Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 132 άτομα (15 μέλη και 117 επισκέπτες)

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Σημερινή κατάθεση τα ξημερώματα πέρα από κάθε λογική...Μετά από μια μέρα γεμάτη μπάνιο, φαγητό κ ποτό με φίλους, αργά το βράδυ/νωρίς τα
κάλο θα ήταν να έκανες και μια ενημέρωση αν μπήκες και σε άλλα  ;) ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
κάλο θα ήταν να έκανες και μια ενημέρωση αν μπήκες και σε άλλα  ;) ;)
δεν μπήκα σε άλλα...μόνο σε εκείνο που δουλεύει η νταιάνα αλλά δε δουλευε οπότε γύρισα στο πρώτο που μπήκα....
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
41
Like
3.687
Πόντοι
4.587
Ενημέρωση από Φυλής/Διδύμου/Μεταξουργίο μεταξύ 22:00-23:00

Φυλής 69 Β Η Σάρα από φυλής 40 με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κλπ
Φυλής 65 κάτω. Δίμετρη ξανθιά με κωλάρες κλπ.
Φυλής 71 Α Μελαχρινή (γυφτωειδής)  με μακριά μαλλιά, καλλίγραμμη από τη τσεχία (ρουμανία ή βουλγαρία). Άφιλτρο συμπεριλαμβανομένου και γκρόβερ.
Φυλής 71 Β Θεόρατη με κωλάρες,  σίγουρα αθλήτρια κάποιας βαλκανικής ολυμπιακής ομάδας. Έφυγα αμέσως γιατί κόμπλαρα λόγω σωματικών διαστάσεων.  
Φυλής 74 δεξιά, αριστερά. Ρομπέρτα (πρώην Μιχαέλα από Ιάσωνος 46 κλπ ). Γκρόβερ και ελεύθερα πιασίματα. Καλό σώμα πετιτ αλλά με λίγα δόντια και αυτά σάπια. Στο Ιάσωνος 46 τα έπαιρνε όλα στο στόμα γαργάρα με 10 ευρώ. Η άλλη ήταν ένα κοντοκώλικο ξανθό μπάζο και κάνουν παρτούζα με 40.
Φυλής 66 Δεξιά  Η Ρενάτα από Φυλής 71 και 134 πριν 7-8 χρόνια. Μεγάλωσε η κοπέλα μιας και είχα να την δω 2-3 χρόνια. Νταρντάνεψε αρκετά αλλά έχει ακόμη την καβλώφατσα όπως παλιά. Πολύ την καψουρεύτηκαν στο παρελθόν. Απλό πρόγραμμα
Φωκαίας 17. Μελαχρινή αδύνατη και μέσα στα σκοτάδια μπόρεσα να διακρίνω μόνο δύο μάτια να με καρφώνουν και ένα φούξια τραγάκι. Απλό πρόγραμμα
Φωκαίας 25 πάνω. Μπάζο χοντρό με κοιλιές, ίσια μακριά μαύρα μαλλιά. Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κλπ
Φωκαίας 25 κάτω. Η πολωνέζα ξανθιά ψιλή στο 1,80 με τα τακούνια. Ωραία γκόμενα για πασαρέλα με ανεπιβεβαίωτες όμως υπηρεσίες στο δωμάτιο.
Φωκαίας 27 κάτω Η Βικτώρια με τα τρελά τσιμπούκια, αρχιδογλυψίματα και ρουφήγματα όπως και γλωσσόφιλα. Τελειωτικό στο στοματάκι. Υπήρχε ουρά από κόσμο για να μπει στα δωμάτια.
Φωκαίας 27 ισόγειο. Μαρία από την αλβανία. Όπως ήμουνα μόνος στο σαλόνι ήρθε και άρχισε να μου τραβάει δυνατά τ΄αρχίδια σαν να ήθελε να με εκδικηθεί. Το άλλο χέρι μέσα από την μπλούζα και μου τράβαγε τις τρίχες. Άρχισα να χώνω κι΄ εγώ τα χέρια μου στη κωλάρα της. Έγινα τούρμπο αλλά δεν αποφάσισα και την έκανα μετά από κόπο να ξεφύγω από τον ιστό της.
Διδύμου 7Α  Η γνωστή  Άννα η μολδαβέζα από φυλής 71Β. Απλό πρόγραμμα. Παλιά άφηνε χύσιμο στα βυζάκια της, τώρα δε τα κάνει αυτά;
Διδύμου 7Β Μία Χριστίνα νομίζω, με πολύ  μακριά ξανθά (εκ βαφής) μαλλιά και κάτι σινιά δεμένα γύρο από τις γάμπες της. Εμφανισιακά πολύ ωραία γκόμενα αλλά άγνωστο τι γίνεται μέσα. Απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.
Διδύμου 8 πάνω. Χριστίνα νομίζω. Ρωσίδα ή ουκρανή μου φάνηκε αλλά δυστυχώς  όλα κρεμασμένα ήταν επάνω της, πολύ πληθωρική. Η αδύνατη αδελφάρα πρεζοτσάτσενα ανέφερε για ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό.
Στα Αγκύρας 12 Α, Β αμφότερα παρουσίασαν δύο μπάζα γερασμένα. Ούτε που άκουσα πως τις λέγανε. Φουλ πρόγραμμα. Τα μάζεψα και έφυγα.

Μετάξι

Λεωνίδου 28 ισόγειο. Ξανθιά νταρντανούλα που καθώς έφευγα μου γράπωσε τα παπάρια και μου τα αποτελείωσε έτσι όπως ήταν κακοφορμισμένα και πόναγαν  από την προηγούμενη κακοποίηση στο Φωκαίας 27.
Λεωνίδου και Ιάσωνος γωνία υπόγειο. Άλλαζαν βάρδια και μπρος στα σκαλοπάτια έφερνε βόλτα μαυράκι καβλωτικό περιμένοντας να πιάσει δουλειά.
Ιάσωνος  30Β Άννα με μαύρα μαλλιά η οποία ήταν στο δωμάτιο και πέφτανε δυνατά χαστούκια. Η γριά χοντροτσάτσενα βαριεστημένη φώναζε να βγεί έξω η κορασίδα η οποί την είχε κανονικά γραμμένη. Τα χαστούκια συνέχιζαν να
πέφτανε σωρηδόν.Τελικά βγήκε έξω με το χαμόγελο στα χείλη.  Καλή εμφανισιακά αλλά δεν με έπεισε και την έκανα.
Τελικά κατέληξα στο Ιάσωνος 20 Α στη λαρίσα όπου και ξεφόρτωσα. Κάνει απλό πρόγραμμα αλλά η πίπα της είναι πολύ δυνατή ρουφηχτή και συνδυασμό με το pricing   στη γλώσσα της είναι πολύ καβλωτική. Παραμονή στο δωμάτιο καμιά δεκαπενταριά λεπτά στο δεκάρικο.

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
βόλτα(12.10-13.30) σήμερα το μεσημεράκι ενημερωση απο μερικά που μπήκα....

Χωματιανού 11α Αννι καστανή αλλά στο πίσω μέρος του κεφαλιού ξανθιά , κοντή με κανονικό σώμα μικρό βυζί και ολοστρόγγυλο ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Χωματιανού 11β Ντόρι ξανθιά κοντή λεπτή με 1.5άρι βυζί στητό και τατου χαμηλά στην κοιλιά ,απλό πρόγραμμα.
Λιοσιών 76 & 76β κλειστά.
Εξηκίου 18β και 18 , κλειστά γινόντουσάν εργασίες.
Εξηκίου 18γ Τζούλια η ξανθιά νταρντάνα πορνοστάρ με την κωλάρα και τα σιλικονάτα βυζιά , με ακα(δεν ανακοινώνεται παρα σπέσιαλ τσιμπούκι)
Εξηκίου 20 Αννα μελαχρινή χοντρή γκίλφ με 3άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Βέργας 2 Ναταλία καστανό μιλφογκίλφ μαλλί μέχρι τους ώμους χοντρή με 3άρια βυζία , απλό πρόγραμμα.
Βέργας 3 αριστερά κλειστό.
Βέργας 3 δεξιά Βίκυ  καστανή μίλφ κοντή κανονικό σώμα ωραίο κώλο 2,5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα., σύμφωνα με την υπηρεσία η Πωλίνα και για ένα μήνα θα έχει άδεια.
Βέργας 6α Σόνια η ψηλή μιλφάρα με τα εντυπωσιακά βυζία , με ακα.
Αλκιβιάδου 16α κλειστό.
Αλκιβιάδου 16β Κατερίνα μελαχρινή κατσαρομάλλα μίλφ με μακρύ μαλλί λεπτή με 1.5άρι βυζί , ακα και κώλο.
Αλκιβιάδου 16γ Ντάνα μελαχρινή ψηλή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα και κώλο.
Φωκαίας 27Β πάνω Μπάρμπορα  μελαχρινή παχουλή με 3άρια βυζια , με ακα τελειωτικό παντού και κώλο.(ακολούθησε 35λέπτη "μάχη)
Διδύμου 7β Αλίνα ξανθιά πιτσιρίκα κανονικό σώμα πίρσινγκ δίπλα στα χείλη με 1.5άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα , σύμφωνα με την τσα τσα η Αντριάννα όπως είχα πεί έφυγε οριστικά για την πατρίδα της και παντρεύεται...
Διδύμου 7α Ντενίσα η ξανθιά ψιλόλιγνη μουνάρα , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 40 Σάρα μελαχρινή με μαλλί λίγο κάτω απο τους ώμους αρκετά λεπτή μικρό βυζί , με ακα.
Φυλής 54 Ρομπέρτα καστανό πιπίνι κοντό κανονικό σώμα 2άρι βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 56 Λάουρα(απο Φ86β)καστανοκόκκινα μαλλιά νταρντάνα με 3άρια βυζιά και αφράτη κωλάρα , ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα  :think: :think: :think:
Φυλής 66δ Αντζέλα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο.
Φυλής 74 δεξιά  Ρομπέρτα μελαχρινή λεπτή με μικρό βυζί ,με κώλο.
Φυλής 74 αριστερά Αννα μελαχρινή  κοντή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο.
Φυλής 59 κάτω Εμμι καστανή παχουλή με 2άρια βυζιά , με κώλο.
Φυλής 61 Αλεξάνδρα ξανθιά λεπτή άβυζί , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Αντζελίνα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα ωραίο κώλο 2άρι βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Ευα καστανή τσιγγανόφατσα παχουλή με πολύ ωραία 3άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69α Τζούλια καστανή μιρό βυζί ωραίο κώλο , με κώλο
Φυλής 69β Τζοόνα(αρχικά η τσα τσα την πατουσίασε σάν Ελένα , αλλά ύστερα απο συζητήσεις με κάποιους υπεύθυνους επικράτησε το Τζοάννα)καινούργια κοπελα καστανή πιτσιρικά με πολυ γλυκό πρόσωπο κανονικό σώμα μικρο βυζί ωραίο κώλο , με ακα.
Φυλής 71α Αννι ξανθιά πιτσιρίκα λεπτή με 1.5άρι βυζί στητό , με κώλο.
Φυλής 71β Μαίρη καστανή χοντρούλα με 2.5άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα...πώς χάλασε αυτό το πιτσιρίκι μέσα σε 1.5 χρόνο  :(
Φυλής 86β Αντριάνα μελαχρινό κοντό πιπίνι με τουρλωτό κωλαράκι και 2άρια στητά βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
καλή εβδομάδα και καλό μεσημέρι..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
Συγχαρητηρια νεα σμυρνη το τρειντμαρκ κατοχυρωνεται σε εσενα.
Επιτελους δικαιωνεσαι!
Κανε και τον κοπο να παραθεσεις αναλογα λινκ στο θρεντ με τα μασαζ που στο ζητησα προχθες και το εκανες αβαβα....
Εισαι καλος δτο ψαξιμο αν οντως υπαρχουν θα τα βρεις.αναμενω
δεν κατάλαβα δηλαδή ότι μου πείς θα πρέπει να το κάνω...
εσύ απ όσο ξέρω είσαι πολύ καλλίτερος απο εμένα στο ψάξιμο...κάνε έναν κόπο παραπάνω.
δεν κάνω τίποτα αβαβα , απλά και εγώ θα απαντάω σε ότι εγώ θελω , έτσι για να μοίάσω σε πολλούς απο εδω μέσα που πράτουν το ίδιο.
παω να βρώ καμιά αφράτη κωλάρα τώρα  :grin: :grin: :grin:
καλή εβδομάδα.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι στη φυλης
Δροσοπουλου
95 ντιανα,η ψηλη ξανθια mlf γνωστη
από καλυμνου 48 παλαιοτερα
98 γιουλα από ρωσια,σχετικα ψηλη καστανη κοπελα,λεπτο καλο σωμα.Δυστυχως ο φωτισμος σ αυτό το οικημα είναι πολύ χαμηλος και δεν μπορεσα να δω πολλες λεπτομερειες οσον αφορα το προσωπο και το σωμα
Θασου 13 τρεις κοπέλες,αντζελα,βανεσσα και τζεσικα,και ολες με τα ιδια χαρακτηριστικα.Σκουρομελαγχροινες ,μετριο υψος,λατιν μεγαλη περιφερεια και πιθανη προελευση από χωρες όπως η βραζιλια
Λελας καραγιαννη 35 χρυσα,λεπτη ξανθια συμπαθητικη κοπελα,με καλο κορμι.Ομως το ανεκφραστο υφος στο προσωπο της δεν μου επετρεψε να σκεφτω το θεμα πιο ζεστα
Φυλης
65β αντζελινα,η ψηλη ξανθια μοντελε κοπελα
71 ισογειο η μαιρη
71 οροφος αννι
69β τζοανα,νεα παρουσια,ομορφη μελαγχροινη κοπελα,πιθανον με μεγαλο μπουστο.Λιγα χρονια πριν θα εμπαινα στο δωματιο αμεσως χωρις δευτερη σκεψη,όμως λιγο η κουραση,λιγο η απειρια στο σαλοναρισμα μ εκανε να μην το επιχειρησω σημερα
Γενικα στην  φαση που βρισκομαι τωρα,για να μπω με κοριτσια που φαινονται απειρα και αβγαλτα στη φυλης,πρεπει να ειμαι πολύ καλα προετοιμασμενος ψυχολογικα,ώστε και με τα λιγα που θα  μου κανουν,να μπορεσω να λειτουργησω αποτελεσματικα
Αντιθετα Φωκαίας 27Β που ηταν η αθηνα,ολοι οι παραπανω ενδοιασμοι πηγαν περιπατο
Περασα από το σπιτι αυτό για να δω μηπως την πετυχω και να τη ρωτησω ποτε φευγει,καθως χτες που πηγα ηταν η κοντοπουτανη μαρια
Τελικα η αθηνα ηταν εκει ,και μου ειπε ότι σημερα είναι η τελευταια μερα στη δουλεια,(επιστρεφει στις 20 αυγουστου)και πρεπει οπωσδηποτε να περασω.Αν και αυτά τα εχουμε ακουσει πολλες φορες,ηταν τετοιο το υφος της,που θυμηθηκα τα λογια του Νικου καζαντζακη που αναφερει ότι καταραμενος είναι ο αντρας που αρνειται την ηδονη σε μια γυναικα,και δεν ηθελα να πεσω σ αυτή την αμαρτια
Ετσι εδωσα το εικοσαρικο και μπηκα μεσα,δεδομενου ότι αυτές τις μερες οι καλες επιλογες είναι εξαιρετικα λιγες.Τελικα,η κινηση αποδειχτηκε σωστη,και πραγματικα με τη κοπελα περασα υπεροχα,κατορθωνοντας εκτος από τις στιγμες παθους,να εχουμε και στιγμες πολύ γλυκου σεξ,ιδανικος συνδυασμος δηλαδη,για τετοιου ειδους συνευρεσεις

 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Ενημέρωση από Φυλής/Διδύμου/Μεταξουργίο μεταξύ 22:00-23:00

Φυλής 71 Α Μελαχρινή (γυφτωειδής)  με μακριά μαλλιά, καλλίγραμμη από τη τσεχία (ρουμανία ή βουλγαρία). Άφιλτρο συμπεριλαμβανομένου και γκρόβερ. Μπιάνκα
Φυλής 71 Β Θεόρατη με κωλάρες,  σίγουρα αθλήτρια κάποιας βαλκανικής ολυμπιακής ομάδας. Έφυγα αμέσως γιατί κόμπλαρα λόγω σωματικών διαστάσεων. Στεφανία
Φωκαίας 17. Μελαχρινή αδύνατη και μέσα στα σκοτάδια μπόρεσα να διακρίνω μόνο δύο μάτια να με καρφώνουν και ένα φούξια τραγάκι. Απλό πρόγραμμα Ελένη η "Αιγύπτια"
Φωκαίας 25 πάνω. Μπάζο χοντρό με κοιλιές, ίσια μακριά μαύρα μαλλιά. Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κλπ Ανδριάννα
Φωκαίας 25 κάτω. Η πολωνέζα ξανθιά ψιλή στο 1,80 με τα τακούνια. Ωραία γκόμενα για πασαρέλα με ανεπιβεβαίωτες όμως υπηρεσίες στο δωμάτιο. Άνκα
Φωκαίας 27 ισόγειο. Μαρία από την αλβανία. Όπως ήμουνα μόνος στο σαλόνι ήρθε και άρχισε να μου τραβάει δυνατά τ΄αρχίδια σαν να ήθελε να με εκδικηθεί. Το άλλο χέρι μέσα από την μπλούζα και μου τράβαγε τις τρίχες. Άρχισα να χώνω κι΄ εγώ τα χέρια μου στη κωλάρα της. Έγινα τούρμπο αλλά δεν αποφάσισα και την έκανα μετά από κόπο να ξεφύγω από τον ιστό της. (γι' αυτήν είχε ακουστεί κάτι στο παρελθόν για κονδυλώματα;)
Διδύμου 7Α  Η γνωστή  Άννα-Ιλιόνα-Ευέρπη η μολδαβέζα από φυλής 71Β. Απλό πρόγραμμα. Παλιά άφηνε χύσιμο στα βυζάκια της, τώρα δε τα κάνει αυτά;
Διδύμου 7Β Μία Χριστίνα νομίζω, με πολύ  μακριά ξανθά (εκ βαφής) μαλλιά και κάτι σινιά δεμένα γύρο από τις γάμπες της. Εμφανισιακά πολύ ωραία γκόμενα αλλά άγνωστο τι γίνεται μέσα. Απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε. Νικολέτα (επιστροφή) (και μέσα γίνονται τα σόδομα και γόμορα!!!)
Διδύμου 8 πάνω. Χριστίνα νομίζω. Ρωσίδα ή ουκρανή μου φάνηκε αλλά δυστυχώς  όλα κρεμασμένα ήταν επάνω της, πολύ πληθωρική. Η αδύνατη αδελφάρα πρεζοτσάτσενα ανέφερε για ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό. (την είδα και γω χθες και είναι επιεικώς απαράδεχτη!)
Στα Αγκύρας 12 Α, Β αμφότερα παρουσίασαν δύο μπάζα γερασμένα. Ούτε που άκουσα πως τις λέγανε. Φουλ πρόγραμμα. Τα μάζεψα και έφυγα.
στο δεξιά η Λώρα/Λώρη και στο αριστερά η Μίλα, όχι και μπάζα αλλά ούτε γερασμένα είναι... μιλφ ενδιαφέρουσες περιπτώσεις!!!
Μετάξι
Λεωνίδου 28 ισόγειο. Ξανθιά νταρντανούλα που καθώς έφευγα μου γράπωσε τα παπάρια και μου τα αποτελείωσε έτσι όπως ήταν κακοφορμισμένα και πόναγαν  από την προηγούμενη κακοποίηση στο Φωκαίας 27. Χριστίνα και πολύ καλή μέσα από προσωπική εμπειρία!
Τελικά κατέληξα στο Ιάσωνος 20 Α στη λαρίσα όπου και ξεφόρτωσα. Κάνει απλό πρόγραμμα αλλά η πίπα της είναι πολύ δυνατή ρουφηχτή και συνδυασμό με το pricing   στη γλώσσα της είναι πολύ καβλωτική. Παραμονή στο δωμάτιο καμιά δεκαπενταριά λεπτά στο δεκάρικο.(πολύ καλή για το Μεταξουργείο και κυρίως πολύ σταθερή)
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Περασα από το σπιτι αυτό για να δω μηπως την πετυχω και να τη ρωτησω ποτε φευγει,καθως χτες που πηγα ηταν η κοντοπουτανη μαρια
Τελικα η αθηνα ηταν εκει ,και μου ειπε ότι σημερα είναι η τελευταια μερα στη δουλεια,και πρεπει οπωσδηποτε να περασω.Αν και αυτά τα εχουμε
γενικα ειναι η τελευταια της μερα???
 

Lilian_express

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
[size=16pt]ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ[/size]

5/8/2013,00.00-01.20

Κολωνού 32 υπόγειο,Μιρέλα.Είναι στανταράκι μου,αν και είναι ιδαίτερα κυκλομυθική και παρουσιάζει διακυμάνσεις στην απόδοση της.

Κολωνού 32 όροφος,Καρίνα και Βανέσα.

Κολωνού 11 υπόγειο,κλασικά η Αλβανή μιλφ Μαρία,με ξανθό πλέον "αντρικό" κούρεμα.

Ιάσωνος 1 αριστερό,Αντελίνα.


Τα υπόλοιπα Ιάσωνος 1 ήταν κλειστά.

Ιάσωνος 19 κάτωΑλίνα.Δεν την είδα,αλλά υποθέτω ότι ήταν η Αλίνα του Περδίκκα.

Λεωνίδου 28 κάτωΧριστίνα.Είναι στανταράκι μου.

Ιάσωνος 30 πάνωΖωή.Καινούργια σχετικά Αλβανή.Την έχω δοκιμάσει με θετικές εντυπώσεις.

Ιάσωνος 30 κάτωΚατερίνα,με απλό στα 10 και κώλο στα 15.

Ιάσωνος 33Στέλλα.

Κολωνού 53Λίντα κι η Ειρήνη.

Κολωνού 48Ελένη κι η Ίνα/Ίνες/Ινέσα η οποία φεύγει σε δύο εβδομάδες ΓΙΑ ΠΆΝΤΑ!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
Ξεροχυνω με lilian express  :cum: :rockon:

Καταιγισμος ενημερωσεων  :rockon:
Ρισπεκτ στις σταθερες αξιες νσμυρνη/χιλνικ και στο Λαρσον που ειχα πολυ καιρο να δω να ποσταρει
και σε σένα μπέμπα ,
lilian express respect.....μήπως να ενημερώνει μόνο για ρομάνες?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
βόλτα(12.10-13.30) σήμερα το μεσημεράκι ενημερωση απο μερικά που μπήκα....



Αλκιβιάδου 16β Κατερίνα μελαχρινή κατσαρομάλλα μίλφ με μακρύ μαλλί λεπτή με 1.5άρι βυζί , ακα και κώλο.
Περασε μολις πριν απο λιγο τωρα το βραδακι ο farkeli με τη κατερινα(,προφανως εκανε διλοβαρδια),και μου ζητησε να μεταφερω στους συναγωνιστες οτι περασε υπεροχα μαζι της
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Περασε μολις πριν απο λιγο τωρα το βραδακι ο farkeli με τη κατερινα(,προφανως εκανε διλοβαρδια),και μου ζητησε να μεταφερω στους συναγωνιστες οτι περασε υπεροχα μαζι της

η Κατερίνα είναι εγγύηση ;)

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
Περασε μολις πριν απο λιγο τωρα το βραδακι ο farkeli με τη κατερινα(,προφανως εκανε διλοβαρδια),και μου ζητησε να μεταφερω στους συναγωνιστες οτι περασε υπεροχα μαζι της
με πήρε τήλ..όπως και εσένα και μου το είπε...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
ναι για αυτήν μιλάμε..αλλά σε ρώτησα για πια κατερίνα νομίζεις , την ξανθιά η την μελαχρινή κατσαρομάλλα?
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom