Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 128 άτομα (8 μέλη και 120 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
μετά από πορνοσυνάντηση για καφέ και φαγητό , το παρεάκι αποτελούμενο απο τους , γράφοντα , Vricolaca ,CHEYENNE , biker , makis1985 , billy7 και petro ths skandalis τσαρκάραμε
(00.40-01.30)στην τρίτη βάρδια στην πιάτσα , ενημέρωση απο μερικά που μπήκαμε , πρίν την τσάρκα ήταν μαζί μας και ο πρόεδρος καθώς και ο μέγιστος billy13....

Φυλής 74 αριστερά Νάνσι καστανή με μαλλί κοντό μικρά κοτσιδάκια  , κανονικό αλλά λίγο ατσούμπαλο σώμα και 3.5άρια βυζιά , με ακα και κώλο.(κατέθεσε ο CHEYENNE )

Χθες -τουλαχιστον - η Νανση δεν ανεφερε ελευθερο στοματικο στις υπηρεσιες της, ουτε στο δωματιο μου δωθηκε αυτη η επιλογη.
Προφανως για να το λες, αλλες μερες θα το εκανε.

ΥΓ: ξεχασες το lagonisian..........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Χθες -τουλαχιστον - η Νανση δεν ανεφερε ελευθερο στοματικο στις υπηρεσιες της, ουτε στο δωματιο μου δωθηκε αυτη η επιλογη.
Προφανως για να το λες, αλλες μερες θα το εκανε.

ΥΓ: ξεχασες το lagonisian..........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
πες το ντε.....τέτοια απαξίωση.... :grin: :grin: :grin:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
ποτε ο πιατσας εγραψε ενημερωση για μπουρδελα(προσεξε για μπουρδελα οχι στουντιο)και για 3 βαρδιες την ιδια μερα?
Ποτέ...μαλλον μπερδευτηκε ο φιλτατος Φαρκελι!
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Το Μεταξουργείο είναι το μόνο κομμάτι της "πίτας" όλων των κατηγοριών του αγοραίου έρωτα
που δεν μπορεί να σταθεροποιηθεί σε τίποτα και έτσι (ευτυχώς) παραμένει αυθεντικό στην αδρεναλίνη του.
Όλα τα υπόλοιπα κομμάτια "νοθεύτηκαν" και ξέφυγαν από την αρχική ιδέα
που ήταν το αυθόρμητο και αυθαίρετο ψυχικό-σαρκικό "λέρωμα" του πελάτη.
Μόνο εκεί ψάχνω αρκετά και νιώθω αληθινός αναζητητής ηδονής,οι υπόλοιποι χώροι φαντάζουν όλοι
ως "στημένοι" και θυμίζουν την τανία Ηostel που το θέμα διεξάγεται σε συνθήκες εργαστηρίου.
Όπως γνωρίζουν όλοι οι πιστοί της περιοχής,το Μεταξουργείο είναι η αρχή και το τέλος
του γνήσιου μπουρδελιάρη (ο grindcorefucker ήταν πολύ πιο ωμός αλλά όπως πάντα αληθινός).
Κανείς καινούργιος δεν είχε/έχει/θα έχει θέση στην περιοχή.
Όλοι μας (μα όλοι όμως) πήγαμε αλλού την πρώτη μας φορά αλλά ποτέ εκεί
αν παρατηρήσετε,στο Μεταξουργείο θα πάμε μετά........πολύ μετά ή και καθόλου.
Αυτό από μόνο του λέει πολλά για όποιον καταλαβαίνει την γοητεία του.
Εκεί που κάποιοι βλέπουν διαλυμένα έπιπλα και βρώμικους τοίχους
κάποιοι άλλοι βλέπουν την δραστηριότητα των προγόνων τους ζωντανή.
(πως να το κάνουμε δηλαδή;) :dancing:

(το άνωθεν αποτελεί μικρή ανάλυση και όχι μομφή στις λοιπές κατηγορίες)

Τρίτη βάρδια χτες (δηλαδή σήμερα) με ώρα έναρξης βόλτας στις 4 το πρωί
(πήγα αργά γιατί έπρεπε μετά να πάω στην λαική). :2funny:
Στην αρχή η νέκρα ήταν διάχυτη αλλά παραδόξως στην πορεία η ροή του κόσμου
παρουσίασε άνοδο.Σίγουρα βέβαια ο κόσμος ήταν λιγότερος από τα συνηθισμένα.
Αρκετά σπιτάκια ήταν κλειστά,θα τα δούμε με την σειρά που τα γύρισα
γιατί άραζα κιόλας για τσιγάρο.

Ιάσωνος 43-Ιωάννα,μελαχρινή με ίσιο μακρύ μαλλί,βυζί 1,5άρι μυτερό και σκεπαστό με σάλι
συν την αφράτη κωλάρα που δίνει στο δεκάρικο.Διαθέτει χονδρή κοιλάρα για μερακλήδες.
Μαζί της ήταν και μία άλλη κοπέλα αλλά ήταν στο δωμάτιο κι έφυγα.
Ιάσωνος 44 δεξί-προμίλφ Μάρι,μελαχρινή με σπαστό μακρύ μαλλί και σοβαρό σαλονάρισμα.
Δυστυχώς μέσα δεν λέει και πολλά.Βυζί 2,5άρι πολύ ωραίο και κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Από την ξεπετοτετράδα των Μ.Αλεξάνδρου (22 πάνω,22 ισόγειο,20 υπόγειο και 20 ισόγειο)
το μόνο ανοικτό που βρήκα ήταν το............
Μ.Αλεξανδρου 20 ισόγειο-Μαρία ο "κομήτης",ξανθιά πια με ίσιο μακρύ μαλλί  όπως έχω ξαναπεί.
Γνωστή  από τα Κολοκυνθούς ισόγειο-όροφος,Κολωνού 48,Ιάσωνος 19 ισόγειο,Κολωνού 11 ισόγειο
ενώ πέρασε και κάτι λίγα βράδια από το Λεωνίδου 6,βυζί 1,5άρι και ωραίος κώλος.
Ο κώλος έχει αφαιρεθεί όπως και το ελεύθερο στοματικό από το πρόγραμμα,καθαρά πια εκτελεί
μόνο κλασσικό πρόγραμμα χωρίς κανένα έξτρα στο δεκάρικο,μετριότητα.
Κολωνού 53-Ειρήνη,ξανθιά με σπαστό μαλλί κάτω από τους ώμους,ελεύθερο στοματικό-τελειωτικό
που δεν ανακοινώνεται (σήμερα το είπε όμως) με πολύ βαρύ κορμό και κιλά.
Διαθέτει βυζί 2άρι πεσμένο ενώ παλαιότερα έδινε και κώλο στο Μ.Αλεξάνδρου 15 στην τρίτη βάρδια
όπως και στο Κολωνού 48,τώρα πια κάνει μόνο κλασσικό πρόγραμμα.
Κολωνού 47 ισόγειο-δίδυμο Σοφία και Τζούλια,η Σοφία είναι τροφαντή με 2,5άρι πλαδαρό βυζί
και ζουμερά πιασίματα που ξεχειλίζουν από τα στενά ρούχα που φοράει.
Διαθέτει παχουλή κωλάρα και καστανό μακρύ σγουρό μαλλί.Κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Η Τζούλια έχει ίσιο μακρύ μαύρο μαλλί και 3,5άρι βυζί.
Αρκετά κιλά στο σώμα γενικώς,κοιλιά με πάχος και λεπτά πόδια συν ζουμερή κωλάρα.
Το ελεύθερο στοματικό (που επιλέγει) δεν ανακοινώθηκε,ξεπρόβαλλε με μπότες ζαχαρί
που αν και δεν ήταν ακριβές με καύλωσαν...........αλλά τελικά δεν μπήκα.
Κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο και βαρβάτο γαμήσι για χύστες-μονομάχους από μια κοπέλα
με σίγουρα πολύ δραστήρια γλώσσα.
Κολωνού 48-δίδυμο Ίνες και προτζιλφ Ελένη,η Ίνες είναι ψηλή με προστυχόφατσα,μαύρο ίσιο μαλλί
κάτω από τους ώμους και βαρύ κορμί με μπόλικα κιλά,βυζί θεόρατο χυτό στο στρώμα
σε κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο,ιδανική παρέα στο δωμάτιο για γερά ματς.
Μαζί της η θρυλική Ελένη,μιλφ με ακαζού μαλλί σε χτένισμα a la Στανίση.
Προτυχόφατσα με 2άρι πεσμένο βυζί και μικρό κωλάρακι που το δίνει στο δεκάρικο.
Δυναμική καταπιώνα με βάδισμα τσιμπητό στις μύτες σαν καναρίνι,λεπτά ποδαράκια και κανονικό σώμα.
Η Ελένη έχει εργαστεί στο Αδάνων στο εικοσάρικο με το ίδιο πρόγραμμα ενώ έχει περάσει
και από το Κολωνού 27 δεξί.Πέρασα μαζί της γιατί πάντα μου βγάζει την εικόνα της διαχειρίστριας
που γκρινιάζει για τα κοινόχρηστα και μου θυμιζει τσόντες color climax.
Αρκετά περιποιημένη με σέξι βάψιμο χτες,ξεδίπλωσε την εμπειρία της πάνω στον πούτσο μου.
Πολύ σκληρό τεμάχιο της πιάτσας και δεν μασάει τίποτα στο δωμάτιο.
Την φανταζομαι επίσης με στολή ταξίαρχου και πούρο montecristo να με επιπλήτει
και να την παίρνω ρυθμικά και σκληρά,ηδονική μορφή για άγρια γούστα.
Κολωνού 47-παρουσιάστηκε το φαινόμενο της παρτούζας οπότε και συνέχισα τη πορεία μου.
Κολωνού 32 γωνιακό-Λάουρα,ψηλή μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί και άγρια χαρακτηριστικά
στο πρόσωπο.Το βυζί αντιτίθεται ως 1,5άρι μπροστά στον πολύ μεγάλο ζουμερό της κώλο που τον δίνει.
Πρωκτικό στο δεκάρικο λοιπόν.
Κολωνού 32 μεσαίο-Μιρέλλα,πυρόξανθο ίσιο μαλλί κάτω από τους ώμους με μεγάλα μάτια
(που εμένα δεν με ελκύουν) και σφιχτό κορμί.Παλιά έδινε και κώλο αλλά τώρα σταμάτησε.
Βυζί 2άρι,κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Κολωνού 27 δεξί-Χριστίνα,μελαχρινή με ίσιο μακρύ μαλλί σε κότσο και λεπτό σώμα με 1,5άρι βυζί.
Ωραίες αναλογίες και κλασικό πρόγραμμα στο δεκάρικο,είναι λίγο μουντρούχα στο σαλόνι
και μου την σπάει που σαλονάρει με το σωληνάριο τη κρέμας αλλά είναι οκ μέσα στο δωμάτιο.
Κολωνού 15 αριστερό-Ραφαέλλα,ξανθοκάστανη με μακρύ ίσιο μαλλί και νωχελικό σαλονάρισμα.
Βυζί 1,5άρι με ωραίο σώμα και κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο-καλή συμμετοχή στο δωμάτιο.
Στα ασσάκια της Ιάσωνος δεν στάθηκα τυχερός διότι το αριστερό ήταν κλειστό με αναμμένο φως
στο μεσαίο μπήκε η κοπέλα εκείνη την ώρα στο δωμάτιο,ενω το δεξί ήταν κλειστό και χωρίς φως.
Ιάσωνος 19 όροφος-Μόνικα,ξανθιά με ίσιο μακρύ μαλλί,βυζί 1,5άρι,ωραίο σώμα με όμορφο κώλο
και κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο-μέτρια συμμετοχή.
Λεωνίδου 28 όροφος-Λειλά,μελαχρινή με σπαστό μακρύ μαλλί αυτή την φορά.
Κανονικό σώμα με 1,5άρι βυζί και ωραίο κώλο.Κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Μ.Αλεξάνδρου 15-μιλφ Ναταλία,τροφαντή ξανθιά με μακρύ σπαστό μαλλί.
2άρι πλαδαρό βυζί,αρκετά πιασίματα και μεγάλο κώλο,ελεύθερο στοματικό-τελειωτικό που συνήθως
δεν το ανακοινώνει (τελευταία το ξαναλέει η υπηρεσία όμως).
Κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο-πολύ καλή συμμετοχή.
Μ.Αλεξάνδρου 17-Μαρίνα γνωστή στρουμπουλή παρουσία από τα Μ.Αλεξάνδρου 22 όροφος
και 20 ισόγειο με βαμμένο το μαλλί της πιο έντονο τώρα.Μελαχρινή πια από καστάνη που ήταν
με σπαστό μακρύ μαλλί και 2,5άρι πεσμένο βυζί.Δεν ανακοινώθηκε ο κώλος που έκανε παλιά
αλλά ούτε και το ελεύθερο στοματικό.
Για όποιον ενδιαφέρεται να σημειώσω ότι εδώ η γερόντισσα τσατσά με το ατσάλινο βάδισμα
και την βουνίσια προφορά που ήταν εκεί,δεν χτυπάει πόρτα όπως άλλες στα μαγαζιά
που έχει δουλεψει η κοπέλα,αν σας αρέσει κάντε την επιλογή σας,κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Ιάσωνος 27-εδώ δυστυχώς δεν μπόρεσα να δω ποια είχε γιατί γινόταν λαικό προσκύνημα στο σαλόνι
και η κοπέλα μόλις είχε μπει στο δωμάτιο.Σημειώστε όμως ότι στην βάρδια ήταν νέγρα κοπέλα
όπως ανακοινώθηκε που έδινε και κώλο στα 15 ευρώ,σπάνιο φαινόμενο αυτό.
Ιάσωνος 30 όροφος-τριπλή ηδονή και 19 άτομα στο σαλόνι-διάδρομο-σκάλα.
Ούτε η επιστήμη αλλά ούτε κι η θρησκεία μπόρεσαν ποτέ να εξηγήσουν αυτό το φαινόμενο εκεί.
Δύο κοπέλες εμφανίστηκαν στο σαλόνι βγαίνοντας από δωμάτια σε ρυθμό παρέλασης.
Η πρώτη ήταν η Μαρία η ξανθιά μουνάρα που εργάζεται και στο Ιάσωνος 30 υπόγειο.
Βυζί 2,5άρι τούμπανο και πολύ ωραίο σώμα σε κλασσικό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.
Μαλλί πλατινέ ξανθό ίσιο και μακρύ.Η δεύτερη κοπέλα ήταν η Λίζα που λόγω υψηλού ανταγωνισμού
σήμερα σαλονάριζε σαν παπάκι και μπούκαρε πάλι στην κουζίνα,κλασσική φιγούρα της περιοχής
ξανθιά με κοντό μαλλί σε καρφάκια,βυζί 2άρι και τροφαντός κώλος.
Ανακοινώθηκε κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Το τρίτο τεμάχιο δεν μπόρεσα να το δω γιατί μαζευόταν συνέχεια κόσμος και κάπου βαρέθηκα
κι έφυγα (ρε κάτι καυλαντομαλάκες),υποψιάζομαι ότι θα ήταν κάτι πολύ καλό γιατί έπαιρνε
15 ευρώ στο κλασσικό πρόγραμμα.Τι να πω;απλά μπράβο στο τρισάθλιο τσαρδί.
Ιάσωνος 31 (χόστελ)- νέγρα Χριστίνα,αυτή κάπου την έχω ξαναδει αλλά δεν θυμάμαι που.
Πέρασα μαζί της και ήταν αρκετά καλή συγκρίνοντας πάντα το μέτρο των έγχρωμων κοριτσιών.
Απλά λίγο αργή σε τέμπο.Χυτές μπουτάρες και βυζί 2,5άρι σε ένα βαρύ κορμί με πιασίματα.
Μαλλί πολύ κοντό ξανθό και πλαστικές κινήσεις (θα μπορούσε λόγω δομής να τρέχει σε σκυταλοδρομία).
Κλασσικό πρόγραμμα στο δεκάρικο.
Ιάσωνος 37 ισόγειο-Ελβίρα,μελαχρινή με σπαστό μακρύ μαλλί και 2άρι βυζί.
Ωραίο σώμα και κώλος αλλά μέσα την θεωρώ μέτρια,κώλος με 15 ευρώ και κλασσικό πρόγραμμα
στο δεκάρικο.Δούλευε μέχρι προσφάτως στο Μαραθώνος καθώς και στο Ιάσωνος 30 υπόγειο.
Ιάσωνος 33-Στέλλα,νέγρα με μακρύ σγουρό μαλλί σε κότσο,2,5άρι φοβερό βυζί με έναν
από τους καλύτερους κώλους στην περιοχή (και όχι μόνο),πολύ καλό γαμήσι για άγριους χύστες.
Μπήκα και την καταβρήκα,νομίζω ότι έχυσε (έτσι με συμφέρει να γράψω),επιτέλους την έγδυσα
και το αναφερώ γιατί είναι γεγονός ότι δύσκολα αποχωρίζεται όλα τα ρούχα της.
Να σημειώσω εδώ ότι όταν την είδα γυμνή,η πούτσα μου έγινε σαν γάντζος και απλά
έψαχνα να δω που διαόλο είναι η βαλβίδα που την φουσκώνουν,για τέτοιο κορμί μιλάμε.
Καλά γαμήσια!

Υ.Γ Η πρώτη φώτο είναι ένα παλιό τσαρδί στην Αθήνα όπου σίγουρα οι πιο παλιοί θα γνωρίζουν.
Βρεθηκα εκεί χτες το πρωί για να ψωνίσω τις καθιερωμένες καρτέλες αυγών μου κτλ.
Η δεύτερη φώτο είναι δύο γοητευτικά πόδια σε ένα νετ καφέ.
(ωραία νύχια ο τύπος)


.

 

Συνημμένα

  • Oikoi-1342.jpg
    Oikoi-1342.jpg
    133,9 KB · Εμφανίσεις: 25

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
:grin:
 

Συνημμένα

  • Various-957.jpg
    Various-957.jpg
    213,6 KB · Εμφανίσεις: 17

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Άλλος για Hostel!!

Πας για έτσι


και σου βγαίνει έτσι:



:priest:


 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Πολυ ομορφη,εκτενης,και περιγραφικα γλαφυρη η ενημερωσξ του σκουμπι απο το μεταξι!!!!
Το "αφρατος κωλος" εγινε σλογκαν  :2funny:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Πολυ ομορφη,εκτενης,και περιγραφικα γλαφυρη η ενημερωσξ του σκουμπι απο το μεταξι!!!!
Το "αφρατος κωλος" εγινε σλογκαν  :2funny:
Ευχαριστώ αλλά το "αφράτος" δεν μου "ανήκει".
Εγώ βγάζω καινούργια για να γελάμε....... :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Ευχαριστώ αλλά το "αφράτος" δεν μου "ανήκει".
Εγώ βγάζω καινούργια για να γελάμε....... :2funny:
Το ειπα την πετασμενη βδομαδα σε τσαρκα με χιλνικ και φανουρη τζουρα και αρεσε πιλυ στον φανουρη.μετα απο λιγες ημερες το ανεφερε και ο σμυρνη και τωρα εσυ.
Τεσπα στην λαικη αγορα το πρωι περα απο τα ζαρζαβατικα ειδες καποιο δυνατο τεμαχιο?...(ημερησια ενημερωση απο λαικη...χαχαχα)
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Το ειπα την πετασμενη βδομαδα σε τσαρκα με χιλνικ και φανουρη τζουρα και αρεσε πιλυ στον φανουρη.μετα απο λιγες ημερες το ανεφερε και ο σμυρνη και τωρα εσυ.
Τεσπα στην λαικη αγορα το πρωι περα απο τα ζαρζαβατικα ειδες καποιο δυνατο τεμαχιο?...(ημερησια ενημερωση απο λαικη...χαχαχα)
Μέσα στα αμπελοφάσουλα,στα αργίτικα πεπόνια και στην μαρίδα  :2funny:
διέκρινα φτωχες μουνάρες από τα Βαλκάνια που σίγουρα δεν είχαν έρθει (μόνο) για ψώνια.
Τελικά αποδεικνύεται ότι και τα φθηνά βρακάκια διεισδύουν θεαματικά στις κωλοτρυπίδες.
Ο "Αεράκης" στο Κολωνάκι θα έχει λογικά συγχιστεί με την κρίση.
Θα μπορούσε ο χώρος της πορνείας να ήταν πολύ πιο δυνατός αν το αποφάσιζαν.
Μάλλον έτσι που πάμε θα το αποφασίσουν όμως!
Το θέμα είναι μην καταλήξουμε κι εμείς εκεί! :2funny:

(δεν νομίζω ότι έχω τις προδιαγραφές με τόση τρίχα όμως και θα αποτύχω) :2funny:

 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Πέρασμα σήμερα το μεσημεράκι απο την Φυλής, το θερμόμετρο ανεβασμένο και ο κόσμος λίγος μιας και μπήκαμε στον Αύγουστο που είναι παχιές οι μύγες.'Εγω πάντως παχιές μύγες δεν μπόρεσα να δω παρά μόνο κάτι λεπτά μυγάκια που ήταν πάνω σε κάτι σκατά που κάποιος άστεγος είχε αμολήσει σε ένα απο τα πολλά βρώμικα πεζοδρόμια της Αθήνας. Λόγω λιτότητας λοιπόν και οι μύγες είναι ίσχνες καθότι για να χέσεις πρέπει να φας και για να φας πρέπει να πληρώσεις.Πάρα ταύτα κρίση-κρίση αλλά κανένας δεν έμεινε στην Αθήνα και τα σπιτάκια προσπαθούσαν να βαρέσουν τα μυγάκια που ανέφερα παραπάνω αλλά χωρίς αποτέλεσμα μιας και ήταν πολύ μικρά.
Ας πάμε σιγά σιγά να δούμε ποιες κοπέλες ήταν στα λίγα σπιτάκια που μπήκα σήμεαρα.
Ξεκίνημα απο το Διδυμου 27 στο ισόγειο όπου σήμερα δούλευαν 2 κοπέλες.Η πρώτη ήταν η Πατρίτσια κοπέλα με μαύρα μαλλιά ως τους ώμους περίπου,γεματουλα γνωστή απο τα Φυλής 69 ισόγειο και Φυλής 40 που δούλευε παλιότερα.Η δεύτερη ήταν μια καινούρια κοπέλα αδύνατη,με καστανά μαλλιά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους,βυζάκια και πρόσωπο μέτριο.Πέρασα στο δωμάτιο να την δοκιμάσω.Αρχικά μου είπε ότι την λέγανε Ελένη και μετά το διόρθωσε λέγοντας μου ότι την λένε Αουρίνια.Και για τις δύο κοπέλες ανακοινώθηκε κώλος και γυμνό τσιμπούκι.Θα γράψω σχετικά για την εμπειρία μου λέγοντας μόνο ένα πράγμα οτι η κοπέλα είναι πρωτόβγαλτη, δίνει κώλο με το μέτρο ως και καθόλου,με το χτύπημα της πόρτας έχει σηκωθεί και έχει φύγει και γενικά μπορείς να χάσεις το εικοσάρικο σου. Εγώ παρόλες τις αντίξοες συνθήκες κατάφερα και το έσωσα. Περισσότερες λεπτομέρειες εντός ολίγου.
Στο Διδύμου 20 καινούρια κοπέλα η Λίνα.Πρόκειται για κοπέλα υπέρβαρη με κοντά κόκκινα μαλλιά,αδιάφορη εμφανισιακά για μένα.
Στο Διδύμου 18 ισόγειο κλασσικά η Χριστίνα γνωστή απο τα Διδύμου 20,Αγκύρας 12, Κων/πόλεως 166 ισόγειο,Διδύμου 8 όροφος.Ρεπατζού της Ανδριάννας & της Αλιόνας.Γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.Στο δωμάτιο που την είχα πάρει παλιότερα είχε μέτριες επιδόσεις. Είναι ψηλή,με καστανά μακριά μαλλιά,μαυρισμένη με σολάριουμ και νταρντανά.
Στο Διδύμου 16 υπόγειο ήταν η Λίλιαν,μιλφ με ξανθά μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους,με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα και κωλάρα. Έχει δοκιμαστει παλιότερα όταν δούλευε στα Αγκύρας.
Στο Διδύμου 7 αριστερά ήταν η Ντενίζα,με ξανθά ίσια μαλλιά αυτήν την φορά και πολύ κοντά στα γνώριμα φαινοτυπικά της χαρακτηριστικά.Η συγκεκριμένη έχει αλλάξει τόσες φορές την κουπ και το χρώμα των μαλλιών της που κατάφερε και μπέρδεψε και μένα στο τέλος! Ουχουουου! (επιφώνημα Χάρρυ Κλύν).Αυτή παιδιά παίζει να έχει πάει περισσότερες φορές κομμωτήριο απότι πάει για χέσιμο στο μέρος! Ούχουουου! Για να την κυκλοφορήσεις θέλει πέντε ώρες βάψιμο και δεν σε φθάνει όλος ο οικονομικός προυπολογισμός του έτους 2014! Ούχουουου! Για να την βγάλεις έξω πρέπει να είσαι εφοπλιστής αν είσαι πλύστης την έβαψες μεγάλε! Ούχουουου!
Το δεξιό φροντιστήριο στο  Διδύμου 7 ήταν κλειστό.Μάλλον η καθηγήτρια Ανδριάννα έκανε κάπου αλλού ιδιαίτερα απόψε!
Στο Διδύμου 8 ισόγειο καινούρια κοπέλα.Μούναρος με απλό πρόγραμμα.Το όνομα της ήταν Λίζα,είναι λεπτή με όμορφο σώμα,φορούσε μαύρα σέξυ εσώρουχα,είχε μαύρα μαλλιά κατσαρά μέχρι τους ώμους και μου παρουσιάστηκε ως Βραζιλιάνα αλλά μάλλον είναι Ρουμάνα η απο Αλβανία.Καβλάντησα λίγο μαζί της και αποχώρησα καβλωμένος.Στον όροφο κλασσικά η Αλεξάνδρα,λεπτή κοπέλα με μαύρα ίσια μακριά μαλλιά. Τα απογεύματα δούλευε στο Βέργας 3 αριστερό αλλά τώρα τελευταία έχει μετακινηθεί στο Αχιλλέως 48 ή Μαραθώνος 59.
Στο Φυλής 40 ήταν 2 κοπέλες η Σάρα το στανταράκι μου την οποία και σήμερα δεν πήρα μαζί με την καινούρια την Αλεξάνδρα, κοπέλα με βυζιά με σκούρους δακτυλίους,με μαύρα μαλλιά και φαρδιά περιφέρεια.Δεν θεωρείται παχιά έχει περίπου τον σωματότυπο της Νάνσυ. Και για τις 2 κοπέλες ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 74 στο δεξιό ήταν η φόλα για πολλούς Ρομπέρτα,λεπτή,με μαύρα ίσια μακρια μαλλιά,λευκό δέρμα μάλλον απο Αλβανία.Στο αριστερό κλασσικά ήταν η Αννούλα.
Στο Φώκαιας 25 όροφος η καινούρια κοπέλα με όνομα Μαρία που ήταν και την πρώτη εβδομάδα.Κοπέλα απο Αλβανία,με καρέ μαύρα μαλλιά,κοντή,άμεση και ελαφρώς γεματούλα με γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φώκαιας 27 υπόγειο ήταν η τσαπερδονοκωλοσφυρίχτρα η Ειρήνη.Τα σχόλια είναι νομίζω περιττά.
Τά Φώκαιας 17&19 κλειστά.
Στο Αγκύρας 12 στο αριστερό ήταν η μιλφ Αλεξάνδρα,κοντή,με ξανθιά μαλλιά και το τατού φιόγκο πίσω στην μέση.Στο δεξιό ήταν η ώριμη Λώρα η "Τσέχα",με μαλλιά καρέ ξανθά, πιασιματάκια και ολόσωμο αλλά καλοδιατηρημένο σώμα για την ηλικία της.Δεν κάνει εξτρά.
Στο Φυλής 71 όροφος ήταν το τσιγγανάκι η Μπιάνκα,λεπτή,μελαμψή,με ωραίο σώμα,μαύρα μακριά μαλλιά και πονηρό χαμόγελο.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι.Η δεύτερη δοκιμή έγινε σε αυτήν την κοπέλα όπου μέσα στο δωμάτιο κλέβει αρκετά και αναγκάστηκα να την αποβάλλω πέρνοντας τα μισά μου χρήματα πίσω.
Στο Φυλής 71 ισόγειο ήταν η Μαίρη,κοπέλα με μαύρα μαλλιά ως τους ώμους περίπου,γεματούλα με τρωφαντή κωλάρα. Όταν δούλευε παλιότερα στο Φυλής 65 στον όροφο ήταν λεπτή και ομορφούλα τώρα έχει προσθέσει αρκετά κιλά και αυτή.
Στο Φυλής 86 στον όροφο ήταν η Μαρία,πρόκειται για κοπέλα κοντή, κανονικών κιλών με φαρδιά περιφέρεια και άμεση,μαύρα μακριά κατσαρά μαλλιά και τραχιά χαρακτηριστικά προσώπου.Κανονικό πρόγραμμα και είχε πρωτοεμφανιστεί πριν 3 εβδομάδες στο Φώκαιας 25 όροφος.
Τέλος στο Φυλής 66Δ ήταν 2 κοπέλες η Άντζελα,με μαυρά μακριά μαλλιά,λευκή,τραχύ πρόσωπο σκυλέ καβλωτικό,ελαφρώς γεματούλα με αρμονικά κατανεμημένα κιλά,μικρά βυζιά και κωλάρα.Πρωκτικό.Μαζί της η Ανδριάννα,λίγο πιο καινούρια απο την Άντζελα,λεπτή,μελαμψή,με καστανά μαλλιά πιασμένα,ελαφρώς καμπουριαστή.Γυμνό τσιμπούκι και χύσιμο στα βυζιά.Πήρα την Άντζελα.
Στο Βέργας 3 στο δεξιό ήταν η ώριμη Παλίνα η Τσαρίνα.Με κοντά καστανόμαυρα μαλλιά, με πιασιματάκια με γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι,κώλο και αυταρχικό.
Στο Βέργας 6 στον ημιόροφο η ώριμη Σοφία η τσαμπουκαλού,Νταρντάνα με ξανθά κοντά μαλλιά η οποία πάντα θα σου πετάξει προσβλητική ατάκα αν δεν μπεις.Στο υπόγειο ήταν εκτάκτως απότι μου είπε η ώριμη Εύα ,γεματούλα με καστανοκόκκινα μαλλιά,Ρωσίδα γνωστή απο τα Διδύμου 16,Αλκαμένους 113 και προσφάτως το Περγάμου 27 ισόγειο.
Περισσότερες λεπτομέρειες προς ενημέρωση των συναγωνιστών εντός ολίγου αν τις προλάβω σήμερα όλες.
Να έχετε ένα καλό Σαββατόκυριακο!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Προφεσσορα ρεσπεκτ!!! :rockon:
Βλεπω πως η Πωλινα/πρωην Αλκιβιαδου16α/ τον καθιερωσε τον κωλο στο 20 αρι!
Ευγε!!!
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Στο Φώκαιας 27 υπόγειο ήταν η τσαπερδονοκωλοσφυρίχτρα η Ειρήνη.Τα σχόλια είναι νομίζω περιττά.

Στο Φυλής 71 όροφος ήταν το τσιγγανάκι η Μπιάνκα,λεπτή,μελαμψή,με ωραίο σώμα,μαύρα μακριά μαλλιά και πονηρό χαμόγελο.Κώλος και γυμνό τσιμπούκι.Η δεύτερη δοκιμή έγινε σε αυτήν την κοπέλα όπου μέσα στο δωμάτιο κλέβει αρκετά και αναγκάστηκα να την αποβάλλω πέρνοντας τα μισά μου χρήματα πίσω.
1 η ειρηνη που αναφερεις ειναι αυτη 2 απ οτι φαίνεται η συγκεκριμενη παραμενει το ιδιο αγαρμπη μεσα στο δωματιο...κριμα γιατι πειστευα οτι θα βελτιωθεί..τουλαχιστον με εμενα τα προκαταρκτικα της ηταν αψογα αν δεν της ελεγα να ξεκινήσουμε ακομα εκει θα μέναμε....    
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Πέρασμα σήμερα το μεσημεράκι απο την Φυλής
.......................................................................
Περισσότερες λεπτομέρειες προς ενημέρωση των συναγωνιστών εντός ολίγου αν τις προλάβω σήμερα όλες.
Να έχετε ένα καλό Σαββατόκυριακο!
Ωραίος προφεσορίξ!
:grin:
 

Συνημμένα

  • imagesCAOLFNI9.jpg
    imagesCAOLFNI9.jpg
    3,6 KB · Εμφανίσεις: 20

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Μέσα στα αμπελοφάσουλα,στα αργίτικα πεπόνια και στην μαρίδα  :2funny:
διέκρινα φτωχες μουνάρες από τα Βαλκάνια που σίγουρα δεν είχαν έρθει (μόνο) για ψώνια.
Τελικά αποδεικνύεται ότι και τα φθηνά βρακάκια διεισδύουν θεαματικά στις κωλοτρυπίδες.
Ο "Αεράκης" στο Κολωνάκι θα έχει λογικά συγχιστεί με την κρίση.
Θα μπορούσε ο χώρος της πορνείας να ήταν πολύ πιο δυνατός αν το αποφάσιζαν.
Μάλλον έτσι που πάμε θα το αποφασίσουν όμως!
Το θέμα είναι μην καταλήξουμε κι εμείς εκεί! :2funny:

(δεν νομίζω ότι έχω τις προδιαγραφές με τόση τρίχα όμως και θα αποτύχω) :2funny:
...μπααα..λες να μην πανε μονο για ψωνια?????Γι'αυτο ειναι παρκαρισμενα καροτσακια λαικης,εξω απ'τα fuckoχοτελια της περιοχης??? :o
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Υ.Γ Η πρώτη φώτο είναι ένα παλιό τσαρδί στην Αθήνα όπου σίγουρα οι πιο παλιοί θα γνωρίζουν.
Βρεθηκα εκεί χτες το πρωί για να ψωνίσω τις καθιερωμένες καρτέλες αυγών μου κτλ.


.
για πες και σε μας τους νεότερους ποιο τσαρδί είναι αυτό????
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
9425961051_1352d0e7bb_c.jpg


[size=11pt]Είμαστε;[/size]


Το τοιχογράφημα βρισκόταν λίγα μέτρα από την πόρτα του 27 της Διδύμου



10:04-12:33

Φυλής 40: Δύο κοπέλες: Η Σάρρα˙ νεαρή με καστανό ίσιο μαλλί μέχρι τις πλάτες, καλό προσωπάκι, μικρό στήθος, κανονικό κορμί, ωραίο κωλαράκι˙ σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στα 20 ευρώ˙ και η Αλεξάνδρα˙ μία άλλη νεαρή, με μαύρο μπουκλωτό μαλλί μέχρι τις πλάτες, γλυκό προσωπάκι, μεσαίο ελαφρώς κρεμασμένο στήθος, πιο γεμάτη, κώλο με λίγη κυτταρίτιδα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και ΚΩΛΟΣ.
Διδύμου 8 δεξιά (όροφος): Η Αλεξάνδρα˙ μία μελαχρινή πιτσιρίκα, με ίσιο μαλλί πιασμένο σε μεσαίου μήκους αλογοουρά, όμορφο προσωπάκι, μικρό στήθος, αδύνατο κορμάκι και ωραίο κωλαράκι. Απλό.
Διδύμου 8 αριστερά (ισόγειο): Δύο κοπέλες: Η ρωσίδα Αναστασία˙ ξανθιά milf με το μαλλί της λίγο κάτω απ' τους ώμους, πρόσωπο με ανατολικοευρωπαϊκά χαρακτηριστικά, μεσαίο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) "δεμένη" γυναίκα˙ και η Λίζα˙ μελαχρινή, με σγουρό μαλλί μέχρι τους ώμους, έκφυλο πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατο καλοσχηματισμένο κορμί (φορούσε στηθόδεσμο και κιλοτάκι), ωραίο κωλαράκι. Απλό («βασιλικό τσιμπούκι», μασάζ) στα 20 και παρτούζα στα 30.
Διδύμου 7 αριστερά: Η ψηλή, ξανθιά μουνάρα Ντενίσα. Σε απλό.
Διδύμου 16: Η καπνίστρια Λίλιαν˙ μία όμορφη ρωσίδα milf, με ξανθό ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, μεσαίο στήθος, γεροδεμένο κορμί με ωραία κωλάρα και καλλίγραμμες μπουτάρες. Σε απλό. Πληρώθηκε...

9425959211_66d1a438f4_c.jpg


9425965333_da623378ca_c.jpg


9428730820_a4c72550ec_c.jpg


Διδύμου 18 δεξιά (ημιυπόγειο): Η Αλίνα, από τα δύο (από τα τρία) 46άρια και τα δύο 44άρια του Μεταξουργείου. Επρόκειτο για μία ρουμάνα προmilf, με μαύρο σπαστό μαλλί μέχρι τις πλάτες, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, γεμάτο κορμί με κοιλίτσα. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.
Διδύμου 18 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Χριστίνα˙ μία ψηλή καστανή με ίσιο μαλλί μέχρι τις πλάτες, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο  προς μεγάλο στήθος, γε(α)μάτα καπούλια με ολίγη κυτταρίτιδα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ (στόμα και στήθος) «φιλάει, χαϊδεύει» στα 20.
Διδύμου 20: Δούλευε μία φαρδομούρα milf η Λίνα˙ με ξανθό μαλλί πάνω απ' τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, βαρύ κορμί (φορούσε μεσοφόρι) χοντρά μπούτια. Απλό.
Διδυμου 27: Σ' αυτό το μπουρδέλο έμπαινα για πρώτη φορά...

9427407675_d571611887_c.jpg


Σε σχέση με τη φωτό του καταλόγου έχουν αλλάξει η απόχρωση του χρώματος των τοίχων και το χρώμα των πατζουριών.
Είδα άνετους χώρους (σαλόνι, χωλ, κουζίνα) και δούλευαν δύο κοπέλες: Η Πατρίτσια˙ μία καστανή, με το μαλλί της μέχρι ψηλά στις πλάτες, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο ελαφρώς κρεμασμένο στήθος, σχετικά κοντούλα, με μεγαλούτσικη κωλάρα με κυτταρίτιδα, και μία απ' τα ίδια για τα μπουτάκια της˙ και η Λιβίνκα ή κάτι τέτοιο˙ πιο ψηλή, με μικρό προς μεσαίο στήθος, αδύνατη, με καστανό μαλλί μέχρι ψηλά στις πλάτες και εκείνη, μέτριο πρόσωπο. ΦΟΥΛ και για τις δύο.
Φυλής 56: Η Λάουρα˙ νεαρή γυναίκα με ξανθό ίσιο μαλλί μέχρι τις πλάτες ψηλά, όμορφο προσωπάκι, μικρό προς μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί, ωραίος κώλος με ίχνη κυτταρίτιδας και μπουτάκια με ίχνη κυτταρίτιδας επίσης. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΗ.
Φυλής 66 δεξιά: Μία μα(ου)νάρα, η Γιάννα˙ με ίσιο μαύρο μαλλί πιασμένο πίσω στο κεφάλι, όμορφο πρόσωπο με ανάγλυφα χείλη, μεσαίο στήθος, λυγερόκορμη μ' ένα ταττού στον αριστερό αστράγαλο. Απλό και ισπανική.
Φυλής 66 αριστερά: Δύο κοπέλες: Η Αντζελα˙ με μαύρο μπουκλωτό μαλλί μέχρι τους ώμους, γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος, κανονικό κορμί, ωραίο κωλαράκι. ΚΩΛΟΣ˙ και η Ανδριάνα˙ με σκούρο καστανό ίσιο μαλλί πιασμένο πίσω, πρόστυχο προσωπάκι, μικρό στήθος, αδύνατο κορμί με μία διάστιξη δεξιά στον βουβώνα. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στήθος.
Φωκαίας 19: Η Ρωξάνη˙ μία αδύνατη (ταττού στην αριστερή ωμοπλάτη) καστανή κοπέλα, με ίσιο μαλλί πιασμένο πίσω, φιλήδονο πρόσωπο, μεσαίο κρεμασμένο στήθος. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Φωκαίας 25 αριστερά (όροφος): Η Μαρία˙ με μαύρο ίσιο μαλλί μέχρι τις πλάτες ψηλά, μέτριο πρόσωπο, μικρό προς μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί, άσχημος κώλος, κακοσχηματισμένα πόδια. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, «φιλάει, χαϊδεύει»
Φωκαίας 25 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Κλασικά η Αννα η πολωνέζα σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ στο στόμα.
Φωκαίας 27 αριστερά (ημιυπόγειο): Η Ειρήνη (παλιά δούλευε στο Φ104;...)˙ με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι τις πλάτες, όμορφο πρόστυχο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, κανονικό ψηλό κορμί, ωραία κωλάρα και χυτές ποδάρες. ΚΩΛΟ, ΠΟΔΟΛΑΓΝΕΙΑ, «κάνει και άλλα, ό,τι θέλει ο ανήρ!» ανακοίνωσε ο Αρης.
Φωκαίας 27 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η γνωστή Αθηνά˙ μία γεροδεμένη (κανονικό ωραίο σώμα) ξανθιά (μαλλί μέχρι τους ώμους) με μεγάλο στήθος. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΗ, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.
Φωκαίας 27 δεξιά (όροφος): Κλασικά η Μπάρμπο(α)ρα.
Φωκαίας 24: Η Γαβριέλα˙ με μαύρο μαλλί σχεδόν μέχρι τη μέση, πρόστυχο χαμογελαστό πρόσωπο, μεγάλο ενισχυμένο στήθος, ωραίο κορμί με πιασιματάκια και μία δερματοστιξία στο δεξί μπράτσο, κωλάρα! (με λίγη κυτταρίτιδα) Απλό.
Αγκύρας 12 αριστερά (υπεριψωμένο ισόγειο): Η Αλεξάνδρα˙ μία ξανθούλα milf με γλυκό προσωπάκι, ίσιο μαλλί πιασμένο πίσω στο κεφάλι, μικρό προς μεσαίο στήθος, μέτριο κώλο και μπούτια επίσης. Απλό.
Αγκύρας 12 δεξιά (υπεριψωμένο ισόγειο): Η τσέχα Λόρα˙ μία επίσης ξανθιά milf με το ίσιο μαλλί της μέχρι τους ώμους, όμορφο πρόσωπο, μεσαίο προς μεγάλο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) γεροδεμένο κορμί. Σε απλό.
Αγκύρας 1: Σταθερά η εγχειρισμένη μελαχρινή τρανσέξουαλ Μαριάννα. Απλό και ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ στα 30.
Φυλής 71 μεσαίο (ισόγειο): «Η Μαίρη το αστέρι!» Μία γλυκιά νεαρή μελαχρινή, με ίσιο μαλλί μέχρι τις πλάτες, μεσαίο στήθος, καλό κορμί με πιασιματάκια, ωραίο κωλαράκι. Σε απλό.
Φυλής 71 αριστερά (όροφος): Η Μπιάνκα ή Μπιάγκα, αλλά μετά πρόσθεσε η υπηρεσία: «Αυτή τη βδομάδα τη λέω Μπιάνκα, την άλλη βδομάδα θα την αλλάξω τ' όνομα!»˙ με σκούρο ίσιο μαλλί μέχρι τις πλάτες, καλό πρόσωπο, μικρό στήθος, καλοσχηματισμένο αδύνατο κορμί με μία μικρή διάστιξη στην οσφύ, ωραίο κωλαράκι, καλλίγραμμα πόδια. ΚΩΛΟΣ και ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Φυλής 69 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Κλασικά η ξανθιά (ίσιο μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά) Τάνια˙ με όμορφο πρόσωπο, φιλήδονες χειλάρες, βυζάρες, κωλάρα! Σε απλό.
Φυλής 69 αριστερά (όροφος): Η Τζουλιάννα σε ΦΟΥΛ. Επρόκειτο για μία ξανθιά με ίσιο μαλλί σε κοντή αλογοουρά, καλό χαμογελαστό προσωπάκι, μεσαίο στήθος, κορμί με ερωτικά πιασιματάκια.
Φυλής 67: Η Εύα˙ μία κοπέλα με καστανό μαλλί μέχρι τους ώμους, όμορφο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, σώμα με πιασιματάκια. Σε απλό.
Φυλής 65 δεξιά (ισόγειο): Η ρουμάνα Αντζελίνα˙ μία πολύ όμορφη ξανθιά νεαρή με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, μικρό στήθος, κορμάρα, κωλάρα, χυτές ποδάρες! Απλό.
Φυλής 84 δεξιά (ισόγειο): Κλασικά, η καυλιάρα ξανθωπή (ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους) Τζούλια. ΚΩΛΟΣ.
Φυλής 84 αριστερά (1ος όροφος): Η Πατρίτσια˙ μία νεαρή με γλυκό πρόσωπο, μαύρο ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, μικρό στήθος, ωραίο κωλαράκι. Απλό.
Φυλής 86 δεξιά (όροφος): Η Μαρία˙ με ίσιο μαύρο μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά, μικρό στήθος, κανονικό κορμί, φαρδουλό κώλο. Απλό.
Φυλής 86 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Ανδριάννα˙ η πιτσιρίκα που είχα δει και στον όροφο του Φ84, με ίσιο μαύρο μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά, καλό προσωπάκι, μικρό στήθος, κορμάκι με ερωτικά πιασιματάκια, ωραίο κωλαράκι. Απλό.
Φυλής 80: Κλασικά η ψηλή ξανθιά Ανναμαρία.
Φυλής 61: Η Τζούλια˙ νεαρή με σγουρό μαύρο φουντωτό μαλλί μέχρι τους ώμους, γλυκό προσωπάκι, μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί. Απλό.
Φυλής 59 ισόγειο: Η Εμμανουέλα˙ μία όμορφη νεαρή κοπέλα με ίσιο καστανό μαλλί μέχρι τις πλάτες ψηλά, μάλλον μεγάλο στήθος, ψηλή με καμπυλώδες κορμί. ΚΩΛΟΣ.
Φυλής 74 δεξιά: Η Ρομπέρτα˙ με ίσιο μαύρο μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά, καλό προσωπάκι, μικρό στηθος, όμορφο αδύνατο κορμί, ωραίο κωλαράκι. ΚΩΛΟΣ.
Φυλής 74 αριστερά: Η μικρόσωμη Αννα˙ νεαρή με ίσια μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους, μέτριο γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος. ΚΩΛΟΣ.
Φυλής 99 (με το ρόπτρο): Κλασικά η Δέσποινα˙ pre-op ξανθιά τρανσέξουαλ. Στα 25.
Μαγνησίας 11: Η Αννα˙ μία τσουπωτή μελαχρινή milf με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος (φορούσε κομπινεζόν). Σε απλό.
Μαγνησίας 1 (με το καμπανάκι): Η Ειρήνη˙ μία ξανθιά μεταmilf με μέτριο πρόσωπο και μαλλί μέχρι τους ώμους, μεσαίο στήθος, βαρύ κορμί. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Καλύμνου 48 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Στις 11:56 ήταν αναμμένο το φωτάκι αλλά δεν άνοιξαν˙ όπως και όταν ξαναχτύπησα αφού επισκέφτηκα το διπλανό.
Καλύμνου 48 δεξιά (όροφος): Η Σοφία˙ χαμογελαστή milf με σκουροκάστανο ίσιο μαλλί σε κοντή αλογοουρά, καλούτσικο προσωπάκι, μικρό στήθος, αδύνατο κορμί, καλό κωλαράκι. Απλό.
Καλύμνου 36: Επιτέλους, πέτυχα ανοιχτό αυτό το μπουρδελάκι!...

9430179466_200e7c062f_c.jpg


Σε σχέση με την φωτογραφία του καταλόγου υπάρχει η μπάρα μπροστά απ' την πόρτα.
Παρατήρησα στην ηλικιωμένη τσατσά ότι δεν άναβε κάποιο φωτάκι απ' έξω που να δηλώνει ότι ο οίκος λειτουργεί και μου είπε: – Δεν βάζουμε φως εμείς! Εμείς είμαστε 60 χρόνια "σπίτι" και έχουμε πελάτες φίλε μου. Χωρίς φώτα, χωρίς τίποτα˙ έχουμε μόνο φίλους!
Δούλευε η Εβίτα˙ μία ξανθιά, βαριά milf με μέτριο πρόσωπο και μεγάλο στήθος. Απλό στα 25!
Πιπίνου 32 (το "γατόσπιτο"): Οπως και την προηγούμενη φορά η αλυσιδίτσα ήταν πίσω απ' την εξώθυρα˙ η διαφορά ήταν ότι σήμερα μου άνοιξε.
Βέβαια μου έκανε πρώτα μία ψιλοανάκριση (εάν έρχομαι πρώτη φορα, από πού ξέρω το "σπίτι") αλλά όταν ανέφερα τ' όνομά της (Σύλβια) μ' έμπασε μέσα ρωτώντας εάν έρχομαι συστημένος.
Η Σύλβια είναι η γνωστή Σύλβια˙ μία γυναίκα 60+ με ξανθό μαλλί μέχρι τις πλάτες ψηλά, σπασμένο πρόσωπο, που πριν χρόνια έπρεπε να ήταν όμορφο, μεγάλο κρεμασμένο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) βαρύ κορμί.
Στο ΦΟΥΛ (40 ευρώ) προσφέρει και γαμήσι χωρίς προφυλακτικό (Η συνουσία χωρίς καπότα έχει αναφερθεί κι από άλλον συναγωνιστή σε κριτική) διότι: – Κάθε 6 μήνες πάω και κάνω "κάλυψη" – Τί σημαίνει αυτό; – Βάζεις στο μουνάκι σου κάτι και δεν κολλάς τίποτε. Εκτός αυτού όμως, εγώ ξέρω και με ποιους πάω, δεν πάω με όποιον όποιον, πάω με οικογενειάρχες!
Επίσης μου είπε ότι υπάρχουν προγράμματα των 30 ευρώ (χωρίς ελεύθερο γαμήσι) και των 50 με περισσότερη άνεση χρόνου. Αλλά όπως χαρακτηριστικά πρόσθεσε: – Και 25 να μου πεις ότι έχεις, θα περάσεις και θα σε περιποιηθώ!
Τέλος ανέφερε ότι διαθέτει και βιβλιάριο υγείας!
Πάντως την προπροηγούμενη φορά που την είχα επισκεφτεί (πριν κάποιους μήνες) δεν μου είχε πει για τέτοια κόλπα.
Πιπίνου 54: Η Χριστίνα˙ μία ενεργοπαθητική τρανσέξουαλ με μαύρα μακριά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, στρογγυλό πρόσωπο, μεγάλο στήθος. Μιλήσαμε πίσω απ' το παραθυράκι της εξώπορτας. Απλό στα 25.
Φυλής 136: Ελενα η "γιακούζα" από Αγίου Πέτρου 7. Σε απλό.
Φυλής 134 αριστερά (ημιυπόγειο): Η Κλαούντια˙ μία νεαρή με καστανόμαυρα ίσια μαλλιά μέχρι τις πλάτες, γλυκό προσωπάκι, μικρό στήθος, ωραίο αδύνατο κορμάκι. Απλό και 69.
Φυλής 134 μεσαίο (υπερυψωμένο ισόγειο): Η Τζέσικα˙ μία όμορφη ξανθιά κοπέλα με το μαλλί της πιασμένο πίσω στο κεφάλι, μεσαίο στήθος, καλοσμιλεμένο κορμί, ωραίο κωλαράκι. Απλό.
Φυλής 134 δεξιά (όροφος): Η ψηλή, μελαχρινή Βίκυ. Απλό.
Φυλής 109 δεξιά (ισόγειο): «Πίτσος! Εμπιστοσύνη!» Απλό (και όχι μόνο)
Φυλής 109 αριστερά (όροφος): Η Κορίνα, απ' τον όροφο της Τροφωνίου 11. Επρόκειτο για μία όμορφη νεαρή ρουμάνα με ωραίο στήθος και καλλίγραμμο κορμί. Σε απλό
Φυλής 200: Κλασικά η Δώρα ή Ντόρα˙ ξανθιά milf με μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, καλοταϊσμένο κορμί, διπλόφαρδο κώλο. Απλό και ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.
Εφέσου 11: Με την τσατσά είχαμε την παρακάτω στιχομυθία έχοντας το παραθυράκι της εξώθυρας ανάμεσά μας:
–  Ελα τί κάνεις;
– Καλά! Ποια κοπελίτσα είναι;
– Εεε...δεν την ξέρεις τώρα...Αστο! Αφού ποτέ δεν περνάς!
– Αυτό δεν σημαίνει ότι κάποια στιγμή δεν θα περάσω.
– Αστο αγάπη μου, άστο! Να πας στο καλό!
Μάλιστα...
Και τώρα τί κέρδισαν; Υπήρχε ένας άνθρωπος που ενημέρωνε για το μαγαζί τους, τώρα τον έχασαν και αυτόν, γιατί φυσικά δεν πρόκειται να ξαναπατήσω.

Άρα είχατε ραντεβού,εγώ αυτό καταλαβαίνω. :thumbsup:
[...]
Ναι.

[...]
Τώρα για την ενημέρωση τι να πω;όπως πάντα έξοχη και κορυφαία.
[...]
Να 'σαι καλά!

[...]
τον Φανούρη (...) του το έχω πει με π.μ ότι άλλοι 4 άγνωστοι που πέτυχα παλιά
μου είπαν ψέμματα ότι ήταν αυτός. :2funny:
(...)
Μπορεί να σας διαβεβαιώσει ο ίδιος.
[...]
Είναι αλήθεια!

[...]
Μπράβο Φανούρη για μια ακόμα φορά λοιπόν!
:grin:
Και πάλι σ΄ευχαριστώ φίλε scooby ;)

[...] Ο Φαρκέλι ρε είναι ποιητής του έρωτα! Καμία σχέση με τον πεζό Φανούρη (σόρρυ Φανούρη αλλά έτσι είναι)
Ο τρόπος γραφής του Farkeli είναι μοναδικός!

είναι όντως έτοιμη για καυγά (Η Μαίρη ή Μαρία απ' το υπόγειο της Κολωνού 11). Δωμάτιο λέγει τίποτα;
Δεν την έχω πάρει φίλε Dawn.

[...]
Και μια μικρη αναφορα για τον Φανουρη,μιας και ηταν η πρωτη μας γνωριμια χτες
[...]
Αγαπητέ xilnik σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
Και του λόγου μου σχημάτισα πολύ καλή εντύπωση, τόσο για σένα όσο και για τον Zero.

[...]
Y.Γ Σημαντικη επιτυχια και για τον zero,που επεισε τον Φανουρη σε μια γνωριμια μαζι μας,που πιστευω θα εχει και συνεχεια κυριως σε ανθρωπινο και φιλικο επιπεδο που εχει και μεγαλυτερη σημασια
Κι εγώ θα το ήθελα πολύ!

[...]
υγ. Φανούρης ρισπέκτ όπως πάντα!  :rockon:
Tnx  ;)
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
...μπααα..λες να μην πανε μονο για ψωνια?????Γι'αυτο ειναι παρκαρισμενα καροτσακια λαικης,εξω απ'τα fuckoχοτελια της περιοχης??? :o
Λες;  :2funny:

Πάντως πιστεύω ότι πηγαίνουν για να βρουν αμόρε.
Δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια βόλτα για να πάρουν ένα μαρούλι. :2funny:

Για τα καρότσια πιστεύω είναι τυχαίο,συνήθως αυτοί (οι καροτσάκηδες)
πάνε όπου μπορούν να βρουν υλικό για πώληση.
Θα το ερευνήσω όμως! :grin:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
τα σεβη μου στον φανουρη,θα πας για καμια βουτια η το καθηκον δεν σε αφηνει;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom