Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 166 άτομα (25 μέλη και 141 επισκέπτες)

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
909
Like
123
Πόντοι
6
Ρε παιδια αυτη με τα γαλανα ματια η κοντουλα ρουμανα μελαχροινη δεν ειναι??Οταν την ειχα παρει πριν απο 2-3 χρονια ηταν σκιννυ εντελως,πρεπει να εχει βαλει καμια 15αρα κιλα,ασε που ειναι τρομερα κυκλοθυμικη αυτη η κοπελα.Πρεπει να εχει περασει πολλα στη ζωη της στανταρ.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Η Αννα απο το φ109,επειδη ειχα πανω απο 2-3 χρονια να πατησω φυλης,δεν εχει παχυνει πολυ??Αγνωριστη απο παλια,πρεπει να εχει παρει καμια 15αρια κιλα,παλια βεβαια ηταν σκελετος.Επισης πηγα και για πρωτη φορα απο το Φ104 και βγηκαν 3 φοραδες,παναγια μου,,,αγελαδες κανονικες.
η Άννα, η "Πίτσος", από το 109Β.... :2funny: :2funny: :2funny:

τόφαλος έχει γίνει.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

optionakias

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2012
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Δέχτηκα σήμερα το μεσημέρι ένα τηλεφώνημα από τον φίλο-τακτικότατο επισκέπτη της Ιάσωνος 20.
Ήταν κατενθουσιασμένος και ήθελε να μοιραστεί τη χαρά του.
Πήγαινε να πηδήξει την Κατερίνα εξ Αλβανίας αλλά έπεσε πάνω στην ελληνίδα την Εμμανουέλα.
"Μα καλά",της λέει,"αφού δεν έχεις καλή προφορά, τι σόι ελληνίδα είσαι;"
"Ο πατέρας μου είναι από την Σαντορίνη", του απαντά, "και η μητέρα μου από το Πίτσμπορο (ή κάπως έτσι) του Λονδίνου."
Δεκαοκτάχρονη, ξανθά κατσαρά μαλλιά, λίγα παραπανίσια κιλά.
Πληροφορίες από δεύτερο χέρι φυσικά.
 

Επισκέπτης
Η Αννα απο το φ109,επειδη ειχα πανω απο 2-3 χρονια να πατησω φυλης,δεν εχει παχυνει πολυ??Αγνωριστη απο παλια,πρεπει να εχει παρει καμια 15αρια κιλα,παλια βεβαια ηταν σκελετος.Επισης πηγα και για πρωτη φορα απο το Φ104 και βγηκαν 3 φοραδες,παναγια μου,,,αγελαδες κανονικες.

Θα σε περιλάβει ο Τραβελάγγελος και οι πισωγλεντζέδες φίλοι του και από Ρόκο θα σε μετατρέψουν σε ροκοκό ...
Πρόσεχε τι λες!Μόνο μοντέλες έχει αυτό το μαγαζί ...  :grin: :grin: :grin:
Όταν τα έλεγα εγώ κόντεψαν να με φάνε ... Ουστ!!!


 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
909
Like
123
Πόντοι
6
Θα σε περιλάβει ο Τραβελάγγελος και οι πισωγλεντζέδες φίλοι του και από Ρόκο θα σε μετατρέψουν σε ροκοκό ...
Πρόσεχε τι λες!Μόνο μοντέλες έχει αυτό το μαγαζί ...  :grin: :grin: :grin:
Όταν τα έλεγα εγώ κόντεψαν να με φάνε ... Ουστ!!!
ρε φιλε πρωτη φορα πηγα μα την παναγια και ...ελεος.Μηπως ειμαι εγω υπερβολικος??Αλλα δεν νομιζω.Ηταν και αλλος μεσα και τουπιασα κουβεντα,του λεω ρε τι φοραδια ειναι αυτα,και συμφωνησε και αυτος.Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα βεβαια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232
Το ειπα την πετασμενη βδομαδα σε τσαρκα με χιλνικ και φανουρη τζουρα και αρεσε πιλυ στον φανουρη.μετα απο λιγες ημερες το ανεφερε και ο σμυρνη και τωρα εσυ.
Τεσπα στην λαικη αγορα το πρωι περα απο τα ζαρζαβατικα ειδες καποιο δυνατο τεμαχιο?...(ημερησια ενημερωση απο λαικη...χαχαχα)
ναι όντως πρέπει να βάλεις CR  :grin: :grin: :grin:

n.smirni76
Τιμημένος
*******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 13062




Προφίλ  E-mail  Προσωπικό μήνυμα (Σε σύνδεση)

Απ: Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα
« Απάντηση #5827 στις: 04/04/13, 15:03 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
πρίν λίγα λεπτά Φυλής και πέριξ , ενημέρωση απο όσα μπήκα.....

Φωκαίας 27Β πάνω Μπάρμπορα μελαχρινή παχουλή με πιασήματα , ακα κώλο και τειωτικό παντού.
Φωκαίας 27Β κάτω Μαρία η ξανθιά κοντή αλβανίδα με τα κοντά μαλλία ,κοντή κανονικό σώμα 2άρια βυζιά , με ακα.
Φωκαίας 27α Ειρήμη μελαχρινη χοντρή με ωραίο πρόσωπο και μικρό βυζί , ακα και κώλο.
Φωκαίας 25β Αννα η Πολωνέζα ξανθιά κοντό μαλλί λεπτή ωραίο κώλο στητό μικρό βυζί , με ακα τελειωτικό στα βυζιά.
Φωκαίας 24 Ελενα η facebook... απο απέναντι , μελαχρινή κοντή με πιασηματάκια και 4άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 19 Ρωξάνα καστανή λεπτή με 3άρια πεσμένα βυζιά , με ακα.
Φωκαίας 17α Ξένια(απο Φ86α πρίν απο ένα χρόνο)καστανή με μαλλί μέχρι λίγιο κάτω απο τους ώμους κανονικό σώμα μικρό βυζί , δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.
Φυλής 40 Πατρίτσια μελαχρινή μαλλί μέχρι τουςε ώμους παχουλή με 2άρι βυζί και απο την μέση και κάτω χοντρή με μεγάλο κώλο , με κώλο.
Φυλής 54β Γιάννα η μελαχρινή ψηλή Ρωσίδα κανονικό σώμα ωραίο κώλο 2.5άρια βυζιά τατού στον δεξί ώμο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 56 Λάουρα ξανθιά ψηλή κανονικό σώμα μικρό βυζί φοβερό κώλο τατού χαμηλα δεξια στη μέση ένα τριαντάφυλλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 74 δεξιά Τζένη μελαχρινή κανονικό σώμα 2άρι βυζί , δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.
Φυλής 74 αριστερα Αννα κοκκινομάλλα πια κοντή κανονικό σώμα μικρό βυζί με κώλο και Στέλα η αλήθωρη κοκκινομάλλα λεπτή 2άρια βυζιά με κώλο.
Φυλής 84α Τζούλια καστανόξανθή κανονικό σώμα 2.5άρια βυζιά ωραίο κώλο τατού πίρσινγκ , με κώλο και τελειωτικό στο στήθος.
Φυλής 84β Αντριάννα το μελαχρινό πιπίνι(σήμερα έιχε βαφτεί και ήταν σκέτη καυλα)κανονικό σώμα 2άρια στητά βυζιά και τουρλωτή κωλάρα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86α Σίσυ(η τσα τσα είπε καινούργια ,αλλά δούλευε πέρσι πάλι σε αυτον τον οίκο)μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο.
Φυλής 86β Λάουεα καστανοκκόκινα μαλλία με πιασηματάκια 3άρια βυζιά αφράτη κωλάρα , μεκώλο και τελειωτικό στα βυζιά.
Φυλής 65β Τζωρτζίαννα κανθιά κοντή κανονικό σφιχτό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69α Τζουλιάννα καστανή παχουλή με 2άρια βυζιά , με κώλο.
Φυλής 69β Τάνια το ξανθοκάστανο μίλφ κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραία κωλάρα , με ακα.
Φυλής 71α Αννι μελαχρινή λεπτή με μικρό στητό στήθος , δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα και Νέλι καστανή τα μαλλιά πιασμένα πάνω κοντη κανονικό σώμα 2άρια βυζία , με ακα και κώλο , και οι δυό είχαν στον αριστερό ώμο τατού τριαντάφυλλο ενω η Νέλι έχει και χαμηλά στη μέση ένα.
Φυλής 71β Τζούλι(α) μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο.
Διδύμου 8α Γιασμίν ξανθοκάστανη με πιασήματα μικρό βυζί και κώλο για χαστούκια ,απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 8β Ανίτα ξανθιά κανονικό σώμα με 2.5άρια βυζιά , με ακα.
Διδύμου 16 Βικτορία μελαχρινή μίλφ Βουλγάρα λεπτη με σφιχτό κορμί ωραιο κώλο και μικρό βυζί , με ακα και Σύλβια ξανθό προμίλφ με κοντά μαλλία φράτζα ωραία φάτσα κανονικό σώμα 2άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα , κάνουν και παρτούζα.
Διδύμου 18α Σύλβια ξανθιά με μαυρες αντάυγιες καρέ μαλλί παχουλή με 4άρια βυζιά , με ακα και κώλο.
Διδύμου 18β κλασσικά η Αντριάννα το ξανθοκάστανο γκίλφ με την περούκα και τα σιλικονάτα βυζιά , με ακα, αν περάσεις με κλειστά τα μάτια η πίπα της λέει πολλά....
Διδύμου 20 Αννα αυτή με το υπεροπτικό βλέμμα ,καστανά σκούρα μαλλιά αδύνατη(έχει αδυνατήσει και άλλο)μικρό σιλικονάτο βυζί , δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.
αυτά στο τέλος της βόλτας γύρισα και τιμησα την Ελενα την βυζαρού ,θα ακολουθήσει κριτική.
Αναφορά στον συντονιστή    77.69.7.1
το ψάρι έξω από το νερό δεν ψαρεύεται .............


n.smirni76
Τιμημένος
*******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 13061




Προφίλ  E-mail  Προσωπικό μήνυμα (Σε σύνδεση)

Απ: Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα
« Απάντηση #6022 στις: 26/05/13, 13:01 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Φυλής 66α Γιάννα η μελαχρινή μουνάρα , κανονικό σώμα 2άρια βυζιά ωραία κωλάρα τατού στον δεξί ώμο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 74 αριστρά Αννα καστανοκκόκινα μαλλιά κοντή κανονικό σώμα μικρό βυζ΄, με κώλο.
Φυλής 59 κατω Στεφανία καστανή ψηλή μ 1.5 αρι βυζί και μφάλη χωρταστική κωλάρα τατού στην σπονδυλική στήλη , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 61 Αλξάνδρα το τσουτσούνι ξανιά λεπτή άβυζι , απλό πρόγραμμα και Χρστίνα καστανή κανονικό σώμα μικρό στητό βυζί τατού στο αφαλό ,απλό πρόγραμμα , κανυν και παρτούζα.
Φυλής 80 Μαρία μελαχρινή κανονικό σώμα σιλικοατα βυζιά , ωραίο κωλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Τζούλια καστανη κοντή κανονικό σώμα 2.5άια βυζιά τατού πίρσινγκ , μ κώλο και τλιωτικό στα βυζιά.
Φυλής 84β Αντριάννα μελαχρινό ππίνι κοντό κανονικό σώμα 2άρια στητά βυζιά ωραίο πεταχτώ κωλαράκι , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Λάουρα καστανή νταρντάνα μ 3άρια βυζιά και αφρατη κωλάρα , με κώλο και τελειωτικό στα βυζιά .
Φυλής 67 Τζούλι(α) μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κώλο , με κώλο.
Φυλής 69β Τάνια ξανθοκάστανό μιλφάκι κανονικό σώμα 2άρι βυζί ωραία κωλάρα ,με ακα.
Φυλής 71β Εμμυ ξανθιά κανονικό σώμα 2άρι βυζί , με κωλο.
Αναφορά στον συντονιστή     79.130.27.174
το ψάρι έξω από το νερό δεν ψαρεύεται .............
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232
Στο Διδύμου 18 ισόγειο κλασσικά η Χριστίνα γνωστή απο τα Διδύμου 20,Αγκύρας 12, Κων/πόλεως 166 ισόγειο,Διδύμου 8 όροφος.Ρεπατζού της Ανδριάννας & της Αλιόνας.Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Στο δωμάτιο που την είχα πάρει παλιότερα είχε μέτριες επιδόσεις. Είναι ψηλή,με καστανά μακριά μαλλιά,μαυρισμένη με σολάριουμ και νταρντανά.
τα πιο πρόσφατα σπιτάκια που δούλευε ήταν Βέργας 3 και Αλκαμένους 117....την τίμησα την Πέμπτη με πολύ καλές εντυπώσεις , θα γράψω και την κριτική μάλλον μέσα στο σκ.

Ωραία ενημέρωση πρότυπο του skooby  :grin: :grin: :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ποτέ...μαλλον μπερδευτηκε ο φιλτατος Φαρκελι!

Φίλτατε Πιάτσα θυμήθηκα την τεράστια ενημέρωση που είχες κάνει με τον amc_anthony13

Αλλά αν δεν το θυμάσαι εσύ, εγώ το ξέχασα ήδη.  ;)


 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Άψογες οι ενημερώσεις!

Amadeous, Xilnik, Professorx, Φανούρη, N. smirni  :rockon:

Και σε όλα τα παιδιά που ενημερώνουν
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Συγχαρητηρια νεα σμυρνη το τρειντμαρκ κατοχυρωνεται σε εσενα.
Επιτελους δικαιωνεσαι!
Κανε και τον κοπο να παραθεσεις αναλογα λινκ στο θρεντ με τα μασαζ που στο ζητησα προχθες και το εκανες αβαβα....
Εισαι καλος δτο ψαξιμο αν οντως υπαρχουν θα τα βρεις.αναμενω
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
,bmw  ,ωραια ενημερωση!
Αυτον τον σκυλο τον σκουμπυ ολο τον βριζεις και ολο παρεα ειστε...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
74(δεξια) Μαντα η βρωμερη μαυριδερη υγειονομικη βομβα, ακα και ακα κωλο  Shocked . (Εντομεταξυ μου κανει τρομερη εντυπωση το γεγονος οτι εχει παρα πολυ δουλεια. Οποτε πηγαινω εχει ηδη δωματιο και παντα καποιος ακομα περναει. Φαινεται οτι η κριτικη που εγραψα για ακαπωτο κωλο εχει προσελκυσει αρκετους αξιωματικους με φιλοδοξιες για προαγωγη  Grin   Jerking Off)

προφανώς ο κόσμος διεγείρεται με την ιδέα να τον χώσει στην ψωλοχυμένη μερέντιασμένη κωλάρα της χωρίς σκουφό. Εύγε.  :rockon: :rockon:

61 Απαξιωσα δεν μπηκα
...
134Α μια αδιαφορη μελαχρινη, απλο
...
136 2 μπαζα

καλά 'ξηγήθηκες.

109Α Τζουλια αδιαφορη μελαχρινη, απλο

Έγραψα κριτική για αυτήν. Εξαιρετικό γαμήσι, μονόδρομος η επιστροφή για δεύτερη επίσκεψη.

134 ισογειο Λουιζα,μελαγροινη,θα μπορουσα να τη χαρακτηρισω ακομη και mlf,κοινως θα λεγαμε γυναικα και όχι κοπελα,με αφρατο κωλο

xilnik, άραγε να είναι η ίδια Λουίζα που δούλεψε για ένα διάστημα Διδύμου και αργότερα στο Φυλής 200; Γνωστή για την καταγωγή της από την Τραπεζούντα αλλά και γιατί ρωτάει κάθε πελάτη αν είναι παντρεμένος;

Φωκαίας 17 Ελενη η Αιγυπτια,η’ αλλιως το κοριτσι του errikou77  στη Φυλης

και πρώην του δισθεόρατου Ορέστη, πρώην αρχηγός των πυρφόρων και νύν σκληρός μπουρδελιάρης. :rockon: :rockon: :rockon:

Μαραθωνος και αχιλλεως, Αλεξανδρα και παλι,μελαγχροινο πιπινι με λεπτο σφριγηλο κορμι,μετριο προς κοντο υψος

Διδύμου 8 δεξιά (όροφος): Η Αλεξάνδρα˙ μία μελαχρινή πιτσιρίκα, με ίσιο μαλλί πιασμένο σε μεσαίου μήκους αλογοουρά, όμορφο προσωπάκι, μικρό στήθος, αδύνατο κορμάκι και ωραίο κωλαράκι. Απλό.

Στον όροφο κλασσικά η Αλεξάνδρα,λεπτή κοπέλα με μαύρα ίσια μακριά μαλλιά. Τα απογεύματα δούλευε στο Βέργας 3 αριστερό αλλά τώρα τελευταία έχει μετακινηθεί στο Αχιλλέως 48 ή Μαραθώνος 59.

θα σας πρότεινα να την πάρετε μια φορά. Δεν είναι καθόλου άσχημη μέσα + ότι την ζουζουνίζεις όσο θέλεις. Σε κάνει να νιώθεις γερό ανώμαλος σαλιάρης. :humpleg: :humpleg:

images


Κοινως,η Λαουρα σου βγαζει μια απιστευτη πεινα και διψα,να την γευτεις και να την πιεις στο ποτηρι,όμως μετα τη συναντηση δεν καταφερνεις ουτε να την γευτεις αλλα ουτε και να πιεις τους θεσπεσιους χυμους της

δεν πειράζει, χτυπάς ένα "Γεράνι Μπυράλ" από το περίπτερο και στανιάρεις. Παρεμπιπτόντως δοκίμασα "Green cola" και γαμάει.

Πάρα ταύτα κρίση-κρίση αλλά κανένας δεν έμεινε στην Αθήνα και τα σπιτάκια προσπαθούσαν να βαρέσουν τα μυγάκια που ανέφερα παραπάνω αλλά χωρίς αποτέλεσμα μιας και ήταν πολύ μικρά.

πες το ψέματα Προφέσσορ. ΄Οταν τα λέω σε κάτι επαναστάτες φίλους μου, μου λένε οτι δεν ξέρω τι μου γίνεται. Να σημειώσουμε όμως ότι πολλές από τις κοπέλες είναι έκτακτες λόγω καλοκαιριού και αναμένεται να αντικατασταθούν τον Σεπτέμβρη που θα επιστρέψουν οι άλλες.


Η συγκεκριμένη έχει αλλάξει τόσες φορές την κουπ και το χρώμα των μαλλιών της που κατάφερε και μπέρδεψε και μένα στο τέλος! Ουχουουου! (επιφώνημα Χάρρυ Κλύν).Αυτή παιδιά παίζει να έχει πάει περισσότερες φορές κομμωτήριο απότι πάει για χέσιμο στο μέρος! Ούχουουου! Για να την κυκλοφορήσεις θέλει πέντε ώρες βάψιμο και δεν σε φθάνει όλος ο οικονομικός προυπολογισμός του έτους 2014! Ούχουουου! Για να την βγάλεις έξω πρέπει να είσαι εφοπλιστής αν είσαι πλύστης την έβαψες μεγάλε! Ούχουουου!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Στο Αγκύρας 12 στο αριστερό ήταν η μιλφ Αλεξάνδρα,κοντή,με ξανθιά μαλλιά και το τατού φιόγκο πίσω στην μέση.Στο δεξιό ήταν η ώριμη Λώρα η "Τσέχα",με μαλλιά καρέ ξανθά, πιασιματάκια και ολόσωμο αλλά καλοδιατηρημένο σώμα για την ηλικία της.Δεν κάνει εξτρά.

Αγκύρας 12 αριστερά (υπεριψωμένο ισόγειο): Η Αλεξάνδρα˙ μία ξανθούλα milf με γλυκό προσωπάκι, ίσιο μαλλί πιασμένο πίσω στο κεφάλι, μικρό προς μεσαίο στήθος, μέτριο κώλο και μπούτια επίσης. Απλό.

Αλεξάνδρα = μουφέξ. Η Λώρα φαίνεται ενδιαφέρον Milf. Υπάρχουν πουθενά κριτικές/εντυπώσεις;

Στο Βέργας 3 στο δεξιό ήταν η ώριμη Παλίνα η Τσαρίνα.

Πωλινα, Προφέσσορ, Πωλίνα....

Στο Βέργας 6 στον ημιόροφο η ώριμη Σοφία η τσαμπουκαλού,Νταρντάνα με ξανθά κοντά μαλλιά η οποία πάντα θα σου πετάξει προσβλητική ατάκα αν δεν μπεις.

δεν πατάω πλεόν σε αυτό το ίδρυμα για αυτόν τον λόγο.

Διδύμου 8 αριστερά (ισόγειο):  η Λίζα˙ μελαχρινή, με σγουρό μαλλί μέχρι τους ώμους, έκφυλο πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατο καλοσχηματισμένο κορμί (φορούσε στηθόδεσμο και κιλοτάκι), ωραίο κωλαράκι. Απλό («βασιλικό τσιμπούκι», μασάζ) στα 20 και παρτούζα στα 30.

Στο Διδύμου 8 ισόγειο καινούρια κοπέλα.Μούναρος με απλό πρόγραμμα.Το όνομα της ήταν Λίζα,είναι λεπτή με όμορφο σώμα,φορούσε μαύρα σέξυ εσώρουχα,είχε μαύρα μαλλιά κατσαρά μέχρι τους ώμους και μου παρουσιάστηκε ως Βραζιλιάνα αλλά μάλλον είναι Ρουμάνα η απο Αλβανία.

αναρωτιέμαι αν είναι η ίδια που είχα πάρει τις προάλλες αλλά σε απογευματινή βάρδια. Η περιγραφή  συμπίπτει. Αν σαν ενδιαφέρει υπάρχει κριτική.

Φωκαίας 27 αριστερά (ημιυπόγειο): Η Ειρήνη (παλιά δούλευε στο Φ104;...)˙ με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι τις πλάτες, όμορφο πρόστυχο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, κανονικό ψηλό κορμί, ωραία κωλάρα και χυτές ποδάρες. ΚΩΛΟ, ΠΟΔΟΛΑΓΝΕΙΑ, «κάνει και άλλα, ό,τι θέλει ο ανήρ!» ανακοίνωσε ο Αρης

Αν δεν κάνω λάθος δούλευε με το όνομα Χριστίνα για ένα διάστημα. Τσάτσος Άρης θεός.

Φυλής 71 αριστερά (όροφος):«Αυτή τη βδομάδα τη λέω Μπιάνκα, την άλλη βδομάδα θα την αλλάξω τ' όνομα!»˙

προτείνω να βρούμε μια δική μας ονομασία για την κοπέλα (π.χ. Αφροξυπάνθη) για να μπορούμε να ενημερωνόμαστε σωστά. Για την τσατσά ας χρησιμοποιήσουμε τον χαρακτηρισμό "ηλίθια".  :rockon: :rockon:

Στο ΦΟΥΛ (40 ευρώ) προσφέρει και γαμήσι χωρίς προφυλακτικό (Η συνουσία χωρίς καπότα έχει αναφερθεί κι από άλλον συναγωνιστή σε κριτική) διότι: – Κάθε 6 μήνες πάω και κάνω "κάλυψη" – Τί σημαίνει αυτό; – Βάζεις στο μουνάκι σου κάτι και δεν κολλάς τίποτε. Εκτός αυτού όμως, εγώ ξέρω και με ποιους πάω, δεν πάω με όποιον όποιον, πάω με οικογενειάρχες!

"Κάλυψη" φίλε Φανούρη όριστε:

87f337ac.jpg


στρατό δεν πήγες;  :2funny:

Φυλής 136: Ελενα η "γιακούζα" από Αγίου Πέτρου 7. Σε απλό.

:smitten: :smitten:

Εφέσου 11: Με την τσατσά είχαμε την παρακάτω στιχομυθία έχοντας το παραθυράκι της εξώθυρας ανάμεσά μας:
–  Ελα τί κάνεις;
– Καλά! Ποια κοπελίτσα είναι;
– Εεε...δεν την ξέρεις τώρα...Αστο! Αφού ποτέ δεν περνάς!
– Αυτό δεν σημαίνει ότι κάποια στιγμή δεν θα περάσω.
– Αστο αγάπη μου, άστο! Να πας στο καλό!
Μάλιστα...
Και τώρα τί κέρδισαν; Υπήρχε ένας άνθρωπος που ενημέρωνε για το μαγαζί τους, τώρα τον έχασαν και αυτόν, γιατί φυσικά δεν πρόκειται να ξαναπατήσω.

εδώ φίλε Φανούρη θίγεις ένα λεπτό ζήτημα. Φαντάσου ότι έχεις ένα κατάστημα και συχνά περνάει ο ίδιος υποψήφιος πελάτης, ρωτάει για τα προϊόντα αλλά ποτέ δεν αγοράζει κάτι. Λογικό είναι ότι αργά ή γρήγορα θα απηυδήσεις θεωρώντας ότι ο τύπος απλά σε δουλεύει, κάνει την βόλτα του. Φυσικά το σωστό και επαγγελματικό είναι να τον εξυπηρετήσεις για μια ακόμα φορά και να φύγει, αλλά η ανθρώπινη αντίδραση είναι κάποια στιγμή να ξεσπάσεις και να τον κράξεις. Διάλεξε και πάρε. Υ.Γ. φυσικά δεν μιλάμε για περιπτώσεις όπως αυτή της μεγαλοκοπέλας στο Βέργας όπου σε κράζει ούτως ή άλλως και είναι και αγενέστατη έτσι; Η ευγένεια είναι βασιλική αρετή.

Ιάσωνος 33- Στέλλα,νέγρα με μακρύ σγουρό μαλλί σε κότσο,2,5άρι φοβερό βυζί με έναν
από τους καλύτερους κώλους στην περιοχή (και όχι μόνο),πολύ καλό γαμήσι για άγριους χύστες.
Μπήκα και την καταβρήκα,νομίζω ότι έχυσε (έτσι με συμφέρει να γράψω),επιτέλους την έγδυσα
και το αναφερώ γιατί είναι γεγονός ότι δύσκολα αποχωρίζεται όλα τα ρούχα της.
Να σημειώσω εδώ ότι όταν την είδα γυμνή,η πούτσα μου έγινε σαν γάντζος και απλά
έψαχνα να δω που διαόλο είναι η βαλβίδα που την φουσκώνουν,για τέτοιο κορμί μιλάμε.
Καλά γαμήσια!

με κολάζεις Σκούμπι... :tits2:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Συναγωνιστη Dawn μπες στον καταλογο των μπουρδελων κ στο Αγκυρας 12 θα βρεις κριτικες για την Ρωσιδα μιλφ Λωρα(δεν ειναι τσεχα,ασχετα πω; την παρουσιαζουν στο δαλονι).καλη κ φιλοτιμη ειναι αλλα παραδοξως για σπιτακι αγκυρας δεν κανει ακα στοματικο, εχω βαλει κ εγω κριτικη αλλα δεν μπορω να βαλω λινκ γιατι γραφω απο κινητο
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Συναγωνιστη Dawn μπες στον καταλογο των μπουρδελων κ στο Αγκυρας 12 θα βρεις κριτικες για την Ρωσιδα μιλφ Λωρα(δεν ειναι τσεχα,ασχετα πω; την παρουσιαζουν στο δαλονι).καλη κ φιλοτιμη ειναι αλλα παραδοξως για σπιτακι αγκυρας δεν κανει ακα στοματικο, εχω βαλει κ εγω κριτικη αλλα δεν μπορω να βαλω λινκ γιατι γραφω απο κινητο

θενκς θα ενημερθώ.  :rockon: :rockon:
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
228
Πόντοι
31
προφανώς ο κόσμος διεγείρεται με την ιδέα να τον χώσει στην ψωλοχυμένη μερέντιασμένη κωλάρα της χωρίς σκουφό. Εύγε.  :rockon: :rockon:
  Όσοι τον βάζουν ακάποτα σε πρωκτό θα πρέπει να γνωρίζουν οτι οι πιθανότητες μετάδοσης HIV (AIDS) και ηπατίτιδων είναι πολύ μεγαλύτερες απο κάθε άλλη οδό ,λόγω της ύπαρξης των περιορθικών λεμφαδένων οι οποίοι αποτελούν μια απο τις δεξαμενές των ιών αυτών. Προφανώς η Μάγδα εκ της επαρχίας της Ρουμανίας το αγνοεί αυτό, αλλά και οι πελάτες της ! Αυτός είναι και ο λόγος οι λοιμώξεις αυτές είναι περισσότερο διαδεδομένες σε άτομα που έχουν gay συμπεριφορά.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2012
Μηνύματα
95
Like
1
Πόντοι
0
εχτες μετα απο μινι βολτα στα ακριτικα του μεταξουργειου εκανα duo με τις αννα και λαρισα στο κωνσταντινουπωλεως 166 το αριστερο και οι κοπελες ηταν πραγματικα αψογες ισως το καλυτερο duo που εχω κανει σε μπουρδελο.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
θα σας πρότεινα να την πάρετε μια φορά. Δεν είναι καθόλου άσχημη μέσα + ότι την ζουζουνίζεις όσο θέλεις. Σε κάνει να νιώθεις γερό ανώμαλος σαλιάρης. :humpleg: :humpleg:

Δηλαδή σαν να λέμε ότι είναι για gfe καταστάσεις. Φιλάκια δέχεται η συγκεκριμένη;

πες το ψέματα Προφέσσορ. ΄Οταν τα λέω σε κάτι επαναστάτες φίλους μου, μου λένε οτι δεν ξέρω τι μου γίνεται. Να σημειώσουμε όμως ότι πολλές από τις κοπέλες είναι έκτακτες λόγω καλοκαιριού και αναμένεται να αντικατασταθούν τον Σεπτέμβρη που θα επιστρέψουν οι άλλες.

Η επανάσταση έχει ξεκινήσει και γίνεται στην Μύκονο.



Αλεξάνδρα = μουφέξ.

Και όμως η Αλεξάνδρα είναι καλή μέσα στο δωμάτιο.

Πωλινα, Προφέσσορ, Πωλίνα....

Με το Παλίνα δούλευε όταν την είχα γνωρίσει εγώ στην Αλκιβιάδου 16Α.Ασχέτως αν μετά το έκανε Πωλίνα.

αναρωτιέμαι αν είναι η ίδια που είχα πάρει τις προάλλες αλλά σε απογευματινή βάρδια. Η περιγραφή  συμπίπτει. Αν σαν ενδιαφέρει υπάρχει κριτική.

Μάλλον την ίδια πρέπει να πήρες.Όνομα δεν σου είπε; Αρκετά εμφανίσιμη κοπέλα ομολογώ.Θα διαβάσω την κριτική σου.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
εχτες μετα απο μινι βολτα στα ακριτικα του μεταξουργειου εκανα duo με τις αννα και λαρισα στο κωνσταντινουπωλεως 166 το αριστερο και οι κοπελες ηταν πραγματικα αψογες ισως το καλυτερο duo που εχω κανει σε μπουρδελο.
αυτή είναι η γνωστή από το Ιάσωνος 20Α; (επειδή δε γνωρίζω άλλη γενικότερα και ειδικότερα από εκείνη τη περιοχή με αυτό το όνομα)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Δηλαδή σαν να λέμε ότι είναι για gfe καταστάσεις. Φιλάκια δέχεται η συγκεκριμένη;

προφέσσορ δεν θέλω να σε πάρω στον λαιμό μου και να πώ κάτι που δεν ισχύει. Πάντως με εμένα δεν έχει δώσει γλωσσόφιλα ούτε κάνει εξτραδάκια (ακάποτα κ.α.).


Και όμως η Αλεξάνδρα είναι καλή μέσα στο δωμάτιο.

πιθανών. Εγώ πάντως δεν πέρασα καλά. Γούστα είναι αυτά.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom