Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
222
Πόντοι
616
Μεπως καποιος ξερει στο Εξηκιου 18Γ στην απογευματινη βαρδια τι παιζει????
Ειχα παει για τη ΤΖΟΥΛΙΑ αλλα ειχε σχολασει.Βγαινοντας σταματαει ταξι,ανοιγει πορτα και βλεπω λαχταριστο παχουλο μπουτακι να βγαινει.....μετα χτυπησε τηλ. κι επρεπε να τη κανω γρηγορα.Ειδα ομως οτι μπηκε μεσα αρα ειναι η απογευματινη.
Ξερει κανεις????????????
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
λέω να πάω μια καταδρομική το απόγευμα φυλής-σταθμό λαρίσης. μήπως κανένας πάλιουρας μπορεί να μου πει αν παίζει κάτι καλό σε CIM που να βλέπεται;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Η Εβελινα απο αγλυρας 12 και διδυμου 20 τα πρωινα δεν θα ξαναρθει;;Περα απο τα τελεια προκαταρκτικα και την καλη ψυχη που εχει..Πρωτη φορα βαζο τοσο βαθεια την γλωσσα μου σε κολοτρυπιδακι και να εχει γευση φραουλα..εχω φρικαρι :headbang: :headbang: μακαρι να εμφανηστη  :rockon:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Η Εβελινα απο αγλυρας 12 και διδυμου 20 τα πρωινα δεν θα ξαναρθει;;Περα απο τα τελεια προκαταρκτικα και την καλη ψυχη που εχει..Πρωτη φορα βαζο τοσο βαθεια την γλωσσα μου σε κολοτρυπιδακι και να εχει γευση φραουλα..εχω φρικαρι :headbang: :headbang: μακαρι να εμφανηστη  :rockon:


H Εβελίνα και η άλλη η πιτσιρίκα η Ιρενα(?) αν θυμάμαι καλά το όνομα της.Εξαιρετικά πιτσιρίκια και τα δύο και πραγματικά ήταν μια όαση δροσίας και φρέσκιας σάρκας,στα γεροντοτσιμπουκάδικα της Διδύμου.
Η Εβελίνα γύρισε στη χώρα της καθ'ότι ήταν εδώ με τουριστική βίζα.Προτείνω να μαζέψουμε υπογραφές και να πάμε στήν τσατσά με το κοντό μαλλάκι προκειμένου να παραδώσουμε το αίτημα μας προς επιστροφήν των δύο νεαρών πορνοκορασήδων.
Κατά την εχθεσινή μου σύντομη τσάρκα στο σύμπλεγμα Διδύμου-Αγκύρας,στο Δ20 εμφανίστηκε αυτή η Λώρα με τις βυζάρες της (τις οποίες μάλαζε και έτριβε) και την κωλάρα της (την οποία τούρλωνε προκλητικώς) και η τσατσα (μια αδιάφορη που βρώμαγε ιδρωτίλα...) εδήλωσε ότι η συγκεκριμένη τάνα είναι 23 χρονών...!
"Χωρίς τα καλοκαίρια και την άνοιξη ..." συμπλήρωσα γελώντας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και αποχώρησα για Αγκύρας όπου και πηδήχτηκα σφόδρα με τη Νίκα για πολλοστή φορά!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
H Εβελίνα και η άλλη η πιτσιρίκα η Ιρενα(?) αν θυμάμαι καλά το όνομα της.Εξαιρετικά πιτσιρίκια και τα δύο και πραγματικά ήταν μια όαση δροσίας και φρέσκιας σάρκας,στα γεροντοτσιμπουκάδικα της Διδύμου.
Η Εβελίνα γύρισε στη χώρα της καθ'ότι ήταν εδώ με τουριστική βίζα.Προτείνω να μαζέψουμε υπογραφές και να πάμε στήν τσατσά με το κοντό μαλλάκι προκειμένου να παραδώσουμε το αίτημα μας προς επιστροφήν των δύο νεαρών πορνοκορασήδων.
Κατά την εχθεσινή μου σύντομη τσάρκα στο σύμπλεγμα Διδύμου-Αγκύρας,στο Δ20 εμφανίστηκε αυτή η Λώρα με τις βυζάρες της (τις οποίες μάλαζε και έτριβε) και την κωλάρα της (την οποία τούρλωνε προκλητικώς) και η τσατσα (μια αδιάφορη που βρώμαγε ιδρωτίλα...) εδήλωσε ότι η συγκεκριμένη τάνα είναι 23 χρονών...!
"Χωρίς τα καλοκαίρια και την άνοιξη ..." συμπλήρωσα γελώντας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και αποχώρησα για Αγκύρας όπου και πηδήχτηκα σφόδρα με τη Νίκα για πολλοστή φορά!
Οσο ανα φορα την ιρενε δεν την ειχα δει ποτε..Αλλα για να το λες θα ηταν οαση και αυτη οπως η εβελινα μας..Κριμα κριμα και αδικο..Ελπιζο να βγαλη παλυ καρτα παραμονης και να ερθει..Αχ πιος να την γευεται τωρα τυπε μου...Οσο και να κα8οταν παντος εδω η εβελινα παλυ θα μας κακοφαινοταν,,Δεν θα την χορτεναμε με τιποτε... :rockon: :rockon:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Πληροφορία(ουάου!):Χθες στο Φωκαίας 27Β κάτω,ήταν η Νάτα από Αλκιβιάδου/Ιάσωνος 46.Φουλ πρόγραμμα,20 ευρώ

Ερώτηση( :helpplea: ):Για την Αλιόνα,ξέρει κανείς πότε επιστρέφει;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
η πιτσιρίκα η αδύνατη που πήρε ο προφέσορ στο Φωκαίας 27 που έλεγε συνέχεια όχι κώλο όχι κώλο, σήμερα η τσατσά είπε δεν κάνει κώλο.
άσε που βγήκε - μπήκε στο σαλόνι αστραπή!!!!!

καλη ειναι αυτη ; αναφερεσαι σε ποιο απο ολα το 27 ? και ποια βαρδια ;
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Τελικά υπήρχε χρόνος...[/size]

9458939336_8e6092992b_c.jpg


για μία μεσημεριανή τσάρκα!

Η τοιχογραφία βρισκόταν πίσω απ' τη στάση "Χέυδεν" στην Αχαρνών, λίγα μέτρα από το 85


12:51-14:37

Θάσου 13: Δούλευαν τρεις βραζιλιάνες: Η Σούζη, η ιδιοκτήτρια˙ μία milf με μέτριο πρόσωπο και άγρια χαρακτηριστικά, μαύρο φουντωτό μαλλί μέχρι τους ώμους, μεγάλο στήθος, βαρύ κορμί σκούρου χρώματος, ευμεγέθη κώλο. Η νταρντάνα Μασιέλ˙ πιο νέα, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι τις πλάτες, χαμογελαστό προσωπάκι, μεγάλο κρεμασμένο στήθος, καλοταϊσμένο κορμί με χοντρά βραχιόνια (φορούσε ένα εφαρμοστό ολόσωμο εσώρουχο), τεράστια κωλάρα, με χοντρές μπουτάρες˙ και η Βανέσσα, η νεότερη απ' τις τρεις, με μαλλί μαύρο και εκείνη μέχρι τις πλάτες, γλυκό προσωπάκι μ' εύσαρκο στόμα και χυμώδη μαγουλάκια, μεσαίο στήθος, γεμάτο κορμί με κοιλίτσα (φορούσε μεσοφόρι) μέτριου ύψους, με επίσης  μέτριο κώλο και παχουλά μπουτάκια.
Πρόσφεραν απλό πρόγραμμα και οι τρεις στο 20άρικο.
Πληρώθηκε η τελευταία...

9458968144_5e34059e39_c.jpg


9456245861_bcf3bb83f5_c.jpg


9456165827_fbd0c29d17_c.jpg


...αφού έκανα γνωστό στον τσάτσο ότι ήθελα και απόδειξη.
Εκείνος μου είπε: – Οπως θέλετε!
Και στο τέλος της συνεύρεσης την είχε έτοιμη...

9456148847_a722b09269_c.jpg


Εντύπωση προκαλεί το γεγονός ότι οι δύο τελευταίες αποδείξεις, με χρονική διαφορά μεταξύ τους ενός μηνός και δύο ημερών, που έκοψε το μαγαζί, ήταν δικές μου!
Πάντως όπως είχα υποσχεθεί στον φίλο Dawn...

[...]
Θα το κάνω.
[...]
...που είχε ζητήσει να μάθει...

[...]
αν είχαν μπλοκάκι "παροχής υπηρεσίων" τότε η απόδειξη θα έγραφε "απόδειξη παροχής υπηρεσιών". Αν ξαναπεράσεις από εκεί και έχεις όρεξη ρώτα πως το τρύπησαν στην εφορά...
[...]
Ρώτησα τον τσάτσο και απλά μου απάντησε ότι για να το έχει σφραγίσει η εφορία δεν υπήρχε πρόβλημα!
Δροσοπούλου 98: Η σχετικά νεαρή Γιούλα (Ιουλία)˙ με μαύρο μαλλί μαζεμένο πίσω στο κεφάλι, καλό προσωπάκι, μικρό προς μεσαίο στήθος, κανονικό κορμί μ' ένα ταττού στον αριστερό της καρπό. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Καλλιφρονά 12: Μου απάντησε από μέσα μία Δήμητρα χωρίς να καταφέρω να τη δω, μιας και μου είπε ότι: – Δεν γίνεται τώρα έχω κόσμο! – Πότε μπορώ να περάσω; ρώτησα – Τώρα είναι όλα κλεισμένα τα ραντεβού!
«Μωρέ μπράβο!»
Πέρασα και από το στουντιάκι της περιοχής:
Λέλας Καραγιάννη 35: Οπου δούλευαν δύο 22χρονες ρουμάνες: Η Χρύσα˙ ξανθωπή με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, όμορφο καυλωτικό προσωπάκι, μικρό στήθος, κανονικό κορμί με μία διάστιξη στον αριστερό βουβώνα, ωραίο κωλαράκι και καλλίγραμμα πόδια˙ και η Αλίνα˙ πιο ψηλή (η πρώτη ήταν μάλλον μέτριου αναστήματος) με μαύρο σγουρό μαλλί πιασμένο ψηλά στο κεφάλι, καλό προσωπάκι, μικρό στήθος, κανονικό κορμί, μακριές ποδάρες.
Στα 30 ευρώ το απλό και στα 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ και για τις δύο και ΚΩΛΟΣ για την Αλίνα.
Δροσοπούλου 97: Κλασικά η Ντιάνα˙ μία νταρντανοmilf με ίσιο ξανθό μαλλί σε μακριά αλογοουρά, μικρό προς μεσαίο στήθος, γεροδεμένο σώμα. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 25 ευρώ.
Αλκαμένους 117: Η ρωσίδα Νίκη˙ με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό προσωπάκι, μεσαίο στήθος, αφράτο κώλο και γεμάτα μπούτια. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.
Αλκαμένους 113: Δύο γνωστές milf από το 16 της Διδύμου: Η Λίλιαν˙ με ξανθό μαλλί μέχρι τις πλάτες ψηλά, πρόσωπο με ματάρες και χειλάρες, μικρό προς μεσαίο στήθος, γεροδεμένο κορμί (φορούε το σέξυ ολόσωμο εσώρουχό της) ωραίο κώλο και δυνατά μπούτια (φορούσε ψηλές διχτυωτές γυναικείες κάλτσες). Σε απλό˙ και η Νίκη˙ ξανθιά με ίσιο καρέ μαλλί, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, δεμένο κορμί με καλή κωλάρα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Περγάμου 27 αριστερά (ισόγειο): Η Ρίτα˙ μία milf με καστανό μαλλί πιασμένο πίσω, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο προς μεγάλο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) κανονικό κορμί. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Περγάμου 27 δεξιά (όροφος): Η Μαριάννα˙ μία ξανθιά milfogilf με μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, βαρύ κορμί και πολύ μεγάλο στήθος. Απλό.
Περγάμου 1: Η Λουίζα˙ με μαύρο μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά, καλό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, κανονικό σώμα με πιασιματάκια. Σε απλό.
Αγίου Πέτρου 7: Η νεαρή Σύλβια˙ με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τις πλάτες, γλυκό προσωπάκι, μικρό στήθος, κανονικό κορμί, ωραίο κωλαράκι με λίγη κυτταρίτιδα. Απλό.
Ρεμούνδου 20: Η Τάνια˙ με καστανό σγουρό μαλλί πιασμένο πίσω στο κεφάλι, φιλήδονο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, εύχυμο κορμί με ωραίο κωλαράκι˙ σε απλό.
Αχαρνών 85: Κλασικά η Μαργαρίτα˙ μία νταρντάνα ξανθιά milf με κοντό ίσιο μαλλί, μέτριο πρόσωπο με φιλήδονα χαρακτηριστικά, μεσαίο κρεμασμένο στήθος, βαρύ κορμί. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.
Ελλης 3: Σταθερά η ρουμάνα Ισαβέλλα˙ με ίσια καστανόμαυρα μαλλιά μέχρι τις πλάτες, μέτριο πρόσωπο με σκούρα μπροστινά δόντια, μεγάλα κρεμασμένα βυζιά, τριπλόφαρδο κώλο και θηριώδη μπούτια με κυτταρίτιδα. ΚΩΛΟΣ.
Αλκιβιάδου 16 αριστερά (ημιυπόγειο): Η ρωσίδα Φωτεινή˙ μία γεροδεμένη milf με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, μεσαίο στήθος (φορούσε κομπινεζόν). Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ, ΦΙΛΑΕΙ, ΓΛΕΙΦΕΙ (και αρχίδια).
Αλκιβιάδου 16 μεσαίο (ημιυπόγειο): Μία προmilf˙ η Κατερίνα από τη Ρουμανία˙ με μαύρο σγουρό μαλλί μέχρι τη μέση, συμπαθητικό προσωπάκι, μικρό στήθος, κανονικό κορμί. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, ΠΡΩΚΤΙΚΟ, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ, ΦΙΛΑΕΙ, ΓΛΕΙΦΕΙ.
Αλκιβιάδου 16 δεξιά (ημιυπόγειο): Η Ντάνα˙ μία ψηλή μελαχρινή νεαρή ρουμάνα, με ίσιο μαύρο μαλλί σε κοντή αλογοουρά, ομορφούλα με λεπτά χείλη, μικρό στήθος, γεροδεμένο κορμί, ψιλοεπίπεδο κωλαράκι, αλλά χυτές ποδάρες! Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ (στόμα, στήθος) ΦΙΛΑΕΙ, ΓΛΕΙΦΕΙ (και κώλο) ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ.
Ιουλιανού 71: Δύο κοπέλες: Η milf Κλεοπάτρα˙ με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο με ανατολικοευρωπαϊκά χαρακτηριστικά και ανάγλυφα χείλη, μεγάλο στήθος, βαρύ κορμί (φορούσε φουστάνι) και η νεότερη (και πιο κοντή) Ινκα˙ με ίσιο ξανθωπό μαλλί πιασμένο σε κοντή αλογοουρά, όμορφα ανοιχτόχρωμα μάτια, μεγάλο στήθος (φορούσε μεσοφόρι) γεματούτσικο κορμί. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ αμφότερες.

Οπως παντα αψογη ενημερωση και φωτορεπορταζ Φανουρη!!! :rockon:
[...]
Σ' ευχαριστώ!

[...]
1. Η Λιλιαν ειναι ουκρανεζα απο το Λβοβ και ξεκινησε την καριερα της απο τα μασατζιδικα με το ονομα Ρωξανη
[...]
Πρέπει να είναι έτσι όπως τα λες αγαπητέ Zero μιας και γνωρίζεις λεπτομέρειες. Σε μένα βέβαια είπε ότι είναι Ρωσίδα.
Πάντως στην κριτική μου έγραψα και τη δική σου υποσημείωση.

[...]
The photo is for you..... ;)
Tnx! :)

Άψογες οι ενημερώσεις!

Amadeous, Xilnik, Professorx, Φανούρη, N. smirni   :rockon:

Και σε όλα τα παιδιά που ενημερώνουν
Σ' ευχαριστώ απ' τη μεριά μου φίλε farkeli!

[...]
Αν δεν κάνω λάθος δούλευε με το όνομα Χριστίνα για ένα διάστημα (στο Φ104).

(Για την Ειρήνη˙ από το ημιυπόγειο της Φωκαίας 27)
Εχεις δίκιο, κάτι τέτοιο θυμάμαι κι εγώ.

εδώ φίλε Φανούρη θίγεις ένα λεπτό ζήτημα.
[...]
Ξέρεις κάτι φίλε Dawn; Τελικά δεν είναι εύκολο να είναι κάποιος καλός επαγγελματίας.
Διότι περισσότερο στις δύσκολες περιόδους (δυσπραγία λόγω της κρίσης ) φαίνεται ο ευσυνείδητος από τον ασυνείδητο. Εκτός των άλλων και από τον τρόπο που αντιμετωπίζει καθημερινά αυτούς που μπαίνουν στο μαγαζί του.
Οταν πέφτει το χρήμα όλοι (σχεδόν) είμαστε ευγενικοί και με το χαμόγελο.

1)Οι μπουρδελιάρηδες στην διαδρομή τους πολλές φορές (όταν "ζυγίζουν") κοιτούν χαμηλά.
2)Άλλες φορές πάλι ψάχνοντας (όταν "πεινούν") κοιτούν ευθεία και περιμετρικά.
3)Αν όμως δεν έχουν τι να κάνουν (όταν "φιλοσοφούν") κοιτούν ψηλά.
[...]
Ωραίος! ;)
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
;)
 

Συνημμένα

  • Fanouris train.jpg
    Fanouris train.jpg
    140,1 KB · Εμφανίσεις: 21
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
παρατηρω το τελευταιο διαστημα οτι εχουν εξαφανιστει:

Μαρινα απο Φωκαιας 27 με τα βυζια τα τεραστια

Μιραντα το μπισκοτακι που λεει ο προεδρος απο Φ69

Μαγια απο Φ 71 που μου'χει κανει μαγια μαγια

Εβελινα απο Αγκυρας/Δυδυμου

Βικυ απο Μ. Αλεξανδρου 20 η ξανθια το πυροτουβλο! (Αδιαφορη)

Νικολ το ξανθο ζυμαρακι που λεει παλι ο προεδρος απο Κολωνου 30 / Λεωνιδου 28 και δεν ξερω και που αλλου

Αλεξια η πανεμορφη ξανθια απο Ιασωνος 1Γ

Ναομι απο Ιασωνος 20Γ, ισως το πιο ομορφο μωρο που εχει περασει απο τη μπουρδελοπιατσα, αλλα ταυτοχρονα και το πιο ζαβο


ξερουμε τιποτα για καποια απο αυτες;;; Πιο πολυ απ' ολες με ενδιαφερει το ζυμαρακι! μου ελειψε το σκασμενο!!!
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
παρατηρω το τελευταιο διαστημα οτι εχουν εξαφανιστει:

Μαρινα απο Φωκαιας 27 με τα βυζια τα τεραστια

Μιραντα το μπισκοτακι που λεει ο προεδρος απο Φ69



Εβελινα απο Αγκυρας/Δυδυμου
1. 2 συναγωνιστες ειπαν οτι μια μερα σηκωθηκε και εφυγε χωρις να ειδοποιησει κανεναν,δεν σηκωνει τηλεφωνα εξαφανιστηκε ξαφνικα
2 η τσατσα του 71 ειπε οτι λειπει διακοπες,τωρα δεν ξερω αν μου ειπε αληθεια η ψεματα..
3 η τσατσα με γυαλακια και τα κοντα μαλλια μου ειπε οτι εφυγε για την χωρα της και οτι εληξε η καρτα παραμονη της,οταν την ρωτησα ποτε θα γυρισει μου εκανε την γνωστη εκφραση με το προσωπο της  :dunno: :dunno:
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
1. 2 συναγωνιστες ειπαν οτι μια μερα σηκωθηκε και εφυγε χωρις να ειδοποιησει κανεναν,δεν σηκωνει τηλεφωνα εξαφανιστηκε ξαφνικα
2 η τσατσα του 71 ειπε οτι λειπει διακοπες,τωρα δεν ξερω αν μου ειπε αληθεια η ψεματα..
3 η τσατσα με γυαλακια και τα κοντα μαλλια μου ειπε οτι εφυγε για την χωρα της και οτι εληξε η καρτα παραμονη της,οταν την ρωτησα ποτε θα γυρισει μου εκανε την γνωστη εκφραση με το προσωπο της  :dunno: :dunno:

1 κακα μαντατα, ελπιζω να μην εγινε κανενα σκηνικο να την μπαγλαρωσανε πουθενα η οτιδηποτε αλλο

2 και εμενα αυτο μου ειπε η τσατσα αλλα 2 μηνες διακοπες κανει;; τα νιατα της και τα ευρω της να'χα!

3 ποτε προλαβε και εληξε η καρτα παραμονης της;; αφου καινουργιο ηταν! και αν εληξε δε μπορουσε να την ανανεωσει σε καμια πρεσβια εδω Ελλαδα;
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
παρατηρω το τελευταιο διαστημα οτι εχουν εξαφανιστει:

Μαρινα απο Φωκαιας 27 με τα βυζια τα τεραστια



Βικυ απο Μ. Αλεξανδρου 20 η ξανθια το πυροτουβλο! (Αδιαφορη)

Νικολ το ξανθο ζυμαρακι που λεει παλι ο προεδρος απο Κολωνου 30 / Λεωνιδου 28 και δεν ξερω και που αλλου

Αλεξια η πανεμορφη ξανθια απο Ιασωνος 1Γ

Ναομι απο Ιασωνος 20Γ, ισως το πιο ομορφο μωρο που εχει περασει απο τη μπουρδελοπιατσα, αλλα ταυτοχρονα και το πιο ζαβο


ξερουμε τιποτα για καποια απο αυτες;;; Πιο πολυ απ' ολες με ενδιαφερει το ζυμαρακι! μου ελειψε το σκασμενο!!!
η ναομι εχει γυρισει στο δεληγιωργη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom