κιολας σαν παλαβος θα εκανες..φιλικα παντα και ευχαρηστο τυπε μου  :rockon: :rockon:
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Πολυ σωστος,σημερα ειδα μια κληση 80 ευρω σ ενα αυτοκινητο και δεν το πιστευα,στην αχαρνων,στο δεξι χερι οπως παμε προς αθηνα,περιπου τριαντα μετρα πριν πλησιασουμε τη διδυμου
Πολυ ευστοχη παρατηρηση
Μαγκες, παντου γραφουν, εχουν λυσσαξει λεμε, πριν απο λιγο περνουσα απο Λεωφορο Αθηνων και εγραφαν παρκαρισμενες μηχανες και αμαξια ειτε πανω, στο πεζοδρομιο, ειτε στο δρομο.
Χθες βραδυ εγραψαν ολα τα μηχανακια στο κεντρο, απο Συνταγμα, Μητροπολεως, Μοναστηρακι , Ερμου στον πεζοδρομο εξω απο τον ηλεκτρικο στου Θησειου, πηγαινοντας για Γκαζι...
Ειχαν και μπλοκα σε διαφορα σημεια του κεντρου, οπου στην κυριολεξια "εσκισαν" τα μηχανακια και τους ταριφες, μαλιστα εγω ημουν στη μηχανη φιλου μου αστυνομικου και μας σταματησαν και τον ελεγξαν κανονικα οπως και τους αλλους, ακομα και αν τους εδειξε την ταυτοτητα του και αν ηταν και παρανομος, θα τον εγραφαν κιολας...
Οποτε λιγη προσοχη σε οσους κατεβουν για καταθεση, μην την χρυσοπληρωσουν...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Επισης, η Χριστινα απο καζακσταν δουλευει αυτες τις μερες στο Φ69 το πανω?
 

only greek

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Αν και εσυ εβαζες τοσο βαθια την γλωσσα σου σε πισο τρυπα κορασιδας και ειχε γευση φραουλα κιολας σαν παλαβος θα εκανες..φιλικα παντα και ευχαρηστο τυπε μου  :rockon: :rockon:
Δικε μου τι επιχειρημα ηταν αυτο;
Επειδη μου φαινεσαι λιγο μπερδεμενος, σε πληροφορω  πως το σκατα της δεν εχει γευση φραουλας ασχετα αν τις εχει φαει.  Το πιο πιθανο ειναι να ειχε γευση φραουλας η καποτα του προηγουμενου συναγωνιστη
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
Δικε μου τι επιχειρημα ηταν αυτο;
Επειδη μου φαινεσαι λιγο μπερδεμενος, σε πληροφορω  πως το σκατα της δεν εχει γευση φραουλας ασχετα αν τις εχει φαει.  Το πιο πιθανο ειναι να ειχε γευση φραουλας η καποτα του προηγουμενου συναγωνιστη

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Δικε μου τι επιχειρημα ηταν αυτο;
Επειδη μου φαινεσαι λιγο μπερδεμενος, σε πληροφορω  πως το σκατα της δεν εχει γευση φραουλας ασχετα αν τις εχει φαει.  Το πιο πιθανο ειναι να ειχε γευση φραουλας η καποτα του προηγουμενου συναγωνιστη
Οτι και να ητανε ειναι ο πιο μυροδατος κολος που προχωρησα τοσο πολυ και βαθια..τυπε μου  :rockon: :rockon:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
μόνο αν βάλεις το καυλί σου μετράει ο κώλος...
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765
διπλο μεσημεριανο περασμα,αρχικα με μονικα ,παρασιου 36,καλη οπως παντα. ακολουθως περασμα απο καλυμνου 36 οπου τολμησα και περασα με τη ναταλια.(πρωην μασαζοκοριτσο απο μονης προδρομου).η εμφανιση της ειναι ΓΤΠ,καθως εχει πολλα περιττα κιλα,γενικα δεν το προτιμω ως εμφανιση.εκλεισα τα ματια και μαλλον μου πηρε την καλυτερη πιπα που μου εχουν κανει ποτε.
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
90
Πόντοι
5.765

Συνημμένα

  • Screenshot_1cif.png
    Screenshot_1cif.png
    72,3 KB · Εμφανίσεις: 47

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.650
Πόντοι
46.232
πριν λίγη ώρα ξαναπήρα την Σάντρα στο Αλκαμένους 117 , για άλλη μιά φορά μέσα σούπερ...
αύριο το πρωί θα πάω να δοκιμάσω και την φίλη της(μαζί ήρθαν για δουλεία) την Νέλυ.
ένα μπράβο στα παιδιά που αρχίζουν και κάνουν ενημερώσεις όπως o crazy ivan και ο enorasi.....
 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
αποκλειστική πληροφορία:

οσοι ψάχνουν τις
1) Αλμπινα - Καρολίνα (ουκρανη ξανθια ψιλη 30αρα απο Φυλης 86 και Φωκαιας παλαιοτερα)
2) την γκιλφ ρωσιδα Νατασα που ηταν υοηρεσια και μετα το γυρισε σε εκδιδομενη κλαι την περασμενη σεζον ηταν απογευματινη στο Αλκιβιαδου 16 Γ και ενα φεγγαρι Λιοσιων.

Θα τις βρειτε στα μπουρδελα του Αργους... :grin:

η πληροφορια ειναι εγκυροτατη απο τον συναγωνιστη και φιλο Orino Leon που συχναζει στα μπουρδελα Κορινθου-Αργους αλλα και Αθηνων.

ΥΓ. nea smirni76 σε βλεπω να κανεις εκδρομη στο Αργος... :2funny:
αν πας μεχρι εκει φερε μας και κανα αργιτικο πεπονι τωρα που ειναι και η εποχη τους....
%CE%A0%CE%95%CE%A0%CE%9F%CE%9D%CE%99_%CE%91%CE%A1%CE%93%CE%95%CE%99%CE%A4%CE%99%CE%9A%CE%9F.jpg

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom