Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
γλωσσοφιλα η τζουλια :think: :think:σε εμενα οταν την ρωτησα μου ειπε οχι πεισματικα,να φανταστεις με δυσκολια μου εδωσε δυο πεταχτα φιλια στα χείλη...
Ειναι το γνωστο πεισμα-αρνηση της γυναικός, να κανει το αντιθετο απο αυτο που λες, οποτε την επομενη φορα να της πεις δε θελω ουτε γλωσσοφιλ αουτε ακαποτο, ουτε κωλο... :grin:
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
κατα τις 11 πηγα στο Δεληγιωργη 39 και ξαναπηρα τη Ναομι! Μπορω να πω οτι δεν ειχε καμια σχεση με τις αλλες φορες, πολυ καλυτερη συμμετοχη, πολυ πιο ηρεμη, και πολυ πιο σωστη γενικα. Υπηρεσια ηταν μια νεαρη κοπελιτσα κοντη ομορφουλα με τατου στο βυζι. Δε θα γραψω κριτικη γιατι η μοναδικη κριτικη που εχω γραψει, τυχαινει να ειναι παλι για τη Ναομι, οποτε δε λεει....
 

anaptiras62

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Πολλες φορες εχω διαβασει για τα σιλικονατα στηθη της μαργαριτας,αλλα επειδη τα εχω πιασει στα χερια μου πολλες φορες,και την ξερω περιπου εξι χρονια,παντα ειχε μεγαλο φυσικο στηθος
Τωρα βεβαια μπορει να εχει κανει και ανορθωση στηθους,μπορει να εχει βαλει και σιλικονη
Παντως ειχε μεγαλο φυσικο στηθος παλιοτερα

Τελικά, ναι, η κοπέλα στο Λιοσίων 76 αυτή που λέτε πρέπει να είναι.

Και διαβάζοντας τις κριτικές από το Φυλής 109, διαπιστώνω ότι καλά έκανα και δεν πέρασα.

Τελικά, το ένστικτο σπάνια κάνει λάθος.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Καλησπέρα,βγήκα με άδεια και είπα να γράψω κάτι κι εγώ από την βόλτα μου στην Φυλής.
Στο 66α ήταν μια μελαχρινή με ωραίο σώμα και βυζί που μπήκα μαζί της αλλά την βρήκα πολύ μέτρια.Την λέγανε Τζούλια και έχει τατουάζ στο βυζί,δίνει ωραία γλωσσόφιλα όμως και κάνει απλό πρόγραμμα.Στο 80 ήταν η καστανή Κατρίν με σωματάρα πολύ ωραία και μπήκα και με αυτήν αλλά επίσης ήταν πολύ μέτρια,δεν ξερώ πως πήγε σήμερα η κατάσταση έτσι.Στο 86 ήταν μια ξανθιά που έμοιαζε καλή και αρκετά γλυκιά αλλά λόγω φόβου δεν μπήκα.Είχε μικρό βυζί και ωραίο σώμα αυτή,ξέρει κανείς τι μέρος του λόγου είναι;στο 67 βρήκα μία παρουσία που ήταν πολύ σεξουαλική αλλά δεν μπήκα γιατί άρχισα και σκεφτόμουν το χρηματικό,μου άρεσε πολύ όμως και έκανε το απλό πρόγραμμα απ'ότι είπαν.Ήταν ξανθιά με ωραίο σώμα αλλά μάλλον ψεύτικο βυζί.
Αφού πήγα κι αλλού αλλά δεν τα θυμάμαι κατέληξα στο 109 το κάτω όπου βγήκε μια Ειρήνη ξανθιά με χαλαρωμένο σώμα
κάπως ώριμη που ήρθε και μου τριβόταν.Κάνει απλό πρόγραμμα και θέλω να ρωτήσω αν την έχει δοκιμάσει κανείς.Ευχαριστώ.

Τιμημένος
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Προσπαθώντας πάντα για όσο το δυνατόν λιγότερες...[/size]

9478902376_098033faac_c.jpg


Το τοιχογράφημα βρισκόταν επί της Λιοσίων, εκεί που αρχίζει η Βέργας


10:38-12:37 (πρώτη βάρδια)

Αλκιβιάδου 16 δεξιά (ημιυπόγειο): Δούλευε η Ντάνα˙ μία ψηλή (πάνω στα πορνοπάπουτσα) μελαχρινή, 25χρονη μολδαβή, με ίσιο μαύρο μαλλί λίγο πάνω απ' τους ώμους πιασμένο πίσω, συμπαθητικό πρόσωπο με λεπτά χείλη, μικρό στήθος, γεροδεμένο κορμί, κανονικό (λίγο φλατ) κώλο, καλοσχηματισμένα πόδια. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ «στο στόμα, στο βυζάκι, στο σώμα», ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ, ΚΩΛΟ, «ΦΙΛΑΕΙ παντού», «ΓΛΕΙΨΕΙ αρχιδάκι και κωλαράκι» Στα 20 ευρώ.
Πληρώθηκε...

9478909474_78da78d16d_c.jpg


9478907668_e6e4f8cfff_c.jpg


9478905910_f6f85c3432_c.jpg


9478904166_92c822c84d_c.jpg


Αλκιβιάδου 16 μεσαίο (ημιυπόγειο): Η ρουμάνα Κατερίνα. Προmilf με μαύρο σγουρό μαλλί μέχρι τη μέση, καθημερινό πρόσωπο, μικρό στήθος, κανονικό κορμί με κοιλίτσα, εμφανίσιμα πόδια με ίχνη κυτταρίτιδας. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, ΚΩΛΑΡΑΚΙ, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.
Αλκιβιάδου 16 αριστερά (ημιυπόγειο): Η Φωτεινή απ' τη Ρωσία. Μία νταρντάνα milf, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, άγριο (όχι άσχημο) πρόσωπο, μεσαίο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) χοντροκόκαλη. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, ΦΙΛΑΕΙ, ΓΛΕΙΦΕΙ (και αρχίδια) έκανε και ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.
Χωματιανού 11 δεξιά (όροφος): Η Λώρη˙ με ίσιο καστανό μαλλί λίγο πάνω απ' τους ώμους, όμορφο προσωπάκι, μικρό στήθος, καλλίγραμμο κορμί με μία διάστιξη αριστερά στον βουβώνα, ωραίο κωλαράκι. Σε απλό.
Εξηκίου 18  δεξιά (ισόγειο): Κλειστό...

9478900412_7533406957_c.jpg


Εξηκίου 18 μεσαίο (όροφος): Γινόντουσαν εργασίες...

9476110453_9e81c0eef7_c.jpg


Εξηκίου 18 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η τσατσά μου μίλησε στην εξώπορτα και είπε ότι η milf (ηθοποιός ελληνικής ταινίας πορνό) Τζούλια θα ήταν απασχολημένη στο δωμάτιο για ένα τέταρτο.
Εξηκίου 20: H Αννα˙ μία ευγενική σιτεμένη καστανή, με τα ίσια μαλλιά της μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος (φορούσε ένα μοβ κομπινεζόν) κανονικό σώμα με κοιλίτσα. Σε απλό.
Βέργας 3 (αριστερή πόρτα): Η Μαρία˙ μία γλυκιά νεαρή με καστανό ίσιο μαλλί μέχρι ψηλά στις πλάτες, όμορφο μικρό στήθος, κανονικό κορμάκι μ' ερωτικά πιασιματάκια, ωραίο κωλαράκι και καλοσχηματισμένα πόδια. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στήθος.
Σημείωση: Η Πω(α)λίνα επιστρέφει με την έναρξη των χειμερινών κινηματογράφων (Σεπτέμβριο).
Βέργας 3 (δεξιά πόρτα): Η φαρδομούρα ρωσίδα Βίκυ, απ' το Μεγάλου Αλεξάνδρου 15, με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι τις πλάτες ψηλά, μεσαίο στήθος, δεμένο κορμί, σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Βέργας 2: Κλασικά η ρωσίδα milf Ναταλία˙ με ίσια καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο με καθοδικά μάτια τύπου Τσιαντάκη, μεγάλο κρεμασμένο στήθος, σχετικά βαριά κατασκευή. Ανακοινώνεται απλό, αλλά συνήθως προσφέρει και ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Βέργας 6 δεξιά (ημιυπόγειο): Η πασίγνωστη ρωσίδα Σόνια˙ με ίσιο καστανό μαλλί πιασμένο πίσω, ενδιαφέρον πρόσωπο, μεγάλο στήθος, ωραίο παράστημα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ «Να σου κάνω δική μου πιπούλα μωρό μου!» Είχε κέφια σήμερα.
Βέργας 6 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Εμφανίστηκε η Σοφία, η οποία μου είπε ότι δουλεύει 3 χρόνια στο συγκεκριμένο σπιτάκι. Επρόκειτο για μία ξανθιά milfogilf με ίσιο μαλλί πάνω απ' τους ώμους, πρόσωπο με αδρά χαρακτηριστικά, μεσαίο στήθος, χοντροκόκαλη και αυτή (φορούσε μεσοφόρι) μέτριου ύψους. Σε απλό.
Παιωνίου 47 Το "σκυλόσπιτο": Σταθερά η Αλεξάνδρα˙ με καστανόξανθα σγουρά μαλλιά μέχρι τις πλάτες χαμηλά, μέτριο προσωπάκι, μάλλον μεσαίο στήθος (φορούσε κομπινεζόν) πολύ χοντρά μπούτια. Απλό.
Αδάνων 2: Η εύσαρκη ξανθιά σιτεμένη Ζάνα.
Προύσης 22: Στις 11:30 π.μ δεν είχε έρθει ακόμα η γνωστή milfogilf Αλίκη.
Τροφωνίου 11 δεξιά (όροφος): Η Ντανιέλα˙ με σκουροκάστανο ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, καλό προσωπάκι, μάλλον μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί με ωραίο κωλαράκι. Σε απλό.
Τροφωνίου 13 αριστερά (ισόγειο): η γνωστή Αγάπη. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.
Τροφωνίου 13 δεξιά (όροφος): Η Ολγα˙ μία milfogilf με ίσιο ξανθό μαλλί πιασμένο πίσω, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο κρεμασμένο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) βαρύ κορμί, ψηλή πάνω στα πορνοπάπουτσα. «Κανονική πρόγραμμα».
Κνίδου 18: Η Ελενα˙ milf με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι τις πλάτες ψηλά, άγριο πρόσωπο, μεγάλο κρεμασμένο στήθος, γεροδεμένο κορμί. Σε απλό.
Παρασίου 36: Σταθερή στο πόστο της η Μαρία η "milfoτρελοκοτσιδού" σε απλό...
Ξανθίππης 2: Η «τσέχα» Λίλιαν, από Διδύμου 8, όπως μου είπε η τσατσά. Επρόκειτο για μία όμορφη ξανθιά με το ίσιο μαλλί της πιασμένο πίσω, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, εύχυμο κορμί, ωραίο κωλαράκι. Σε απλό.
Λεωφ. Ιωνίας 12: Η Μαργαρίτα˙ μία καστανή milf με καρέ μαλλί, μέτριο πρόσωπο, πολύ μεγάλο κρεμασμένο στήθος, καλοζωισμένο αψηλό κορμί (φορούσε κομπινεζόν) Σε απλό.
Μιας και ήμουν κοντά, επισκέφτηκα και το στούντιο...
Πιπίνου 118: Εκεί δούλευε η Αλίκη˙ μία μελαχρινή με ίσιο μαλλί μέχρι τις πλάτες χαμηλά, όμορφο πρόστυχο πρόσωπο, μικρό στήθος, αψηλή με κανονικό κορμί και καλό κωλαράκι. Υπήρχε ένα και μοναδικό πρόγραμμα στα 50, που συμπεριλάμβανε και ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Τροφωνίου 11 αριστερά (ισόγειο): Η Τζούλια˙ μία milf με μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, τεράστιο στήθος μ' ένα ταττού, χοντρά βραχιόνια με μία διάστιξη δεξιά, βαρύ κορμί με δερματοστιξίες στην πλάτη. Φυσικά φορούσε μεσοφόρι. Σε απλό πρόγραμμα.

[...]
Μου αρέσει ο τρόπος που γράφουν οι Φανούρης, n.smirni, Professorx, Hilnik γιατί είναι απλός και συγκεκριμμένος. Είναι αυτό που χρειάζεται ένα πορνο-σάϊτ.
[...]
Φίλε farkeli να 'σαι καλά!
Προσωπικά με απαλλάσσεις από ένα μεγάλο βάρος. Μιας και δεν είναι καθόλου εύκολο να μετατρέπει κάποιος απλές ενημερώσεις και (κυρίως) κριτικές σε δοκίμια (κριτικά κείμενα)˙ όπως κάνετε εσύ, ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ, αλλά και όπως έκανε ο FANTOM12 παλιότερα.

Η ενημέρωση αφιερώνεται στον φίλο μου scooby.
Εναν ικανό και έμπειρο πορνοενημερωτή, με ορμητικό και ατίθασο χαρακτήρα.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
κατάθεση σήμερα το απόγευμα στη μιλφάρα Μαρίνα στο Φωκαίας 19. Ψηλή , μελαχροινή , με μακρύ Μαλλί μέχρι τον κώλο (σχεδόν).Βύζους σιλικονάτους μεσαίου μεγέθους , τους οποίους άφησε και τους μάλαξα και τους βύζαξα,στην ανάπτυξη γαρ! :grin: Αρκετά καλή στο δωμάτιο , συνίσταται.Κατά τα άλλα , κόσμος ελάχιστος στη φυλής.
Από πότε έγινε καλή η Μαρίνα;;;
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μικρα μικρα από φυλης όπως λεει και ο φιλος μου ο piatsas,τωρα το απογευμα
Φωκαιας,ψαχνοντας την Αγαπη,ακομη να ξεχασω εκεινο το πισωκολλητο στα ορθια μαζι της
27β οροφος η πολύ γλυκια κοντοπουτανη ελενα με το μεγαλο στηθος
Προσοχη όμως γιατι αποκαλυπτοντας το στηθος της υπαρχουν καποιες αντιαισθητικες ουλες τις οποιες πρεπει να ξεπερασετε.Κατα τ αλλα,προσωπο,ματια,κορμι είναι ζαχαρη
27β ισογειο η νατα από αλκιβιαδου 16β,μελαγχροινη mlf που φαινεται αρκετα εμπειρη στο να παρνει αυτό που θελει,δηλαδη το εικοσαρικο καταρχην
24 λαβυριθος η ειρηνη του μπεμπα
25α οροφος ελενη.Η Ελενη είναι μια ξανθια mlf σε πρωτη φαση όταν τη βλεπεις,όταν όμως σε πλησιασει πολύ κοντα διαπιστωνεις μ εκπληξη ότι προκειται ουσιαστικα για gilf!
Ωστοσο βαζοντας αργα αλλα σταθερα το χερι της στο παντελονι μου,και τριβοντας τον κωλο της στο πουλι μου,εκπληκτος διαπιστωσα ότι η αναρριχηση στη κατω περιοχη ειχε ξεκινησει
Προσοχη και εδώ,η υπηρεσια ανεφερε φουλ προγραμμα χωρις κωλο!,και ρωτωντας τη να μου εξηγησει τι εννοει,μου ανεφερε ότι κανει ελευθερο στοματικο
Καλυμνου
36 νανα,ξανθια προφανως gilf,ηθελα να δω την εβιτα αλλα είναι το πρωι
48 οροφος δυο κοπελες,η λεπτη κοκκινομαλλα σοφια του professor ,κατηγορια mlf,και η τατιανα,ξανθια ευσωμη,κατηγορια προgilf
Και όμως η ευσωμη προgilf κερδισε τον ετερο συναγωνιστη,κανοντας την κινηση ματ,τραβοντας αποφασιστικα το κομπινεζον αποκαλυπτοντας το πλουσιο στηθος της
Αλκαμενους 117 η ξανθια μινιον σαντρα που αφησε αριστες εντυπωσεις τοσο στον αντισθενη οσο και στον smirni
H μελαγχροινη υπηρεσια για μια ακομη φορα διατηρησε την αριστη συμπεριφορα της
 

Lilian_express

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
10/8/2013,12.30-16.30

Διδύμου 20,Νίκα

Διδύμου 18 πάνω,Χριστίνα απο Αλκαμένους 117 κτλ.Η Αντριάνα γυρνάει από Τρίτη-Τετάρτη,η Αλιόνα άγνωστο.

Διδύμου 18 κάτω,κλειστό

Διδύμου 16,Αλίνα(δεν την είδα)

Διδύμου 7 δεξί,ένα ξανθό πιπίνι,πρώτη φορά την έβλεπα,τίποτα το ιδιαίτερο εμφανισιακά,αλλά τσαχπίνα

Διδύμου 7 αριστερό,Ντενίσα

Διδύμου 8 αριστερό,Αναστασία(νομίζω),η αδύνατη γαλανομάτα Σλάβα που δούλευε Αλκιβιάδου...και η Κάρμεν,ένα κοντό,στεγνό μελαχρινό καυλόμουνο,πρώτη φορά την έβλεπα

Διδύμου 8 δεξί,η Αλεξάνδρα η μαθήτρια

Φυλής 54,δε θυμάμαι το όνομα,μία από τις καινούργιες της αλυσίδας,με ενισχυμένη πίσω κίνηση

Φυλής 56,η Λάουρα από Φυλής 86 ισόγειο,που έκανε και κώλο

Φυλής 66α,Αντζελα και Μπιάνκα,χαριτωμένο γυφτάκι με ωραίο κορμάκι

Φυλής 66δ,ξανθιά Νικολέτα

Φυλής 74 δεξί,Ρομπέρτα(νομίζω)

Φυλής 74 αριστερό,Αννα με χωρίς το μουστάκι

Φυλής 80,the rabbit,Αννα Μαρία

Φυλής 84α,Τζούλια κλασικά

Φυλής 84 πάνω,Τζένη νομίζω,γυφτάκι με γλυκοκαυλιάρικο πρόσωπο που έπαιζε και Φωκαίας 25 πάνω

Φυλής 86 κάτω,"τρώει"

Φυλής 71 κάτω,Μαίρη(δεν την είδα)

Φυλής 71 πάνω,Αννυ και μια μελαχρινή με τρελό κωλί,που η τσατσά την είπε για Ρωσίδα

Φυλής 69 κάτω,Τάνια

Φυλής 69 πάνω,η Τζουλιάνα με το δεμένο σώμα,που έπαιζε και παλιότερα στο μαγαζί,φουλ πρόγραμμα

Φυλής 67,Εμμυ

Φυλής 65,μια ξανθιά αδύνατη σαν Σουηδέζα

Φυλής 61,Αλεξάνδρα και μια Τζούλια με σγουρό μαύρο μαλλί και όμορφο πρόσωπο

Φυλής 59,ένα ξανθό γυφτάκι με συμπαθητικά βυζομπαλάκια

Φωκαίας 17,Εμμανουέλα

Φωκαίας 19,Ρωξάνα

Φωκαίας 25 πάνω,η πρώην τσατσά των Ιάσωνος 44/46,αδύνατη ξανθιά γκιλφ Ρωσοειδής.Τις τελευταίες μέρες που δούλεψε τσατσά,σου πρότεινε να την πάρεις.Μετά εμφανιζόταν σαν πουτάνα στα Ιάσωνος και σήμερα ήταν στα 20 ευρώ.Δεν ξέρω με τι πρόγραμμα.Μέσα είναι καλή.Στα Ιάσωνος την έλεγαν Ελένη.

Φωκαίας 25 κάτω,Αννα Πολωνέζα (δεν την είδα)

Φωκαίας 27α,η Ειρήνη,που είχε γράψει κάποιος μια κριτική κι έλεγε ότι ήταν τόσο φόλα που της έδωσε και δεύτερο εικοσάρικο

Φωκαίας 27Β κάτω,η Μαρία το ξανθό κοντοπούτανο

Φωκαίας 27Β πάνω,η Αλεξάνδρα η Πολωνέζα απ' το κάτω

Φωκαίας 24,Γκαμπριέλα

Αγκύρας 12 αριστερό,Λία;Λίνα;Κάπως έτσι.Μια χοντρούλα που είχε μπερδευτεί και νόμιζε ότι είναι πολύ καυλιάρα

Αγκύρας 12 δεξί,Ελένη νομίζω,ζουμπουρλούδικο μιλφ με βυζάρες

Περγάμου 27β,Ολγα το θωρηκτό και Καίτη που παίζει και Κολωνού 48/53 κτλ

Αλκαμένους 117,η καινούργια η Σάντρα,πολύ ωραίο μουνάκι

Κολωνού 48,Τάνια και Ανίτα

Ιάσωνος 44 αριστερό,Αλεξία

Ιάσωνος 36,Μαρινάκι

Ιάσωνος 30 κάτω,Λόλα

Ιάσωνος 37 κάτω,ένα μελαχρινό μωράκι ζαχαρένιο

Ιάσωνος 37 πάνω, η κλασική πρωινή μαύρη,Αντζελα νομίζω
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
                                        Βολτίτσα αναμνήσεων

Φυλής 131-εδώ πριν περίπου δώδεκα χρόνια έδρασε η Λίνα η όμορφη καστανή στενομούνα
με το νεανικό δροσερό κορμί,την 2άρα φυσιολογική βυζάρα και την δασύτριχη μουνάρα της μέχρι πίσω.
Άφθονος κόσμος πάντα στο μικρό στενό σαλόνι στις βάρδιές της περίμενε υπομονετικά στην σειρά του.
Όποιος είχε πάρει την Λίνα θα γνωρίζει ότι έκανε (ωραία) πίπα πάντα σε στάση 69
χωρίς σχεδόν ποτέ να επιδιώκει ή να το αναγγέλλει στο κλασσικό πρόγραμμα που έκανε.
Μετρώντας τίμια την έχω επισκεφτεί πάνω από 80 φορές,ως λάτρης της μουνότριχας. ;)
Σαν απαλλαγή της εκεί,δούλευε παράλληλα η λεπτούλα μιλφ μελαχρινή Ρένα που είχε συναντηθεί
και στα 27άρια της Περγάμου,καμία σχέση όμως ούτε σε απόδοση αλλά ούτε σε ομορφιά
με την ικανότατη Λίνα.

Στην συνέχεια η Λίνα κατέληξε στο Κωνσταντίνου Σχοινά 2 όπου με τιμή 30 ευρώ στο κλασσικό (πάντα)
πρόγραμμα που έκανε.Τα 30 ευρώ σαν τιμή υπήρχαν και στην Φυλής (από λίγες) που ζητούσαν λεφτά
μέχρι και στο βυζοπιάσιμο.Αυτές απορρίφθηκαν από τους μπουρδελιάρηδες όπως και το σπίτι στην Αγκύρας 1
που ποτέ δεν καθιερώθηκε στις μνήμες μας ως μπουρδέλο μαζί με όσα κατά καιρούς
δεν έμειναν σταθερά στην τρέχουσα τιμή.
Ήταν η εποχή που κανείς δεν χαλούσε την πιάτσα και οι πελάτες ήταν πραγματικοί συναγωνιστές.
Όλοι αυτοί αποσύρθηκαν σιγά-σιγά λοιπόν για να έρθει αργότερα η εποχή του παρόντος σάιτ
με τα καλά που είχε/έχει αλλά και τους αρεστούς φιγουρατζήδες που προσέλκυσε. :rolleyes:
Την συνέχεια την ξέρετε!
Όσον αφορά την Λίνα ήταν η μόνη κοπέλα εντός των μπουρδέλων της Αττικής που ζητούσε 30 ευρώ
σαν τελευταία πια από τις ομόσταυλές της (σε αυτή την τιμή) και τελικά τα έπαιρνε χωρίς παράπονα.
Από αυτό το σπίτι αποχώρησε στην πορεία,ποτέ στην συνέχεια δεν σταθεροποιήθηκε πουθενά αλλού
αλλά ούτε και έμαθε κανείς τι απέγινε και που πήγε,έχω να πάω πολύ καιρό-λέτε να είναι εκεί;
Θα μάθουμε πάντως............αν τελικά ανοίξει! :think:
Βέβαιο είναι πάντως ότι η Λίνα δεν έφαγε τα λεφτά σε μαλακίες γιατί είχε μυαλό!
:grin:
 

Συνημμένα

  • Filis 131.jpg
    Filis 131.jpg
    116,2 KB · Εμφανίσεις: 21
  • K.Shoina 2.jpg
    K.Shoina 2.jpg
    184,6 KB · Εμφανίσεις: 26

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Ισχύει αυτό άραγε; :think:

(βρίσκεται στην πόρτα του Κ.Σχοινά 2) :grin:

 

Συνημμένα

  • Anakoinosi.jpg
    Anakoinosi.jpg
    132,1 KB · Εμφανίσεις: 42

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
                                        Βολτίτσα αναμνήσεων

Φυλής 131-εδώ πριν περίπου δώδεκα χρόνια έδρασε η Λίνα η όμορφη καστανή στενομούνα
με το νεανικό δροσερό κορμί,την 2άρα φυσιολογική βυζάρα και την δασύτριχη μουνάρα της μέχρι πίσω.
Άφθονος κόσμος πάντα στο μικρό στενό σαλόνι στις βάρδιές της περίμενε υπομονετικά στην σειρά του.
Όποιος είχε πάρει την Λίνα θα γνωρίζει ότι έκανε (ωραία) πίπα πάντα σε στάση 69
χωρίς σχεδόν ποτέ να επιδιώκει ή να το αναγγέλλει στο κλασσικό πρόγραμμα που έκανε.
Μετρώντας τίμια την έχω επισκεφτεί πάνω από 80 φορές,ως λάτρης της μουνότριχας. ;)
Σαν απαλλαγή της εκεί,δούλευε παράλληλα η λεπτούλα μιλφ μελαχρινή Ρένα που είχε συναντηθεί
και στα 27άρια της Περγάμου,καμία σχέση όμως ούτε σε απόδοση αλλά ούτε σε ομορφιά
με την ικανότατη Λίνα.

Στην συνέχεια η Λίνα κατέληξε στο Κωνσταντίνου Σχοινά 2 όπου με τιμή 30 ευρώ στο κλασσικό (πάντα)
πρόγραμμα που έκανε.Τα 30 ευρώ σαν τιμή υπήρχαν και στην Φυλής (από λίγες) που ζητούσαν λεφτά
μέχρι και στο βυζοπιάσιμο.Αυτές απορρίφθηκαν από τους μπουρδελιάρηδες όπως και το σπίτι στην Αγκύρας 1
που ποτέ δεν καθιερώθηκε στις μνήμες μας ως μπουρδέλο μαζί με όσα κατά καιρούς
δεν έμειναν σταθερά στην τρέχουσα τιμή.
Ήταν η εποχή που κανείς δεν χαλούσε την πιάτσα και οι πελάτες ήταν πραγματικοί συναγωνιστές.
Όλοι αυτοί αποσύρθηκαν σιγά-σιγά λοιπόν για να έρθει αργότερα η εποχή του παρόντος σάιτ
με τα καλά που είχε/έχει αλλά και τους αρεστούς φιγουρατζήδες που προσέλκυσε. :rolleyes:
Την συνέχεια την ξέρετε!
Όσον αφορά την Λίνα ήταν η μόνη κοπέλα εντός των μπουρδέλων της Αττικής που ζητούσε 30 ευρώ
σαν τελευταία πια από τις ομόσταυλές της (σε αυτή την τιμή) και τελικά τα έπαιρνε χωρίς παράπονα.
Από αυτό το σπίτι αποχώρησε στην πορεία,ποτέ στην συνέχεια δεν σταθεροποιήθηκε πουθενά αλλού
αλλά ούτε και έμαθε κανείς τι απέγινε και που πήγε,έχω να πάω πολύ καιρό-λέτε να είναι εκεί;
Θα μάθουμε πάντως............αν τελικά ανοίξει! :think:
Βέβαιο είναι πάντως ότι η Λίνα δεν έφαγε τα λεφτά σε μαλακίες γιατί είχε μυαλό!
:grin:
Αγαπητέ η αναφορά σου στην Λίνα με γύρισε πίσω κάποια χρόνια. Η Λίνα ξεκίνησε από το Καλύμνου 36α γύρω στα τέλη του 1994 με αρχές του 1995 αν θυμάμαι καλά. Ηταν σκέτη οπτασία και καλός άνθρωπος. Ο τσάτσος της Φ131 πράγματι ήταν μεγάλη λούγκρα. Δεν την πρόλαβα στο Σχινά. Ειλικρινά ξέρει κανείς από τους συναγωνιστές που βρίσκεται τώρα?, τι κάνει.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Αγαπητέ η αναφορά σου στην Λίνα με γύρισε πίσω κάποια χρόνια. Η Λίνα ξεκίνησε από το Καλύμνου 36α γύρω στα τέλη του 1994 με αρχές του 1995 αν θυμάμαι καλά. Ηταν σκέτη οπτασία και καλός άνθρωπος. Ο τσάτσος της Φ131 πράγματι ήταν μεγάλη λούγκρα. Δεν την πρόλαβα στο Σχινά. Ειλικρινά ξέρει κανείς από τους συναγωνιστές που βρίσκεται τώρα?, τι κάνει.
Παίκτη μου δεν την είχα πάρει στο Καλύμνου και δεν ξέρω για εκεί
(σαν πολύ όμως την μεγαλώνεις έτσι  ;)) αλλά ο κοντός εύσωμος
(αυτόν δεν λες;) τσάτσος όντως ήταν λούγκρα,μάλιστα μου είχε πει τότε να μου κανονίζει
με νοικοκυρές "έξω" κονεδάκια με τηλέφωνα,αλλά δεν είχα δεχτεί τότε.
Δεν το είχα ανάγκη!
:grin:
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Μικρα μικρα από φυλης όπως λεει και ο φιλος μου ο piatsas,τωρα το απογευμα
Φωκαιας,ψαχνοντας την Αγαπη,ακομη να ξεχασω εκεινο το πισωκολλητο στα ορθια μαζι της
φορα της
προχτες που πηγα απο κει μου ειπαν οτι ειναι στην πατριδα της
γυρναει τελος η αρχες σεπτεμβρη
κλαψτε που λεει κ οφιλος μασ ο zero
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Συγχαρητήρια σε όλους όσους προσφέρουν και δεν κάθονται μόνο στις καρέκλες τους
να ασκούν κριτική και φούμαρα.
Μπράβο,έτσι λειτουργούν οι υγιείς κοινότητες ρε!
:cheesy:

Edit: Κάθοτι διακρίνω τίτλο πορνορεπόρτερ να με τιμά έχω να πω τούτο.
Ο τίτλος μόνο βάρος αποτελεί στο δεύτερο συνθετικό του (χαριτολογώντας). :grin:

Αυτομάτως,για να μην παρεξηγηθεί τίποτα,τοποθετώ τον εαυτό μου επίσημα
κάτω από οποιονδήποτε παλαιότερο-εμπειρότερο μπουρδελιάρη ή μη στην κοινότητα.
Ισότιμος είμαι μόνο ως άνθρωπος δίπλα τους κι απέναντί τους.

Σε όποιον δεν συμφωνεί........."ξυδάκι"!

:thumbsup:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Αγαπητέ η αναφορά σου στην Λίνα με γύρισε πίσω κάποια χρόνια. Η Λίνα ξεκίνησε από το Καλύμνου 36α γύρω στα τέλη του 1994 με αρχές του 1995 αν θυμάμαι καλά. Ηταν σκέτη οπτασία και καλός άνθρωπος. Ο τσάτσος της Φ131 πράγματι ήταν μεγάλη λούγκρα. Δεν την πρόλαβα στο Σχινά. Ειλικρινά ξέρει κανείς από τους συναγωνιστές που βρίσκεται τώρα?, τι κάνει.
ΑΚΡΙΒΩΣ.Απο κει ξεκινησε..φοβεροι κι οι δυο σας,κυριοι..
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
..βεβαια,μετα τη Λινα,στο Καλυμνου 36 εμφανισθηκε η μοναδικη κι ανεπαναληπτη καυλιαρα,Μαρινα εκ Σταυρουπολης της παλαι ποτε ΕΣΣΔ..κυριο χαρακτηριστικο της,η απιστευτη καταπιολικη βασανιστικα αισθησιακη της,πιπα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom