Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Σύντομη ενημέρωση για σπίτια που προσφέρουν ακάποτη πίπα. Κυριακή βράδυ, 22:30 με 23:30. Γενικά αρκετός κόσμος. Έχουμε και λέμε:

Αλκιβιάδου

16 Γ: Τζουλιάννα, νεαρή, κοντή, ξανθιά με περιττά κιλά.

16 Β: Κατερίνα (όχι η Σέρβα), milf, μελαχρινή, με πεσμένο κώλο, ωραίο στήθος και αρκετή κυτταρίτιδα. Αρκετά όμορφη στο πρόσωπο.


Διδύμου

16 Α : Λίλια, ξανθιά, μιλφ, με περιττά κιλά και όμορφο πρόσωπο.

16 Β: η γνωστή Άννα, από Φωκαίας, το θωρηκτό με την καλή διάθεση.

18: Ελένη, μιλφογκιλφ Ρωσίδα, ξανθιά, κανονικά κιλά, άσχημη, με χούφτωσε στο σαλόνι.

20: Εβελίνα, ξανθιά, από Λιθουανία, γύρω στα 30, όμορφη στο πρόσωπο, η καλύτερη παρουσία από όσες είδα. Έφυγα, αλλά μόλις επέστρεψα γινόταν χαμός.

27: Άννα και Ελένα. Η Άννα χοντρή και ψηλή, η Έλενα, 1.50, με αρκετά περιττά κιλά, μελαχρινή, με πολύ γλυκό προσωπάκι και ωραία στητά 2.5άρια βυζάκια. Ελεύθερο δεν κάνουν, παρά μόνο αν είστε καθαροί και περιποιημένοι. Τιμήθηκε, κριτική αύριο.


Έλλης 3: Αλεξάνδρα Ελληνίδα, 50 άρα, με μεγάλα βυζιά. Η κυτταρίτιδα ξεχείλιζε στο σώμα της. Το σαλονάρισμα το έκανε η ίδια.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
20: Εβελίνα, ξανθιά, από Λιθουανία, γύρω στα 30, όμορφη στο πρόσωπο, η καλύτερη παρουσία από όσες είδα. Έφυγα, αλλά μόλις επέστρεψα γινόταν χαμός.
τελικα ο φιλος του καβλαρχου καλα του ειπε,μου φαίνεται οτι τα λεγομενα των τσατσαδων οτι πηγε στην χωρα της ηταν λιγο μουφεξ :2funny: :2funny:,οσο για την ηλικια της έπεσες πολυ εξω 23 ειναι θυμαμαι που μου το ειχε πει.. 
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Το θεμα ειναι  σημερα ηταν διπλοβαρδια η απογευματινη  :think:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
τελικα ο φιλος του καβλαρχου καλα του ειπε,μου φαίνεται οτι τα λεγομενα των τσατσαδων οτι πηγε στην χωρα της ηταν λιγο μουφεξ :2funny: :2funny:,οσο για την ηλικια της έπεσες πολυ εξω 23 ειναι θυμαμαι που μου το ειχε πει.. 

δεν ξέρω αν είναι η ίδια που ήταν στα Αγκύρας, γιατί δεν την έχω δει...

 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
δεν ξέρω αν είναι η ίδια που ήταν στα Αγκύρας, γιατί δεν την έχω δει...
μαλλον η ιδια θα ηταν γιατι σε ολα τα στοιχεια που παρεθεσες ειναι της εβελιανς απο αγκυρας εκτος απ την ηλικια της,τι στο καλο τοσο πολυ εξω έπεσες..
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
μαλλον η ιδια θα ηταν γιατι σε ολα τα στοιχεια που παρεθεσες ειναι της εβελιανς απο αγκυρας εκτος απ την ηλικια της,τι στο καλο τοσο πολυ εξω έπεσες..

δεν μου φάνηκε τόσο μικρή...

πάντως σίγουρα η ομορφότερη παρουσία που έπαιζε σε όσα σπίτια πέρασα!

 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Λινα φοβερες αναμνήσεις,,,,!!!

Πριν κατι χρονια εκανε ακομα βαρδιες στο Κ.Σχοινα, εκτοτε εξεφανιστηκε,
ορθως τα ειπατε και εσυ προφεσορα και ο σκουμπυ, ξεχασατε ομως να αναφερετε οτι εκτος απο φουλ μουνοτριχα ειχε και φουλ κωλοτρυχα που ποτε δεν ξυριζε! :dancing:

                                        Βολτίτσα αναμνήσεων

Φυλής 131-εδώ πριν περίπου δώδεκα χρόνια έδρασε η Λίνα η όμορφη καστανή στενομούνα
με το νεανικό δροσερό κορμί,την 2άρα φυσιολογική βυζάρα και την δασύτριχη μουνάρα της μέχρι πίσω.

Δεν το ξέχασα.... ;) Με την Λίνα λοιπόν ιδανικό το τελείωμά μου εδώ! :thumbsup:

Αποφάσισα πως αφού έγινε ότι έγινε με τις κλάψες κάποιων (αλλά και τα ξευτυλίκια άλλων) να αυτοδιαγραφώ.
Θα ήμουν και πολύ μαλάκας αν καθόμουν-αν στραβώσει το κλίμα δεν διορθώνεται......

Καλή τύχη σε όλους!


:thumbsup:
 

enorasi

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Άκαιρη(αλλά όχι άκυρη)και επιγραμματική ενημέρωση από την χθεσινή τρίτη βάρδια στα λίγα νοικτά μαγαζιά της Φυλής:
71Α:Σαμπρίνα το μελαχροινό ξόανο από το Φυλής 86
69επάνω:Άννα η μόνιμη κάτοικος του οικήματος
67:Αντίνα η σιλικονατη
61:Τζούλια και Τζούλια-η κορμάρα και η πιο μικρόσωμη με το κατσαρό μαλλί
80:Μαίρη η Γλυφαδιώτισσα
74 δεξιά Άννα πολύ γλυκιά, με τις ελιές στο προσωπάκι της(δεν ξέρει γρι ελληνικά)
Αριστερά η Μάντα
66α:Άννα το ξανθό μαγκακι
56:Τζούλια η μελαχρινή με το τατού στο στήθος(στην προηγούμενη βάρδια δούλευε στο δίπλα με την  Αουρόρα)
54:Αουρόρα όπως διόρθωσε η ίδια την υπηρεσία της-γινόταν λαϊκό προσκύνημα από πιτσιρικάδες
Φώκαιας 19:Ελένη η Αιγύπτια
25:Μόνικα το μελαχροινό(νιάου!)στυλιάρι
27:Ναταλία με τα σκίστα  μάτια και το υπέροχο κωλαράκι το οποίο και έδινε μάλιστα
27επάνω:Άννα
24:Αγάπη.Η ώρα ήταν 2:40 και η υπηρεσία μου είπε ότι θα βγει στις 3:10!!!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Άκαιρη(αλλά όχι άκυρη)και επιγραμματική ενημέρωση από την χθεσινή τρίτη βάρδια στα λίγα νοικτά μαγαζιά της Φυλής:

24:Αγάπη.Η ώρα ήταν 2:40 και η υπηρεσία μου είπε ότι θα βγει στις 3:10!!!
Eπομενως ειναι εδω,δεν εφυγε,και αν κρινω απο το χρονο παραμονης στο δωματιο,τελικα ειναι αξιοπρεπεστατη στην αποδοση
Επισης να σημειωσω οτι χτες το μεσημερι που περασα απο καλυμνου 36,δουλευε η εβιτα,μια ξανθια mlf σχετικα νταρντανε αλλα κανονικο κορμι για την ηλικια της
Σιγουρα παντως τιποτα το ιδιαιτερο
Ακομη αλκαμενους 113 το απογευμα πια,η καβλιαρα γειτονισα νικη και η ξανθια εντυπωσιακη ειδικα στη περιοχη του στηθους αλινα του zero
Να πω και δημοσια ενα συγγνωμη αθελα μου ,για τη ταλαιπωρια που υπεστη εξ αιτιας μου ο σκουμπι,
ενα συγγνωμη στον erriko,και ας ειχα και γω τα δικια μου,και να επισημανω στον αντμιν με πολυ φιλικο τροπο οτι θα πρεπει να ειναι λιγο πιο προσεχτικος στις επιλογες των τιτλων,ωστε να μην υπαρχουν ουτε πισωγυρισματα,ουτε παρεξηγησεις
Υ.Γ Πρσωπικα,θεωρω οτι απο τη στιγμη που τους δοθηκε ο τιτλος δεν θα επρεπε να αναιρεθει
Αν προσεχε καποιος τα ποσταρισματα τους μετα τον τιτλο,θα παρατηρουσε οτι υπηρχαν ακομη περισσοτερες κριτκες και ενημερωσεις,που ειναι και το βασικο ζητουμενο


 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085
να επισημανω στον αντμιν με πολυ φιλικο τροπο οτι θα πρεπει να ειναι λιγο πιο προσεχτικος στις επιλογες των τιτλων,ωστε να μην υπαρχουν ουτε πισωγυρισματα,ουτε παρεξηγησεις
Σωστό. Έγινε λάθος χειρισμός. Αλλά κατά την ταπεινή μου γνώμη δε φταίω ούτε πρωτίστως εγώ, ούτε εσύ, ούτε κανένας άλλος συνάδελφος που "αντέδρασε" επειδή ο scooby έγινε τιμημένος. Κυρίως κάηκε μόνος του. Καλές και χρυσές οι ενημερώσεις του αλλά δε μπορούσε να περιοριστεί σ' αυτές κι αυτοί οι ποταμοί παπαρολογίας/σπαμ απ' την αρχή έκαναν μπαμ για το που όδευε το πράμα.

Στα του topic: πριν από λίγο κατάθεση στη Νέλη - Αλκαμένους 117. Αρκετά έως πολύ καλή. Με ολίγα πιασίματα αλλά σίγουρα όχι χοντρή - μπορεί να την πεις και καβλιάρα. Μου θύμισε λίγο αυτή την ηθοποιό από ένα παλιό σήριαλ του Star με την ψιλογουρουνίσια φάτσα της:

www.imagebam.com/image/1185bc270081583] [/URL]

:pipa1:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Ξερει κανεις αν τωρα δουλευει η εβελινα τυποι μου;;
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι στη φυλης
Αλκαμενους
113 δυο πολύ ωραια mlf,η καστανη βανεσσα και η επιβλητικη ξανθια αλινα του zero με τις βυζαρες
117 η νελυ(νικυ) του αντισθενη και του κλεοβουλου,σχετικα κοντη ξανθια κοπελα με φαρδια περιφερεια ωστοσο
Φυλης
109β η κορινα του φανουρη από τροφωνιου,σκουρομελαγχροινη με καλο κορμι
69β τανια,γι αυτη ηθελα να παω το πρωι αλλα τελικα λογω της προχωρημενης ωρας,το αφησα για αλλη μερα
71α οροφος τζοανα(ελενη),η ωραια μελαγχροινη ενδιαφερουσα κοπελα που ειχα δει στο 69β παλι ένα πρωι προσφατα.
Διδυμου
7α ντενισα
7β αλινα,λεπτη ξανθια σχετικα κοντοπουτανη γλυκια κοπελα με καλο σωμα,καπως μεγαλο κεφαλι σε σχεση με τα λεπτα της ποδια.
16α λιλιαν
20 νικα,γοητευτικη καστανη mlf με σεξι σωμα
Αλκιβιαδου
16α φωτεινη,ξανθια πολύ καβλιαρα mlf με καλο κορμι,σχετικα λεπτο και εντυπωσιακο μπουστο
16β κατερινα,καταθεση.Μετα από καποιες αξιολογες κοπελες που ειδα,όπως η ελενη στο 71β και η αλινα στο διδυμου 7β από νεα κοριτσια,και η νικα με τη φωτεινη από τη κατηγορια των mlf,αποφασισα ότι ηθελα μια χαλαρη και ομορφη ,σχετικα σιγουρη καταθεση,και τελικα την επελεξα.Περασα το ιδιο καλα με την βικτωρια από φωκαιας,αν και παλι χρειαστηκε να βαλω και γω το χερακι μου,καθοδηγωντας σε καποια σημεια την κοπελα
16γ ντανα,σχετικα ψηλη καστανομελαγχροινη κοπελα,με κανονικο σφριγηλο κορμι

 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
ΜΟΥΝΑΡΑ!
Δεν ειναι καινουρια. Εργαζοταν εκει και στο φωκαιας 19(αν θυμαμαι καλα) πριν λιγους μηνες.
Ο επομενος στοχος μου  :cum:

Ρισπεκτ για τις ενημερωσεις  :rockon:
Εγω παντως εχω ενημερωσει εγκαιρως

Παράθεση από: psolaras78 στις 06/08/13, 20:08
Φυλής 65β απόγευμα η μοντέλα της Φυλής,Άντζελα,ήταν και πριν μήνες στο Φωκαίας 19,προκαταρκτικά μηδέν όπως και τότε,μόνο handjob φάση για αρχή,τότε την είχα πάρει 3 φορές.Ρουμάνα,ξανθιά πλέον,φαίνεται την χαλάνε τα δέλα,μουνάκι απίστευτα σφιχτό,μπούκι δυνατό με ρυθμό.
Σώμα απλά 10 με τόνο.
Εγαμηθη πριν 2 βδομαδεσ σε υπερκαταδρομικη ,2η βαρδια , απο σωμα μουναρος,λιγο κατι με χαλαγε απο το στομα της  αλλα μεγαλο επιπλο στο γαμησι ......Μουνι πολυ σφιχτο , εσπασε το προφυλακτικο  μεσα της , το πηρε χαμπαρι αμεσως σηκωθηκε ζητησε αλλο απο τη τσατσα και συνεχισαμε ......Φαινεται οτι κανει αγγαρεια και οι εκφρασεις της ψυχρες .........ΣΩΜΑΤΑΡΑ αλλα δεν τη συστηνω .....Σε διλημα μεταξυ αυτης και της Αντριαννας του διδ 7 ή 8 ( μετα απο προτροπη εμπειρου συναγωνιστη που δεν τον ακουσα τελικα και το μετανιωσα )επελεξα την Αντζελινα και τη πατησα .......
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Τωρα το μεσημερι στη φυλης
Αλκαμενους
113 δυο πολύ ωραια mlf,η καστανη βανεσσα και η επιβλητικη ξανθια αλινα του zero με τις βυζαρες
117 η νελυ(νικυ) του αντισθενη και του κλεοβουλου,σχετικα κοντη ξανθια κοπελα με φαρδια περιφερεια ωστοσο
Φυλης
109β η κορινα του φανουρη από τροφωνιου,σκουρομελαγχροινη με καλο κορμι
69β τανια,γι αυτη ηθελα να παω το πρωι αλλα τελικα λογω της προχωρημενης ωρας,το αφησα για αλλη μερα
71α οροφος τζοανα(ελενη),η ωραια μελαγχροινη ενδιαφερουσα κοπελα που ειχα δει στο 69β παλι ένα πρωι προσφατα.
Διδυμου
7α ντενισα
7β αλινα,λεπτη ξανθια σχετικα κοντοπουτανη γλυκια κοπελα με καλο σωμα,καπως μεγαλο κεφαλι σε σχεση με τα λεπτα της ποδια.
16α λιλιαν
20 νικα,γοητευτικη καστανη mlf με σεξι σωμα
Αλκιβιαδου
16α φωτεινη,ξανθια πολύ καβλιαρα mlf με καλο κορμι,σχετικα λεπτο και εντυπωσιακο μπουστο
16β κατερινα,καταθεση.Μετα από καποιες αξιολογες κοπελες που ειδα,όπως η ελενη στο 71β και η αλινα στο διδυμου 7β από νεα κοριτσια,και η νικα με τη φωτεινη από τη κατηγορια των mlf,αποφασισα ότι ηθελα μια χαλαρη και ομορφη ,σχετικα σιγουρη καταθεση,και τελικα την επελεξα.Περασα το ιδιο καλα με την βικτωρια από φωκαιας,αν και παλι χρειαστηκε να βαλω και γω το χερακι μου,καθοδηγωντας σε καποια σημεια την κοπελα
16γ ντανα,σχετικα ψηλη καστανομελαγχροινη κοπελα,με κανονικο σφριγηλο κορμι
Τελεια η ενημερωση σου τυπε μου.Μηπος μπηκες στο αγκυρας 12;;
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Προσοχή BMW στην Αντζελίνα από Φ65Β γιατί έχει μουνί πηγάδι και βάζει και κρέμα...χεχεχε

Παράθεση από: psolaras78 στις 06/08/13, 20:08
Φυλής 65β απόγευμα η μοντέλα της Φυλής,Άντζελα,ήταν και πριν μήνες στο Φωκαίας 19,προκαταρκτικά μηδέν όπως και τότε,μόνο handjob φάση για αρχή,τότε την είχα πάρει 3 φορές.Ρουμάνα,ξανθιά πλέον,φαίνεται την χαλάνε τα δέλα,μουνάκι απίστευτα σφιχτό,μπούκι δυνατό με ρυθμό.
Σώμα απλά 10 με τόνο.
Εγαμηθη πριν 2 βδομαδεσ σε υπερκαταδρομικη ,2η βαρδια , απο σωμα μουναρος,λιγο κατι με χαλαγε απο το στομα της  αλλα μεγαλο επιπλο στο γαμησι ......Μουνι πολυ σφιχτο , εσπασε το προφυλακτικο  μεσα της , το πηρε χαμπαρι αμεσως σηκωθηκε ζητησε αλλο απο τη τσατσα και συνεχισαμε ......Φαινεται οτι κανει αγγαρεια και οι εκφρασεις της ψυχρες .........ΣΩΜΑΤΑΡΑ αλλα δεν τη συστηνω .....Σε διλημα μεταξυ αυτης και της Αντριαννας του διδ 7 ή 8 ( μετα απο προτροπη εμπειρου συναγωνιστη που δεν τον ακουσα τελικα και το μετανιωσα )επελεξα την Αντζελινα και τη πατησα .......
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Ααα παραλίγο να ξεχάσω. Στο Φωκαίας 25Β περίμεναν να γαμήσουν την Άνκα τρεις όζοντες Πακιστανοί. Η τσατσά με υποδέχτηκε με έκφραση ενοχής και ανησυχίας. Βομβαρδισμός στο βωθρομπούρδελο!

γαμω το σπιτι τους και πηγα χθες και γαμησα αυτο το επιπλο. αι στα διαλα συχαθηκα
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ενημερωση  ασχετη  με  το  θεμα  αλλα  πολυ  χρηστικη......οσοι  πηγαινετε  με  αμαξι  φυλης
μην  παρκαρετε  επι  της  αχαρνων  γιατι  εχουν  γαμηθει  απο  χτες  και  γραφουν  συνεχεια....
μεχρι  και  μια  μηχανη  ειχε  κληση............
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πολυ σωστος,σημερα ειδα μια κληση 80 ευρω σ ενα αυτοκινητο και δεν το πιστευα,στην αχαρνων,στο δεξι χερι οπως παμε προς αθηνα,περιπου τριαντα μετρα πριν πλησιασουμε τη διδυμου
Πολυ ευστοχη παρατηρηση
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom