Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (2 μέλη και 75 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
σήμερα τα ξημερώματα στις 02.20 έκανα μία καταδρομική στο μετάξι για να δώ αυτή την Βαλέρια στο Κολωνού 48....εντάξει εμφανησιακά όντως καλή , αλλά όχι και η πιο ωραία του Μεταξουργείου
ενημέρωση από μερικά που μπήκα

Κολωνού 48 Ινέσα μελαχρινή ψηλή με πιασίματα μεγάλη κοιλία και 4άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ και Βαλέρια ξανθιά 30άρα με μαλλί μέχρι τους ώμους λεπτά πόδια στραβά ή παραπάταγε στα τακούνια ωραίο
2.5άρι βυζί τατού χαμηλά στη μέση ,απλό στα 10 ευρώ.
Κολωνού 54 Λίντα ξανθιά αρκετά χοντρή με 2άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 Ναταλία ξανθιά μιλφογκίλφ με μακρυά μαλλιά με πιασηματάκια 1.5άρι βυζί , με ακα στα 10 ευρώ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17  Άντζελα μαυρούλα λεπτή με 1.5άρι βυζί και τατού νεράιδα στο δεξί μπούτι ,απλό στα 10 ευρώ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22β Μαρία(νέα κοπέλα)ξανθιά πολύ κοντή μίλφ λεπτή με 2άρια βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 43 Εμμανουέλα ξανθιά με το μαλλί μέχρι τους ώμους με πιασηματάκια και 3.5άρια βυζιά , με κώλο στα 10 ευρώ και μία μελαχρινή χοντρή με 2άρι βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 44 νέο  Κάρλα η μπουχέσα...ξανθιά χοντρή με 2.5άρια πεσμένα βυζιά , απλό στα 10 ευρώ.
Κολοκυνθούς 63 αριστερά Χριστίνα (νέα κοπέλα)μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί πολύ ωραίο κώλο πίρσινγκ δίπλα στα χείλη ,απλό στα 10 ευρώ και Λίτσα ξανθιά κοντή γκίλφ με πιασηματάκια και 2άρια βυζιά
απλό στα 10 ευρώ με κώλο κα τελειωτικό στα βυζιά 15 ευρώ.
καλό ξημέρωμα σε όλους....
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
παρατηρω το τελευταιο διαστημα οτι εχουν εξαφανιστει:

Μαρινα απο Φωκαιας 27 με τα βυζια τα τεραστια

Μιραντα το μπισκοτακι που λεει ο προεδρος απο Φ69 Φ.71

Μαγια απο Φ 71 Φ.69 που μου'χει κανει μαγια μαγια

Εβελινα απο Αγκυρας/Δυδυμου

Βικυ απο Μ. Αλεξανδρου 20 η ξανθια το πυροτουβλο! (Αδιαφορη)

Νικολ το ξανθο ζυμαρακι που λεει παλι ο προεδρος απο Κολωνου 30 / Λεωνιδου 28 και δεν ξερω και που αλλου

Αλεξια η πανεμορφη ξανθια απο Ιασωνος 1Γ    Έφυγε για πάντα για την πατρίδα της και έχει 2 μήνες τώρα!!!

Ναομι απο Ιασωνος 20Γ, ισως το πιο ομορφο μωρο που εχει περασει απο τη μπουρδελοπιατσα, αλλα ταυτοχρονα και το πιο ζαβο


ξερουμε τιποτα για καποια απο αυτες;;; Πιο πολυ απ' ολες με ενδιαφερει το ζυμαρακι! μου ελειψε το σκασμενο!!!
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
ναι εχεις δικιο τυπε, μπερδεψα μιραντα με μαγια που ειναι διπλα διπλα (εχω πετυχει και τη μιραντα στο 69)
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Η Ντάνα από Αλκιβιάδου 16γ είναι η Λώρη που δούλευε στα μαγαζιά της Διδύμου 8 και 7 αντίστοιχα και βέβαια στη Φυλής 66 και 40.
Κατά τ'άλλα είναι ο ίδιος δυναμισμός και η ίδιες προσφερόμενες υπηρεσίες!Μουνί,κώλος,χυσίματα,σκυσίματα κτλ.....!!!!Βάλιου φορ μόνεϋ κύριοι!!!!!
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
14
Like
2.833
Πόντοι
2.811
Πληροφορία(ουάου!):Χθες στο Φωκαίας 27Β κάτω,ήταν η Νάτα από Αλκιβιάδου/Ιάσωνος 46.Φουλ πρόγραμμα,20 ευρώ

Ερώτηση( :helpplea: ):Για την Αλιόνα,ξέρει κανείς πότε επιστρέφει;

Θα το σκεφτώ αν θα ξαναπάρω τη Νάτα, έστω και στα πλαίσια των εργασιών της Φυλής. Την τελευταία φορά στο Ιάσωνος, αρνήθηκε να πεοθηλάσει χωρίς προφυλακτικό, ενώ αποχώρησε χωρίς να ολοκληρώσει (έμεινα με το πουλί στο χέρι). Δεν το περίμενα ποτέ αυτό από τη Νάτα!
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
σήμερα τα ξημερώματα στις 02.20 έκανα μία καταδρομική στο μετάξι για να δώ αυτή την Βαλέρια στο Κολωνού 48....εντάξει εμφανησιακά όντως καλή , αλλά όχι και η πιο ωραία του Μεταξουργείου

Βαλέρια ξανθιά 30άρα με μαλλί μέχρι τους ώμους λεπτά πόδια στραβά
ή παραπάταγε στα τακούνια ωραίο 2.5άρι βυζί τατού χαμηλά στη μέση ,απλό στα 10 ευρώ.
Ερώτηση: ποια είναι πιο ωραία δηλαδή σαν πακέτο εκεί κάτω; :think:
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
368
Κριτικές
13
Like
1.747
Πόντοι
431
Καλησπέρα συναγωνιστές...Ξέρει κανείς τι παίζει ΤΩΡΑ Μεγ Αλεξάνδρου 15..
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
368
Κριτικές
13
Like
1.747
Πόντοι
431
...επίσης,αν ξέρει κανείς τι βάρδιες κάνει η Κατερίνα στο αλκιβιάδου 16β και η Ντάνα στο 16γ...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Το έχω γράψει και παλαιότερα ότι θεωρώ αυτά που γράφω αμπελο-φιλοσοφίες που ορισμένες φορές δεν τα καταλαβαίνω ούτε και εγώ.

Προσπάθησα να διορθωθώ αλλά δεν τα κατάφερα. Τέλος πάντων πάμε παρακάτω.

Μου αρέσει ο τρόπος που γράφουν οι Φανούρης, n.smirni, Professorx, Hilnik γιατί είναι απλός και συγκεκριμμένος. Είναι αυτό που χρειάζεται ένα πορνο-σάϊτ.

Για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους, αν εγώ (και αναφέρομαι αποκλειστικά σε εμένα) θέλω να γράφω αμπελο-φιλοσοφίες, τότε ας πάω στην Ακαδημία Αθηνών ή σε κάποια Πανεπιστημιακή έδρα να διδάξω. Όμως αυτό θα ήταν ανάλογο με το να πήγαινα να πουλήσω κατεψυγμένα ψάρια στην ψαραγορά της Ρόδου.

Ιδού η Ρόδος, ιδού και το πήδημα.

Και μιας και μιλάμε για πήδημα θα συνιστούσα να μην γαμήσετε την Αντριάννα στο Φυλής 84 ισόγειο γιατί  πιθανόν να χύσετε χωρίς να το καταλάβετε αλλά είναι βέβαιο ότι μετά το πήδημα θα καταλάβετε ότι σας λείπουν 20 ευρώ από το πορτοφόλι.

Παιδιά συνεχίστε να γράφετε τις χρήσιμες ενημερώσεις και κριτικές σας. Να ξέρετε ότι σας διαβάζουμε και το σπουδαιότερο σας αγαπάμε και σας στηρίζουμε.

Παρεμπιπτόντως,  προς την διαχείριση του σάϊτ γιατί ο Dawn δεν έχει γίνει τιμημένος ; Θεωρώ ότι είναι από τα λίγα μέλη που έχει προσφέρει στο σάϊτ χωρίς να έχει ενοχλήσει ή να έχει προσβάλλει κάποιον.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
1)Το έχω γράψει και παλαιότερα ότι θεωρώ αυτά που γράφω αμπελο-φιλοσοφίες που ορισμένες φορές
δεν τα καταλαβαίνω ούτε και εγώ.

Προσπάθησα να διορθωθώ αλλά δεν τα κατάφερα. Τέλος πάντων πάμε παρακάτω.


2)Παρεμπιπτόντως,  προς την διαχείριση του σάϊτ γιατί ο Dawn δεν έχει γίνει τιμημένος ; Θεωρώ ότι είναι από τα λίγα μέλη που έχει προσφέρει στο σάϊτ χωρίς να έχει ενοχλήσει ή να έχει προσβάλλει κάποιον.
1)Καλησπέρα,γράφετε ωραία,ουσιαστικά και σίγουρα είστε χρήσιμος "και" για τις φιλοσοφίες σας.
Ενημερώνατε πολύ καιρό,κάνατε διάλειμμα και επανήρθατε για να συνεχίσετε (ελπίζω).
Αν νομίζετε ότι δεν διορθωθήκατε τι να πω κι εγώ που είμαι μισότρελλος με χαρτί γιατρού; :2funny:
Εν κατακλείδι όλοι αξίζουν για ότι πραγματικά είναι και όχι για το τι θα ήθελαν να είναι.
2)Εδώ μέσα νιώθω να "κουράζομαι" μιας που διακρίνω ελιτίστικη συμπεριφορά
ενώ δεν βλέπω να γίνεται σοβαρή συζήτηση σε τίποτα,σαν ανταρτοπόλεμος μου μοιάζει και κονκλάδιο.
Έχει εκμηδενιστεί το όλο θέμα σαν χόμπυ (πιστεύω) και από χιούμορ μηδέν!
Ίσως και λόγω τρέλλας να το νομίζω απλά! :2funny:
Έχω και σοβαρότερες δουλειές να κάνω όμως και επί την ευκαιρία του δίκαιου παραπόνου σας
για τον Dawn (ως προσφορά) παραιτούμαι από τιμημένος από αυτή την στιγμή
παραχωρώντας την θέση μου.Όντως ο Dawn δεν εχει προσβάλλει κανέναν όπως
πολλοί άλλοι κάνουν (ας πούμε) σε'μένα και σε λοιπούς σε "πηγαδάκια".
Εξαρχής είχα αρνηθεί την τιμή (από τον ίδιο τον Αντισθένη) και τελικά κατάλαβα
πως αυτός ο τίτλος πρέπει να παίζει μεγάλο ρόλο (ήμαρτον)!
Έξω τουλάχιστον στην πραγματικότητα αυτό ακούω συνεχώς για πολλούς......
Πως ο ένας και πως ο άλλος;σαν δεν ντρεπόμαστε λέω εγώ;


(αδιαφορήστε,δεν τρέχει τίποτα,θα γράψουν κάτι και θα χαθεί το ποστ)
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
370
Πόντοι
5.795
μετά από πολύ καιρό  θέλισα να επισκεφθώ το καλύμνου 36 α ,ιστορικός χώρος έχουν περάσει παλιά αστέρια... οι παλιοί θά καταλάβουν τί ενοώ,γιά νάμε ειλικρινής η ιστορική νανά είναι ακόμα τά απογεύματα..αλλά τό πρωί τά πράματα αναβαθμίστικαν με τήν εβίτα. απο ρωσσία....
από τίς καλύτερες περιποιήσεις στά 25 ευρώ μέ αφιλτρο στοματικό,καλό σώμα,χαμογελαστή καί 'ακρως συμμετοχική.ηλικία 35 καί βάλε... αλλά τιμά καί τό τελευταίο ευρώ....
ξαναθυμίθικα τα παλιά
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
Ερώτηση: ποια είναι πιο ωραία δηλαδή σαν πακέτο εκεί κάτω; :think:
θα σου πώ από κοντά τουλάχιστον 10....
έτσι για να έχεις μιά ιδέα θα σου πώ ότι μόνο και μόνο τα πιπίνια που δουλεύουν
στα 30-32 της κωλονού ,θεωρώ ότι είσαι όπως πάντα υπερβολικός , τα ξημερώματα
έκανα καταδρομική επειδή σε διάβασα που έγραψες ότι είναι η καλύτερη του μεταξουργρείου...
όντως καλό σωματάκι έχει αλλά ήσουν πολύ υπερβολικός...πχ η χριστίνα το καινούργιο πιπίνι
που είδα χθες με τον μπέμπα στο Κολοκυνθού μου άρεσε πολύ περισσότερο , η Βαλέρια
βγήκε στο σαλόνι με σακουλιασμένα μάτια και τρίκλιζε...ή είναι στραβοκάνα ή δεν μπορούσε να
περπατήσει...καμιά σχέδη δηλαδή με το σούπερ σαλονάρισμα που είπες , μας κόιταγε λές καιμας έκανε
χάρη που βγήκε να την δούμε , είναι κοπέλα που στο μετάξι θα την επέλεγα αλλά έτσι όπως την είδα με το στυλάκι όχι.
ίσως να φταίει ότι την εξυψώσατε και απλά ειδα μια κοπέλα με ωραίο κορμί.    
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
για κάποιον που ρώτησε , η Μάγια επέστρεψε και τώρα δουλεύει εκεί που δούλευε.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
θα σου πώ από κοντά τουλάχιστον 10....
έτσι για να έχεις μιά ιδέα θα σου πώ ότι μόνο και μόνο τα πιπίνια που δουλεύουν
στα 30-32 τις κωλονού ,θεωρώ ότι είσαι όπως πάντα υπερβολικός , τα ξημερώματα
έκανα καταδρομική επειδή σε διάβασα που έγραψες ότι είναι η καλύτερη του μεταξουργρείου...
όντως καλό σωματάκι έχει αλλά ήσουν πολύ υπερβολικός...πχ η χριστίνα το καινούργιο πιπίνι
που είδα χθες με τον μπέμπα στο Κολοκυνθού μου άρεσε πολύ περισσότερο , η Βαλέρια
βγήκε στο σαλόνι με σακουλιασμένα μάτια και τρίκλιζε...ή είναι στραβοκάνα ή δεν μπορούσε να
περπατήσει...καμιά σχέδη δηλαδή με το σούπερ σαλονάρισμα που είπες , μας κόιταγε λές καιμας έκανε
χάρη που βγήκε να την δούμε , είναι κοπέλα που στο μετάξι θα την επέλεγα αλλά έτσι όπως την είδα με το στυλάκι όχι.
ίσως να φταίει ότι την εξυψώσατε και απλά ειδα μια κοπέλα με ωραίο κορμί.    
Εγώ τελικά όλο υπερβολικός είμαι........μία ερώτηση έκανα για να δω ποιες θα πεις
και έτσι όπως απαντάς (επί την ευκαιρία αλλού δεν απάντησες)  :2funny:
είναι σαν να με βγάζεις γκόμενό της......άσε που την εξαθλίωσες!
Πάντως όταν την είδαν πολλοί κοινοί γνωστοί μας (που απλά δεν είναι συνδεδεμένοι)
τους εγινε η ψωλή σαν γάντζος!
Πάλι καλά όμως που ενώ με βγάζεις στραβό  :2funny: στο τέλος το "σώνεις"
και μας λες ότι την εξυψώσαμε (πληθυντικός).
Όσον αφορά τα 30-32 σιγά τις καλύτερες (με το δικό μου μάτι),αμ πως;
Τελικά σιγά μην υπάρχουν 10 καλύτερες,μακάρι (για όλους μας) να υπήρχαν!
Υπάρχουν όσο υπάρχουν και τα μασαζολίνκ που σου ζήτησε ο ζέρο.  :2funny:
Αλλά για να το σώσω εγώ τώρα ας πούμε ότι εγώ θέλω γυναίκα ενω εσύ πιπίνι.
:grin:
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
895
Κριτικές
4
Like
736
Πόντοι
86
Ρε μαγκες, εκανα μια ακομα αποτυχημενη κατεθεση στη Φυλης, το μεσημερι. Περα απο οτι τα κοριτσια ειναι ξεπετες, σπανια καποια να ιδρωνει τη φανελα. Εντοπισα το εξης, οι καποτες που χρησιμοποιουν, ειτε στο μεταξι, ειτε στη φυλης ειναι πολυ στενες. Με αποτελεσμα οταν πιασω πληρη στηση, να εχω δυσφορια. Και δε νιωθω τπτ περα απο το σφιξιμο της καποτας. Απο που διαολο τις παιρνουν; Μπορω να χρησιμοποιησω δικια μου;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ρε μαγκες, εκανα μια ακομα αποτυχημενη κατεθεση στη Φυλης, το μεσημερι. Περα απο οτι τα κοριτσια ειναι ξεπετες, σπανια καποια να ιδρωνει τη φανελα. Εντοπισα το εξης, οι καποτες που χρησιμοποιουν, ειτε στο μεταξι, ειτε στη φυλης ειναι πολυ στενες. Με αποτελεσμα οταν πιασω πληρη στηση, να εχω δυσφορια. Και δε νιωθω τπτ περα απο το σφιξιμο της καποτας. Απο που διαολο τις παιρνουν; Μπορω να χρησιμοποιησω δικια μου;
ναι χαλαρα, απλα πες το στην τσατσα πριν μπεις..

δεν εχει διαφορα πλεον τι να καταθεσεις μεταξι τι φυλης.. ολες τα ιδια σκατα ειναι.. μονο η εμφανιση υπερεχει στην φυλης..
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
895
Κριτικές
4
Like
736
Πόντοι
86
Ρε μηπως εχω εγω αυτο το θεμα ή το χουν κι αλλοι;
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Ρε μαγκες, εκανα μια ακομα αποτυχημενη κατεθεση στη Φυλης, το μεσημερι. Περα απο οτι τα κοριτσια ειναι ξεπετες, σπανια καποια να ιδρωνει τη φανελα. Εντοπισα το εξης, οι καποτες που χρησιμοποιουν, ειτε στο μεταξι, ειτε στη φυλης ειναι πολυ στενες. Με αποτελεσμα οταν πιασω πληρη στηση, να εχω δυσφορια. Και δε νιωθω τπτ περα απο το σφιξιμο της καποτας. Απο που διαολο τις παιρνουν; Μπορω να χρησιμοποιησω δικια μου;
Αν έχεις παρατηρήσει η Φυλής επιδιώκει να αναγγέλει τα ονόματα των κοριτσιών
(σχεδόν πάντα τα λένε αβίαστα) και χρειάζεται την διαφήμιση στο να ξέρει ο πελάτης
τι και πως μιας που παραπαίει......
Κρίμα για την φοβερή αυτή περιοχή (του παρελθόντος) αλλά εντάξει.........
και τώρα κάτι κάνει! :2funny:
Πιστεύω χωρίς να αδικώ τα κορίτσια εκεί ότι δεν μπορούν παραπάνω
(ξενερώνουν και με την ξεραίλα-πολύ θέλει;)
Τώρα για την καπότα τι να σου πω;εννοείται ότι μπορείς να φέρεις δικιά σου!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom