Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Φυλής 65β απόγευμα η μοντέλα της Φυλής,Άντζελα,ήταν και πριν μήνες στο Φωκαίας 19,προκαταρκτικά μηδέν όπως και τότε,μόνο handjob φάση για αρχή,τότε την είχα πάρει 3 φορές.Ρουμάνα,ξανθιά πλέον,φαίνεται την χαλάνε τα δέλα,μουνάκι απίστευτα σφιχτό,μπούκι δυνατό με ρυθμό.
Σώμα απλά 10 με τόνο.
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Μολις περασα με την τεραστια ,στην κυριολεξια ,
Ολγα απο Διδυμου 16,οπως λεει κ ο μπεμπας την ειχα τεραστια
αναγκη ,θα ακολουθησει κριτικη...
παω για καφεδακι με συναγωνιστη,τα λεμε
που θα βρω κριτικες για ολγα ;
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
Διδυμου τωρα...
27 Πατριτσια ακα κ κωλο κ μια λεπτη με ακα
20. Λινα με ακα
18α Ειρηνη ακα κ κωλο
18β Αννα ακα κ κωλο
16 Βανεσσα κ Ολγα ακα κ παρτουζα
8β Χριστινα με κωλο
8α Ελενη νεα παχουλη πιτσιρικα με απλο
7β Αλινα απλο
7α Νικολετα απλο
τώρα που είμαστε σπίτι πάμε και τις περιγραφές μίας και να γράφεις μόνο ένα όνομα είναι σαν να μην κάνεις ενημέρωση.....
27 Πατρίτσια μελαχρινή χοντρή με 2.5άρια βυζιά και μιά ξανθοκάστανη λεπτή με μικρό βυζί.
20 Λίνα καστανή χοντρούλα με 2άρια βυζιά .
18α Ειρήνη κοκκινομάλλα μίλφ με κοντά μαλλιά χοντρή με 2άρι βυζί.
18β Αννα ξανθιά με ωραία πράσινα μάτια χοντρή με 2.5άρια βυζιά.
16 Βανέσα καστανή μίλφ παχουλή με 2άρια βυζιά και Ολγα ξανθιά μίλφ πολύ χοντρή με 3.5άρια βυζιά.
8β Χριστίνα μελαχρινή αρκετά λεπτή πιτσιρίκα με 1.5άρι στητό βυζί.
8α Έλενα μελαχρινή παχουλή πιτσιρίκα με 2άρια βυζιά.
7β Αλίνα ξανθιά κανονικό σώμα και 1.5άρι στητό βυζί.
7α Νικολέτα η ξανθιά κοντή μουνάρα με κανονικό σώμα 2άρι στητό βυζί και θεϊκό κώλο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
η πιτσιρίκα η αδύνατη που πήρε ο προφέσορ στο Φωκαίας 27 που έλεγε συνέχεια όχι κώλο όχι κώλο, σήμερα η τσατσά είπε δεν κάνει κώλο.
άσε που βγήκε - μπήκε στο σαλόνι αστραπή!!!!!
την είδα και εγώ σήμερα το απόγευμα , μόνο άκα κάνει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
πρωινή τσαρκα στην φυλης και στο μεταξι με 3 καταθεσεις,2 στην φυλης και 1 στο μετάξι

56 η λαουρα ψηλη κοπελα 1.70.1.75  2.5-3 βυζια ωραια κοντα μαλλια που εφταναν λιγο πιο κατω απ τον ωμο της
54β καινουρια κοπελα συμφωνα με την υπηρεσια.κανονικο υψος γυρω στο 1.65-1.70 μαυρα μαλλια που εφταναν λιγο πιο κατω απ τον ωμο της κυματιστα,ανυπαρκτο βυζι πολυ μικρο με ενα τατου λιγο πιο πανω απ το αριστερο βυζι της που ειχε ενα τριανταφυλλο και διπλα ενα ονομα,γαματο σωμα και κωλος ειδικα οταν στηνεται στα 4,ειχε πιρσινγκ στον οφαλο της...δοκιμαστηκε με παρα πολυ καλές εντυπώσεις θα ακολουθησει κριτικη...
 
 
στο 56 ρε τύπε δεν γνώρισες την Λάουρα απο το Φ86β?
στο 54 Τζούλια , δεν ρώτησες το όνομα της?
ωραία ενημέρωση.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
εχτες γνωρισα τον πιτσλιστη.. μεγαλη μου τιμη...

εχω να πω πως ειναι το καλυτερο παιδι της πιατσας που εχω δει μεχρι στιγμης..  :)

μεγαλος πορνος  :rockon: :rockon: :rockon:
ο πίτσι είναι μεγάλος μύστης , ενώ και οι λέξεις και εκφράσεις που "εφευρίσκουν" το μυαλό του
είναι θεϊκές...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
στο 56 ρε τύπε δεν γνώρισες την Λάουρα απο το Φ86β?
στο 54 Τζούλια , δεν ρώτησες το όνομα της?
ωραία ενημέρωση.
δεν την ειχα ξαναδει την λαουρα
ρωτησα το ονομα της απλως ξεχασα να το αναφέρω στην ενημερωση...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
κοντεύει 2 χρόνια η Λάουρα στη Φυλής...ξεκίνησε απο Φυλής 84α και μέχρι να πάει στο Φ56 στο Φυλής 86β όπου έκανε κώλο και τελειωτικό στα βυζιά...
εδώ ήμαστε για να σε βοηθάμε με τα λίγα που γνωρίζουμε.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
κοντεύει 2 χρόνια η Λάουρα στη Φυλής...ξεκίνησε απο Φυλής 84α και μέχρι να πάει στο Φ56 στο Φυλής 86β όπου έκανε κώλο και τελειωτικό στα βυζιά...
εδώ ήμαστε για να σε βοηθάμε με τα λίγα που γνωρίζουμε.
τυπε φετος τον μαρτη αρχισα τις τσάρκες για αυτο γραφτηκα στο σαιτ...πριν τον μαρτη μονο 4-5 φορες ειχα παει σε πουτανα στην φυλης...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
και πρίν τον Μάρτη δούλευε εκεί....
σιγά σιγά θα τα μάθεις.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
και πρίν τον Μάρτη δούλευε εκεί....
σιγά σιγά θα τα μάθεις.
δεν την ειχα πετυχει πριν τον μαρτη μιας και τοτε δεν εκανα τσαρκες,εμπαινα σε 3-4 σπιτάκια και έμπαινα με όποια μου καυλώσει χωρις καν να ρωτησω ονομα..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
λάθος, ήθελα να γράψω ότι και απο τον Μάρτη που άρχισες της βόλτες δούλευε εκεί.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
λάθος, ήθελα να γράψω ότι και απο τον Μάρτη που άρχισες της βόλτες δούλευε εκεί.
μονο πρωινα δουλευε...μεχρι τον ιουνη πηγαινα μονο απογευματα..η πρωτη πρωινη βολτα μου ηταν αν θυμαμαι καλα 8-6-2013..
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Φυλής 65β απόγευμα η μοντέλα της Φυλής,Άντζελα,ήταν και πριν μήνες στο Φωκαίας 19,προκαταρκτικά μηδέν όπως και τότε,μόνο handjob φάση για αρχή,τότε την είχα πάρει 3 φορές.Ρουμάνα,ξανθιά πλέον,φαίνεται την χαλάνε τα δέλα,μουνάκι απίστευτα σφιχτό,μπούκι δυνατό με ρυθμό.
Σώμα απλά 10 με τόνο.
Εγαμηθη πριν 2 βδομαδεσ σε υπερκαταδρομικη ,2η βαρδια , απο σωμα μουναρος,λιγο κατι με χαλαγε απο το στομα της  αλλα μεγαλο επιπλο στο γαμησι ......Μουνι πολυ σφιχτο , εσπασε το προφυλακτικο  μεσα της , το πηρε χαμπαρι αμεσως σηκωθηκε ζητησε αλλο απο τη τσατσα και συνεχισαμε ......Φαινεται οτι κανει αγγαρεια και οι εκφρασεις της ψυχρες .........ΣΩΜΑΤΑΡΑ αλλα δεν τη συστηνω .....Σε διλημα μεταξυ αυτης και της Αντριαννας του διδ 7 ή 8 ( μετα απο προτροπη εμπειρου συναγωνιστη που δεν τον ακουσα τελικα και το μετανιωσα )επελεξα την Αντζελινα και τη πατησα .......
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886


Πιθανόν αν ακούσετε (πριν) το τραγούδι

και να μας ανεχτείτε ή μας συγχωρήσετε ...

ή (πλέον) εμπνευστείτε και (καταληκτικά) γαμήσετε την Κατερίνα 


Η κινητή τηλεφωνία άλλαξε γενικά τον τρόπο ζωής του Έλληνα αλλά και ειδικά του πουτανιάρη.

Με το κινητό τηλέφωνο βρίσκουμε όπου και αν βρισκόμαστε οποιαδήποτε πληροφορία.

Σχεδόν ...

Η συνηθισμένη (πρώτη) ερώτηση στο κινητό τηλέφωνο είναι "που σε βρίσκω;"

Βρίσκουμε τους πάντες σχεδόν παντού. Στην οδήγηση, στο φαγητό, στο γαμήσι, στον ύπνο, στο χέσιμο. Ενίοτε μιλάμε στο κινητό τηλέφωνο ενώ ταυτόχρονα οδηγούμε ή γράφουμε λέγοντας ότι βρισκόμαστε κάπου αλλού. Αυτό πάλι είναι δυσνόητο και ανεξήγητο γιατί συμβαίνει.

Ίσως να υποδηλώνει ότι (κατά βάθος) θέλουμε να είμαστε κάπου αλλού.

Δεν γνωρίζω αν είναι εύκολο να γαμάμε ενώ μιλάμε στο κινητό αλλά είμαι βέβαιος ότι οι παντρεμένοι καλό θα ήταν να αποφεύγουν την επικοινωνία στο κινητό ενώ ξενο-πηδάνε.

Για ανεξήγητους λόγους οι περισσότερες γυναίκες έχουν αυξημένη διαίσθηση ή και αντίληψη για τις περιπτώσεις ξενο-πηδημάτων και (αντίστοιχα) έχουν αυξημένη δυνατότητα να καλύπτονται οι ίδιες σε ανάλογες περιπτώσεις.

Σχεδόν…

Ο σύγχρονος μάχιμος πουτανιάρης επισκέπτεται τα μπουρδέλα των Αθηνών βλέποντας δια ζώσης τις πορνο-δέσποινες, μελετά τα γραπτά και λαμβάνει προφορικές πληροφορίες από προσωπικές συναντήσεις ή από τηλεφωνικές επικοινωνίες.

Συνήθως επιδιώκει να διασταυρώσει την προσωπική του πρώτη εκτίμηση για κάποια πορνο-δέσποινα με την αξιολόγηση κάποιου άλλου πουτανιάρη τον οποίο θεωρεί έμπειρο και αξιόπιστο.

Αρκετές φορές «βλέπουμε» περισσότερα δεδομένα διαβάζοντας κάποιο περιγραφικό γραπτό κείμενο ή στηριγμένοι στην έμπνευση μας από αυτά που θα δούμε πραγματικά πηγαίνοντας σε κάποιο μπουρδέλο.

Μέσα σε πληθώρα πληροφοριών και εκτιμήσεων καλείται ο πουτανιάρης να αποφασίσει αν και ποια θα γαμήσει. Τις περισσότερες μάλιστα φορές, τελικά, νομίζει ότι γαμάει άλλες.

Κινούμενος στο κάπως απόμακρο πορνείο της Αγ. Πέτρου συνάντησα την Σύλβια από την Πολωνία της Αλβανίας με αποφασιστικό και φασιστικό ύφος και διάθεση να μου ρουφήξει τα αρχίδια σε σημείο πνιγμού.

Ο κώ(ο)λος της φάνταζε τετράγωνος και τετραπέρατος με λίγα παχάκια αγύμναστα λόγω πιτο-γυρων. Αυτές οι γκόμενες με προϊδεάζουν ότι μυρίζουν κρεμμυδο-τσάτσιγγο.

Έφυγα γιατί δεν είχα την έμπνευση να την γαμήσω. Αυτά συμβαίνουν και σε πολύ καλύτερες οικογένειες.

Βγαίνοντας στον απέραντο κόσμο της Αχαρνών σκέφτομαι να μιλήσω στον hilnik και στον n.smirni οι οποίοι με πληροφορούν μέσω κινητού τηλεφώνου ότι στην Αλκιβιάδου εργάζονταν το μεσημέρι η Κατερίνα που πιθανόν να μου αρέσει και πιθανόν να περάσω καλά και πιθανόν να την βρω αν κάνει μονοβάρδια.

Με αυτή την βεβαιότητα και στηριγμένος στις αρχέτυπες μαθηματικές συντεταγμένες (μου) κατευθύνθηκα στην Αλκιβιάδου.

Πράγματι βλέπω την Κατερίνα που έμοιαζε με τα χαρακτηριστικά που μου περιέγραψαν. Κάπως ψηλή, με συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, στα όρια της ωριμότητας (ηλικιακά και πορνικά), συνειδητά προδιατεθειμένη να εργασθεί δίκαια και τίμια για κάθε ευρώ που θα εισέπραττε.

Μελαχρινή με σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, αξιοπρεπή κώ(ο)λο που κάποτε θα ήταν εξαιρετικά επιλέξιμος και αρχοντικός. Νομίζω ότι και το σκαστό της θα μοσχοβολούσε. Κανονικό σώμα με μικρά στητά βυζιά. Πιθανόν να ήθελε να γίνει νηπιαγωγός.

Οι ώριμες πορνο-δέσποινες σε αντίθεση με τις νέες σε ηλικία εργάζονται παίζοντας τα τελευταία τους χαρτιά στην σκακιέρα της επαγγελματικής πορνείας ελαχιστοποιώντας τα περιθώρια λάθους στην παροχή υπηρεσιών. Ο χρόνος για αυτές δεν είναι άπλετος. Οπότε και το χρήμα που τους περιμένει δεν είναι αμέτρητο.

Με αυτές τις σκέψεις αποφάσισα και μπήκα στο πορνο-δωμάτιο για να γαμήσω την Κατερίνα χωρίς (πιθανόν) να αναλογιστώ ότι οι ξερο-καύλες που είχα δεν επαρκούσαν για να χύσω ικανοποιητικά.

Στη τηλεόραση έπαιζε μια τσόντα του Σειρηνάκη, που η πορνο-σταρ έπαιρνε εναλλακτικά τον πούτσο ενός νταβλαντισμένου νεοσσού πότε στο στόμα πότε στο ιδρωμένο της μουνί.

Ο νεοσσός γάμαγε ασύστολα σφαλώντας τα βλέφαρα με απόγνωση.

Σκέφτηκα ότι είχα αφήσει σε εκκρεμότητα ιδέες, αποφάσεις και αρκετές από τις υποθέσεις που με προσδιόριζαν ως πολίτη και ως άνθρωπο με αποτέλεσμα να αγχωθώ και να κατουρήσω στο σκουπιδοτενεκέ αντί στο νιπτήρα. Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό στα 30 χρόνια της πουτανο-υπηρεσίας μου.

Το κατάλαβα με καθυστέρηση χρόνου όπως συνήθως συμβαίνει σε τέτοιες περιπτώσεις.

Ο νεοσσός (εννοείται) ακόμη γάμαγε.

Περίμενα (υπομονετικά) γιατί πλήρωσα για τον χρόνο που δεν περίσσευε, ούτε για το πορνείο και για την ομαλή ροή των δωματίων αλλά και ούτε για την δική μου ματαιοδοξία ή φιλοδοξία.

Ήρθε η Κατερίνα και (ως έμπειρη πουτάνα) κατάλαβε ότι είχα πλύνει τον πούτσο μου για εξειδικευμένη περιποίηση.

Μου έγλυψε γυμνά τον πούτσο και αμέσως συνέστησα να τοποθετηθεί καπότα,

Πάντα προσέχω απλά για να έχω!

Η Κατερίνα δεν ήθελε να την λέω «κυρία» γιατί πιστεύει ότι κυρίες είναι όσες γυναίκες γεννούν παιδιά.

Το σεβάστηκα γιατί απλά μου άρεσε !!!

Μου έγλυψε (σχεδόν) όλο το σώμα.

Συμμετείχε σε διάφορες στάσεις.

Από πάνω μου (τελευταία στάση) γαμούσα την Κατερίνα νομίζοντας ότι είχαμε συναντηθεί αρκετές φορές στο παρελθόν.

Με αυτές τις ψευδαισθήσεις και παραισθήσεις η ζωή (σχεδόν πάντα) συνεχίζεται…

Σηκώθηκα από το πορνο-κρέβατο και είδα στην τηλεόραση ότι την ίδια πορνο-σταρ πήδαγε κάποιος άλλος με βοϊδίσια πούτσα και ασορτί βλέμμα.

Δεν με ενόχλησε (ιδιαίτερα) γιατί πλέον είχα χύσει ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΑ !!!
 

Lilian_express

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
[size=16pt]ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ[/size]

7/8/2013,00.00-01.20

Ιάσωνος 44 αριστερό,Κάρλα και καύλα

Περδίκκα,κλειστά

Κολωνού 32 ισόγειο,Λάουρα

Κολωνού 32 υπόγειο,Μιρέλα

Κολωνού 32 όροφος,Βανέσσα και Καρίνα

Κολωνού 30 όροφος, Όλγα

Κολωνού 30 ισόγειο,Άννα η ψηλή μιλφ

Κολωνού 27 δεξί, Χριστίνα

Κολωνού 27 υπόγειο,η Έρικα,το ποντίκι

Κολωνού 27 αριστερό,Εμμανουέλα(νομίζω),αδύνατο έκφυλο γυφτάκι

Ιάσωνος 19 πάνω, Μόνικα

Ιάσωνος 30 κάτω, Ζωή 

Κολωνού 47 κάτω, Τζούλια

Κολωνού 48, η Ίνα/Ίνες/Ινέσα και η Βαλέρια

Κολωνού 53,Λίντα

Μεγάλου Αλεξάνδρου 15, Ναταλία

Μεγάλου Αλεξάνδρου 28Ειρήνη,απο Αλκιβιάδου.

Ιάσωνος 33,Άννα,καινούργιο έκφυλο αδύνατο γυφτάκι

Ιάσωνος 36,η Ρωσίδα μιλφ Μαρία που είχε γίνει γνωστή από το Μεγάλου Αλεξάνδρου 28.Τις τελευταίες νύχτες εδώ την πετυχαίνω.

Ιάσωνος 1 αριστερό,Λάνα,ρωσομίλφ

Ιάσωνος 1 δίπλα από το αριστερό, Αντελίνα


 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
Lilian express στην ώρα του  :grin: :grin: :grin:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
1)Οι μπουρδελιάρηδες στην διαδρομή τους πολλές φορές (όταν "ζυγίζουν") κοιτούν χαμηλά.
2)Άλλες φορές πάλι ψάχνοντας (όταν "πεινούν") κοιτούν ευθεία και περιμετρικά.
3)Αν όμως δεν έχουν τι να κάνουν (όταν "φιλοσοφούν") κοιτούν ψηλά.

Τότε βλέπουν ασύμβατα φαινόμενα,βλέπουν αντικείμενα "συνδεδεμένα" με την γη (στο νου μας)
να αιωρούνται................όπως ας πούμε......................
παπούτσια δεμένα να κρέμονται,κάτι που δεν θα έβλεπαν ποτέ στις περιπτώσεις 1 και 2.
Τελικά είναι ωραία που και που να ξεφεύγεις από το αντικείμενο! :2funny:

Το αστείο σκηνικό βρίσκεται στο Μεταξουργείο στην οδό Κεραμικού
κοντά στο κλειστό μπουρδέλο νούμερο 26.
Η λέξη "βρίσκεται" καθώς και το στυλ συντεταγμένων του "στόχου"
είναι copyright Φανούρης Τζούρας. :thumbsup:


(ακολουθεί πύρινη φώτο)


 

Συνημμένα

  • papoutsia aeros.jpg
    papoutsia aeros.jpg
    255,7 KB · Εμφανίσεις: 20
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom