Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Βέργας  2 Ναταλιά(από Λιοσίων 91)μελαχρινή με κανονικό σώμα ωραίο κώλο και μικρό βυζί , απλό πρόγραμμα και[glow=orange,2,300] Βανέσα(τρανσέξουαλ) μελαχρινή το μαλλί φράντζα κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
[/glow]
Ποια Βανέσα είναι αυτή;
 

anaptiras62

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Κανονική γυναίκα είναι η Βανέσα. Αν θυμάμαι καλά, μου είχε πει ότι είναι από Βουλγαρία.

Αν ακούσεις την φωνή της, είναι εύκολο να την περάσεις για trans, αλλά δεν.
 

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
Επειδή μονίμως αποτυγχάνω τώρα τελευταία:
ξέρει κανείς πού παίζουν η Αιμιλία από Διδύμου 7Α
και η Αντριάννα από Διδύμου 7Β;

Λογικά, πρέπει να άλλαξαν στέκι (ή να ηλιοψήνονται προς Αιγαίο μεριά).
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Πριν από λίγο, στη Λιοσίων...

- Λιοσίων 76Β

Δεν ανακοινώθηκε όνομα, αλλάα είναι μια ΚΟΥΚΛΑ η οποία κάνει και «ερωτικό μασάζ». Ψηλή, καστανή, γεμάτο στήθος, σαν σωματοδομή μου θύμισε την Αλεξία που δούλευε εκεί. Δεν πέρασα, παρόλαυτά.
Πρέπει να είδες την Άννα η οποία είναι όντως κούκλα, παρά ταύτα αν γνωρίζει κάποιος κάτι περισσότερο ας με διορθώσει...
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Επειδή μονίμως αποτυγχάνω τώρα τελευταία:
ξέρει κανείς πού παίζουν η Αιμιλία από Διδύμου 7Α
και η Αντριάννα από Διδύμου 7Β;

Λογικά, πρέπει να άλλαξαν στέκι (ή να ηλιοψήνονται προς Αιγαίο μεριά).
πέταξε το πουλάκι τύπε και το έχασες το κορμί δυστυχώς, έφυγε για την πατρίδα της μόνιμα!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565

Πρέπει να είδες την Άννα η οποία είναι όντως κούκλα, παρά ταύτα αν γνωρίζει κάποιος κάτι περισσότερο ας με διορθώσει...
Περασμα σημερα απο φυλης 109α ετοιμος για να καταθεσω στη τζουλια με μεγαλη ορεξη,αλλα δεν την βρηκα,καθοτι ηταν κλειστο.Κατευθυνση συνεχεια στη λιοσιων 76β μηπως τη συναντησω,αλλα εκει δουλευε η μαργαριτα,προφανως απο φυλης 109 επισης
Πολλες φορες εχω διαβασει για τα σιλικονατα στηθη της μαργαριτας,αλλα επειδη τα εχω πιασει στα χερια μου πολλες φορες,και την ξερω περιπου εξι χρονια,παντα ειχε μεγαλο φυσικο στηθος
Τωρα βεβαια μπορει να εχει κανει και ανορθωση στηθους,μπορει να εχει βαλει και σιλικονη
Παντως ειχε μεγαλο φυσικο στηθος παλιοτερα
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
μιά ζώη αρλούμπες...σου έχω στείλει μήνυμα για να μην σπαμάρουμε διότι εσύ το έχεις σπόρ το σπάμ
και δεν αφήνεις ποτέ να πέσει κάτι κάτω...
Ναι το είδα......"τρισεύγενος" ήσουν όπως πάντα (εκτός αέρα). :2funny:
Εγώ τουλάχιστον γενικώς είμαι νευρόσπαστος (παντού).
Αν σε ενοχλώ υπάρχει κι η "αναφορά" ξέρεις.


δεν ισχύει αυτό που λές.....
Εεεεεεεε ναι,έχεις συμφωνήσει ποτέ σε τίποτα μαζί μου έστω και μία φορά;
Κάποιος στο είχε ξαναπεί όμως,άλλο Φυλής κι άλλο Μεταξουργείο.


Σημείωση: Ευχαριστώ αντμίν που μου αφαίρεσες τα αστέρια γιατί το είχαν κάνει θέμα!

Τα λέμε στο εγγύς μέλλον με καμιά ενημέρωση. :grin:

(και τώρα συνεχίστε να αναρωτιέστε γιατί έγινε τιμημένος ό ένας κι ο άλλος)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Tωρα το απογευμα στη φυλης
109α η κορινα του φανουρη τζουρα απο τροφωνιου
Σεξι σκουρομελαγχροινη κοπελα,περισσοτερο απελευθερωμενη σημερα,φανηκε ενδιαφερουσα επιλογη
Φωκαιας
27β ισογειο η σεξοτουμπανατη μελαγχροινη βομβα γκαμπριελα
27α υπογειο βικτωρια,επιτελους καταθεση,στους αργους και αισθησιακους ρυθμους που ηθελα
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Ναι το είδα......"τρισεύγενος" ήσουν όπως πάντα (εκτός αέρα). :2funny:
Εγώ τουλάχιστον γενικώς είμαι νευρόσπαστος (παντού).
Αν σε ενοχλώ υπάρχει κι η "αναφορά" ξέρεις.

Εεεεεεεε ναι,έχεις συμφωνήσει ποτέ σε τίποτα μαζί μου έστω και μία φορά;
Κάποιος στο είχε ξαναπεί όμως,άλλο Φυλής κι άλλο Μεταξουργείο.


Σημείωση: Ευχαριστώ αντμίν που μου αφαίρεσες τα αστέρια γιατί το είχαν κάνει θέμα!

Τα λέμε στο εγγύς μέλλον με καμιά ενημέρωση. :grin:

(και τώρα συνεχίστε να αναρωτιέστε γιατί έγινε τιμημένος ό ένας κι ο άλλος)
..ελα ρε man..τι τα θες τ'αστερια..πιο καλα λοχιας  ;)
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
κατάθεση σήμερα το απόγευμα στη μιλφάρα Μαρίνα στο Φωκαίας 19. Ψηλή , μελαχροινή , με μακρύ Μαλλί μέχρι τον κώλο (σχεδόν).Βύζους σιλικονάτους μεσαίου μεγέθους , τους οποίους άφησε και τους μάλαξα και τους βύζαξα,στην ανάπτυξη γαρ! :grin: Αρκετά καλή στο δωμάτιο , συνίσταται.Κατά τα άλλα , κόσμος ελάχιστος στη φυλής.
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
14
Like
2.833
Πόντοι
2.811
Βέργας 3 αριστερά Γκαλίνα καστανή πιτσιρίκα με κανονικό σώμα και 1.5άρι βυζί , με ακα.

Πολύ γλυκό και καθαρό το πιτσιρίκι. Άξιζε το 20ρικο. Ζορίστηκε λίγο, αλλά έδωσε και 2-3 γλωσσόφιλα!  :grin:
 

enorasi

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,βγήκα με άδεια και είπα να γράψω κάτι κι εγώ από την βόλτα μου στην Φυλής.
Στο 66α ήταν μια μελαχρινή με ωραίο σώμα και βυζί που μπήκα μαζί της αλλά την βρήκα πολύ μέτρια.Την λέγανε Τζούλια και έχει τατουάζ στο βυζί,δίνει ωραία γλωσσόφιλα όμως και κάνει απλό πρόγραμμα.Στο 80 ήταν η καστανή Κατρίν με σωματάρα πολύ ωραία και μπήκα και με αυτήν αλλά επίσης ήταν πολύ μέτρια,δεν ξερώ πως πήγε σήμερα η κατάσταση έτσι.Στο 86 ήταν μια ξανθιά που έμοιαζε καλή και αρκετά γλυκιά αλλά λόγω φόβου δεν μπήκα.Είχε μικρό βυζί και ωραίο σώμα αυτή,ξέρει κανείς τι μέρος του λόγου είναι;στο 67 βρήκα μία παρουσία που ήταν πολύ σεξουαλική αλλά δεν μπήκα γιατί άρχισα και σκεφτόμουν το χρηματικό,μου άρεσε πολύ όμως και έκανε το απλό πρόγραμμα απ'ότι είπαν.Ήταν ξανθιά με ωραίο σώμα αλλά μάλλον ψεύτικο βυζί.
Αφού πήγα κι αλλού αλλά δεν τα θυμάμαι κατέληξα στο 109 το κάτω όπου βγήκε μια Ειρήνη ξανθιά με χαλαρωμένο σώμα
κάπως ώριμη που ήρθε και μου τριβόταν.Κάνει απλό πρόγραμμα και θέλω να ρωτήσω αν την έχει δοκιμάσει κανείς.Ευχαριστώ.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Καλησπέρα,βγήκα με άδεια και είπα να γράψω κάτι κι εγώ από την βόλτα μου στην Φυλής.
Στο 66α ήταν μια μελαχρινή με ωραίο σώμα και βυζί που μπήκα μαζί της αλλά την βρήκα πολύ μέτρια.Την λέγανε Τζούλια και έχει τατουάζ στο βυζί,δίνει ωραία γλωσσόφιλα όμως και κάνει απλό πρόγραμμα.
γλωσσοφιλα η τζουλια :think: :think:σε εμενα οταν την ρωτησα μου ειπε οχι πεισματικα,να φανταστεις με δυσκολια μου εδωσε δυο πεταχτα φιλια στα χείλη...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom