Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 132 άτομα (8 μέλη και 124 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Οπως παντα αψογη ενημερωση και φωτορεπορταζ Φανουρη!!! :rockon:
Δυο παρατηρησεις
1. Η Λιλιαν ειναι ουκρανεζα απο το Λβοβ και ξεκινησε την καριερα της απο τα μασατζιδικα με το ονομα Ρωξανη
2. Στο καλυμνου 48 ισογειο ουτε εμενα μου ειχαν ανοιξει πτιν κατι ημερες αν και το φως ηταν ανοικτο...

Οσο για την Συλβια του γατοσπιτου γερασε και στο μυαλο και κουταθηκε εντελως που λενε και στο χωριο μου.... :uglystupid:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
1)Είναι αλήθεια!
2)Και πάλι σ΄ευχαριστώ φίλε scooby ;)
1)Ευχαριστώ που με επιβεβαιώνεις σε αυτό που σου είχα πει
και δεν αδιαφόρησες όπως άλλοι σε διάφορα άλλα θέματα.
(ειρήνη όμως και αγάπη να υπάρξει σε όλους)
Αυτό που σου είχα πει όταν σε ρώτησα με π.μ ήταν ότι κάποιοι δανείστηκαν το νικ σου
έστω και στα ψέμματα (4 άγνωστοι) που ποτέ δεν έχω ξαναδεί ενώ έχω γνωρίσει πολλούς.
Τελικά λοιπόν δεν έχεις καμία σχέση με κανένα σενάριο και απαλλάσσεσαι.
(χάρην λόγου φυσικά η λέξη)
 ;)

2)Εγώ ευχαριστώ για την ενημέρωση......

The photo is for you..... ;)



 

Συνημμένα

  • 15396536-business-man-evaluate-excellent-quality.jpg
    15396536-business-man-evaluate-excellent-quality.jpg
    100,9 KB · Εμφανίσεις: 18

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Λες;  :2funny:

Πάντως πιστεύω ότι πηγαίνουν για να βρουν αμόρε.
Δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια βόλτα για να πάρουν ένα μαρούλι. :2funny:

Για τα καρότσια πιστεύω είναι τυχαίο,συνήθως αυτοί (οι καροτσάκηδες)
πάνε όπου μπορούν να βρουν υλικό για πώληση.
Θα το ερευνήσω όμως! :grin:
Σκουμπυ τα καλυτερα μερη για καμακι δεν ειναι ουτε τα μπατ ουτε οι παραλιες.ειναι τα σουπερ ματκετ και οι λαικες αγορες και ειδικα ξ πορνολαικη αγορα της οδου φυλης καθε τεταρτη
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Σκουμπυ τα καλυτερα μερη για καμακι δεν ειναι ουτε τα μπατ ουτε οι παραλιες.ειναι τα σουπερ ματκετ και οι λαικες αγορες και ειδικα ξ πορνολαικη αγορα της οδου φυλης καθε τεταρτη
Απόλυτα σωστός :2funny:
Έχω το πρόγραμμα πότε αλλάζει μέχρι κι η Βόδα με την Αλκαμένους.
Η Φυλιανή λαική είναι πολύ σέξυ οφείλω να πω
και με πιο καλό κόσμο. ;)
Γενικώς όταν η γυναίκα αποφασίζει να πατήσει σε ψαρόνερα
έχει ρίξει και την ζαριά της για ότι γίνει.
Ηδονίζομαι με αγάμητες ζαμπονοτυρούδες στα σούπερ-μάρκετ.
:grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.713
Πόντοι
22.785
Το δεξιό φροντιστήριο στο  Διδύμου 7 ήταν κλειστό.Μάλλον η καθηγήτρια Ανδριάννα έκανε κάπου αλλού ιδιαίτερα απόψε!

Η δέσποινίς έχη σταματήσή σύμφωνά μέ τούς σύναγωνιστές n.smirni76 & billy13... :boobies:
ΕΧΘΕΣ έκπορνεύθη γιά τέλευταία φορά... :pipa2:
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
για πες και σε μας τους νεότερους ποιο τσαρδί είναι αυτό????
Βρίσκεται στην Σωκράτους μεταξύ των νούμερων 5 και 7
και είναι πολλά χρόνια κλειστό,δεν το πρόλαβα να μπω.
Αν πας αριστερά της φώτο θα δεις την μυθική οδό Ευριπίδου
που από χρηματιστήριο της εποχής του τότε,σήμερα έχει φθαρεί αισθητά.
Πίσω μου βρίσκονται λαχανικά και πολύ πιο πίσω μου η Βαρβάκειος
με τις κυράτσες να ψωνίζουν επιδιώκοντας πούτσα και σπέρμα.
Είμαι λίγο ωμός..... ;)  

(καλά,μην νομίζεις ότι είμαι και κανένας πάλιουρας) :2funny:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το απογευμα στη φυλης
136 δυο κοπελες,η τζινα,μελαγχροινη,ψηλη,με μαυρο φορεματακι,φαινοταν αρκετα εμπειρη,και η τζεσικα,καστανη αδυνατη,σχετικα κοντη.Δεν μιλαμε για τη ξανθια τζεσικα που εχει δουλεψει σε όλα τα 134.
Οι δυο κοπελες με προσεγγισαν πολύ ομορφα,και τολμω να πω ότι η προταση τους για παρτουζα ηταν εξαιρετικα ενδιαφερουσα
134 ισογειο λουιζα,μελαγροινη,θα μπορουσα να τη χαρακτηρισω ακομη και mlf,κοινως θα λεγαμε γυναικα και όχι κοπελα,με αφρατο κωλο
134 οροφος βικυ,σχετικα ψηλη,μελαγχροινη,με καλο σωμα,κανονικο με καμπυλες
84β η ροζα του μπεμπα,εμφανιστηκε μονο με το κατω λευκο εσωρουχο,εκθετοντας το στηθος της και γενικοτερα το κορμι της σε πληρη θεα
Το κορμι της,θηλυκο,μου αρεσε,όπως και το προσωπο της,σημερα ομως δεν ειχα διαθεση για ρισκο
86α η τζουλια του προεδρου sotirof
86β μια πολύ γλυκια κοντοπουτανη κοπελιτσα που ειχα δει στο 84β πριν λιγες μερες,πιθανον ρουμανακι και καλη στο δωματιο συμφωνα με κριτκη που διαβασα από συναγωνιστη,με τ ονομα πατριτσια ,όταν αναφερθηκε στη κοπελα
Στο σαλονι τοτε την ειδα αρκετα ζωηρη και ξεπεταγμενη,σημερα όμως φαινοταν τοσο γλυκια και αθωα που δεν το σκεφτηκα καθολου να μπω
71 ισογειο στεφανια,φοβερη η ομοιοτητα της με την βαρβαρα από στουντιο ορχιδεα
67 αλισια
65β αντζελινα,προκειται για την ψηλη ξανθια λεπτη μοντελε κοπελα η οποια ειχε εμφανιστει μαζι με το άλλο μελαγχροινο αλογο την ιζαμπελα,και ειχε δουλεψει στο σπιτι αυτό,στο 59 οπου πρωτοξεκινησε στον οροφο, αλλα και στη φωκαιας 19,με μεγαλη εισπρακτικη επιτυχια
Ωστοσο στο δωματιο διατηρω τις επιφυλαξεις μου
Φωκαιας
17 ελενη η αιγυπτια,η’ αλλιως το κοριτσι του errikou77  στη φυλης
Στα στουντιο εχουμε αλλα,τζενη,μαριαννα και ουτω καθεξης,και παντα από την ιδια χωρα,γι αυτό και το θρεντ της αλβανοκαψουριασης,που κρυβει πολύ βαθια νοηματα
27β ισογειο μαρια,το ξανθο κοντοπουτανο,μια μικρογραφια της τζενης από κωνσταντινουπολεως 92 που επανηλθε προσφατα
Σημερα πηγα καρφι για να ξαναβρω την αγαπη,κυριολεκτικα και μεταφορικα,αλλα απουσιαζε,όπως συνηθως αλλωστε στη περιπτωση μου
27β οροφος μπαρμπαρα
24 λαβυρινθος η ιρινα του μπεμπα
Διδυμου
16α οι δυο αδυναμιες του αδελφικου μου φιλου του chris 71,η ξανθια γειτονισσα νικη,και η εκφυλη ψηλη mlf λιλιαν,όταν θελει
20 νικα,ξανθο πολύ σεξι mlf που ηταν η πλησιεστερη επιλογη για τα γουστα μου σημερα για καταθεση.Η εισοδος της όμως αμεσα σε δωματιο με συναγωνιστη φρεναρε την αποφαση μου,μαζι με το γεγονος ότι την εχω παρει ως βερονικα στο αγκυρας 12
Τοτε περιμενα κατι πιο δυνατο και παθιασμενο,που δεν το πηρα,χωρις όμως να σημαινει ότι εκλαψα τα λεφτα μου,ηταν ικανοποιητικα
Αλκιβιαδου
16α αλινα,μελαγχροινη κοντοπουτανη αφρατη mlf
16β χριστινα,αδυνατο μελαγχροινο κοντοπουτανο κοριτσακι
16γ τζουλιανα,η ξανθια ζουμερη κοπελα με φουλ προγραμμα από φυλης 69α με σωματοτυπο παρομοιο με της λαουρας από φυλης 86β πριν λιγους μηνες,λιγοτερο νταρντανε
Μαραθωνος και αχιλλεως, αλεξανδρα και παλι,μελαγχροινο πιπινι με λεπτο σφριγηλο κορμι,μετριο προς κοντο υψος
Ευνειδων 5 λαουρα,η ψηλη πρωην ξανθια και νυν μελαγχροινη,σουπερ σεξουαλικη τσεχα που εχει δουλεψει εκτος από αυτό το σπιτι,στη φυλης 56 και 66α
Οτα τη δεις,είναι απιστευτα δυσκολο να της αντισταθεις,καθως διαθετει ένα φοβερο κορμι και μια απιστευτη κωλαρα.Στο δωματιο όμως,ειτε δεν θελει,ειτε δεν μπορει,η’ και τα δυο,μ αποτελεσμα η εμπειρια μαζι της στο κρεβατι να είναι παρομοια με το μαρτυριο του Τανταλου
Κοινως,η λαουρα σου βγαζει μια απιστευτη πεινα και διψα,να την γευτεις και να την πιεις στο ποτηρι,όμως μετα τη συναντηση δεν καταφερνεις ουτε να την γευτεις αλλα ουτε και να πιεις τους θεσπεσιους χυμους της
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ευνειδων 5 λαουρα,η ψηλη πρωην ξανθια και νυν μελαγχροινη,σουπερ σεξουαλικη τσεχα που εχει δουλεψει εκτος από αυτό το σπιτι,στη φυλης 56 και 66α
Οτα τη δεις,είναι απιστευτα δυσκολο να της αντισταθεις,καθως διαθετει ένα φοβερο κορμι και μια απιστευτη κωλαρα.Στο δωματιο όμως,ειτε δεν θελει,ειτε δεν μπορει,η’ και τα δυο,μ αποτελεσμα η εμπειρια μαζι της στο κρεβατι να είναι παρομοια με το μαρτυριο του Τανταλου
Κοινως,η λαουρα σου βγαζει μια απιστευτη πεινα και διψα,να την γευτεις και να την πιεις στο ποτηρι,όμως μετα τη συναντηση δεν καταφερνεις ουτε να την γευτεις αλλα ουτε και να πιεις τους θεσπεσιους χυμους της
 
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Ευνειδων 5 λαουρα,η ψηλη πρωην ξανθια και νυν μελαγχροινη,σουπερ σεξουαλικη τσεχα που εχει δουλεψει εκτος από αυτό το σπιτι,στη φυλης 56 και 66α
Οτα τη δεις,είναι απιστευτα δυσκολο να της αντισταθεις,καθως διαθετει ένα φοβερο κορμι και μια απιστευτη κωλαρα.Στο δωματιο όμως,ειτε δεν θελει,ειτε δεν μπορει,η’ και τα δυο,μ αποτελεσμα η εμπειρια μαζι της στο κρεβατι να είναι παρομοια με το μαρτυριο του Τανταλου
Δεν εχώ μπει ποτέ σε αυτή αλλά η αλήθεια είναι ότι είναι μουνάρα.
Κάτι με σταματάει,νομίζω ότι θα πάρω το πουλί με τις ιδαιτερότητές μου. :cheesy:

Πολύ ωραία ενημέρωση...... ;)



 

Συνημμένα

  • stock-photo-4864467-very-good-mark.jpg
    stock-photo-4864467-very-good-mark.jpg
    36 KB · Εμφανίσεις: 35

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Φιλε χιλνικ αψογη ενημερωση με πολυ χρωμα και συναισθημα οπως παντα.
Η Αγαπη αργησε μια μερα...σημερα.

ΥΓ.και εσυ ανεφερες μια "αφρατη κωλαρα"! :grin:
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Σκουμπυ τα καλυτερα μερη για καμακι δεν ειναι ουτε τα μπατ ουτε οι παραλιες.ειναι τα σουπερ ματκετ και οι λαικες αγορες και ειδικα ξ πορνολαικη αγορα της οδου φυλης καθε τεταρτη
εγω τι να πω που τις βλεπω στα σουπερ κ παιρνουν τα καροτσια κ τρεχουν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.286
Πόντοι
41.129
εκεινη η μαξιμα που δουλευε φωκαιας δουλευει καπου με αλλο ονομα ?
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
εκεινη η μαξιμα που δουλευε φωκαιας δουλευει καπου με αλλο ονομα ?
το ιδιο θελω να ρωτησω και για την λιλλυ απο φυλης 74,την ειχα παρει πριν απο 6 μηνες και ηταν σουπερ,απο τοτε δεν την εχω ξαναπετυχει..
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
κορυφαίες ενημερώσεις από όλους. Θα αναφερθώ εκτενέστερα αύριο.
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
909
Like
123
Πόντοι
6
Η Αννα απο το φ109,επειδη ειχα πανω απο 2-3 χρονια να πατησω φυλης,δεν εχει παχυνει πολυ??Αγνωριστη απο παλια,πρεπει να εχει παρει καμια 15αρια κιλα,παλια βεβαια ηταν σκελετος.Επισης πηγα και για πρωτη φορα απο το Φ104 και βγηκαν 3 φοραδες,παναγια μου,,,αγελαδες κανονικες.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Η Αννα απο το φ109,επειδη ειχα πανω απο 2-3 χρονια να πατησω φυλης,δεν εχει παχυνει πολυ??Αγνωριστη απο παλια,πρεπει να εχει παρει καμια 15αρια κιλα,παλια βεβαια ηταν σκελετος.
:2funny: :2funny: :2funny: πλακα μου κανεις και τωρα αδυνατη ειναι..
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Η Αννα απο το φ109,επειδη ειχα πανω απο 2-3 χρονια να πατησω φυλης,δεν εχει παχυνει πολυ??Αγνωριστη απο παλια,πρεπει να εχει παρει καμια 15αρια κιλα,παλια βεβαια ηταν σκελετος.Επισης πηγα και για πρωτη φορα απο το Φ104 και βγηκαν 3 φοραδες,παναγια μου,,,αγελαδες κανονικες.

τόφαλος έχει γίνει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom